Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sylwester
12 grudnia 2008, 16:13 [cytuj]
Najczęściej był spontan (ale miejsce na imprezę szczęśliwie zawsze się znalazło w ostatniej chwili). W tym roku natomiast kombinowaliśmy z wynajęciem domku nad morzem, tak w kilkanaście osób, no ale niedawno dostałem w prezencie bilet lotniczy do Anglii na święta i Sylwestra, także mus bawić się z królową w Wielkiej Brytfance.
Najczęściej był spontan (ale miejsce na imprezę szczęśliwie zawsze się znalazło w ostatniej chwili). W tym roku natomiast kombinowaliśmy z wynajęciem domku nad morzem, tak w kilkanaście osób, no ale niedawno dostałem w prezencie bilet lotniczy do Anglii na święta i Sylwestra, także mus bawić się z królową w Wielkiej Brytfance.
12 grudnia 2008, 16:25 [cytuj]
Póki co żadnych planów - jak co roku, ale zawsze jakoś wszystko się udaje i mam nadzieje, że się uda i tym razem ;]
Póki co żadnych planów - jak co roku, ale zawsze jakoś wszystko się udaje i mam nadzieje, że się uda i tym razem ;]
12 grudnia 2008, 16:26 [cytuj]
Ja jeszcze niestety nie wiem gdzie będę się bawić :/ Było kilka opcji (najbardziej mi się podobała zabawa sylwestrowa w stylu lat 70-tych), ale jak to zwykle bywa zabrakło pieniędzy i chęci ;-) Prawdopodobnie dopiero kilka dni przed sylwestrem będę wiedział gdzie idę i co robię ;-) Nieważne gdzie, ważne żeby nie spędzać sylwestra w domu razem z Agatą Młynarską! :mrgreen:
Ja jeszcze niestety nie wiem gdzie będę się bawić :/ Było kilka opcji (najbardziej mi się podobała zabawa sylwestrowa w stylu lat 70-tych), ale jak to zwykle bywa zabrakło pieniędzy i chęci ;-) Prawdopodobnie dopiero kilka dni przed sylwestrem będę wiedział gdzie idę i co robię ;-) Nieważne gdzie, ważne żeby nie spędzać sylwestra w domu razem z Agatą Młynarską! :mrgreen:
12 grudnia 2008, 17:33 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
Najczęściej był spontan (ale miejsce na imprezę szczęśliwie zawsze się znalazło w ostatniej chwili). W tym roku natomiast kombinowaliśmy z wynajęciem domku nad morzem, tak w kilkanaście osób
no to podobnie jak u nas :-P praktycznie co roku wszystko było niepewne do prawie ostatniego dnia. W tym roku postanowiliśmy przerwać tą rutynę i już wcześniej mieć coś zaklepanego żeby nie martwić się do końca o sylwka :-P też szukaliśmy jakiegoś domku do wynajęcia na kilkanaście osób, najpierw w górach później nad morzem ale praktycznie wszędzie wszystko było znaacznie wcześniej zarezerwowane :-/ więc zonk :-/
no to wpadliśmy ze znajomymi na pomysł żeby w tym roku sylwestra spędzić w Tarnowskich Górach w ONYXie :-) już po tamtym sylwestrze parę osób polecało nam ONYX więc w tym roku zdecydowaliśmy się na ten club i wybieramy się tam w 12 osób więc powinno być fajnie :-D
"qbar85" powiedział/a:
Było kilka opcji (najbardziej mi się podobała zabawa sylwestrowa w stylu lat 70-tych)
Taka imprezka byłaby baardzo fajna :-D
no to podobnie jak u nas :-P praktycznie co roku wszystko było niepewne do prawie ostatniego dnia. W tym roku postanowiliśmy przerwać tą rutynę i już wcześniej mieć coś zaklepanego żeby nie martwić się do końca o sylwka :-P też szukaliśmy jakiegoś domku do wynajęcia na kilkanaście osób, najpierw w górach później nad morzem ale praktycznie wszędzie wszystko było znaacznie wcześniej zarezerwowane :-/ więc zonk :-/
no to wpadliśmy ze znajomymi na pomysł żeby w tym roku sylwestra spędzić w Tarnowskich Górach w ONYXie :-) już po tamtym sylwestrze parę osób polecało nam ONYX więc w tym roku zdecydowaliśmy się na ten club i wybieramy się tam w 12 osób więc powinno być fajnie :-D
[quote="qbar85"]Było kilka opcji (najbardziej mi się podobała zabawa sylwestrowa w stylu lat 70-tych)
12 grudnia 2008, 17:55 [cytuj]
Fajnie by było zrobić jakąś imprezkę sylwestrowa dla kibiców hehe :D Ale BVB:P razem z Kloppem sobie popić i pogadać;p :D W Niemczech są takie szanse żeby podyskutować z trenerem na rożne tematy...
Fajnie by było zrobić jakąś imprezkę sylwestrowa dla kibiców hehe :D Ale BVB:P razem z Kloppem sobie popić i pogadać;p :D W Niemczech są takie szanse żeby podyskutować z trenerem na rożne tematy...
12 grudnia 2008, 17:59 [cytuj]
Mam dwie opcje - impreza z byłą klasa gim. nad jeziorem (jeden kolega ma tam domek) albo impreza z ludźmi z roku, tyle, że jeszcze nie wiem jakie miejsce wybiorą, zapewne będzie coś spontanicznego :mrgreen: Chyba zdecyduje się na imprezopwanie ze znajomymi z roku ... tylko jak zawsze zostanie jeden problem - w co ja się ubiorę :roll: :lol: :mrgreen: :-P
Mam dwie opcje - impreza z byłą klasa gim. nad jeziorem (jeden kolega ma tam domek) albo impreza z ludźmi z roku, tyle, że jeszcze nie wiem jakie miejsce wybiorą, zapewne będzie coś spontanicznego :mrgreen: Chyba zdecyduje się na imprezopwanie ze znajomymi z roku ... tylko jak zawsze zostanie jeden problem - w co ja się ubiorę :roll: :lol: :mrgreen: :-P
12 grudnia 2008, 18:06 [cytuj]
"Kasia" powiedział/a:
tylko jak zawsze zostanie jeden problem - w co ja się ubiorę
Proszę bardzo: http://i261.photobucket.com/albums/ii43/japanmakie/sexy%20cos/biene.jpg :mrgreen:
Proszę bardzo: http://i261.photobucket.com/albums/ii43/japanmakie/sexy%20cos/biene.jpg :mrgreen:
12 grudnia 2008, 18:28 [cytuj]
Czy Ty masz jakieś niespełnione fantazje odnośnie takich strojów? :-P ;-)
Czy Ty masz jakieś niespełnione fantazje odnośnie takich strojów? :-P ;-)
12 grudnia 2008, 18:45 [cytuj]
"Kasia" powiedział/a:
Czy Ty masz jakieś niespełnione fantazje odnośnie takich strojów?
Raczej nie... Wystarczy że moja dziewczyna ma pidżamę BVB :lol: Jesteś fanką Borussii więc powinnaś nosić barwy swojego ukochanego klubu, a sylwester to ku temu najlepsza okazja ;-)
Raczej nie... Wystarczy że moja dziewczyna ma pidżamę BVB :lol: Jesteś fanką Borussii więc powinnaś nosić barwy swojego ukochanego klubu, a sylwester to ku temu najlepsza okazja ;-)
12 grudnia 2008, 19:28 [cytuj]
Kasia przecież ten strój pszczółki baardzo sympatyczny jest :-D
Kasia przecież ten strój pszczółki baardzo sympatyczny jest :-D
12 grudnia 2008, 23:40 [cytuj]
"ZesiQ" powiedział/a:
no to wpadliśmy ze znajomymi na pomysł żeby w tym roku sylwestra spędzić w Tarnowskich Górach w ONYXie :-) już po tamtym sylwestrze parę osób polecało nam ONYX więc w tym roku zdecydowaliśmy się na ten club i wybieramy się tam w 10 osób więc powinno być fajnie :-D

oo to widze, ze wbijasz w moje strony! ;D Ja na sylwka tez bede w Tarnowskich Górach, ale nie w Onyxie! ;) Jakby co to zawsze mozna sie zgadac :))

oo to widze, ze wbijasz w moje strony! ;D Ja na sylwka tez bede w Tarnowskich Górach, ale nie w Onyxie! ;) Jakby co to zawsze mozna sie zgadac :))
15 grudnia 2008, 21:02 [cytuj]
no spotkać się można, choć z tym może być ciężko ;-) bo my najpierw w parenaście osób będziemy w Gliwicach a później wynajętym busem jedziemy w 12 osób prosto do Onyxu ;-)
no spotkać się można, choć z tym może być ciężko ;-) bo my najpierw w parenaście osób będziemy w Gliwicach a później wynajętym busem jedziemy w 12 osób prosto do Onyxu ;-)
15 grudnia 2008, 22:48 [cytuj]
no ja juz 3 rok z rzedu w sylwestra pracuje, lecz w tym roku tylko 00:30 wiec bede mial czas...sie wyspac bo rano na 8 do pracy :mrgreen: mam wiec nadzieje ze sie wybawicie i za mnie i za siebie ;-)
no ja juz 3 rok z rzedu w sylwestra pracuje, lecz w tym roku tylko 00:30 wiec bede mial czas...sie wyspac bo rano na 8 do pracy :mrgreen: mam wiec nadzieje ze sie wybawicie i za mnie i za siebie ;-)
16 grudnia 2008, 09:36 [cytuj]
"sqb" powiedział/a:
Sąb, Ty pracoholiku. Wybudujemy Ci pomnik jak Pstrowskiemu w Zabrzu, :mrgreen: . Sylwester w Krakowie, nie zapomnę się za Twoje i innych zdrowie napić.
Sąb, Ty pracoholiku. Wybudujemy Ci pomnik jak Pstrowskiemu w Zabrzu, :mrgreen: . Sylwester w Krakowie, nie zapomnę się za Twoje i innych zdrowie napić.
16 grudnia 2008, 15:38 [cytuj]
sqb - szacunek, takich ludzi jak Ty trzeba wielbić :-D
sqb - szacunek, takich ludzi jak Ty trzeba wielbić :-D
16 grudnia 2008, 21:43 [cytuj]
nooo:P Szczerze to ja tez nie pije za dużo;)
nooo:P Szczerze to ja tez nie pije za dużo;)
18 grudnia 2008, 15:29 [cytuj]
a mój sylwester znowu stanął pod znakiem zapytania :-P znowu musimy coś kombinować bo się okazało,że babka która przyjmowała od nas rezerwację wpisała nas na listę na miejsce który już wcześniej było zarezerwowane.. (pieprzone blondynki :-/) . Dobrze,że wczoraj po bilety jechali i się dowiedzieli,że zonk bo gdybyśmy 31 jechali i się dowiedzieli to chyba byśmy ją zabili.. no to znowu trzeba szukać czegoś.. :-P
a mój sylwester znowu stanął pod znakiem zapytania :-P znowu musimy coś kombinować bo się okazało,że babka która przyjmowała od nas rezerwację wpisała nas na listę na miejsce który już wcześniej było zarezerwowane.. (pieprzone blondynki :-/) . Dobrze,że wczoraj po bilety jechali i się dowiedzieli,że zonk bo gdybyśmy 31 jechali i się dowiedzieli to chyba byśmy ją zabili.. no to znowu trzeba szukać czegoś.. :-P
18 grudnia 2008, 17:19 [cytuj]
"ZesiQ" powiedział/a:
(pieprzone blondynki :-/)
(Te uwazej bo se nachytosz ;-) ). Blondynki sa madre a brunetki mondre ;-) . A tak wracajac do sylwka w tym roku zaplanowane cztery dni we Francji a dokladnie w Paryzu. Chociaz nie lubie zabojadow to blondynka zwyciezyla ;-)
(Te uwazej bo se nachytosz ;-) ). Blondynki sa madre a brunetki mondre ;-) . A tak wracajac do sylwka w tym roku zaplanowane cztery dni we Francji a dokladnie w Paryzu. Chociaz nie lubie zabojadow to blondynka zwyciezyla ;-)
18 grudnia 2008, 17:26 [cytuj]
hehe ja tam wolę brunetki ;-) :-P
a co do sylwka no to fajnie masz :-D 4 dni w Paryżu :-D hmm ja sobie zobaczę w TV na drugi dzień jak tam witali :-P a ty zdasz relację jak było na live ;-) :-P :lol:
hehe ja tam wolę brunetki ;-) :-P
a co do sylwka no to fajnie masz :-D 4 dni w Paryżu :-D hmm ja sobie zobaczę w TV na drugi dzień jak tam witali :-P a ty zdasz relację jak było na live ;-) :-P :lol:
1 stycznia 2009, 19:42 [cytuj]
co robiliscie w tym roku?miał ktos jakies ciekawe przezycia?
co robiliscie w tym roku?miał ktos jakies ciekawe przezycia?
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 23 15 5 3 50
2. Bayern Monachium 22 15 4 3 49
3. VfL Wolfsburg 23 12 9 2 45
4. Eintracht Frankfurt 23 11 9 3 42
5. Borussia Dortmund 23 12 3 8 39
6. Bayer 04 Leverkusen 23 10 7 6 37
7. Union Berlin 23 8 10 5 34
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 324
2. arturborussen 321
3. Boro 312
4. ewerthon 309
5. Kamil0079 309
6. jasiu85 306
7. kolekcjoner89 303
cała tabela

shoutbox

obywatelap
obywatelap 3 godzin temu

Czekam aż jakiś śmieszek zadzwoni do Hajty podając się za dyrektora Schalke i zaproponuje mu posadę trenera. Byłaby niezła akcja, gdyby Tomek H. napalił się, pojechał do Gelsenkirchen i czekał tam jak Najman na Stanowskiego.

staraerakloppa
staraerakloppa 6 godzin temu

Reus bedzie wczesniej , w 2032 bedzie jego syn :D jak juz robic przedszkole z BVB to na całego :D

Dargos
Dargos Wczoraj, 21:15

a w 2032 pewnie zmiana Kehla na Reusa

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 20:39

dokładnie

Dargos
Dargos Wczoraj, 20:37

albo "zamienił stryjek siekierkę na kijek"

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 20:15

Jak mawiają nadzieja matką.....

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 20:14

Myślałem,że będzie się przyglądał jeszcze trochę a przyjdzie Mislintat ..

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 20:10

Dokładnie do przewidzenia, że tak będzie. Chyba, że bizon5314 udajesz zaskoczonego!

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 20:10

Ogromne ryzyko z tym Kehlem

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 20:10

kolejny ,,hit'' w angli zakonczony wynikiem 0;0 :D

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 20:08

Przecież to było wiadome od dawna ... Ewentualnie mu Mislintata dokoptują. PS Neverkusen traci punkty (3). To była niezła kolejka.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 20:05

Ło matko Kehl następcą Zorca ..

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 18:11

*fajerwerków

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 18:09

@RickenZMazowsza ja mam bardzo podobnie. Po meczu na chrum arena nie spodziewam się fajerwerskow, ale zdecydowanie więcej oczekuje po najbliższym meczu z BMG. Do meczu z chrumkami jest jeszcze sporo czasu podobnie jak do rewanżu z Sevillą w Dortmundzie.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 17:39

Jeszcze jedna ciekawostka odnośnie tego tytułu dla Bayernu z 1932 r. Ich trenerem był wówczas Richard Kohn. W 1927 r. był szkoleniowcem Warszawianki, którą utrzymał w I lidze.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 17:25

Notabene BVB ma 3 mistrzostwa zdobyte przed utworzeniem BL a DFB też uznaje nam 5 zamiast 8 taka ciekawostka.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 17:23

Ale było mistrzostwem zdobytym przed utworzeniem Bundesligi i nie jest ono oficjalnie uznawane przed DFB i faktycznie to z 1969 jest oficjalnie tym pierwszym.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 17:23

https://youtu.be/HlbsLOXBPMc

Alex139
Alex139 Wczoraj, 17:21

:D

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 17:19

Jak by tego zwierzyńca było mało, mieli też brzydką małpę jedzącą banany podnoszone z ziemi...

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 17:18

Właściwie to pierwsze mistrzostwo Niemiec zdobył na krótko przed dojściem Hitlera do władzy w 1932 roku.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 17:13

Ciekawostka przed Klassikerem: w sezonie 68/69 fani Bayernu mieli jako maskotkę żywą świnię pomalowaną na biało-czerwono. Świętowali z nią na murawie zdobycie pierwszego mistrzostwa. W bawarskiej rodzinie nic nie ginie! https://fcbayerntotal.com/2020/04/06/fc-bayern-quiz-kuriositaten-teil-1/

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 16:50

A ja będę bardzo zadowolony, jeśli w trzech najbliższych meczach zanotujemy zwycięstwo i dwa remisy. Wygrana z Gladbach w ciągu 90 minut pozwoli nam zbudować morale i oszczędzić siły na dwa kolejne spotkania, których wystarczy, że nie przegramy. Wszystko ponad ten poziom będzie krokiem w dobrym kierunku.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 16:25

Też tak uważam. Jak ktoś już tu wspominał, ostatnie dwa mecze z nimi przegraliśmy przez nieudolność Lucjusza, na pewno nie byliśmy gorsi.

navil
navil Wczoraj, 16:22

Zmieni bardzo dużo. Wierzę w wygraną po zaciętym meczu, wszystko mają w nogach, umiejętności by ograć Bayern również.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 16:19

Alex139 ja też nie. Chociaż pierwszy mecz jaki obejrzałem z udziałem BVB to był finał CL z juve z 1997 roku. Rąk więc po części jestem kibicem sukcesu, ale też pamiętam czasy kiedy klub prawie upadł i te obecny. Gdybym był kibicem sukcesu to już bym dawno nie był kibicem BVB.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 16:19

No świniom nie wiele zmieni :) Bo nam każde punkty mogą zmienić i to bardzo dużo w końcowym rozrachunku

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 15:57

najważniejsze to wygrac Z BMG I przejsc Seville ,a to co z Bayernem to sprawa drugorzędna , wygrana lub przegrana niewiele zmieni w tabeli

Alex139
Alex139 Wczoraj, 15:55

Ja będę wierzył i trzymał kciuki do końca, nie jestem kibicem sukcesu.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 13:37

jasiu 85 Ja bym jeszcze dodał, obciążenie psychiczne w postaci "walki o mistrzostwo i konieczność bycia drugą siłą w Niemczech" którego zespoły z Bielefeld i Frankfurtu nie mają.

statystyki

Użytkownicy online: waldi1179, Janowarus
Gości online: 46
Zarejestrowanych użytkowników: 9032
Ostatnio zarejestrowany: 4atp97om

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem