Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Przywitaj się
16 lipca 2011, 06:23 [cytuj]
Chlebek, nie napisałeś jeszcze ile masz lat i jak długo kibicujesz i będziesz kibicował Borussii :-(
Chlebek, nie napisałeś jeszcze ile masz lat i jak długo kibicujesz i będziesz kibicował Borussii :-(
16 lipca 2011, 09:42 [cytuj]
Po tym co zrobił tymi kilkoma wypowiedziami i tematami.. strzelam że około 14 ;d
Po tym co zrobił tymi kilkoma wypowiedziami i tematami.. strzelam że około 14 ;d
16 lipca 2011, 12:38 [cytuj]
Dzięki za informacje .
Dzięki za informacje .
16 lipca 2011, 12:45 [cytuj]
Nie 14 bo 12, patrz profil ;)Nie 14 bo 12, patrz profil ;)
Nie 14 bo 12, patrz profil ;)Nie 14 bo 12, patrz profil ;)
17 sierpnia 2011, 11:31 [cytuj]
Witam wszystkich, mam na imie Marcin i mieszkam na Górnym Śląsku. Z Borussią sympatyzuje od kilku lat, nie będe ukrywał, że jestem bardziej zainteresowany jej losami od czasu gdy zaczęli w niej grac Polacy. Można mnie więc nazwac kibicem sukcesu :lol: ale mija się to z prawdą, bo od 13 lat jeżdże na mecze Górnika Zabrze, który w tym czasie nie odniósł żadnego znaczącego sukcesu. To tak w ramach wytłumaczenia :)

Licze na ciekawe dyskusje, pozdrawiam!
Witam wszystkich, mam na imie Marcin i mieszkam na Górnym Śląsku. Z Borussią sympatyzuje od kilku lat, nie będe ukrywał, że jestem bardziej zainteresowany jej losami od czasu gdy zaczęli w niej grac Polacy. Można mnie więc nazwac kibicem sukcesu :lol: ale mija się to z prawdą, bo od 13 lat jeżdże na mecze Górnika Zabrze, który w tym czasie nie odniósł żadnego znaczącego sukcesu. To tak w ramach wytłumaczenia :)

Licze na ciekawe dyskusje, pozdrawiam!
20 sierpnia 2011, 14:14 [cytuj]
Ja jakoś nigdy nie wpadłem na to żeby się z Wami przywitać :oops: , nie zważając na bon ton, wlazłem na forum jak do obory, z którego to powodu pragnę się teraz uderzyć w pierś, pokajać i przeprosić. Nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na Waszą wyrozumiałość i prosić o wybaczenie :->
Ja jakoś nigdy nie wpadłem na to żeby się z Wami przywitać :oops: , nie zważając na bon ton, wlazłem na forum jak do obory, z którego to powodu pragnę się teraz uderzyć w pierś, pokajać i przeprosić. Nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na Waszą wyrozumiałość i prosić o wybaczenie :->
20 sierpnia 2011, 14:17 [cytuj]
"REDWING77" powiedział/a:
Ja jako¶ nigdy nie wpad³em na to ¿eby siê z Wami przywitaæ :oops: , nie zwa¿aj±c na bon ton, wlaz³em na forum jak do obory, z którego to powodu pragnê siê teraz uderzyæ w pier¶, pokajaæ i przeprosiæ. Nie pozostaje mi nic innego jak liczyæ na Wasz± wyrozumia³o¶æ i prosiæ o wybaczenie :->
Ciagle zapomniales sie przywitac :-)
PS Ja tez w tym temacie sie nie przedstawilem.. :shock:
Ciagle zapomniales sie przywitac :-)
PS Ja tez w tym temacie sie nie przedstawilem.. :shock:
20 sierpnia 2011, 14:34 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
Ciagle zapomniales sie przywitac
No to się macie Ludzie! :-D

Na imię mi Adam, liczę sobie, póki co, 34 wiosny, żonaty, dwoje dzieci, zamieszkały w Tarnowskich Górach/ Oberschlesien, zainteresowania w dziale "Twoje hobby" i to tyle.

Lepiej późno niż wcale ;-)
No to się macie Ludzie! :-D

Na imię mi Adam, liczę sobie, póki co, 34 wiosny, żonaty, dwoje dzieci, zamieszkały w Tarnowskich Górach/ Oberschlesien, zainteresowania w dziale "Twoje hobby" i to tyle.

Lepiej późno niż wcale ;-)
7 września 2011, 11:23 [cytuj]
Jestem na forum już od roku chyba, a w sumie nie witałem się z Wami. ;)

A więc pyRsk wszystkim, po dłuższej przerwie ( zapomniałem w ogóle o forum :( ).

Co by tu powiedzieć hmmm, lat 21, mieszkam na Górnym Ślonsku, za BVB już dłuuuuugo co najmniej kilkanaście lat (kajś w wieku 8 lat dostałem jakiś dresik + szalik BVB od ŚP. Chrzestnego no i tak zostało do dziś, obok BVB jest też Manchester United + 14-kRotny mistrz Polski). Hmm co tu jeszcze, aktualnie studia (Logistyka), hobby? tu można napisać jedno -> "Kibicowski styl życia".
Jestem na forum już od roku chyba, a w sumie nie witałem się z Wami. ;)

A więc pyRsk wszystkim, po dłuższej przerwie ( zapomniałem w ogóle o forum :( ).

Co by tu powiedzieć hmmm, lat 21, mieszkam na Górnym Ślonsku, za BVB już dłuuuuugo co najmniej kilkanaście lat (kajś w wieku 8 lat dostałem jakiś dresik + szalik BVB od ŚP. Chrzestnego no i tak zostało do dziś, obok BVB jest też Manchester United + 14-kRotny mistrz Polski). Hmm co tu jeszcze, aktualnie studia (Logistyka), hobby? tu można napisać jedno -> "Kibicowski styl życia".
14 września 2011, 01:03 [cytuj]
Jestem nowy więc wypada się przywitać ;-)
Więc tak, na imię mam Paweł pochodzę z woj. Lubuskiego i mam 21 lat. Bardzo podoba mi się te forum, ciesze się że jest więcej fanów BVB w Polsce. A nie tylko Bayern i Bayern.. brr..! Dobra nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał, jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało. Witam i pozdrawiam!
Jestem nowy więc wypada się przywitać ;-)
Więc tak, na imię mam Paweł pochodzę z woj. Lubuskiego i mam 21 lat. Bardzo podoba mi się te forum, ciesze się że jest więcej fanów BVB w Polsce. A nie tylko Bayern i Bayern.. brr..! Dobra nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał, jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało. Witam i pozdrawiam!
14 września 2011, 11:33 [cytuj]
Witam!

Ja to widzę prawdziwy dinozaur, 38 latek. Skazany na kibicowanie Borussii. Rodzina w Dortmundzie no i niezapomniane mecze w LM z moim Widzewem!
Witam!

Ja to widzę prawdziwy dinozaur, 38 latek. Skazany na kibicowanie Borussii. Rodzina w Dortmundzie no i niezapomniane mecze w LM z moim Widzewem!
18 września 2011, 18:03 [cytuj]
No to trzeba się przywitać :D.
Mam na imię Michał, mieszkam w Katowicach. Liczę 17 wiosen, więc dosyć młoda krew ;).

Nie będę ukrywać. Nie jestem kibicem z jakimś wielkim stażem, nie dawno dopiero zaczęło coś mnie łapać w Borussii. Pozdrawiam Wszystkich!
No to trzeba się przywitać :D.
Mam na imię Michał, mieszkam w Katowicach. Liczę 17 wiosen, więc dosyć młoda krew ;).

Nie będę ukrywać. Nie jestem kibicem z jakimś wielkim stażem, nie dawno dopiero zaczęło coś mnie łapać w Borussii. Pozdrawiam Wszystkich!
18 września 2011, 20:15 [cytuj]
"Pisar" powiedział/a:
nie dawno dopiero zaczê³o co¶ mnie ³apaæ w Borusii
Borussii, tak na poczatek ;)
Borussii, tak na poczatek ;)
19 września 2011, 16:18 [cytuj]
Hah, już wstyd na początek :D. Poprawione oczywiście.
Hah, już wstyd na początek :D. Poprawione oczywiście.
25 października 2011, 21:23 [cytuj]
Cześć. Mam na imię Michał. Mam 14 lat. Borussi kibicuje od niedawna, moim ulubionym piłkarzem Borussi jest Robert Lewandowski. Interesuje się motoryzacją, piłką nożną. W wolnym czasie głównie gram w piłkę nożną. Moją ulubioną grą komputerową jest Fifa 11 :-) Jakbym ktoś chciał pograć to jestem chętny :-) Mam nadzieję, że miło będzie się nam pisało na forum. ;-)
Cześć. Mam na imię Michał. Mam 14 lat. Borussi kibicuje od niedawna, moim ulubionym piłkarzem Borussi jest Robert Lewandowski. Interesuje się motoryzacją, piłką nożną. W wolnym czasie głównie gram w piłkę nożną. Moją ulubioną grą komputerową jest Fifa 11 :-) Jakbym ktoś chciał pograć to jestem chętny :-) Mam nadzieję, że miło będzie się nam pisało na forum. ;-)
24 listopada 2011, 14:40 [cytuj]
Siema Wszystkim jestem nowy. mam 16 lat. :) Uwielbiam klub Borussie Dortmund narazie oglądam mecze w TV hehe :D:D
Siema Wszystkim jestem nowy. mam 16 lat. :) Uwielbiam klub Borussie Dortmund narazie oglądam mecze w TV hehe :D:D
6 stycznia 2012, 16:22 [cytuj]
Hallo Murzyn jestem nowy tutaj w Forum,jestem kibicem Borussi Dortmund od 1989 roku,bylem w Berlinie na Finale Pucharu Niemiec przeciwko Werderze Brema,o tym ze w Polsce istnieje Forum Kibicow BvB dowiedzialem sie przed kilku tygodniami.Chodze przynajmiej kilkanascie razy w sezonie do Westfalen Stadion, normalnie udzielam sie na Forum Schwatzgelb.de.Moj Syn przejal po mnie zamilowanie do Borussi Dortmund,ktorej jest czlonkiem i posiadeczem karnetu na Südtribüne.w tegorocznym sezonie LM bylem na wszystkich meczach na Stadionie.Interesuja mnie opinie innych kibicow Borussi i czasami jestem zbulwesowany jak szybko plotki sie rozprzestrzeniaja.bede sie staral udzielac informacji o sytuacji BvB nie tylko z powodu grajacych w Dortmundzie Polakow.Wahre Liebe BvB. Wer wird deutscher Meister? Nur der BvB, BvB 09( Kto bedzie mistrzem Niemiec tylko BvB,BvB09.)
Hallo Murzyn jestem nowy tutaj w Forum,jestem kibicem Borussi Dortmund od 1989 roku,bylem w Berlinie na Finale Pucharu Niemiec przeciwko Werderze Brema,o tym ze w Polsce istnieje Forum Kibicow BvB dowiedzialem sie przed kilku tygodniami.Chodze przynajmiej kilkanascie razy w sezonie do Westfalen Stadion, normalnie udzielam sie na Forum Schwatzgelb.de.Moj Syn przejal po mnie zamilowanie do Borussi Dortmund,ktorej jest czlonkiem i posiadeczem karnetu na Südtribüne.w tegorocznym sezonie LM bylem na wszystkich meczach na Stadionie.Interesuja mnie opinie innych kibicow Borussi i czasami jestem zbulwesowany jak szybko plotki sie rozprzestrzeniaja.bede sie staral udzielac informacji o sytuacji BvB nie tylko z powodu grajacych w Dortmundzie Polakow.Wahre Liebe BvB. Wer wird deutscher Meister? Nur der BvB, BvB 09( Kto bedzie mistrzem Niemiec tylko BvB,BvB09.)
6 stycznia 2012, 18:25 [cytuj]
Christian pomyliles tematy, przywitaj sie jest gdzie indziej ;)
Swoja droga jestes Niemcem z polskimi korzeniami tak? Czy Polakiem na dlugoletniej emigracji? Bo troche skladniowo nienajlepiej piszesz :-D ale witamy ;)
Christian pomyliles tematy, przywitaj sie jest gdzie indziej ;)
Swoja droga jestes Niemcem z polskimi korzeniami tak? Czy Polakiem na dlugoletniej emigracji? Bo troche skladniowo nienajlepiej piszesz :-D ale witamy ;)
8 stycznia 2012, 14:17 [cytuj]
Witamy, witamy. Informacje od ciebie na pewno się przydadzą. Posta przeniosłem do właściwego tematu.
Witamy, witamy. Informacje od ciebie na pewno się przydadzą. Posta przeniosłem do właściwego tematu.
20 stycznia 2012, 12:42 [cytuj]
Witam wszystkich po dłuuuuuuugiej przerwie. dawno nie wchodziłem bo nie miałem potrzeby, przy okazji zapomniałem loginu i hasła :lol:
no ale mówię może warto tu czasem jeszcze do Was zajrzeć :)
Witam wszystkich po dłuuuuuuugiej przerwie. dawno nie wchodziłem bo nie miałem potrzeby, przy okazji zapomniałem loginu i hasła :lol:
no ale mówię może warto tu czasem jeszcze do Was zajrzeć :)
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 20 16 1 3 49
2. Borussia Dortmund 20 14 1 5 43
3. Bayer Leverkusen 20 10 5 5 35
4. Union Berlin 20 9 7 4 34
5. SC Freiburg 20 9 6 5 33
6. RB Lipsk 20 9 4 7 31
7. TSG 1899 Hoffenheim 20 9 4 7 31
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 312
2. JungKamil3 303
3. kewin2103 276
4. F1066 276
5. kostek12409 273
6. Armandzio 273
7. geniu 270
cała tabela
shoutbox
Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 godzin temu

Elegancko

Murzyn
Murzyn Dzisiaj, 07:52

Wg rankingu opracowanego przez brytyjski serwis money.co.uk na podstawie średniej ocen wystawianych przez użytkowników m.in. Google'a i serwisu Tripadvisor wzięto pod lupę 140 najważniejszych stadionów w Europie. 1. miejsce - Westfalenstadion! :) 11. miejsce - Baltic Arena w Gdańsku :) (ex aequo z San Siro i chlewikiem)

gentoofan
gentoofan Dzisiaj, 03:45

Synonim potężnej inżynierii niemieckiej hahaha youtube.com/watch?v=2jqX_2MApw4

gentoofan
gentoofan Dzisiaj, 00:32

johnBVB Ten prezes który był tam taki mocno wylewny finansowo dla zawodników, to jego już w klubie nie ma.

F1066
F1066 Dzisiaj, 00:12

BVB reaguje na ostrzeżenie Moukoko. bild.de/sport/fussball/fussball/borussia-dortmund-so-reagiert-der-bvb-auf-die-moukoko-warnung-78951158.bild.html

F1066
F1066 Wczoraj, 23:41

Wyobrazmy sobie taka wiadomość: AKTUALISIERT AM 26.01.2022-23:19 5,5 MILLIARDEN DOLLAR IN 2021 : BVB schafft weiteren Rekordgewinn. A teraz BVB zamieniamy na Tesla :)))))))

F1066
F1066 Wczoraj, 21:45

Dla rudego 2+2 to4. A Aki na gieldzie? Chlopie! u nas nigdy 2+2 to nie bedzie 4. 5-1 to jest 4 :) S2 :))))

F1066
F1066 Wczoraj, 21:36

No nic, trza brac Sommer a :))

MAKAVELI
MAKAVELI Wczoraj, 21:33

Nasze jabłko Meunier, powoli zmienia się w Zorcową pomarańczę, także jak to mówią "po owocach ich poznacie".

F1066
F1066 Wczoraj, 21:20

To tym bardziej Zombie-Club na goscia nie stać

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 21:15

Trochę drewna do budowy pewnie potrzebują ;) A tak na serio to Meunier daje radę w tym sezonie

F1066
F1066 Wczoraj, 21:06

Ale bedac wlascilem warzywniaka, sprzedajac buraki:) zainwestowalbym w sokowirowke !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:03

Owoce, warzywa sprzedaje :))

F1066
F1066 Wczoraj, 20:59

Te fundusze w koncu na rozbudowe stadionu czy Meuniera?

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 18:58

Barcelona wzięła niedawno kredyt na rozbudowę stadion więc jakieś tam fundusze na Meuniera pewnie się znajdą :)

johnBVB
johnBVB Wczoraj, 18:57

flammen a malo tam razy upadali już na glowe? :P Ja uwazam ze takie cos nie przejdzie bo u nas zarzad orientuje sie ze jest okienko transferowe zawsze ze2-3 dni przed jego zamknieciem i nikogo nie bierzemy albo jakis szrot :)

F1066
F1066 Wczoraj, 18:27

90MIN.DE ? ;)

flammen
flammen Wczoraj, 17:15

Muernier za Desta :"D nie wierze w takie brednie. Ktoś musiałby z Barcelony "upaść na głowę" :"D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:59

Technika i drybling na pewno lepsze, ale orientuje się ktoś jak wygląda gra w obronie u Desta?

BVB NAJLEPSZY
BVB NAJLEPSZY Wczoraj, 16:47

Nach Angaben des spanischen Journalisten Gerard Romero prüft der FC Barcelona die Verpflichtung des Dortmunder Profis Thomas Meunier für die Position hinten rechts. Möglich sei ein Tauschgeschäft mit Sergi?o Dest. Der Amerikaner bleibt Stand jetzt aber bei den Katalanen, schreibt ?Sport?. Według hiszpańskiego dziennikarza Gerarda Romero, FC Barcelona rozważa przeniesienie na prawego obrońcę Thomasa Meuniera z Dortmundu. Możliwa jest transakcja zamiany z Sergi?o Dest, Amerykanin zostaje teraz z Katalończykami, pisze ?Sport?.

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 16:42

Hahaha, Barcelona chce Mueniera w opcje wymiany wchodzi Dest, co o tym sadzicie - info Gerard Moreno

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 16:30

Oby

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 16:00

Haalandowi ponoc nic nie jest tylko naciagnieta pachwina i bedzie gotowy na mecz z Leverkusen

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 14:07

Ja myślę, że wiele niezadowolenia to porównywanie się do kilku najbogatszych klubów.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:27

Wacek prowadzi klub po holendersku już od wielu lat. Tanio kupi, drogo sprzeda, tyle tylko, że kasy i tak nie ma.

gentoofan
gentoofan 1 dni temu, 2022-01-25

Zarobki to jedno, a kwota odstępnego to drugie, poza tym widać że BVB nie chce budować klubu długoterminowo, tylko kogoś kupić na chwile tylko po to, żeby go za dwa lata dalej sprzedać z ogromną przebitką. Zwłaszcza jeśli chodzi o transfery z wysoką jak na BVB kwotą odstępnego.

aguero82
aguero82 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Gosens nie jest wart takich pieniędzy. Kostic byłby dużo tańszy i dużo lepszy

Helmut Geier
Helmut Geier 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Gosens jest kibicem Schalke

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Atalanta chce za niego 35 mln euro, a Wacek tyle zapłaci najwyżej za wonderkida do odsprzedaży. Poza tym jest świetny Schulz ;)

Ukasz09
Ukasz09 1 dni temu, 2022-01-25

Robin Gosens do Interu zarobki 2.5-3.5 mln czego my się nim nie interesujemy

statystyki
Użytkownicy online: kostek12409, PEPE
Gości online: 39
Zarejestrowanych użytkowników: 9349
Ostatnio zarejestrowany: Oskar7776666
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem