Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Przywitaj się
8 czerwca 2007, 14:15 [cytuj]
Temat będzie służył do przywitania się nowgo usera z inny użytkownikami forum.
Temat będzie służył do przywitania się nowgo usera z inny użytkownikami forum.
8 czerwca 2007, 16:51 [cytuj]
Siema wszystkim :) Tu Diego :) niektórzy mogą mnie pamietąc z tego, że wieki temu byłem newsmenem i felietonistą na naszej kochanej stronce i przeżyłem kilka reaktywyacji owej stronki. Niestety z braku czasu nie mogłem zostać newsmenem. Kto wie może jeszcze kiedyś wróce oczywiscie o ile mnie zechcą :P Pozdro i mam nadzieje ze forko urosnie w sile :)
Siema wszystkim :) Tu Diego :) niektórzy mogą mnie pamietąc z tego, że wieki temu byłem newsmenem i felietonistą na naszej kochanej stronce i przeżyłem kilka reaktywyacji owej stronki. Niestety z braku czasu nie mogłem zostać newsmenem. Kto wie może jeszcze kiedyś wróce oczywiscie o ile mnie zechcą :P Pozdro i mam nadzieje ze forko urosnie w sile :)
8 czerwca 2007, 19:06 [cytuj]
Witam również, jestem Jacare(zinho) :) jak kto woli :) nazywam sie Wojtek, bylem redaktorem na stronie przed ostatnia zmiana :) a teraz tez jakoś brakuje trochę czasu żeby sie zgłosić :D poza tym jestem Studentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, specjalność Automatyzacja i robotyzacja procesów odlewniczych :). Interesuje sie BVB09, Juventusem Turyn i Atletico Mineiro :) a poza piłką to Sztuki walk konkretnie MMA i BJJ oraz formułą 1 a konkretniej Scuderia Ferrari :D

pozdrawiam wszystkich :)
Witam również, jestem Jacare(zinho) :) jak kto woli :) nazywam sie Wojtek, bylem redaktorem na stronie przed ostatnia zmiana :) a teraz tez jakoś brakuje trochę czasu żeby sie zgłosić :D poza tym jestem Studentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, specjalność Automatyzacja i robotyzacja procesów odlewniczych :). Interesuje sie BVB09, Juventusem Turyn i Atletico Mineiro :) a poza piłką to Sztuki walk konkretnie MMA i BJJ oraz formułą 1 a konkretniej Scuderia Ferrari :D

pozdrawiam wszystkich :)
8 czerwca 2007, 20:06 [cytuj]
a ja nie jestem redaktorem i jest git. jestem fanem Borussi Dortmund. a o sobie to nigdy nie pissze bo lubie byc tajemnica, a poza tym to w dzisiejszych czasach jest to nie bezpieczne
a ja nie jestem redaktorem i jest git. jestem fanem Borussi Dortmund. a o sobie to nigdy nie pissze bo lubie byc tajemnica, a poza tym to w dzisiejszych czasach jest to nie bezpieczne
8 czerwca 2007, 21:11 [cytuj]
elo tu Rulez260 z Żyrowej( opolskie dla niekumatych) bvb, hip hop, fantastyka szeroko pojęta to ja Uczę się w elitarnym liceum im. Sienkiewicza w Kożlu

Zycie można przeżyć na dwa sposoby: albo tak, że nic nie jest cudem, albo tak, że wszystko jest cudem
elo tu Rulez260 z Żyrowej( opolskie dla niekumatych) bvb, hip hop, fantastyka szeroko pojęta to ja Uczę się w elitarnym liceum im. Sienkiewicza w Kożlu

Zycie można przeżyć na dwa sposoby: albo tak, że nic nie jest cudem, albo tak, że wszystko jest cudem
8 czerwca 2007, 21:33 [cytuj]
Troche zejde z tematu, wybaczcie. Rulez260 grasz w juniorach Victoria Żyrowa? Gratuluje awansu do drugiej ligi :D Tak wogóle to witam wszystkich, jestem Damian i mam 18 lat. Interesuje się grafiką komputerową, językiem HTM-L, PHP by przemo (mam własne forum z turniejami fifa:D). Chodze do Liceum, kocham (BVB) , sport i komputery.
Troche zejde z tematu, wybaczcie. [b]Rulez260[/b] grasz w juniorach Victoria Żyrowa? Gratuluje awansu do drugiej ligi :D Tak wogóle to witam wszystkich, jestem Damian i mam 18 lat. Interesuje się grafiką komputerową, językiem HTM-L, PHP by przemo (mam własne forum z turniejami fifa:D). Chodze do Liceum, kocham (BVB) , sport i komputery.
8 czerwca 2007, 22:25 [cytuj]
Witam Serdecznie ! Mam na imię Marek, jestem z Jaworzna i własnie niedawno stuknela mi rowna 20 :P (coz starosc nie radosc) . Jestem Newsmanem na Naszej stronie borussia.com.pl . Interesuje sie sportem, głownie piłką nożną, muzyką trance & progressive i oczywiscie kibicuje Borussii Dortmund. Studiuje w systemie dziennym na UŚ na kierunku Ochrona Srodowiska. Witam wszystkich raz jeszcze !
Stworzmy razem potężny serwis fanów BVB !!
Witam Serdecznie ! Mam na imię Marek, jestem z Jaworzna i własnie niedawno stuknela mi rowna 20 :P (coz starosc nie radosc) . Jestem Newsmanem na Naszej stronie borussia.com.pl . Interesuje sie sportem, głownie piłką nożną, muzyką trance & progressive i oczywiscie kibicuje Borussii Dortmund. Studiuje w systemie dziennym na UŚ na kierunku Ochrona Srodowiska. Witam wszystkich raz jeszcze !
Stworzmy razem potężny serwis fanów BVB !!
8 czerwca 2007, 22:38 [cytuj]
Tomi
Lat :18
Zawód: leń :)
Jestem w miare normalnym człowiekiem, interesuje sie wszystkim, na codzien opie.dalam sie:)
Ostatnio zaczelem tuningowac obudowe, dzieki koledze z starego forum :)
Tomi
Lat :18
Zawód: leń :)
Jestem w miare normalnym człowiekiem, interesuje sie wszystkim, na codzien opie.dalam sie:)
Ostatnio zaczelem tuningowac obudowe, dzieki koledze z starego forum :)
8 czerwca 2007, 22:56 [cytuj]
Witam :D
Mam na imię Adam jestem ze Skokowej takiej małej mieściny niedaleko Wrocka a obecnie mieszka i pracuje w UK. BVB Kocham już ponad 10 latek :D i cały czas śledzę ich poczytania i chciałbym się kiedyś wybrać na Westfalenstadion tzn Signal Iduna Park :D na jakiś meczyk więc może kiedyś wspólnie jakiś wyjazd zorganizujemy :D
pozdro dla wszystkich
Witam :D
Mam na imię Adam jestem ze Skokowej takiej małej mieściny niedaleko Wrocka a obecnie mieszka i pracuje w UK. BVB Kocham już ponad 10 latek :D i cały czas śledzę ich poczytania i chciałbym się kiedyś wybrać na Westfalenstadion tzn Signal Iduna Park :D na jakiś meczyk więc może kiedyś wspólnie jakiś wyjazd zorganizujemy :D
pozdro dla wszystkich
9 czerwca 2007, 14:29 [cytuj]
witam :]

jestesm squbus...i wszystko jasne :-P
witam :]

jestesm squbus...i wszystko jasne :-P
11 czerwca 2007, 17:08 [cytuj]
Witam po raz kolejny !

mam nadzieję że to będzie już zdecydowanie jedyne wielkie polskie forum kibiców BVB :) Ile to ja już razy zakladalem konto na forach BVB , ahhhh :P
Witam po raz kolejny !

mam nadzieję że to będzie już zdecydowanie jedyne wielkie polskie forum kibiców BVB :) Ile to ja już razy zakladalem konto na forach BVB , ahhhh :P
11 czerwca 2007, 17:11 [cytuj]
Kuba z Zabrza. Gram w juniorach w klubie Społem Zabrze. Jestem kibicem Borussia Dortmund (ja wszyscy tutaj) i Górnika Zabrze. Interesuje sie piłka nozną, grafiką (a jak mi to idzie to juz sami oceńcie), komputerami, ciężarówkami i wiele innych..

Pozdrawiam wszystkich

BVB FOREVER

[color=green]proponuję temat przykleić ... tu będą sie witać wszyscy nowi userzy ... [/color]
Kuba z Zabrza. Gram w juniorach w klubie Społem Zabrze. Jestem kibicem Borussia Dortmund (ja wszyscy tutaj) i Górnika Zabrze. Interesuje sie piłka nozną, grafiką (a jak mi to idzie to juz sami oceńcie), komputerami, ciężarówkami i wiele innych..

Pozdrawiam wszystkich

BVB FOREVER

[color=green][b]proponuję temat przykleić ... tu będą sie witać wszyscy nowi userzy ...[/b] [/color]
11 czerwca 2007, 22:03 [cytuj]
Hejka jestem Remek i mieszkam w Hamm 40 km od Dortmundu.Jak widze to jako 34latek jestem starym drewnem wsrod nas ale to zadna bariera.Opowiadanie o meczach z mojej strony moze by ktos odebral jako wywyzszanie sie,bo bylem na wielu od 17lat,dom, wyjazd i zagranica,ale najlepszy to final z Juve.Pozdro Dla wszystkich fanow BVB.P.S. swietna strona.
Hejka jestem Remek i mieszkam w Hamm 40 km od Dortmundu.Jak widze to jako 34latek jestem starym drewnem wsrod nas ale to zadna bariera.Opowiadanie o meczach z mojej strony moze by ktos odebral jako wywyzszanie sie,bo bylem na wielu od 17lat,dom, wyjazd i zagranica,ale najlepszy to final z Juve.Pozdro Dla wszystkich fanow BVB.P.S. swietna strona.
18 czerwca 2007, 17:21 [cytuj]
Elo jestem Rafał mieszkam w Holandii. Jestem kbicem Borussi Dortmund, GKSu Katowice, Banika Ostrava oraz Inter Mediolanu. Interesuje sie piłką nożną, tuningiem samochodowym itd. Narazie tyle :)
Elo jestem Rafał mieszkam w Holandii. Jestem kbicem Borussi Dortmund, GKSu Katowice, Banika Ostrava oraz Inter Mediolanu. Interesuje sie piłką nożną, tuningiem samochodowym itd. Narazie tyle :)
19 czerwca 2007, 18:10 [cytuj]
Siema, jestem Tomek. Mieszkam w Dzierżoniowie, 50 km od Wrocławia. Jestem kibicem Borussi Dortmund. Temu klubowi kibicuje juz 7 lat. Byłem na jednym meczu BVB, ale nie w Dortmundzie tylko w Hannoverze (byłem u wujka) na meczu z Hannover 96. Ale w przyszłym sezonie planuje wypad na jakiś meczyk do Dortmundu.
Siema, jestem Tomek. Mieszkam w Dzierżoniowie, 50 km od Wrocławia. Jestem kibicem Borussi Dortmund. Temu klubowi kibicuje juz 7 lat. Byłem na jednym meczu BVB, ale nie w Dortmundzie tylko w Hannoverze (byłem u wujka) na meczu z Hannover 96. Ale w przyszłym sezonie planuje wypad na jakiś meczyk do Dortmundu.
27 czerwca 2007, 23:23 [cytuj]
Elo... 8-)

Wita Was "duma" Politechniki Gdańskiej, kibic wierny jak pies i człowiek uzależniony od wielu rzeczy (chociażby piękne kobiety i trance)... :mrgreen:
Elo... 8-)

Wita Was "duma" Politechniki Gdańskiej, kibic wierny jak pies i człowiek uzależniony od wielu rzeczy (chociażby piękne kobiety i trance)... :mrgreen:
28 czerwca 2007, 13:51 [cytuj]
Kolejny czlowiek z 3miasta na stronie :)

Jestem studentem Akademii Morskiej w Gdyni. Z BVB juz 10 rok leci. Niedlugo bede mogl powiedziec ze jestem fanem Borussii przez pol zycia :D
Kolejny czlowiek z 3miasta na stronie :)

Jestem studentem Akademii Morskiej w Gdyni. Z BVB juz 10 rok leci. Niedlugo bede mogl powiedziec ze jestem fanem Borussii przez pol zycia :D
28 czerwca 2007, 21:59 [cytuj]
Część tu Tomek mam 15 lat z bvb od 6 lat. Mój wójek mieszka w Dortmundzie i od niego co roku dostaję gadżety związane z bvb. Posiadam już 7 koszulek, 5 szali, plecak, karnet na sezon 20056, autograf Odonkora, smycz, 2 ogromne flagi, rękawice, naklejki...
Z bvb będę na zawsze! Byłem też na meczu Sigma Olomuniec- BvB i tam zdobyłem podpisy Weidenfelera, Brzenski i Kruski. Pozdro dla BvB!!!!!!
Część tu Tomek mam 15 lat z bvb od 6 lat. Mój wójek mieszka w Dortmundzie i od niego co roku dostaję gadżety związane z bvb. Posiadam już 7 koszulek, 5 szali, plecak, karnet na sezon 20056, autograf Odonkora, smycz, 2 ogromne flagi, rękawice, naklejki...
Z bvb będę na zawsze! Byłem też na meczu Sigma Olomuniec- BvB i tam zdobyłem podpisy Weidenfelera, Brzenski i Kruski. Pozdro dla BvB!!!!!!
6 lipca 2007, 12:38 [cytuj]
To jeszcze ja :-P
Mam na imię Marcin (ksywka Marcion) jestem z Bydgoszczy. Jestem newsmanem na naszej stronie borussia.com.pl . Moje zainteresowania to : Pilka Nozna, Speedway, Siatkowka, Internet i oczywiscie nasza kochana Borussia.
Pozdrawiam wszystkich fanów BvB !!! 8-)
To jeszcze ja :-P
Mam na imię Marcin (ksywka Marcion) jestem z Bydgoszczy. Jestem newsmanem na naszej stronie borussia.com.pl . Moje zainteresowania to : Pilka Nozna, Speedway, Siatkowka, Internet i oczywiscie nasza kochana Borussia.
Pozdrawiam wszystkich fanów BvB !!! 8-)
18 lipca 2007, 22:20 [cytuj]
elo

Nazywam się Norbert mieszkam w Niemczy, koło Dzierżoniowa 50km od Wrocławia ;-)
Rocznikowo 17...ale skończę po 1 września :-)
Zainteresowania: Lazio, Piłka Nożna, Bilard, Skoki Narciarskie, Internet, Hip-Hop itd.
Sympatyzuje Borussii od 3 lat. pozdro
elo

Nazywam się Norbert mieszkam w Niemczy, koło Dzierżoniowa 50km od Wrocławia ;-)
Rocznikowo 17...ale skończę po 1 września :-)
Zainteresowania: Lazio, Piłka Nożna, Bilard, Skoki Narciarskie, Internet, Hip-Hop itd.
Sympatyzuje Borussii od 3 lat. pozdro
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 27 20 4 3 64
2. RB Lipsk 27 17 6 4 57
3. VfL Wolfsburg 27 15 9 3 54
4. Eintracht Frankfurt 27 13 11 3 50
5. Borussia Dortmund 27 13 4 10 43
6. Bayer 04 Leverkusen 27 12 7 8 43
7. Union Berlin 27 9 12 6 39
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 381
2. ewerthon 369
3. Michael_BvB 366
4. arturborussen 366
5. DSTmazur 363
6. jasiu85 360
7. Grzes2603 357
cała tabela

shoutbox

gentoofan
gentoofan moment temu

newonce.sport/artykul/kevin-de-bruyne-i-jego-awersja-do-agentow Jak widać, ktoś kto jest bez agenta/pijawki typu Raiola, jak to często mówią kibice, wcale nie znaczy, że nie będzie chciał zarabiać jak topowy zawodnik jeżeli faktycznie tym topowym zawodnikiem jest. Tylko pominął pośredników, żeby samemu jeszcze więcej przytulić, zamiast oddawać 'swoje' pieniądze komuś kto później ląduję w więzieniu, inna sprawa, że na takie negocjacje jak KDB to sobie może pozwolić naprawdę garstka zawodników.

JuloBVB
JuloBVB 46 minut temu

Zgadzam się Kuba

Kuba726
Kuba726 godzinę temu

Gramy*

Kuba726
Kuba726 godzinę temu

Odnośnie Wolfsburga z Bayernem stracą punkty na pewno podobnie z Lipskiem. Teraz kwestia co my zagramy w meczu bezpośrednim.Na jesieni 2:0 w miarę pewnie do tego spotkania z pewnością wróci Jadon a z nim w składzie gram inny futbol w ofensywie.Oczywiscie to wszystko życzenia i nasze nadzieje ale tak naprawdę cóż nam innego pozostało?

JuloBVB
JuloBVB godzinę temu

Bayern to mimo wszystko Bayern, oni po meczu z PSG Jeśliby nie przeszli dalej co jest najbardziej prawdopodobne to postawią wszystko na ligę i na pewno w Wolfsburgu zagrają o 3 punkty najlepszym możliwym składem

jasiu85
jasiu85 3 godzin temu

Terminarz VFL Wolfsburg - Bayern (D) - jak poprawią skuteczność (wczoraj mimo trzech bramek razili nieskutecznością) to może nie pewne zwycięstwo ale wygrana nad zdziesiątkowanym Bayernem, który będzie miał w nogach mecz z PSG; - Stuttgart (W) - pewne 3 punkty - BVB (D) - wygrana/remis - Union (D) - pewne 3 punkty - Lipsk (W) - tutaj każdy wynik jest możliwy - Mainz (D) - pewne 3 punkty Nie jestem optymistą.

Pingas
Pingas Dzisiaj, 03:33

Patrząc na terminarz Wolfsburga, szanse na LM nadal są

F1066
F1066 Wczoraj, 23:40

t-online.de/sport/fussball/bundesliga/id_89820916/bvb-polizeieinsatz-bei-youssoufa-moukoko.html

F1066
F1066 Wczoraj, 22:55

A wracajac do opcji Boateng-a, chyba bylo na SB, moze akurat Schulz sie obudzi? Schrank w wsparciu, Boateng i Hummels znaja sie nie tylko z BL. Tylko q musza chciec w kupie grac. A w kupie podobno sila, ale smierdzi tez.

F1066
F1066 Wczoraj, 22:43

- no i buda Knauffa, rewelacyjne raczej podanie, ale rzucimy se lacha:))))

F1066
F1066 Wczoraj, 22:40

Moze nie mial szala? Niektorzy kibice po dwa w Fwelcie kupuja :)

F1066
F1066 Wczoraj, 22:38

Moze grypke zlapal?

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:35

Poza tym "rewelacyjnym" rekordem niczym szczególnym w tym meczu się nie wykazał.

F1066
F1066 Wczoraj, 22:30

Erling z nowym rekordem, 36,02 kmh. -Damit übertraf Haaland alle bisher in dieser Saison aufgestellten Bestleistungen. Auf den Plätzen folgen Marcus Thuram (35,97 km/h, Borussia Mönchengladbach), Alphonso Davies (35,95 km/h, Bayern München), Kingsley Coman (35,68 km/h, Bayern München) und Rabbi Matondo (35,66 km/h, vom FC Schalke 04 an Stoke City ausgeliehen).

F1066
F1066 Wczoraj, 21:54

weltfussball.de/news/_n4420658_/bvb-gibt-update-zu-hummels-und-reus/

F1066
F1066 Wczoraj, 21:33

Ale nabijac sie to chyba lubisz:)

konop
konop Wczoraj, 21:27

ja dzisiaj na grand national wyciagnalem 60 funtów :>

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 21:26

F1066 szkoda mi czasu na takie "zabawy"

F1066
F1066 Wczoraj, 21:15

Raz na bwin zagralem gotowy Schein, zmienilem tylko wynik so4-BVB, to byl sezon kiedy mloty Schale minuty w graci trzymali, zarobilem wtedy 2700

Kibic99
Kibic99 Wczoraj, 21:14

Ja twierdzę że jak wygramy wszystko zagramy w LM

F1066
F1066 Wczoraj, 21:11

Z automatu? Jest taka opcja?

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 21:09

Apropo naszego typera, to gdybym obstawiał niektóre mecze BVB tak jak przewidywałem, a nie z automatu dając na nasze zwycięstwo, to dziś lokata byłaby lepsza...

F1066
F1066 Wczoraj, 21:06

Nic to, szkoda!!!!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:04

Niedawno tlumaczyles sie inaczej. Brakiem czasu ???

F1066
F1066 Wczoraj, 21:03

Nintendo ?

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 21:01

F1066 nie gram w typerach. Podobnie jak w inne odmiany Hazarda.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:54

Przyznajac sie, nie liczylem na 3pkt. Ale w typerku obstawilem 1:2. a tak na marginesie, Pawelinho moze zagrasz w typerka? Jestem pewiem, ze wreszcie nie bede ostatni :)

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 20:53

powinniscie grać w lotto skoro z was tacy marzyciele i optymisci :D

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 20:53

pozdrawiam tych co mimo zwyciestwa wierza w lm.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:48

Ci kibice nawet nie podziekuja :)

statystyki

Użytkownicy online: fanatyk88, Simonbvb
Gości online: 46
Zarejestrowanych użytkowników: 9073
Ostatnio zarejestrowany: JuloBVB

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem