Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Przywitaj się
18 lipca 2007, 22:26 [cytuj]
Tez lubię BVB i Lazio :)
Tez lubię BVB i Lazio :)
24 lipca 2007, 10:57 [cytuj]
Witam wszystkich :D
Nazywam sie Tomek mieszkam w Gliwicach, jestem studencikiem Politechniki Slaskiej no a naszej kochanej BVB kibicuje juz 11 lat :) no i jeszcze jakies 50 przede mna ;P mam nadzieje :D
Witam wszystkich :D
Nazywam sie Tomek mieszkam w Gliwicach, jestem studencikiem Politechniki Slaskiej no a naszej kochanej BVB kibicuje juz 11 lat :) no i jeszcze jakies 50 przede mna ;P mam nadzieje :D
24 lipca 2007, 19:54 [cytuj]
siema zesiq, kope lat :-)
siema zesiq, kope lat :-)
25 lipca 2007, 10:42 [cytuj]
no nie da sie ukryc,ze troszkeee czasu minelo ;P ale widze,ze stara ekipa z bvb.com.pl znowu sie pokazuje :D bedzie trzeba sie tutaj zadomowic na tym forum ;p
no nie da sie ukryc,ze troszkeee czasu minelo ;P ale widze,ze stara ekipa z bvb.com.pl znowu sie pokazuje :D bedzie trzeba sie tutaj zadomowic na tym forum ;p
25 lipca 2007, 14:39 [cytuj]
Witam. Jestem Błażej mam 15 lat i mieszkam w Opolu. Z Borussią jestem już od 6 lat. Interesuje się piłką gram w Odrze Opole a wcześniej w Rodle i słucham każdego rodzaju muzyki.
Pozdrawiam:)
Witam. Jestem Błażej mam 15 lat i mieszkam w Opolu. Z Borussią jestem już od 6 lat. Interesuje się piłką gram w Odrze Opole a wcześniej w Rodle i słucham każdego rodzaju muzyki.
Pozdrawiam:)
30 lipca 2007, 14:41 [cytuj]
Witam polskich fanów BVB :)

Mam prawie 20 lat, mieszkam w Katowicach (osiedle Giszowiec), studiuje Ochrone Środowiska razem z Trance_Man'em, dzięki któremu można powiedzieć na tym forum się znalazłem. Jestem kibicem Barcelony. Swoją sympatię do tego klubu przejawiałem juz w roku 1998, kiedy to nabyłem pierwszą koszulkę (Luis Enrique 21) jednak pod żadnym pozorem kibicem nie mogłem się jeszcze wtedy nazywać. Nie znałem historii, nie interesowałem się wynikami i ogólnie miałem małe pojęcie o tym co to jest prawdziwe kibicowanie (11 lat. Więc to raczej normalka). Wybuch prawdziwej miłości, fascynacji i fanatyzmu nastąpił dwa lata później, w roku 2000. Dziś uczucie do klubu z Katalonii jest już w pełni ukształtowane i dojrzałe. Bogate w wiele pięknych, radosnych doświadczeń i wspomnień, ale też i w te smutne , kiedy na przestrzeni lat 2000-03 Barca była w dosyć głębokim kryzysie (nieustanna gra w kratkę, czego wynikiem był brak sukcesów w Hiszpanii i na arenie międzynarodowej, nieudane i przepłacone transfery itd itd.). Nic tak jednak nie umacnia więzi i uczucia pomiędzy kibicem a klubem, jak właśnie ten trudny okres bez sukcesów. I właśnie w tym miejscu, życze Wam, kibicom BVB, by te lata posuchy w waszym klubie wreszcie odeszły w niepamięć i by dane wam było tak jak mnie ostatnimi czasy radować się z wielkich zwycięstw swojej drużyny. Trzymam kciuki za Borussie w najbliższym sezonie. Mistrzostwo ? Może jeszcze nie teraz, ale o europejskie puchary powinniście chyba realnie powalczyć.

Pozdrawiam.
Witam polskich fanów BVB :)

Mam prawie 20 lat, mieszkam w Katowicach (osiedle Giszowiec), studiuje Ochrone Środowiska razem z Trance_Man'em, dzięki któremu można powiedzieć na tym forum się znalazłem. Jestem kibicem Barcelony. Swoją sympatię do tego klubu przejawiałem juz w roku 1998, kiedy to nabyłem pierwszą koszulkę (Luis Enrique 21) jednak pod żadnym pozorem kibicem nie mogłem się jeszcze wtedy nazywać. Nie znałem historii, nie interesowałem się wynikami i ogólnie miałem małe pojęcie o tym co to jest prawdziwe kibicowanie (11 lat. Więc to raczej normalka). Wybuch prawdziwej miłości, fascynacji i fanatyzmu nastąpił dwa lata później, w roku 2000. Dziś uczucie do klubu z Katalonii jest już w pełni ukształtowane i dojrzałe. Bogate w wiele pięknych, radosnych doświadczeń i wspomnień, ale też i w te smutne , kiedy na przestrzeni lat 2000-03 Barca była w dosyć głębokim kryzysie (nieustanna gra w kratkę, czego wynikiem był brak sukcesów w Hiszpanii i na arenie międzynarodowej, nieudane i przepłacone transfery itd itd.). Nic tak jednak nie umacnia więzi i uczucia pomiędzy kibicem a klubem, jak właśnie ten trudny okres bez sukcesów. I właśnie w tym miejscu, życze Wam, kibicom BVB, by te lata posuchy w waszym klubie wreszcie odeszły w niepamięć i by dane wam było tak jak mnie ostatnimi czasy radować się z wielkich zwycięstw swojej drużyny. Trzymam kciuki za Borussie w najbliższym sezonie. Mistrzostwo ? Może jeszcze nie teraz, ale o europejskie puchary powinniście chyba realnie powalczyć.

Pozdrawiam.
30 lipca 2007, 14:50 [cytuj]
Witamy serdecznie Sebol, świetnie że sie pojawiłes u Nas. Niebawem Zlot, który będzie okazją do spotkania z szerokim gronem kibiców.
Witamy serdecznie Sebol, świetnie że sie pojawiłes u Nas. Niebawem Zlot, który będzie okazją do spotkania z szerokim gronem kibiców.
31 lipca 2007, 15:20 [cytuj]
Witam ,jestem Tomek z Lublina.Moim "nadklubem" jest Inter Mediolan ,ale od kilku lat (mniej więcej od sześciu ,może siedmiu) kibicuję również Borussii Dortmund.
"sebol" powiedział/a:
Nic tak jednak nie umacnia więzi i uczucia pomiędzy kibicem a klubem, jak właśnie trudny okres bez sukcesów.
Dokładnie.Przerabiałem to już kibicując Interowi.I przerabiam nadal ,ponieważ sympatyzuję również z Paris SG.Pamięta ktoś ostatnie mistrzostwo paryżan :?: :-/
Dokładnie.Przerabiałem to już kibicując Interowi.I przerabiam nadal ,ponieważ sympatyzuję również z Paris SG.Pamięta ktoś ostatnie mistrzostwo paryżan :?: :-/
6 sierpnia 2007, 17:59 [cytuj]
Cześć, czołem jestem Karol :mrgreen: Co poniektórzy mają ten zaszczyt i mnie znają, pozostali właśnie mają okazję się ze mną przywitać 8-)
Cześć, czołem jestem Karol :mrgreen: Co poniektórzy mają ten zaszczyt i mnie znają, pozostali właśnie mają okazję się ze mną przywitać 8-)
6 sierpnia 2007, 20:05 [cytuj]
Witam na forum :) Kto pamięta Radzia ze starych czasów Szeryfa to pamięta ;] Miło Was znowu widzieć
Witam na forum :) Kto pamięta Radzia ze starych czasów Szeryfa to pamięta ;] Miło Was znowu widzieć
6 sierpnia 2007, 21:02 [cytuj]
widze, ze ekipa sgn-u sie zbiera :) To milo :) Jest juz nas duzo :D

witamy! :)
widze, ze ekipa sgn-u sie zbiera :) To milo :) Jest juz nas duzo :D

witamy! :)
26 października 2007, 22:13 [cytuj]
Willkommen,
Starym fanom przedstawiać się nie muszę :)
Która to już stronka i które forum?
Do rzeczy, zwą mnie Murzyn (Maciek), mieszkam na Pomorzu Gdańskim, jestem studentem trzeciego roku Biologii na Uniwersytecie Gdańskim, a z zawodu analitykiem chemicznym. O zainteresowaniach nie będę pisał, są w profilu.
Z BVB od połowy lat '90, na meczu póki co jeden raz, ale ze zacną ekipą :mrgreen:
Tyle o sobie. Jak chcesz poznać mnie lepiej, to dzwoń: 0700-321-582 (10zł +VAT/min)

Duch SGN-u jest nieśmiertelny.
Willkommen,
Starym fanom przedstawiać się nie muszę :)
Która to już stronka i które forum?
Do rzeczy, zwą mnie Murzyn (Maciek), mieszkam na Pomorzu Gdańskim, jestem studentem trzeciego roku Biologii na Uniwersytecie Gdańskim, a z zawodu analitykiem chemicznym. O zainteresowaniach nie będę pisał, są w profilu.
Z BVB od połowy lat '90, na meczu póki co jeden raz, ale ze zacną ekipą :mrgreen:
Tyle o sobie. Jak chcesz poznać mnie lepiej, to dzwoń: 0700-321-582 (10zł +VAT/min)

Duch SGN-u jest nieśmiertelny.
27 października 2007, 00:04 [cytuj]
Ja jestem Józek z Katowic
Ja jestem Józek z Katowic
31 października 2007, 20:39 [cytuj]
Witam wszystkich

Ja też już trochę z wami byłem i estem choć tylko "komentarzowo":] Nazywam się Krzysiek i pochodzę z Czeladzi - takie miasteczko na Śląsku :] Kibicuje naszym chłopakom od 1992 roku i tak już zostanie :] Mam 25 lat więc też nie należę do najmłodszych ;]]] Narazie "zrobiłem" licencjat z Turystyki i Rekreacji na GWSH w Katowicach a z zawodu jestem hotelarzem :) o wszystkich innych rzeczach pogadamy mam nadzieje na jakimś zlocie :)
Witam wszystkich

Ja też już trochę z wami byłem i estem choć tylko "komentarzowo":] Nazywam się Krzysiek i pochodzę z Czeladzi - takie miasteczko na Śląsku :] Kibicuje naszym chłopakom od 1992 roku i tak już zostanie :] Mam 25 lat więc też nie należę do najmłodszych ;]]] Narazie "zrobiłem" licencjat z Turystyki i Rekreacji na GWSH w Katowicach a z zawodu jestem hotelarzem :) o wszystkich innych rzeczach pogadamy mam nadzieje na jakimś zlocie :)
23 listopada 2007, 16:52 [cytuj]
Siema!Nazywam sie Mateusz:Pjestem kibicem B.V.B. od małego i za ten klub jestem gotów oddać życie:Dinteresuje sie oprucz piłki nożnej to muzyką(głównie Niemiecki HH i Rock:D),koszykówka itd.Zajmuje sie(niestety)nauką w Mechanikuw w Olkuszu!
Pozdro!!
Siema!Nazywam sie Mateusz:Pjestem kibicem B.V.B. od małego i za ten klub jestem gotów oddać życie:Dinteresuje sie oprucz piłki nożnej to muzyką(głównie Niemiecki HH i Rock:D),koszykówka itd.Zajmuje sie(niestety)nauką w Mechanikuw w Olkuszu!
Pozdro!!
6 stycznia 2008, 01:37 [cytuj]
Hello. Mnie to juz chyba prawie wszyscy zapomnieli (no moze poza Rebuzzem, Chaozem i T-mac'em) :) Wiecznie mlody 26-latek. Z BVB od 11 lat, na polskiej scenie BVB oj chyba prawie od zarania dziejow, bo pamietam jeszcze taka prosta, czarna stronke z newsami. Pamietam z niej MiLka, Mayka itp. (chociaz pamiec moze mnie mylic). Potem przyszla pora na SGN (Szeryf, Dziki, Rebuzz, zniwiaz, Radziu itp...). Nigdy nie zapomne jak na forum byl przestoj i ze zniwiazem w pare dni napisalismy we dwojke kilkaset postow. Gadalismy ze soba jak na gg (na temat BVB oczywiscie). Teraz niestety nie mam juz czasu na sleczenie przed kompem. Skonczylem studia, mieszkam od prawie 2 lat w Irlandii. Nie narzekam. Tylko niestety nigdzie tu nie puszczaja meczow BVB i musze liczyc jedynie na Sopcasta etc.
Pozdrowionka dla wszystkich starych i nowych userow :)
Hello. Mnie to juz chyba prawie wszyscy zapomnieli (no moze poza Rebuzzem, Chaozem i T-mac'em) :) Wiecznie mlody 26-latek. Z BVB od 11 lat, na polskiej scenie BVB oj chyba prawie od zarania dziejow, bo pamietam jeszcze taka prosta, czarna stronke z newsami. Pamietam z niej MiLka, Mayka itp. (chociaz pamiec moze mnie mylic). Potem przyszla pora na SGN (Szeryf, Dziki, Rebuzz, zniwiaz, Radziu itp...). Nigdy nie zapomne jak na forum byl przestoj i ze zniwiazem w pare dni napisalismy we dwojke kilkaset postow. Gadalismy ze soba jak na gg (na temat BVB oczywiscie). Teraz niestety nie mam juz czasu na sleczenie przed kompem. Skonczylem studia, mieszkam od prawie 2 lat w Irlandii. Nie narzekam. Tylko niestety nigdzie tu nie puszczaja meczow BVB i musze liczyc jedynie na Sopcasta etc.
Pozdrowionka dla wszystkich starych i nowych userow :)
6 stycznia 2008, 01:43 [cytuj]
Kali ja Ciebie pamiętam ;-)
Kali ja Ciebie pamiętam ;-)
6 stycznia 2008, 02:31 [cytuj]
Witamy wśród żywych... :mrgreen: I oczywiście uczestników sopockich zlotów się nie zapomina... :-D 8-)
Witamy wśród żywych... :mrgreen: I oczywiście uczestników sopockich zlotów się nie zapomina... :-D 8-)
6 stycznia 2008, 13:36 [cytuj]
Ja tez pamietam :-P
Ja tez pamietam :-P
6 stycznia 2008, 15:35 [cytuj]
Ja tez pamietam.. ludzi SGN-u sie nie zapomina :]
Ja tez pamietam.. ludzi SGN-u sie nie zapomina :]
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 21 14 4 3 46
2. RB Lipsk 21 13 5 3 44
3. VfL Wolfsburg 22 11 9 2 42
4. Eintracht Frankfurt 22 11 9 2 42
5. Bayer 04 Leverkusen 21 10 6 5 36
6. Borussia Dortmund 22 11 3 8 36
7. Union Berlin 22 8 9 5 33
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ewerthon 297
2. JungKamil3 297
3. arturborussen 297
4. Boro 288
5. jasiu85 288
6. Kamil0079 288
7. Asiasith 285
cała tabela

shoutbox

qzase95
qzase95 moment temu

https://www.youtube.com/watch?v=pMlhCQm71Tc&ab_channel=Tomasz%C4%86wi%C4%85ka%C5%82a

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 30 minut temu

https://www.youtube.com/watch?v=JPUXfFTR7zI Rośnie BVB nowy rywal w walce o top 4

libero180
libero180 godzinę temu

Zarobki na poziomie 4,5 mln ? brutto, trzyletnia umowa bez klauzul. BVB zagwarantowało mu wzmocnienia przede wszystkim na środku obrony i skrzydłach. No i Haalanda nie chcą oczywiście nigdzie wypuszczać.

libero180
libero180 godzinę temu

Bild z nowymi informacjami dotyczącymi umowy Rosego z BVB. Do pierwszych rozmów miało dojść między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem, co przeczy wcześniejszym doniesieniom, że umowę klepnięto już w listopadzie. Rose ma "przywrócić tożsamość drużynie" i rozwijać młodych piłkarzy.

libero180
libero180 godzinę temu

Tak mnie ciekawi kogo fanatycy BVB będą nienawidzić z BL gdy spadną smerfy

obywatelap
obywatelap 2 godzin temu

A co do Schalke - mają 10 kontuzji zawodników w tym 2 dotyczące podstawowych bramkarzy. Fahrmann wypada na dłużej, bo ma pęknięte żebro. Tutaj to chyba już wieniec czas szykować. Zostało tylko 12 kolejek, a strata do Arminii (1 mecz zaległy) to 9 punktów.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

A propos kiedyś stadion schalke nazywał się arena auf schalke teraz myślę, że lepszą nazwą powinno być "Arena auf schaisse". A co do nazwy podanej przez obywatelap'a to nazwa jak najbardziej pasuje do świnek z munchen bo nigdzie w nazwie nie mają Parku, ale to taka mała dygresja z mojej strony.

Alex139
Alex139 2 godzin temu

Schweine Park lepiej brzmi :D

Pawelinho
Pawelinho 4 godzin temu

Szegii a dlaczego Walukiewicz miałby być jako rezerwy? Gorszy od obecnych stoperów nie jest, a i na pewno dużo bardziej perspektywiczny.

Pawelinho
Pawelinho 4 godzin temu

Schwein Arena hahahaha boska nazwa.

julo1000000
julo1000000 5 godzin temu

Prawy obrońca też by się przydał, chyba że chcemy grać Meunierem/Moreyem

Szegii
Szegii 5 godzin temu

I jeszcze zainteresowanie Walukiewiczem i Milenkoviciem. W sumie taki duet byłby ciekawy. Chociaż Seba lepiej jako 3.

Szegii
Szegii 5 godzin temu

Sport podał że Rose do 2023roku 4,5mln/sezon. Chce kupić środkowego obrońce, skrzydłowego środek pola i bramka. Ciekawe tylko na co Watzke się zgodzi:p

obywatelap
obywatelap 5 godzin temu

*- Schwein Arena

obywatelap
obywatelap 5 godzin temu

Pewnie w Gladbach go biorą pod uwagę, ale obecnie to nie byłby dla niego duży przeskok sportowy. A co do meczu wczorajszego ... Napisałbym, że Lazio się skompromitowało, ale za chwilę wyjazd na Schwe?i?n Arena, a tam wiadomo jak BVB wypada.

libero180
libero180 5 godzin temu

Huetter w Frankfurcie ma klauzulę odejścia (na 3 mln ?),ciekawa sprawa

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

Thorgan Hazard ostatnio nawet wznowił treningi z tego co czytałem, ale kiedy będzie dostępny do tego, aby zagrać w pierwszym składzie BVB? Nie wiem.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:24

O Hazardzie niestety dało się trochę zapomnieć, bo dłuższą chwilę go nie było, ale fakt jakby wrócił do regularnej, równej gry to też jest dobrym kandydatem. Btw. oby wrócił jak najszybciej, bo ewidentnie brakuje nam jednej strony, wobec formy pozostałych.

malizna
malizna Dzisiaj, 09:21

Sancho strzelił z wolnego w LM z Brugge, Hazard strzelił w Pokalu i generalnie mógłby wykonywac wolne.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:16

Depay pod tym względem w razie odejścia Sancho też zdecydowanie by się nadał, bo ma niezłe uderzenie ze stałego fragmentu. Daleko mu do Juninho który był ewenementem w tym aspekcie, ale jednak ;)

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:14

Reus już od dawna wypadł z dobrego kopania wolnych. Mam wrażenie, że z bliższych odległości lepiej by wykonywał te wolne Rafał, bo i dograć lepiej potrafi i rogala ze stojącej też zakręcić potrafi. Ewentualnie Sancho, bo to Sancho jak mnie pamięć nie myli strzelił ostatnią naszą bramkę bezpośrednio z wolnego chyba w Pokalu. Ale pewien nie jestem ;)

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

*jaki w BVB

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

Ostatnim piłkarzem jak w BVB trafił z wolnego był Marco Reus od tego czasu posucha. Chciałbym, żeby w BVB grał gość, który trafia tylko z wolnych.

jasiu85
jasiu85 Dzisiaj, 06:42

"gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych", człowiek myśli, że wiele czytał/widział, ale SB to "kopalnia wiedzy". Kawka z rana i SB, to jest to.

pablo
pablo Wczoraj, 23:49

Juve dało ciała z Pirlo chociaż i tak już byli na równi pochyłej z Sarrim. Pirlo będąc legendą klubu ma jednak większy kredyt zaufania niż taki Sarri. Inter ma dobrego trenera i zawodników na poziomie zbliżonym do Juve więc pewnie wygra w tym roku Serie A.

libero180
libero180 Wczoraj, 22:49

Wiesz za kilka lat może być dobry,ale jak ktoś szybciej przejmuje zespół z topu niż ma licencję trenerską to czego można się spodziewać

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:37

gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych ,a został trenerem Juve:

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:36

no jak sie Pirlo wzieło na trenera to co sie dziwic :D

libero180
libero180 Wczoraj, 22:34

Akurat w tym roku Juve nie wygra,zrobili sobie z najlepszej drużyny w lidze poligon doświadczalny dla trenera.

julo1000000
julo1000000 Wczoraj, 22:34

Gratulacje dla Bayernu

statystyki

Użytkownicy online: qzase95
Gości online: 63
Zarejestrowanych użytkowników: 9029
Ostatnio zarejestrowany: karolszustek

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem