Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sylwester
28 grudnia 2010, 21:20 [cytuj]
Uprzedzając Michałka z założeniem nowego tematu sylwestrowego odkopałem stary, bo myślę, że już czas.

W zeszłym roku czterodniowy bal wymiótł z mej pamięci sporo gigabajtów, więc w tym spędzę imprezkę na Sylwestrze z Jedynką. Co prawda miałem wylądować w Gdańsku, a już w ostateczności w nieodżałowanym akademiku, ale jakoś nie bardzo mi się chce. Tym bardziej, że wszystkie listopadowe i połowę grudniowych weekendów spędziłem właśnie w aka i na ten rok melanżów mam serdecznie dość - zarówno tych domowych jak i akademikowych. Życzę więc miłej zabawy. I żeby wam paluchów za dużo nie pourywało, bo bez nich ciężko wypowiadać się na forum.
Uprzedzając Michałka z założeniem nowego tematu sylwestrowego odkopałem stary, bo myślę, że już czas.

W zeszłym roku czterodniowy bal wymiótł z mej pamięci sporo gigabajtów, więc w tym spędzę imprezkę na Sylwestrze z Jedynką. Co prawda miałem wylądować w Gdańsku, a już w ostateczności w nieodżałowanym akademiku, ale jakoś nie bardzo mi się chce. Tym bardziej, że wszystkie listopadowe i połowę grudniowych weekendów spędziłem właśnie w aka i na ten rok melanżów mam serdecznie dość - zarówno tych domowych jak i akademikowych. Życzę więc miłej zabawy. I żeby wam paluchów za dużo nie pourywało, bo bez nich ciężko wypowiadać się na forum.
2 stycznia 2011, 13:42 [cytuj]
Widzę, że nikt nie chce się pochwalić, jak to się w Sylwka urżnał i zasnął na kiblu.

Miałem spędzić ten dzień spokojnie w domu, a balowałem przez dwa dni - najpierw 30. na domówce u kumpla, a dzień później u kuzyna, też na domówce. "Spontan" to jest to.
Widzę, że nikt nie chce się pochwalić, jak to się w Sylwka urżnał i zasnął na kiblu.

Miałem spędzić ten dzień spokojnie w domu, a balowałem przez dwa dni - najpierw 30. na domówce u kumpla, a dzień później u kuzyna, też na domówce. "Spontan" to jest to.
2 stycznia 2011, 13:56 [cytuj]
A ja spędziłem ''Sylwka'' na stronie:D Było bardzo miło wbrew pozorom...:D
A ja spędziłem ''Sylwka'' na stronie:D Było bardzo miło wbrew pozorom...:D
2 stycznia 2011, 14:12 [cytuj]
u kolegi w domu, w 5 osób, coś do jedzenia, coś do picia, muza, dobra atmosfera - nic więcej nie trzeba ;) no i najważniejsze - obeszło się bez poważniejszych problemów ;d
u kolegi w domu, w 5 osób, coś do jedzenia, coś do picia, muza, dobra atmosfera - nic więcej nie trzeba ;) no i najważniejsze - obeszło się bez poważniejszych problemów ;d
2 stycznia 2011, 15:29 [cytuj]
Jeszcze do siebie nie doszedłem, nie potrafię normalnie się bawić tylko jak te bydle trzeba się uchlać. Sylwester mnie ostatecznie przekonał że zrywam z piciem wódy na takich imprezach. Dziękuje znajomym za ich wsparcie psychiczne "pij bądź mężczyzną"...

Zabawa Sylwestrowa miała być z wielką GWIAZDĄ Kamilem Bednarkiem. Oczywiście wszystko było zamawiane przed jego zaistnieniem w TV. Teraz już Pan Bednarek się za bardzo ceni. Grała jego rodzina tato, siostra i ktoś tam jeszcze. Jego siostra też ładnie śpiewa:P Pan gwiazda zjawił się jakoś o 22 bo wracał zmęczony z warszawy. Wyszedł na scenę 10 minut ustawiał nagłośnienie złożył życzenia i sobie poszedł bo powiedział, że śpieszy się na imprezę:) No z wielkim bólem udało się go namówić żeby zrobił sobie z fotkę z dziewczynami. Mnie osobiście to jego występ zwisał ale dziewczyny były wyraźnie rozczarowane. Swoją droga jakby zawył jakąś jedną piosenkę to nic by mu się nie stało. Teraz śpiewanie na wiejskiej świetlicy to dla niego obciach...
Jeszcze do siebie nie doszedłem, nie potrafię normalnie się bawić tylko jak te bydle trzeba się uchlać. Sylwester mnie ostatecznie przekonał że zrywam z piciem wódy na takich imprezach. Dziękuje znajomym za ich wsparcie psychiczne "pij bądź mężczyzną"...

Zabawa Sylwestrowa miała być z wielką GWIAZDĄ Kamilem Bednarkiem. Oczywiście wszystko było zamawiane przed jego zaistnieniem w TV. Teraz już Pan Bednarek się za bardzo ceni. Grała jego rodzina tato, siostra i ktoś tam jeszcze. Jego siostra też ładnie śpiewa:P Pan gwiazda zjawił się jakoś o 22 bo wracał zmęczony z warszawy. Wyszedł na scenę 10 minut ustawiał nagłośnienie złożył życzenia i sobie poszedł bo powiedział, że śpieszy się na imprezę:) No z wielkim bólem udało się go namówić żeby zrobił sobie z fotkę z dziewczynami. Mnie osobiście to jego występ zwisał ale dziewczyny były wyraźnie rozczarowane. Swoją droga jakby zawył jakąś jedną piosenkę to nic by mu się nie stało. Teraz śpiewanie na wiejskiej świetlicy to dla niego obciach...
2 stycznia 2011, 16:49 [cytuj]
"Maczuga" powiedział/a:
Teraz śpiewanie na wiejskiej świetlicy to dla niego obciach...
co zrobić.. sodówka :-)

Mój Sylwester będę wspominać bardzo miło :-D
Najpierw w 10 osób piliśmy u mnie w domu a później ok 21 wyruszyliśmy do Katowic do Pomarańczy gdzie mieliśmy już kupione bilety i zarezerwowaną lożę :-)
Impreza naprawdę super, wszystko co najlepsze było pod dostatkiem tj. alkohol i płeć piękna :-P Przy takim połączeniu trudno się bawić źle :-P ale tak serio serio to trzeba pochwalić ogólnie Managerkę klubu za organizację Sylwestra :-) wszystko na najwyższym poziomie :-)
W domu byłem następnego dnia o 7:20 maxymalnie wyj**any ale zadowolony :-D fotek dużo napstrykanych pod wpływem % więc będzie co wspominać :-P
co zrobić.. sodówka :-)

Mój Sylwester będę wspominać bardzo miło :-D
Najpierw w 10 osób piliśmy u mnie w domu a później ok 21 wyruszyliśmy do Katowic do Pomarańczy gdzie mieliśmy już kupione bilety i zarezerwowaną lożę :-)
Impreza naprawdę super, wszystko co najlepsze było pod dostatkiem tj. alkohol i płeć piękna :-P Przy takim połączeniu trudno się bawić źle :-P ale tak serio serio to trzeba pochwalić ogólnie Managerkę klubu za organizację Sylwestra :-) wszystko na najwyższym poziomie :-)
W domu byłem następnego dnia o 7:20 maxymalnie wyj**any ale zadowolony :-D fotek dużo napstrykanych pod wpływem % więc będzie co wspominać :-P
2 stycznia 2011, 17:05 [cytuj]
A ja pierwszy raz swojego sylwestra spędzilem na...zabawie:) chcialem zobaczyc jak to jest:P poszedłem ze znajomą:P Sylwester był na granicy Czeskiej:D więc caaałe góóry elegancko było widac;D zimno w cholere;p nie żałuje;) Fajnie się pobawiłem..i co najlepsze dla zaskoczenia wszystkich:) Pierwszy sylwester w którym nie tknąłem alkoholu:] koniec z tym czymś;) na święta popiłem:) Nasza para otworzyła sylwester uroczyście pierwszym tańcem bo nikt nie wchodził na parkiet;D no i nasza para też zamykała sylwestra o 6 rano:D bo schodziliśmy jako ostatni:P i...jako jedyny trzeżwi:D hehe;)
więc bardzo fajnie było:)
A ja pierwszy raz swojego sylwestra spędzilem na...zabawie:) chcialem zobaczyc jak to jest:P poszedłem ze znajomą:P Sylwester był na granicy Czeskiej:D więc caaałe góóry elegancko było widac;D zimno w cholere;p nie żałuje;) Fajnie się pobawiłem..i co najlepsze dla zaskoczenia wszystkich:) Pierwszy sylwester w którym nie tknąłem alkoholu:] koniec z tym czymś;) na święta popiłem:) Nasza para otworzyła sylwester uroczyście pierwszym tańcem bo nikt nie wchodził na parkiet;D no i nasza para też zamykała sylwestra o 6 rano:D bo schodziliśmy jako ostatni:P i...jako jedyny trzeżwi:D hehe;)
więc bardzo fajnie było:)
2 stycznia 2011, 17:22 [cytuj]
Ja byłem z dziewczyną i jeszcze jedną parką w Ogrodzieńcu. Nocleg mieliśmy pod samym zamkiem a noc sylwestrową spędziliśmy na Rynku, gdzie fajnie rozkręcał zabawe jakiś zespół disco-polowy. Alkoholu sobie nie żałowaliśmy i do dzisiaj troche głowa mnie boli:)

ps. Cały Ogrodzieniec zalepiłem vlepkami BVB:)
Ja byłem z dziewczyną i jeszcze jedną parką w Ogrodzieńcu. Nocleg mieliśmy pod samym zamkiem a noc sylwestrową spędziliśmy na Rynku, gdzie fajnie rozkręcał zabawe jakiś zespół disco-polowy. Alkoholu sobie nie żałowaliśmy i do dzisiaj troche głowa mnie boli:)

ps. Cały Ogrodzieniec zalepiłem vlepkami BVB:)
2 stycznia 2011, 17:46 [cytuj]
a ja byłam na sylwestrowej bibie pod znakiem BVB w samym Dortmundzie :D
mieszanie polskiej wódki z ichniejszym piwem nie było najlepszym pomysłem, ale zabawa była przednia :-D
a ja byłam na sylwestrowej bibie pod znakiem BVB w samym Dortmundzie :D
mieszanie polskiej wódki z ichniejszym piwem nie było najlepszym pomysłem, ale zabawa była przednia :-D
2 stycznia 2011, 20:24 [cytuj]
Ja spedzilem sylwka we Francji a dokladnie w Paryzu pod sama wieza Eiffla. Zabawa przednia do samego rana ;-) . Nie obylo sie niestety bez paru incydentow z ciemnej strony tego pieknego miasta, ale jakos dalismy rade ;-)
Ja spedzilem sylwka we Francji a dokladnie w Paryzu pod sama wieza Eiffla. Zabawa przednia do samego rana ;-) . Nie obylo sie niestety bez paru incydentow z ciemnej strony tego pieknego miasta, ale jakos dalismy rade ;-)
22 grudnia 2011, 12:48 [cytuj]
Na razie możecie pisać o planach. Później będziemy wspominać ;-)
Na razie możecie pisać o planach. Później będziemy wspominać ;-)
22 grudnia 2011, 13:13 [cytuj]
3 dni w Pradze :)
3 dni w Pradze :)
22 grudnia 2011, 15:41 [cytuj]
Impreza u siebie w domu, na razie 3 pary, w porywach do 5 :)
Impreza u siebie w domu, na razie 3 pary, w porywach do 5 :)
22 grudnia 2011, 19:48 [cytuj]
a ja jeszcze nie wiem:D pewnie skonczy sie jak co roku. Ogromny kac 1 stycznia;p
a ja jeszcze nie wiem:D pewnie skonczy sie jak co roku. Ogromny kac 1 stycznia;p
23 grudnia 2011, 09:05 [cytuj]
U Dziewczyny z jej znajomymi :)
U Dziewczyny z jej znajomymi :)
23 grudnia 2011, 10:13 [cytuj]
Ze znajomymi i ich drugimi połówkami wybieramy się na zabawę :).Jak na razie 5 par ^.
Ze znajomymi i ich drugimi połówkami wybieramy się na zabawę :).Jak na razie 5 par ^.
23 grudnia 2011, 11:23 [cytuj]
"Mazkaz" powiedział/a:
Gdzie idzecie na zabawe :D? też bym poszedł :D

Marcion :P to ja dołączam to Twoich znajomych..kolezanek :P

Ja raczej planuje do Czech znowu jechac...a jak nie to na zwykła impreze :D w tym roku nic specjalnego sie nie szykuje;/
Gdzie idzecie na zabawe :D? też bym poszedł :D

Marcion :P to ja dołączam to Twoich znajomych..kolezanek :P

Ja raczej planuje do Czech znowu jechac...a jak nie to na zwykła impreze :D w tym roku nic specjalnego sie nie szykuje;/
23 grudnia 2011, 15:27 [cytuj]
Wrocław, Kraków, Warszawa... Zależy od tego, na którym kanale mi się telewizor załączy :)
Wrocław, Kraków, Warszawa... Zależy od tego, na którym kanale mi się telewizor załączy :)
23 grudnia 2011, 15:58 [cytuj]
Nigdzie :-D Chyba, że wpłynie zaproszenie na jakąś małą imprezę, to jak najbardziej :D W tamtym roku o tym, że gdzieś spędzę sylwka dowiedziałem się o 22, więc nie zapeszam :D
Nigdzie :-D Chyba, że wpłynie zaproszenie na jakąś małą imprezę, to jak najbardziej :D W tamtym roku o tym, że gdzieś spędzę sylwka dowiedziałem się o 22, więc nie zapeszam :D
23 grudnia 2011, 16:36 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
E tam na sylwka gdzieś się wybierać, mecze analizować trzeba :mrgreen: :!:
E tam na sylwka gdzieś się wybierać, mecze analizować trzeba :mrgreen: :!:
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 23 15 5 3 50
2. Bayern Monachium 22 15 4 3 49
3. VfL Wolfsburg 23 12 9 2 45
4. Eintracht Frankfurt 23 11 9 3 42
5. Borussia Dortmund 23 12 3 8 39
6. Bayer 04 Leverkusen 23 10 7 6 37
7. Union Berlin 23 8 10 5 34
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 324
2. arturborussen 321
3. Boro 312
4. ewerthon 309
5. Kamil0079 309
6. jasiu85 306
7. kolekcjoner89 303
cała tabela

shoutbox

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

Czekam aż jakiś śmieszek zadzwoni do Hajty podając się za dyrektora Schalke i zaproponuje mu posadę trenera. Byłaby niezła akcja, gdyby Tomek H. napalił się, pojechał do Gelsenkirchen i czekał tam jak Najman na Stanowskiego.

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 21:29

Reus bedzie wczesniej , w 2032 bedzie jego syn :D jak juz robic przedszkole z BVB to na całego :D

Dargos
Dargos Wczoraj, 21:15

a w 2032 pewnie zmiana Kehla na Reusa

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 20:39

dokładnie

Dargos
Dargos Wczoraj, 20:37

albo "zamienił stryjek siekierkę na kijek"

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 20:15

Jak mawiają nadzieja matką.....

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 20:14

Myślałem,że będzie się przyglądał jeszcze trochę a przyjdzie Mislintat ..

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 20:10

Dokładnie do przewidzenia, że tak będzie. Chyba, że bizon5314 udajesz zaskoczonego!

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 20:10

Ogromne ryzyko z tym Kehlem

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 20:10

kolejny ,,hit'' w angli zakonczony wynikiem 0;0 :D

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 20:08

Przecież to było wiadome od dawna ... Ewentualnie mu Mislintata dokoptują. PS Neverkusen traci punkty (3). To była niezła kolejka.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 20:05

Ło matko Kehl następcą Zorca ..

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 18:11

*fajerwerków

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 18:09

@RickenZMazowsza ja mam bardzo podobnie. Po meczu na chrum arena nie spodziewam się fajerwerskow, ale zdecydowanie więcej oczekuje po najbliższym meczu z BMG. Do meczu z chrumkami jest jeszcze sporo czasu podobnie jak do rewanżu z Sevillą w Dortmundzie.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 17:39

Jeszcze jedna ciekawostka odnośnie tego tytułu dla Bayernu z 1932 r. Ich trenerem był wówczas Richard Kohn. W 1927 r. był szkoleniowcem Warszawianki, którą utrzymał w I lidze.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 17:25

Notabene BVB ma 3 mistrzostwa zdobyte przed utworzeniem BL a DFB też uznaje nam 5 zamiast 8 taka ciekawostka.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 17:23

Ale było mistrzostwem zdobytym przed utworzeniem Bundesligi i nie jest ono oficjalnie uznawane przed DFB i faktycznie to z 1969 jest oficjalnie tym pierwszym.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 17:23

https://youtu.be/HlbsLOXBPMc

Alex139
Alex139 Wczoraj, 17:21

:D

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 17:19

Jak by tego zwierzyńca było mało, mieli też brzydką małpę jedzącą banany podnoszone z ziemi...

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 17:18

Właściwie to pierwsze mistrzostwo Niemiec zdobył na krótko przed dojściem Hitlera do władzy w 1932 roku.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 17:13

Ciekawostka przed Klassikerem: w sezonie 68/69 fani Bayernu mieli jako maskotkę żywą świnię pomalowaną na biało-czerwono. Świętowali z nią na murawie zdobycie pierwszego mistrzostwa. W bawarskiej rodzinie nic nie ginie! https://fcbayerntotal.com/2020/04/06/fc-bayern-quiz-kuriositaten-teil-1/

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 16:50

A ja będę bardzo zadowolony, jeśli w trzech najbliższych meczach zanotujemy zwycięstwo i dwa remisy. Wygrana z Gladbach w ciągu 90 minut pozwoli nam zbudować morale i oszczędzić siły na dwa kolejne spotkania, których wystarczy, że nie przegramy. Wszystko ponad ten poziom będzie krokiem w dobrym kierunku.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 16:25

Też tak uważam. Jak ktoś już tu wspominał, ostatnie dwa mecze z nimi przegraliśmy przez nieudolność Lucjusza, na pewno nie byliśmy gorsi.

navil
navil Wczoraj, 16:22

Zmieni bardzo dużo. Wierzę w wygraną po zaciętym meczu, wszystko mają w nogach, umiejętności by ograć Bayern również.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 16:19

Alex139 ja też nie. Chociaż pierwszy mecz jaki obejrzałem z udziałem BVB to był finał CL z juve z 1997 roku. Rąk więc po części jestem kibicem sukcesu, ale też pamiętam czasy kiedy klub prawie upadł i te obecny. Gdybym był kibicem sukcesu to już bym dawno nie był kibicem BVB.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 16:19

No świniom nie wiele zmieni :) Bo nam każde punkty mogą zmienić i to bardzo dużo w końcowym rozrachunku

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 15:57

najważniejsze to wygrac Z BMG I przejsc Seville ,a to co z Bayernem to sprawa drugorzędna , wygrana lub przegrana niewiele zmieni w tabeli

Alex139
Alex139 Wczoraj, 15:55

Ja będę wierzył i trzymał kciuki do końca, nie jestem kibicem sukcesu.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 13:37

jasiu 85 Ja bym jeszcze dodał, obciążenie psychiczne w postaci "walki o mistrzostwo i konieczność bycia drugą siłą w Niemczech" którego zespoły z Bielefeld i Frankfurtu nie mają.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 40
Zarejestrowanych użytkowników: 9032
Ostatnio zarejestrowany: 4atp97om

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem