Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Przywitaj się
18 lipca 2007, 22:26 [cytuj]
Tez lubię BVB i Lazio :)
Tez lubię BVB i Lazio :)
24 lipca 2007, 10:57 [cytuj]
Witam wszystkich :D
Nazywam sie Tomek mieszkam w Gliwicach, jestem studencikiem Politechniki Slaskiej no a naszej kochanej BVB kibicuje juz 11 lat :) no i jeszcze jakies 50 przede mna ;P mam nadzieje :D
Witam wszystkich :D
Nazywam sie Tomek mieszkam w Gliwicach, jestem studencikiem Politechniki Slaskiej no a naszej kochanej BVB kibicuje juz 11 lat :) no i jeszcze jakies 50 przede mna ;P mam nadzieje :D
24 lipca 2007, 19:54 [cytuj]
siema zesiq, kope lat :-)
siema zesiq, kope lat :-)
25 lipca 2007, 10:42 [cytuj]
no nie da sie ukryc,ze troszkeee czasu minelo ;P ale widze,ze stara ekipa z bvb.com.pl znowu sie pokazuje :D bedzie trzeba sie tutaj zadomowic na tym forum ;p
no nie da sie ukryc,ze troszkeee czasu minelo ;P ale widze,ze stara ekipa z bvb.com.pl znowu sie pokazuje :D bedzie trzeba sie tutaj zadomowic na tym forum ;p
25 lipca 2007, 14:39 [cytuj]
Witam. Jestem Błażej mam 15 lat i mieszkam w Opolu. Z Borussią jestem już od 6 lat. Interesuje się piłką gram w Odrze Opole a wcześniej w Rodle i słucham każdego rodzaju muzyki.
Pozdrawiam:)
Witam. Jestem Błażej mam 15 lat i mieszkam w Opolu. Z Borussią jestem już od 6 lat. Interesuje się piłką gram w Odrze Opole a wcześniej w Rodle i słucham każdego rodzaju muzyki.
Pozdrawiam:)
30 lipca 2007, 14:41 [cytuj]
Witam polskich fanów BVB :)

Mam prawie 20 lat, mieszkam w Katowicach (osiedle Giszowiec), studiuje Ochrone Środowiska razem z Trance_Man'em, dzięki któremu można powiedzieć na tym forum się znalazłem. Jestem kibicem Barcelony. Swoją sympatię do tego klubu przejawiałem juz w roku 1998, kiedy to nabyłem pierwszą koszulkę (Luis Enrique 21) jednak pod żadnym pozorem kibicem nie mogłem się jeszcze wtedy nazywać. Nie znałem historii, nie interesowałem się wynikami i ogólnie miałem małe pojęcie o tym co to jest prawdziwe kibicowanie (11 lat. Więc to raczej normalka). Wybuch prawdziwej miłości, fascynacji i fanatyzmu nastąpił dwa lata później, w roku 2000. Dziś uczucie do klubu z Katalonii jest już w pełni ukształtowane i dojrzałe. Bogate w wiele pięknych, radosnych doświadczeń i wspomnień, ale też i w te smutne , kiedy na przestrzeni lat 2000-03 Barca była w dosyć głębokim kryzysie (nieustanna gra w kratkę, czego wynikiem był brak sukcesów w Hiszpanii i na arenie międzynarodowej, nieudane i przepłacone transfery itd itd.). Nic tak jednak nie umacnia więzi i uczucia pomiędzy kibicem a klubem, jak właśnie ten trudny okres bez sukcesów. I właśnie w tym miejscu, życze Wam, kibicom BVB, by te lata posuchy w waszym klubie wreszcie odeszły w niepamięć i by dane wam było tak jak mnie ostatnimi czasy radować się z wielkich zwycięstw swojej drużyny. Trzymam kciuki za Borussie w najbliższym sezonie. Mistrzostwo ? Może jeszcze nie teraz, ale o europejskie puchary powinniście chyba realnie powalczyć.

Pozdrawiam.
Witam polskich fanów BVB :)

Mam prawie 20 lat, mieszkam w Katowicach (osiedle Giszowiec), studiuje Ochrone Środowiska razem z Trance_Man'em, dzięki któremu można powiedzieć na tym forum się znalazłem. Jestem kibicem Barcelony. Swoją sympatię do tego klubu przejawiałem juz w roku 1998, kiedy to nabyłem pierwszą koszulkę (Luis Enrique 21) jednak pod żadnym pozorem kibicem nie mogłem się jeszcze wtedy nazywać. Nie znałem historii, nie interesowałem się wynikami i ogólnie miałem małe pojęcie o tym co to jest prawdziwe kibicowanie (11 lat. Więc to raczej normalka). Wybuch prawdziwej miłości, fascynacji i fanatyzmu nastąpił dwa lata później, w roku 2000. Dziś uczucie do klubu z Katalonii jest już w pełni ukształtowane i dojrzałe. Bogate w wiele pięknych, radosnych doświadczeń i wspomnień, ale też i w te smutne , kiedy na przestrzeni lat 2000-03 Barca była w dosyć głębokim kryzysie (nieustanna gra w kratkę, czego wynikiem był brak sukcesów w Hiszpanii i na arenie międzynarodowej, nieudane i przepłacone transfery itd itd.). Nic tak jednak nie umacnia więzi i uczucia pomiędzy kibicem a klubem, jak właśnie ten trudny okres bez sukcesów. I właśnie w tym miejscu, życze Wam, kibicom BVB, by te lata posuchy w waszym klubie wreszcie odeszły w niepamięć i by dane wam było tak jak mnie ostatnimi czasy radować się z wielkich zwycięstw swojej drużyny. Trzymam kciuki za Borussie w najbliższym sezonie. Mistrzostwo ? Może jeszcze nie teraz, ale o europejskie puchary powinniście chyba realnie powalczyć.

Pozdrawiam.
30 lipca 2007, 14:50 [cytuj]
Witamy serdecznie Sebol, świetnie że sie pojawiłes u Nas. Niebawem Zlot, który będzie okazją do spotkania z szerokim gronem kibiców.
Witamy serdecznie Sebol, świetnie że sie pojawiłes u Nas. Niebawem Zlot, który będzie okazją do spotkania z szerokim gronem kibiców.
31 lipca 2007, 15:20 [cytuj]
Witam ,jestem Tomek z Lublina.Moim "nadklubem" jest Inter Mediolan ,ale od kilku lat (mniej więcej od sześciu ,może siedmiu) kibicuję również Borussii Dortmund.
"sebol" powiedział/a:
Nic tak jednak nie umacnia więzi i uczucia pomiędzy kibicem a klubem, jak właśnie trudny okres bez sukcesów.
Dokładnie.Przerabiałem to już kibicując Interowi.I przerabiam nadal ,ponieważ sympatyzuję również z Paris SG.Pamięta ktoś ostatnie mistrzostwo paryżan :?: :-/
Dokładnie.Przerabiałem to już kibicując Interowi.I przerabiam nadal ,ponieważ sympatyzuję również z Paris SG.Pamięta ktoś ostatnie mistrzostwo paryżan :?: :-/
6 sierpnia 2007, 17:59 [cytuj]
Cześć, czołem jestem Karol :mrgreen: Co poniektórzy mają ten zaszczyt i mnie znają, pozostali właśnie mają okazję się ze mną przywitać 8-)
Cześć, czołem jestem Karol :mrgreen: Co poniektórzy mają ten zaszczyt i mnie znają, pozostali właśnie mają okazję się ze mną przywitać 8-)
6 sierpnia 2007, 20:05 [cytuj]
Witam na forum :) Kto pamięta Radzia ze starych czasów Szeryfa to pamięta ;] Miło Was znowu widzieć
Witam na forum :) Kto pamięta Radzia ze starych czasów Szeryfa to pamięta ;] Miło Was znowu widzieć
6 sierpnia 2007, 21:02 [cytuj]
widze, ze ekipa sgn-u sie zbiera :) To milo :) Jest juz nas duzo :D

witamy! :)
widze, ze ekipa sgn-u sie zbiera :) To milo :) Jest juz nas duzo :D

witamy! :)
26 października 2007, 22:13 [cytuj]
Willkommen,
Starym fanom przedstawiać się nie muszę :)
Która to już stronka i które forum?
Do rzeczy, zwą mnie Murzyn (Maciek), mieszkam na Pomorzu Gdańskim, jestem studentem trzeciego roku Biologii na Uniwersytecie Gdańskim, a z zawodu analitykiem chemicznym. O zainteresowaniach nie będę pisał, są w profilu.
Z BVB od połowy lat '90, na meczu póki co jeden raz, ale ze zacną ekipą :mrgreen:
Tyle o sobie. Jak chcesz poznać mnie lepiej, to dzwoń: 0700-321-582 (10zł +VAT/min)

Duch SGN-u jest nieśmiertelny.
Willkommen,
Starym fanom przedstawiać się nie muszę :)
Która to już stronka i które forum?
Do rzeczy, zwą mnie Murzyn (Maciek), mieszkam na Pomorzu Gdańskim, jestem studentem trzeciego roku Biologii na Uniwersytecie Gdańskim, a z zawodu analitykiem chemicznym. O zainteresowaniach nie będę pisał, są w profilu.
Z BVB od połowy lat '90, na meczu póki co jeden raz, ale ze zacną ekipą :mrgreen:
Tyle o sobie. Jak chcesz poznać mnie lepiej, to dzwoń: 0700-321-582 (10zł +VAT/min)

Duch SGN-u jest nieśmiertelny.
27 października 2007, 00:04 [cytuj]
Ja jestem Józek z Katowic
Ja jestem Józek z Katowic
31 października 2007, 20:39 [cytuj]
Witam wszystkich

Ja też już trochę z wami byłem i estem choć tylko "komentarzowo":] Nazywam się Krzysiek i pochodzę z Czeladzi - takie miasteczko na Śląsku :] Kibicuje naszym chłopakom od 1992 roku i tak już zostanie :] Mam 25 lat więc też nie należę do najmłodszych ;]]] Narazie "zrobiłem" licencjat z Turystyki i Rekreacji na GWSH w Katowicach a z zawodu jestem hotelarzem :) o wszystkich innych rzeczach pogadamy mam nadzieje na jakimś zlocie :)
Witam wszystkich

Ja też już trochę z wami byłem i estem choć tylko "komentarzowo":] Nazywam się Krzysiek i pochodzę z Czeladzi - takie miasteczko na Śląsku :] Kibicuje naszym chłopakom od 1992 roku i tak już zostanie :] Mam 25 lat więc też nie należę do najmłodszych ;]]] Narazie "zrobiłem" licencjat z Turystyki i Rekreacji na GWSH w Katowicach a z zawodu jestem hotelarzem :) o wszystkich innych rzeczach pogadamy mam nadzieje na jakimś zlocie :)
23 listopada 2007, 16:52 [cytuj]
Siema!Nazywam sie Mateusz:Pjestem kibicem B.V.B. od małego i za ten klub jestem gotów oddać życie:Dinteresuje sie oprucz piłki nożnej to muzyką(głównie Niemiecki HH i Rock:D),koszykówka itd.Zajmuje sie(niestety)nauką w Mechanikuw w Olkuszu!
Pozdro!!
Siema!Nazywam sie Mateusz:Pjestem kibicem B.V.B. od małego i za ten klub jestem gotów oddać życie:Dinteresuje sie oprucz piłki nożnej to muzyką(głównie Niemiecki HH i Rock:D),koszykówka itd.Zajmuje sie(niestety)nauką w Mechanikuw w Olkuszu!
Pozdro!!
6 stycznia 2008, 01:37 [cytuj]
Hello. Mnie to juz chyba prawie wszyscy zapomnieli (no moze poza Rebuzzem, Chaozem i T-mac'em) :) Wiecznie mlody 26-latek. Z BVB od 11 lat, na polskiej scenie BVB oj chyba prawie od zarania dziejow, bo pamietam jeszcze taka prosta, czarna stronke z newsami. Pamietam z niej MiLka, Mayka itp. (chociaz pamiec moze mnie mylic). Potem przyszla pora na SGN (Szeryf, Dziki, Rebuzz, zniwiaz, Radziu itp...). Nigdy nie zapomne jak na forum byl przestoj i ze zniwiazem w pare dni napisalismy we dwojke kilkaset postow. Gadalismy ze soba jak na gg (na temat BVB oczywiscie). Teraz niestety nie mam juz czasu na sleczenie przed kompem. Skonczylem studia, mieszkam od prawie 2 lat w Irlandii. Nie narzekam. Tylko niestety nigdzie tu nie puszczaja meczow BVB i musze liczyc jedynie na Sopcasta etc.
Pozdrowionka dla wszystkich starych i nowych userow :)
Hello. Mnie to juz chyba prawie wszyscy zapomnieli (no moze poza Rebuzzem, Chaozem i T-mac'em) :) Wiecznie mlody 26-latek. Z BVB od 11 lat, na polskiej scenie BVB oj chyba prawie od zarania dziejow, bo pamietam jeszcze taka prosta, czarna stronke z newsami. Pamietam z niej MiLka, Mayka itp. (chociaz pamiec moze mnie mylic). Potem przyszla pora na SGN (Szeryf, Dziki, Rebuzz, zniwiaz, Radziu itp...). Nigdy nie zapomne jak na forum byl przestoj i ze zniwiazem w pare dni napisalismy we dwojke kilkaset postow. Gadalismy ze soba jak na gg (na temat BVB oczywiscie). Teraz niestety nie mam juz czasu na sleczenie przed kompem. Skonczylem studia, mieszkam od prawie 2 lat w Irlandii. Nie narzekam. Tylko niestety nigdzie tu nie puszczaja meczow BVB i musze liczyc jedynie na Sopcasta etc.
Pozdrowionka dla wszystkich starych i nowych userow :)
6 stycznia 2008, 01:43 [cytuj]
Kali ja Ciebie pamiętam ;-)
Kali ja Ciebie pamiętam ;-)
6 stycznia 2008, 02:31 [cytuj]
Witamy wśród żywych... :mrgreen: I oczywiście uczestników sopockich zlotów się nie zapomina... :-D 8-)
Witamy wśród żywych... :mrgreen: I oczywiście uczestników sopockich zlotów się nie zapomina... :-D 8-)
6 stycznia 2008, 13:36 [cytuj]
Ja tez pamietam :-P
Ja tez pamietam :-P
6 stycznia 2008, 15:35 [cytuj]
Ja tez pamietam.. ludzi SGN-u sie nie zapomina :]
Ja tez pamietam.. ludzi SGN-u sie nie zapomina :]
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 7 5 1 1 16
2. Bayer Leverkusen 7 5 1 1 16
3. Borussia Dortmund 7 5 0 2 15
4. SC Freiburg 7 4 3 0 15
5. VfL Wolfsburg 7 4 1 2 13
6. 1. FC Köln 7 3 3 1 12
7. Union Berlin 7 3 3 1 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 120
2. Kamilos09 114
3. kasztan 114
4. badus22 111
5. Kuba726 111
6. tsaw 111
7. theywd 111
cała tabela

shoutbox

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 20:27

Newcastle wykluczył ;)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 20:27

Prędzej City, ewentualnie Real

Dargos
Dargos Wczoraj, 20:20

Albo Haaland trafi do bayernu i znów będzie strzelał hattricki w meczu przeciwko BVB

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 20:02

(podobno) Bayern łasi się na Haalanda i planuje jak sprzedać Lewego. Jeszcze dojdzie do sytuacji, że Erling wybierze inny klub, a niezadowolony Lewy wymusi odejście. Wilk głodny a owcy nie ma.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 12:12

takie numery i kręci się ze 20 razy aż wyjdzie w końcu

F1066
F1066 Wczoraj, 11:39

sport.wprost.pl/amp/10515004/erling-haaland-popisal-sie-sztuczka-na-treningu-jest-nagranie.html

Borix
Borix 1 dni temu, 2021-10-14

@victor, obyś miał rację. Trzymaj kciuki mocno!

bizon5314
bizon5314 1 dni temu, 2021-10-14

Poszły 20 dysze

victor
victor 1 dni temu, 2021-10-14

Borix Dziwnym trafem dzisiaj rano wysyłałem kasę na ten cel, może to dobra wróżba dla chłopaka ?! Trzymam kciuki za jego zdrowie

Borix

siepomaga.pl/wzrok-leona Bardzo proszę o wsparcie nawet najmniejszą kwotą, to chłopczyk pochodzący z mojego rodzinnego miasta.

Borix

@obywatelap będą zimą trzy ruchy i wór suchy :)

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-14

Morey już biega po stadionie (były wczoraj zdjęcia). Może na wiosnę będzie gotów. Adeyemi może grać na skrzydle i podobno nie będzie następcą Haalanda. Może go na skrzydłowego szykują? Podobno rozmowy dobrze idą.

Helmut Geier
Helmut Geier 2 dni temu, 2021-10-14

W zimie Adeyemi i wypożyczyć go do końca sezonu do Salzburga . Nie wiem jak zarząd się zapatruje na prawą obronę bo Meniuer jako tako się obudził nie wiadomo co z Moreyem a do wyszarpania jest Mazraoui z Ajaxu

obywatelap
obywatelap 2 dni temu, 2021-10-13

Jeśli będzie grał dobrze, to ten wykup za 10 - 12 mln euro, okaże się gratką. Wilki za Lacroixa chcą już 40 mln euro. Ciekawe, czy będą w ogóle jakieś ruchy w zimowym oknie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 dni temu, 2021-10-13

Ciekawe jak zaprezentuje się Pongracić na tle całego sezonu, bo patrząc na ilość kontuzji to szanse dostanie wielokrotnie.

F1066
F1066 3 dni temu, 2021-10-13

I widac, ze reszta Userow tez ma jaja!!! Wcale sie nie dziwie co sie tu dzieje w trakcie meczu !!

F1066
F1066 3 dni temu, 2021-10-13

Ale Q smieszne !!! Biedny Schlesier mieszkajacy za granica. Ha Ha

MAKAVELI
MAKAVELI 3 dni temu, 2021-10-12

Szefowie największych banków zorganizowali mistrzostwa świata we włamywaniu się do sejfu. Zasada była taka: Reprezentacja kraju ma minutę na włamanie się do sejfu przy zgaszonym świetle. Po minucie zapala się światło, co jest równoznaczne z przegraną. Pierwsi wystartowali Niemcy... mija minuta - nie udało się. Następnie startują Hiszpanie... ta sama sytuacja. Potem Kolejni Holendrzy, Szwedzi, Portugalczycy... nie udaje się nikomu. W końcu startują Polacy... Po minucie pan wciska przycisk, ale światło się nie zapala. Jeden Polak do drugiego: - Rychu mamy tyle kasy, na ch** ci jeszcze ta żarówka?

zesik
zesik 3 dni temu, 2021-10-12

Myślę,że bardziej wszyscy są załamani tym,że co chwilę dochodzi ktoś nowy kontuzjowany.. a jeszcze kilku jest na reprezentacji.. :/

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 dni temu, 2021-10-12

Spokojnie, poczekaj aż BVB przegra mecz ;)

wola
wola 3 dni temu, 2021-10-12

Coś cisza od wczoraj na shoutboxie, to chyba cisza przed burzą

wola
wola 4 dni temu, 2021-10-11

Powoli już mam dość kupowania lub wypożyczenia na rok lub dwa. Ciągłe zasypywanie dziur po Hakimim, Sancho i wkrótce po Haalandzie już mnie męczą.

wola

Jeśli ten Karim Adeyemi to taki kozak i na pewno odejdzie, w takim razie może go kupić i sprzedać w jednym oknie transferowym. A za zarobione pieniądze kupić kogoś na stałe. Ha, ha, ha!!!!

wola

Lista kontuzjowanych robi wrażenie: Thomas Meunier, Thorgan Hazard, Raphaël Guerreiro, Manuel Akanji i Youssoufa Moukoko. No chłopaki, trzeba szybko się wyleczyć, bo 11 listopada następna kolejka eliminacji!!!!

bialy0003
bialy0003 5 dni temu, 2021-10-10

Nie prawda. W FM już trzy razy wygrałem ligę mistrzów.

qzase95
qzase95 5 dni temu, 2021-10-10

jak ktos sie chce wybrac z nami na mecz Unionu to priv :)

qzase95
qzase95 5 dni temu, 2021-10-10

juz wiem o co chodzi w BVB. Kibic Unionu Berlin uswiadomil mi dlaczego BVB nigdy nie wejdzie na poziom Bayernu. Smutne, ale Einmal Borusse, immer Borusse :)

bizon5314
bizon5314 5 dni temu, 2021-10-10

To są śmieszny żarty, żeby np 2 h przed meczem wypadał Reus i Haaland, albo gadają,ze kwestia kilku dni a chłopa 2 miechy nie widać no ku..

bizon5314
bizon5314 5 dni temu, 2021-10-10

To prawda, ale teraz jest jakieś apogeum. Moim zdaniem to jak piszę bylokowsky tnz leży przygotowanie fizyczne i brak specjalistów. Niech tam w końcu ktoś ruszy głową i zatrudni ludzi co się znają na rzeczy.

libero180
libero180 5 dni temu, 2021-10-10

W BVB kontuzje są wiecznym problemem a przyczyny to już od dawna nikt nie znalazł.

statystyki

Użytkownicy online: toman
Gości online: 39
Zarejestrowanych użytkowników: 9244
Ostatnio zarejestrowany: wiktor.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem