Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  36  37  38  39  40    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
10 maja 2013, 20:13 [cytuj]
no tak jakoś wyszło :-P ostatnio zmieniłem taktykę, i zamiast stawiania kwot 5zł, 10zl, to troche zaryzykowałem i stawiam tak 50-100 zł .. Opłaciło sie ;)
no tak jakoś wyszło :-P ostatnio zmieniłem taktykę, i zamiast stawiania kwot 5zł, 10zl, to troche zaryzykowałem i stawiam tak 50-100 zł .. Opłaciło sie ;)
10 maja 2013, 22:08 [cytuj]
Macie jakieś fajne typy na ten weekend?

Mi ogólnie w oko weszło: Vallecano - Valencia 2.00 2, Nietoperze ostatnio w gazie i ponadto muszą gonić San Sebastian, a 2 pkt różnicy.
Macie jakieś fajne typy na ten weekend?

Mi ogólnie w oko weszło: Vallecano - Valencia 2.00 2, Nietoperze ostatnio w gazie i ponadto muszą gonić San Sebastian, a 2 pkt różnicy.
10 maja 2013, 22:32 [cytuj]
Mightkee
Można grać. Jasna sprawa - jak nie wygrają to LM może uciec (na co liczę, bo bardzo lubie San Sebastian). Poza tym Vallecano o nic nie gra, a tydzień temu przegrali z drwalami z Zaragozy.
[b]Mightkee[/b]
Można grać. Jasna sprawa - jak nie wygrają to LM może uciec (na co liczę, bo bardzo lubie San Sebastian). Poza tym Vallecano o nic nie gra, a tydzień temu przegrali z drwalami z Zaragozy.
11 maja 2013, 08:16 [cytuj]
Ja postawiłem dziś na Hamburg, kurs 4.0 a muszą wygrać...
Ja postawiłem dziś na Hamburg, kurs 4.0 a muszą wygrać...
11 maja 2013, 10:32 [cytuj]
Lau, co to za argument, że muszą wygrać ? Hoffenheim musi wygrać tym bardziej, patrząc na to, że Augsburg pewnie dostanie baty dzisiaj w Monachium .. Hamburgowi najzwyczajniej w świecie brakuje jaj.
Lau, co to za argument, że muszą wygrać ? Hoffenheim musi wygrać tym bardziej, patrząc na to, że Augsburg pewnie dostanie baty dzisiaj w Monachium .. Hamburgowi najzwyczajniej w świecie brakuje jaj.
11 maja 2013, 10:35 [cytuj]
jak juz stawiac 2ki, to warto sie zakrecic wokol meczu greuther-freiburg
jak juz stawiac 2ki, to warto sie zakrecic wokol meczu greuther-freiburg
11 maja 2013, 10:39 [cytuj]
A ja coś czuję, że Furth dzisiaj godnie pożegna się ze swoim stadionem i Freiburgowi będzie bardzo ciężko o 3 pkt w tym spotkaniu. Prędzej szukałbym tam jakiegoś BTS'a.
A ja coś czuję, że Furth dzisiaj godnie pożegna się ze swoim stadionem i Freiburgowi będzie bardzo ciężko o 3 pkt w tym spotkaniu. Prędzej szukałbym tam jakiegoś BTS'a.
11 maja 2013, 10:54 [cytuj]
Aczkolwiek Hoffe to Hoffe, przegrali wysoko z Augsburgiem, pewnego poziomu już nie przeskoczą. A to ostatnia szansa dla HSV by coś zdobyć, oczywiście ich zespół to śmiech ale kurs 4.0 to jest na pewno kusząca opcja.
Aczkolwiek Hoffe to Hoffe, przegrali wysoko z Augsburgiem, pewnego poziomu już nie przeskoczą. A to ostatnia szansa dla HSV by coś zdobyć, oczywiście ich zespół to śmiech ale kurs 4.0 to jest na pewno kusząca opcja.
11 maja 2013, 11:32 [cytuj]
No jakby nie patrzeć value na HSV jest, ale argumentacja mi trochę przeszkadzała. ;-)
No jakby nie patrzeć value na HSV jest, ale argumentacja mi trochę przeszkadzała. ;-)
11 maja 2013, 12:07 [cytuj]
ja akurat nie lubie grać bundesligi, dużo łatwiejszą ligą jest np. Holandia :)
Jeszcze kuszącą opcją do AKO jest Porto - Benfica (obie strzela)
ja akurat nie lubie grać bundesligi, dużo łatwiejszą ligą jest np. Holandia :)
Jeszcze kuszącą opcją do AKO jest Porto - Benfica (obie strzela)
11 maja 2013, 12:34 [cytuj]
Ja za to uwielbiam grać Bundesligę i niższe ligi niemieckie. To samo się tyczy angielskiej. Nie lubię grać włoskiej, hiszpańskiej i Ukrainy/Rosji etc.
Ja za to uwielbiam grać Bundesligę i niższe ligi niemieckie. To samo się tyczy angielskiej. Nie lubię grać włoskiej, hiszpańskiej i Ukrainy/Rosji etc.
20 lipca 2013, 15:59 [cytuj]
Czas najwyższy wrzucić trochę floty na bukmacherkę :-D
Czas najwyższy wrzucić trochę floty na bukmacherkę :-D
20 lipca 2013, 16:04 [cytuj]
Chciałbym od tego sezonu rozpoczać typowania za pieniążki :-D
Na jakich stronach gracie?
Chciałbym od tego sezonu rozpoczać typowania za pieniążki :-D
Na jakich stronach gracie?
20 lipca 2013, 16:06 [cytuj]
Uważaj tylko, nawet jak będziesz przegrywać, to Cię i tak wciągnie.

Ja mam konta na bet-at-home i na bwin. :-D
Uważaj tylko, nawet jak będziesz przegrywać, to Cię i tak wciągnie.

Ja mam konta na bet-at-home i na bwin. :-D
20 lipca 2013, 16:45 [cytuj]
A ja legalnie na eFortuna oraz STS online. Trzeba jakis budżet ustalić na nowy sezon na początek :mrgreen:
A ja legalnie na eFortuna oraz STS online. Trzeba jakis budżet ustalić na nowy sezon na początek :mrgreen:
27 lipca 2013, 22:43 [cytuj]
Postawiłem dziś na Borussię 10 zł i trochę żałuję, że nie drugie tyle chociaż. No ale dobre i tyle 8-)
Postawiłem dziś na Borussię 10 zł i trochę żałuję, że nie drugie tyle chociaż. No ale dobre i tyle 8-)
27 lipca 2013, 22:47 [cytuj]
Tak to jest.... Gracze niepewni swoich typow zawsze tak marnie stawiaja :lol: :mrgreen:
Tak to jest.... Gracze niepewni swoich typow zawsze tak marnie stawiaja :lol: :mrgreen:
9 sierpnia 2013, 00:25 [cytuj]
juz w ten weekend ruszamy z bundesliga, ja napewno postawie Borussie z handi 1:0 , Wilki x2 i Herte 1x. kurs 4.35 na bwinie. Troche nie wiem jak z tą Hertą, ale myśle ze takiemu klubowi wracającemu do bundesligi nie przystoi przegrać pierwszego meczu u siebie po powrocie do elity tym bardziej z co jak co niezbyt silnym rywalem. Jakies podpowiedzi/sugestie?
juz w ten weekend ruszamy z bundesliga, ja napewno postawie Borussie z handi 1:0 , Wilki x2 i Herte 1x. kurs 4.35 na bwinie. Troche nie wiem jak z tą Hertą, ale myśle ze takiemu klubowi wracającemu do bundesligi nie przystoi przegrać pierwszego meczu u siebie po powrocie do elity tym bardziej z co jak co niezbyt silnym rywalem. Jakies podpowiedzi/sugestie?
9 sierpnia 2013, 09:24 [cytuj]
Borussia handi hm moze wejsc a nawet powinno ale ja zawsze mam dystans do stawiania handi na gosci :-P zwlaszcza, ze fca juz ograny w bl i wie jak sie bronic :p ale daje 70:30 ze wejdzie.
Borussia handi hm moze wejsc a nawet powinno ale ja zawsze mam dystans do stawiania handi na gosci :-P zwlaszcza, ze fca juz ograny w bl i wie jak sie bronic :p ale daje 70:30 ze wejdzie.
9 sierpnia 2013, 21:17 [cytuj]
Zapraszam na mój fanpage na fb dotyczący tenisa i bukmacherki. Podaję tam swoje typy tenisowe wraz z analizami.

Dziękuję za jakiekolwiek łapki!

facebook.com/Maders1909
Zapraszam na mój fanpage na fb dotyczący tenisa i bukmacherki. Podaję tam swoje typy tenisowe wraz z analizami.

Dziękuję za jakiekolwiek łapki!

https://www.facebook.com/Maders1909
|<  <<  <  36  37  38  39  40    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 28 20 5 3 65
2. RB Lipsk 28 18 6 4 60
3. VfL Wolfsburg 28 15 9 4 54
4. Eintracht Frankfurt 28 14 11 3 53
5. Borussia Dortmund 28 14 4 10 46
6. Bayer 04 Leverkusen 28 12 8 8 44
7. Union Berlin 28 9 13 6 40
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 393
2. ewerthon 381
3. Michael_BvB 378
4. arturborussen 378
5. panoli 372
6. DSTmazur 369
7. Grzes2603 369
cała tabela

shoutbox

Pawelinho
Pawelinho 42 minut temu

Nom dokładnie.

Dargos
Dargos 56 minut temu

No i koniec revierderbów :D. Chyba że w pucharze i chyba że z Bochum

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

*się spełniło

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Armandzio jak każdy i nie masz za co przepraszać bo też cieszy mnie ich awans do 2. BL! Nie zawiedli mnie wierzyłem i się spełnił. W końcu wygrali coś w tej fatallidze. Tak wiem jestem złośliwy w odniesieniu do schaisse 03+1.

Sis
Sis godzinę temu

Panie kurła somsiad Florentino przyniósł papiery, my nie czytali a teraz trza w jakiejś superlidze grać!

Armandzio
Armandzio godzinę temu

oh wie szajse,oh wie szajse,oh wie szajse...przepraszam wszystkich na stronie,ale tak sie ciesze ze spadku tego niebieskiego gowna z bundesligi,ze jakby nie jutrzejsza ranka to bym impreze zrobil ;)

miko09
miko09 godzinę temu

Hahaha!!! Szeisse :P

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Oby jednak nie wpadł na tak głupi pomysł.

staraerakloppa
staraerakloppa godzinę temu

wcale sie nie zdziwie jak Wacek wezmie od nich bramkarza ,bo przeciez juz jednego Burka co spuscił Freiburg do 2 ligi maą:D

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Pierwszy raz piłkarze schaisse mnie nie zawiedli.

staraerakloppa
staraerakloppa godzinę temu

Jeszcze tylko 11 minut do oficjalnego spadku Schalke.Nie do uwierzenia przed sezonem,.

Ganc5
Ganc5 2 godzin temu

Oficjalnie : Wszystkie kluby premier league wycofaly sie z smiesznej ligi

Ganc5
Ganc5 2 godzin temu

Dokladnie

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 2 godzin temu

Za łatwy terminarz ma Frankfurt, prędzej Wolfsburg się wywali na ostatniej prostej do LM niż Eintracht.

staraerakloppa
staraerakloppa 2 godzin temu

A co wy myślicie ,ze Eintrach nagle przegra wszystkie mecze do konca sezonu?Tylko po to aby BVB mogła sobie wskoczyc na 4 miejsce ?:D

Rafi1982
Rafi1982 2 godzin temu

Szastanie kasa dopiero by sie zaczęło

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Rafia1982 rajola sam by go tam zawiózł.

auman
auman 2 godzin temu

Eintacht wygrywa kurde

Rafi1982
Rafi1982 2 godzin temu

Zaraz by przyszli po Haalanda

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

*a nie na odwal się

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Gdyby to zrobili z sensem, a nie to co odwali to może i by się to udalo, ale im od początku chodziło tylko i wyłącznie o kasę, a nie rozwój futbol jak to wielu ludzi futbolu od tej schaisseligi argumentowało.

libero180
libero180 2 godzin temu

Real czy Perez to bardzo sprytni ludzie, Real jest niby zadłużony z powodu Santiago Bernabeu które jest przebudowywane aktualnie.Barca,City,Psg to są największe przekręty ostatnich lat a i tak dalej grają bez żadnych kar w LM co jest samo w sobie farsą,dla mnie czy superliga się rozpadnie czy będzie mi to obojętne, ja kibicuje BVB i Realowi i ich oglądam niezależnie gdzie i w jakich rozgrywkach grają.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

A to gówno wymiera śmiercią naturalną co akurat jest dobrym rozwiązaniem sytuacji.

auman
auman 3 godzin temu

Ed Woodward zrezygnował z funkcji wiceprezesa Manchesteru United.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Jest takie fajne przysłowie chytry dwa razy traci i to idealnie pasuje do tej całej schaisseligi.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 3 godzin temu

Rafi1982, to jest kolejna kpina ze strony ojców założycieli. Zamiast jakoś po ludzku zrestrukturyzować swoje kluby, uzdrowić wydatki, podjęli dość koślawą próbę "ucieczki do przodu". Chcieli iść na skróty i się nie napracować.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Oczywiście dolicz do tego różne bonusy i żeby było śmieszniej to wiele takich głupich transferów przeprowadzali, gdzie transfer Schurrle to przy tym pikuś.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Ja także mam podobne zdanie, ale niestety nie nam o tym decydować. Ponadto z tego co czytałem to real zarabia mnóstwo kasy im się to jakoś ponoć bilansuje gorzej z barsą, którą m.in na 140 mln wydoił Watzke, który opchnął im łamiącego się strajkmbele za co u mnie ma wielkie plusa.

Rafi1982
Rafi1982 3 godzin temu

Paweł ja jestem zdania ze kluby które sa zadłużone przez swoją niegospodarnosc powinny byc z automatu wykluczone z pucharów jezeli ta mafia z uefy dalej będzie tolerować takie cos to będzie jeszcze gorzej

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 3 godzin temu

Skojarzenia z bieżącą polityką w różnych państwach też miałem.

statystyki

Użytkownicy online: RickenZMazowsza, Kristf, F1066, Andre_1909, Seiano
Gości online: 56
Zarejestrowanych użytkowników: 9096
Ostatnio zarejestrowany: Hochlandzik

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem