Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Rorgrywki amatorskie - nasze zmagania w ligach amatorskich:)
3 października 2011, 20:00 [cytuj]
Bardzo szybkie podłączenie się w akcję ofensywną a'la Łukasz Piszczek, bardzo ciekawy pomysł szybkiego zabrania się z piłką, Kloppo by bił brawo :-D .
Bardzo szybkie podłączenie się w akcję ofensywną a'la Łukasz Piszczek, bardzo ciekawy pomysł szybkiego zabrania się z piłką, Kloppo by bił brawo :-D .
3 października 2011, 20:43 [cytuj]
"Maczuga" powiedział/a:
Achtung! Achtung! Poszukiwany bramkarz, najlepiej taki co czasem złapie piłkę w ręce. Z okolic Wrocławia. Pilne, do niedzieli muszę kogoś znaleźć...
po co jaki mecz,o której i gdzie i z kim :P!
po co jaki mecz,o której i gdzie i z kim :P!
3 października 2011, 20:47 [cytuj]
mojej b klasy
mojej b klasy
3 października 2011, 21:56 [cytuj]
ok;p warunki na PW:)
ok;p warunki na PW:)
4 października 2011, 07:04 [cytuj]
Franek ty masz klub nie będziemy mogli Cię zarejestrować
Franek ty masz klub nie będziemy mogli Cię zarejestrować
4 października 2011, 12:28 [cytuj]
aaaa wam chodzi o rejstracje :D! myslałem,ze tylko na jeden mecz tak na lewo :D
aaaa wam chodzi o rejstracje :D! myslałem,ze tylko na jeden mecz tak na lewo :D
4 października 2011, 16:11 [cytuj]
nie da się na lewo, za bardzo wszyscy się znamy w tej lidze.
nie da się na lewo, za bardzo wszyscy się znamy w tej lidze.
8 maja 2012, 22:08 [cytuj]
I jak tam Wam chłopoki idzie?

Ze względu na to że we wrześniu tamtego roku podjąłem studia, moja przygoda z piłką była zagrożona. Jednak wymarzone ułożenie planu (zajęcia od poniedziałku do środy :mrgreen: ) pozwoliły mi dokończyć jesienne rozgrywki w mojej rodzinnej miejscowości. Dwa treningi + rozruch podczas dni nauki pozwoliły mi przyzwoicie się prezentować i rozegrać 12 spotkań w pełnym wymiarze czasowym na boiskach okręgówki :)

Następnie przyszła wiosna, nowy semestr i zmiana planu. I tutaj już nie było tak pięknie. Zajęcia od poniedziałku do piątku zmusiły mnie do zastanowienia się nad sensem grania w mojej ukochanej i jak dotąd jedynej drużynie :) Postanowiłem poszukać czegoś tutaj na miejscu- we Wrocławiu. Wybór padł na Polonię Wrocław. Chciałem dalej kontynuować moją przygodę z okręgówką. Poszedłem na trening, pograłem w kilku sparingach, przetrenowałem zimę i mój transfer do Polonii (właściwie wypożyczenie) stał się faktem.

Pierwszy mecz z Pogonią Oleśnica. Tutaj nazwy drużyn oprócz Śląska Wrocław nic mi nie mówiły. Krótkie rozpoznanie rywala- były III-ligowiec. Dzięki nieobecności jednego z podstawowych zawodników zadebiutowałem w pierwszej "11" jako środkowy obrońca :) Chęć pokazania się z jak najlepszej strony, klasowy rywal, spryt napastnika przyczyniły się do mojego bardzo przeciętnego występu (łagodnie mówiąc :P ). Wszystko to skumulowało się w 60 minucie spotkania, kiedy to dostałem bezpośrednią czerwoną kartkę, według mnie pełną kontrowersji (każdy może mieć swoje zdanie :P ). Od czasu tego meczu czekała mnie ławka. Nie zniechęcałem się ale widocznie moje starania nie zostały zauważone (chociaż nie czuję się gorszy od kolegów).

Zastanawiam się teraz co zrobić kiedy skończy mi się wypożyczenie, co zrobi klub? Czas pokaże... :)
I jak tam Wam chłopoki idzie?

Ze względu na to że we wrześniu tamtego roku podjąłem studia, moja przygoda z piłką była zagrożona. Jednak wymarzone ułożenie planu (zajęcia od poniedziałku do środy :mrgreen: ) pozwoliły mi dokończyć jesienne rozgrywki w mojej rodzinnej miejscowości. Dwa treningi + rozruch podczas dni nauki pozwoliły mi przyzwoicie się prezentować i rozegrać 12 spotkań w pełnym wymiarze czasowym na boiskach okręgówki :)

Następnie przyszła wiosna, nowy semestr i zmiana planu. I tutaj już nie było tak pięknie. Zajęcia od poniedziałku do piątku zmusiły mnie do zastanowienia się nad sensem grania w mojej ukochanej i jak dotąd jedynej drużynie :) Postanowiłem poszukać czegoś tutaj na miejscu- we Wrocławiu. Wybór padł na Polonię Wrocław. Chciałem dalej kontynuować moją przygodę z okręgówką. Poszedłem na trening, pograłem w kilku sparingach, przetrenowałem zimę i mój transfer do Polonii (właściwie wypożyczenie) stał się faktem.

Pierwszy mecz z Pogonią Oleśnica. Tutaj nazwy drużyn oprócz Śląska Wrocław nic mi nie mówiły. Krótkie rozpoznanie rywala- były III-ligowiec. Dzięki nieobecności jednego z podstawowych zawodników zadebiutowałem w pierwszej "11" jako środkowy obrońca :) Chęć pokazania się z jak najlepszej strony, klasowy rywal, spryt napastnika przyczyniły się do mojego bardzo przeciętnego występu (łagodnie mówiąc :P ). Wszystko to skumulowało się w 60 minucie spotkania, kiedy to dostałem bezpośrednią czerwoną kartkę, według mnie pełną kontrowersji (każdy może mieć swoje zdanie :P ). Od czasu tego meczu czekała mnie ławka. Nie zniechęcałem się ale widocznie moje starania nie zostały zauważone (chociaż nie czuję się gorszy od kolegów).

Zastanawiam się teraz co zrobić kiedy skończy mi się wypożyczenie, co zrobi klub? Czas pokaże... :)
3 stycznia 2013, 12:46 [cytuj]
Mało dzieci chodzi u nas grać w piłę to jeszcze w nowy rok połamałem nogę w piszczelu chłopakowi nie wiem ile on tam ma 13-14 lat. :( Nieszczęśliwy wypadek. Wyrzuty sumienia ma bo gram twardo i nie odpuszczam ale akurat ta sytuacja to był pech.
Mało dzieci chodzi u nas grać w piłę to jeszcze w nowy rok połamałem nogę w piszczelu chłopakowi nie wiem ile on tam ma 13-14 lat. :( Nieszczęśliwy wypadek. Wyrzuty sumienia ma bo gram twardo i nie odpuszczam ale akurat ta sytuacja to był pech.
3 stycznia 2013, 14:11 [cytuj]
Na nieszczesliwe wypadki nie ma rady. Moj znajomy tez mial cos z piszczelem jak strzelalem do pustej bramki. Byl bramkarzem i tak ofiarnie interweniowal ze na pelnej szybkosci palnal piszczelem w te niemal kwadratowy slupek jak w bramkach do recznej ;p
Na nieszczesliwe wypadki nie ma rady. Moj znajomy tez mial cos z piszczelem jak strzelalem do pustej bramki. Byl bramkarzem i tak ofiarnie interweniowal ze na pelnej szybkosci palnal piszczelem w te niemal kwadratowy slupek jak w bramkach do recznej ;p
3 stycznia 2013, 17:43 [cytuj]
Mi kiedyś tak spuchł nadgarstek po interwencji. Grałem na bramie, złapałem piłkę, ale ktoś stwierdził, że przywali w nią z woleja, i przywalił, ale jak już ją trzymałem :D Chyba wyskoczyła mi dłoń w nadgarstku na chwile :mrgreen: Spuchło ogromnie, choć nie od razu, bo grałem jeszcze z pół godziny. Później przez tydzien miałem mocno ograniczony zakres ruchu w nadgarsku :mrgreen:
Mi kiedyś tak spuchł nadgarstek po interwencji. Grałem na bramie, złapałem piłkę, ale ktoś stwierdził, że przywali w nią z woleja, i przywalił, ale jak już ją trzymałem :D Chyba wyskoczyła mi dłoń w nadgarstku na chwile :mrgreen: Spuchło ogromnie, choć nie od razu, bo grałem jeszcze z pół godziny. Później przez tydzien miałem mocno ograniczony zakres ruchu w nadgarsku :mrgreen:
3 stycznia 2013, 22:20 [cytuj]
Ja po skręceniu kostki dograłem mecz na wf do końca i w między czasie strzeliłem 3 bramki :P a potem noga w gips :)
Ja po skręceniu kostki dograłem mecz na wf do końca i w między czasie strzeliłem 3 bramki :P a potem noga w gips :)
3 stycznia 2013, 22:34 [cytuj]
noga chłopaka. Twardy był i nie płakał. Dlatego zdziwiłem się na drugi dzień jak mi powiedzieli że ma złamaną i gips po jaja.

EDIT usunę foto bo ukradłem bez wiedzy z fb
noga chłopaka. Twardy był i nie płakał. Dlatego zdziwiłem się na drugi dzień jak mi powiedzieli że ma złamaną i gips po jaja.

EDIT usunę foto bo ukradłem bez wiedzy z fb
5 stycznia 2013, 18:19 [cytuj]
"Mbuti3" powiedział/a:
Jakim cudem?:D Jak miałem trzy razy skręconą i za kazdym razem nie mogłem na nią stanąć tuz po skręceniu.
Jakim cudem?:D Jak miałem trzy razy skręconą i za kazdym razem nie mogłem na nią stanąć tuz po skręceniu.
5 stycznia 2013, 19:46 [cytuj]
Jak skręciłem kostke w te wakacje to na początku był ból, ale chwile się poruszałem i ból ustawał. Grałem cały mecz, coś tam czułem, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio w grze. Dopiero wieczorem jak noga się zastała to zacząłem go porządnie odczuwać. Masakra. Kostka strasznie spuchła.
I przez kilka miesięcy czułem tego efekty - jak wygiąłem bardziej stope to odczuwałem ból(nie jakiś duży, ale czułem). Teraz juz jest zupełnie ok.
Jak skręciłem kostke w te wakacje to na początku był ból, ale chwile się poruszałem i ból ustawał. Grałem cały mecz, coś tam czułem, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio w grze. Dopiero wieczorem jak noga się zastała to zacząłem go porządnie odczuwać. Masakra. Kostka strasznie spuchła.
I przez kilka miesięcy czułem tego efekty - jak wygiąłem bardziej stope to odczuwałem ból(nie jakiś duży, ale czułem). Teraz juz jest zupełnie ok.
5 stycznia 2013, 19:54 [cytuj]
Jeżeli chodzi o urazy to ja miałem jeden z dziwniejszych. Naderwałem kość biodrową kiedy uderzyłem piłkę szczupakiem przy wrzutce. Upadłem na biodro i nie mogłem wstać przez dobre 10 minut. Potem koledzy pomogli mi się podnieść i dotrzeć do domu. Na pogotowiu okazało się, że kość biodrową miałem naderwaną już bardzo długo. Widocznie była na granicy wytrzymałości i jeszcze nic nie odczuwałem, a tym upadkiem dokończyłem tylko dzieła zniszczenia.

No i miałem do wyboru, gips na większość ciała (bo jak założysz na biodro) albo leżenie przez 2-3 tygodnie w łóżku w konkretnej pozycji. Oczywiście wybrałem drugie. Następny mecz w piłkę zagrałem po 4-5 miesiącach.
Jeżeli chodzi o urazy to ja miałem jeden z dziwniejszych. Naderwałem kość biodrową kiedy uderzyłem piłkę szczupakiem przy wrzutce. Upadłem na biodro i nie mogłem wstać przez dobre 10 minut. Potem koledzy pomogli mi się podnieść i dotrzeć do domu. Na pogotowiu okazało się, że kość biodrową miałem naderwaną już bardzo długo. Widocznie była na granicy wytrzymałości i jeszcze nic nie odczuwałem, a tym upadkiem dokończyłem tylko dzieła zniszczenia.

No i miałem do wyboru, gips na większość ciała (bo jak założysz na biodro) albo leżenie przez 2-3 tygodnie w łóżku w konkretnej pozycji. Oczywiście wybrałem drugie. Następny mecz w piłkę zagrałem po 4-5 miesiącach.
5 stycznia 2013, 20:20 [cytuj]
Ero skrecenia sa rozne, jedno skrecenie jest takie ze cos boli ale nawet spuchniecia nie ma, inne jest na granicy pekniecia jakichs kosci, wtedy nie ma szans grac dalej.
Wiem bo mialem porzadnie skrecona w wakacje, w pare sekund doslownie wszystko zaczelo "wychodzic" z buta, bylem pewien ze zlamane, szybko na pogotowie i lekarz mowi ze szczescie, bo jeszcze troche mocniej bym przekrecil to cos musialoby strzelic, a tak jest tylko bardzo porzadne skrecenie. Ale co z tego jak i tak chyba 2 tygodnie praktycznie nie szlo chodzic, pierwszy tydzien to chodzenie po poreczach albo scianach, a powrot do jakiejs gry po ponad miesiacu...
Ero skrecenia sa rozne, jedno skrecenie jest takie ze cos boli ale nawet spuchniecia nie ma, inne jest na granicy pekniecia jakichs kosci, wtedy nie ma szans grac dalej.
Wiem bo mialem porzadnie skrecona w wakacje, w pare sekund doslownie wszystko zaczelo "wychodzic" z buta, bylem pewien ze zlamane, szybko na pogotowie i lekarz mowi ze szczescie, bo jeszcze troche mocniej bym przekrecil to cos musialoby strzelic, a tak jest tylko bardzo porzadne skrecenie. Ale co z tego jak i tak chyba 2 tygodnie praktycznie nie szlo chodzic, pierwszy tydzien to chodzenie po poreczach albo scianach, a powrot do jakiejs gry po ponad miesiacu...
18 kwietnia 2014, 14:03 [cytuj]
Witam :D coś dawno nic nie pisałem :P co u mnie itd :P
Ze względu na studia cięzkie grywam już u mnie jak narazie w A klasie...ale walczymy o awans mamy 3miejsce jestesmy beniaminkiem 5 gr.Opolskiej. I tak o to chciałem przedstawić krótki filmik w moim wykonaniu,tyle że jest to Mój 1szy filmik robiony więc prosze nie śmiać sie z moich podkąłdów muzycznych nagrań :P ale myśle,że nie jest żle.

Filmik przedstawa skrót dwóch meczów oraz sylwestke naszych fanów :D którzy z meczu na mecz sie polepszają!:)

Zapraszam do oglądania i udostepniania

https://www.youtube.com/watch?v=euU6BhvOvpk&feature=youtu.be

I oczywiście o opinie:P
Witam :D coś dawno nic nie pisałem :P co u mnie itd :P
Ze względu na studia cięzkie grywam już u mnie jak narazie w A klasie...ale walczymy o awans mamy 3miejsce jestesmy beniaminkiem 5 gr.Opolskiej. I tak o to chciałem przedstawić krótki filmik w moim wykonaniu,tyle że jest to Mój 1szy filmik robiony więc prosze nie śmiać sie z moich podkąłdów muzycznych nagrań :P ale myśle,że nie jest żle.

Filmik przedstawa skrót dwóch meczów oraz sylwestke naszych fanów :D którzy z meczu na mecz sie polepszają!:)

Zapraszam do oglądania i udostepniania

https://www.youtube.com/watch?v=euU6BhvOvpk&feature=youtu.be

I oczywiście o opinie:P
18 kwietnia 2014, 20:48 [cytuj]
To chyba nie pisał Franio
To chyba nie pisał Franio
18 kwietnia 2014, 21:31 [cytuj]
Pisał :P Czemu w to wątpisz ;>
mój nick to weidenfeller1;)
Pisał :P Czemu w to wątpisz ;>
mój nick to weidenfeller1;)
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 5 4 1 0 13
2. Bayern Monachium 5 4 0 1 12
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer 04 Leverkusen 5 2 3 0 9
5. VfB Stuttgart 5 2 2 1 8
6. Borussia Mönchengladbach 5 2 2 1 8
7. Werder Brema 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. MrProroK 81
2. RickenZMazowsza 78
3. legmg04 78
4. JungKamil3 78
5. BVB Super 78
6. angor18 75
7. Pingas 75
cała tabela

shoutbox

gentoofan
gentoofan 32 minut temu

Dargos Jeżeli on trafi do Rosji to tylko ze względu na dobrą pensje i spokojną prace bez presji, bo wiadomo że jak tam trafi, to nikt od niego nie będzie oczekiwał że będzie walczył jak równy z równym z lepszymi klubami w LM a mistrzostwo Rosji gdzie nie ma Bayernu w lidze będzie dużo łatwiej zdobyć przy dobrym trenerze.

Alex139
Alex139 godzinę temu

Na prawdę BVB nie stać na kontrakt dla trenera opiewający na 6,5mln EURO???

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Ja to wiem...niestety.

Alex139
Alex139 2 godzin temu

Możesz mieć niestety rację...

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 08:51

Prędzej Pochettino trafi za Zidane'a do realu niż do BVB.

Alex139
Alex139 Dzisiaj, 08:11

Pochettino jest moim faworytem!

Alex139
Alex139 Dzisiaj, 08:08

Jeśli to jest prawda, to, to jest zamach stanu...

Murzyn
Murzyn Dzisiaj, 07:42

Nie ma alternatyw i kuniec tematu. Kuniec! Będziem się kisić z dziadzią.

Dargos
Dargos Dzisiaj, 06:33

I taki Pocetino może iść do Zenitu, ale do BVB nie? Powód jest prosty: z Zenitem ma walczyć o Mistrzostwo Rosji - tam mają jakiś cel w porównaniu do pewnego klubu, którego celem jest "jak najlepsza gra, ale jak przegramy to też będzie super"

UkaszBVB
UkaszBVB Wczoraj, 19:19

Zenit negocjuje z Poccetino kontrakt 6.5mln... Myslalem ze on jest dla nas niedostepny bo jakis kosmiczny kontrakt bedzie chcial... a tu normalne pieniadze. 5mln zaplacili za Bosza... to jest smiech ..

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 17:22

Tylko BVB nie ma takich aspiracji o jakich piszesz. Gdyby tak było to od 8 lat nie oglądalibyśmy bayernu na pierwszym miejscu.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 17:10

Ja bardzo chętnie wywiózł bym go na taczce :) Rzeczywiście jest to dobry trener, ale dla klubu z 1 dziesiątki tabeli, niekoniecznie z aspiracjami na mistrzostwo kraju (o sukcesach w pokalu i CL nie wspominając).

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 14:55

Q4RTRIDG3 tylko napisz to niektórym, którzy najchętniej wywieźli Favre'a na taczce. Tylko problemem nie jest trener, a cele klubu, które realizuje zgodnie z wytycznymi obecnego zarządu czyli spokojny awans do CL.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 14:39

Dopóki Favre jest trenerem to niech ma pełne wsparcie piłkarzy. Po sezonie niech usiądą na spokojnie i sobie podziękują. Favre nie jest złym trenerem, rozwinął wielu zawodników, od czasu Tuchela zdecydowanie najlepszy. Z drugiej strony widać że presja za duża, teraz potrzeba kogoś kto porwie chłopaków do bardziej odważnej i energicznej gry.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 14:20

bo jestem jak Max Kolanko - piszę jak jest! Oraz jak polityk - moja prawda jest najmojsza! :D

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 12:17

ja się podpisuje pod tym co napisałeś.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 12:16

oj tam.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 11:43

to miał być post odnośnie newsa o Hummelsie, a nie tu :P

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 11:42

Chce żeby został, bo z tym trenerem i zarządem sukcesów nie będzie. A jak nie będzie sukcesów to i nie będzie presji i ciśnienia na kolejne trofea i budowanie bardzo mocnej drużyny. Im wystarczy wyjście z grupy w LM i zakwalifikowanie się do jej kolejnej edycji. Wtedy można spokojnie kopać piłkę i liczyć pieniążki.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 09:24

Dokładnie też pamiętam*

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 09:23

Pamiętam jak niektórzy chętnie widzieli go w roli trenera BVB grrhh...

artur1973
artur1973 Wczoraj, 08:00

Dobrze ze nie zatrudniono u nas tego Kotleta z Bremy. Mierny trener a jeszcze widzę ze zarozumiały. Chyba oglądał wczoraj inny mecz jeśli twierdzi ze remis był zasłużony . Sytuacje bramkowe 5:15 . Może tej jedynki z przodu u Hoffe nie widział :-)

F1066
F1066 1 dni temu, 2020-10-25

Tormaschine !

F1066
F1066 1 dni temu, 2020-10-25

https://www.sport.de/news/ne4218146/bvb-ur-dortmunder-kevin-grosskreutz-spendiert-kuriose-derby-belohnung-fuer-tormaschine-erling-haaland/

Armandzio
Armandzio 1 dni temu, 2020-10-25

brawo ty,tez bym tak chcial ;)

angor18
angor18 1 dni temu, 2020-10-25

Awansuje w typerze. Muszę zgarnąć koszulkę BVB :)

staraerakloppa
staraerakloppa 1 dni temu, 2020-10-25

a zauwazyliscie ,ze w ogóle czesto trafiają sie transmisje gdzie obraz jest minimalnie przyspieszony? Fatalnie sie coś takiego oglada i to raczej nie wina dekodera ,bo mam nowy, a bulić za full pakiet sportowy trzeba.

Armandzio
Armandzio 1 dni temu, 2020-10-25

cuda to jest to ze nasz mecz jest z Arminią za tydzien tez na eleven

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2020-10-25

Niestety ale takie są fakty, Bundesliga (sześć/siedem meczów w kolejce) w Eleven. Wcześniej było ich siedem. Zresztą od kiedy 99,99% udziałów posiada CP to jest coraz więcej reklam, których raczej na kanałach premium, dodatkowo płatnych raczej aż tyle nie powinno być.

staraerakloppa
staraerakloppa 2 dni temu, 2020-10-25

to samo liga hiszpanska , 3 mecze od 16 również w canal , brawo.

statystyki

Użytkownicy online: artur1973, IT, Giovanni 1918
Gości online: 49
Zarejestrowanych użytkowników: 8901
Ostatnio zarejestrowany: pawelmpc

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem