Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  37  38  39  40  41    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
11 sierpnia 2013, 23:17 [cytuj]
wczoraj Wilki dały dupy jak mają w zwyczaju i kupon poszedł w pizdziet. Dzisiaj Lech,Galata1x,Pilzno,Sląskx2, United, Marsyliax2 za 50zł blisko 300zł wygranej.
wczoraj Wilki dały dupy jak mają w zwyczaju i kupon poszedł w pizdziet. Dzisiaj Lech,Galata1x,Pilzno,Sląskx2, United, Marsyliax2 za 50zł blisko 300zł wygranej.
11 sierpnia 2013, 23:39 [cytuj]
Moożecie jakoś polecic mi fajny zakład Bukmacherski ale internetowy?? i dosyć czyyteeelny;p bo obstawiam normalnie idąc do zakładów ale mysle właśnie nad tym aby spóbować po przez internet ;)
Moożecie jakoś polecic mi fajny zakład Bukmacherski ale internetowy?? i dosyć czyyteeelny;p bo obstawiam normalnie idąc do zakładów ale mysle właśnie nad tym aby spóbować po przez internet ;)
11 sierpnia 2013, 23:55 [cytuj]
polecam bwina, w sumie innych internetowych nie sprawdzałem, ale ten bukmacher jest czytelny, zawsze wszystko w porządku. Raz zdarzyła mi sie tylko nieprzyjemna sytuacja jak nie mogłem wypłacic pieniędzy , ale to wtedy co jakas afera na Cyprze była, a z tego co sie orientuje tam trzymają swoje pieniądze.
polecam bwina, w sumie innych internetowych nie sprawdzałem, ale ten bukmacher jest czytelny, zawsze wszystko w porządku. Raz zdarzyła mi sie tylko nieprzyjemna sytuacja jak nie mogłem wypłacic pieniędzy , ale to wtedy co jakas afera na Cyprze była, a z tego co sie orientuje tam trzymają swoje pieniądze.
12 sierpnia 2013, 00:22 [cytuj]
Weide Doskonale sam wiesz, że tego jest multum..

http://www.surebety.pl/artykul/segregacja-bukmacherow/

tutaj są dokładne dane wiarygodności, jakości obstawinien kwot, meczy na żywo itp. Będziesz miał czas to spokojnie sobie przeanalizuj :-)
Weide Doskonale sam wiesz, że tego jest multum..

http://www.surebety.pl/artykul/segregacja-bukmacherow/

tutaj są dokładne dane wiarygodności, jakości obstawinien kwot, meczy na żywo itp. Będziesz miał czas to spokojnie sobie przeanalizuj :-)
12 sierpnia 2013, 12:56 [cytuj]
Z Bwinem często są problemy, ale to raczej dla osób, które naprawdę dużo wypłacają. Blokady konta, przeciąganie wypłat, problemy z weryfikacją.
Ja sam jakoś nigdy się nie mogłem przekonać do nich.

Bah ma trochę niskie kursy, oferta też nie grzeszy obfitością,
ale w końcu zmienili interfejs imho na plus.
Małe wpłaty i wypłaty. Brak weryfikacji raczej.

Bet365 najlepszy live zdecydowanie, ogółem bogata oferta

Betclic Promocja Cashback 100% do 100 zł - najlepszy bonus,

Bwin pisałem wyżej

Expekt Ostatnio się coś u nich pozmieniało i raczej negatywne opinie słychać

tyle ode mnie.
Z Bwinem często są problemy, ale to raczej dla osób, które naprawdę dużo wypłacają. Blokady konta, przeciąganie wypłat, problemy z weryfikacją.
Ja sam jakoś nigdy się nie mogłem przekonać do nich.

[b]Bah[/b] ma trochę niskie kursy, oferta też nie grzeszy obfitością,
ale w końcu zmienili interfejs imho na plus.
Małe wpłaty i wypłaty. Brak weryfikacji raczej.

[b]Bet365 [/b] najlepszy live zdecydowanie, ogółem bogata oferta

[b]Betclic[/b] Promocja Cashback 100% do 100 zł - najlepszy bonus,

[b]Bwin[/b] pisałem wyżej

[b]Expekt[/b] Ostatnio się coś u nich pozmieniało i raczej negatywne opinie słychać

tyle ode mnie.
12 sierpnia 2013, 13:01 [cytuj]
tylko na pierwszy rzut oka bet365 nieco chaotyczny, trzeba troszke czasu zeby przywyknac.
tylko na pierwszy rzut oka bet365 nieco chaotyczny, trzeba troszke czasu zeby przywyknac.
12 sierpnia 2013, 13:33 [cytuj]
okeeey dzięęki wieeelkie ;) w woolnej chwili poczytam sobie ;) Wiem,że na bwin szło oglądać mecze na zywo ;P? jest taka opcja jeszcze? i obstawiac mecze w trakcie danego meczu :P? tez cos takiego było..
okeeey dzięęki wieeelkie ;) w woolnej chwili poczytam sobie ;) Wiem,że na bwin szło oglądać mecze na zywo ;P? jest taka opcja jeszcze? i obstawiac mecze w trakcie danego meczu :P? tez cos takiego było..
12 sierpnia 2013, 14:51 [cytuj]
Z tego co czytałem na bwinie już nie mogą rejestrować się Polacy od jakiegoś czasu. Od siebie poleciłbym też Bet365, można oglądać niektóre ligi na żywo i obstawiać.
Z tego co czytałem na bwinie już nie mogą rejestrować się Polacy od jakiegoś czasu. Od siebie poleciłbym też Bet365, można oglądać niektóre ligi na żywo i obstawiać.
12 sierpnia 2013, 16:14 [cytuj]
Dokładnie.

"Uprzejmie informujemy, iż wkrótce z przyczyn ekonomicznych, rejestracja nowych graczy z Polski nie będzie możliwa. Decyzja ta jednak nie wpływa w żaden sposób na graczy, którzy posiadają już konto w naszym serwisie. Może Pan w pełni korzystać z produktów Bwin. Istniejące konta nie będą zamykane. "
Dokładnie.

"Uprzejmie informujemy, iż wkrótce z przyczyn ekonomicznych, rejestracja nowych graczy z Polski nie będzie możliwa. Decyzja ta jednak nie wpływa w żaden sposób na graczy, którzy posiadają już konto w naszym serwisie. Może Pan w pełni korzystać z produktów Bwin. Istniejące konta nie będą zamykane. "
21 sierpnia 2013, 00:07 [cytuj]
Mozna by cos zagrac w koncu
Ladne sa kursy na Basel na jutro (2.25). Kusi zagrac tez na Fenerbache (2.90). No i mimo wszystko chyba pojdzie Steaua (1.61). Poza tym kurs na mecz Chelsea z Aston Villa (1) wynosi (1.28), a wiec mozna by sprobowac.
Dodatkowo w czwartek kusi postawic na Tottenham (1.50).
Mozna by cos zagrac w koncu
Ladne sa kursy na Basel na jutro (2.25). Kusi zagrac tez na Fenerbache (2.90). No i mimo wszystko chyba pojdzie Steaua (1.61). Poza tym kurs na mecz Chelsea z Aston Villa (1) wynosi (1.28), a wiec mozna by sprobowac.
Dodatkowo w czwartek kusi postawic na Tottenham (1.50).
25 sierpnia 2013, 23:14 [cytuj]
"Madrisso" powiedział/a:
[color=red]Levante - Sevilla 2 2.10
300 >>> 630 [/color]

Betis vs Celta 1 1.80
1000 >>> 1800
Wyczuwam chęć szybkiego odegrania sie. Skądś to znam.
Żebyś nie poplynał...
Wyczuwam chęć szybkiego odegrania sie. Skądś to znam.
Żebyś nie poplynał...
25 sierpnia 2013, 23:22 [cytuj]
Osłabiasz mnie chłopie.
Osłabiasz mnie chłopie.
26 sierpnia 2013, 01:20 [cytuj]
Mnie również, bez sensu takie granie... I jeszcze grasz takie kwoty na początku sezonu, kiedy każda drużyna dopiero zaczyna grać swoją piłkę i nie zawsze się układa... Głupota nic więcej...
Mnie również, bez sensu takie granie... I jeszcze grasz takie kwoty na początku sezonu, kiedy każda drużyna dopiero zaczyna grać swoją piłkę i nie zawsze się układa... Głupota nic więcej...
26 sierpnia 2013, 01:31 [cytuj]
a ja tam nie wierze ze on takie coś gra :D
26 sierpnia 2013, 01:42 [cytuj]
"kalusek" powiedział/a:
Obstawianie singli za większe kwoty jest dobre, o wiele lepsze niż montowanie kuponów po 10 wydarzeń za niskie stawki. Tak naprawde ci co zarabiają na bukmacherce grają glównie single, jakies dubelki, trible i nie wiecej.
Ale typy muszą być dobrze przemyślane. A ten ostatni zaklad Madrisso wyglada mi na gre pod wpływem impulsu i chęć odegrania sie.
"szwajcar" powiedział/a:
a ja wierze bo sam kiedyś postawiłem 5000zł
Obstawianie singli za większe kwoty jest dobre, o wiele lepsze niż montowanie kuponów po 10 wydarzeń za niskie stawki. Tak naprawde ci co zarabiają na bukmacherce grają glównie single, jakies dubelki, trible i nie wiecej.
Ale typy muszą być dobrze przemyślane. A ten ostatni zaklad Madrisso wyglada mi na gre pod wpływem impulsu i chęć odegrania sie.
[quote="szwajcar"]a ja tam nie wierze ze on takie coś gra :D
26 sierpnia 2013, 01:55 [cytuj]
I wygrałeś?^^

Dla mnie to jest bez sensu obstawianie kilkaset zł. Jeśli chce zarobić to ide do pracy. A w zakładach zwykle kończy się na
A) wygrywasz i myślisz, że skoro wygrales to możesz kolejny raz to zrobić więc znowu to robisz...
B) przegrywasz i chcesz się odegrać.

Zazwyczaj kończy się tak samo. Ktoś musi mieć bardzo mocny charakter żeby na tym zarobić - wygrać i skończyć. Choć można być też ciągłym farciarzem w co nie wierze.
Dlatego jak obstawiam to zazwyczaj 4fan - kupony za jakieś drobne 2-10 zł. Ale jak wygram to satysfakcje mam nie mniejszą^^
I wygrałeś?^^

Dla mnie to jest bez sensu obstawianie kilkaset zł. Jeśli chce zarobić to ide do pracy. A w zakładach zwykle kończy się na
A) wygrywasz i myślisz, że skoro wygrales to możesz kolejny raz to zrobić więc znowu to robisz...
B) przegrywasz i chcesz się odegrać.

Zazwyczaj kończy się tak samo. Ktoś musi mieć bardzo mocny charakter żeby na tym zarobić - wygrać i skończyć. Choć można być też ciągłym farciarzem w co nie wierze.
Dlatego jak obstawiam to zazwyczaj 4fan - kupony za jakieś drobne 2-10 zł. Ale jak wygram to satysfakcje mam nie mniejszą^^
26 sierpnia 2013, 02:04 [cytuj]
Tak. Łącznie niecałe 9000zł czyli na czysto niecałe 4000zł. To był arsenal albo united na wyjeździe. Pamietam, że było 1:0 :p Wielokrotnie gralem za stawki 1000zl jak Madrisso i też wtapiałem. W ostatnim czasie obstawialem single za 100-500zł ale przeważnie za 100zł. Na spokojnie.

ps. I co najwazniejsze. Zakłady dwudrogowe czyli takie gdzie są dwie opcje a nie trzy 1x2.
"Mortis" powiedział/a:
Bukmacherka to jest normalny hazard. Zwykle jest tak, że robi sie przerwe ale po jakimś czasie znowu wraca. Ci co grają single za większe stawki z reguły też robią to 4fun. Tak naprawde nie zbierają pieniędzy na coś konkretnego, nie planują że za wygraną coś sobie kupią. Grają dla samego hazardu.
Bukmacherka to jest normalny hazard. Zwykle jest tak, że robi sie przerwe ale po jakimś czasie znowu wraca. Ci co grają single za większe stawki z reguły też robią to 4fun. Tak naprawde nie zbierają pieniędzy na coś konkretnego, nie planują że za wygraną coś sobie kupią. Grają dla samego hazardu.
26 sierpnia 2013, 02:30 [cytuj]
Apetyt rośnie w miare jedzenia, jak wygrasz raz porządną sumkę, to łasisz się na drugi raz. Mój kolega, notabene bogaty, grał za śmieszne 2, 5 złoty i stawiał pewniaki i wyciągał czasami 20 złoty :lol: Ja nie wiem po co takie coś grać.

Ja raz wygrałem stówkę za 10 bodajże to się jarałem strasznie, ale jak prze**bałem 5 dych to to już nie było na moje nerwy i rzuciłem to wszystko w pizdu. Grajta grajta, kto bogatemu zabroni postawić 1000 złoty? Ano nikt.
Apetyt rośnie w miare jedzenia, jak wygrasz raz porządną sumkę, to łasisz się na drugi raz. Mój kolega, notabene bogaty, grał za śmieszne 2, 5 złoty i stawiał pewniaki i wyciągał czasami 20 złoty :lol: Ja nie wiem po co takie coś grać.

Ja raz wygrałem stówkę za 10 bodajże to się jarałem strasznie, ale jak prze**bałem 5 dych to to już nie było na moje nerwy i rzuciłem to wszystko w pizdu. Grajta grajta, kto bogatemu zabroni postawić 1000 złoty? Ano nikt.
26 sierpnia 2013, 09:59 [cytuj]
"Ero" powiedział/a:
Ja nie wiem po co takie coś grać.
Nie czujesz tego napięcia, adrenaliny? :D Mnie to jara, coś pięknego jak mi aż żyły na głowie wyskakują ;)
Nie czujesz tego napięcia, adrenaliny? :D Mnie to jara, coś pięknego jak mi aż żyły na głowie wyskakują ;)
26 sierpnia 2013, 14:40 [cytuj]
Prędzej człowiek umrze na zawał :-D
Prędzej człowiek umrze na zawał :-D
|<  <<  <  37  38  39  40  41    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 4 3 1 0 10
2. Bayern Monachium 4 3 0 1 9
3. Borussia Dortmund 4 3 0 1 9
4. Eintracht Frankfurt 4 2 2 0 8
5. VfB Stuttgart 4 2 1 1 7
6. FC Augsburg 4 2 1 1 7
7. Werder Brema 4 2 1 1 7
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. BVB Super 60
2. RickenZMazowsza 57
3. JungKamil3 57
4. Asiasith 57
5. arturborussen 57
6. wujek83 54
7. geniu 54
cała tabela

shoutbox

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Także osobiste wycieczki zostaw dla siebie.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

LeOn wiesz co to jest porównanie? Naprawdę Jeśli uważasz GW/SE/Fakt za wiarygodną "gazetę" to gratuluje i zacytuje samego Ciebie "ktoś Ci faktycznie nasrał do łba a Ty nazywasz to mózgiem." bo nawet nie warto się do tego w inny sposób skomentować.

Le0n
Le0n 2 godzin temu

które są tak wiarygodne jak gówno wybiórcze (gazeta michnika) czyli wcale. Czy ktoś tu jeszcze czuwa nad tym!!!! Pawelinho ktoś Ci faktycznie nasrał do łba a Ty nazywasz to mózgiem.

F1066
F1066 5 godzin temu

https://www.kicker.de/dommermuth-will-in-bvb-aufsichtsrat-787466/artikel#twfeed

UkaszBVB
UkaszBVB Dzisiaj, 03:09

Dzieki musialem przegapic

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:53

Mi zwyczajnie nie chciało tego szukać artykułu.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:52

+1

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 22:25

https://borussia.com.pl/news/25378/oficjalnie_marius_wolf_wypozyczony_do_1_fc_k_ln Było info na początku miesiąca.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:24

Było.

UkaszBVB
UkaszBVB Wczoraj, 22:20

Dlaczego nie bylo zadnego info ze Wolf do Koeln idzie.... Fanfary i szampan powinien sie lac ... teraz ogladam podsumowanie kolejki i zobaczylem...

UkaszBVB
UkaszBVB Wczoraj, 20:55

poco sobie takimi pierdolami glowae zawracac... Lewy jeszcze minimum 2 lata nieodda miejsca w 11.. a Haaland napewno by taki glupi niebyl zeby pchac sie w rywalizacje.. za 2 lata ok niech daja 120 baniek .. i go sobie biara ..

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 20:54

które są tak wiarygodne jak gówno wybiórcze (gazeta michnika) czyli wcale.

bylokowsky
bylokowsky Wczoraj, 20:40

"Według informacji hiszpańskich mediów..." więcej nie musze czytać

steeeven
steeeven Wczoraj, 20:21

Skur... Jak nie nienawidzić te świnie?!

steeeven
steeeven Wczoraj, 20:21

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/905604/transfery-bayern-monachium-ma-plan-erling-haaland-ma-zastapic-roberta-lewandowsk

F1066
F1066 Wczoraj, 15:52

https://www.reviersport.de/artikel/schalke-ultras-hatten-vor-dem-revierderby-redebedarf/

kasztan
kasztan Wczoraj, 14:45

Czyli Piszczu jest, a Akanjiego nie ma. Troszkę lipa, ale jakoś to będzie. Dzięki za link :)

zesik
zesik Wczoraj, 14:32

True. A po przeciwnej stronie pamiętam tą świnię Asamoah.. Boże jak ja tego frajera nie lubiłem :D

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 14:27

Nom Frei był świetnym napastnikiem jak na tamte czasy.

zesik
zesik Wczoraj, 14:26

Pomijając oczywiście Freia - cóż to był za atak.. Valdez, Zidan, Klimowicz hehehe :D a w pomocy Kringe..nic dziwnego,że ciężko szło strzelanie bramek :P

zesik
zesik Wczoraj, 14:23

Derby z s04 zawsze będą inne niż pozostałe mecze. Aczkolwiek bez kibiców to nie to samo :( szkoda.. Mi oczywiście utkwiły w pamięci najbardziej 2 mecze, niedawne frajerskie 4-4 i 3-3 (kiedy przegrywaliśmy u siebie 0-3 ale Frei, Błaszczykowski, Subotic, Tinga i Hummels wtedy gryźli trawę do ostatniej sekundy.. to był piękny mecz :) ) . Mimo wszystko, teraz zadowoli mnie nudne 4-0 dla nas hehehe :D

F1066
F1066 Wczoraj, 14:19

https://www.bvb.de/Spiele/Spielberichte/2020/Champions-League/01-Lazio-Rom-Borussia-Dortmund/Vorbericht/Mit-Lukasz-Piszczek-nach-Rom

kasztan
kasztan Wczoraj, 14:14

Wiadomo już jak wygląda grupa (kadra) która poleciała do Rzymu?

F1066
F1066 Wczoraj, 13:31

"wystarczy przypomnieć pamiętną porażkę BVB z tym ścierwem 4:4, aby to pojąć." Widac, ze so4 Hasser kuma o co biega :))))))))))

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 12:08

Ja odpisze jednym stwierdzeniem: Das ist revierderby!

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 11:55

Pawelinho Dwa aspekty 1. Będzie to mecz bez kibiców, inna atmosfera inny klimat. 2. Nie będzie już wesołego w bramce, te derby 4-4 podobnie jak mecz z LFC w LE to głównie jego zasługa, że te mecze potoczyły się jak potoczyły, trudno jest wygrać mecz, jeżeli bramkarz nie potrafi wybronić jednego strzału na bramkę, i do wygrania meczu wymagane jest niedopuszczanie rywala pod własną bramkę, bo w przeciwnym wypadku zawsze był stuprocentowy gol dla przeciwnika, coś jak z Kepą w Chelsea teraz. Można tak to porównać, z tą różnicą, że ich hiszpański weidenfeller kosztował 80mln, teraz nie za bardzo wiedzą, co z nim zrobić, bo z jednej strony zawala im każdy mecz, ale z drugiej strony ciężko oddać za darmo zawodnika, którego się pozyskało za prawie 100mln.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 11:33

U nich akurat zawsze była/jest/będzie spina bez względu na to jaką mają sytuacje wystarczy przypomnieć pamiętną porażkę BVB z tym ścierwem 4:4, aby to pojąć.

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 11:29

zesik Przecieki mówią że już w tym sezonie nie zagra. Obecnie nie ma klubu, który nie popełnia błędów w defensywie, nawet Bayern gdyby nie to, że ma piekielnie skutecznego napastnika i skrzydłowych, to błędy w defensywie też byłyby bardziej widoczne.

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 11:24

Pawelinho Myślę że oni są już tak przebrani z lepszych zawodników, że tym razem spiny nie będzie. Oni tam nie mają na czym budować, może z jeden, dwóch, zawodników maksymalnie jest takich, którzy do czegoś się nadają, i w lepszym klubie mogliby lepiej grać, w tym jeden kontuzjowany, już sam fakt, że mają problem z pozyskaniem tak podstawowej pozycji, jak bramkarz nikt w miarę solidny nie chce tam przyjść, pokazuje jaki bałagan tam panuje.

zesik
zesik Wczoraj, 11:17

a Klopp ma teraz podobny problem co Favre z obrońcami środkowymi po tym jak wypadł na 8 miesięcy Van Dijk.. szkoda chłopa. A swoją drogą aż dziwne,ze Pickford nie dostał kary za takie wejście :| oczywiście czerwo to powinna być podstawa w tym przypadku a oprócz tego i kara na kilka meczów.

statystyki

Użytkownicy online: ŻURAW
Gości online: 54
Zarejestrowanych użytkowników: 8890
Ostatnio zarejestrowany: andrzejkot

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem