Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  15  16  17  18  19    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Top monopolowy - czynny całą dobę
6 kwietnia 2010, 23:42 [cytuj]
zdzislaw, ile płacisz u siebie za Hebana ? Pamiętam, że pisałeś o tym browarku...
zdzislaw, ile płacisz u siebie za Hebana ? Pamiętam, że pisałeś o tym browarku...
6 kwietnia 2010, 23:50 [cytuj]
nie wiem czy było wspominane predzej o powie FAXE. Jest to piwo duńskie ;) Można kupic w puszkach 0,5 jak i 1 litra ;) Jesli ktos nie pił to polecam ;-)
nie wiem czy było wspominane predzej o powie FAXE. Jest to piwo duńskie ;) Można kupic w puszkach 0,5 jak i 1 litra ;) Jesli ktos nie pił to polecam ;-)
7 kwietnia 2010, 00:07 [cytuj]
Mi piwo "Faxe" przypomina wakacje w ośrodku wypoczynkowym w Krzesznej na Kaszubach... 8-) Rowery wodne zaopatrzone w puszki 1L... :lol: Później były zatapiane na środku jeziora... ;-)

Dawno go nie piłem i myślałem ostatnio o nim...
Mi piwo "Faxe" przypomina wakacje w ośrodku wypoczynkowym w Krzesznej na Kaszubach... 8-) Rowery wodne zaopatrzone w puszki 1L... :lol: Później były zatapiane na środku jeziora... ;-)

Dawno go nie piłem i myślałem ostatnio o nim...
7 kwietnia 2010, 10:35 [cytuj]
Hebana kupowałem u siebie w Zamościu w Kauflandzie coś po 3,50 zł chyba. Kupowałem też w Auchan w Warszawie ale chyba złotówkę droższe. Faxe to takie siuśki trochę dla mnie, szczególnie ten mocny, który wali spirolem, a nie o to chodzi w mocnych piwach!
Hebana kupowałem u siebie w Zamościu w Kauflandzie coś po 3,50 zł chyba. Kupowałem też w Auchan w Warszawie ale chyba złotówkę droższe. Faxe to takie siuśki trochę dla mnie, szczególnie ten mocny, który wali spirolem, a nie o to chodzi w mocnych piwach!
14 maja 2010, 01:12 [cytuj]
Spróbowałem to piwko, o które pytałem na poprzedniej stronie ("Koreb"). Bez rewelacji! Trochę za słodkie dla mnie i prawie bez piany. Raz na rok można wypić... ;-)

Poza tym delektuję się ostatnio między innymi tymi piwkami (jednych nie piłem od bardzo dawna, drugich wcale)...

http://i44.tinypic.com/2lqn2h.jpg" alt="http://i44.tinypic.com/2lqn2h.jpg" width="98%">

http://i44.tinypic.com/28wcwvl.jpg" alt="http://i44.tinypic.com/28wcwvl.jpg" width="98%">

Najlepszy z tego grona oczywiście "Grolsch"... 8-) Świetne piwo! Kiedyś mi tak nie smakowało (pewnie dlatego, że było z puszki)...

Ciemny "Złoty Bażant" i "Budweiser 1795" też bardzo dobre... :-)

Ta mała buteleczka to bezalkoholowy drink jabłkowy... :mrgreen: Czasem i taki soczek można wypić...

"Zipfer" jeszcze nie testowany, ale wierzę, że będzie świetny (w końcu 5,99 zł za butelkę)... :-D

Kolejkę zaczynają uzupełniać inne piwka (między innymi "Wojak" i "Pilsner Urquell")... :-)
Spróbowałem to piwko, o które pytałem na poprzedniej stronie ("Koreb"). Bez rewelacji! Trochę za słodkie dla mnie i prawie bez piany. Raz na rok można wypić... ;-)

Poza tym delektuję się ostatnio między innymi tymi piwkami (jednych nie piłem od bardzo dawna, drugich wcale)...

[img]http://i44.tinypic.com/2lqn2h.jpg[/img]

[img]http://i44.tinypic.com/28wcwvl.jpg[/img]

Najlepszy z tego grona oczywiście "Grolsch"... 8-) Świetne piwo! Kiedyś mi tak nie smakowało (pewnie dlatego, że było z puszki)...

Ciemny "Złoty Bażant" i "Budweiser 1795" też bardzo dobre... :-)

Ta mała buteleczka to bezalkoholowy drink jabłkowy... :mrgreen: Czasem i taki soczek można wypić...

"Zipfer" jeszcze nie testowany, ale wierzę, że będzie świetny (w końcu 5,99 zł za butelkę)... :-D

Kolejkę zaczynają uzupełniać inne piwka (między innymi "Wojak" i "Pilsner Urquell")... :-)
14 maja 2010, 11:16 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
jejku:P tez to piłem:P prosto z Niemiec kupywane;D bardzo dobre polecam:P chociaż to już dawno było:P
jejku:P tez to piłem:P prosto z Niemiec kupywane;D bardzo dobre polecam:P chociaż to już dawno było:P
14 maja 2010, 20:07 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
Wojak to dobry zawodnik ;-) a ja jak juz kieeedyś dawno pisałem, polecam Kasztelana, chociaż ostatnio się popsuł :-?
Wojak to dobry zawodnik ;-) a ja jak juz kieeedyś dawno pisałem, polecam Kasztelana, chociaż ostatnio się popsuł :-?
14 maja 2010, 20:44 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
"Wojak" i "Pilsner Urquell")
Jeśli chodzi o mnie to Wojak bez rewelacji. a Pilsner, dobre piwo ale troche przereklamowane ;) Nie jest najgorsze, ale za tą cenę na pewno znajdzie się lepsze!
"T-Mac" powiedział/a:
Najlepszy z tego grona oczywiście "Grolsch"...
Tutaj się zgadzam w 100% :-)
Jeśli chodzi o mnie to Wojak bez rewelacji. a Pilsner, dobre piwo ale troche przereklamowane ;) Nie jest najgorsze, ale za tą cenę na pewno znajdzie się lepsze!
[quote="T-Mac"]Najlepszy z tego grona oczywiście "Grolsch"...
14 maja 2010, 20:52 [cytuj]
Ostatnio kolega przywiózł mi z Grecji tamtejsze piwo, nie wiem czy wiecie jak smakuja ciastka anyżowe, ale praktycznie tak samo smakują jak to piwo. Nie polecam, w nazwie miało coś od wyspy Rodos
Ostatnio kolega przywiózł mi z Grecji tamtejsze piwo, nie wiem czy wiecie jak smakuja ciastka anyżowe, ale praktycznie tak samo smakują jak to piwo. Nie polecam, w nazwie miało coś od wyspy Rodos
14 maja 2010, 21:48 [cytuj]
"Adek" powiedział/a:
Dla mnie "Wojak" jest za bardzo goryczkowy. Ciężko mi się piło tego zawodnika... ;-)

"Pilsnera Urquella" już kiedyś próbowałem i mnie nie powalił. Dawno to było, więc chcę przetestować raz jeszcze...

A dziś dostałem na warsztat piwo "Zamkowe"... :-D Pierwszy raz się z nim spotykam...
Dla mnie "Wojak" jest za bardzo goryczkowy. Ciężko mi się piło tego zawodnika... ;-)

"Pilsnera Urquella" już kiedyś próbowałem i mnie nie powalił. Dawno to było, więc chcę przetestować raz jeszcze...

A dziś dostałem na warsztat piwo "Zamkowe"... :-D Pierwszy raz się z nim spotykam...
16 maja 2010, 13:12 [cytuj]
Najwyższy czas, żebym i ja się odezwał. Grolsch- tylko z butelki zamykanej korkiem, w zwykłej butelce 0,33 l, czy w puszcze ma zupełnie inny smak. Wojak- nie lubię, Pilsner Urquell- bardzo lubię, głównie ze względu na posmak, którego nie mają zwykłe pilsnery, Bud 1795- ciemny oczywiście boski, Zipfera nie kupuj. Są piwa dobre w tej cenie, ale Zipfer nie jest jednym z nich. Ja ostatnio mam ciągi piwne, jako, że od 2 tygodni juwenalia i mam składankę Żywiec- Żubr, z czego zbyt dumny nie jestem, ale wkrótce przerzucę się na "moje" piwa i mam nadzieję docenić smak.
Najwyższy czas, żebym i ja się odezwał. Grolsch- tylko z butelki zamykanej korkiem, w zwykłej butelce 0,33 l, czy w puszcze ma zupełnie inny smak. Wojak- nie lubię, Pilsner Urquell- bardzo lubię, głównie ze względu na posmak, którego nie mają zwykłe pilsnery, Bud 1795- ciemny oczywiście boski, Zipfera nie kupuj. Są piwa dobre w tej cenie, ale Zipfer nie jest jednym z nich. Ja ostatnio mam ciągi piwne, jako, że od 2 tygodni juwenalia i mam składankę Żywiec- Żubr, z czego zbyt dumny nie jestem, ale wkrótce przerzucę się na "moje" piwa i mam nadzieję docenić smak.
17 maja 2010, 17:50 [cytuj]
"zdzislaw" powiedział/a:
Grolsch- tylko z butelki zamykanej korkiem, w zwykłej butelce 0,33 l, czy w puszcze ma zupełnie inny smak.
Racja! Puszek i małych butelek w ogóle tutaj nie ruszam... :-)

"zdzislaw" powiedział/a:
Zipfera nie kupuj. Są piwa dobre w tej cenie, ale Zipfer nie jest jednym z nich.
Już zdążyłem wczoraj spróbować... ;-) Piwo nie jest złe, ale nie zaskakuje niczym nowym w smaku. Początkowo przypomina mi chyba "Żywca" lub "Tyskie"... :roll:
Racja! Puszek i małych butelek w ogóle tutaj nie ruszam... :-)

[quote="zdzislaw"]Zipfera nie kupuj. Są piwa dobre w tej cenie, ale Zipfer nie jest jednym z nich.
19 sierpnia 2010, 01:24 [cytuj]
Piłem ostatnio piwo, które sie nazywa Gosser. nie wiem, czy ktos predzej o nim pisał, ale musze przyznac, ze piwo calkiem, calkiem ;-) Jest ono produkowane w Austrii. Kupiłem je w Tesco, i kosztowalo w okolicach 3zl. :-)
Piłem ostatnio piwo, które sie nazywa Gosser. nie wiem, czy ktos predzej o nim pisał, ale musze przyznac, ze piwo calkiem, calkiem ;-) Jest ono produkowane w Austrii. Kupiłem je w Tesco, i kosztowalo w okolicach 3zl. :-)
19 sierpnia 2010, 10:01 [cytuj]
Rok temu przerzuciłem się z Lecha (zaczął mi podchodzić smakiem pod płyn do mycia naczyń) na Specjala. Wg mnie najlepsze i najbardziej 'piwne' w smaku. I w dodatku tanie.
Rok temu przerzuciłem się z Lecha (zaczął mi podchodzić smakiem pod płyn do mycia naczyń) na Specjala. Wg mnie najlepsze i najbardziej 'piwne' w smaku. I w dodatku tanie.
19 sierpnia 2010, 18:04 [cytuj]
Ja "Specjala" wypiłem dopiero na niedawnym kawalerskim. Wcześniej go unikałem, bo z żulami mi się kojarzy. Całkiem przyzwoite piwko...

Jeszcze mi jedna puszka została w lodówce, więc będzie na dzisiejszy mecz... :-)

A do wąskiego grona moich ulubionych wódek dołączyła ostatnio...

http://www.debowa.pl/obrazy/foto_224l.png" alt="http://www.debowa.pl/obrazy/foto_224l.png" width="98%">

Być może ktoś ją już polecał, ale trudno zapamiętać wszystkie godne uwagi trunki z tego tematu...

Dobra w smaku i nie poniewiera po paru szybkich kieliszkach. Nie miałem po niej ani bólów brzucha, ani karuzeli w głowie. W nocy żadnego suszenia po niej, a następnego dnia zero skutków ubocznych i śladów kaca... :-D
Ja "Specjala" wypiłem dopiero na niedawnym kawalerskim. Wcześniej go unikałem, bo z żulami mi się kojarzy. Całkiem przyzwoite piwko...

Jeszcze mi jedna puszka została w lodówce, więc będzie na dzisiejszy mecz... :-)

A do wąskiego grona moich ulubionych wódek dołączyła ostatnio...

[img]http://www.debowa.pl/obrazy/foto_224l.png[/img]

Być może ktoś ją już polecał, ale trudno zapamiętać wszystkie godne uwagi trunki z tego tematu...

Dobra w smaku i nie poniewiera po paru szybkich kieliszkach. Nie miałem po niej ani bólów brzucha, ani karuzeli w głowie. W nocy żadnego suszenia po niej, a następnego dnia zero skutków ubocznych i śladów kaca... :-D
19 sierpnia 2010, 20:30 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
Wcześniej go unikałem, bo z żulami mi się kojarzy.
Nie na darmo naywany jest u nas 'Stoczniowcem' :-) Niemniej jednak żulki wiedzą, co dobre.

A co do wódki, to pewnie wielokrotnie destylowana, ta z wyższej półki, więc się nie dziwię.
Nie na darmo naywany jest u nas 'Stoczniowcem' :-) Niemniej jednak żulki wiedzą, co dobre.

A co do wódki, to pewnie wielokrotnie destylowana, ta z wyższej półki, więc się nie dziwię.
10 września 2010, 16:10 [cytuj]
A ja nie piję zupełnie nic bo mam straszny niesmak na %. A zwłaszcza na tą całą drożyznę na myszach. Ostatnio na rodzinnej imprezie Ballantines'a chciałem sobie posączyć, to mnie po małym łyczku odrzuciło.
A ja nie piję zupełnie nic bo mam straszny niesmak na %. A zwłaszcza na tą całą drożyznę na myszach. Ostatnio na rodzinnej imprezie Ballantines'a chciałem sobie posączyć, to mnie po małym łyczku odrzuciło.
10 września 2010, 22:38 [cytuj]
Straszniea ciezko dostac mis ies tu buylo . Grupba :mrgreen: ipresaz zaliczona z ziomamiy :P Oleeeeeeeee dastttttttttttt dos BVBbbbbbbbb 8-)
Straszniea ciezko dostac mis ies tu buylo . Grupba :mrgreen: ipresaz zaliczona z ziomamiy :P Oleeeeeeeee dastttttttttttt dos BVBbbbbbbbb 8-)
10 września 2010, 22:45 [cytuj]
Tu Przylądek Canaveral: wiadomość przyjęta; następnym razem zmieńcie szyfranta.
Tu Przylądek Canaveral: wiadomość przyjęta; następnym razem zmieńcie szyfranta.
15 września 2010, 17:48 [cytuj]
Jak to mówią!? Piwo to moje paliwo :)
Jak to mówią!? Piwo to moje paliwo :)
|<  <<  <  15  16  17  18  19    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 21 14 4 3 46
2. RB Lipsk 21 13 5 3 44
3. VfL Wolfsburg 22 11 9 2 42
4. Eintracht Frankfurt 22 11 9 2 42
5. Bayer 04 Leverkusen 22 10 7 5 37
6. Borussia Dortmund 22 11 3 8 36
7. Union Berlin 22 8 9 5 33
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 303
2. arturborussen 303
3. Boro 294
4. Kamil0079 294
5. ewerthon 291
6. kolekcjoner89 288
7. jasiu85 288
cała tabela

shoutbox

qzase95
qzase95 godzinę temu

https://youtu.be/lkJYpKTvr2E

bvbbb
bvbbb 3 godzin temu

kiedy odrabiać jak nie teraz końcówka sezonu BL to mecze z drużynami mocnymi które mogą nam urwać pkt.

obywatelap
obywatelap Dzisiaj, 01:09

Tomasz Urban @tom_ur No, to jeszcze tylko tego na Schalke nie grali. Bunt w zespole. Czołowi piłkarze żądają zwolnienia Grossa. Większość nie chce grać pod jego wodzą. Totalny upadek. / Trzeba było Grossowi na starość do takiego burdelu wchodzić?

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 22:43

Może jeszcze jutro Hertha się ogarnie i urwie punkty Wilkom. Wypadałoby się obudzić, bo są nad strefą spadkową, a tak złego składu aż nie mają.

julo1000000
julo1000000 Wczoraj, 22:15

Werder ogrywa Eintracht co to się stanęło

F1066
F1066 Wczoraj, 19:00

https://www.bild.de/sport/fussball/fussball/bvb-doch-noch-nicht-schluss-was-die-watzke-wende-fuer-dortmund-bedeutet-75545830.bild.html

F1066
F1066 Wczoraj, 18:49

Raczej napewno:)

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:25

Podobno umowa sponsoringowa Schalke z Gazpromem wygasa w razie spadku. To piąty najwyższy kontrakt w lidze. https://www.footyheadlines.com/2021/02/schalke-to-lose-20-million-gazprom.html

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 17:18

https://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Liga-Mistrz%C3%B3w/1017151-kontrowersyjny-plan-uefa.html najważniejsze pieniążki. BVB to nie grozi (finał) aczkolwiek kogoś w tej uefie popierdzieliło totalnie i jak pewna była posłanka mają dużo (ekhm) w oczach.

F1066
F1066 Wczoraj, 08:33

https://www.handelsblatt.com/unternehmen/mittelstand/fussball-manager-im-interview-bvb-chef-watzke-ich-kenne-meine-verantwortung-gegenueber-diesem-verein/26939368.html

F1066
F1066 Wczoraj, 08:19

:)

F1066
F1066 Wczoraj, 08:18

Das Boulevardblatt behauptet, die Dortmunder könnten ab einer Summe in Höhe von 150 Millionen Pfund (ca. 170 Millionen Euro) gesprächsbereit sein. Damit wäre Haaland nach Neymar (222 Mio. Euro) der zweitteuerste Spieler aller Zeiten.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 08:18

Tradycji stanie się zadość i przegrają z bujernem, ale chciałbym się mylić w tym przypadku.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 08:14

A może po meczu z świniami dogonią top4?

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 07:51

"top4" czyli maksymalna ambicja obecnej BVB.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 07:50

żeby po meczu z świniami aby nie było 9 pkt.do top 4

staraerakloppa
staraerakloppa 1 dni temu, 2021-02-25

6 pkt,jescze lepiej

staraerakloppa

mamy 5 pkt straty do 4 miejsca ... troche duzo , wiec ja sie wstrzymam z walką o Top 4 jak sie chociaz zrównaja z 4 miejscem ,teraz to nie ma sensu

pablo
pablo 1 dni temu, 2021-02-25

Nie obawiałbym się Leverkusen i Gladback. Właśnie Wolfsburg i Eintracht to prawdziwe zagrożenie. Drużyny odświeżone, głodne sukcesów, bez dodatkowych obciążeń pucharami.

julo1000000
julo1000000 1 dni temu, 2021-02-25

Bayer jest w kryzysie jak chodzi o formę, według mnie o miejsce w top 4 powalczymy z Wolfsburgiem

staraerakloppa

Nie przez przypadek mówia na nich Neverkusen.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 1 dni temu, 2021-02-25

Ten klub jest jak biegacz który lideruje cały bieg a przewraca się metr przed metą.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-02-25

Oni mogą wymięknąć w wyścigu o Top4. Gladbach podobnie. Ale czasy się zmieniły i jest jeszcze Wolfsburg oraz Eintracht. Niestety w kolejnych latach może być trudniej niż zwykle załapać się do czołowej czwórki i dobrze by było, żeby zarząd wziął to pod uwagę.

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-02-25

Leverkusen zawsze na początku świetnie a im dłużej trwa sezon to gorzej.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 1 dni temu, 2021-02-25

Leverkusen najprawdopodobniej podzieli los Hoffenheim.

azielok
azielok 1 dni temu, 2021-02-25

*52 (3:5) 12

BundesPower
BundesPower 1 dni temu, 2021-02-25

Molde w dwumeczu 9 strzałów 4 gole Hoffe 40 strzałów i 3 gole nie ma Kramaricia to nikt z tych leszczy nie umie trafić

Rafi1982
Rafi1982 1 dni temu, 2021-02-25

I co jak kupimy obrońcę to przeciwnicy przestana oddawać strzały na bramkę ci dwaj to są cyrkowce a nie bramkarze smiem nawet twierdzic jedni z najgorszych bramkarzy w Bundeslidze

qzase95
qzase95 1 dni temu, 2021-02-25

Żaden obrońca nawet Ramos czy van Dijk nie zagra super meczu, jeśli nie ma świadomości, ze na bramce stoi ktoś na kogo może zawsze liczyć, a u nas są 2 tykające bomby. Jedna piastkuje i nie potrafi bronić karnych, a drugi jest ok, ale na poziom Augsburga...

johnBVB
johnBVB 1 dni temu, 2021-02-25

tez gdybym mial wyberac miedzy obronca a bramkarzem wolalbym obronce. Burki jak na BVB moze byc, cisniecie go ale nie jest az takim recznikiem jak co niektorzy tu pisza. A z takim bronieniem jak my prezentujemy to i nwet jakies donnarumy czy inne wynalazki nie ratowalyby nam kazdego meczu, tylko pojedyncze, a takie i burkiemu sie zdarzaly.

statystyki

Użytkownicy online: azielok, DD10, qzase95, kuba010, Bronek , julo1000000
Gości online: 63
Zarejestrowanych użytkowników: 9031
Ostatnio zarejestrowany: sebnieb

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem