Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Top monopolowy - czynny całą dobę
27 grudnia 2007, 18:38 [cytuj]
Dajcie upust waszej fantazji.
Dajcie upust waszej fantazji.
27 grudnia 2007, 20:17 [cytuj]
przyda sie topic bo za duzo o alkoholu pisze sie w SB :mrgreen:
przyda sie topic bo za duzo o alkoholu pisze sie w SB :mrgreen:
27 grudnia 2007, 21:41 [cytuj]
nazywam sie sqb i jestem alk...oops nie ta strona :-P mam 6 guinessow i butelke glenmorengie zaczynam dyzur :mrgreen:
nazywam sie sqb i jestem alk...oops nie ta strona :-P mam 6 guinessow i butelke glenmorengie zaczynam dyzur :mrgreen:
27 grudnia 2007, 21:50 [cytuj]
Ja nie wiem czemu od jakiegoś czasu mam niechęć do piwa:/ Nie wchodzi mi :(
27 grudnia 2007, 22:04 [cytuj]
i słusznie ;] ja nie znoszę piwa :-P
i słusznie ;] ja nie znoszę piwa :-P
27 grudnia 2007, 22:08 [cytuj]
Najlepiej wcale nie pić :P ale czy tak sie da....
Najlepiej wcale nie pić :P ale czy tak sie da....
27 grudnia 2007, 22:43 [cytuj]
"Maczuga_87" powiedział/a:
A pijesz sam czy w towarzystwie ? ;-)

Ja sam alkoholu generalnie nie piję (sporadycznie)... Musi być towarzystwo i fajny klimat... 8-) Wtedy piwko i wódka leją się strumieniami... :mrgreen: Sukces, że na nogach się jakoś 3mam i do domu trafiam... :lol:

A jak szlajam się po klubach to bez wypicia 6 piw do domu nie wracam... :mrgreen:
A pijesz sam czy w towarzystwie ? ;-)

Ja sam alkoholu generalnie nie piję (sporadycznie)... Musi być towarzystwo i fajny klimat... 8-) Wtedy piwko i wódka leją się strumieniami... :mrgreen: Sukces, że na nogach się jakoś 3mam i do domu trafiam... :lol:

A jak szlajam się po klubach to bez wypicia 6 piw do domu nie wracam... :mrgreen:
27 grudnia 2007, 23:07 [cytuj]
Wiadomo że w towarzystwie....nie wiem czemu tak jest. Teraz pije tylko whisky z colą i wina na piwo nie moge patrzeć. Jakis dziwny wkręt bo piwko zawsze chetnie piłem.
Wiadomo że w towarzystwie....nie wiem czemu tak jest. Teraz pije tylko whisky z colą i wina na piwo nie moge patrzeć. Jakis dziwny wkręt bo piwko zawsze chetnie piłem.
27 grudnia 2007, 23:50 [cytuj]
A teraz jest jakaś moda na robienie wstępu do pubów od 21 lat i nie chcą mnie wpuszczać, bo gówniarz jestem ;-) Hmm pozostaną tylko domowe imprezy u znajomych albo picie po katolicku w krzakach ;]
A teraz jest jakaś moda na robienie wstępu do pubów od 21 lat i nie chcą mnie wpuszczać, bo gówniarz jestem ;-) Hmm pozostaną tylko domowe imprezy u znajomych albo picie po katolicku w krzakach ;]
28 grudnia 2007, 00:02 [cytuj]
"givdaf" powiedział/a:
raz jest jakaś moda na robienie wstępu do pubów od 21 lat
nooo i bardzo dobrze ;D bo tak to za duzo mlodziezy chodzilo.. przynajmniej u nas w Glwiicah :/
"T-Mac" powiedział/a:
Ja sam alkoholu generalnie nie piję (sporadycznie)... Musi być towarzystwo i fajny klimat... 8-)
dokladnie tak samo mam... i dzisi troszke za duzo chyba wtpilem :/ maasakraczny zgon :/
nooo i bardzo dobrze ;D bo tak to za duzo mlodziezy chodzilo.. przynajmniej u nas w Glwiicah :/ [quote="T-Mac"]Ja sam alkoholu generalnie nie piję (sporadycznie)... Musi być towarzystwo i fajny klimat... 8-)
28 grudnia 2007, 12:13 [cytuj]
Ja preferuje piwo, najlepiej w miłym towarzystwie kobiecym :)
Ja preferuje piwo, najlepiej w miłym towarzystwie kobiecym :)
28 grudnia 2007, 12:25 [cytuj]
a ja wczoraj wypiłem se Faxe czy jakoś tak, piwko, 10 % miało :P
28 grudnia 2007, 14:19 [cytuj]
Cenię czystą, nie cenię piwa. Z jednego prostego względu - tolerancja mojego organizmu na ten drugi trunek w większych ilościach jest mizerna, po prostu wtedy to niezwykle szkodliwe toksyny. Co nie zmienia faktu, że dla towarzystwa bardzo lubię napić się złocistego trunku. Ulubione to Żywiec, Harnaś, Warka. Dwa ostatnie chyba ze względu na cenę, ha.
Cenię czystą, nie cenię piwa. Z jednego prostego względu - tolerancja mojego organizmu na ten drugi trunek w większych ilościach jest mizerna, po prostu wtedy to niezwykle szkodliwe toksyny. Co nie zmienia faktu, że dla towarzystwa bardzo lubię napić się złocistego trunku. Ulubione to Żywiec, Harnaś, Warka. Dwa ostatnie chyba ze względu na cenę, ha.
28 grudnia 2007, 14:42 [cytuj]
"Rumcajs" powiedział/a:
Dawno go nie piłem... :-D Ostatni raz to ładne lata świetlne temu... :mrgreen: Ale pamiętam, że dobre było... I piliśmy je na rowerach wodnych, topiąc puszki w jeziorze... :lol:

A powiedz mi ile Twoja puszka miała pojemności ? ;-) Bo ja piłem takie, gdzie było koło 1L (puszki były dużo większe od tych tradycyjnych 0,5L)... :mrgreen:

A jeśli mówimy o piwach to ja głównie "Tyskie" piję... Chociaż ostatnio w klubach sięgam po "Żywca", "Warkę", "Kasztelana" i "Okocim"... :-)
Dawno go nie piłem... :-D Ostatni raz to ładne lata świetlne temu... :mrgreen: Ale pamiętam, że dobre było... I piliśmy je na rowerach wodnych, topiąc puszki w jeziorze... :lol:

A powiedz mi ile Twoja puszka miała pojemności ? ;-) Bo ja piłem takie, gdzie było koło 1L (puszki były dużo większe od tych tradycyjnych 0,5L)... :mrgreen:

A jeśli mówimy o piwach to ja głównie "Tyskie" piję... Chociaż ostatnio w klubach sięgam po "Żywca", "Warkę", "Kasztelana" i "Okocim"... :-)
28 grudnia 2007, 15:07 [cytuj]
hehe ja Faxe nie lubie jakos :/ pilem je z puszki 1l ale jakos mi nie podchodzi ;P
jesli juz mam pic piwko to TYSKIE :D w ostatecznosci Zywiec lub Warka ;D
hehe ja Faxe nie lubie jakos :/ pilem je z puszki 1l ale jakos mi nie podchodzi ;P
jesli juz mam pic piwko to TYSKIE :D w ostatecznosci Zywiec lub Warka ;D
28 grudnia 2007, 15:12 [cytuj]
Mi udało mi się nabyć w butelce 0,5 l, ale te litrowe puszki też były....

Ale wypiłem to tak z okazji świąt, tak to Tyskie, Calsberg lub Lech Premium.
Mi udało mi się nabyć w butelce 0,5 l, ale te litrowe puszki też były....

Ale wypiłem to tak z okazji świąt, tak to Tyskie, Calsberg lub Lech Premium.
28 grudnia 2007, 15:39 [cytuj]
Najbardziej lubię piwa ciemne (szczególnie Okocim Palone, Żywiec Porter). Z jasnych tylko te o mocnym i głębokim smaku, tj. Dębowe czy Warka Strong. Nie lubię Żywca i Tyskiego, za płytkie w smaku - taka woda chmielowa.
W pierwszy dzień świąt piłem u kuzyna Fratera - piwko pszenne. Dość dobre, lekko kwaskowate i zajeżdża drożdżami, ale doskonale gasi pragnienie.
Z wódek kiedyś ceniłem Bolsa, teraz jakoś się posuł i straznie po nim zdycham, więc przerzuciłem się na Finlandię i Smirnoffa (chociaż najlepszy, albo jeden z najlepszych jest Pan Tadeusz).
Z gatunkowych czasem whisky.
Tanie wino piłem raz, takie droższe pijam bardzo rzadko, bo nie za bardzo lubię.
Najbardziej lubię piwa ciemne (szczególnie Okocim Palone, Żywiec Porter). Z jasnych tylko te o mocnym i głębokim smaku, tj. Dębowe czy Warka Strong. Nie lubię Żywca i Tyskiego, za płytkie w smaku - taka woda chmielowa.
W pierwszy dzień świąt piłem u kuzyna Fratera - piwko pszenne. Dość dobre, lekko kwaskowate i zajeżdża drożdżami, ale doskonale gasi pragnienie.
Z wódek kiedyś ceniłem Bolsa, teraz jakoś się posuł i straznie po nim zdycham, więc przerzuciłem się na Finlandię i Smirnoffa (chociaż najlepszy, albo jeden z najlepszych jest Pan Tadeusz).
Z gatunkowych czasem whisky.
Tanie wino piłem raz, takie droższe pijam bardzo rzadko, bo nie za bardzo lubię.
28 grudnia 2007, 16:03 [cytuj]
Jeśli chodzi o wódki to w wielu się obracam... :mrgreen: Zależy co kto lubi i co ma... ;-) Ale najczęściej chyba "Absolwenta", "Finlandię" i "Jelzin'a"... :-)

Dawno "Gdańskiej" nie piłem (taka w metalowej butelce), a pamiętam, że jak pierwszy raz jej spróbowałem to cholernie mi smakowała (dobrze wchodziła)... :-)

A z win to raczej tylko droższe piję (tzn. tak w granicach 40-60 zł)... 8-) Aktualnie mam na stanie (a w zasadzie mój ojciec) winka francuskie, greckie, włoskie, portugalskie, chilijskie, bułgarskie i jeszcze jakieś... ;-)
Jeśli chodzi o wódki to w wielu się obracam... :mrgreen: Zależy co kto lubi i co ma... ;-) Ale najczęściej chyba "Absolwenta", "Finlandię" i "Jelzin'a"... :-)

Dawno "Gdańskiej" nie piłem (taka w metalowej butelce), a pamiętam, że jak pierwszy raz jej spróbowałem to cholernie mi smakowała (dobrze wchodziła)... :-)

A z win to raczej tylko droższe piję (tzn. tak w granicach 40-60 zł)... 8-) Aktualnie mam na stanie (a w zasadzie mój ojciec) winka francuskie, greckie, włoskie, portugalskie, chilijskie, bułgarskie i jeszcze jakieś... ;-)
28 grudnia 2007, 16:11 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
(chociaż najlepszy, albo jeden z najlepszych jest Pan Tadeusz)
Zgadzam się. Wódka bezkacowa, i naprawdę dobra w smaku (hah, głupie to, ale cóż). Ale najczęściej to chyba Luksusowa, mimo wszystko.

Wino pijam bardzo rzadko, kilka razy do roku i tyle. Raczej nie lubię, więc tylko wtedy, kiedy innego trunku nie wypada.
Zgadzam się. Wódka bezkacowa, i naprawdę dobra w smaku (hah, głupie to, ale cóż). Ale najczęściej to chyba Luksusowa, mimo wszystko.

Wino pijam bardzo rzadko, kilka razy do roku i tyle. Raczej nie lubię, więc tylko wtedy, kiedy innego trunku nie wypada.
28 grudnia 2007, 17:26 [cytuj]
Jeżeli chodzi o wódkę to dla mnie numerem jeden jest Wyborowa. Uważam, że mocno upadł Absolwent, wg mnie tego się po prostu już nie da pić...
Jeżeli chodzi o wódkę to dla mnie numerem jeden jest Wyborowa. Uważam, że mocno upadł Absolwent, wg mnie tego się po prostu już nie da pić...
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 28 20 5 3 65
2. RB Lipsk 28 18 6 4 60
3. VfL Wolfsburg 28 15 9 4 54
4. Eintracht Frankfurt 28 14 11 3 53
5. Borussia Dortmund 28 14 4 10 46
6. Bayer 04 Leverkusen 28 12 8 8 44
7. Union Berlin 28 9 13 6 40
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 393
2. ewerthon 381
3. Michael_BvB 378
4. arturborussen 378
5. panoli 372
6. DSTmazur 369
7. Grzes2603 369
cała tabela

shoutbox

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 3 minut temu

To i nie dziwota, że SGN już nie ma jak tam takie asy były...

ArekBVB09
ArekBVB09 5 minut temu

@Pawelinho a co mnie Twój staż obchodzi? Kiedyś uczestniczylem w tworzeniu SGN i mam pokłonów oczekiwać? Z reguły tutaj tylko czasem czytam a w dyskusjach nie uczestniczę bo za dużo jest bólu dupy i poziomu rodem z "Bayern nas ograł, co za świnie!, chrum chrum!!!!". Teraz ciekawy temat się pojawil to coś napisalem ale w sumie średnio w tym sens odnalazlem. Na dobrą sprawę tylko Wirtuoz w jakąś merytoryke wszedl, Wy z Rickenem się miziacie i tylko przycisku "lajk za lajk dla kolegi" Wam brakuje do pelni szczęścia. Ale dobra, w sumie od tematu już i tak odeszlismy więc wystarczy. Trzymajcie się ciepło i oby każdy dostał rozwiązanie, które go usatysfakcjonuje, na dobrą sprawę i tak nie mamy na to wplywu ;)

Grzes2603
Grzes2603 9 minut temu

Dziś nie ma typowania?

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 10 minut temu

Może jakieś nowe piktogramy poznam?

Pawelinho
Pawelinho 11 minut temu

Oj tam może jeszcze jakiś nowych mądrości się nauczysz?

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 12 minut temu

Szkoda mi czasu, żeby pisać prywatnewiadomośći z ludźmi, którzy kłócą się sami ze sobą.

Pawelinho
Pawelinho 12 minut temu

Ty to naprawdę jesteś pocieszny gość Nagle ni z gruchy ni z pietruchy ocenia innych, którzy piszą od x lat na tej stronie. Poza tym nie jesteś moderatorem, aby decydować z czyimi poglądami mam się zgadzać bądź nie.

ArekBVB09
ArekBVB09 14 minut temu

ja Ci po prostu powiem, że jak chcesz się bawić w prywatę to pisz do ludzi których nie lubisz na priv

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 15 minut temu

Oj, Aruś, Aruś, co ja ci mogę powiedzieć? Może ":D'?

ArekBVB09
ArekBVB09 17 minut temu

Ricken, mowie Ci, jak sie dopierdzielasz to rób to dobrze, teraz to już wszedłeś do roli trola więc wybacz ale nie będę Cię traktował poważnie :) A z Pawelinho widzę jakieś psiapsie jesteście, ze tak się miziacie w tych postach. @Wirtuoz Ja to się po prostu cieszę, że wybuchła bomba która spowoduje że Liga Mistrzów i ligi krajowe staną się jeszcze nudniejsze, a i Superligi też nikt nie będzie oglądał i też to im nie wyjdzie. Finalnie mam nadzieję, że obydwie strony pójdą po rozum do głowy i jednak wszyscy poszukają kompromisu który przywroci europejskiej pilce atrakcyjnosc. A do tego czasu będę oglądał ot tak dla oglądania, większych emocji w piłce i tak nie odnajduję od co najmniej kilku lat więc pod tym wzgledem i tak bedzie stabilnie :)

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 17 minut temu

Żadnej rewolucji nie będzie, to jasne. Moim zdaniem, czego Arek nie chciał sobie poszukać, a o czym pisałem wczoraj, nie będzie też żadnych nowych rozgrywek. Superliga to forma nacisku na UEFA, żeby ostatecznie dojść do ugody, tzn. zmienić zasady redystrybucji kasy między organizacją a klubami.

Wirtuoz
Wirtuoz 20 minut temu

tzn oczywiście nie liczyłbym na rewolucje finansową od UEFY, bo na wydalenie tych klubów z rozgrywek jak najbardziej liczę. czy się tak stanie zobaczymy

Pawelinho
Pawelinho 21 minut temu

On raczej pisze jedno potem sam sobie zaprzecza.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 22 minut temu

Wirtuoz, w toku jego rozumowania zwyczajnie nie ma sensu. Są obrazki.

Wirtuoz
Wirtuoz 23 minut temu

ArekBVB ja dalej mam trudności żeby poskładać twój tok myślenia w logiczną całość. Piszesz cały czas, że w futbolu potrzeba rewolucji płacowej i transferowej (co ma sens, chociaż jest sprzeczne z wolnym rynkiem), a jednocześnie upatrujesz powstanie superligi jako mozliwy początek takiej rewolucji? przeiceż Perez nie po to objął prezydenture w niej, nie po to zadlużone po uszy wielkie kluby do niej przystąpiły żeby dzielić się zyskami z biedotą. przystąpiły do niej właśnie za sprawa obietnicy mamony od amerykanów zeby nie grać z biedotą i się z nią nie dzielić. chyba, że upatrujesz teraz że ta rewolucja wyjdzie od UEFY, ktora po wpływem tego wydarzenia wyadali te kluby ze swoich struktur i wprowadzi rewolucje finansowa w futbbolu, na co bym nie liczył.

ArekBVB09
ArekBVB09 23 minut temu

To rób to dobrze a nie na odpierd.l. Ogólnie rób wszystko co robisz dobrze a nie byle robić dla zasady robienia.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 24 minut temu

Skoro z niczym się nie zgadzam, to neguję.

ArekBVB09
ArekBVB09 26 minut temu

no jak masz negować wszystko co piszę to chociaż się na tym skup ;)

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 26 minut temu

Jeszcze do tego te kretyńskie piktogramy.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 27 minut temu

Teraz będziesz się chciał pojedynkować na semantykę? Serio?

ArekBVB09
ArekBVB09 28 minut temu

:D :D :D Czy ja napisalem, że UPADA dlatego, bo...czy JUŻ NIE WSTANIE dlatego bo? :D

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 29 minut temu

Schalke upada dlatego, że było źle zarządzane, a nie dlatego, że zmienia się demografia w okolicy.

ArekBVB09
ArekBVB09 32 minut temu

Pieniądz robi pieniądz. Co z tego, że wszyscy będą po równo wydawać po 50% środków jak jedni mają więcej a inni mniej. A co do Szalke to ono już nie wstanie, Gelsenkirchen jako miasto wymiera, młodzi stamtąd uciekają, a regionie są ciekawsze kluby więc raczej S04 upadnie, w najlepszym wypadku pójdzie drogą Kaiserslautern i będzie coś tam kopać w 3 lidze. I wcale się z tego nie cieszę, polecam artykuł Treli o tym: newonce.sport/artykul/revierderby-jako-smutny-dowod-umierania-klubu-w-ktorym-bije-serce-bundesligi

Pawelinho
Pawelinho 35 minut temu

*chcą się wzajemnie wspomagać dodatkową kasą.

Pawelinho
Pawelinho 37 minut temu

Dokładnie, a to ratowanie zadłużonych bogaczy, którzy chcą ich. Swoją drogą życzę barsy, aby podążyli drogą schaisse, które pomału wita się z 2.BL.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 38 minut temu

od wewnątrz klubu jako struktury, to znaczy oczywiście poprzez mądre, odpowiedzialne zarządzanie posiadanymi środkami.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 39 minut temu

Wyrównywanie szans finansowych musi pochodzić od wewnątrz klubu jako struktury, a nie od zewnątrz poprzez formułę rozgrywek. No, ale jak ktoś gada o rewolucji...

ArekBVB09
ArekBVB09 42 minut temu

Spoko, ja to samo, zagraniczne ligi nie moje podwórko. Oglądam wszystko BVB i też pamiętam czasy DSF Sat 1 czy ARD. Ligę Mistrzów od ćwierćfinałów. Oglądam też wszystko Rangersów w NHL i porównując emocje jakie dostarczają mi te ligi oparte na zupełnie innych systemach budowania rozgrywek i zupełnie innych systemach "wyrównywania szans" w pełni obiektywnie i uczciwie stwierdzam, że za oceanem jest uczciwiej. Oczywiście systemu amerykańskiego na piłkę się przenieść nie da niemniej jednak tylko poprzez wyrównywanie szans "finansowych" da się coś naprawić. Ale jak to zrobić? Nie wiem. Czy to jest w ogole wykonalne na tym etapie? Wątpie. Przykładowo w NHL zanim wprowadzono salary cap to przez 1,5 roku się wszyscy klócili na tyle, że odwołano cały sezon 2004/05. Rewolucje wymagają ofiar i pewnie tak też będzie w obecnym przypadku.

Pawelinho
Pawelinho 46 minut temu

*bo mogę zobaczyć

Pawelinho
Pawelinho 47 minut temu

Zresztą nawet pamiętam czasy jak na początku XXI pierwszego miałem tylko 7 kanałów tv (tvp 1 i 2, polsat, tv4 bodajże chyba tvn) oraz ARD, gdzie praktycznie za każdym razem co tydzień cieszyłem się dziecko mogą chociaż zobaczyć skróty BL.

statystyki

Gości online: 58
Zarejestrowanych użytkowników: 9094
Ostatnio zarejestrowany: TheFanBVB

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem