Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Jak rzucić palenie?
6 sierpnia 2009, 14:47 [cytuj]
Dobrze,że ja nie pale;D jakoś potrafie odmówić;p nawet po wypiciu:) Wole wypić niż zapalić,chociaż pić nie pije aaaż tak duużo juz:) okazyjnie:)
Dobrze,że ja nie pale;D jakoś potrafie odmówić;p nawet po wypiciu:) Wole wypić niż zapalić,chociaż pić nie pije aaaż tak duużo juz:) okazyjnie:)
6 sierpnia 2009, 16:32 [cytuj]
Ja jestem w trakcie rzucania, paliłem ponad 5 lat. W połowie czerwca po prostu przestałem kupywac papierosy i do dzisiaj się tego trzymam. Co prawda podpalę sobie papierosa raz na kilka dni, ale trzymam się ok. Zobaczę jak to będzie na studiach z dala od domu... Tym bardziej jest mi to potrzebne gdyż jestem muzykiem - gram na trąbce ;-)

A tak w ogóle to witam wszystkich, to moje pierwsze kroki na forum BVB09. Na imię mam Piotrek a kibicem Borussi Dortmund jestem nieprzerwanie od 1996 roku :-) Pozdrawiam

[color=red]Scalone z 'Dla życia bez tytoniu' (czy jakoś tak) - Murzyn[/color]
Ja jestem w trakcie rzucania, paliłem ponad 5 lat. W połowie czerwca po prostu przestałem kupywac papierosy i do dzisiaj się tego trzymam. Co prawda podpalę sobie papierosa raz na kilka dni, ale trzymam się ok. Zobaczę jak to będzie na studiach z dala od domu... Tym bardziej jest mi to potrzebne gdyż jestem muzykiem - gram na trąbce ;-)

A tak w ogóle to witam wszystkich, to moje pierwsze kroki na forum BVB09. Na imię mam Piotrek a kibicem Borussi Dortmund jestem nieprzerwanie od 1996 roku :-) Pozdrawiam

[color=red]Scalone z 'Dla życia bez tytoniu' (czy jakoś tak) - Murzyn[/color]
7 sierpnia 2009, 11:56 [cytuj]
A jak rzucić picie? Wczoraj ostatni raz piłem alkohol wysoko procentowy! Kończę z tym dziadostwem a jak jeszcze raz ktoś przyjdzie do mnie wieczorem z butelką whisky to go pogonie i psy spuszczę!
A jak rzucić picie? Wczoraj ostatni raz piłem alkohol wysoko procentowy! Kończę z tym dziadostwem a jak jeszcze raz ktoś przyjdzie do mnie wieczorem z butelką whisky to go pogonie i psy spuszczę!
7 sierpnia 2009, 12:33 [cytuj]
Misio ma kaca? :-P :lol: :mrgreen:

To nie zapomnij też o widłach :-P ;-)
Misio ma kaca? :-P :lol: :mrgreen:

To nie zapomnij też o widłach :-P ;-)
7 sierpnia 2009, 12:38 [cytuj]
Trochę mnie mdli. Najgorsze że kondycji przez to wcale nie mam. Na boisku jestem powolny i zwrotny jak Titanic jak tak dalej będzie to wypieprzą mnie na zbity ryj.

P.S. Kasia powinnaś mnie wspierać a nie nabijać się!
Trochę mnie mdli. Najgorsze że kondycji przez to wcale nie mam. Na boisku jestem powolny i zwrotny jak Titanic jak tak dalej będzie to wypieprzą mnie na zbity ryj.

P.S. Kasia powinnaś mnie wspierać a nie nabijać się!
7 sierpnia 2009, 12:57 [cytuj]
nie nabijam się! :-P
nie nabijam się! :-P
7 sierpnia 2009, 13:18 [cytuj]
Bierzcie przykład z Kasi :D Dziewczyna pewnie nie pije i nie pali:PP :lol: :mrgreen:
Bierzcie przykład z Kasi :D Dziewczyna pewnie nie pije i nie pali:PP :lol: :mrgreen:
7 sierpnia 2009, 13:49 [cytuj]
Ja nie palę już od roku. Na początku rzucania było ciężko, ale zamiast paczki papierosów kupowałem pudełko tic-tac'ów i jak mi przychodziła ochota na papierosa to sięgałem po tic-taca:) i jakoś się udało:)
Ja nie palę już od roku. Na początku rzucania było ciężko, ale zamiast paczki papierosów kupowałem pudełko tic-tac'ów i jak mi przychodziła ochota na papierosa to sięgałem po tic-taca:) i jakoś się udało:)
15 października 2013, 19:08 [cytuj]
To prawda że po rzuceniu i 10 latach niepalenia (nie palenia? jak to się pisze) w organizmie człowieka nie będzie śladu po papierosach? pytam z ciekawości bo słyszałem to gdzieś ale nie wiem czy to prawda czy nie :-P
To prawda że po rzuceniu i 10 latach niepalenia (nie palenia? jak to się pisze) w organizmie człowieka nie będzie śladu po papierosach? pytam z ciekawości bo słyszałem to gdzieś ale nie wiem czy to prawda czy nie :-P
15 października 2013, 20:32 [cytuj]
"Siwy" powiedział/a:
"15-20 lat - po tylu latach od rzucenia palenia płuca są oczyszczone, a ryzyko zachorowania na raka płuc wynosi 1%." - poradnikzdrowie.pl Internety mówią, że ok. 15 lat. (niepalenia - dobrze :x)
[i]"15-20 lat - po tylu latach od rzucenia palenia płuca są oczyszczone, a ryzyko zachorowania na raka płuc wynosi 1%."[/i] - poradnikzdrowie.pl Internety mówią, że ok. 15 lat. (niepalenia - dobrze :x)
15 października 2013, 20:43 [cytuj]
Pewnie zależy to też od wieku człowieka, bo wiadomo, że im organizm młodszy, tym szybciej potrafi się regenerować.
Pewnie zależy to też od wieku człowieka, bo wiadomo, że im organizm młodszy, tym szybciej potrafi się regenerować.
15 października 2013, 20:50 [cytuj]
"Mortis" powiedział/a:
Tomek a od kiedy rodzice musz± pozwalaæ ? :D Z po³owa gimnazjalistów teraz pali i rodzice nie wiedz± albo nie chc± wiedzieæ.
Ale Siwek by sie im nigdy nie sprzeciwil!
Ale Siwek by sie im nigdy nie sprzeciwil!
19 października 2013, 10:40 [cytuj]
To dobrze bo mam zamiar rzucić a to będzie dodatkową motywacją.

P.S.
No i po co wygaszacie te posty, teraz nie widzę co napisaliście :-(
To dobrze bo mam zamiar rzucić a to będzie dodatkową motywacją.

P.S.
No i po co wygaszacie te posty, teraz nie widzę co napisaliście :-(
<  1  2  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 15 10 3 2 33
2. RB Lipsk 15 9 4 2 31
3. Bayer 04 Leverkusen 15 8 5 2 29
4. Borussia Dortmund 15 9 1 5 28
5. Union Berlin 15 6 7 2 25
6. VfL Wolfsburg 15 6 7 2 25
7. Borussia Mönchengladbach 15 6 6 3 24
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 228
2. ewerthon 216
3. arturborussen 216
4. Kamil0079 210
5. RickenZMazowsza 207
6. Boro 207
7. Asiasith 207
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 moment temu

staraerakloppa pytalem

staraerakloppa
staraerakloppa minutę temu

ja prawie trafiłem szóstkę w lotto ale pomyliłem sie tylko przy trzech liczbach.

Murzyn
Murzyn 2 minut temu

2 razy czwórkę w totka, kilka razy bilet do kina, a ostatnio robota kuchennego w radiowym konkursie

F1066
F1066 5 minut temu

Ty juz cos w swoim zyciu wygrales?

Murzyn
Murzyn 6 minut temu

Takie mecze się zdarzają, racja, ale nam nader często. O wiele za często.

staraerakloppa
staraerakloppa 11 minut temu

ja to sie obawiam ,ze nawet na vice sie nie załapią , ale z drugiej strony , co to za róznica , nie wygrać tej ligi to wstyd :D

adriano123
adriano123 14 minut temu

Takie mecze się zdarzają. Kontrola nad meczem, mnóstwo akcji i nic z tego. Jeszcze ten karny. Monachium miało takie mecz z Kiel a teraz nam się trafił. Nic nie poradzimy. I tych punktów będzie nam na koniec brakowało. Niestety

staraerakloppa
staraerakloppa 14 minut temu

ja powiem więcej , my mamy na oronie Mueniera jeszcze i szanse topnieją do zera:D

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 15 minut temu

Więcej Wam powiem. W latach 1990-2020 takich przypadków było ledwie 6.

staraerakloppa
staraerakloppa 18 minut temu

niestety , liga niemiecka,hiszpańska,czy tam angielska to nie liga polska gdzie mozna mieć nieskon czoną ilosć porazek i wygrać lige :D

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 22 minut temu

Ja też już nie wierzę w mistrzostwo. Nie z jakiegoś tam ogólnego powodu niskiego zaufania do zespołu i zarządu, ale ze względów czysto statystycznych. Otóż w XXI wieku tylko 4 razy mistrzem zostawał zespół, który w całym sezonie zanotował więcej niż 5 porażek. Ostatni taki przypadek to Wolfsburg, który w 2009 roku przegrał 7 razy. Wcześniej były to Stuttgart (2007 - 6 przegranych), BVB (2002 - 6) i Bayern (2001 - rekordowe w tym stuleciu 9 porażek). My dziś już mamy na koncie 5 przegranych, a nawet nie skończyła się pierwsza runda. Trwający sezon musiałby być ewenementem na skalę dekady, żebyśmy to my mogli cieszyć się z tytułu.

staraerakloppa
staraerakloppa 42 minut temu

czyli za jakieś 5 lat?

staraerakloppa
staraerakloppa 42 minut temu

przestałem w nich wierzyc odkąd roztrwonili te 9 czy tam 7 pkt przewagi :D zaczne wierzyc na nowo jak bedzie nowy trener i zupełnie nowa 11-stka.

Alex139
Alex139 42 minut temu

Staraerakloppa, jeśli po 16 kolejce nie wierzysz w mistrzostwo, to ja nie wiem co Ty tu robisz? Bo ja tracę nadzieję, kiedy już nie ma nawet matematycznych szans, powiem Ci tak, w tym sezonie jeszcze wszystko może się wydarzyć.

staraerakloppa
staraerakloppa 43 minut temu

ja wiem ze swinie są słabe ale my jeszcze słabsi :D

MedBVB
MedBVB 47 minut temu

Ja też mam nadzieję, choć ona dziś stopniała bardzo

Alex139
Alex139 48 minut temu

3 rok z rzędu świnie są takie słabe, trzeci rok z rzędu tego nie wykorzystujemy, chociaż we mnie nadzieja wciąż się tli, do trzech razy sztuka!

staraerakloppa
staraerakloppa 48 minut temu

no i co , bayern przegra, i znów uwierzycie w mistrza ?:D no niezli z was optymisci :D

auman
auman 52 minut temu

Borussia robi wszystko aby mistrza nie zdobyć ;)

Alex139
Alex139 53 minut temu

Jutro świnie przegrają, i wszyscy zapomnimy o dzisiejszym hmm... Może zabrzmi to ironicznie: braku szczęścia?!

staraerakloppa
staraerakloppa godzinę temu

i teraz patrzac z perspektywy Reusa , co on z tego zostania w BVB ma ? Respect u kibiców i nic wiecej , a taki Lewatywa to sie pewnie z niego śmieje teraz.

staraerakloppa
staraerakloppa godzinę temu

Fakt ,Reus sie nie nadaje do pierwszego składu , ale nie olał BVB to teraz oni nie olewają jego , ja to tak widze.

Murzyn
Murzyn godzinę temu

Wincyj gnoju na Reusa, wincyj, a co! Na krzyż z nim! Ubiczować i na krzyż do góry nogami, a co!

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 godzin temu

Zwłaszcza że Bellingham był jak dla mnie najlepszym zawodnikiem pierwszej połowy. Trener chciał go oszczędzać po kontuzji? Bo innego logicznego rozwiązania nie widzę

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 godzin temu

Trochę przypominało mi to Favre który chcąc ratować końcówkę zmianiał formację i zawodników z defensywnych na ofensywnych. Sytuacji jeszcze mniej + więcej niebezpiecznych kontr ze strony rywala

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 godzin temu

Szczerze to chyba lepiej by było jakby Terzić żadnej zmiany w tym meczu nie zrobił, bo po niej bardzo dobrze funkcjonujący system przestał działać.

Maliniak1991
Maliniak1991 2 godzin temu

Nie ma co się załamywać jest różnica widoczna 2,5 roku nauki przez Favra antyfootbollu łatwo się nie oduczą

MedBVB
MedBVB 2 godzin temu

Nie ma co, taki mecz powinniśmy wygrać 4-1 / 5-1 tyle co mieliśmy sytuacji to na prawdę szkoda gadać

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Maliniak1991 jak na ironię pierwsza połowa była lepsza niż druga, ale prawda jest taka, że Mainz odrobiło zadanie w przeciwieństwie do Lipska.

johnBVB
johnBVB 2 godzin temu

I w ogole to widze ze terzic ciagle nie lubi zmian robic?

statystyki

Gości online: 59
Zarejestrowanych użytkowników: 8984
Ostatnio zarejestrowany: anekskok

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem