Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wczasy, wakacje, kolonie
21 stycznia 2016, 19:41 [cytuj]
Polecam przejażdżkę Bieszczadzką kolejką leśną. Ja noclegi miałem w prywatnej kwaterze w Solinie, jest tam gdzie pospacerować i odpocząć. Są również kramy gdzie można kupić pamiątki, tego nie polecam, największe skupisko typowych polskich turystów :-)
Polecam przejażdżkę Bieszczadzką kolejką leśną. Ja noclegi miałem w prywatnej kwaterze w Solinie, jest tam gdzie pospacerować i odpocząć. Są również kramy gdzie można kupić pamiątki, tego nie polecam, największe skupisko typowych polskich turystów :-)
21 stycznia 2016, 20:04 [cytuj]
Duzo tam ludzi? Zalezy mi zeby bylo jak najbardziej odludnie, zeby szlo porzadnie wypoczac ;-)
Dzieki za odpowiedz! ;-)
Duzo tam ludzi? Zalezy mi zeby bylo jak najbardziej odludnie, zeby szlo porzadnie wypoczac ;-)
Dzieki za odpowiedz! ;-)
21 stycznia 2016, 22:26 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
czy tam rzeczywiscie jest taki spokoj, cisza i mozna znalezc jakies ustronne miejsca do posiedzenia bez towarzystwa?
Ale o co teraz konkretnie pytasz? Chodzi Ci o jakąś miejscowość, czy miejsce w plenerze, czy knajpe, czy jak? :-)
Podam Ci nazwę małej, spokojnej, ładnie położonej wsi pod Cisną, ale za parę minut, bo muszę się rodziców zapytać, oni tam jeżdżą od dawna, ja byłem raz parę ładnych lat temu i wyleciała mi z głowy.

edit: no i nie wiem, czy to tylko kwestia nazewnictwa i tak ogólnie napisałeś "pensjonat", ale jak szukasz spokoju i ciszy to raczej dużo lepsze będą różne prywatne kwatery.
Ale o co teraz konkretnie pytasz? Chodzi Ci o jakąś miejscowość, czy miejsce w plenerze, czy knajpe, czy jak? :-)
Podam Ci nazwę małej, spokojnej, ładnie położonej wsi pod Cisną, ale za parę minut, bo muszę się rodziców zapytać, oni tam jeżdżą od dawna, ja byłem raz parę ładnych lat temu i wyleciała mi z głowy.

edit: no i nie wiem, czy to tylko kwestia nazewnictwa i tak ogólnie napisałeś "pensjonat", ale jak szukasz spokoju i ciszy to raczej dużo lepsze będą różne prywatne kwatery.
21 stycznia 2016, 22:35 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
edit: no i nie wiem, czy to tylko kwestia nazewnictwa i tak ogólnie napisa³e¶ "pensjonat", ale jak szukasz spokoju i ciszy to raczej du¿o lepsze bêd± ró¿ne prywatne kwatery.
Ogolnie, byle bylo w miare :-P
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Ale o co teraz konkretnie pytasz? Chodzi Ci o jak±¶ miejscowo¶æ, czy miejsce w plenerze, czy knajpe, czy jak? :-)
Wszystko, nigdy tam nie bylem :-/ Miejscowosc gdzie jest malo ludzi, zaciszne miejsca w plenerze etc.
Ogolnie, byle bylo w miare :-P [quote="Bo Warszawa...!"] Ale o co teraz konkretnie pytasz? Chodzi Ci o jak±¶ miejscowo¶æ, czy miejsce w plenerze, czy knajpe, czy jak? :-)
21 stycznia 2016, 23:23 [cytuj]
Strzebowiska - sprawdź.
Strzebowiska - sprawdź.
22 stycznia 2016, 00:48 [cytuj]
Cisna polecam :-D
A w miejscowości Smerek bardzo fajny hotel Smerek, bieszczadzki Gościniec (jakoś tak), ale moze byc drogi.
Cisna polecam :-D
A w miejscowości Smerek bardzo fajny hotel Smerek, bieszczadzki Gościniec (jakoś tak), ale moze byc drogi.
22 stycznia 2016, 11:04 [cytuj]
No tak, tylko w Cisnej to tak znowu spokoju nie będzie, w tamtej okolicy to chyba największa miejscowość i sporo ludzi. :-P Ale spoko baza wypadowa no i wszystko masz pod nosem, bez jeżdżenia samochodem: sklepy, kawiarnie, restauracje, więc wygodnie.
No tak, tylko w Cisnej to tak znowu spokoju nie będzie, w tamtej okolicy to chyba największa miejscowość i sporo ludzi. :-P Ale spoko baza wypadowa no i wszystko masz pod nosem, bez jeżdżenia samochodem: sklepy, kawiarnie, restauracje, więc wygodnie.
27 marca 2016, 21:41 [cytuj]
Jakieś spoko sprawdzone miejsce na majówke w odległości nie większej niż 150 km od Wawy? :P
Wymagania nie są duże: Jezioro, jakas plaża, pomościk, dom lub domki... czyli żeby się dobrze pobawic we własnym towarzystwie .
Jakieś spoko sprawdzone miejsce na majówke w odległości nie większej niż 150 km od Wawy? :P
Wymagania nie są duże: Jezioro, jakas plaża, pomościk, dom lub domki... czyli żeby się dobrze pobawic we własnym towarzystwie .
27 kwietnia 2016, 22:14 [cytuj]
Dlugi weekend w Kudowie-Zdroj, co polecacie? Jakis tani nocleg, dobre posilki, ciekawe wycieczki (bez wlasnego auta) i inne obiekty?
Dlugi weekend w Kudowie-Zdroj, co polecacie? Jakis tani nocleg, dobre posilki, ciekawe wycieczki (bez wlasnego auta) i inne obiekty?
23 lipca 2016, 01:58 [cytuj]
Mógłby ktoś polecić jakiś fajny hotelik w Pradze za rozsądną cenę? Zależy mi tylko na tym, żeby był oddzielny pokój 2 osoby.
Z góry dzięki za info.
Mógłby ktoś polecić jakiś fajny hotelik w Pradze za rozsądną cenę? Zależy mi tylko na tym, żeby był oddzielny pokój 2 osoby.
Z góry dzięki za info.
23 lipca 2016, 18:53 [cytuj]
Leon Hotel, w okolicach 100zl. Pokoje oddzielne tylko toaleta wspolna. :-P
Leon Hotel, w okolicach 100zl. Pokoje oddzielne tylko toaleta wspolna. :-P
14 sierpnia 2016, 09:50 [cytuj]
Rozwazam weekend w Berlinie, macie moze jakies namiary na tanie hotele, jedzenia itp dla turysty (czyt. z dobra komunikacja z najwazniejszymi miejscami Berlina)?
Rozwazam weekend w Berlinie, macie moze jakies namiary na tanie hotele, jedzenia itp dla turysty (czyt. z dobra komunikacja z najwazniejszymi miejscami Berlina)?
15 sierpnia 2016, 20:59 [cytuj]
Jechał ktoś kiedykolwiek gdzieś z groupona? zastanawiam się nad 5-dniowym wypadem do Włoch, na grouponie ciekawa oferta ale słyszałem że tam nieźle kantują i trzeba dokładnie czytać za co się płaci a co trzeba dopłacić.
https://www.groupon.pl/deals/ga-biuro-podrozy-pai-88 co o tym sądzicie?
Jechał ktoś kiedykolwiek gdzieś z groupona? zastanawiam się nad 5-dniowym wypadem do Włoch, na grouponie ciekawa oferta ale słyszałem że tam nieźle kantują i trzeba dokładnie czytać za co się płaci a co trzeba dopłacić.
https://www.groupon.pl/deals/ga-biuro-podrozy-pai-88 co o tym sądzicie?
15 sierpnia 2016, 21:08 [cytuj]
"opłata administracyjna, parking, przewodnik, opłata klimatyczna: 60 euro/os.(przy opcji ze zwiedzaniem jedynie Rzymu) lub 70 euro/os. (przy opcji ze zwiedzaniem Rzymu i Neapolu) - płatne w autokarze w dniu wyjazdu,
- ubezpieczenie: 50 zł/os - płatne w autokarze w dniu wyjazdu.
Dopłata do pokoju jednoosobowego: 160 zł
Cena za 1 osobę. Należy zakupić co najmniej 2 groupony by dokonać rezerwacji. W przypadku rezerwacji tylko dla 1 osoby, przy zakupie 1 grouponu należy obowiązkowo dopłacić do pokoju 1-osobowego."

Wyjazd w terminie kwiecień-listopad.

Z Grupona nie korzystałem, ale...

600 + 100 za ubezpieczenie i przewodnik 240 zł za osob czyli jak jedziesz z kimś to 480 to już wychodzi spokojnie ponad 1000zł. Nie licząc wejściówek. Jak interesuje Cię Rzym to spróbuj ogarnąć bilety Ryanairem ok 500-600 zł w dwie strony dla dwóch osób. Mam sprawdzoną kawalerkę, może nie w centrum Rzymu, ale bardzo blisko metra. Za 50 Euro za dobę. Wyjdzie może kapke drożej, ale przynajmniej 1,5 godziny i jesteś na miejscu.
"opłata administracyjna, parking, przewodnik, opłata klimatyczna: 60 euro/os.(przy opcji ze zwiedzaniem jedynie Rzymu) lub 70 euro/os. (przy opcji ze zwiedzaniem Rzymu i Neapolu) - płatne w autokarze w dniu wyjazdu,
- ubezpieczenie: 50 zł/os - płatne w autokarze w dniu wyjazdu.
Dopłata do pokoju jednoosobowego: 160 zł
Cena za 1 osobę. Należy zakupić co najmniej 2 groupony by dokonać rezerwacji. W przypadku rezerwacji tylko dla 1 osoby, przy zakupie 1 grouponu należy obowiązkowo dopłacić do pokoju 1-osobowego."

Wyjazd w terminie kwiecień-listopad.

Z Grupona nie korzystałem, ale...

600 + 100 za ubezpieczenie i przewodnik 240 zł za osob czyli jak jedziesz z kimś to 480 to już wychodzi spokojnie ponad 1000zł. Nie licząc wejściówek. Jak interesuje Cię Rzym to spróbuj ogarnąć bilety Ryanairem ok 500-600 zł w dwie strony dla dwóch osób. Mam sprawdzoną kawalerkę, może nie w centrum Rzymu, ale bardzo blisko metra. Za 50 Euro za dobę. Wyjdzie może kapke drożej, ale przynajmniej 1,5 godziny i jesteś na miejscu.
15 sierpnia 2016, 22:38 [cytuj]
A załóżmy że pojadę samemu :-P
A załóżmy że pojadę samemu :-P
15 sierpnia 2016, 23:44 [cytuj]
Noclegi na airbnb, couchsurfingu, loty ryanairem, ale co z dojazdem z lotniska, orientujesz siê czy jest z tym problem, jaki koszt itp?
Noclegi na airbnb, couchsurfingu, loty ryanairem, ale co z dojazdem z lotniska, orientujesz siê czy jest z tym problem, jaki koszt itp?
16 sierpnia 2016, 21:06 [cytuj]
Lecąc Wizzairem to lądujesz na Fumicino jakieś ja wiem 30 km od Rzymu, może nawet więcej, jeżeli przylecisz o normalnej porze to raczej nie ma problemu. Jak lecisz Ryanairem to lądujesz na Ciampino i to jest praktycznie obrzeże Rzymu, minus taki, że loty są późnym wieczorem, ale problemu z dojazdem nie ma są tzw Shuttle Busy raz na jakiś czas od razu przy lotnisku i zawożą Cię bezpośrednio na Dworzec Główny. Koszt 4 Euro za osobę, albo 4 Euro za dwie osoby nie pamiętam. Jeżeli przylatujesz o normalnej porze to spokojnie dojedziesz zwykłym mpk do najbliższej stacji metra.
Siwy, A jak jedziesz sam to i tak musisz dopłacić 160 zł tak jakby za drugą osobę, wtedy lepiej sobie poszukać właśnie jak Tomek mówi, albo chociażby nocleg u sióstr w domu pielgrzyma. Tylko, że z tego co pamiętam to tam super tanio nie jest. Na pewno taniej Nam wyszła ta kawalerka. Tak w ogóle Rzym dla mnie to super opcja mimo, że trochę droga, ale 30 minut kolejką na zwykłym bilecie miejskim i masz morze. plaże, jaszczurki, ośmiornice itp itd :P
Lecąc Wizzairem to lądujesz na Fumicino jakieś ja wiem 30 km od Rzymu, może nawet więcej, jeżeli przylecisz o normalnej porze to raczej nie ma problemu. Jak lecisz Ryanairem to lądujesz na Ciampino i to jest praktycznie obrzeże Rzymu, minus taki, że loty są późnym wieczorem, ale problemu z dojazdem nie ma są tzw Shuttle Busy raz na jakiś czas od razu przy lotnisku i zawożą Cię bezpośrednio na Dworzec Główny. Koszt 4 Euro za osobę, albo 4 Euro za dwie osoby nie pamiętam. Jeżeli przylatujesz o normalnej porze to spokojnie dojedziesz zwykłym mpk do najbliższej stacji metra.
[b]Siwy[/b], A jak jedziesz sam to i tak musisz dopłacić 160 zł tak jakby za drugą osobę, wtedy lepiej sobie poszukać właśnie jak Tomek mówi, albo chociażby nocleg u sióstr w domu pielgrzyma. Tylko, że z tego co pamiętam to tam super tanio nie jest. Na pewno taniej Nam wyszła ta kawalerka. Tak w ogóle Rzym dla mnie to super opcja mimo, że trochę droga, ale 30 minut kolejką na zwykłym bilecie miejskim i masz morze. plaże, jaszczurki, ośmiornice itp itd :P
10 sierpnia 2017, 23:27 [cytuj]
Jak tam pany urlopy spędzacie? :D z tego co widzę po swoich znajomych to do łask wraca nasz Bałtyk i dużo ludzi tam uderza tego lata, nie wiem czym to jest spowodowane - chyba nieciekawą sytuacją na zachodzie bo ceny u nas dalej są można powiedzieć śmieszne w zamian za to jaki mamy "komfort" na polskich plażach.

Makarska Riviera lub wyspa Korfu w Grecji? był ktoś może w którymś z tych miejsc i może coś powiedzieć? na zdjęciach wygląda to fenomenalnie i dla mnie idealne miejsca do naładowania akumulatorów.
Jak tam pany urlopy spędzacie? :D z tego co widzę po swoich znajomych to do łask wraca nasz Bałtyk i dużo ludzi tam uderza tego lata, nie wiem czym to jest spowodowane - chyba nieciekawą sytuacją na zachodzie bo ceny u nas dalej są można powiedzieć śmieszne w zamian za to jaki mamy "komfort" na polskich plażach.

Makarska Riviera lub wyspa Korfu w Grecji? był ktoś może w którymś z tych miejsc i może coś powiedzieć? na zdjęciach wygląda to fenomenalnie i dla mnie idealne miejsca do naładowania akumulatorów.
11 sierpnia 2017, 02:06 [cytuj]
Do Chorwacji na Makarską jeżdżą znajomi, rodzeństwo, nikt jeszcze nie narzekał :) Powiedz co chcesz wiedzieć spróbuję się czegoś dowiedzieć.
Do Chorwacji na Makarską jeżdżą znajomi, rodzeństwo, nikt jeszcze nie narzekał :) Powiedz co chcesz wiedzieć spróbuję się czegoś dowiedzieć.
11 sierpnia 2017, 15:22 [cytuj]
Taaaa Polski Bałtyk, drożyzna, drożyzna i jeszcze raz drożyzna. No i na 7 dni 6 pada. Piękne wakacje nad Polskim morzem :roll:
Taaaa Polski Bałtyk, drożyzna, drożyzna i jeszcze raz drożyzna. No i na 7 dni 6 pada. Piękne wakacje nad Polskim morzem :roll:
|<  <  2  3  4  5  6    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 21 14 4 3 46
2. RB Lipsk 21 13 5 3 44
3. VfL Wolfsburg 22 11 9 2 42
4. Eintracht Frankfurt 22 11 9 2 42
5. Bayer 04 Leverkusen 21 10 6 5 36
6. Borussia Dortmund 22 11 3 8 36
7. Union Berlin 22 8 9 5 33
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ewerthon 297
2. JungKamil3 297
3. arturborussen 297
4. Boro 288
5. jasiu85 288
6. Kamil0079 288
7. Asiasith 285
cała tabela

shoutbox

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 2 minut temu

https://www.youtube.com/watch?v=JPUXfFTR7zI Rośnie BVB nowy rywal w walce o top 4

libero180
libero180 godzinę temu

Zarobki na poziomie 4,5 mln ? brutto, trzyletnia umowa bez klauzul. BVB zagwarantowało mu wzmocnienia przede wszystkim na środku obrony i skrzydłach. No i Haalanda nie chcą oczywiście nigdzie wypuszczać.

libero180
libero180 godzinę temu

Bild z nowymi informacjami dotyczącymi umowy Rosego z BVB. Do pierwszych rozmów miało dojść między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem, co przeczy wcześniejszym doniesieniom, że umowę klepnięto już w listopadzie. Rose ma "przywrócić tożsamość drużynie" i rozwijać młodych piłkarzy.

libero180
libero180 godzinę temu

Tak mnie ciekawi kogo fanatycy BVB będą nienawidzić z BL gdy spadną smerfy

obywatelap
obywatelap godzinę temu

A co do Schalke - mają 10 kontuzji zawodników w tym 2 dotyczące podstawowych bramkarzy. Fahrmann wypada na dłużej, bo ma pęknięte żebro. Tutaj to chyba już wieniec czas szykować. Zostało tylko 12 kolejek, a strata do Arminii (1 mecz zaległy) to 9 punktów.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

A propos kiedyś stadion schalke nazywał się arena auf schalke teraz myślę, że lepszą nazwą powinno być "Arena auf schaisse". A co do nazwy podanej przez obywatelap'a to nazwa jak najbardziej pasuje do świnek z munchen bo nigdzie w nazwie nie mają Parku, ale to taka mała dygresja z mojej strony.

Alex139
Alex139 2 godzin temu

Schweine Park lepiej brzmi :D

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Szegii a dlaczego Walukiewicz miałby być jako rezerwy? Gorszy od obecnych stoperów nie jest, a i na pewno dużo bardziej perspektywiczny.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Schwein Arena hahahaha boska nazwa.

julo1000000
julo1000000 4 godzin temu

Prawy obrońca też by się przydał, chyba że chcemy grać Meunierem/Moreyem

Szegii
Szegii 4 godzin temu

I jeszcze zainteresowanie Walukiewiczem i Milenkoviciem. W sumie taki duet byłby ciekawy. Chociaż Seba lepiej jako 3.

Szegii
Szegii 4 godzin temu

Sport podał że Rose do 2023roku 4,5mln/sezon. Chce kupić środkowego obrońce, skrzydłowego środek pola i bramka. Ciekawe tylko na co Watzke się zgodzi:p

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

*- Schwein Arena

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

Pewnie w Gladbach go biorą pod uwagę, ale obecnie to nie byłby dla niego duży przeskok sportowy. A co do meczu wczorajszego ... Napisałbym, że Lazio się skompromitowało, ale za chwilę wyjazd na Schwe?i?n Arena, a tam wiadomo jak BVB wypada.

libero180
libero180 5 godzin temu

Huetter w Frankfurcie ma klauzulę odejścia (na 3 mln ?),ciekawa sprawa

Pawelinho
Pawelinho 5 godzin temu

Thorgan Hazard ostatnio nawet wznowił treningi z tego co czytałem, ale kiedy będzie dostępny do tego, aby zagrać w pierwszym składzie BVB? Nie wiem.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:24

O Hazardzie niestety dało się trochę zapomnieć, bo dłuższą chwilę go nie było, ale fakt jakby wrócił do regularnej, równej gry to też jest dobrym kandydatem. Btw. oby wrócił jak najszybciej, bo ewidentnie brakuje nam jednej strony, wobec formy pozostałych.

malizna
malizna Dzisiaj, 09:21

Sancho strzelił z wolnego w LM z Brugge, Hazard strzelił w Pokalu i generalnie mógłby wykonywac wolne.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:16

Depay pod tym względem w razie odejścia Sancho też zdecydowanie by się nadał, bo ma niezłe uderzenie ze stałego fragmentu. Daleko mu do Juninho który był ewenementem w tym aspekcie, ale jednak ;)

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:14

Reus już od dawna wypadł z dobrego kopania wolnych. Mam wrażenie, że z bliższych odległości lepiej by wykonywał te wolne Rafał, bo i dograć lepiej potrafi i rogala ze stojącej też zakręcić potrafi. Ewentualnie Sancho, bo to Sancho jak mnie pamięć nie myli strzelił ostatnią naszą bramkę bezpośrednio z wolnego chyba w Pokalu. Ale pewien nie jestem ;)

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

*jaki w BVB

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

Ostatnim piłkarzem jak w BVB trafił z wolnego był Marco Reus od tego czasu posucha. Chciałbym, żeby w BVB grał gość, który trafia tylko z wolnych.

jasiu85
jasiu85 Dzisiaj, 06:42

"gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych", człowiek myśli, że wiele czytał/widział, ale SB to "kopalnia wiedzy". Kawka z rana i SB, to jest to.

pablo
pablo Wczoraj, 23:49

Juve dało ciała z Pirlo chociaż i tak już byli na równi pochyłej z Sarrim. Pirlo będąc legendą klubu ma jednak większy kredyt zaufania niż taki Sarri. Inter ma dobrego trenera i zawodników na poziomie zbliżonym do Juve więc pewnie wygra w tym roku Serie A.

libero180
libero180 Wczoraj, 22:49

Wiesz za kilka lat może być dobry,ale jak ktoś szybciej przejmuje zespół z topu niż ma licencję trenerską to czego można się spodziewać

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:37

gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych ,a został trenerem Juve:

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:36

no jak sie Pirlo wzieło na trenera to co sie dziwic :D

libero180
libero180 Wczoraj, 22:34

Akurat w tym roku Juve nie wygra,zrobili sobie z najlepszej drużyny w lidze poligon doświadczalny dla trenera.

julo1000000
julo1000000 Wczoraj, 22:34

Gratulacje dla Bayernu

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:27

Kiedys jeszcze byłbym w stanie wierzyc w takie wypociny ,ze Włoska liga jest lepsza , czasy Milanu ,Interu, ale teraz? Od 10 lat lige gniecie tylko jeden klub , prawdopodobnie wygrają i w tym sezonie , juz nie raz Juve odrabiało straty

statystyki

Użytkownicy online: CzarnoŻółtyKot, Alex139, Gurzigost, Mariusz9, bvbbb
Gości online: 64
Zarejestrowanych użytkowników: 9029
Ostatnio zarejestrowany: karolszustek

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem