Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Rorgrywki amatorskie - nasze zmagania w ligach amatorskich:)
14 września 2008, 21:18 [cytuj]
A-Klasa Wrocław grupa IV po 4 kolejce
ptk bz bs
1. Sokół Marcinkowice 12 20-2
2. Stary Śleszów 10
3. Korona Osiek 8
4. Czarni Sobocisko 7
5. LKS Brożec 6
6. Kolektyw Radwanice 6
7. GKS Żórawina 5
8. Nefryt Jordanów 5
9. Kondratowice 4
10. Rzemieślnik Oława 4
11. Burza Bystrzyca 4
12. Ognisko Przeworno 4
13. Energetyk Siechnice 3
14. Olimpia Podgaj 0

w tym sezonie musimy wrócic do klasy "O" teraz albo nigdy:P
A-Klasa Wrocław grupa IV po 4 kolejce
ptk bz bs
1. Sokół Marcinkowice 12 20-2
2. Stary Śleszów 10
3. Korona Osiek 8
4. Czarni Sobocisko 7
5. LKS Brożec 6
6. Kolektyw Radwanice 6
7. GKS Żórawina 5
8. Nefryt Jordanów 5
9. Kondratowice 4
10. Rzemieślnik Oława 4
11. Burza Bystrzyca 4
12. Ognisko Przeworno 4
13. Energetyk Siechnice 3
14. Olimpia Podgaj 0

w tym sezonie musimy wrócic do klasy "O" teraz albo nigdy:P
15 września 2008, 21:57 [cytuj]
Jestem ciekaw kto gdzie gra w piłkę i w jakiej lidze;p

Ja gram od tamtego sezonu w 1 lidze juniorow POLONIA POGORZE.Prezentuje skrot z tego meczu dla ciekawskich;p moja druzyna to w zielonych koszulkach;) a ja bronie w czarnej bluzie..i czarne spodenki z BVB NR1.;p(Aktualna bluza byla w praniu z BVB;p)

To sie nazywa Weidenfeller...mało pracy bylo ;p ale zawsze cos;D

czarni-otmuchow.pl/news.php?readmore=345

gospdoarze nakrecili swoje akcje tylko hehehe dziwne;p ale i tak wygralismy 4-0;)
Jestem ciekaw kto gdzie gra w piłkę i w jakiej lidze;p

Ja gram od tamtego sezonu w 1 lidze juniorow POLONIA POGORZE.Prezentuje skrot z tego meczu dla ciekawskich;p moja druzyna to w zielonych koszulkach;) a ja bronie w czarnej bluzie..i czarne spodenki z BVB NR1.;p(Aktualna bluza byla w praniu z BVB;p)

To sie nazywa Weidenfeller...mało pracy bylo ;p ale zawsze cos;D

http://www.czarni-otmuchow.pl/news.php?readmore=345

gospdoarze nakrecili swoje akcje tylko hehehe dziwne;p ale i tak wygralismy 4-0;)
8 marca 2009, 12:16 [cytuj]
Za tydzień rusza runda wiosenna naszej A-klasy.Miało być pięknie i kolorowo niestety jak zawsze czegoś zabrakło. Mamy 2 miejsce ze stratą 4ptk do liderującej drużyny ze Starego Śleszowa. Raczej już ich nie dogonimy bo chłopaki są bardzo zdeterminowani do walki o awans i co najważniejsze mają pieniądze... nawet pojechali na obóz przygotowawczy w zimie. Moja drużynka też przepracowała solidnie zimę i chłopaki nawet wygrali ligę halową zostawiając w tyle drużynę składającą się z zawodników 3 ligowego MKSu Oława z Jankiem Gancarczykiem w składzie. Ja się nie załapałem do składu bo jestem słaby na hali:P Nie mogę doczekać się startu rozgrywek, jeśli utrzymam formę z jesieni to mam szanse zostać najlepszym strzelcem w swojej drużynie. Martwi mnie tylko to że nie zagrałem ani jednego sparingu przed ligą bo zawsze coś mi wypadło jak nie szkoła, to studniówka młodej albo praca :evil: Jak tam u was wygląda sytuacja przed ligą?
Za tydzień rusza runda wiosenna naszej A-klasy.Miało być pięknie i kolorowo niestety jak zawsze czegoś zabrakło. Mamy 2 miejsce ze stratą 4ptk do liderującej drużyny ze Starego Śleszowa. Raczej już ich nie dogonimy bo chłopaki są bardzo zdeterminowani do walki o awans i co najważniejsze mają pieniądze... nawet pojechali na obóz przygotowawczy w zimie. Moja drużynka też przepracowała solidnie zimę i chłopaki nawet wygrali ligę halową zostawiając w tyle drużynę składającą się z zawodników 3 ligowego MKSu Oława z Jankiem Gancarczykiem w składzie. Ja się nie załapałem do składu bo jestem słaby na hali:P Nie mogę doczekać się startu rozgrywek, jeśli utrzymam formę z jesieni to mam szanse zostać najlepszym strzelcem w swojej drużynie. Martwi mnie tylko to że nie zagrałem ani jednego sparingu przed ligą bo zawsze coś mi wypadło jak nie szkoła, to studniówka młodej albo praca :evil: Jak tam u was wygląda sytuacja przed ligą?
17 marca 2009, 17:22 [cytuj]
Ja gram w lidze okręgowej Gwarek II Tarnowskie Góry 6 miejsce - 3 zwycięstwa 0 remisów 5 porażek :lol: Na pozycji lewego obrońcy - dede - teraz runda wiosenna ahh...
Ja gram w lidze okręgowej Gwarek II Tarnowskie Góry 6 miejsce - 3 zwycięstwa 0 remisów 5 porażek :lol: Na pozycji lewego obrońcy - dede - teraz runda wiosenna ahh...
12 lipca 2009, 11:10 [cytuj]
heheehehe ja tez gram w okregowceee na bramce w zdziareczceeee,ale przez ta okregowke to trzy razy mnie karetka zabierala akurat raz w najgorszym wypadku jak jak mialem isc do 4 ligi ale coooz zycieee,teraz sie zastanowie bo szkoda zdrowia trocheeuniazdziary1955.futbolowo.pl/uniazdziary1955/photos/12/m_62.jpg" alt="uniazdziary1955.futbolowo.pl/uniazdziary1955/photos/12/m_62.jpg" width="98%">
heheehehe ja tez gram w okregowceee na bramce w zdziareczceeee,ale przez ta okregowke to trzy razy mnie karetka zabierala akurat raz w najgorszym wypadku jak jak mialem isc do 4 ligi ale coooz zycieee,teraz sie zastanowie bo szkoda zdrowia trochee[img]http://uniazdziary1955.futbolowo.pl/uniazdziary1955/photos/12/m_62.jpg[/img]
12 lipca 2009, 17:14 [cytuj]
heh sport to zdrowie:) U mnie się pozmieniało jak co roku zajeliśmy 2 miejsce i nie awansowaliśmy:( Przyszedł nowy trener i nie wiem czy sobie poradzi z "gorącymi głowami" jak nie to chyba zmienię klub:P Może na BVB hehe jakby Owo złapał kontuzje to dałbym rade. :)
heh sport to zdrowie:) U mnie się pozmieniało jak co roku zajeliśmy 2 miejsce i nie awansowaliśmy:( Przyszedł nowy trener i nie wiem czy sobie poradzi z "gorącymi głowami" jak nie to chyba zmienię klub:P Może na BVB hehe jakby Owo złapał kontuzje to dałbym rade. :)
12 lipca 2009, 18:39 [cytuj]
Ja też gram w okręgówce w katowickiej grupie III w Baterexie Nędza. W tamtym roku zajęliśmy 4 miejsce. Na razie zaczynam moją przygodę z okręgówką bo wcześniej ogrywałem się w juniorach również w Nędzy. Gram na pozycji defensywnego pomocnika bądź na boku obrony ;)

Zapraszam na stronę:

lksnedza.pl
Ja też gram w okręgówce w katowickiej grupie III w Baterexie Nędza. W tamtym roku zajęliśmy 4 miejsce. Na razie zaczynam moją przygodę z okręgówką bo wcześniej ogrywałem się w juniorach również w Nędzy. Gram na pozycji defensywnego pomocnika bądź na boku obrony ;)

Zapraszam na stronę:

www.lksnedza.pl
12 lipca 2009, 19:16 [cytuj]
"Maczuga" powiedział/a:
Może na BVB hehe jakby Owo złapał kontuzje to dałbym rade. :)
Lee odszedł, masz szansę :-D
Lee odszedł, masz szansę :-D
17 sierpnia 2009, 12:51 [cytuj]
Ja gram również w okręgówce... W sobotę przegraliśmy derby z Bytovią II Bytów... Przez ostatni rok i wcześniej grałem w juniorach, a teraz czas przyszedł na seniorską piłkę! Gram w drużynie Urania Udorpie :-D dordzo ciekawy zespół złożony głównie z samych kolegów... Czy wygramy czy nie to i tak zawsze jakąś imprezke potrafimy razem sobie zrobic :-D Zapomniałem dodac, że w tym roku debiutujemy w okręgówce... pomorskifutbol.pl/liga.php?id=484 <--- tabela naszej ligi:) w sumie kilka fajnych drużyn jest... m.in. Jantar Ustka, Piast Człuchów, Pogoń Lębork itd...
Ja gram również w okręgówce... W sobotę przegraliśmy derby z Bytovią II Bytów... Przez ostatni rok i wcześniej grałem w juniorach, a teraz czas przyszedł na seniorską piłkę! Gram w drużynie Urania Udorpie :-D dordzo ciekawy zespół złożony głównie z samych kolegów... Czy wygramy czy nie to i tak zawsze jakąś imprezke potrafimy razem sobie zrobic :-D Zapomniałem dodac, że w tym roku debiutujemy w okręgówce... http://pomorskifutbol.pl/liga.php?id=484 <--- tabela naszej ligi:) w sumie kilka fajnych drużyn jest... m.in. Jantar Ustka, Piast Człuchów, Pogoń Lębork itd...
26 sierpnia 2009, 23:28 [cytuj]
Poszukuję drużyny z Katowic, siemianowic, i tegoż okręgu w celu rozegrania meczu piłki nożnej. Mamy z pracy team "iss Katowice" i chcielbyśmy w ramach treningu zagrać kilka meczy. Jesli jesteście chętni, jesli macie team albo jestescie poważnie zainteresowani meczem to ślijcie maile na adres: krzaczasty@o2.pl
Poszukuję drużyny z Katowic, siemianowic, i tegoż okręgu w celu rozegrania meczu piłki nożnej. Mamy z pracy team "iss Katowice" i chcielbyśmy w ramach treningu zagrać kilka meczy. Jesli jesteście chętni, jesli macie team albo jestescie poważnie zainteresowani meczem to ślijcie maile na adres: krzaczasty@o2.pl
26 sierpnia 2009, 23:50 [cytuj]
A szukacie przeciwników na duże boisko czy na hale ? :-) bo na hale potrzebni nam sparingpartnerzy teraz.. ;-)
A szukacie przeciwników na duże boisko czy na hale ? :-) bo na hale potrzebni nam sparingpartnerzy teraz.. ;-)
4 września 2009, 16:38 [cytuj]
Ja w środe wracam do gry(po 1,5 roku) w mojej byłej drużynie Orzeł Biały Brzeziny Śl. (A klasa), bo wujek z tata mnie namawiają i mam już ich dośc i dla świętego spokoju musze iśc na trening :))
Ja w środe wracam do gry(po 1,5 roku) w mojej byłej drużynie Orzeł Biały Brzeziny Śl. (A klasa), bo wujek z tata mnie namawiają i mam już ich dośc i dla świętego spokoju musze iśc na trening :))
4 września 2009, 19:45 [cytuj]
"SantiBVB" powiedział/a:
o to widze, ze grasz w tej samej lidze co druzyna z mojego miasta :-P Ja niestety nie gram, gralem kiedys w juniorach, a obecnie wole grac w siatkowke :-P
o to widze, ze grasz w tej samej lidze co druzyna z mojego miasta :-P Ja niestety nie gram, gralem kiedys w juniorach, a obecnie wole grac w siatkowke :-P
4 września 2009, 20:07 [cytuj]
A ja grywam w okręgówce Pogoń Prudnik:)
Mogłem trenować z Oderką Opole 4 liga,ale miałbym problemy z dojazdami a teraz matura na dodatek;/
ALe spokojnie;)
A ja grywam w okręgówce Pogoń Prudnik:)
Mogłem trenować z Oderką Opole 4 liga,ale miałbym problemy z dojazdami a teraz matura na dodatek;/
ALe spokojnie;)
4 września 2009, 22:24 [cytuj]
Ja gralem na Uni dokladnie Unia Racibórz RTP ale nie gram juz dluuugo bo nie mialem czasu na to a teraz za pozno na powrot:)
Ja gralem na Uni dokladnie Unia Racibórz RTP ale nie gram juz dluuugo bo nie mialem czasu na to a teraz za pozno na powrot:)
5 września 2009, 10:48 [cytuj]
Ja też kiedyś grałem zaczynając od trampkarzy to w MKS Gogolin, juniorzy LZS Obrowiec no i w seniorach to kopałem po B-klasie w KS Magnum Chorula lecz kontuzja kolana (wiązadła krzyżowe zerwane) wykluczyły mnie z gry. W przerwie między sezonami to jeszcze kopałem na hali, mieliśmy powiatową ligę Krapkowicką.
Ja też kiedyś grałem zaczynając od trampkarzy to w MKS Gogolin, juniorzy LZS Obrowiec no i w seniorach to kopałem po B-klasie w KS Magnum Chorula lecz kontuzja kolana (wiązadła krzyżowe zerwane) wykluczyły mnie z gry. W przerwie między sezonami to jeszcze kopałem na hali, mieliśmy powiatową ligę Krapkowicką.
5 września 2009, 14:14 [cytuj]
~Adek jak byłem w juniorach to graliśmy z tarnowiczanką, a w seniorach grałem już z Bobrownikami bo chyba o tą drużyne Ci chodzi :)
------------------------
A grac mogłem w Łaziskach Górnych(IVliga), bo kuzyn mi proponował żebym tam grał..
Kiedyś on i jego brat grali w Rozwoju Katowice jak byli w 3lidze :)
~Adek jak byłem w juniorach to graliśmy z tarnowiczanką, a w seniorach grałem już z Bobrownikami bo chyba o tą drużyne Ci chodzi :)
------------------------
A grac mogłem w Łaziskach Górnych(IVliga), bo kuzyn mi proponował żebym tam grał..
Kiedyś on i jego brat grali w Rozwoju Katowice jak byli w 3lidze :)
5 września 2009, 20:00 [cytuj]
A mnie znów przesunęli do rezerw:/ Przyszedł nowy trener i kilku dobrych graczy a że ja się zaniedbałem i zgubiłem formę to zabrakło dla mnie miejsca w kadrze na ostatni mecz. W niedziele zagrałem w naszych rezerwach i chyba dobrze mi poszło bo robiłem z obrońcami co chciałem, jutro musimy znów wygrać a ja mam cos do pokazania nowemu trenerowi więc pełne zaangażowanie:)
A mnie znów przesunęli do rezerw:/ Przyszedł nowy trener i kilku dobrych graczy a że ja się zaniedbałem i zgubiłem formę to zabrakło dla mnie miejsca w kadrze na ostatni mecz. W niedziele zagrałem w naszych rezerwach i chyba dobrze mi poszło bo robiłem z obrońcami co chciałem, jutro musimy znów wygrać a ja mam cos do pokazania nowemu trenerowi więc pełne zaangażowanie:)
5 września 2009, 20:04 [cytuj]
Maczuga a w jakiej lidze grasz i jakiej druzynie;>? ale chyba w piłke grywasz;p?
Maczuga a w jakiej lidze grasz i jakiej druzynie;>? ale chyba w piłke grywasz;p?
5 września 2009, 22:51 [cytuj]
"Maczuga" powiedział/a:
a że ja się zaniedbałem i zgubiłem formę to zabrakło dla mnie miejsca w kadrze na ostatni mecz.
Szkoda,że Beenhaker tak nie postępuje :-/ to może w kadrze nie było takich piłkarzy jak Brożek, Krzynówek, Dudka, Murawski, Trałka czy Łobodziński :-/
A tak serio serio to pamiętaj Maczuga alkohol Twój wróg :-P :lol:
Szkoda,że Beenhaker tak nie postępuje :-/ to może w kadrze nie było takich piłkarzy jak Brożek, Krzynówek, Dudka, Murawski, Trałka czy Łobodziński :-/
A tak serio serio to pamiętaj Maczuga alkohol Twój wróg :-P :lol:
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 29 25 4 0 79
2. Bayern Monachium 29 20 3 6 63
3. VfB Stuttgart 29 20 3 6 63
4. RB Lipsk 29 17 5 7 56
5. Borussia Dortmund 29 16 8 5 56
6. Eintracht Frankfurt 29 10 12 7 42
7. FC Augsburg 29 10 9 10 39
8. SC Freiburg 29 11 6 12 39
9. TSG 1899 Hoffenheim 29 10 6 13 36
10. 1. FC Heidenheim 29 8 10 11 34
11. Borussia Mönchengladbach 29 7 10 12 31
12. Werder Brema 29 8 7 14 31
13. Union Berlin 29 9 5 16 30
14. VfL Wolfsburg 29 7 7 15 28
15. VfL Bochum 29 5 12 12 27
16. FSV Mainz 29 5 11 13 26
17. 1. FC Köln 29 4 10 15 22
18. SV Darmstadt 29 2 8 19 14
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ponczos 247
2. JungKamil3 244
3. jasiu85 242
4. RickenZMazowsza 241
5. donpedro 237
6. johnBVB 233
7. MAKAVELI 226
8. Kasper09 222
9. mlabedz17 219
10. Mattii 216
cała tabela
shoutbox
waldekzsk
waldekzsk 19 minut temu

Najlepsze swoje lata Lewandowski spędził w Monachium,a z nami też wygrał i mistrzostwo i puchar. Nie wybrał innego kierunku.

waldekzsk
waldekzsk 20 minut temu

A dlaczego taki Lewandowski tam się wybrał, a nie obrał kierunek hiszpański?

Kot13
Kot13 40 minut temu

"Klopp nie pójdzie po swojej przerwie do Bayernu z tym byłbym ostrożny." A czemu JK miałby tam iść ? W Niemczech wygrał już wszystko co się dało ,więc najpewniej wybierze kierunek hiszpański bo reprezentacja Niemiec to póki co temat odległy

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu godzinę temu

Heidenheim u siebie potrafi zagrać bardzo solidne zawody

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 2 godzin temu

Lipsk się może zdziwić w meczu z Heidenheim

dawid2468
dawid2468 Wczoraj, 23:13

Będzie sukces jak zremisujemy z Leverkusen i wygramy z Lipskiem. Oby redbulla nie mial jutro skrzydeł

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 22:30

Przede wszystkim żeby osiągnąć pozytywny wynik z Leverkusen trzeba być zdyscyplinowanym przez pełne 90 minut, West Ham pokazał jak wyłączyć atuty Bayeru i tak naprawdę gdyby nie szczęśliwa odbitka od obrońcy to West Ham by ten mecz wygrał

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 22:28

Co teoretycznie zwiększa nasze szanse

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 22:27

Grali ciężki mecz w czwartek i wątpię by wyszli najmocniejszą 11 na mecz z nami

waldekzsk
waldekzsk Wczoraj, 22:20

Też coś czuje że ich pierwsza przegrana nastąpi teraz w niedziel.

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 21:57

Leverkusen zasłużyło na mistrzostwo i wielkie brawa dla nich ale w niedzielę doznają jedynej porażki w sezonie to będzie nasz kolejny mały sukces w tym sezonie

Waszek_1995
Waszek_1995 Wczoraj, 20:52

A ja bym widział Kloppa u nas jeśli zostanie nasz supermen ?weita,weita? bo zapewne zepsuje już sam początek rozgrywek i wtedy nastąpi wielki powrót naszej legendy :D A teraz powinienm się obudzić bo się zesralem

waldekzsk
waldekzsk Wczoraj, 20:38

Waszek_1995 czy Klopp nie pójdzie po swojej przerwie do Bayernu z tym byłbym ostrożny. Szanse na to zwiększą sukcesy Naglesmanna w reprezentacji. Ja bym osobiście Kloppa jeszcze widział w reprezetnacji niemiec i niech odpoczywa chłop.

wola
wola Wczoraj, 19:22

Po wygranym meczu w Monachium pisałem, że zdobyliśmy pewność siebie i następny mecz ze Stuttgartem będzie tylko formalnością. Teraz jest znowu taka sama sytuacja. 4:2 z Atletico i mecz z Leverkusen.... Malen i Adeyemi nie zagrają. Za to są Sabitzer, Brandt i Maatsen w najwyższej formie! Czekamy na niedzielę.

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 18:41

Byłby ale problem jest taki że jest bratankiem Uliego i monachijczykiem z krwi i kości, ale za marzenia nie karają

malizna
malizna Wczoraj, 15:47

@FilipSantana też bym go u nas widział. Wydaje mi się, że to byłby taki Klopp 2.0

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:17

Taka jest kolej rzeczy tego typu drużyn, że mają jednorazowy wyskok potem jest wyprzedaż i powrót do normalności

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:16

Undav wróci do PL, Guirassy oraz Führich pewnie odejdą i Stuttgart znów będzie walczył o utrzymanie

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 15:16

Ja bym chciał Hoeneßa do nas, zrobiłby tu mega robotę

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:13

Co ciekawe jeśli do Bayernu odejdzie Hoeneß to cały Stuttgart chu strzeli i znów będą drużyną środka tabeli Bo to że wykupią im zawodników to raczej pewne ale trener zostając mógłby to jakoś ułożyć

aguero82
aguero82 Wczoraj, 14:46

Chyba wezmą

aguero82
aguero82 Wczoraj, 14:46

fussballtransfers.com/a891830953376123794-spanier-berichten-bayern-kurz-vor-zidane-verpflichtung

auman
auman Wczoraj, 14:46

Niech biorą Zidana haha

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 14:45

Ja to nie byłbym aż tak pewny tego, że Klopp nie obejmie nigdy Bayernu.

wola
wola Wczoraj, 13:22

Tak mówił w ostatnim wywiadzie ...

wola
wola Wczoraj, 13:19

Jurgen zapisał się już na kurs tańca wieczorem i gotowania rano!!! Nie będzie miał czasu...

dawid2468
dawid2468 Wczoraj, 12:39

Tego nie można być pewnym

Waszek_1995
Waszek_1995 Wczoraj, 12:34

Świńskie już piszą na stronie że trzeba namówić Kloppa hahahahahhahahahab ale mają marzenia i są śmieszni :) Mam nadzieję że Kloop nie poszedłby do Bayernu a prędzej chciał wrócić do nas

ryś
ryś Wczoraj, 12:14

Nie bardzo wierzyłem w powrót Nagelsmana do Bayernu. Zbyt nieładnie go tam potraktowali i konflikt z poszczególnymi zawodnikami, zwłaszcza z Goretzką na pewno był. Kadra jest dla niego bezpieczniejsza bo jakby drugi raz zaliczył wtopę , to mógłby sie już nie podnieść. Taki instynkt samozachowawczy. Teraz ma 2 lata na przemyslenia. Jak mu sie uda z kadrą, to bedą sie o niego bić i inne kluby.

wola
wola Wczoraj, 11:45

Nagelsmann przedłużył do 2026 z DFB. Coś czuję, że w Monachium teraz Hoeneß może trafić na tapetę.

statystyki
Użytkownicy online: waldekzsk, Kot13
Gości online: 34
Zarejestrowanych użytkowników: 9981
Ostatnio zarejestrowany: MartaBorkowska94
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem