Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Święta
24 grudnia 2013, 02:11 [cytuj]
Dobre zizu :-P
Dobre zizu :-P
24 grudnia 2013, 02:20 [cytuj]
youtube.com/watch?v=rInNHvdO4Y4
Jak zobaczyłem adres filmiku to spodziewałem się czegoś w tym stylu xD
http://www.youtube.com/watch?v=rInNHvdO4Y4
Jak zobaczyłem adres filmiku to spodziewałem się czegoś w tym stylu xD
24 grudnia 2013, 02:22 [cytuj]
Nie no, może za rok :mrgreen:
Nie no, może za rok :mrgreen:
24 grudnia 2013, 02:23 [cytuj]
Czekamy
Czekamy
24 grudnia 2013, 02:28 [cytuj]
Tak czulem ze tylko na to czekales widzac link... a mojego talentu i wierszyka to nie docenisz :/ taki niemily jestes w wigilie :/
Tak czulem ze tylko na to czekales widzac link... a mojego talentu i wierszyka to nie docenisz :/ taki niemily jestes w wigilie :/
24 grudnia 2013, 08:14 [cytuj]
Ładnie zizu. Wiedziałem że zdolna bestia z Ciebie tylko leniwa :-D
Ładnie zizu. Wiedziałem że zdolna bestia z Ciebie tylko leniwa :-D
24 grudnia 2013, 11:20 [cytuj]
Też tak myślałem Mortis :mrgreen: Już sobie zizu wyobrażałem w jakiejś czapce świętego mikołaja na głowie, siedzącego w fotelu przy choince i recytującego życzenia. :lol:
Też tak myślałem Mortis :mrgreen: Już sobie zizu wyobrażałem w jakiejś czapce świętego mikołaja na głowie, siedzącego w fotelu przy choince i recytującego życzenia. :lol:
24 grudnia 2013, 12:56 [cytuj]
Zizu, musisz ten wierszyk wyrecytować, a nie walnąć napisy na filmiku z yt, to się nie liczy :) Usiądź na tle choinki w czapce św. Mikołaja i recytuj, czekamy. :lol:

A jak już jesteśmy w temacie, to życzę Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, przedłużenia kluczowych kontraktów i Ilkaya w formie, bo więcej Nam nie trzeba na wiosnę :mrgreen:
Zizu, musisz ten wierszyk wyrecytować, a nie walnąć napisy na filmiku z yt, to się nie liczy :) Usiądź na tle choinki w czapce św. Mikołaja i recytuj, czekamy. :lol:

A jak już jesteśmy w temacie, to życzę Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, przedłużenia kluczowych kontraktów i Ilkaya w formie, bo więcej Nam nie trzeba na wiosnę :mrgreen:
24 grudnia 2013, 14:33 [cytuj]
kowdi
Żeby jeszcze Nuri odzyskał swój blask :-)

Życzę wszystkim zdrowia, szczęścia, pomyślności, pieniążków, trafionych prezentów pod choinkę i spokojnych, radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych :)
A ze strony czysto sportowej: jak najwięcej dobrych transferów Watzke i Zorca, odzyskania patery w Niemczech a w przyszłości ujrzenia Borussii na tej samej półce co Real, Milan, United, Bayern itd. :-D

U was też taka fajna pogoda? normalnie lepiej niż na majówce :-P
kowdi
Żeby jeszcze Nuri odzyskał swój blask :-)

Życzę wszystkim zdrowia, szczęścia, pomyślności, pieniążków, trafionych prezentów pod choinkę i spokojnych, radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych :)
A ze strony czysto sportowej: jak najwięcej dobrych transferów Watzke i Zorca, odzyskania patery w Niemczech a w przyszłości ujrzenia Borussii na tej samej półce co Real, Milan, United, Bayern itd. :-D

U was też taka fajna pogoda? normalnie lepiej niż na majówce :-P
24 grudnia 2013, 20:36 [cytuj]
scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1522156_672640592775932_1454818151_n.jpg" alt="scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1522156_672640592775932_1454818151_n.jpg" width="98%"> Wszystkiego dobrego :)
[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1522156_672640592775932_1454818151_n.jpg[/img] Wszystkiego dobrego :)
24 grudnia 2013, 20:55 [cytuj]
Ja życzę wszystkim drogim użytkownikom tylko jednego - zdrowia. Z nim można dokonać wszystkiego. Wesołych Świąt!
Ja życzę wszystkim drogim użytkownikom tylko jednego - zdrowia. Z nim można dokonać wszystkiego. Wesołych Świąt!
24 grudnia 2013, 21:05 [cytuj]
"Laurent" powiedział/a:
Ja ¿yczê wszystkim drogim u¿ytkownikom tylko jednego - zdrowia. Z nim mo¿na dokonaæ wszystkiego. Weso³ych ¦wi±t!
Dzisiaj przeczytalem ze lepiej zyczyc szczescia, bo na Titanicu wiele osob bylo zdrowych... :-)
Dzisiaj przeczytalem ze lepiej zyczyc szczescia, bo na Titanicu wiele osob bylo zdrowych... :-)
22 grudnia 2014, 21:20 [cytuj]
Jak tam u was świąteczna gorączka? :D

Pomóżcie panowie i panie, poszukuję prezentu dla mojej mamy ale nie mam kompletnie pomysłu co bym mógł kupić nie drogo a żeby było trafione. Wszystkie dodatki w postaci kwiatków, figurek, obrazków odpadają bo zasypywałem ją tym przez ostatnie 2 lata :D doradzicie coś? :->
Jak tam u was świąteczna gorączka? :D

Pomóżcie panowie i panie, poszukuję prezentu dla mojej mamy ale nie mam kompletnie pomysłu co bym mógł kupić nie drogo a żeby było trafione. Wszystkie dodatki w postaci kwiatków, figurek, obrazków odpadają bo zasypywałem ją tym przez ostatnie 2 lata :D doradzicie coś? :->
22 grudnia 2014, 21:28 [cytuj]
"Siwy" powiedział/a:
doradzicie coś?
Pamiętaj, że KAŻDA kobieta cieszy się z biżuterii. KAŻDA. Nieważny wiek, to ile już jej ma, zawsze jej się spodoba, a taka od syna, to już w ogóle.

Możesz kupić jej ładny naszyjnik, taki za 150-200 złoty na przykład, chyba że nie śmierdzisz aktualnie groszem, to odpuść jakieś tanie naszyjniki :P

Ale naszyjnik zawsze działa.

''ohh ale śliczny''. A później ma się do takich rzeczy wielki sentyment.
Pamiętaj, że KAŻDA kobieta cieszy się z biżuterii. KAŻDA. Nieważny wiek, to ile już jej ma, zawsze jej się spodoba, a taka od syna, to już w ogóle.

Możesz kupić jej ładny naszyjnik, taki za 150-200 złoty na przykład, chyba że nie śmierdzisz aktualnie groszem, to odpuść jakieś tanie naszyjniki :P

Ale naszyjnik zawsze działa.

''ohh ale śliczny''. A później ma się do takich rzeczy wielki sentyment.
22 grudnia 2014, 21:29 [cytuj]
Fotoalbum, albo coś zrobionego ręcznie ;)
Fotoalbum, albo coś zrobionego ręcznie ;)
22 grudnia 2014, 21:49 [cytuj]
Ja mamie albo zonie przeważnie kupuje książki. Obydwie uwielbiają czytać więc mam problem z głowy z prezentami. Gorzej zawsze mam z prezentem dla ojca :)
Ja mamie albo zonie przeważnie kupuje książki. Obydwie uwielbiają czytać więc mam problem z głowy z prezentami. Gorzej zawsze mam z prezentem dla ojca :)
22 grudnia 2014, 22:28 [cytuj]
Ero
Właśnie problem jest w tym że moja mama naprawdę ma w cholerę biżuterii której w większości nie używa a dać za prezent 2 bańki który potem ma leżeć to bez sensu. To nie jest raczej typ paniusi która gania co chwila po butikach :P ale dzięki ;-)

Kurdę myślałem nad foto albumem ale już niestety nie zdążę, jutro i w wigilię muszę do pracy iść więc nie będzie czasu na takie cackanie się. A może coś do kuchni? blender albo jakiś shaker?

Książka to też dobry pomysł, rozważę ;-)
Ero
Właśnie problem jest w tym że moja mama naprawdę ma w cholerę biżuterii której w większości nie używa a dać za prezent 2 bańki który potem ma leżeć to bez sensu. To nie jest raczej typ paniusi która gania co chwila po butikach :P ale dzięki ;-)

Kurdę myślałem nad foto albumem ale już niestety nie zdążę, jutro i w wigilię muszę do pracy iść więc nie będzie czasu na takie cackanie się. A może coś do kuchni? blender albo jakiś shaker?

Książka to też dobry pomysł, rozważę ;-)
23 grudnia 2014, 17:25 [cytuj]
"Ero" powiedział/a:
[quote="Siwy"]doradzicie coś?
Pamiętaj, że KAŻDA kobieta cieszy się z biżuterii. KAŻDA. Nieważny wiek, to ile już jej ma, zawsze jej się spodoba, a taka od syna, to już w ogóle.[/quote] Eee mnie nigdy nie cieszy. Zazwyczaj leży albo założę i gdzieś zgubię ;D
23 grudnia 2014, 18:53 [cytuj]
Kup jakis drogi alkohol :mrgreen: nie ze litra filandii czy cos, tylko cos w ladnej butelce i dobrego. Dzis babci nalewke kupilem z gornej pulki. Tez tu mialem dylemat bo pierdól w stylu obrazki czy figurki ma juz cala mase.
Kup jakis drogi alkohol :mrgreen: nie ze litra filandii czy cos, tylko cos w ladnej butelce i dobrego. Dzis babci nalewke kupilem z gornej pulki. Tez tu mialem dylemat bo pierdól w stylu obrazki czy figurki ma juz cala mase.
23 grudnia 2014, 22:47 [cytuj]
Ja tradycyjnie święta obchodzę dwukrotnie. Jako, że narzeczona pochodzi z Rosji, a tam Boże Narodzenie obchodzi się 7-8 stycznia, to mam niepowtarzalną okazję nażreć się i jutro i jeszcze syto po Nowym Roku :-D

Swoją drogą też miałem ogromny problem z prezentem. Książki, perfumy i biżuteria jest ciągle, jak nie na urodziny, to święta, imieniny i tak dalej. Dlatego wpadłem na genialny pomysł i kupiłem jej wymarzonego kota... Tylko tu jest problem. Jak to zapakować i dać? Ma ktoś jakiś pomysł? Aktualnie zwierzak znajduje się u znajomych, a ja dalej nie mam pomysłu jak to przemycić. Help?

:lol:
Ja tradycyjnie święta obchodzę dwukrotnie. Jako, że narzeczona pochodzi z Rosji, a tam Boże Narodzenie obchodzi się 7-8 stycznia, to mam niepowtarzalną okazję nażreć się i jutro i jeszcze syto po Nowym Roku :-D

Swoją drogą też miałem ogromny problem z prezentem. Książki, perfumy i biżuteria jest ciągle, jak nie na urodziny, to święta, imieniny i tak dalej. Dlatego wpadłem na genialny pomysł i kupiłem jej wymarzonego kota... Tylko tu jest problem. Jak to zapakować i dać? Ma ktoś jakiś pomysł? Aktualnie zwierzak znajduje się u znajomych, a ja dalej nie mam pomysłu jak to przemycić. Help?

:lol:
|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 34 24 6 4 78
2. RB Lipsk 34 19 8 7 65
3. Borussia Dortmund 34 20 4 10 64
4. VfL Wolfsburg 34 17 10 7 61
5. Eintracht Frankfurt 34 16 12 6 60
6. Bayer 04 Leverkusen 34 14 10 10 52
7. Union Berlin 34 12 14 8 50
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 474
2. jasiu85 453
3. arturborussen 453
4. panoli 441
5. Asiasith 438
6. victor 438
7. ewerthon 435
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 2 godzin temu

Poszlo w swiat....

F1066
F1066 2 godzin temu

I w Dortmundzie zadyma. Tajne widamosci (RODO), poszlo o nieszczepionych :)

F1066
F1066 2 godzin temu

Oki, dwa dni temu to przerabialem. Malen nach Zahlen, co zrobimy z gosciem ktory nie odpali a dalismy za niego 30+ bonusy. Moze na szpicy nie musimy grac Max 70min Stereo:) Rose niby ma Plan, podobno supcio to wyglada w Dortmund zie, moze kiedys to wypilo w Salzburg. Ale mediach wszystko fajnie kolorowo, oby nie teczowo :)

Ukasz09
Ukasz09 3 godzin temu

bvbbuzz.com/2021/08/02/expected-borussia-dortmund-lineup-marco-rose-this-season/

qzase95
qzase95 3 godzin temu

z tym ananasem to jak najdalej od BVB... kicker.de/uduokhai-ich-sage-nicht-ich-muss-weg-867451/artikel

F1066
F1066 3 godzin temu

Dawaj smialo wuwuwu. nic a nic nie bedzie mi to przeszkadzac. Moze byc nawet po rumunsku.

Ukasz09
Ukasz09 3 godzin temu

Fajny artykuł wyszedl na BVBbuzz przypuszczalna 11 i ustawienie i najlepsza 11 w historii...

F1066
F1066 3 godzin temu

LeOn, tak na marginesie. Nalezysz do FClubu? A moze nawet na zlocie dostales upominek niespodzianke?

F1066
F1066 3 godzin temu

Legia :)

Le0n
Le0n 3 godzin temu

Cieszy wynik Legii w kwestii polskich drużyn w europejskich pucharach. Może znów spotkamy się w grupie LM?

F1066
F1066 3 godzin temu

Nie godej :)

Ukasz09
Ukasz09 3 godzin temu

@f1066 ty masz szczęście ze za monologi bana nie daja :) taki żarcik bez obrazy :)

Le0n
Le0n 3 godzin temu

Może najpierw pisownię w języku polskim.

Ukasz09
Ukasz09 3 godzin temu

Widze ze dalej chcesz ciągnąć spam ??... ja spasuje kontynuowanie tej konwersacji....

F1066
F1066 3 godzin temu

Sprawdze wulgaryzmy :))))))

Le0n
Le0n 3 godzin temu

O nawet nauczył się pisać po polsku. A co masz do TVN? Niby taki amerykański jesteś?

Ukasz09
Ukasz09 4 godzin temu

@wola to poco zaczynałeś... nikogo tu nie obchodzi czy Brandt się zaszczepił czy nie nawet jak nie to jego zycie.jego wybór......

Le0n
Le0n 4 godzin temu

@Wola Sorki ale ja nie wytrzymałem jak to próbowałem przeczytać. Modlin się kłania.

wola
wola 4 godzin temu

@Le0n Na takie komentarze najlepiej nie reagować

Ukasz09
Ukasz09 4 godzin temu

@ leon ... to z Pfizer ulotki ... polecam przeczytać ostatnie zdanie.. pozdrawiam... Wpływ szczepień Comirnaty na rozprzestrzenianie się wirusa w społeczeństwie nie jest jeszcze poznany. Na tym etapie badań nie wiadomo jeszcze, ile zaszczepionych osób może nadal być w stanie przenosić i rozprzestrzeniać wirusa. Obecnie nie ustalono, jak długo trwa ochrona zapewniona przez Comirnaty. Osoby zaszczepione w badaniu klinicznym będą obserwowane przez 2 lata, aby zebrać więcej informacji na temat czasu trwania ochrony.

Le0n
Le0n 4 godzin temu

Dotyczy to oczywiście komentarza Ukasz09.

Le0n
Le0n 4 godzin temu

@Wola chlopie wylacz TVN !!! zeby czlowiek normalnie myslacy takie glupoty pisal ..przeciez nawet na ulotze pFizer masz napisane let w formie testow ... czyli cale to szcepienia to jeden wielki eksperyment !!!! . posluchaj tez osub co sie negatywnie o szczepionkach wypowiadaja ... a jak nie wiesz gdzie szulkac to ci podesle pare artykuluw z usa bo tu tego od groma... ogulnie CDC potwierdzilo ze 70 % ludzi chorych teraz to ludzie w calosci zaszczepieni.. a wiec nie pisz glupot Kurwa takiego komentarza to ja w życiu nie czytałem! Czy Ty sprawdzasz to co piszesz?

F1066
F1066 5 godzin temu

I pewnie nosisz go w kieszeni albo na nadgarstku (?)

Murzyn
Murzyn 5 godzin temu

Szczepionki nie są takie złe. Ja co prawda teraz wszędzie widzę Billa Gatesa, ale już zdążyłem przywyknąć.

F1066
F1066 5 godzin temu

La Liga dogadala sie dogadala sie z CVC( nie mylic z pvc) na tylko 2,7 miliardow yuro, z czego 270 mila dla Barcelony i 261 poplynie do Madrytu.

T-Mac
T-Mac 5 godzin temu

Od Roberta z kolei tytuł naukowy będzie można kupić...

T-Mac
T-Mac 5 godzin temu

qzase95, może Vaccines by Ann :D

wola
wola 5 godzin temu

niedługo będą - By Ann

qzase95
qzase95 5 godzin temu

btw. kiedy szczepionki od head and shoulders z Lewym? :)

F1066
F1066 5 godzin temu

Szczepieni Johnson & Johnson mocno poszkodowani hahaaaaaa

statystyki

Użytkownicy online: mixdx
Gości online: 26
Zarejestrowanych użytkowników: 9163
Ostatnio zarejestrowany: Mieszko010

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem