Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Przywitaj się
6 stycznia 2008, 16:48 [cytuj]
ja rowniez cie kali pamietam :D choc juz pamiec nie taka jak dawniej. :mrgreen:
[quote]ludzi SGN-u sie nie zapomina :][/quote] co prawda to prawda :-)
co prawda to prawda :-)
17 marca 2008, 15:36 [cytuj]
Siemano wszytstkim!
Siemano wszytstkim!
17 marca 2008, 19:14 [cytuj]
"mati0123" powiedział/a:
Siemano wszytstkim!
Przedstaw się :-P
Przedstaw się :-P
4 maja 2008, 17:33 [cytuj]
To i ja się przedstawię ;)

Witam, mam na imię Krzysiek, mieszkam pod Wrocławiem i kibicuję Bayernowi Monachium :P
Na forum zarejestrowałem się, żeby poznać odmienny punkt widzenia na Bundesligę ;) Mam nadzieję, że nawet ci, którzy tak strasznie nie znoszą Bayernu, jakoś przetrzymają moją obecność tutaj :)
To i ja się przedstawię ;)

Witam, mam na imię Krzysiek, mieszkam pod Wrocławiem i kibicuję Bayernowi Monachium :P
Na forum zarejestrowałem się, żeby poznać odmienny punkt widzenia na Bundesligę ;) Mam nadzieję, że nawet ci, którzy tak strasznie nie znoszą Bayernu, jakoś przetrzymają moją obecność tutaj :)
4 maja 2008, 22:19 [cytuj]
"Krzysiek" powiedział/a:
Mam nadzieję, że nawet ci, którzy tak strasznie nie znoszą Bayernu, jakoś przetrzymają moją obecność tutaj :)
Spoko, jeśli tylko obejdzie się bez chamstwa. Miłej lektury ;-)
Spoko, jeśli tylko obejdzie się bez chamstwa. Miłej lektury ;-)
8 maja 2008, 19:59 [cytuj]
Witam wszystkich, mam nadzieje ze zagoszcze tutaj na dłużej ...i troche popisze.
No, tak więc cześć.
Witam wszystkich, mam nadzieje ze zagoszcze tutaj na dłużej ...i troche popisze.
No, tak więc cześć.
8 maja 2008, 21:57 [cytuj]
Witamy :-D
no i mamy nadzieję,że będziesz aktywnym "userem" :-D
Pozdrowionka :-D
Witamy :-D
no i mamy nadzieję,że będziesz aktywnym "userem" :-D
Pozdrowionka :-D
12 maja 2008, 14:48 [cytuj]
WitamHCN64, :mrgreen:
Pozdro :-P
Witam[b]HCN64[/b], :mrgreen:
Pozdro :-P
13 maja 2008, 14:43 [cytuj]
HCN64, zapraszamy do tego tematu poniżej... ;-)

:arrow: http://borussia.com.pl/forum/viewtopic.php?t=73

Ale pozwolę sobie strzelić, że "H" to pierwsza litera imienia, "C" pierwsza litera nazwiska, a "N64" to skrót od konsoli Nintendo 64... :mrgreen:
HCN64, zapraszamy do tego tematu poniżej... ;-)

:arrow: http://borussia.com.pl/forum/viewtopic.php?t=73

Ale pozwolę sobie strzelić, że "H" to pierwsza litera imienia, "C" pierwsza litera nazwiska, a "N64" to skrót od konsoli Nintendo 64... :mrgreen:
13 maja 2008, 16:35 [cytuj]
albo jakis nowy wirus ptasiej grypy :mrgreen:
albo jakis nowy wirus ptasiej grypy :mrgreen:
18 czerwca 2008, 23:55 [cytuj]
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu jedynie czytałem wypowiedzi na forum, teraz zdecydowałem sie że sam cos od czasu do czasu skrobne...

Obok BVB kibicuje jeszcze Legii i ManU.
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu jedynie czytałem wypowiedzi na forum, teraz zdecydowałem sie że sam cos od czasu do czasu skrobne...

Obok BVB kibicuje jeszcze Legii i ManU.
19 czerwca 2008, 02:41 [cytuj]
witamy witamy :-D
i do komentowania zapraszamy :-D
witamy witamy :-D
i do komentowania zapraszamy :-D
19 czerwca 2008, 09:15 [cytuj]
witam witam Links
witam witam Links
14 sierpnia 2008, 20:40 [cytuj]
Witajcie.
Noszę nick "dianno" od jednego z moich ulubionych wokalistów - Paula Di'Anno.
Borussii kibicuję już szmat czasu, od połowy lat 90-tych.

Tyle ze wstępu :)
Witajcie.
Noszę nick "dianno" od jednego z moich ulubionych wokalistów - Paula Di'Anno.
Borussii kibicuję już szmat czasu, od połowy lat 90-tych.

Tyle ze wstępu :)
15 sierpnia 2008, 18:42 [cytuj]
Cześć, nazywam się Julek. Jestem kolejnym, nikomu nie znanym fanem BVB. Mam 16 lat i interesuję się piłką nożną, a w szczególności Ligą Niemiecką :-P Mój ulubiony klub to Barca, jak widać w podpisie i niestety miałem dylemat komu kibicować w meczu Wisła-Barca xD Zdecydowałem się zostać neutralny...

Pzdr.

Edit w 2012 roku: Ale ja byłem głupi. :lol:
Cześć, nazywam się Julek. Jestem kolejnym, nikomu nie znanym fanem BVB. Mam 16 lat i interesuję się piłką nożną, a w szczególności Ligą Niemiecką :-P Mój ulubiony klub to Barca, jak widać w podpisie i niestety miałem dylemat komu kibicować w meczu Wisła-Barca xD Zdecydowałem się zostać neutralny...

Pzdr.

Edit w 2012 roku: Ale ja byłem głupi. :lol:
16 sierpnia 2008, 20:34 [cytuj]
witam Nazywam się Mariusz mam 16lat i pochodzę z Gdańska jestem kibicem BVB od 2 lat
witam Nazywam się Mariusz mam 16lat i pochodzę z Gdańska jestem kibicem BVB od 2 lat
3 października 2008, 20:19 [cytuj]
Witom wszystkich,moja "normalno" ;) ksywa brzmi "Asta" jednak na potrzeby roznych forow trzeba czasami cos pozmieniac.Oczywiscie z ksywek tu wszystkich wymienionych pamietom Wos , przedewszystkim moderatorow , tegoz forum ze starej strony kaj tyz sie wpisywolech.Na to forum namiar mi dol moj kolega po szalu sir Karol vel Baton pozdro ;) Pochodza z Katowic-Brynowa obecnie od 19 lot mieszkom w Niemcach (wczesniej Mönchengladbach teroz Nettetal),na BVB jezdza (bo to jednak 100 km odemnie) od przyjazdu do Niemiec czyli 19 lot :) , ostatni szpil na Westfalenstadion z moim 12-to letnim synem ktory mo wszczepiono milosc do dwoch klubow GieKSy i BVB ;) , 27.09.2008 BVB 09 - VfB Stuttgart.Moje zainteresowania to wiadomo fussball ale tyz hokej na lodzie rajdy samochodowe i ogolnie sport.
To tyla odemnie pozdro wszystkim fanom Borussi w Polsce

onkle Asta z Rajchu ;)

GKS Katowice & Borussia Dortmund & SG Dynamo Dresden
Witom wszystkich,moja "normalno" ;) ksywa brzmi "Asta" jednak na potrzeby roznych forow trzeba czasami cos pozmieniac.Oczywiscie z ksywek tu wszystkich wymienionych pamietom Wos , przedewszystkim moderatorow , tegoz forum ze starej strony kaj tyz sie wpisywolech.Na to forum namiar mi dol moj kolega po szalu sir Karol vel Baton pozdro ;) Pochodza z Katowic-Brynowa obecnie od 19 lot mieszkom w Niemcach (wczesniej Mönchengladbach teroz Nettetal),na BVB jezdza (bo to jednak 100 km odemnie) od przyjazdu do Niemiec czyli 19 lot :) , ostatni szpil na Westfalenstadion z moim 12-to letnim synem ktory mo wszczepiono milosc do dwoch klubow GieKSy i BVB ;) , 27.09.2008 BVB 09 - VfB Stuttgart.Moje zainteresowania to wiadomo fussball ale tyz hokej na lodzie rajdy samochodowe i ogolnie sport.
To tyla odemnie pozdro wszystkim fanom Borussi w Polsce

onkle Asta z Rajchu ;)

GKS Katowice & Borussia Dortmund & SG Dynamo Dresden
3 października 2008, 20:25 [cytuj]
Cześć, świetnie, że postanowiłeś do nas dołączyć. Z pewnością przyda się Twoja wiedza, ponieważ brakuje nam ludzi bywających co mecz w Dortmundzie.
Cześć, świetnie, że postanowiłeś do nas dołączyć. Z pewnością przyda się Twoja wiedza, ponieważ brakuje nam ludzi bywających co mecz w Dortmundzie.
3 października 2008, 20:26 [cytuj]
Witam GKS_BVB_SGD ;-)
Witam GKS_BVB_SGD ;-)
3 października 2008, 21:36 [cytuj]
Nooo, Asta, coś tak długo się u nas nie rejestrował? Ale w myśl zasady: lepiej późno niż wcale ;-)

A tak poza tym to oczywiście witamy w naszych skromnych progach...
Nooo, Asta, coś tak długo się u nas nie rejestrował? Ale w myśl zasady: lepiej późno niż wcale ;-)

A tak poza tym to oczywiście witamy w naszych skromnych progach...
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 21 14 4 3 46
2. RB Lipsk 21 13 5 3 44
3. VfL Wolfsburg 22 11 9 2 42
4. Eintracht Frankfurt 22 11 9 2 42
5. Bayer 04 Leverkusen 21 10 6 5 36
6. Borussia Dortmund 22 11 3 8 36
7. Union Berlin 22 8 9 5 33
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ewerthon 297
2. JungKamil3 297
3. arturborussen 297
4. Boro 288
5. jasiu85 288
6. Kamil0079 288
7. Asiasith 285
cała tabela

shoutbox

libero180
libero180 33 minut temu

Zarobki na poziomie 4,5 mln ? brutto, trzyletnia umowa bez klauzul. BVB zagwarantowało mu wzmocnienia przede wszystkim na środku obrony i skrzydłach. No i Haalanda nie chcą oczywiście nigdzie wypuszczać.

libero180
libero180 33 minut temu

Bild z nowymi informacjami dotyczącymi umowy Rosego z BVB. Do pierwszych rozmów miało dojść między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem, co przeczy wcześniejszym doniesieniom, że umowę klepnięto już w listopadzie. Rose ma "przywrócić tożsamość drużynie" i rozwijać młodych piłkarzy.

libero180
libero180 35 minut temu

Tak mnie ciekawi kogo fanatycy BVB będą nienawidzić z BL gdy spadną smerfy

obywatelap
obywatelap 59 minut temu

A co do Schalke - mają 10 kontuzji zawodników w tym 2 dotyczące podstawowych bramkarzy. Fahrmann wypada na dłużej, bo ma pęknięte żebro. Tutaj to chyba już wieniec czas szykować. Zostało tylko 12 kolejek, a strata do Arminii (1 mecz zaległy) to 9 punktów.

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

A propos kiedyś stadion schalke nazywał się arena auf schalke teraz myślę, że lepszą nazwą powinno być "Arena auf schaisse". A co do nazwy podanej przez obywatelap'a to nazwa jak najbardziej pasuje do świnek z munchen bo nigdzie w nazwie nie mają Parku, ale to taka mała dygresja z mojej strony.

Alex139
Alex139 godzinę temu

Schweine Park lepiej brzmi :D

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Szegii a dlaczego Walukiewicz miałby być jako rezerwy? Gorszy od obecnych stoperów nie jest, a i na pewno dużo bardziej perspektywiczny.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Schwein Arena hahahaha boska nazwa.

julo1000000
julo1000000 4 godzin temu

Prawy obrońca też by się przydał, chyba że chcemy grać Meunierem/Moreyem

Szegii
Szegii 4 godzin temu

I jeszcze zainteresowanie Walukiewiczem i Milenkoviciem. W sumie taki duet byłby ciekawy. Chociaż Seba lepiej jako 3.

Szegii
Szegii 4 godzin temu

Sport podał że Rose do 2023roku 4,5mln/sezon. Chce kupić środkowego obrońce, skrzydłowego środek pola i bramka. Ciekawe tylko na co Watzke się zgodzi:p

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

*- Schwein Arena

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

Pewnie w Gladbach go biorą pod uwagę, ale obecnie to nie byłby dla niego duży przeskok sportowy. A co do meczu wczorajszego ... Napisałbym, że Lazio się skompromitowało, ale za chwilę wyjazd na Schwe?i?n Arena, a tam wiadomo jak BVB wypada.

libero180
libero180 4 godzin temu

Huetter w Frankfurcie ma klauzulę odejścia (na 3 mln ?),ciekawa sprawa

Pawelinho
Pawelinho 4 godzin temu

Thorgan Hazard ostatnio nawet wznowił treningi z tego co czytałem, ale kiedy będzie dostępny do tego, aby zagrać w pierwszym składzie BVB? Nie wiem.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:24

O Hazardzie niestety dało się trochę zapomnieć, bo dłuższą chwilę go nie było, ale fakt jakby wrócił do regularnej, równej gry to też jest dobrym kandydatem. Btw. oby wrócił jak najszybciej, bo ewidentnie brakuje nam jednej strony, wobec formy pozostałych.

malizna
malizna Dzisiaj, 09:21

Sancho strzelił z wolnego w LM z Brugge, Hazard strzelił w Pokalu i generalnie mógłby wykonywac wolne.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:16

Depay pod tym względem w razie odejścia Sancho też zdecydowanie by się nadał, bo ma niezłe uderzenie ze stałego fragmentu. Daleko mu do Juninho który był ewenementem w tym aspekcie, ale jednak ;)

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:14

Reus już od dawna wypadł z dobrego kopania wolnych. Mam wrażenie, że z bliższych odległości lepiej by wykonywał te wolne Rafał, bo i dograć lepiej potrafi i rogala ze stojącej też zakręcić potrafi. Ewentualnie Sancho, bo to Sancho jak mnie pamięć nie myli strzelił ostatnią naszą bramkę bezpośrednio z wolnego chyba w Pokalu. Ale pewien nie jestem ;)

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

*jaki w BVB

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

Ostatnim piłkarzem jak w BVB trafił z wolnego był Marco Reus od tego czasu posucha. Chciałbym, żeby w BVB grał gość, który trafia tylko z wolnych.

jasiu85
jasiu85 Dzisiaj, 06:42

"gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych", człowiek myśli, że wiele czytał/widział, ale SB to "kopalnia wiedzy". Kawka z rana i SB, to jest to.

pablo
pablo Wczoraj, 23:49

Juve dało ciała z Pirlo chociaż i tak już byli na równi pochyłej z Sarrim. Pirlo będąc legendą klubu ma jednak większy kredyt zaufania niż taki Sarri. Inter ma dobrego trenera i zawodników na poziomie zbliżonym do Juve więc pewnie wygra w tym roku Serie A.

libero180
libero180 Wczoraj, 22:49

Wiesz za kilka lat może być dobry,ale jak ktoś szybciej przejmuje zespół z topu niż ma licencję trenerską to czego można się spodziewać

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:37

gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych ,a został trenerem Juve:

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:36

no jak sie Pirlo wzieło na trenera to co sie dziwic :D

libero180
libero180 Wczoraj, 22:34

Akurat w tym roku Juve nie wygra,zrobili sobie z najlepszej drużyny w lidze poligon doświadczalny dla trenera.

julo1000000
julo1000000 Wczoraj, 22:34

Gratulacje dla Bayernu

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:27

Kiedys jeszcze byłbym w stanie wierzyc w takie wypociny ,ze Włoska liga jest lepsza , czasy Milanu ,Interu, ale teraz? Od 10 lat lige gniecie tylko jeden klub , prawdopodobnie wygrają i w tym sezonie , juz nie raz Juve odrabiało straty

Maliniak1991
Maliniak1991 Wczoraj, 22:26

umówmy się przeciętna drużyna z Włoch dostanie od przeciętnej z bundesligi

statystyki

Użytkownicy online: Lewy09BVB, dzii4321, kuba010, Giovanni 1918, demo96
Gości online: 67
Zarejestrowanych użytkowników: 9029
Ostatnio zarejestrowany: karolszustek

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem