Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  31  32  33  34  35    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
11 listopada 2012, 11:55 [cytuj]
No to życzę powodzenia :)
No to życzę powodzenia :)
11 listopada 2012, 12:04 [cytuj]
[quote]Dziś obstawiam kupon na betclic i patrzę na wydarzenie Mallorca - Barcelona. Tam pisze wynik handicap:

Barcelona -2 stawka: 2,60

Czy to oznacza, że mecz tak jakby rozpocznie się prowadzeniem Mallorki 2:0?

Proszę o odpowiedź.[/quote]
Dokładnie tak.
Handicap oznacza dodanie takiej przewagi dla jednego z zespołów

Ogółem są dwa rodzaje handicapów:
Azjatycki i Europejski

W europejskim są do obstawienia trzy możliwości czyli: 1, X, 2
Natomiast w azjatyckim dwie: 1, 2.

Europejski

Przy postawieniu na Barcelonę z takim handicapem musi ona wygrać przynajmniej 3 bramkami.

Natomiast przy postawieniu na Mallorkę, może ona wygrać, zremisować, lub przegrać maksymalnie jedną bramką.

Azjatycki

To co powyżej.
Plus to że w przypadku remisu w handicapie występuje zwrot stawki:
Czyli W przypadku wygranej Barcelony 2:0 nie wygrywamy ani nie przegrywamy.
Dokładnie tak.
Handicap oznacza dodanie takiej przewagi dla jednego z zespołów

Ogółem są dwa rodzaje handicapów:
Azjatycki i Europejski

W europejskim są do obstawienia trzy możliwości czyli: 1, X, 2
Natomiast w azjatyckim dwie: 1, 2.

[b]Europejski[/b]

Przy postawieniu na Barcelonę z takim handicapem musi ona wygrać przynajmniej 3 bramkami.

Natomiast przy postawieniu na Mallorkę, może ona wygrać, zremisować, lub przegrać maksymalnie jedną bramką.

[b]Azjatycki [/b]

To co powyżej.
Plus to że w przypadku remisu w handicapie występuje zwrot stawki:
Czyli W przypadku wygranej Barcelony 2:0 nie wygrywamy ani nie przegrywamy.
23 listopada 2012, 19:23 [cytuj]
Założyłem sobie konto w Fortunie (online), takie małe zboczenie, że jak można to legalnie wole, a fortuna ma pozwolenie na działalność w internecie :)
Czekam na weryfikacje i od czasu do czasu (od kolejki do kolejki pewnie znając życie) bede cos obstawiał, trzeba będzie ino prowadzic jakis bilans zeby za dużo nie być na minusie :D

@Edit:
Kilka minut i juz zweryfikowane, jeszcze ino wpłata. :mrgreen:

@Edit2:
Wow, wpłata od razu doszła i można obstawiać :D
Założyłem sobie konto w Fortunie (online), takie małe zboczenie, że jak można to legalnie wole, a fortuna ma pozwolenie na działalność w internecie :)
Czekam na weryfikacje i od czasu do czasu (od kolejki do kolejki pewnie znając życie) bede cos obstawiał, trzeba będzie ino prowadzic jakis bilans zeby za dużo nie być na minusie :D

@Edit:
Kilka minut i juz zweryfikowane, jeszcze ino wpłata. :mrgreen:

@Edit2:
Wow, wpłata od razu doszła i można obstawiać :D
2 grudnia 2012, 18:15 [cytuj]
Wiecie może czy gdzieś w jakichś internetowych bukach dają jakieś pieniądze na urodziny?
Wiecie może czy gdzieś w jakichś internetowych bukach dają jakieś pieniądze na urodziny?
4 grudnia 2012, 15:28 [cytuj]
@up
Nie mam pojęcia.

@topic
Prowadzicie jakieś bilanse? Wiecie czy z bukmacherki wyszliscie na plus, czy moze gracie tylko dla rozrywki i nawet nie wiecie czy jestescie na plusie czy minusie? Jak wiecie, to jakiego rzędu są to kwoty? :)

Ja dopiero zacząłem, generalnie jestem na minusie, ale "uczę się" dopiero, a gram dla rozrywki, byleby nie miec za duzego minusa :)
@up
Nie mam pojęcia.

@topic
Prowadzicie jakieś bilanse? Wiecie czy z bukmacherki wyszliscie na plus, czy moze gracie tylko dla rozrywki i nawet nie wiecie czy jestescie na plusie czy minusie? Jak wiecie, to jakiego rzędu są to kwoty? :)

Ja dopiero zacząłem, generalnie jestem na minusie, ale "uczę się" dopiero, a gram dla rozrywki, byleby nie miec za duzego minusa :)
4 grudnia 2012, 16:59 [cytuj]
Dosyć dawno grałem w kolaboracji z ojcem, on hokej, ja futbol, ale kiedy on skończył się w to bawić - zrobiłem podobnie :-) Stosunkowo niedawno zaś przypomniałem sobie o tej zabawie i zacząłem grać, na razie jestem na minusie jakieś 30pln, ale gram małymi stawkami (2-3pln), więc to tylko rozrywka :-)
Dosyć dawno grałem w kolaboracji z ojcem, on hokej, ja futbol, ale kiedy on skończył się w to bawić - zrobiłem podobnie :-) Stosunkowo niedawno zaś przypomniałem sobie o tej zabawie i zacząłem grać, na razie jestem na minusie jakieś 30pln, ale gram małymi stawkami (2-3pln), więc to tylko rozrywka :-)
6 grudnia 2012, 15:44 [cytuj]
Podawał już ktoś z Was dane do weryfikacji? Ja się martwię, że mój podpis zostanie wykorzystany.. Pomóżcie.
Podawał już ktoś z Was dane do weryfikacji? Ja się martwię, że mój podpis zostanie wykorzystany.. Pomóżcie.
6 grudnia 2012, 23:21 [cytuj]
@up
W eFortunie musiałem wyslac skan dowodu, ale gram legalnie wiec nie ma problemu, chyba, ze lubisz teorie spiskowe, to wtedy mozna wymyslec jakies :lol:

Bilans -31zł (wpłacone na konto buka 70zł w sumie). Tendencja rosnąca, niedługo dojdzie do 0 :P
@up
W eFortunie musiałem wyslac skan dowodu, ale gram legalnie wiec nie ma problemu, chyba, ze lubisz teorie spiskowe, to wtedy mozna wymyslec jakies :lol:

Bilans -31zł (wpłacone na konto buka 70zł w sumie). Tendencja rosnąca, niedługo dojdzie do 0 :P
22 grudnia 2012, 22:48 [cytuj]
Cos tak cicho sie zrobiło w tym dziale. Nie obstawiacie juz? :-P
Mój bilans:
Wpłacone na konto u buka: 80zł
Wypłacone z konta u buka: 25zł
Na koncie u buka: 12,75zł
Bilans: -42,25 zł

Rozkręcam się powoli :)
Cos tak cicho sie zrobiło w tym dziale. Nie obstawiacie juz? :-P
Mój bilans:
Wpłacone na konto u buka: 80zł
Wypłacone z konta u buka: 25zł
Na koncie u buka: 12,75zł
Bilans: -42,25 zł

Rozkręcam się powoli :)
23 grudnia 2012, 20:37 [cytuj]
Dla ludzi, którzy stawiali u bukmachera naziemnego Toto-mix dobra informacja, po dłuższej przerwie spowodowanej cofnięciem koncesji ruszają z powrotem zakłady :)
Dla ludzi, którzy stawiali u bukmachera naziemnego Toto-mix dobra informacja, po dłuższej przerwie spowodowanej cofnięciem koncesji ruszają z powrotem zakłady :)
27 grudnia 2012, 19:59 [cytuj]
co oznacza handicap jeśli mógłby wiedzieć:) bo w bukmacherce jestem nowicjuszem:)
co oznacza handicap jeśli mógłby wiedzieć:) bo w bukmacherce jestem nowicjuszem:)
27 grudnia 2012, 20:02 [cytuj]
To tak jakby mecz zaczynał się tym wynikiem. Jeśli na przykład obstawiasz mecz BVB - Bayern z handicapem 0:1 oznacza, że żeby wygrać zakład postawiony na Borussię mecz musi skończyć zwycięstwem Borussen z co najmniej dwubramkową przewagą.
To tak jakby mecz zaczynał się tym wynikiem. Jeśli na przykład obstawiasz mecz BVB - Bayern z handicapem 0:1 oznacza, że żeby wygrać zakład postawiony na Borussię mecz musi skończyć zwycięstwem Borussen z co najmniej dwubramkową przewagą.
27 grudnia 2012, 20:05 [cytuj]
Albo inaczej mówiąc, dodajesz do końcowego wyniku ten handicap i wtedy otrzymujesz wynik końcowy spotkania :)

Ja obstawiłem te dwa mecze, ale bez handicapu, nie wpadlem na to, gorsze kursy miałem :)
Albo inaczej mówiąc, dodajesz do końcowego wyniku ten handicap i wtedy otrzymujesz wynik końcowy spotkania :)

Ja obstawiłem te dwa mecze, ale bez handicapu, nie wpadlem na to, gorsze kursy miałem :)
27 grudnia 2012, 20:28 [cytuj]
w tym samym dziale o handicapach jest parę postów wyżej
w tym samym dziale o handicapach jest parę postów wyżej
4 stycznia 2013, 20:52 [cytuj]
Legalnie w internecie - gdzie? STS, Totomix, Milenium czy Fortuna?

Proszę o jak najszybszą pomoc!
Legalnie w internecie - gdzie? STS, Totomix, Milenium czy Fortuna?

Proszę o jak najszybszą pomoc!
4 stycznia 2013, 21:43 [cytuj]
Ja gram w Fortunie i nie narzekam, podatek wszędzie taki sam, a fortuna dość długo działa już w necie legalnie (w porownaniu do innych buków w Polsce) i nie ma problemów :) Na necie najczęściej widziałem, że polecają fortunę, dlatego też tak wybrałem :)
Ja gram w Fortunie i nie narzekam, podatek wszędzie taki sam, a fortuna dość długo działa już w necie legalnie (w porownaniu do innych buków w Polsce) i nie ma problemów :) Na necie najczęściej widziałem, że polecają fortunę, dlatego też tak wybrałem :)
5 stycznia 2013, 23:14 [cytuj]
STS lub Fortuna - nie potrafię się zdecydować..
STS lub Fortuna - nie potrafię się zdecydować..
5 stycznia 2013, 23:33 [cytuj]
Ja polecam toto-mixa ze stacjonarnych buków.... fortuna też niezła. Sts uważam ma najbiedniejszą ofertę.
Ja polecam toto-mixa ze stacjonarnych buków.... fortuna też niezła. Sts uważam ma najbiedniejszą ofertę.
5 stycznia 2013, 23:51 [cytuj]
Pani wybierze eFortunę, pani się nie zawiedzie :mrgreen:
Potwierdza to każda złotówka, którą tam zdążyłem stracić :-P
Pani wybierze eFortunę, pani się nie zawiedzie :mrgreen:
Potwierdza to każda złotówka, którą tam zdążyłem stracić :-P
6 stycznia 2013, 11:07 [cytuj]
A jest w eFortunie oferta z skoków?
A jest w eFortunie oferta z skoków?
|<  <<  <  31  32  33  34  35    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 29 25 4 0 79
2. Bayern Monachium 29 20 3 6 63
3. VfB Stuttgart 29 20 3 6 63
4. RB Lipsk 29 17 5 7 56
5. Borussia Dortmund 29 16 8 5 56
6. Eintracht Frankfurt 29 10 12 7 42
7. FC Augsburg 29 10 9 10 39
8. SC Freiburg 29 11 6 12 39
9. TSG 1899 Hoffenheim 29 10 6 13 36
10. 1. FC Heidenheim 29 8 10 11 34
11. Borussia Mönchengladbach 29 7 10 12 31
12. Werder Brema 29 8 7 14 31
13. Union Berlin 29 9 5 16 30
14. VfL Wolfsburg 29 7 7 15 28
15. VfL Bochum 29 5 12 12 27
16. FSV Mainz 29 5 11 13 26
17. 1. FC Köln 29 4 10 15 22
18. SV Darmstadt 29 2 8 19 14
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ponczos 246
2. JungKamil3 243
3. jasiu85 242
4. RickenZMazowsza 241
5. donpedro 237
6. johnBVB 233
7. MAKAVELI 226
8. Kasper09 222
9. mlabedz17 218
10. Mattii 215
cała tabela
shoutbox
FilipSantana
FilipSantana godzinę temu

No ale tak czy inaczej musiałaby się stać jakaś katastrofa żeby BL nie dostała 5 miejsca, nie wierze że chociażby samo Leverkusen nie wygrało jednego meczu i jakiś remisik w połfinale LM też napewno wpadnie

FilipSantana
FilipSantana godzinę temu

Szkoda tymbardziej że oglądałem 120 minut tego meczu i Aston zostało kompletnie zdominowane tylko nieszczęsny bład w 89min dał im dogrywkę a potem karne

danielek3
danielek3 godzinę temu

Aston teraz 2 mecze z Olimpiakosem. Wiec raczej 2 wygrane. Liczymy na niemieckie druzyny u siebie ze wyciagna przynajmniej 3 remisy

auman
auman 2 godzin temu

Jaka szkoda, że te Aston wygrało dziaiaj

libero180
libero180 2 godzin temu

Jeśli dobrze policzyłem - Niemcy 17,929, Anglia 17,375. 0,554 przewagi. Aston Villa może zdobyć dla Anglii do końca edycji maksymalnie 0,875 (3.x 0,250 za 3 wygrane i 0,125 za awans do finału). Reasumując - Niemcy potrzebują jednego remisu i jednego zwycięstwa w półfinałach (lub trzech remisów), by bez względu na to, co zrobi Aston Villa, zapewnić sobie 5. miejsce w LM w przyszłym sezonie.-Tomek Urban

Le0n
Le0n 2 godzin temu

Ranking na 90minut tak do końca nie jest wiarygodny. Wiem, można policzyć samemu. Spokojnie jeszcze jeden mecz trwa.

toman
toman 2 godzin temu

Kamilos albo remis, też wtedy Aston punktów nie zdobędzie.

kamilos
kamilos 2 godzin temu

3x półfinały niemieckich drużyn to 6 szans na wygrany mecz . Aston wystarczy jeden mecz przegrany i tak samo po temacie

Hayn03
Hayn03 2 godzin temu

Po dzisiejszych meczach Włochy 19,428 Niemcy 17,928 Anglia 17,375

toman
toman 2 godzin temu

FilipSantana Aston Villa może zdobyć już maksymalnie 5 *0,125 pkt wiec maksymalnie 0,625 pkt - Premier League niedogodni Bundesligi :)

FilipSantana
FilipSantana 2 godzin temu

już matematycznie mamy 5 miejsce w LM, Aston Villa musiałaby wygrać wszystkie mecze a drużyny z BL przegrać wszystkie zeby to Anglia dostała 5 miejsce

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 2 godzin temu

Generalnie jeżeli okaże się, że BL faktycznie ma 5 miejsc w LM to na moje przed meczami z PSG powinni odpuścić w lidze bo jednak awans do finału to coś większego niż 4 miesjce w BL

Le0n
Le0n 2 godzin temu

ENG słabo w tej edycji, ESP też.

DziadZ
DziadZ 2 godzin temu

Ten sezon to jest jakiś zaczarowany jakby jakaś siła wyższa nam sprzyjała półfinał i awans z 5 miejsca LM

Wojtyła z Dortmundu

Z resztą bardzo liczę na Der Klassiker w Finale LM

Wojtyła z Dortmundu

Na moje BL będzie miała również minimum jeden zespół w finale a przy dobrym układzie mogą być i 3 ;)

Le0n
Le0n 2 godzin temu

Czyli moje się spełniło 1 z PL i 3 zBL gra w półfinałaach.

Kibic99
Kibic99 2 godzin temu

Więc Liverpool i west ham odpadły więc Niemcy muszą już mieć chyba 5 drużyn w LM

toman
toman 2 godzin temu

To teraz już angielska liga chyba nie ma szans dogonić niemieckiej.. jak tak się skończy.

Wojtyła z Dortmundu

Leverkusen obecnie gra w taki sposób że mogą grać mecz tragiczny a i tak ich nie pokonasz

toman
toman 2 godzin temu

Udalo mi sie wytypować, że strzelą po 80 ;)

trebuh1
trebuh1 2 godzin temu

Ale Leverkusen żałosny mecz gra i strzelają na 1:1

Wojtyła z Dortmundu

Leverkusen gol

Le0n
Le0n 3 godzin temu

Marne.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 3 godzin temu

A jak się ma sytuacja jeżeli chodzi o francuskie kluby np gdyby Marsylia znalazła się w finale Ligi Europy a PSG wygrało LM to mają szansę wyprzedzić BL w rankingu?

Le0n
Le0n 3 godzin temu

No Fabiański pokazał klasę.

Hayn03
Hayn03 3 godzin temu

Dziękuję :)

Hayn03
Hayn03 3 godzin temu

Dziękuję ????

Le0n
Le0n 3 godzin temu

streambible.org/matches/football/1184829

Hayn03
Hayn03 3 godzin temu

Ma ktoś linka do streama WH-Leverkusen?

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 17
Zarejestrowanych użytkowników: 9980
Ostatnio zarejestrowany: Krzychu 12345123
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem