Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sylwester
2 stycznia 2009, 02:26 [cytuj]
ja od paru dni walczę bezskutecznie z chorobą tak więc mój sylwester to pierwsze od laaat nudzenie się w domu przed TV ;-) no ale młody jestem więc troszkę ich jeszcze przede mną :-D odbije sobie to za rok :-D
ja od paru dni walczę bezskutecznie z chorobą tak więc mój sylwester to pierwsze od laaat nudzenie się w domu przed TV ;-) no ale młody jestem więc troszkę ich jeszcze przede mną :-D odbije sobie to za rok :-D
2 stycznia 2009, 02:56 [cytuj]
w sylwestra pracowalem do 3 w nocy (choc poczatkowo miala byc tylko 00:30), potem 1 stycznia do pracy na 8 rano :mrgreen: ciekawe przezycia...hmmm...spalem pod lodowka w barze :lol:
w sylwestra pracowalem do 3 w nocy (choc poczatkowo miala byc tylko 00:30), potem 1 stycznia do pracy na 8 rano :mrgreen: ciekawe przezycia...hmmm...spalem pod lodowka w barze :lol:
2 stycznia 2009, 16:50 [cytuj]
Sylwester był fajny. Domówka taka jak lubię. Nie za dużo osób ale sami najlepsi i prawdziwi. Wódki pod dostatkiem i można szaleć:) "Gorzka żołądkowa czysta de lux" czy jakoś tak wchodzi nawet fajnie i kaca za dużego się nie ma. A teraz mały poradnik dla młodszych kolegów: NIGDY ale to przenigdy nie pijcie wódy z gwinta i nie przepijajcie tego szampanem też z gwinta. Mnie sie jakoś udało to przeżyć ale kumpel zaliczył takiego zgona że masakra.
Sylwester był fajny. Domówka taka jak lubię. Nie za dużo osób ale sami najlepsi i prawdziwi. Wódki pod dostatkiem i można szaleć:) "Gorzka żołądkowa czysta de lux" czy jakoś tak wchodzi nawet fajnie i kaca za dużego się nie ma. A teraz mały poradnik dla młodszych kolegów: NIGDY [b]ale to przenigdy [/b]nie pijcie wódy z gwinta i nie przepijajcie tego szampanem też z gwinta. Mnie sie jakoś udało to przeżyć ale kumpel zaliczył takiego zgona że masakra.
2 stycznia 2009, 19:42 [cytuj]
Ja w tym roku troche inaczej. Byłem z siostrą i moją młodą w Hamburgu na jakims polskim balu. Żadna rewelacja ale bawiłem się dobrze duzo piłem i tanczyłem. Znalazłem ciekawą whisky za 15 euro butelka 1L albo 1,5 nie wiem dokładnie. Nazywała się chyba "Charles haus" wchodziła dobrze i kaca nie było a wypiłem jej znaczną ilość. No i mielismy szampana takiego ze za żal mi było otwierać. Nie pamietam nazwy ale wiem ze byl baaaardzo drogi jakos 100euro( Kupiony od polskich złodzieji:P) normalnie nie stac mnie na takie trunki. ogólnie było ok. niestety mam chore zatoki i trzyma mnie juz prawie miesiąc, podziwianie petard w samej koszuli raczej mi nie pomogło:(
Ja w tym roku troche inaczej. Byłem z siostrą i moją młodą w Hamburgu na jakims polskim balu. Żadna rewelacja ale bawiłem się dobrze duzo piłem i tanczyłem. Znalazłem ciekawą whisky za 15 euro butelka 1L albo 1,5 nie wiem dokładnie. Nazywała się chyba "Charles haus" wchodziła dobrze i kaca nie było a wypiłem jej znaczną ilość. No i mielismy szampana takiego ze za żal mi było otwierać. Nie pamietam nazwy ale wiem ze byl baaaardzo drogi jakos 100euro( Kupiony od polskich złodzieji:P) normalnie nie stac mnie na takie trunki. ogólnie było ok. niestety mam chore zatoki i trzyma mnie juz prawie miesiąc, podziwianie petard w samej koszuli raczej mi nie pomogło:(
3 stycznia 2009, 12:28 [cytuj]
Tak jak przepowiadałem - było słabo. Nie można powiedzieć, że nędznie, ale spędzałem je w rodzinnym gronie wśród ciotek i wujków. Wypiłem kilka piwek, potem szmpana. Wcześniej wymalowałem mordę i poszedłem się uczyć, bo w poniedziałek egzamin. W Anglii jakoś niemrawo obchodzą tego Sylwestra - skończyło się na kilku wybuchach, w knajpkach imprezy do 1. w nocy, miasto jakieś takie wymarłe (śmiech na sali).

Pierwotnie miłem się bawić na jakiejś polonijnej potańcówce, ale wjazd 5 funtów i nic nie można było wnosić tylko kupować, więc zrezygnowałem i w niecałe 10 osób zostaliśmy w domu.

Czas trzeba było dać w tył, więc kiedy większość z Was od pół godziny była o rok starsza ja żyłem jeszcze w starym roku.
Tak jak przepowiadałem - było słabo. Nie można powiedzieć, że nędznie, ale spędzałem je w rodzinnym gronie wśród ciotek i wujków. Wypiłem kilka piwek, potem szmpana. Wcześniej wymalowałem mordę i poszedłem się uczyć, bo w poniedziałek egzamin. W Anglii jakoś niemrawo obchodzą tego Sylwestra - skończyło się na kilku wybuchach, w knajpkach imprezy do 1. w nocy, miasto jakieś takie wymarłe (śmiech na sali).

Pierwotnie miłem się bawić na jakiejś polonijnej potańcówce, ale wjazd 5 funtów i nic nie można było wnosić tylko kupować, więc zrezygnowałem i w niecałe 10 osób zostaliśmy w domu.

Czas trzeba było dać w tył, więc kiedy większość z Was od pół godziny była o rok starsza ja żyłem jeszcze w starym roku.
14 grudnia 2009, 16:48 [cytuj]
no to najwyższa pora odświeżyć :-D
jakoś szybko ten czas zleciał i już za niedługo sylwester :shock: :roll:
Macie już jakieś konkretne plany ?? Zacznę od siebie, więc ja ze znajomymi wybieram się do Onyxu w Tarnowskich Górach ;-)
no to najwyższa pora odświeżyć :-D
jakoś szybko ten czas zleciał i już za niedługo sylwester :shock: :roll:
Macie już jakieś konkretne plany ?? Zacznę od siebie, więc ja ze znajomymi wybieram się do Onyxu w Tarnowskich Górach ;-)
14 grudnia 2009, 17:16 [cytuj]
Małe party u kolegi ;-)
Małe party u kolegi ;-)
14 grudnia 2009, 17:43 [cytuj]
"Zesik" powiedział/a:
jakoś szybko ten czas zleciał
A idź...nic nie mów :roll: Ten rok zapierdziela jak żaden inny, przynajmniej z mojej perspektywy.

Na Sylwka zostaję w akademiku co jest gwarancją zabawy max. do 1. w nocy, bo raczej mało osób wytrzyma w pionie do północy o Nowym Roku nie mówiąc :-)
A idź...nic nie mów :roll: Ten rok zapierdziela jak żaden inny, przynajmniej z mojej perspektywy.

Na Sylwka zostaję w akademiku co jest gwarancją zabawy max. do 1. w nocy, bo raczej mało osób wytrzyma w pionie do północy o Nowym Roku nie mówiąc :-)
14 grudnia 2009, 17:59 [cytuj]
Ja idę do hali stulecia
Ja idę do hali stulecia
14 grudnia 2009, 18:36 [cytuj]
"Zesik" powiedział/a:
Zacznę od siebie, więc ja ze znajomymi wybieram się do Onyxu w Tarnowskich Górach ;-)
Widze, ze znow w te strony uderzasz ;D Ja jeszcze nie wiem.. Czasu malo, planow ten.. Byc moze zostane w domu :-D
Widze, ze znow w te strony uderzasz ;D Ja jeszcze nie wiem.. Czasu malo, planow ten.. Byc moze zostane w domu :-D
14 grudnia 2009, 18:47 [cytuj]
Ja mam zaproszenie na dwie domówki, ale jeszcze nie wiem na którą pójde ;-)
Ja mam zaproszenie na dwie domówki, ale jeszcze nie wiem na którą pójde ;-)
14 grudnia 2009, 19:35 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
oj nie tylko z Twojej. U mnie podobnie :-/ chyba nigdy mi tak szybko rok nie zleciał :-/ masakra jakaś :-P

Maczuga do hali stulecia się wybierasz :-D ooo to niezła imprezka się szykuje :-P ode mnie z tego co pamiętam 2 koleżanki też tam jadą ze swoimi facetami :-P
"Adek" powiedział/a:
hehe no w zeszłym roku niestety nie wypaliło bo mnie choroba rozwaliła i to porządnie :-/ ale znajomi z którymi miałem być mówili,że było zaje***cie więc w tym roku uderzam tam z innymi znajomymi :-P :-D
Teraz niedawno na Andrzejkach tam byłem i było wszystko idealnie przygotowane więc wyobrażam sobie jak na sylwka musi być :-D

Kasia no to zalicz obie hehe :-P a tak serio to domówka fajna sprawa :-D no ale u nas już jakoś od dłuższego czasu nie ma chętnych na organizowanie domówek :-P niestety :-P
oj nie tylko z Twojej. U mnie podobnie :-/ chyba nigdy mi tak szybko rok nie zleciał :-/ masakra jakaś :-P

Maczuga do hali stulecia się wybierasz :-D ooo to niezła imprezka się szykuje :-P ode mnie z tego co pamiętam 2 koleżanki też tam jadą ze swoimi facetami :-P
[quote="Adek"]Widze, ze znow w te strony uderzasz ;D Ja jeszcze nie wiem.. Czasu malo, planow ten.. Byc moze zostane w domu :-D
14 grudnia 2009, 20:05 [cytuj]
"Zesik" powiedział/a:
hehe no w zeszłym roku niestety nie wypaliło bo mnie choroba rozwaliła i to porządnie :-/ ale znajomi z którymi miałem być mówili,że było zaje***cie więc w tym roku uderzam tam z innymi znajomymi :-P :-D
Teraz niedawno na Andrzejkach tam byłem i było wszystko idealnie przygotowane więc wyobrażam sobie jak na sylwka musi być :-D
noo na pewno :) Onyx, to jeden z lepszych klubow na Slasku ;-)
noo na pewno :) Onyx, to jeden z lepszych klubow na Slasku ;-)
14 grudnia 2009, 20:39 [cytuj]
"Zesik" powiedział/a:
Kasia no to zalicz obie hehe a tak serio to domówka fajna sprawa no ale u nas już jakoś od dłuższego czasu nie ma chętnych na organizowanie domówek niestety
Hehe to żeby dostać się z jednej domówki na druga musiałabym pokonać 100 km :-P Jedna jest w domu przyjaciólki a druga na stancji kolezanki z roku ;) Domówki sa fajne bo są osoby znane i żaden obleśny typ nie będzie się czepiać :-?
Hehe to żeby dostać się z jednej domówki na druga musiałabym pokonać 100 km :-P Jedna jest w domu przyjaciólki a druga na stancji kolezanki z roku ;) Domówki sa fajne bo są osoby znane i żaden obleśny typ nie będzie się czepiać :-?
20 grudnia 2009, 11:00 [cytuj]
Ja w tym roku sylwka spedzam w gronie przyjaciol na Slonsku :mrgreen: . Dwa tygodnie urlopu i odpoczynek od Niderlandow.
Ja w tym roku sylwka spedzam w gronie przyjaciol na Slonsku :mrgreen: . Dwa tygodnie urlopu i odpoczynek od Niderlandow.
20 grudnia 2009, 16:38 [cytuj]
Planuje ktoś we Wrocku robic albo w Krakowie;p? ja to raczej w ktorymś z tych miast będe;D albo gdzieś na zabawe wyskocze..:)
Planuje ktoś we Wrocku robic albo w Krakowie;p? ja to raczej w ktorymś z tych miast będe;D albo gdzieś na zabawe wyskocze..:)
23 grudnia 2009, 14:18 [cytuj]
Weide czyżbyś na rynek się wybierał ?? :-P
ja już chyba nigdy na rynku w Krakowie nie będę :-D mimo iż fajnie to piernicze za dużo ludzi :-P i idzie się nie tam gdzie się chce tylko tam gdzie tłum zaprowadzi hehehe :-P
Weide czyżbyś na rynek się wybierał ?? :-P
ja już chyba nigdy na rynku w Krakowie nie będę :-D mimo iż fajnie to piernicze za dużo ludzi :-P i idzie się nie tam gdzie się chce tylko tam gdzie tłum zaprowadzi hehehe :-P
23 grudnia 2009, 22:00 [cytuj]
U mnie na rynku za bardzo się nie da poszaleć;p miasto ok 3 tys ludzi ma;D
Tzn u kumpeli w mieszkaniu a później an rynek taka domówka z rynkiem:D ale raczej Wrocław wypadnie...i tam będę na sylwka;]
chyba ze sie wszystko obróci o 360 stopni i będe całkiem gdzie indziej:P różnie bywa;p
U mnie na rynku za bardzo się nie da poszaleć;p miasto ok 3 tys ludzi ma;D
Tzn u kumpeli w mieszkaniu a później an rynek taka domówka z rynkiem:D ale raczej Wrocław wypadnie...i tam będę na sylwka;]
chyba ze sie wszystko obróci o 360 stopni i będe całkiem gdzie indziej:P różnie bywa;p
29 grudnia 2009, 22:55 [cytuj]
buahaha niezłe jaja wyszły z sylwestrem :-D jak już pisałem wcześniej wybieramy się do Onyxu w Tarnowskich Górach no i jeśli kupowało się bilety w przed sprzedaży to się wypełniało kupon i można było wygrać dojazd i odwiezienie do domu Hummerem lub Limuzyną Hummerem... hehehhe i tak się stało,że wygraliśmy akurat my :-D
Tak więc w ten szczęśliwy wieczór podjedziemy sobie limuzynką Hummerem duupną :-D tak sobie pomyślałem dzisiaj,że to spore szczęście więc postanowiłem też wysłać lotka na kumulację :-P :lol: zobaczymy :-D
buahaha niezłe jaja wyszły z sylwestrem :-D jak już pisałem wcześniej wybieramy się do Onyxu w Tarnowskich Górach no i jeśli kupowało się bilety w przed sprzedaży to się wypełniało kupon i można było wygrać dojazd i odwiezienie do domu Hummerem lub Limuzyną Hummerem... hehehhe i tak się stało,że wygraliśmy akurat my :-D
Tak więc w ten szczęśliwy wieczór podjedziemy sobie limuzynką Hummerem duupną :-D tak sobie pomyślałem dzisiaj,że to spore szczęście więc postanowiłem też wysłać lotka na kumulację :-P :lol: zobaczymy :-D
30 grudnia 2009, 00:29 [cytuj]
heuuheuhue porób foty :-D no i chociaż na nk wrzuć :mrgreen:

a na poważnie - szykuje się kozacka imprezka ;D
heuuheuhue porób foty :-D no i chociaż na nk wrzuć :mrgreen:

a na poważnie - szykuje się kozacka imprezka ;D
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 28 24 4 0 76
2. Bayern Monachium 28 19 3 6 60
3. VfB Stuttgart 28 19 3 6 60
4. RB Lipsk 28 16 5 7 53
5. Borussia Dortmund 28 15 8 5 53
6. Eintracht Frankfurt 28 10 12 6 42
7. FC Augsburg 28 9 9 10 36
8. TSG 1899 Hoffenheim 28 10 6 12 36
9. SC Freiburg 28 10 6 12 36
10. 1. FC Heidenheim 28 8 9 11 33
11. Borussia Mönchengladbach 28 7 10 11 31
12. Werder Brema 28 8 7 13 31
13. Union Berlin 28 9 5 15 30
14. VfL Wolfsburg 28 7 7 14 28
15. VfL Bochum 28 5 11 12 26
16. FSV Mainz 28 4 11 13 23
17. 1. FC Köln 28 4 10 14 22
18. SV Darmstadt 28 2 8 18 14
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 236
2. ponczos 232
3. jasiu85 228
4. RickenZMazowsza 226
5. donpedro 223
6. johnBVB 220
7. MAKAVELI 213
8. Kasper09 208
9. mlabedz17 207
10. gieksa76 207
cała tabela
shoutbox
wola
wola 3 minut temu

Ryerson, Hummels i Can dostali wolne po słabym meczu w ich wykonaniu, ale przyda się im odpoczynek przed Atletico. Hallerowi i Gittensowi należał się pierwszy skład!!!

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 38 minut temu

Gittens Haller Ozcan Wolf Sule w pierwszym składzie

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 51 minut temu

Atletico właśnie teraz gra mecz z Gironą na który wyszło ustawieniem z 5 obrońcami i dostali gola już w 5 minucie także nie skreślałbym naszych tym bardziej biorąc pod uwagę jak cienkie na wyjazdach jest Atletico

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 58 minut temu

Kluczem w tym rewanżu moze być szybkie zdobycie bramki

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 58 minut temu

Atletico ostatnio też postawiło autobus i prawie odbiło się im to czkawką bo przy większym szczęściu byłoby 2 2

dawid2468
dawid2468 3 godzin temu

Atletico postawi aot9bus i będzie po meczu. Dzisiaj też słabo to widzę, bo mamy tendencje spadkową. 4 mecze dobrze, 4 mecze źle

Osa As
Osa As 3 godzin temu

Nie potrzeba fachowca w wagoniku, by ten mógł sobie radośnie kręcić piruety, jak to w wesołym miasteczku bywa.

MichałBVB
MichałBVB 4 godzin temu

Ile to razy już nie mieliśmy mieć żadnych szans bla bla a grupę śmierci mieliśmy skończyć na ostatnim miejscu.

aguero82
aguero82 5 godzin temu

Jeżeli naprawdę udałoby się dojść do finału Ligi Mistrzów to znaczy że jednak mamy fachowca na ławce trenerskiej

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 23:52

Berger zdmentował już zainteresowanie Chabotem

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 21:49

Problem z finałem jest taki, że nawet jeśli przejdziemy Atletico to grając z takim pełnym pampersem przy pressingu przeciwnika nie mamy najmniejszych szans z PSG czy Barceloną

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:36

Osobiście wolałbym żeby doszli do finału ligi mistrzów nawet kosztem jeszcze 1 sezonu bez fachowca na ławce

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:34

Kurde ale jeśli uda mu się w lidze mistrzów to wątpię żeby go zwolnili

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:32

nawet ciężko powiedzieć kto się nadaje a komu trzeba szukać nowego klubu z punktu widzenia trenera słabo to wygląda

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:31

FilipSantana to prawda tylko zastanawiam się czy nasi zawodnicy jak Sabitzer czy Fulkrug są serio bez formy czy nasz trener po prostu nie potrafi poukładać wszystkiego

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 16:08

Kapolini76, Strzelił gola czyli zrobił coś czego Fullkrug nie potrafi zrobić od lutego

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:32

Dlatego kiedyś pisałem wolałbym gdyby Jude odszedł po tym sezonie za darmo niż sezon temu za 100 mln bo jak już każdy z nas zauważył potrafimy tylko marnować ew chować po skarpetach zarobione pieniądze z sprzedanych zawodników

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:31

Sabitzer miał pełnić w naszym składzie rolę 8 czyli takiego box to box który daje coś zarówno w ataku jak i w obronie natomiast gość się bawi w chodzonego i cały mecz jest schowany za zawodnikiem nawet widząc że koledzy nie mają do kogo zagrac i tak nie zamierza się pokazać i potem musimy oglądać klepanie w obronie, generalnie poprzednie okienko to jakiś istny dramat w wykonaniu naszego zarządu a pieniądze z Bellinghama zostały zmarnowane na taki szrot że szkoda sie odzywać

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 15:23

dzięki panowie

waldekzsk
waldekzsk Wczoraj, 15:23

Can Sabitzer to dramatyczny duet. Szrot z najwyższej półki w naszej kadrze. Hallerowi bym dał pograć trochę. Füllkrug nic nie wnosi to meczy.To czołg.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:21

Po ostatnim meczu w pierwszym składzie obowiązkiem powinna być obecność Brandta Gittensa Ozcan Malen Haller/Moukoko ale znając Edinka to na boisko wejdzie co najwyżej Gittens i to w 80 minucie przy wyniku 2 1 dla Gladbach

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:20

Dałby szanse Ozcanowi to nie bo po co lepiej grać tym samym duetem parchów mecz w mecz

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:19

Sabitzer to jak zwykle z szatni nie wyjdzie

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:18

Jak widzę pomoc Can Sabitzer to mogę śmiało powiedzieć że od pierwszej minuty gramy w 9

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 15:00

ni i może jeszcze kto się wyróżniał na plus bo skróty to za mało

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 14:59

panowie mam pytanie bo nie miałem jak obejrzeć meczu z Atletico jak zaprezentował się Haller

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 14:11

Bo Terzic to amator, jakie kluby prowadził przed bvb?

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 13:56

zgadzam się że nie potrafi wykorzystać atutów niektórych piłkarzy choćby Moukoko coś w nim jest na pewno ale Terzic nie potrafi tego wydobyć

dawid2468
dawid2468 Wczoraj, 13:51

Terzic nie potrafi wykorzystać 3 napastników to chyba coś jest nie tak z trenerem niż zawodnikami

wola
wola Wczoraj, 13:28

Kicker zapowiada Fullkruga na jutro: Kobel - Ryerson, Hummels, N. Schlotterbeck, Maatsen - Sabitzer, Can - Malen, Brandt, Sancho - Füllkrug

statystyki
Użytkownicy online: Seiano
Gości online: 28
Zarejestrowanych użytkowników: 9979
Ostatnio zarejestrowany: wienio
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem