Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Top monopolowy - czynny całą dobę
28 grudnia 2007, 18:26 [cytuj]
a ja wódki nie lubie.. hehe to moze dziwne ale jak mi ktos proponuje napic sie czystej to na sama mysl mi sie wymiotowac chce ;P wodke to ja sie moge napic.. ale z RedBullem albo Tigerem hehe ;P inaczej blee :/ :P
a ja wódki nie lubie.. hehe to moze dziwne ale jak mi ktos proponuje napic sie czystej to na sama mysl mi sie wymiotowac chce ;P wodke to ja sie moge napic.. ale z RedBullem albo Tigerem hehe ;P inaczej blee :/ :P
28 grudnia 2007, 18:58 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
Aktualnie mam na stanie (a w zasadzie mój ojciec) winka francuskie, greckie, włoskie, portugalskie, chilijskie, bułgarskie i jeszcze jakieś...
A może tak zaprosisz nas na te winka? :mrgreen: Jak nie wszystkich to chociaż mnie :mrgreen: ;-)
A może tak zaprosisz nas na te winka? :mrgreen: Jak nie wszystkich to chociaż mnie :mrgreen: ;-)
28 grudnia 2007, 19:51 [cytuj]
"Kasia" powiedział/a:
Hehe... :mrgreen: Zapraszam, zapraszam... :-D Tylko przynieś coś dobrego do jedzenia, bo winko najlepsze do kolacji... ;-)
Hehe... :mrgreen: Zapraszam, zapraszam... :-D Tylko przynieś coś dobrego do jedzenia, bo winko najlepsze do kolacji... ;-)
28 grudnia 2007, 19:59 [cytuj]
a ja wino ostatnio pilem jakies czerwone polslodkie bodajze i mi baaaardzo posmakowalo ale zapomnialem jak sie nazywa wrrr :/ i walek ;p
a ja wino ostatnio pilem jakies czerwone polslodkie bodajze i mi baaaardzo posmakowalo ale zapomnialem jak sie nazywa wrrr :/ i walek ;p
28 grudnia 2007, 20:45 [cytuj]
Hmm ja to sie moge wypowiedzieć tylko o wódkach bo inne trunki raczej nie bardzo. To tak najczęściej w (90%) kupuje/my "Soplice" bo 20 zł to nie za dużo a juz możemy powiedzieć ze nie pijemy tych najtańszych. Ewentualnie "Krakus" bo jest w podobnym przedziale cenowym. "Absolwent" nie lubie, ale czesto na immprezach kupują i się dzielą ;] ale juz lepszy ten czerwony. Czasem sie szarpne na "Bolsa" bo to jedna z wódek ktorej nie mogę wziąć duużego łykaj bo trche pali. Jeśli chodzi o wódki z górnej półki typu "Finlandia" to zdarzało sie ale racze nie pijam z powodu ceny. Co do piwa to nie za bardzo, ale jak już to "Okocim, Dębowe, Lech, Carsberg". Jeśli chodzi o wina to od czasu kiedy wypiłem 3 komandosy to sie wstrzymałem :lol:

Kaca miałem raz w życiu to myslalem ze wykorkuje na tej matmie, bo impreza byla w niedziele, ale musialem z kolegami z klubu świętować zakończenie sezony ale wtedy piwska mnie urządziły :-?

Jestem jedną z niewielu osób, które nie rzygały nigdy po alkocholu i którym nigdy film sie nie urwał. :-P
Sam sie dziwie bo czasem nie umiem ustać na nogach i nie wiem o co kaman, ale nastepnego dnia wszystko pamietam, nie mam kaca i nie rzygalem.

Ale za niedługo sylwester, ale nie chce krakać ;-)
Hmm ja to sie moge wypowiedzieć tylko o wódkach bo inne trunki raczej nie bardzo. To tak najczęściej w (90%) kupuje/my "Soplice" bo 20 zł to nie za dużo a juz możemy powiedzieć ze nie pijemy tych najtańszych. Ewentualnie "Krakus" bo jest w podobnym przedziale cenowym. "Absolwent" nie lubie, ale czesto na immprezach kupują i się dzielą ;] ale juz lepszy ten czerwony. Czasem sie szarpne na "Bolsa" bo to jedna z wódek ktorej nie mogę wziąć duużego łykaj bo trche pali. Jeśli chodzi o wódki z górnej półki typu "Finlandia" to zdarzało sie ale racze nie pijam z powodu ceny. Co do piwa to nie za bardzo, ale jak już to "Okocim, Dębowe, Lech, Carsberg". Jeśli chodzi o wina to od czasu kiedy wypiłem 3 komandosy to sie wstrzymałem :lol:

Kaca miałem raz w życiu to myslalem ze wykorkuje na tej matmie, bo impreza byla w niedziele, ale musialem z kolegami z klubu świętować zakończenie sezony ale wtedy piwska mnie urządziły :-?

Jestem jedną z niewielu osób, które nie rzygały nigdy po alkocholu i którym nigdy film sie nie urwał. :-P
Sam sie dziwie bo czasem nie umiem ustać na nogach i nie wiem o co kaman, ale nastepnego dnia wszystko pamietam, nie mam kaca i nie rzygalem.

Ale za niedługo sylwester, ale nie chce krakać ;-)
28 grudnia 2007, 22:57 [cytuj]
"givdaf" powiedział/a:
Jestem jedną z niewielu osób, które nie rzygały nigdy po alkocholu i którym nigdy film sie nie urwał.
no to gratuluję :-P
no to gratuluję :-P
28 grudnia 2007, 23:43 [cytuj]
"givdaf" powiedział/a:
Jestem jedną z niewielu osób, które nie rzygały nigdy po alkoHolu
No to toksyny siedzą w środku, nie wiem czy to dobra opcja :-D

a Soplica jest b-l-e.
No to toksyny siedzą w środku, nie wiem czy to dobra opcja :-D

a Soplica jest b-l-e.
29 grudnia 2007, 10:56 [cytuj]
z jednej strony givdaf masz fajnie ale z drugiej.. podobno alkohol oczyszcza organizm hehe ;D
z jednej strony givdaf masz fajnie ale z drugiej.. podobno alkohol oczyszcza organizm hehe ;D
29 grudnia 2007, 21:39 [cytuj]
Lubie strzelic sobie piwko. Oczywiscie z zonka wieczorami w wolne dni od pracy peka butelka rozowego greckiego wina od czasu do czasu. Ostatnio nie pijam wodki. Po pewnej imprezie u kumpla stwierdzilem ze ten trunek juz nie jest dla mnie ;-)
Lubie strzelic sobie piwko. Oczywiscie z zonka wieczorami w wolne dni od pracy peka butelka rozowego greckiego wina od czasu do czasu. Ostatnio nie pijam wodki. Po pewnej imprezie u kumpla stwierdzilem ze ten trunek juz nie jest dla mnie ;-)
30 grudnia 2007, 08:27 [cytuj]
a ja za browarami nie przepadam aczkowliek od czasu d czasu sięgam po Warke jak co drugi Polak:) Jeśli chodzi o wódki to preferuje Bollsa najczesciej. Ostatnio miałem doczynenia z Sobieskim tez bardzo dobry. Juz jutro Sylwester.... w piwnicy lezy juz przyszykowanych 6 0.5L Bolsa oraz jedna 07 na początek:) bedzie sie działo
a ja za browarami nie przepadam aczkowliek od czasu d czasu sięgam po Warke jak co drugi Polak:) Jeśli chodzi o wódki to preferuje Bollsa najczesciej. Ostatnio miałem doczynenia z Sobieskim tez bardzo dobry. Juz jutro Sylwester.... w piwnicy lezy juz przyszykowanych 6 0.5L Bolsa oraz jedna 07 na początek:) bedzie sie działo
30 grudnia 2007, 13:35 [cytuj]
"ArTyS" powiedział/a:
od czasu do czasu sięgam po Warke jak co drugi Polak
Strong jest wyśmienity, czerwoną kiedyś nawet mroziłem, bo nie moglem tego przełknąć.
Strong jest wyśmienity, czerwoną kiedyś nawet mroziłem, bo nie moglem tego przełknąć.
30 grudnia 2007, 14:27 [cytuj]
jakos nikt nie wspomnial o smirnoff'ie .. czyzby nikt jej nie pil? ;-) Bolls jest jakis inny :P nie wiem czy slabszy czy co ale ma inny smak niz np smirnoff...

Jesli chodzi o piwo to przewaznie: Carlsberg, Heineken, Warka tez dobra ;) Bardzo tez dobry jest Dog in the Fog , polecam :-)

Win u mnie w domu zawsze jest kilka ;) rodzice lubia.. tak jak u T-Mac' a , przewaznie jest kilka rodzajow: Włoskie, Hiszpańskie, Argentyńskie itd :)
jakos nikt nie wspomnial o smirnoff'ie .. czyzby nikt jej nie pil? ;-) Bolls jest jakis inny :P nie wiem czy slabszy czy co ale ma inny smak niz np smirnoff...

Jesli chodzi o piwo to przewaznie: Carlsberg, Heineken, Warka tez dobra ;) Bardzo tez dobry jest Dog in the Fog , polecam :-)

Win u mnie w domu zawsze jest kilka ;) rodzice lubia.. tak jak u T-Mac' a , przewaznie jest kilka rodzajow: Włoskie, Hiszpańskie, Argentyńskie itd :)
30 grudnia 2007, 14:32 [cytuj]
Warka to troche takie piwo typowo dla kobiet. Wypilem na jakies imprzeie 0,7 z kolegą potem chcielismy sie doprawić warką i po 3 a to jak woda, a my wydaliśmy 50 zł na alkochol i nie mieliśmy bani :roll: (no może małą...)
Warka to troche takie piwo typowo dla kobiet. Wypilem na jakies imprzeie 0,7 z kolegą potem chcielismy sie doprawić warką i po 3 a to jak woda, a my wydaliśmy 50 zł na alkochol i nie mieliśmy bani :roll: (no może małą...)
30 grudnia 2007, 15:04 [cytuj]
"Adek" powiedział/a:
jakos nikt nie wspomnial o smirnoff'ie ..
[quote]Z wódek kiedyś ceniłem Bolsa, teraz jakoś się posuł i straznie po nim zdycham, więc przerzuciłem się na Finlandię i Smirnoffa [/quote] :P

Ja mam ostatnio cosik słabą głowę do picia. Szybko mnie kołuje, a rano często zdycham. Kiedyś pijało się tanią wódę (najczęściej Niagarę) z gwinta w parku, a na drugi dzień jedynie co bolało to gardło... od śpewu.
[quote]Z wódek kiedyś ceniłem Bolsa, teraz jakoś się posuł i straznie po nim zdycham, więc przerzuciłem się na Finlandię i Smirnoffa
30 grudnia 2007, 15:30 [cytuj]
"givdaf" powiedział/a:
Warka to troche takie piwo typowo dla kobiet.
Że co? Że czemu?
"givdaf" powiedział/a:
Wypilem na jakies imprzeie 0,7 z kolegą potem chcielismy sie doprawić warką i po 3 a to jak woda, a my wydaliśmy 50 zł na alkochol i nie mieliśmy bani :roll: (no może małą...)
taaaaaaaa
Że co? Że czemu?
[quote="givdaf"]Wypilem na jakies imprzeie 0,7 z kolegą potem chcielismy sie doprawić warką i po 3 a to jak woda, a my wydaliśmy 50 zł na alkochol i nie mieliśmy bani :roll: (no może małą...)
30 grudnia 2007, 15:41 [cytuj]
sa dni mocniejsze i slabsze do picia ;P wtedy najwyrazniej musieliscie miec mocniejszy ;P hmm a co do warki to sie nie zgodze :) Warka Strong bardzo dobre piwo ;D
sa dni mocniejsze i slabsze do picia ;P wtedy najwyrazniej musieliscie miec mocniejszy ;P hmm a co do warki to sie nie zgodze :) Warka Strong bardzo dobre piwo ;D
30 grudnia 2007, 18:28 [cytuj]
No może dobry dzień, plus to że bylismy najedzeni i tańczyliśmy :mrgreen:
30 grudnia 2007, 19:26 [cytuj]
Ja zawsze lubilem Warke Strong ale ostatnio tylko od swieta pijam, teraz Zubry, Warke ewentualnie co jest pod reka. A jak chce mocniejszego efektu to najlepszy wlasnie wspomniany Vladimir S. bo mi najlepiej smakuje :-D
Ja zawsze lubilem Warke Strong ale ostatnio tylko od swieta pijam, teraz Zubry, Warke ewentualnie co jest pod reka. A jak chce mocniejszego efektu to najlepszy wlasnie wspomniany Vladimir S. bo mi najlepiej smakuje :-D
30 grudnia 2007, 20:37 [cytuj]
"givdaf" powiedział/a:
aaa to nie dziwne ;D dobrze zjesc przed to raz ale co wazniejsze zawsze jak sie tanczy to mozna piiic i piiic ;D bo to sie i tak wypoci ;D
ja pamietam tak w Spizu niedawno mialem to parenascie piw wypilem ;P a normalnie przy takiej dawce to by mnie pewnie zbierali z ziemi nieprzytomnego :P
aaa to nie dziwne ;D dobrze zjesc przed to raz ale co wazniejsze zawsze jak sie tanczy to mozna piiic i piiic ;D bo to sie i tak wypoci ;D
ja pamietam tak w Spizu niedawno mialem to parenascie piw wypilem ;P a normalnie przy takiej dawce to by mnie pewnie zbierali z ziemi nieprzytomnego :P
30 grudnia 2007, 21:17 [cytuj]
Najlepiej sobie strzelić browarka po pracy albo ogólnie gdy się jest bardzo zmęczonym. Na plaży też fajnie. Jedno piwko i cosik szumi.
Natomiast któregoś razu piłem niczym nie zakąszając, bo nie chciałem przeciążać żołądka, myślałem, że to coś da, ale się przeliczyłem i to słono...jeść trzeba (byleby nie było to zarcie ciężkostrawne lub działające na zasadzie gąbki, np. chleb, wafle). Dobrze też być w ruchu, właśnie tańcząc lub... uciekając przed policją. To dobrze robi na organizm.
Niemniej jednak pojutrze pewnie będę zdychał. Jadę na Sylwka do pewnej wioski. Impreza na sto osób, zamówiony DJ, itd. Zobczymy, postaram się nie przesadzać, bo ostatnio źle toleruję C2H5OH.
Najlepiej sobie strzelić browarka po pracy albo ogólnie gdy się jest bardzo zmęczonym. Na plaży też fajnie. Jedno piwko i cosik szumi.
Natomiast któregoś razu piłem niczym nie zakąszając, bo nie chciałem przeciążać żołądka, myślałem, że to coś da, ale się przeliczyłem i to słono...jeść trzeba (byleby nie było to zarcie ciężkostrawne lub działające na zasadzie gąbki, np. chleb, wafle). Dobrze też być w ruchu, właśnie tańcząc lub... uciekając przed policją. To dobrze robi na organizm.
Niemniej jednak pojutrze pewnie będę zdychał. Jadę na Sylwka do pewnej wioski. Impreza na sto osób, zamówiony DJ, itd. Zobczymy, postaram się nie przesadzać, bo ostatnio źle toleruję C2H5OH.
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 20 16 1 3 49
2. Borussia Dortmund 20 14 1 5 43
3. Bayer Leverkusen 20 10 5 5 35
4. Union Berlin 20 9 7 4 34
5. SC Freiburg 20 9 6 5 33
6. RB Lipsk 20 9 4 7 31
7. TSG 1899 Hoffenheim 20 9 4 7 31
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 312
2. JungKamil3 303
3. kewin2103 276
4. F1066 276
5. kostek12409 273
6. Armandzio 273
7. geniu 270
cała tabela
shoutbox
Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 godzinę temu

Elegancko

Murzyn
Murzyn Dzisiaj, 07:52

Wg rankingu opracowanego przez brytyjski serwis money.co.uk na podstawie średniej ocen wystawianych przez użytkowników m.in. Google'a i serwisu Tripadvisor wzięto pod lupę 140 najważniejszych stadionów w Europie. 1. miejsce - Westfalenstadion! :) 11. miejsce - Baltic Arena w Gdańsku :) (ex aequo z San Siro i chlewikiem)

gentoofan
gentoofan Dzisiaj, 03:45

Synonim potężnej inżynierii niemieckiej hahaha youtube.com/watch?v=2jqX_2MApw4

gentoofan
gentoofan Dzisiaj, 00:32

johnBVB Ten prezes który był tam taki mocno wylewny finansowo dla zawodników, to jego już w klubie nie ma.

F1066
F1066 Dzisiaj, 00:12

BVB reaguje na ostrzeżenie Moukoko. bild.de/sport/fussball/fussball/borussia-dortmund-so-reagiert-der-bvb-auf-die-moukoko-warnung-78951158.bild.html

F1066
F1066 Wczoraj, 23:41

Wyobrazmy sobie taka wiadomość: AKTUALISIERT AM 26.01.2022-23:19 5,5 MILLIARDEN DOLLAR IN 2021 : BVB schafft weiteren Rekordgewinn. A teraz BVB zamieniamy na Tesla :)))))))

F1066
F1066 Wczoraj, 21:45

Dla rudego 2+2 to4. A Aki na gieldzie? Chlopie! u nas nigdy 2+2 to nie bedzie 4. 5-1 to jest 4 :) S2 :))))

F1066
F1066 Wczoraj, 21:36

No nic, trza brac Sommer a :))

MAKAVELI
MAKAVELI Wczoraj, 21:33

Nasze jabłko Meunier, powoli zmienia się w Zorcową pomarańczę, także jak to mówią "po owocach ich poznacie".

F1066
F1066 Wczoraj, 21:20

To tym bardziej Zombie-Club na goscia nie stać

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 21:15

Trochę drewna do budowy pewnie potrzebują ;) A tak na serio to Meunier daje radę w tym sezonie

F1066
F1066 Wczoraj, 21:06

Ale bedac wlascilem warzywniaka, sprzedajac buraki:) zainwestowalbym w sokowirowke !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:03

Owoce, warzywa sprzedaje :))

F1066
F1066 Wczoraj, 20:59

Te fundusze w koncu na rozbudowe stadionu czy Meuniera?

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 18:58

Barcelona wzięła niedawno kredyt na rozbudowę stadion więc jakieś tam fundusze na Meuniera pewnie się znajdą :)

johnBVB
johnBVB Wczoraj, 18:57

flammen a malo tam razy upadali już na glowe? :P Ja uwazam ze takie cos nie przejdzie bo u nas zarzad orientuje sie ze jest okienko transferowe zawsze ze2-3 dni przed jego zamknieciem i nikogo nie bierzemy albo jakis szrot :)

F1066
F1066 Wczoraj, 18:27

90MIN.DE ? ;)

flammen
flammen Wczoraj, 17:15

Muernier za Desta :"D nie wierze w takie brednie. Ktoś musiałby z Barcelony "upaść na głowę" :"D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:59

Technika i drybling na pewno lepsze, ale orientuje się ktoś jak wygląda gra w obronie u Desta?

BVB NAJLEPSZY
BVB NAJLEPSZY Wczoraj, 16:47

Nach Angaben des spanischen Journalisten Gerard Romero prüft der FC Barcelona die Verpflichtung des Dortmunder Profis Thomas Meunier für die Position hinten rechts. Möglich sei ein Tauschgeschäft mit Sergi?o Dest. Der Amerikaner bleibt Stand jetzt aber bei den Katalanen, schreibt ?Sport?. Według hiszpańskiego dziennikarza Gerarda Romero, FC Barcelona rozważa przeniesienie na prawego obrońcę Thomasa Meuniera z Dortmundu. Możliwa jest transakcja zamiany z Sergi?o Dest, Amerykanin zostaje teraz z Katalończykami, pisze ?Sport?.

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 16:42

Hahaha, Barcelona chce Mueniera w opcje wymiany wchodzi Dest, co o tym sadzicie - info Gerard Moreno

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 16:30

Oby

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 16:00

Haalandowi ponoc nic nie jest tylko naciagnieta pachwina i bedzie gotowy na mecz z Leverkusen

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 14:07

Ja myślę, że wiele niezadowolenia to porównywanie się do kilku najbogatszych klubów.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:27

Wacek prowadzi klub po holendersku już od wielu lat. Tanio kupi, drogo sprzeda, tyle tylko, że kasy i tak nie ma.

gentoofan
gentoofan 1 dni temu, 2022-01-25

Zarobki to jedno, a kwota odstępnego to drugie, poza tym widać że BVB nie chce budować klubu długoterminowo, tylko kogoś kupić na chwile tylko po to, żeby go za dwa lata dalej sprzedać z ogromną przebitką. Zwłaszcza jeśli chodzi o transfery z wysoką jak na BVB kwotą odstępnego.

aguero82
aguero82 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Gosens nie jest wart takich pieniędzy. Kostic byłby dużo tańszy i dużo lepszy

Helmut Geier
Helmut Geier 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Gosens jest kibicem Schalke

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Atalanta chce za niego 35 mln euro, a Wacek tyle zapłaci najwyżej za wonderkida do odsprzedaży. Poza tym jest świetny Schulz ;)

Ukasz09
Ukasz09 1 dni temu, 2022-01-25

Robin Gosens do Interu zarobki 2.5-3.5 mln czego my się nim nie interesujemy

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 42
Zarejestrowanych użytkowników: 9349
Ostatnio zarejestrowany: Oskar7776666
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem