Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  35  36  37  38  39    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
8 kwietnia 2013, 17:39 [cytuj]
3-0 przeciez bedzie :-P
3-0 przeciez bedzie :-P
8 kwietnia 2013, 18:09 [cytuj]
Jak coś to 3:1 :P niezły kurs:
Pierwsza połowa: Borussia Dortmund - CF Malaga (under/over 1.5) 1,45 2,55
Jak coś to 3:1 :P niezły kurs:
Pierwsza połowa: Borussia Dortmund - CF Malaga (under/over 1.5) 1,45 2,55
8 kwietnia 2013, 18:21 [cytuj]
Mysle ze do przerwy bedzie juz 1-0/2-1/1-1, bo u siebie nie bedziemy tolerowac tak otwartej gry Malagi, a mam nadzieje ze ta beda grac jak u siebie :-)
Mysle ze do przerwy bedzie juz 1-0/2-1/1-1, bo u siebie nie bedziemy tolerowac tak otwartej gry Malagi, a mam nadzieje ze ta beda grac jak u siebie :-)
8 kwietnia 2013, 19:41 [cytuj]
Ech, na pewno będę stawiać oby tylko nasi nie zawiedli, bo od tego zależy czy obrócę bonus na STS :D
Ech, na pewno będę stawiać oby tylko nasi nie zawiedli, bo od tego zależy czy obrócę bonus na STS :D
10 kwietnia 2013, 00:38 [cytuj]
I ktoś stawiał na mecz BVB ? :) pochwalić się
I ktoś stawiał na mecz BVB ? :) pochwalić się
10 kwietnia 2013, 00:44 [cytuj]
Ja!!! radosc podwojna! w koncu buki polegly!! ten sts to przynosi mi szczescie ;-)
Ja!!! radosc podwojna! w koncu buki polegly!! ten sts to przynosi mi szczescie ;-)
10 kwietnia 2013, 00:57 [cytuj]
Kupę kasy można było pewnie zarobić, przy wyniku 1:2, obstawiając LIVE na BVB. Mogłem zobaczyć, ale po tej straconej bramce, byłem tak przybity, że to bezsens było patrzeć na kursy :>
Kupę kasy można było pewnie zarobić, przy wyniku 1:2, obstawiając LIVE na BVB. Mogłem zobaczyć, ale po tej straconej bramce, byłem tak przybity, że to bezsens było patrzeć na kursy :>
10 kwietnia 2013, 06:58 [cytuj]
Postawiłem na BVB i Real :roll:
Postawiłem na BVB i Real :roll:
10 kwietnia 2013, 07:40 [cytuj]
A wiedziałeś, że w Realu zabrakło Alonso i chyba Ramosa? Trzeba brać pod uwagę takie czynniki.
A wiedziałeś, że w Realu zabrakło Alonso i chyba Ramosa? Trzeba brać pod uwagę takie czynniki.
10 kwietnia 2013, 22:55 [cytuj]
Właśnie tak jest, że trzeba wiedzieć kto gra kto nie. Bo to jest jeden z większych czynników dla obstawienia ... Ale zazwyczaj trzeba obstawiać kilka minut przed meczem, wtedy kiedy podane są składy drużyn itp. Bo brak jakiegoś zawodnika, działa na całą drużynę np. Dzisiejszy mecz Barcelony grali bez Messiego przegrywali 0:1, wszedł Messi, dograł piłę i dzięki temu awansowała Farsa
Właśnie tak jest, że trzeba wiedzieć kto gra kto nie. Bo to jest jeden z większych czynników dla obstawienia ... Ale zazwyczaj trzeba obstawiać kilka minut przed meczem, wtedy kiedy podane są składy drużyn itp. Bo brak jakiegoś zawodnika, działa na całą drużynę np. Dzisiejszy mecz Barcelony grali bez Messiego przegrywali 0:1, wszedł Messi, dograł piłę i dzięki temu awansowała Farsa
10 kwietnia 2013, 23:05 [cytuj]
Niestety typowalem wczesniej bvb i barce no i dupa :( mialbym za darmo od sts ok.150zl a tak mi zostalo 15zl bonusowe a musze jeszcze ok.30zl obrotu zrobic wiec jak cokolwiek wyciagne to bedzie cud :evil: wsciekly jestem :/
Niestety typowalem wczesniej bvb i barce no i dupa :( mialbym za darmo od sts ok.150zl a tak mi zostalo 15zl bonusowe a musze jeszcze ok.30zl obrotu zrobic wiec jak cokolwiek wyciagne to bedzie cud :evil: wsciekly jestem :/
10 kwietnia 2013, 23:10 [cytuj]
Zizu, powinieneś wiedzieć że Barca bez Messiego to nie to samo...
Zizu, powinieneś wiedzieć że Barca bez Messiego to nie to samo...
10 kwietnia 2013, 23:13 [cytuj]
ech mowili, ze zagra, a musialem juz wczoraj typowac :/ trudno. nie spodziewalem sie cudu, bo pieniadze mnie srednio lubia :-?
ech mowili, ze zagra, a musialem juz wczoraj typowac :/ trudno. nie spodziewalem sie cudu, bo pieniadze mnie srednio lubia :-?
10 kwietnia 2013, 23:17 [cytuj]
LM ma to do siebie, że na tym etapie już nie ma faworytów... I każdy wynik może paść. Nie martw się mnie też nie lubią, nie chcą się rozmnażać w bukmacherce :(
LM ma to do siebie, że na tym etapie już nie ma faworytów... I każdy wynik może paść. Nie martw się mnie też nie lubią, nie chcą się rozmnażać w bukmacherce :(
14 kwietnia 2013, 22:10 [cytuj]
5/6...
No i Vitesse straciło bramke w 92 minucie meczu na 3-3... I poszedł niezły kupon kupon do nieba :-?
5/6...
No i Vitesse straciło bramke w 92 minucie meczu na 3-3... I poszedł niezły kupon kupon do nieba :-?
14 kwietnia 2013, 22:31 [cytuj]
Podsumowanie kuponów ostatnich :P (Kupony robione na potrzeby wyrobienia bonusu, więc stąd czasem dziwne stawki/kursy:D)

BVB-Malaga 1 /3:2/
Bayern awans /+/
Barca-PSG 1 /1:1/
Stawka: 64~zł Wygrana: 0

Roda-Vitesse over 2,5 /3:3/
Szachtar-Zorya 1 /3:0/
Stawka: 13~zł Wygrana: 21~ :D

Furth-BVB 2 /1:6/
Troyes-PSG 2 /0:1/
Miedz-Polonia B. 1 /1:0/
Arsenal-Norwich 1 /3:1/
Everton-QPR 1 /2:0/
H.Kiel-Goslaer 1 /2:1/
Koeln-Aalen 1 /1:0/
PSV-Ajax 2X /2:3/
Stawka: 2.50 Wygrana: 34~

Plus jeszcze jakies tam kupony po 5-7zł i z tego wygrane rzedu 12-15 zeby tylko dobic ten bonus do konca. Jakby pierwszy kupon z Barca siadl to mialbym czym obracac i co wyplacac, a tak... Na depozycie mi zostalo 30zl z 50, a na Bonusie 52zl. Wiec razem ok.80zl - moge juz wyplacic, ale wyplace tylko 50, 30 zostawie na nastepna kolejke BL. W tej mialem nosa do kilku spotkan, ale niestety typowalem za male stawki, bo mi zalezalo zeby juz uwolnic bonus :P W nastepnej kolejce gram juz va banque albo wygram cos wiecej albo zostane przy tych 50 :) Ta druga opcja oczywiscie bardziej prawdopodobna.

Sorry za brak polskich znakow, ale format i cos mi sie nasralo.
Podsumowanie kuponów ostatnich :P (Kupony robione na potrzeby wyrobienia bonusu, więc stąd czasem dziwne stawki/kursy:D)

BVB-Malaga 1 /3:2/
Bayern awans /+/
Barca-PSG 1 /1:1/
Stawka: 64~zł Wygrana: 0

Roda-Vitesse over 2,5 /3:3/
Szachtar-Zorya 1 /3:0/
Stawka: 13~zł Wygrana: 21~ :D

Furth-BVB 2 /1:6/
Troyes-PSG 2 /0:1/
Miedz-Polonia B. 1 /1:0/
Arsenal-Norwich 1 /3:1/
Everton-QPR 1 /2:0/
H.Kiel-Goslaer 1 /2:1/
Koeln-Aalen 1 /1:0/
PSV-Ajax 2X /2:3/
Stawka: 2.50 Wygrana: 34~

Plus jeszcze jakies tam kupony po 5-7zł i z tego wygrane rzedu 12-15 zeby tylko dobic ten bonus do konca. Jakby pierwszy kupon z Barca siadl to mialbym czym obracac i co wyplacac, a tak... Na depozycie mi zostalo 30zl z 50, a na Bonusie 52zl. Wiec razem ok.80zl - moge juz wyplacic, ale wyplace tylko 50, 30 zostawie na nastepna kolejke BL. W tej mialem nosa do kilku spotkan, ale niestety typowalem za male stawki, bo mi zalezalo zeby juz uwolnic bonus :P W nastepnej kolejce gram juz va banque albo wygram cos wiecej albo zostane przy tych 50 :) Ta druga opcja oczywiscie bardziej prawdopodobna.

Sorry za brak polskich znakow, ale format i cos mi sie nasralo.
9 maja 2013, 15:53 [cytuj]
eFortuna nie daje możliwości postawienia na BVB w finale LM z handicapem 0:1, a szkoda, bo fajny kurs by był :mrgreen:
eFortuna nie daje możliwości postawienia na BVB w finale LM z handicapem 0:1, a szkoda, bo fajny kurs by był :mrgreen:
10 maja 2013, 17:37 [cytuj]
Końcówka sezonu, sporo ciekawych spotkań, wpłacę sobie jeszcze parę groszy :mrgreen: O wynikach napiszę w niedzielę :P
Końcówka sezonu, sporo ciekawych spotkań, wpłacę sobie jeszcze parę groszy :mrgreen: O wynikach napiszę w niedzielę :P
10 maja 2013, 19:03 [cytuj]
Ja ostatnio miałem serię 6 kuponów trafionych pod rząd :-D prawie +500zł na koncie ;-)
Teraz postawiłem 50 zł na Borussie w finale, musi wejść ! ;-)
Ja ostatnio miałem serię 6 kuponów trafionych pod rząd :-D prawie +500zł na koncie ;-)
Teraz postawiłem 50 zł na Borussie w finale, musi wejść ! ;-)
10 maja 2013, 19:28 [cytuj]
Mhm szkoda, że nawet się nie pochwaliłeś, co stawiałeś itp :-P
Mhm szkoda, że nawet się nie pochwaliłeś, co stawiałeś itp :-P
|<  <<  <  35  36  37  38  39    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 34 24 5 5 77
2. Borussia Dortmund 34 22 3 9 69
3. Bayer Leverkusen 34 19 7 8 64
4. RB Lipsk 34 17 7 10 58
5. Union Berlin 34 16 9 9 57
6. SC Freiburg 34 15 10 9 55
7. 1. FC Köln 34 14 10 10 52
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 504
2. Krzpiczek16 504
3. Armandzio 462
4. buniu34 456
5. geniu 453
6. KOMIX 450
7. F1066 447
cała tabela
shoutbox
wola
wola godzinę temu

@BVB MISTRZ myślę, że z Levym Liverpool by wygrał

wola
wola godzinę temu

Real był gorszy od PSG, Chelsea, City i Liverpoolu ale wygrali ze wszystkimi

libero180
libero180 godzinę temu

W Realu jest coś czego innego klubu nie mają tzw mentalność zwycięzców,niech Anglicy jeszcze więcej kasy pakują w piłkarzy

BVB MISTRZ
BVB MISTRZ 2 godzin temu

wola Może Lewandowski trafi do Liverpoolu jako 9

artur1973
artur1973 2 godzin temu

Ale niestety taka jest piłka. City miało SReal na widelcu i nic. Liverpool dziś 23:4 sytuacje bramkowe i nic. A Perez ma bekę z całego świata który wietrzył madrylianom upadek z powodu długów?. Ale do gabloty wjechał kolejny puchar LM

wola
wola 2 godzin temu

współczuję Kloppowi tyle przegranych finałów z BVB też

T-Mac
T-Mac 2 godzin temu

Słaby zwycięzca Ligi Mistrzów! Tyle farta w jednej edycji to chyba nie miał nigdy nikt wcześniej. "Suma szczęścia i pecha równa się zero" nie dotyczy Realu w Lidze Mistrzów i buyernu w buyernlidze...

wola
wola 2 godzin temu

przełącz na Premium

artur1973
artur1973 2 godzin temu

Szoakowski zaraz się zesra

wola
wola 2 godzin temu

ja bym postawił na Origiego

artur1973
artur1973 2 godzin temu

Ależ Liverpool daje się dmuchać Rralowi jak dziecko

wola
wola 2 godzin temu

przydałaby się Kloppowi 9

fanatyk88
fanatyk88 5 godzin temu

No raczej, ja tak samo ;)

wola
wola 5 godzin temu

Trzymam kciuki za Jurgena!!!

KrzychuDLK
KrzychuDLK Wczoraj, 17:35

Malen powinien dostać szansę w nowym sezonie, a jeżeli nie wykorzysta swojej szansy to sprzedać i tyle.

Maliniak1991
Maliniak1991 Wczoraj, 12:20

Ja bym Malena na straty nie spisywał, moim zdaniem wyglądał coraz lepiej, ale ta kontuzja zepsuła wszystko

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 10:03

transfermarkt.pl/donyell-malen/profil/spieler/326029 I jeszcze pytanie co z tym panem. Kosztował tyle co Szyrle i pożytek z niego mniej więcej taki sam czyli żaden póki co..

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 09:58

"Delaney i Wolf to całkiem różne pozycje na boisku" Widać dla Favre nie było rzeczy niemożliwych jeżeli potrafił wystawić Phillipa na ataku i Wolfa na defensywnym jednocześnie.

aguero82
aguero82 Wczoraj, 09:56

Karolis, Brandt to bardzo nierówno grający zawodnik. Ma przebłyski bardzo dobrej gry ale niestety nie potrafi ustabilizować formy

aguero82
aguero82 Wczoraj, 09:53

Kot, Delaney i Wolf to całkiem różne pozycje na boisku.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 09:45

Wolf jest chimerycznym i pozbawionym techniki zawodnikiem mający do tego czasami takie odpały na boisku,że głowa boli, a wartościowymi zmiennikami to mógłby być np Delaney w którego miejsce Wolf powinien być sprzedany zamiast Duńczyka.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 09:39

Wolf pokazał w tym sezonie że potrafi być wartościowym zmiennikiem. Za to Hazarda pozbył bym się bez żalu. Zarabia dużo, na boisku daje niewiele a dodatkowo pojawiały się u niego problemy z profesjonalizmem.

artur1973
artur1973 Wczoraj, 08:59

Głupota jest pozbywać się Brandta, Hazarda czy Moukoko. Szkodników jest dużo więcej: Schulz, Passlack, Wolf, Meunier itp

Karolis
Karolis 1 dni temu, 2022-05-27

Głupota pozbywać się Brandta. Ja wiem, że można mieć plusvalenze za niego sporą No ale to piłkarz najrówniej grający z Jude i Kobelem w BVB No i Reusem.

libero180
libero180 1 dni temu, 2022-05-27

Julian Brandt nie jest beneficjentem zwolnienia Marco Rose'a. Trener był jedynym, który za wszelką cenę chciał zatrzymać zawodnika. Nastawienie klubu pozostaje niezmienione: jeśli pojawi się dobra oferta, może odejść. Ale: nie zostanie sprzedany za mniej niż jego wartość.

F1066
F1066 1 dni temu, 2022-05-27

bvb.de/News/Uebersicht/Kevin-Grosskreutz-lost-die-erste-Runde-im-DFB-Pokal-aus

F1066

Miły gest ze strony VfB Stuttgart. W podziękowaniu za zwycięstwo BVB nad Herthą BSC, dzięki któremu Szwabowie nie znaleźli się w strefie spadkowej w 34. meczu Bundesligi, klub podarował strzelcowi złotej bramki prezent. Youssoufa Moukoko nie miał powodów do radości w minionym sezonie. Czasem kontuzje zepchnęły młodego napastnika z kursu, innym razem rywalizacja w Borussii Dortmund była po prostu zbyt silna. Gol, który zapewnił zwycięstwo 2-1 w meczu z Herthą BSC w ostatnim dniu rozgrywek Bundesligi, był tym bardziej pokrzepiający dla niemieckiego juniora. Ale nie tylko Moukoko i BVB skorzystali na golu, również VfB Stuttgart cieszył się z precyzyjnego strzału napastnika lewą nogą. VfB Stuttgart dziękuje BVB i Moukoko. Bez zwycięstwa Dortmundu z Herthą drużyna trenera Pellegrino Matarazzo byłaby zagrożona spadkiem. Dlatego VfB wysłało "wybawcy" Moukoko małe podziękowanie. Na swoim profilu na Instagramie 17-latek z szerokim uśmiechem zaprezentował koszulkę podpisaną przez wszystkich Profis ze Stuttgartu, na której widnieje również napis "2:1" oraz "DZIĘKUJEMY! twitter.com/bvbnewsblog/status/1530104160430997504?s=20&t=u4AciJakTO2tyZS0WPomDQ

F1066

W birnach niektorych kibiców :))

pablo
pablo 1 dni temu, 2022-05-27

To gdzie ta skarpeta? :)

F1066

DFL ujawnia ogromne straty BVB i Herthy BSC. Niemiecka Liga Piłkarska (DFL) opublikowała dane finansowe wszystkich 36 klubów zawodowych z Bundesligi i 2. Bundesligi na sezon 2020/21. Według raportu, największą stratę po opodatkowaniu w niemieckiej lidze poniosły Hertha BSC (77,9 mln euro) i wicemistrz Borussia Dortmund (72,8 mln euro). W sumie 15 z 18 klubów grających w Bundeslidze w nadchodzącym sezonie ma ujemny bilans. Tylko SC Freiburg (9,8 mln euro), RB Leipzig (3,7 mln euro) i rekordziści FC Bayern Monachium (2,3 mln euro) osiągnęli pozytywny wynik. W drugiej lidze udało się to sześciu klubom: Holstein Kiel, 1. FC Kaiserslautern, Jahn Regensburg, SV Darmstadt 98, 1. FC Heidenheim i SV Sandhausen. W przypadku Heidenheim i Sandhausen bilans został sporządzony na rok 2021, a nie na sezon 2020/21.

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 37
Zarejestrowanych użytkowników: 9416
Ostatnio zarejestrowany: Kursa123
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem