Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Przywitaj się
16 lipca 2011, 06:23 [cytuj]
Chlebek, nie napisałeś jeszcze ile masz lat i jak długo kibicujesz i będziesz kibicował Borussii :-(
Chlebek, nie napisałeś jeszcze ile masz lat i jak długo kibicujesz i będziesz kibicował Borussii :-(
16 lipca 2011, 09:42 [cytuj]
Po tym co zrobił tymi kilkoma wypowiedziami i tematami.. strzelam że około 14 ;d
Po tym co zrobił tymi kilkoma wypowiedziami i tematami.. strzelam że około 14 ;d
16 lipca 2011, 12:38 [cytuj]
Dzięki za informacje .
Dzięki za informacje .
16 lipca 2011, 12:45 [cytuj]
Nie 14 bo 12, patrz profil ;)Nie 14 bo 12, patrz profil ;)
Nie 14 bo 12, patrz profil ;)Nie 14 bo 12, patrz profil ;)
17 sierpnia 2011, 11:31 [cytuj]
Witam wszystkich, mam na imie Marcin i mieszkam na Górnym Śląsku. Z Borussią sympatyzuje od kilku lat, nie będe ukrywał, że jestem bardziej zainteresowany jej losami od czasu gdy zaczęli w niej grac Polacy. Można mnie więc nazwac kibicem sukcesu :lol: ale mija się to z prawdą, bo od 13 lat jeżdże na mecze Górnika Zabrze, który w tym czasie nie odniósł żadnego znaczącego sukcesu. To tak w ramach wytłumaczenia :)

Licze na ciekawe dyskusje, pozdrawiam!
Witam wszystkich, mam na imie Marcin i mieszkam na Górnym Śląsku. Z Borussią sympatyzuje od kilku lat, nie będe ukrywał, że jestem bardziej zainteresowany jej losami od czasu gdy zaczęli w niej grac Polacy. Można mnie więc nazwac kibicem sukcesu :lol: ale mija się to z prawdą, bo od 13 lat jeżdże na mecze Górnika Zabrze, który w tym czasie nie odniósł żadnego znaczącego sukcesu. To tak w ramach wytłumaczenia :)

Licze na ciekawe dyskusje, pozdrawiam!
20 sierpnia 2011, 14:14 [cytuj]
Ja jakoś nigdy nie wpadłem na to żeby się z Wami przywitać :oops: , nie zważając na bon ton, wlazłem na forum jak do obory, z którego to powodu pragnę się teraz uderzyć w pierś, pokajać i przeprosić. Nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na Waszą wyrozumiałość i prosić o wybaczenie :->
Ja jakoś nigdy nie wpadłem na to żeby się z Wami przywitać :oops: , nie zważając na bon ton, wlazłem na forum jak do obory, z którego to powodu pragnę się teraz uderzyć w pierś, pokajać i przeprosić. Nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na Waszą wyrozumiałość i prosić o wybaczenie :->
20 sierpnia 2011, 14:17 [cytuj]
"REDWING77" powiedział/a:
Ja jako¶ nigdy nie wpad³em na to ¿eby siê z Wami przywitaæ :oops: , nie zwa¿aj±c na bon ton, wlaz³em na forum jak do obory, z którego to powodu pragnê siê teraz uderzyæ w pier¶, pokajaæ i przeprosiæ. Nie pozostaje mi nic innego jak liczyæ na Wasz± wyrozumia³o¶æ i prosiæ o wybaczenie :->
Ciagle zapomniales sie przywitac :-)
PS Ja tez w tym temacie sie nie przedstawilem.. :shock:
Ciagle zapomniales sie przywitac :-)
PS Ja tez w tym temacie sie nie przedstawilem.. :shock:
20 sierpnia 2011, 14:34 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
Ciagle zapomniales sie przywitac
No to się macie Ludzie! :-D

Na imię mi Adam, liczę sobie, póki co, 34 wiosny, żonaty, dwoje dzieci, zamieszkały w Tarnowskich Górach/ Oberschlesien, zainteresowania w dziale "Twoje hobby" i to tyle.

Lepiej późno niż wcale ;-)
No to się macie Ludzie! :-D

Na imię mi Adam, liczę sobie, póki co, 34 wiosny, żonaty, dwoje dzieci, zamieszkały w Tarnowskich Górach/ Oberschlesien, zainteresowania w dziale "Twoje hobby" i to tyle.

Lepiej późno niż wcale ;-)
7 września 2011, 11:23 [cytuj]
Jestem na forum już od roku chyba, a w sumie nie witałem się z Wami. ;)

A więc pyRsk wszystkim, po dłuższej przerwie ( zapomniałem w ogóle o forum :( ).

Co by tu powiedzieć hmmm, lat 21, mieszkam na Górnym Ślonsku, za BVB już dłuuuuugo co najmniej kilkanaście lat (kajś w wieku 8 lat dostałem jakiś dresik + szalik BVB od ŚP. Chrzestnego no i tak zostało do dziś, obok BVB jest też Manchester United + 14-kRotny mistrz Polski). Hmm co tu jeszcze, aktualnie studia (Logistyka), hobby? tu można napisać jedno -> "Kibicowski styl życia".
Jestem na forum już od roku chyba, a w sumie nie witałem się z Wami. ;)

A więc pyRsk wszystkim, po dłuższej przerwie ( zapomniałem w ogóle o forum :( ).

Co by tu powiedzieć hmmm, lat 21, mieszkam na Górnym Ślonsku, za BVB już dłuuuuugo co najmniej kilkanaście lat (kajś w wieku 8 lat dostałem jakiś dresik + szalik BVB od ŚP. Chrzestnego no i tak zostało do dziś, obok BVB jest też Manchester United + 14-kRotny mistrz Polski). Hmm co tu jeszcze, aktualnie studia (Logistyka), hobby? tu można napisać jedno -> "Kibicowski styl życia".
14 września 2011, 01:03 [cytuj]
Jestem nowy więc wypada się przywitać ;-)
Więc tak, na imię mam Paweł pochodzę z woj. Lubuskiego i mam 21 lat. Bardzo podoba mi się te forum, ciesze się że jest więcej fanów BVB w Polsce. A nie tylko Bayern i Bayern.. brr..! Dobra nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał, jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało. Witam i pozdrawiam!
Jestem nowy więc wypada się przywitać ;-)
Więc tak, na imię mam Paweł pochodzę z woj. Lubuskiego i mam 21 lat. Bardzo podoba mi się te forum, ciesze się że jest więcej fanów BVB w Polsce. A nie tylko Bayern i Bayern.. brr..! Dobra nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał, jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało. Witam i pozdrawiam!
14 września 2011, 11:33 [cytuj]
Witam!

Ja to widzę prawdziwy dinozaur, 38 latek. Skazany na kibicowanie Borussii. Rodzina w Dortmundzie no i niezapomniane mecze w LM z moim Widzewem!
Witam!

Ja to widzę prawdziwy dinozaur, 38 latek. Skazany na kibicowanie Borussii. Rodzina w Dortmundzie no i niezapomniane mecze w LM z moim Widzewem!
18 września 2011, 18:03 [cytuj]
No to trzeba się przywitać :D.
Mam na imię Michał, mieszkam w Katowicach. Liczę 17 wiosen, więc dosyć młoda krew ;).

Nie będę ukrywać. Nie jestem kibicem z jakimś wielkim stażem, nie dawno dopiero zaczęło coś mnie łapać w Borussii. Pozdrawiam Wszystkich!
No to trzeba się przywitać :D.
Mam na imię Michał, mieszkam w Katowicach. Liczę 17 wiosen, więc dosyć młoda krew ;).

Nie będę ukrywać. Nie jestem kibicem z jakimś wielkim stażem, nie dawno dopiero zaczęło coś mnie łapać w Borussii. Pozdrawiam Wszystkich!
18 września 2011, 20:15 [cytuj]
"Pisar" powiedział/a:
nie dawno dopiero zaczê³o co¶ mnie ³apaæ w Borusii
Borussii, tak na poczatek ;)
Borussii, tak na poczatek ;)
19 września 2011, 16:18 [cytuj]
Hah, już wstyd na początek :D. Poprawione oczywiście.
Hah, już wstyd na początek :D. Poprawione oczywiście.
25 października 2011, 21:23 [cytuj]
Cześć. Mam na imię Michał. Mam 14 lat. Borussi kibicuje od niedawna, moim ulubionym piłkarzem Borussi jest Robert Lewandowski. Interesuje się motoryzacją, piłką nożną. W wolnym czasie głównie gram w piłkę nożną. Moją ulubioną grą komputerową jest Fifa 11 :-) Jakbym ktoś chciał pograć to jestem chętny :-) Mam nadzieję, że miło będzie się nam pisało na forum. ;-)
Cześć. Mam na imię Michał. Mam 14 lat. Borussi kibicuje od niedawna, moim ulubionym piłkarzem Borussi jest Robert Lewandowski. Interesuje się motoryzacją, piłką nożną. W wolnym czasie głównie gram w piłkę nożną. Moją ulubioną grą komputerową jest Fifa 11 :-) Jakbym ktoś chciał pograć to jestem chętny :-) Mam nadzieję, że miło będzie się nam pisało na forum. ;-)
24 listopada 2011, 14:40 [cytuj]
Siema Wszystkim jestem nowy. mam 16 lat. :) Uwielbiam klub Borussie Dortmund narazie oglądam mecze w TV hehe :D:D
Siema Wszystkim jestem nowy. mam 16 lat. :) Uwielbiam klub Borussie Dortmund narazie oglądam mecze w TV hehe :D:D
6 stycznia 2012, 16:22 [cytuj]
Hallo Murzyn jestem nowy tutaj w Forum,jestem kibicem Borussi Dortmund od 1989 roku,bylem w Berlinie na Finale Pucharu Niemiec przeciwko Werderze Brema,o tym ze w Polsce istnieje Forum Kibicow BvB dowiedzialem sie przed kilku tygodniami.Chodze przynajmiej kilkanascie razy w sezonie do Westfalen Stadion, normalnie udzielam sie na Forum Schwatzgelb.de.Moj Syn przejal po mnie zamilowanie do Borussi Dortmund,ktorej jest czlonkiem i posiadeczem karnetu na Südtribüne.w tegorocznym sezonie LM bylem na wszystkich meczach na Stadionie.Interesuja mnie opinie innych kibicow Borussi i czasami jestem zbulwesowany jak szybko plotki sie rozprzestrzeniaja.bede sie staral udzielac informacji o sytuacji BvB nie tylko z powodu grajacych w Dortmundzie Polakow.Wahre Liebe BvB. Wer wird deutscher Meister? Nur der BvB, BvB 09( Kto bedzie mistrzem Niemiec tylko BvB,BvB09.)
Hallo Murzyn jestem nowy tutaj w Forum,jestem kibicem Borussi Dortmund od 1989 roku,bylem w Berlinie na Finale Pucharu Niemiec przeciwko Werderze Brema,o tym ze w Polsce istnieje Forum Kibicow BvB dowiedzialem sie przed kilku tygodniami.Chodze przynajmiej kilkanascie razy w sezonie do Westfalen Stadion, normalnie udzielam sie na Forum Schwatzgelb.de.Moj Syn przejal po mnie zamilowanie do Borussi Dortmund,ktorej jest czlonkiem i posiadeczem karnetu na Südtribüne.w tegorocznym sezonie LM bylem na wszystkich meczach na Stadionie.Interesuja mnie opinie innych kibicow Borussi i czasami jestem zbulwesowany jak szybko plotki sie rozprzestrzeniaja.bede sie staral udzielac informacji o sytuacji BvB nie tylko z powodu grajacych w Dortmundzie Polakow.Wahre Liebe BvB. Wer wird deutscher Meister? Nur der BvB, BvB 09( Kto bedzie mistrzem Niemiec tylko BvB,BvB09.)
6 stycznia 2012, 18:25 [cytuj]
Christian pomyliles tematy, przywitaj sie jest gdzie indziej ;)
Swoja droga jestes Niemcem z polskimi korzeniami tak? Czy Polakiem na dlugoletniej emigracji? Bo troche skladniowo nienajlepiej piszesz :-D ale witamy ;)
Christian pomyliles tematy, przywitaj sie jest gdzie indziej ;)
Swoja droga jestes Niemcem z polskimi korzeniami tak? Czy Polakiem na dlugoletniej emigracji? Bo troche skladniowo nienajlepiej piszesz :-D ale witamy ;)
8 stycznia 2012, 14:17 [cytuj]
Witamy, witamy. Informacje od ciebie na pewno się przydadzą. Posta przeniosłem do właściwego tematu.
Witamy, witamy. Informacje od ciebie na pewno się przydadzą. Posta przeniosłem do właściwego tematu.
20 stycznia 2012, 12:42 [cytuj]
Witam wszystkich po dłuuuuuuugiej przerwie. dawno nie wchodziłem bo nie miałem potrzeby, przy okazji zapomniałem loginu i hasła :lol:
no ale mówię może warto tu czasem jeszcze do Was zajrzeć :)
Witam wszystkich po dłuuuuuuugiej przerwie. dawno nie wchodziłem bo nie miałem potrzeby, przy okazji zapomniałem loginu i hasła :lol:
no ale mówię może warto tu czasem jeszcze do Was zajrzeć :)
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. VfL Wolfsburg 4 4 0 0 12
2. Bayern Monachium 4 3 1 0 10
3. Borussia Dortmund 4 3 0 1 9
4. FSV Mainz 4 3 0 1 9
5. SC Freiburg 4 2 2 0 8
6. Bayer Leverkusen 4 2 1 1 7
7. 1. FC Köln 4 2 1 1 7
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 72
2. badus22 69
3. Kamilos09 66
4. Freddie 66
5. kasztan 63
6. Mitre 63
7. donpedro 63
cała tabela

shoutbox

qzase95
qzase95 49 minut temu

byłem dzisiaj na meczu Radomiak - Śląsk Wrocław i jedno przemyślenie: 1. Bramkarz Radomiaka - Majchrowicz ma lepszą grę nogami i wykopy niż Buerki XD

bvbbb
bvbbb godzinę temu

świniaki łapią wiatr w żagle chyba nic ich nie zatrzyma w drodze po mistrza a i może ligę mistrzów nasz zarząd może się od nich uczyć kupili upamecamo i z obroną po problemie a u nas oddali hakimiego a wzięli muniera brawo

Armandzio
Armandzio 2 godzin temu

RickenZMazowsza tez sie zastanawiam o co chodzi F1066?

Helmut Geier
Helmut Geier 3 godzin temu

Ależ ta kolonia będzie niewygodnym rywalem. Dobrze się ich ogląda

DonPutaPablo
DonPutaPablo 4 godzin temu

Bayern zaorał Barcę 0:3 a dziś 7:0 z Bochum. 2 mecze 10 goli strzelonych i 0 straconych. Można ich nie lubić ale trzeba przyznać, że robi wrażenie. To co, jutro 2:1 z Unionem?

F1066
F1066 Dzisiaj, 14:52

:)

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Dzisiaj, 14:40

Co to jest słowiańskie DNA?

F1066
F1066 Dzisiaj, 14:37

Ok, to moze inaczej. Slowianskie DNA :) Mowisz rajcowanie sie rodakiem, ktory cos znaczy na swiecie? Skonczy sie, kiedy przestanie cos znaczyc, nastapi era bluzgania. Niestety, ale to kochamy:)))

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Dzisiaj, 14:00

Żadna "słowiańska mentalność" (co to w ogóle jest?), tylko zwykłe, powszechne w skali kosmosu, rajcowanie się rodakiem, który coś znaczy na świecie. W tym wypadku w światowym futbolu. Przyznacie chyba, że łagodnie mówiąc, niewielu mamy obecnie zawodników sportowej klasy Lewandowskiego. Jeszcze to mieszanie w temat słowiańskości. Gwarantuję, że gdyby 40 lat temu media, szczególnie elektroniczne, były tak powszechne jak dziś, to w futbolowym świecie byłoby pełno zachwytów mieszkańców San Marino nad talentem i sukcesami Massima Boniniego. Nieważne jaki mecz by był pokazywany, to jakiś sanmaryński Borek co chwila wspomniałby o Juventusie. Niezorientowanym przypominam, że San Marino nie leży w kręgu kultury słowiańskiej.

F1066
F1066 Dzisiaj, 13:25

Stalo sie cos ????? Ten X?Y?Z? postaral sie o swiezy zastrzyk gotowki a tu zero transferow!!! Nie podoba mi sie to !

F1066
F1066 Dzisiaj, 12:19

Niestety, taka nasza slowianska mentalnosc.

Le0n
Le0n Wczoraj, 20:45

Andre dokładnie a nie mogę już zdzierżyć jak mecze Bundesligi komentuje Borek. On o niczym innym nie mówi tylko o Lewandowskim. To samo dotyczy komentatorów i ogólnie oprawy w Polsacie co do LM. Transmisja z meczu Besiktas BVB a oni w przerwie piiierdooolą o meczu inter vs real. To chore jakieś jest.

Andre_1909
Andre_1909 Wczoraj, 20:34

Afera z Haalandem niestety tylko w Polsce... Nikogo nie interesują takie mrzonki oprócz naszych rodzimych komentatorów rzeczywistości. "ten to cham, ten to burak, oby mu kariera przez to się skończyła" A podgrzewają to nasze media bo wiedzą jak bardzo Haaland jest nie lubiany w Polsce tylko dlatego że rywalizuje z Lewandowskim (i olaboga jak można z nim w ogóle rywalizować XD)

Le0n
Le0n Wczoraj, 20:23

No proszę F1066 się postarał coś przetłumaczyć na język polski. Oby tak częściej.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:12

Wasza krytyka dotarla, nasza cierpliwosc dobiegla konca

MAKAVELI
MAKAVELI Wczoraj, 19:44

Co tam jest napisane, na płocie? Język Goethego jest mi obcy.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:48

twitter.com/maho_sport/status/1438822683110744065

libero180
libero180 Wczoraj, 18:18

Z barcy to bym widział u nas Desta ale to nierealne

Sis
Sis Wczoraj, 17:19

Ten Álex Balde z Barcelony powinien być naszym targetem transferowym moim zdaniem.

F1066
F1066 Wczoraj, 13:42

Wlasnie, iformacje i grube sito. Falszywe, nieprawdziwe Infos moga drogo kosztowac.

Bielak
Bielak Wczoraj, 13:24

Afera? Błagam. Nie mają o czym pisać szmatławce pokroju WP, Sun, itp. i sobie wyciągają stare tematy, trochę podkoloryzują i artykuł poszedł ;) Przez grube sito trzeba brać wszystko co się czyta w dzisiejszych czasach i nie ważne czy to sport, gospodarka, czy silikon u kogoś w cyckach ;)

F1066
F1066 Wczoraj, 13:09

I to calkiem tak niedawno.

F1066
F1066 Wczoraj, 13:08

Aaaa, zapomnialem:) Podobno Hertha interesowala sie Edinem!

F1066
F1066 Wczoraj, 12:41

Dziwna aferera z Erling iem, zdarzenie mialo miejsce w marcu tymczasem Sun budzi sie teraz :)

F1066
F1066 Wczoraj, 12:26

Ogladali konferencje przed meczem? Podobno Daxo na dobrej drodze. Ja osobiscie jestem bardzo ciekaw postepow, zobaczymy.

Bielak
Bielak Wczoraj, 12:25

Przepychanie i wymachiwanie rękoma w jego i tym bardziej w naszym przypadku jest więcej niż wskazane. Jeden z niewielu którzy faktycznie czasami potrafi się komuś postawić, a nie spuścić łeb jak robi to prawie cała nasza kadra

Bielak
Bielak Wczoraj, 12:23

jest kilka wersji tej historii i ktoś, ale nie pamiętam kto faktycznie potwierdzał na TT, że taka sytuacja była, ale dodał istotną rzecz. Chyba z 7 innych zawodników wcześniej już go o to poprosiło, więc jak miał nie odmówić :D Chyba, że to matrioszka i ubiera się warstwowo :D

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 12:16

jeżeli to prawda to traci w moich oczach trochę bo za jakiś czas może zacząć gwiazdorzy jak inne gwiazdki co mają za dużo kasy musi mieć samo krytykę bo czasami na boisku też się przepycha z rywalami wymachuje rękami a to mi się nie podoba

El Maestro
El Maestro Wczoraj, 11:03

"Gdy graliśmy w marcu, to nasz kapitan Roy Chipolina poprosił Haalanda o koszulkę. Powiedział, że to dla syna, który jest jego wielkim kibicem. Haaland na niego popatrzył, zaśmiał się i odszedł. Można kupić wiele rzeczy, ale klasy nie. Może zainteresowanie mediów uderzyło mu do głowy. Miał szanse zrobić małemu dziecku wielką przyjemność, ale powiedział nie. Z tego powodu nikt z nas nie chciał jego koszulki w Oslo"

Bielak
Bielak Wczoraj, 10:33

Dopiero zobaczyłem kiedy gramy najbliższy mecz. Lekko zadziwiający termin, niedziela 17:30 ;p Jakoś dziwnie to wygląda jak dla mnie ;p

statystyki

Użytkownicy online: wrzecion, PaPiK145, mendzi79, pablo
Gości online: 54
Zarejestrowanych użytkowników: 9221
Ostatnio zarejestrowany: CzaplaDan_de

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem