Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  31  32  33  34  35    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
11 listopada 2012, 11:55 [cytuj]
No to życzę powodzenia :)
No to życzę powodzenia :)
11 listopada 2012, 12:04 [cytuj]
[quote]Dziś obstawiam kupon na betclic i patrzę na wydarzenie Mallorca - Barcelona. Tam pisze wynik handicap:

Barcelona -2 stawka: 2,60

Czy to oznacza, że mecz tak jakby rozpocznie się prowadzeniem Mallorki 2:0?

Proszę o odpowiedź.[/quote]
Dokładnie tak.
Handicap oznacza dodanie takiej przewagi dla jednego z zespołów

Ogółem są dwa rodzaje handicapów:
Azjatycki i Europejski

W europejskim są do obstawienia trzy możliwości czyli: 1, X, 2
Natomiast w azjatyckim dwie: 1, 2.

Europejski

Przy postawieniu na Barcelonę z takim handicapem musi ona wygrać przynajmniej 3 bramkami.

Natomiast przy postawieniu na Mallorkę, może ona wygrać, zremisować, lub przegrać maksymalnie jedną bramką.

Azjatycki

To co powyżej.
Plus to że w przypadku remisu w handicapie występuje zwrot stawki:
Czyli W przypadku wygranej Barcelony 2:0 nie wygrywamy ani nie przegrywamy.
Dokładnie tak.
Handicap oznacza dodanie takiej przewagi dla jednego z zespołów

Ogółem są dwa rodzaje handicapów:
Azjatycki i Europejski

W europejskim są do obstawienia trzy możliwości czyli: 1, X, 2
Natomiast w azjatyckim dwie: 1, 2.

[b]Europejski[/b]

Przy postawieniu na Barcelonę z takim handicapem musi ona wygrać przynajmniej 3 bramkami.

Natomiast przy postawieniu na Mallorkę, może ona wygrać, zremisować, lub przegrać maksymalnie jedną bramką.

[b]Azjatycki [/b]

To co powyżej.
Plus to że w przypadku remisu w handicapie występuje zwrot stawki:
Czyli W przypadku wygranej Barcelony 2:0 nie wygrywamy ani nie przegrywamy.
23 listopada 2012, 19:23 [cytuj]
Założyłem sobie konto w Fortunie (online), takie małe zboczenie, że jak można to legalnie wole, a fortuna ma pozwolenie na działalność w internecie :)
Czekam na weryfikacje i od czasu do czasu (od kolejki do kolejki pewnie znając życie) bede cos obstawiał, trzeba będzie ino prowadzic jakis bilans zeby za dużo nie być na minusie :D

@Edit:
Kilka minut i juz zweryfikowane, jeszcze ino wpłata. :mrgreen:

@Edit2:
Wow, wpłata od razu doszła i można obstawiać :D
Założyłem sobie konto w Fortunie (online), takie małe zboczenie, że jak można to legalnie wole, a fortuna ma pozwolenie na działalność w internecie :)
Czekam na weryfikacje i od czasu do czasu (od kolejki do kolejki pewnie znając życie) bede cos obstawiał, trzeba będzie ino prowadzic jakis bilans zeby za dużo nie być na minusie :D

@Edit:
Kilka minut i juz zweryfikowane, jeszcze ino wpłata. :mrgreen:

@Edit2:
Wow, wpłata od razu doszła i można obstawiać :D
2 grudnia 2012, 18:15 [cytuj]
Wiecie może czy gdzieś w jakichś internetowych bukach dają jakieś pieniądze na urodziny?
Wiecie może czy gdzieś w jakichś internetowych bukach dają jakieś pieniądze na urodziny?
4 grudnia 2012, 15:28 [cytuj]
@up
Nie mam pojęcia.

@topic
Prowadzicie jakieś bilanse? Wiecie czy z bukmacherki wyszliscie na plus, czy moze gracie tylko dla rozrywki i nawet nie wiecie czy jestescie na plusie czy minusie? Jak wiecie, to jakiego rzędu są to kwoty? :)

Ja dopiero zacząłem, generalnie jestem na minusie, ale "uczę się" dopiero, a gram dla rozrywki, byleby nie miec za duzego minusa :)
@up
Nie mam pojęcia.

@topic
Prowadzicie jakieś bilanse? Wiecie czy z bukmacherki wyszliscie na plus, czy moze gracie tylko dla rozrywki i nawet nie wiecie czy jestescie na plusie czy minusie? Jak wiecie, to jakiego rzędu są to kwoty? :)

Ja dopiero zacząłem, generalnie jestem na minusie, ale "uczę się" dopiero, a gram dla rozrywki, byleby nie miec za duzego minusa :)
4 grudnia 2012, 16:59 [cytuj]
Dosyć dawno grałem w kolaboracji z ojcem, on hokej, ja futbol, ale kiedy on skończył się w to bawić - zrobiłem podobnie :-) Stosunkowo niedawno zaś przypomniałem sobie o tej zabawie i zacząłem grać, na razie jestem na minusie jakieś 30pln, ale gram małymi stawkami (2-3pln), więc to tylko rozrywka :-)
Dosyć dawno grałem w kolaboracji z ojcem, on hokej, ja futbol, ale kiedy on skończył się w to bawić - zrobiłem podobnie :-) Stosunkowo niedawno zaś przypomniałem sobie o tej zabawie i zacząłem grać, na razie jestem na minusie jakieś 30pln, ale gram małymi stawkami (2-3pln), więc to tylko rozrywka :-)
6 grudnia 2012, 15:44 [cytuj]
Podawał już ktoś z Was dane do weryfikacji? Ja się martwię, że mój podpis zostanie wykorzystany.. Pomóżcie.
Podawał już ktoś z Was dane do weryfikacji? Ja się martwię, że mój podpis zostanie wykorzystany.. Pomóżcie.
6 grudnia 2012, 23:21 [cytuj]
@up
W eFortunie musiałem wyslac skan dowodu, ale gram legalnie wiec nie ma problemu, chyba, ze lubisz teorie spiskowe, to wtedy mozna wymyslec jakies :lol:

Bilans -31zł (wpłacone na konto buka 70zł w sumie). Tendencja rosnąca, niedługo dojdzie do 0 :P
@up
W eFortunie musiałem wyslac skan dowodu, ale gram legalnie wiec nie ma problemu, chyba, ze lubisz teorie spiskowe, to wtedy mozna wymyslec jakies :lol:

Bilans -31zł (wpłacone na konto buka 70zł w sumie). Tendencja rosnąca, niedługo dojdzie do 0 :P
22 grudnia 2012, 22:48 [cytuj]
Cos tak cicho sie zrobiło w tym dziale. Nie obstawiacie juz? :-P
Mój bilans:
Wpłacone na konto u buka: 80zł
Wypłacone z konta u buka: 25zł
Na koncie u buka: 12,75zł
Bilans: -42,25 zł

Rozkręcam się powoli :)
Cos tak cicho sie zrobiło w tym dziale. Nie obstawiacie juz? :-P
Mój bilans:
Wpłacone na konto u buka: 80zł
Wypłacone z konta u buka: 25zł
Na koncie u buka: 12,75zł
Bilans: -42,25 zł

Rozkręcam się powoli :)
23 grudnia 2012, 20:37 [cytuj]
Dla ludzi, którzy stawiali u bukmachera naziemnego Toto-mix dobra informacja, po dłuższej przerwie spowodowanej cofnięciem koncesji ruszają z powrotem zakłady :)
Dla ludzi, którzy stawiali u bukmachera naziemnego Toto-mix dobra informacja, po dłuższej przerwie spowodowanej cofnięciem koncesji ruszają z powrotem zakłady :)
27 grudnia 2012, 19:59 [cytuj]
co oznacza handicap jeśli mógłby wiedzieć:) bo w bukmacherce jestem nowicjuszem:)
co oznacza handicap jeśli mógłby wiedzieć:) bo w bukmacherce jestem nowicjuszem:)
27 grudnia 2012, 20:02 [cytuj]
To tak jakby mecz zaczynał się tym wynikiem. Jeśli na przykład obstawiasz mecz BVB - Bayern z handicapem 0:1 oznacza, że żeby wygrać zakład postawiony na Borussię mecz musi skończyć zwycięstwem Borussen z co najmniej dwubramkową przewagą.
To tak jakby mecz zaczynał się tym wynikiem. Jeśli na przykład obstawiasz mecz BVB - Bayern z handicapem 0:1 oznacza, że żeby wygrać zakład postawiony na Borussię mecz musi skończyć zwycięstwem Borussen z co najmniej dwubramkową przewagą.
27 grudnia 2012, 20:05 [cytuj]
Albo inaczej mówiąc, dodajesz do końcowego wyniku ten handicap i wtedy otrzymujesz wynik końcowy spotkania :)

Ja obstawiłem te dwa mecze, ale bez handicapu, nie wpadlem na to, gorsze kursy miałem :)
Albo inaczej mówiąc, dodajesz do końcowego wyniku ten handicap i wtedy otrzymujesz wynik końcowy spotkania :)

Ja obstawiłem te dwa mecze, ale bez handicapu, nie wpadlem na to, gorsze kursy miałem :)
27 grudnia 2012, 20:28 [cytuj]
w tym samym dziale o handicapach jest parę postów wyżej
w tym samym dziale o handicapach jest parę postów wyżej
4 stycznia 2013, 20:52 [cytuj]
Legalnie w internecie - gdzie? STS, Totomix, Milenium czy Fortuna?

Proszę o jak najszybszą pomoc!
Legalnie w internecie - gdzie? STS, Totomix, Milenium czy Fortuna?

Proszę o jak najszybszą pomoc!
4 stycznia 2013, 21:43 [cytuj]
Ja gram w Fortunie i nie narzekam, podatek wszędzie taki sam, a fortuna dość długo działa już w necie legalnie (w porownaniu do innych buków w Polsce) i nie ma problemów :) Na necie najczęściej widziałem, że polecają fortunę, dlatego też tak wybrałem :)
Ja gram w Fortunie i nie narzekam, podatek wszędzie taki sam, a fortuna dość długo działa już w necie legalnie (w porownaniu do innych buków w Polsce) i nie ma problemów :) Na necie najczęściej widziałem, że polecają fortunę, dlatego też tak wybrałem :)
5 stycznia 2013, 23:14 [cytuj]
STS lub Fortuna - nie potrafię się zdecydować..
STS lub Fortuna - nie potrafię się zdecydować..
5 stycznia 2013, 23:33 [cytuj]
Ja polecam toto-mixa ze stacjonarnych buków.... fortuna też niezła. Sts uważam ma najbiedniejszą ofertę.
Ja polecam toto-mixa ze stacjonarnych buków.... fortuna też niezła. Sts uważam ma najbiedniejszą ofertę.
5 stycznia 2013, 23:51 [cytuj]
Pani wybierze eFortunę, pani się nie zawiedzie :mrgreen:
Potwierdza to każda złotówka, którą tam zdążyłem stracić :-P
Pani wybierze eFortunę, pani się nie zawiedzie :mrgreen:
Potwierdza to każda złotówka, którą tam zdążyłem stracić :-P
6 stycznia 2013, 11:07 [cytuj]
A jest w eFortunie oferta z skoków?
A jest w eFortunie oferta z skoków?
|<  <<  <  31  32  33  34  35    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 31 22 5 4 71
2. RB Lipsk 31 19 7 5 64
3. VfL Wolfsburg 31 16 9 6 57
4. Eintracht Frankfurt 31 15 11 5 56
5. Borussia Dortmund 31 17 4 10 55
6. Bayer 04 Leverkusen 31 14 8 9 50
7. Borussia Mönchengladbach 31 12 10 9 46
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 426
2. arturborussen 417
3. jasiu85 411
4. ewerthon 405
5. panoli 405
6. victor 402
7. Michael_BvB 399
cała tabela

shoutbox

Pawelinho
Pawelinho minutę temu

bizon5314 Tylko, że w tym momencie jeśli faktycznie tak myślą to robią wokół siebie smród, który za nimi, a nie za Borussią będzie się ciągnął latami. Taką mentalnością idealnie pasują do bar$y.

Andre_1909
Andre_1909 minutę temu

Prawda.

bizon5314
bizon5314 2 minut temu

Założę się,ze gruby z jego ojcem jak i on sam po cichu liczą,ze jednak w tej LM nie zagramy, bo to im otworzy furtkę

Pawelinho
Pawelinho 3 minut temu

bizon5314 nie jest to bynajmniej dziwne, ale należy to traktować jako element "gry" lub coś czego nie jesteśmy świadomi i o czym nie wiemy, a tak cytując klasyka internetowego "nie sondzęm".

obywatelap
obywatelap 3 minut temu

vipleague.lc/2-borussia-dortmund-vs-rb-leipzig-live-streaming

KOazker
KOazker 4 minut temu

Poratujcie dobrym linkiem

bizon5314
bizon5314 6 minut temu

To jest dziwne,że Haaland sie wykłada zawsze po wywiadzie grubasa

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 6 minut temu

Jak by to powiedziały hanysy: "To je jedno".

Pawelinho
Pawelinho 7 minut temu

RickenZMazowsza to raczej dobra mina do złej gry. Niestety tak to jest jak się zatrudnia piłkarza, którego agentem jest chciwy rajola.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 8 minut temu

Terzić w przedmeczowym wywiadzie bardzo ładnie kłamie na temat Haalanda i jego nieobecności.

Kuba726
Kuba726 9 minut temu

Trzeba wierzyć że rolę lidera przejmie dzisiaj Sancho..mając w pamięci mecz z Wolfsburgem to tylko dzięki Haalandowi zdobyliśmy 3pkt i trzeba to jasno przyznać.Dzis będzie go strasznie brakowac

obywatelap
obywatelap 9 minut temu

Haalanda mogliby sprzedać za te 130 - 150 mln. Niech idzie w ***** razem z Raiolą i chciwym Alfem. Za te pieniądze kupno młodego Sasy z VfB i porządny remont obrony oraz klasowy bramkarz. Meuniery, Schulze na listę transferową.

Andre_1909
Andre_1909 17 minut temu

Co do Haalanda to już mi coraz bardziej wszystko jedno co zrobi po sezonie. I tak w najważniejszych momentach nie można na niego liczyć...

Pawelinho
Pawelinho 22 minut temu

Na vipleague coś powinno byc

bizon5314
bizon5314 23 minut temu

Ktoś jakiegoś streama ma na dziś?

Pawelinho
Pawelinho 31 minut temu

Może to tak dla zmyłki rywala.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 32 minut temu

BVB: Hitz ? Piszczek, Akanji, Hummels, Guerreiro ? Dahoud, Can ? Reyna, Reus, Sancho ? Hazard Rezerwowi: Bürki, Delaney, Schulz, Brandt, Reinier, Meunier, Tigges, Passlack, Knauff RBL: Gulacsi ? Klostermann, Upamecano, Orban ? Henrichs, Sabitzer, Kampl, Angelino ? Olmo, Forsberg ? Hwang Rezerwowi: Martinez, Halstenberg, Mukiele, Konate, Sorloth, Forsberg, Laimer, Kluivert, Poulsen Emil Forsberg chyba dowiedział się ,że ma brata bliźniaka skoro jednocześnie gra i siedzi na ławce xD

Pawelinho
Pawelinho 33 minut temu

Szkoda, że Delaney na ławce kosztem canstatysty. RickenZMazowsza wcale by mnie to nie zaskoczyło.

auman
auman 34 minut temu

W Unione 8 piłkarzy poza składem, Wolfsburg nie powinien mieć problemu w wygraniu z nimi, gorzej z nami to wygląda, ale trzeba liczyć na zwycięstwo.

bizon5314
bizon5314 35 minut temu

To prawda. Razem ze starym i grubym kombinują jak cholera.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 36 minut temu

W tę kontuzję Haalanda wierzę tak samo, jak w "zaburzenia metaboliczne" gotzego.

staraerakloppa
staraerakloppa 39 minut temu

śmiech*

staraerakloppa
staraerakloppa 40 minut temu

ja jak widze Hazarda w podstawie to mie smiec ogrania , pewnie znów zagra dzisiaj ,,mecz życia'' :D

staraerakloppa
staraerakloppa 40 minut temu

po co nam LM skoro Zorc powiedział ,ze obrone mamy dobra?:D przecież my sie tam tylko osmieszymy,wylecą po fazie grupowej,więc?

F1066
F1066 42 minut temu

Fcb musi zaczekac z imprezowaniem :)

bizon5314
bizon5314 43 minut temu

Kolejny kluczowy mecz i Haalanda nie ma. Nasz sztab to jest jakiś śmieszny żart

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 44 minut temu

Oby na czwartek był już gotowy.

Kuba726
Kuba726 44 minut temu

Pachnie remisem..

F1066
F1066 46 minut temu

No to dzis bez Erling a

staraerakloppa
staraerakloppa godzinę temu

tylko pytanie , kto w ogóle nosił te maski na otwartej przestrzeni ?:D

statystyki

Gości online: 75
Zarejestrowanych użytkowników: 9107
Ostatnio zarejestrowany: Kacperdort

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem