Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Rorgrywki amatorskie - nasze zmagania w ligach amatorskich:)
3 kwietnia 2011, 18:03 [cytuj]
Jako środkowy obrońca jest mało prawdopodobne że zdarzy mi się taka sytuacja, chyba że będę dalej wzorował się na Hummelsie i niekiedy zapuszczę się do ataku :)
Jako środkowy obrońca jest mało prawdopodobne że zdarzy mi się taka sytuacja, chyba że będę dalej wzorował się na Hummelsie i niekiedy zapuszczę się do ataku :)
3 kwietnia 2011, 21:28 [cytuj]
Tydzień temu nasz bramkarz połamał zawodnika a dziś połamali nam tego bramkarza, w 92 min wyskoczył do górnej piłki, dostał z łokcia i upadł bezwładnie na głowę. Stracił przytomność i karetka go zabrała do szpitala. Tam czekaliśmy z trenerem na niego 4 godziny. Lekarze nie stwierdzili urazów kręgosłupa ale zostawili go na obserwacje. jak to powiedział ratownik medyczny co 2 razy jeździł na nasz mecz i zbierał połamańców "zło powraca" i że na następny nasz mecz już przyjadą przed...
Tydzień temu nasz bramkarz połamał zawodnika a dziś połamali nam tego bramkarza, w 92 min wyskoczył do górnej piłki, dostał z łokcia i upadł bezwładnie na głowę. Stracił przytomność i karetka go zabrała do szpitala. Tam czekaliśmy z trenerem na niego 4 godziny. Lekarze nie stwierdzili urazów kręgosłupa ale zostawili go na obserwacje. jak to powiedział ratownik medyczny co 2 razy jeździł na nasz mecz i zbierał połamańców "zło powraca" i że na następny nasz mecz już przyjadą przed...
3 kwietnia 2011, 21:45 [cytuj]
Strach wychodzić na boisko....
Strach wychodzić na boisko....
3 kwietnia 2011, 21:48 [cytuj]
Właśnie wyczytałem, że w meczu naszych sąsiednich miejscowości w 38 minucie zawodnik wyskoczył do główki i zasłabł. Nie zderzył się z nikim ani nic sobie nie zrobił. Reanimowano go, po 14 minutach przyjechała po niego karetka. W szpitalu stwierdzono zgon :(. Podobno chłopak miał problemy ze zdrowiem, z sercem.
To pokazuje jak to w niższych ligach załatwia się badania lekarskie. 50 zł od łebka i karta podbita. Smutne to.
Właśnie wyczytałem, że w meczu naszych sąsiednich miejscowości w 38 minucie zawodnik wyskoczył do główki i zasłabł. Nie zderzył się z nikim ani nic sobie nie zrobił. Reanimowano go, po 14 minutach przyjechała po niego karetka. W szpitalu stwierdzono zgon :(. Podobno chłopak miał problemy ze zdrowiem, z sercem.
To pokazuje jak to w niższych ligach załatwia się badania lekarskie. 50 zł od łebka i karta podbita. Smutne to.
3 kwietnia 2011, 22:04 [cytuj]
Jak tak dalej pójdzie, będzie trzeba zmienić nazwę tematu...

Straszne historie zapodajecie :shock:
Jak tak dalej pójdzie, będzie trzeba zmienić nazwę tematu...

Straszne historie zapodajecie :shock:
3 kwietnia 2011, 22:06 [cytuj]
"Połamańce amatorskie - nasze horrory w ligach amatorskich :( "
"Połamańce amatorskie - nasze horrory w ligach amatorskich :( "
4 kwietnia 2011, 11:24 [cytuj]
To ja niedawno rekreacyjnie gra³em na sali i taki jeden znajomy chyba ¼le stan±³ albo lekko z kim¶ sie zderzy³ ale tak niefortunnie, ze po³ama³ sobie bardzo ma³e kostki w okolicy stawu skokowego, zwolnienie z pracy na oko³o 3 miesi±ce, kilka operacji, do koñca ¿ycia utykanie i pi³ka tylko przed telewizorem - na 90% nic siê nie zmieni. Coraz czê¶ciej s³ychaæ o polamaniach w ni¿szych ligach i tragediach m³odych ludzi....
To ja niedawno rekreacyjnie gra³em na sali i taki jeden znajomy chyba ¼le stan±³ albo lekko z kim¶ sie zderzy³ ale tak niefortunnie, ze po³ama³ sobie bardzo ma³e kostki w okolicy stawu skokowego, zwolnienie z pracy na oko³o 3 miesi±ce, kilka operacji, do koñca ¿ycia utykanie i pi³ka tylko przed telewizorem - na 90% nic siê nie zmieni. Coraz czê¶ciej s³ychaæ o polamaniach w ni¿szych ligach i tragediach m³odych ludzi....
4 kwietnia 2011, 15:43 [cytuj]
Obiecany filmik: :)

http://www.nowiny.pl/72660-wygrana-rezerw-nedzy-pies-zaangazowal-sie-w-mecz-wideo.html

Jakbyście nie potrafili mnie znaleźć to ja jestem tym najwyższym, oczywiście z 15 na plecach :)
Obiecany filmik: :)

http://www.nowiny.pl/72660-wygrana-rezerw-nedzy-pies-zaangazowal-sie-w-mecz-wideo.html

Jakbyście nie potrafili mnie znaleźć to ja jestem tym najwyższym, oczywiście z 15 na plecach :)
4 kwietnia 2011, 16:01 [cytuj]
Myśmy wczoraj grali mecz u siebie i oczwyiście wygraliśmy 1-0:) ja niestety nie broniłem. W przerwie jakoś znajomi mieli wiczenia ze strzałami i wrzutakimi:) noo i uparli się,że będą wrzucac sobie na przewrotke;) A mamy naprawde kilku zawdoników co nieraz już strzelali z przewrotki bramki..ale tym razem coś im nie wychodziło i tylko się mijali zpiłką albo obok bramki:) Wtedy ja powiedziałm wrzuc piłke ja wam pokaże;D:D hehe noo i ustawiam sie...wrzutkaa..i ja w dresie w powietrzu robie przewrotke;D akurat na duuzego palca siadła i do bramki wpadła;D no i..kibice sie odpowiednio zachowali gormkie brawa:D:D:D hehehehe ale grzaliśmy wczoraj z tego:P:P
dzisiaj pewnie opiernicz na treningu będzie:P co ja cuduje;D
Myśmy wczoraj grali mecz u siebie i oczwyiście wygraliśmy 1-0:) ja niestety nie broniłem. W przerwie jakoś znajomi mieli wiczenia ze strzałami i wrzutakimi:) noo i uparli się,że będą wrzucac sobie na przewrotke;) A mamy naprawde kilku zawdoników co nieraz już strzelali z przewrotki bramki..ale tym razem coś im nie wychodziło i tylko się mijali zpiłką albo obok bramki:) Wtedy ja powiedziałm wrzuc piłke ja wam pokaże;D:D hehe noo i ustawiam sie...wrzutkaa..i ja w dresie w powietrzu robie przewrotke;D akurat na duuzego palca siadła i do bramki wpadła;D no i..kibice sie odpowiednio zachowali gormkie brawa:D:D:D hehehehe ale grzaliśmy wczoraj z tego:P:P
dzisiaj pewnie opiernicz na treningu będzie:P co ja cuduje;D
4 kwietnia 2011, 16:11 [cytuj]
19maciek09- widzę że u was w pierwszej drużynie gra jakiś nigeryjczyk ;)
Chyba wam się awans do B klasy szykuje :D
19maciek09- widzę że u was w pierwszej drużynie gra jakiś nigeryjczyk ;)
4 kwietnia 2011, 16:13 [cytuj]
Ja we wrześniu nadłamałem kość biodrową grając w piłkę. Leżałem 2 tygodnie w łóżku w jednej pozycji, więc nic fajnego. :-P
Ja we wrześniu nadłamałem kość biodrową grając w piłkę. Leżałem 2 tygodnie w łóżku w jednej pozycji, więc nic fajnego. :-P
4 kwietnia 2011, 16:19 [cytuj]
19maciek09, niezłe atrakcje na meczu hehe :-D .
[b]19maciek09[/b], niezłe atrakcje na meczu hehe :-D .
4 kwietnia 2011, 16:20 [cytuj]
Moja najpoważniejsza "kontuzja" to było w szkole podczas grania na hali. Lekkie wybicie palca u nogi po... kopnięciu w jakąś ławkę co stała za bramką.

Mój kolega miał również podobną przygodę. Wybity palec tyle że u ręki, bo tuż za linią końcową stała sterta krzeseł do porozstawiania na uroczystość, która miała się odbyć nazajutrz - oczywiście wpadł na nie z impetem :D
Moja najpoważniejsza "kontuzja" to było w szkole podczas grania na hali. Lekkie wybicie palca u nogi po... kopnięciu w jakąś ławkę co stała za bramką.

Mój kolega miał również podobną przygodę. Wybity palec tyle że u ręki, bo tuż za linią końcową stała sterta krzeseł do porozstawiania na uroczystość, która miała się odbyć nazajutrz - oczywiście wpadł na nie z impetem :D
4 kwietnia 2011, 16:52 [cytuj]
"Wazza" powiedział/a:
widzę że u was w pierwszej drużynie gra jakiś nigeryjczyk ;)
Był u nas kiedyś nigeryjczyk. Rozwiązał umowę i wywiało go gdzieś do Tomaszowa Mazowieckiego :P

Fajnie byłoby wywalczyć awans :)
"pawel1592" powiedział/a:
niezłe atrakcje na meczu hehe .
Sędzia był trochę przewrażliwiony bo ten pies biegał daleko za boiskiem. Póki graliśmy to nie wbiegał na boisko. :)

Pierwsze koty za płoty. Nie był to może porywający mecz, ale będzie coraz lepiej. Mamy chyba najmłodszy skład w naszej grupie.

I dalej się zastanawiam jak mogłem tak przestrzelić ten strzał głową :P

Maczuga widziałem że w ostatnim meczu grałeś na nietypowej dla siebie pozycji? Nowy trener i od razu zmiany, czy poprostu sytuacja wymusiła takie ustawienie Ciebie?
Był u nas kiedyś nigeryjczyk. Rozwiązał umowę i wywiało go gdzieś do Tomaszowa Mazowieckiego :P

Fajnie byłoby wywalczyć awans :)
[quote="pawel1592"]niezłe atrakcje na meczu hehe .
4 kwietnia 2011, 17:20 [cytuj]
Hehe moja miejscowa drużyna grała sparing z Zagłębiem Lubin i też pies wbiegł na boisko :-D To jeden z kibiców go przegonił. Przynajmniej się coś działo.
Hehe moja miejscowa drużyna grała sparing z Zagłębiem Lubin i też pies wbiegł na boisko :-D To jeden z kibiców go przegonił. Przynajmniej się coś działo.
4 kwietnia 2011, 18:27 [cytuj]
Taaa zagrałem na lewej obronie i to był chyba mój najlepszy mecz w tym sezonie, zmiana z konieczności, w sumie jeśli zagram 3 najbliższe mecze na tej pozycji równo to już zostanę na obronie bo podoba mi się. Łatwiej grać na obronie, niż w ataku. Mamy nowego trenera, taki z charakteru trochę Klopp:) po 3 treningach odmienił drużynę i jak dalej tak dalej pójdzie to w następnym sezonie będziemy faworytem do awansu. Bo jak na razie psychicznie wysiadaliśmy, pierwszą połowę graliśmy świetnie a w drugiej podpalaliśmy się i wszystko w d...pe:/
Taaa zagrałem na lewej obronie i to był chyba mój najlepszy mecz w tym sezonie, zmiana z konieczności, w sumie jeśli zagram 3 najbliższe mecze na tej pozycji równo to już zostanę na obronie bo podoba mi się. Łatwiej grać na obronie, niż w ataku. Mamy nowego trenera, taki z charakteru trochę Klopp:) po 3 treningach odmienił drużynę i jak dalej tak dalej pójdzie to w następnym sezonie będziemy faworytem do awansu. Bo jak na razie psychicznie wysiadaliśmy, pierwszą połowę graliśmy świetnie a w drugiej podpalaliśmy się i wszystko w d...pe:/
6 kwietnia 2011, 14:46 [cytuj]
Nad naszym powiatem chyba ciąży jakaś klątwa. Znowu o krok od tragedii.
Dzisiaj odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych, w którym też uczestniczyłem. W ostatnim meczu naszej grupy, który rozgrywaliśmy akurat my, obrońca i bramkarz przeciwników tak niefortunnie się zderzyli ze sobą, że bramkarz stracił przytomność i zaczął się dławić swoim językiem. Przytomność nauczycieli w-fu spowodowała że mu ten język wyciągnęli i po chwili ocknął się. Karetka zabrała go do szpitala na obserwacje.

Jakieś fatum w naszym powiecie :(
Nad naszym powiatem chyba ciąży jakaś klątwa. Znowu o krok od tragedii.
Dzisiaj odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych, w którym też uczestniczyłem. W ostatnim meczu naszej grupy, który rozgrywaliśmy akurat my, obrońca i bramkarz przeciwników tak niefortunnie się zderzyli ze sobą, że bramkarz stracił przytomność i zaczął się dławić swoim językiem. Przytomność nauczycieli w-fu spowodowała że mu ten język wyciągnęli i po chwili ocknął się. Karetka zabrała go do szpitala na obserwacje.

Jakieś fatum w naszym powiecie :(
6 kwietnia 2011, 16:06 [cytuj]
"Maczuga" powiedział/a:
Graj Graj, w reprezentacji na lewej obronie bieda :)
Graj Graj, w reprezentacji na lewej obronie bieda :)
3 października 2011, 18:40 [cytuj]
Achtung! Achtung! Poszukiwany bramkarz, najlepiej taki co czasem złapie piłkę w ręce. Z okolic Wrocławia. Pilne, do niedzieli muszę kogoś znaleźć...
Achtung! Achtung! Poszukiwany bramkarz, najlepiej taki co czasem złapie piłkę w ręce. Z okolic Wrocławia. Pilne, do niedzieli muszę kogoś znaleźć...
3 października 2011, 19:42 [cytuj]
To teraz ja się pochwale, że z kolegami z pracy zrobiliśmy sobie drużynę i gramy w Czeladzkiej lidze amatorów. Nazywamy się Warka Team. Mam tu taki filmik z moją ulubioną akcją, czyli wejście smoka: http://www.youtube.com/watch?v=dX8jirkzBGM. Dla ułatwienia dodam, że gramy w czerwonych koszulkach a ja z numerem 8. moja akcja zaczyna się około 20 sek filmu :mrgreen: :mrgreen:
To teraz ja się pochwale, że z kolegami z pracy zrobiliśmy sobie drużynę i gramy w Czeladzkiej lidze amatorów. Nazywamy się Warka Team. Mam tu taki filmik z moją ulubioną akcją, czyli wejście smoka: http://www.youtube.com/watch?v=dX8jirkzBGM. Dla ułatwienia dodam, że gramy w czerwonych koszulkach a ja z numerem 8. moja akcja zaczyna się około 20 sek filmu :mrgreen: :mrgreen:
|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 15 10 3 2 33
2. RB Lipsk 15 9 4 2 31
3. Bayer 04 Leverkusen 15 8 5 2 29
4. Borussia Dortmund 15 9 1 5 28
5. Union Berlin 15 6 7 2 25
6. VfL Wolfsburg 15 6 7 2 25
7. Borussia Mönchengladbach 15 6 6 3 24
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 222
2. arturborussen 210
3. Kamil0079 210
4. RickenZMazowsza 207
5. ewerthon 207
6. Boro 201
7. mati12 201
cała tabela

shoutbox

Helmut Geier
Helmut Geier 4 godzin temu

Dokładnie

miko09
miko09 5 godzin temu

Mam takie pytanie do "staraerakloppa": widzę że lubujesz się w "medycynie" bo proponujesz "COVIDA" albo "ŚWIŃSKĄ GRYPĘ" na mistrza Niemiec!!! Już wyjaśniam... Covid - coś nowego, którego nikt nie lubi i nie szanuje... Najlepiej żeby ZDECHŁO!!! Oczywiście mam tutaj na myśli - RB... Dalej już chyba wiadomo :) Przypominam że mamy dopiero 16 kolejkę i mimo że Nasi nie są faworytami do tytułu, to jednak Twoja propozycja wyboru pomiędzy jednym gównem a drugim - na tej stronie - brzmi co najmniej śmiesznie... Pozdrawiam

Helmut Geier
Helmut Geier 5 godzin temu

Gdzie są Ci co mówili jakiego to my trenera nie stracili czyt. Bosz

staraerakloppa
staraerakloppa 5 godzin temu

neverkusen na koniec sezonu wypadnie poza top 4 , trzeba dopingować Lipsk bo oni jako jedyni jeszcze maja szanse zagrozic chrumakom.

Mattii
Mattii 5 godzin temu

Plan A już nie działa.

MedBVB
MedBVB 6 godzin temu

Leverkusen chyba trochę obniżyło loty

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Co ten Bosz? :P

F1066
F1066 Wczoraj, 11:04

https://twitter.com/buzz09app/status/1350009119437168641

F1066
F1066 Wczoraj, 10:32

https://www.weltfussball.de/news/_n4310539_/bvb-legende-koller-bekommt-eigenen-film/

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 08:45

koniec o bayernie musimy myśleć o siebie żeby coś w końcu wygrać a nie ciągle nic

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:47

Zupełnie inne dwie historie*

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:46

bvbbb jeden mecz a mecz i rewanż to są zupełnie dwie historie. (mówię o CL) jeśli chodzi o swoje podwórko, to wygrali nie dlatego, że byli tacy super, tylko dlatego, że my pod wodzą Lucjusza powinniśmy dostać tytułu frajerów dekady.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-01-14

i świnie wygrały wszystko to jest różnica

aguero82
aguero82 1 dni temu, 2021-01-14

Flick trochę przypomina swoją taktyką Bosza za czasów trenowania BVB. Chciałby przez pełne 90 minut grać wysokim pressingiem. I tak jak za czasów Bosza, na poczatku nie było mocnych na BVB tak samo pierwsze pół roku nie było mocnych na Bayern, z tą różnicą że Flick ma do dyspozycji dwa razy lepszych piłkarzy niz miał Bosz.

Alex139
Alex139 1 dni temu, 2021-01-14

bvbbb i znowu się muszę z Tobą nie zgodzić, bo piłka nożna to właśnie taka gra, gdzie bardzo często wiele zależy od farta ;)

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

Widzę ze Schweinsteiger jedzie krótko i rzeczowo: Schweinsteiger: ?Bayern-Code langsam entschlüsselt?

bvbbb

fart to można mieć i wygrać w zdrapkę a nie CL a co do finału to obie drużyny grały zachowawczo bo to finał w końcu

staraerakloppa
staraerakloppa 1 dni temu, 2021-01-14

ktos musial wygrac i fartownie padło na nich.

Alex139

bvbbb no, zwłaszcza w finale CL grali pięknie ;) Podtrzymuje to co powiedziałem, gdyby rozgrywki odbyły się w normalnym trybie, max półfinał.

staraerakloppa

to samo w serie a , od 10 lat chyba Juventus wszystkich leje , ileż można...

staraerakloppa

ile bym dal aby bayern nie wygral teraz maistra , kazdy byle nie oni , ileż można patrzeć na ich usmiechniete ryje.

bvbbb

Alex139 wygrali bo grali piękny futbol dla oczu a teraz są fizycznie zajechani CL nie wygrywa się przypadkiem , w tym sezonie mają problemy w obronie i to tyle ofensywę mają bardzo silną ja obstawiam że zmienią taktykę bo ta już im nie działa najlepiej obyśmy wykorzystali ich problemy bo lepszej okazji nie będzie może po za tom w tamtym sezonie ta przewaga 9 pkt.

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

@obywatelap Pisałem to pare postów wcześniej cytując Schweinsteigera. Mądrzy trenerzy reichneli się, ze obrona Bayernu choć jest cieńsza niż nasza gra bardzo wysoko, wystarczy się nie przestraszyć, zagrać szybko i po świnkach. Niestety Lewus i Neuer są ojcami ich sukcesu

Pawelinho
Pawelinho 1 dni temu, 2021-01-14

Alex139 nic dodać nic ująć.

Alex139

Staraerakloppa wygrali przez pandemię, gdyby rozgrywki odbywały się normalnie, nie wygrali by na 100%

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-01-14

Widać, że Flick jest uparty, bo podobno nie widzi problemu w wysokim ustawieniu obrony. Trener Freiburga mu (mam nadzieję) wytłumaczy w niedzielę o co chodzi.

bvbbb

Wejść na szczyt jest trudno, ale jeszcze trudniej się na nim utrzymywać

staraerakloppa

Pisalem nie tak dawno ,ze Bayern jest cieniutki , teraz seryjnie traca bramki jako pierwsi , co w poprzednich latach sie im nie zdarzalo , i nie mogę przebolec ,ze mimo ich slabosci BVB tego nie potrafi wykorzystac , a tą pooprzednią LM to nie wiem jakim cudem oni wygrali , chyba tylko przez brak rewanży w drodze do finału.

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Mam to :) https://twitter.com/_floks/status/1349488663281995778 Nie chce wiedziec jak jego ogier w stajni huczy :) hahaaaa

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Biednemu zawsze snieg w oczy :) https://sportbild.bild.de/fussball/dfb-pokal/dfb-pokal/fc-bayern-thomas-mueller-motzt-ard-reporterin-nach-pokal-aus-in-kiel-an-74881454.sport.html

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 30
Zarejestrowanych użytkowników: 8983
Ostatnio zarejestrowany: Kris09

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem