Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Przywitaj się
12 lutego 2011, 21:18 [cytuj]
Witamy! Szkoda, że avatar nie pasuje jakoś do ulubionego piłkarza...
12 lutego 2011, 21:19 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
Za to nick idealnie. :->
Za to nick idealnie. :->
12 lutego 2011, 21:36 [cytuj]
Avatar to taki tymczasowy, bo jakieś dwa dni temu zrobiłem pracę z Lewym, i poprostu skadrowałem i wrzuciłem jako avek. Jutro chyba zrobię jakąś pracę z Mario, i wtedy avatar będzie pasował do nicka ;-)
Avatar to taki tymczasowy, bo jakieś dwa dni temu zrobiłem pracę z Lewym, i poprostu skadrowałem i wrzuciłem jako avek. Jutro chyba zrobię jakąś pracę z Mario, i wtedy avatar będzie pasował do nicka ;-)
12 lutego 2011, 21:51 [cytuj]
Volv miałem z nim do czynienia i dla mnie jest burakiem...
Volv miałem z nim do czynienia i dla mnie jest burakiem...
12 lutego 2011, 22:11 [cytuj]
A to możliwe, jeżeli chodzi o jego piosenki to ma talent.
A to możliwe, jeżeli chodzi o jego piosenki to ma talent.
12 lutego 2011, 22:28 [cytuj]
no nie powiem, że nie ma...
no nie powiem, że nie ma...
7 marca 2011, 11:23 [cytuj]
Siema chlopaki,pamietacie mnie??duzo sie zmienilo pol roku prawie mnie nie bylo,bo bylem w Afganistanie na misji,mialem wrocic za miesiac ale skrecilem noge 3 dni temu i wrocilem do Polski wczesniej,dzis na dwa tygodnie jade na rehabilitacje na mazury,i potem juz codzien bede na stronce jak wczesniej,duuuuzo sie zmienilo,ja staralem sie na bierzaco sledzxic lige,i nasza stronke,ale nie bylo jak za bardzo sie udzielac,bo kompow bylo malo w Bazie,a jak juz sie siadalo za kompa to by z rodzina pogadac,a nie pisac i blokowac kompa.Widze stara wspaniala ekipa pisze dalej,plus kilku nowych.

[color=red]Post przeniesiony, adiś ochrzaniony na dzień dobry, czyli witamy wśród swoich - Murzyn[/color]
Siema chlopaki,pamietacie mnie??duzo sie zmienilo pol roku prawie mnie nie bylo,bo bylem w Afganistanie na misji,mialem wrocic za miesiac ale skrecilem noge 3 dni temu i wrocilem do Polski wczesniej,dzis na dwa tygodnie jade na rehabilitacje na mazury,i potem juz codzien bede na stronce jak wczesniej,duuuuzo sie zmienilo,ja staralem sie na bierzaco sledzxic lige,i nasza stronke,ale nie bylo jak za bardzo sie udzielac,bo kompow bylo malo w Bazie,a jak juz sie siadalo za kompa to by z rodzina pogadac,a nie pisac i blokowac kompa.Widze stara wspaniala ekipa pisze dalej,plus kilku nowych.

[color=red]Post przeniesiony, adiś ochrzaniony na dzień dobry, czyli witamy wśród swoich - Murzyn[/color]
7 marca 2011, 14:06 [cytuj]
Ooo jest nasz korespondent w sprawie Reusa :D tacy ciekawi byli¶my a Ciebie adis wywialo;) witam:p
Ooo jest nasz korespondent w sprawie Reusa :D tacy ciekawi byli¶my a Ciebie adis wywialo;) witam:p
7 marca 2011, 14:23 [cytuj]
Witam ponownie, Adiś i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

P.S. To chyba nie jest odpowiedni temat na to, zaraz tu wpadnie Murzyn i się nam oberwie :-P
Witam ponownie, Adiś i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

P.S. To chyba nie jest odpowiedni temat na to, zaraz tu wpadnie Murzyn i się nam oberwie :-P
21 marca 2011, 21:37 [cytuj]
Siema. Jestem "Digi".
Pozdrawiam z Czerwonej Łodzi ;)
Siema. Jestem "Digi".
Pozdrawiam z Czerwonej Łodzi ;)
21 marca 2011, 22:57 [cytuj]
Cześć Digi :)
Może i ja się przedstawię. Mam na imię Agata, Borussii kibicuję od niedawna (od początku tego sezonu, ale zaczęłam jeszcze przed tą zwycięską passą :P), ale ogólnie od wielu lat bardzo lubię sport i to różne dyscypliny. Moimi ulubionymi są (oprócz piłki nożnej): skoki narciarskie, piłka ręczna, koszykówka, a tak właściwie to co się nawinie ;)
Poza tym lubię czytać, oglądać filmy, czasami sama coś piszę, takie tam :)
Miło mi Was wszystkich poznać!
Cześć Digi :)
Może i ja się przedstawię. Mam na imię Agata, Borussii kibicuję od niedawna (od początku tego sezonu, ale zaczęłam jeszcze przed tą zwycięską passą :P), ale ogólnie od wielu lat bardzo lubię sport i to różne dyscypliny. Moimi ulubionymi są (oprócz piłki nożnej): skoki narciarskie, piłka ręczna, koszykówka, a tak właściwie to co się nawinie ;)
Poza tym lubię czytać, oglądać filmy, czasami sama coś piszę, takie tam :)
Miło mi Was wszystkich poznać!
21 marca 2011, 23:11 [cytuj]
Witamy Was :-)
Witamy Was :-)
3 kwietnia 2011, 11:37 [cytuj]
Ja się przywitam ponownie, bo troszkę minęło ;P Jakoś wyszło, że nie miałam czasu się udzielać, nie żebym tuż przed maturą miała go więcej xD Mam nadzieję, że uda mi regularnie odwiedzać forum ;D
Ja się przywitam ponownie, bo troszkę minęło ;P Jakoś wyszło, że nie miałam czasu się udzielać, nie żebym tuż przed maturą miała go więcej xD Mam nadzieję, że uda mi regularnie odwiedzać forum ;D
8 kwietnia 2011, 23:13 [cytuj]
Witamy! Wydaję mi się, że kojarzę twój nick z czasów kiedy jeszcze czat naszego serwisu był sprawny i w czasie meczu zbierało się na nim zawsze kilkanaście osób. Z tego co pamiętam głównym tematem rozmów przeważnie i tak nie był sam mecz tylko nasz ulubiony Nelson V.
Witamy! Wydaję mi się, że kojarzę twój nick z czasów kiedy jeszcze czat naszego serwisu był sprawny i w czasie meczu zbierało się na nim zawsze kilkanaście osób. Z tego co pamiętam głównym tematem rozmów przeważnie i tak nie był sam mecz tylko nasz ulubiony Nelson V.
8 kwietnia 2011, 23:26 [cytuj]
Ja też Cię kojarzę Dusia :)
Ja też Cię kojarzę Dusia :)
2 maja 2011, 00:32 [cytuj]
Witam,
wiekowo jestem starym dziadem, bliżej mi już do końca jak początku :mrgreen:
Ale jako kibic Borussi troche odmłodniałem ;-) i wzmacniam regularnie mięsień piwny - inaczej się nie da.
Moja przygoda ze świadomym kibicowaniem zaczęła się za czasów Włodka Lubańskiego, nieodżałowanych Kazika Deyny i Kazimierza Górskiego, Olimpiady '72 , Wembley i WM '74.
Mój 9-letni syn jest wieeelkim fanem Borussi, to efekt takiej panującej w mieście zarazy :mrgreen:
Postaram się pomagać informacjami dla chcących odwiedzić Dortmund, oczywiście na ile czas pozwoli, a tego nigdy za wiele.

Pozdrawiam
Witam,
wiekowo jestem starym dziadem, bliżej mi już do końca jak początku :mrgreen:
Ale jako kibic Borussi troche odmłodniałem ;-) i wzmacniam regularnie mięsień piwny - inaczej się nie da.
Moja przygoda ze świadomym kibicowaniem zaczęła się za czasów Włodka Lubańskiego, nieodżałowanych Kazika Deyny i Kazimierza Górskiego, Olimpiady '72 , Wembley i WM '74.
Mój 9-letni syn jest wieeelkim fanem Borussi, to efekt takiej panującej w mieście zarazy :mrgreen:
Postaram się pomagać informacjami dla chcących odwiedzić Dortmund, oczywiście na ile czas pozwoli, a tego nigdy za wiele.

Pozdrawiam
2 maja 2011, 00:40 [cytuj]
Witamy Witamy :-) Dobre rady zawsze w cenie.

No i miłego pobytu na forum -> Zapraszamy do dyskusji.
Witamy Witamy :-) Dobre rady zawsze w cenie.

No i miłego pobytu na forum -> Zapraszamy do dyskusji.
15 lipca 2011, 21:36 [cytuj]
Witam tu Chleb lubie CR7 hala madrid .
1. Najlepsze gry na kompie Fifa 11 , Battlefield Bad Company 2 , Need for Speed Hot Pursuit , Cod 4 , Cs 1.6 non steam . :-)
Witam tu Chleb lubie CR7 hala madrid .
1. Najlepsze gry na kompie Fifa 11 , Battlefield Bad Company 2 , Need for Speed Hot Pursuit , Cod 4 , Cs 1.6 non steam . :-)
15 lipca 2011, 23:50 [cytuj]
Jestem na tym forum od jakiegoś czasu ale jeszcze się nie przedstawiałem. Mam 12(:0) lat kibicuje BVB od 2,5 sezonu.Moim ulubionym zawodnikiem BvB jest... ciężko wymienić jednego lubię wszystkich.Moją pasją jest piłka nożna, oprócz BVB kibicuje również Barcelonie i GKS Bełchatów.wiem że sporo osób uzna mnie za dziecko neo ze względu na wiek, ale cóż nic nie poradze ;).
Jestem na tym forum od jakiegoś czasu ale jeszcze się nie przedstawiałem. Mam 12(:0) lat kibicuje BVB od 2,5 sezonu.Moim ulubionym zawodnikiem BvB jest... ciężko wymienić jednego lubię wszystkich.Moją pasją jest piłka nożna, oprócz BVB kibicuje również Barcelonie i GKS Bełchatów.wiem że sporo osób uzna mnie za dziecko neo ze względu na wiek, ale cóż nic nie poradze ;).
16 lipca 2011, 00:27 [cytuj]
Chleb, chyba pomyliłeś kluby przy słówku "forever"...
Chleb, chyba pomyliłeś kluby przy słówku "forever"...
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 5 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Użytkownicy online: KP, Maczuga, zizu, FilipBVB, Mitre, arcio, F1066, Braam Dan Scobar
Gości online: 54
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem