Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Przywitaj się
30 czerwca 2013, 19:34 [cytuj]
"Siwy" powiedział/a:
ufff....w końcu.

Ile kosztował i jaki dałeś mu kontrakt? :mrgreen:
Kontrakt słowny; prawdopodobnie zostanie z nami do końca kariery, gdyż powiedział, że na forum jest jego rodzina i dom oraz że tu czuje się najlepiej.
Kontrakt słowny; prawdopodobnie zostanie z nami do końca kariery, gdyż powiedział, że na forum jest jego rodzina i dom oraz że tu czuje się najlepiej.
30 czerwca 2013, 20:19 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
Kontrakt słowny
No wiesz Ty co, w dzisiejszych czasach? :mrgreen:
"Murzyn" powiedział/a:
prawdopodobnie zostanie z nami do końca kariery, gdyż powiedział, że na forum jest jego rodzina i dom oraz że tu czuje się najlepiej.
Wyczuwam podtekst do pewnego naszego byłego piłkarza :mrgreen:
No wiesz Ty co, w dzisiejszych czasach? :mrgreen:
[quote="Murzyn"]prawdopodobnie zostanie z nami do końca kariery, gdyż powiedział, że na forum jest jego rodzina i dom oraz że tu czuje się najlepiej.
11 sierpnia 2013, 20:11 [cytuj]
Cześć

Mam na imię Piotrek,mam 21 lat i jestem kibicem LFC. Zarejestrowałem sie na waszej stronie, ponieważ interesuję się Bundesligą i lubię,a także podziwiam waszą drużynę ;-)
Cześć

Mam na imię Piotrek,mam 21 lat i jestem kibicem LFC. Zarejestrowałem sie na waszej stronie, ponieważ interesuję się Bundesligą i lubię,a także podziwiam waszą drużynę ;-)
11 sierpnia 2013, 20:20 [cytuj]
Witaj, miło Cię poznać ;)
Witaj, miło Cię poznać ;)
8 września 2013, 12:03 [cytuj]
Również chciałbym się przywitać. Mam 21 lat, futbolem interesuję się od 2000 roku, kiedy w wieku 8 lat obejrzałem Euro w Belgii i Holandii. Od 2004 roku jestem kibicem FC Barcelony, a z BVB sympatyzuję od stosunkowo niedawna, bo od 2010 roku. Bardzo podoba mi się wasza strona główna, jak i forum, więc mam nadzieję, że miło tu spędzę czas.
Również chciałbym się przywitać. Mam 21 lat, futbolem interesuję się od 2000 roku, kiedy w wieku 8 lat obejrzałem Euro w Belgii i Holandii. Od 2004 roku jestem kibicem FC Barcelony, a z BVB sympatyzuję od stosunkowo niedawna, bo od 2010 roku. Bardzo podoba mi się wasza strona główna, jak i forum, więc mam nadzieję, że miło tu spędzę czas.
8 września 2013, 16:07 [cytuj]
Witamy i zapraszamy do dyskusji ;-)
Witamy i zapraszamy do dyskusji ;-)
9 września 2013, 00:03 [cytuj]
"emcioo" powiedział/a:
jestem kibicem FC Barcelony
:mrgreen:
Rowniez witam :lol:
:mrgreen:
Rowniez witam :lol:
10 września 2013, 16:32 [cytuj]
Widzę, że sympatycy Realu także goszczą na tym forum. Będzie o czym dyskutować w temacie o lidze hiszpańskiej. :-)
Widzę, że sympatycy Realu także goszczą na tym forum. Będzie o czym dyskutować w temacie o lidze hiszpańskiej. :-)
16 września 2013, 12:27 [cytuj]
"emcioo" powiedział/a:
Będzie o czym dyskutować w temacie o lidze hiszpańskiej. :-)
Proszę nie róbcie nam tego...
17 września 2013, 18:36 [cytuj]
"Siwy" powiedział/a:
[quote="emcioo"]Będzie o czym dyskutować w temacie o lidze hiszpańskiej. :-)
Proszę nie róbcie nam tego...[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To moze byc ciekawe :mrgreen:
1 listopada 2013, 21:41 [cytuj]
Witajcie,

Szczerze mówiąc BVB na poważnie interesuję się od początku 2011 roku, choć szalik Borussi posiadam już chyba z 10 lat ( aż wstyd się przyznać ile czasu zajęło mi zorientowanie się jakiemu klubowi kibicować ;-) ). Pierwszym meczem BVB, jakie dane mi było oglądnąć była potyczka z Schalke coś koło 2005 roku, rozegrana na Veltins Arena i o ile mnie pamięć nie zawodzi niestety przegrana przez Dortmund ( byłoby mi miło, gdyby ktoś mógł mnie oświecić co do tego spotkania, wiem, że w tym meczu Weidenfeller grał znakomicie).
Od 2011, a konkretnie od spotkania z Bayernem na Alianz śledzę praktycznie każdy mecz BVB, również w tym okresie zacząłem odwiedzać stronę, jednak dopiero dziś coś mnie natchnęło, by się zarejestrować. A tak prywatnie to jestem 19- latkiem z okolic Żywca.
Co do etymologii nicku: Bart- Bartek, Dor- Dortmund :-D
[b]Witajcie,[/b]

Szczerze mówiąc BVB na poważnie interesuję się od początku 2011 roku, choć szalik Borussi posiadam już chyba z 10 lat ( aż wstyd się przyznać ile czasu zajęło mi zorientowanie się jakiemu klubowi kibicować ;-) ). Pierwszym meczem BVB, jakie dane mi było oglądnąć była potyczka z Schalke coś koło 2005 roku, rozegrana na Veltins Arena i o ile mnie pamięć nie zawodzi niestety przegrana przez Dortmund ( byłoby mi miło, gdyby ktoś mógł mnie oświecić co do tego spotkania, wiem, że w tym meczu Weidenfeller grał znakomicie).
Od 2011, a konkretnie od spotkania z Bayernem na Alianz śledzę praktycznie każdy mecz BVB, również w tym okresie zacząłem odwiedzać stronę, jednak dopiero dziś coś mnie natchnęło, by się zarejestrować. A tak prywatnie to jestem 19- latkiem z okolic Żywca.
Co do etymologii nicku: Bart- Bartek, Dor- Dortmund :-D
1 listopada 2013, 22:21 [cytuj]
Nick pasowałby też BoruBar :-P

Witamy na forum!

@down

Dzięki, spróbuję zapamiętać :-)

Wygaś.
Nick pasowałby też BoruBar :-P

Witamy na forum!

@down

Dzięki, spróbuję zapamiętać :-)

Wygaś.
1 listopada 2013, 23:01 [cytuj]
"13" powiedział/a:
pasował by
Sory że akurat konkretnie na Twoim przykładzie, ale ten błąd jest powielany na forum u bardzo dużej liczby osób, więc nie pije jedynie do Ciebie. ;-)

Cząstkę -by z osobowymi formami czasowników i z osobowymi formami czasowników użytymi w funkcji bezosobowej, piszemy łącznie. Czyli pasowałby.
Sory że akurat konkretnie na Twoim przykładzie, ale ten błąd jest powielany na forum u bardzo dużej liczby osób, więc nie pije jedynie do Ciebie. ;-)

Cząstkę -by z osobowymi formami czasowników i z osobowymi formami czasowników użytymi w funkcji bezosobowej, piszemy łącznie. Czyli [b]pasowałby[/b].
6 stycznia 2014, 19:51 [cytuj]
Witam,

Mam 26 lat i choć nie jestem fanem Borussii (w lidze niemieckiej nie kibicuję nikomu), to postanowiłem się tu zarejestrować, żeby poczytać opinie kibiców na temat Lewandowskiego i jego odejścia do Bayernu.

Piłką interesuję się od MŚ 1994, kiedy to jako siedmioletni dzieciak oglądałem mecze razem z dziadkiem. Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o Borussię, to najlepiej pamiętam czasy triumfu w LM (z tamtej ekipy szczególnie lubiłem K.H. Riedle) i potem Rosicky'ego i Kollera. Potem straciłem z oczu Bundesligę, więc i Borussię.
Witam,

Mam 26 lat i choć nie jestem fanem Borussii (w lidze niemieckiej nie kibicuję nikomu), to postanowiłem się tu zarejestrować, żeby poczytać opinie kibiców na temat Lewandowskiego i jego odejścia do Bayernu.

Piłką interesuję się od MŚ 1994, kiedy to jako siedmioletni dzieciak oglądałem mecze razem z dziadkiem. Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o Borussię, to najlepiej pamiętam czasy triumfu w LM (z tamtej ekipy szczególnie lubiłem K.H. Riedle) i potem Rosicky'ego i Kollera. Potem straciłem z oczu Bundesligę, więc i Borussię.
6 stycznia 2014, 19:53 [cytuj]
"JaNóż" powiedział/a:
to postanowiłem się tu zarejestrować, żeby poczytać opinie kibiców na temat Lewandowskiego i jego odejścia do Bayernu.
Boże broń... Mam nadzieję, że ograniczysz się do czytania, bo mieliśmy już tu wystarczająco wiele jałowych dyskusji o Lewym i Bayernie.

Witamy na forum.
Boże broń... Mam nadzieję, że ograniczysz się do czytania, bo mieliśmy już tu wystarczająco wiele jałowych dyskusji o Lewym i Bayernie.

Witamy na forum.
6 stycznia 2014, 19:59 [cytuj]
"Volverin" powiedział/a:
[quote="JaNóż"]to postanowiłem się tu zarejestrować, żeby poczytać opinie kibiców na temat Lewandowskiego i jego odejścia do Bayernu.

Witamy na forum.[/quote] Masz nadzieję, że ograniczę się do czytania w sensie, że nie będę pisał w ogóle, czy nie będę pisał o transferze Lewandowskiego?

Witamy na forum.
6 stycznia 2014, 20:00 [cytuj]
Oczywiście chodziło mi o transfer Lewandowskiego. Zachęcam do pisania na inne tematy. ;-)
Oczywiście chodziło mi o transfer Lewandowskiego. Zachęcam do pisania na inne tematy. ;-)
6 stycznia 2014, 20:29 [cytuj]
Co wy. Jak sie skońćzy dyskusja to zawsze można zacząć ją od nowa :lol: Przecież w temacie o Lewym taka zasada panowała od 2 lat.
Co wy. Jak sie skońćzy dyskusja to zawsze można zacząć ją od nowa :lol: Przecież w temacie o Lewym taka zasada panowała od 2 lat.
6 stycznia 2014, 20:36 [cytuj]
Nie tylko w temacie o Lewym, Tomek coś o tym wie :mrgreen:

Witam JaNóż, komu kibicujesz?
Nie tylko w temacie o Lewym, Tomek coś o tym wie :mrgreen:

Witam JaNóż, komu kibicujesz?
6 stycznia 2014, 20:40 [cytuj]
AC Milanowi. Mój pierwszy oglądany finał LM, to przegrana Milanu z Ajaxem w 95 roku.
AC Milanowi. Mój pierwszy oglądany finał LM, to przegrana Milanu z Ajaxem w 95 roku.
|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 5 4 1 0 13
2. Bayern Monachium 5 4 0 1 12
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer 04 Leverkusen 5 2 3 0 9
5. VfB Stuttgart 5 2 2 1 8
6. Borussia Mönchengladbach 5 2 2 1 8
7. Werder Brema 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. MrProroK 81
2. RickenZMazowsza 78
3. legmg04 78
4. JungKamil3 78
5. BVB Super 78
6. angor18 75
7. Pingas 75
cała tabela

shoutbox

Goczuś95
Goczuś95 moment temu

Kurczę, najgorsze jest to, że dostajemy piękne prezenty w postaci remisu w meczu Brugge - Lazio, a i tak pewnie tego nie wykorzystamy, bo od dłuższego już czasu gramy kupę... Wyniki są jako-takie, jak to określił Zibi Boniek "jedziemy na picu"... Tylko jak długo jeszcze?

F1066
F1066 12 minut temu

Hahaaa?

F1066
F1066 15 minut temu

I jeszcze cos na Dobranoc;)))))) https://mobile.twitter.com/AIex1904/status/1321211139053752320?s=20

F1066
F1066 22 minut temu

A moze po tym meczu troche Musik? https://open.spotify.com/track/5oFqV7RK8agXk9wzhuSZBj?si=vXr7WSvgREiizha6oF1XQQ

Ksordius2323
Ksordius2323 42 minut temu

po tym meczu aż boję sie o ten mecz z Bayernem

majeczek78
majeczek78 44 minut temu

Potencjał w drużynie jest ogromny ale niestety nie wykorzystany. Mając w składzie takiego napastnika jakim jest Erling nie gramy tak aby stwarzać mu dogodne sytuacje. Ten napastnik potrzebuje piłki do której będzie mógł dojść i rozpędzony ją uderzyć, a my gramy tak że chłop stoi na 7 metrze z plastrem a reszta klepie w polu karnym piętkami....

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 46 minut temu

Ważne że Lazio traci punkty.

Sirinuxson
Sirinuxson 52 minut temu

Tiki-sraka, najgorszy styl gry nawet gdy Guardiola wygrywał tym stylem wszystko z Barceloną, ich mecze to była katorga, nudne do wyrzygania. A u nas ani trofeów, ani tym bardziej stylu, nic ciekawego nie prezentujemy. I jak my mamy zatrzymywać takich grajków jak Sancho, Hakimi czy Reyna?

F1066
F1066 57 minut temu

Sancho chyba zakochany ;))))

Pawelinho
Pawelinho 57 minut temu

Już czasów Tuchcia dało się to zauważyć.

Dargos
Dargos 59 minut temu

To się zaczęło od Stogera, wcześniej tak nie było. I licze że po Favre też tak nie będzie.

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Dargos tylko, że to nie jest nic nowego tak było przed Favre'm i będzie po nim...niestety.

majeczek78
majeczek78 godzinę temu

Wiadomo - lepsza taka wygrana jak żadna...

Dargos
Dargos godzinę temu

Oczywiście, tylko że wszyscy dobrze wiemy, że tak nie będzie, i w kluczowych meczach będą dostawać w dupę, ze średniakami (tak jak dzisiaj) razy wygrywać raz przegrywać a rzeczywistość będzie zakłamywana przez zwycięstwa (też wysokie) z ogórkami

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Jeżeli tak mają wyglądać wygrane BVB to ja nie mam nic przeciwko. Lepiej grać gorzej pierwszą i zremisować, a później zdobyć decydujące gole w drugiej czyli zdobyć trzy punkty w LM/BL.

Dargos
Dargos godzinę temu

Jessst wygrali, można dalej zakłamywać rzeczywistość że jest dobrze.

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Bellingham zaliczył asystę.

majeczek78
majeczek78 godzinę temu

Dziadek i tak nie dostrzega że w tej chwili Brandt daje więcej niż Marco, Sancho i Reyna.. Woli go trzymać na ławie. A w meczu z S04 pokazał co potrafi....

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Haaland w końcówce też ważne trafienie dla niego.

Maliniak1991
Maliniak1991 godzinę temu

rb to na lidze się skupia

F1066
F1066 godzinę temu

Uffff

majeczek78
majeczek78 godzinę temu

W końcu Erling dostał odpowiednią piłkę i już wiedział co z tym zrobić...

F1066
F1066 godzinę temu

Ende!,

Maliniak1991

bez brandta to nie powiniśmy nawet wychodzić na mecz

Miniu99
Miniu99 godzinę temu

Mu już 5:0

MedBVB
MedBVB godzinę temu

Erling

UkaszBVB
UkaszBVB godzinę temu

Brandt w 15 min zrobil wiecej niz Reus w calym meczu

F1066
F1066 godzinę temu

Ööööööörling

Alex139
Alex139 godzinę temu

Erling kozak

Maliniak1991

brandt to kozak

statystyki

Użytkownicy online: miko09, Szegii, Goczuś95, navil, Ignaś
Gości online: 55
Zarejestrowanych użytkowników: 8903
Ostatnio zarejestrowany: Johnny423

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem