Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  27  28  29  30  31    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
5 lutego 2012, 09:14 [cytuj]
U mnie masakra, tak jak się spodziewałem. Nigdy więcej nie obstawiam kuponów od tak. Chociaż jak wygra Werder odrobię włożoną kasę, a więc trzymac kciuki za Pizzaro i spółkę!
U mnie masakra, tak jak się spodziewałem. Nigdy więcej nie obstawiam kuponów od tak. Chociaż jak wygra Werder odrobię włożoną kasę, a więc trzymac kciuki za Pizzaro i spółkę!
14 lutego 2012, 03:17 [cytuj]
Ogłaszam oficjalny koniec z bukmacherką - przynajmniej do wakacji :-D Zbyt wiele złych wyborów... Mam 5 meczów, z nich muszę wybrać 1 i akurat zawsze ten musi mi zje... :< No cóż. Trzeba odkładać kasę, bo wyjazd na mecz się zbliża :/ Eh pierw myślałem, że coś wygram, potem że się odegram... i nic z tego. Teraz mam tylko minusa, z miłą chęcią bym podręczył jeszcze buka, by choć część przygarnąć z powrotem, ale chyba jak kiedyś coś zarobię "normalnie" to mi ta chęć przejdzie.

Powodzenia i do zobaczenia w temacie :mrgreen:
Ogłaszam oficjalny koniec z bukmacherką - przynajmniej do wakacji :-D Zbyt wiele złych wyborów... Mam 5 meczów, z nich muszę wybrać 1 i akurat zawsze ten musi mi zje... :< No cóż. Trzeba odkładać kasę, bo wyjazd na mecz się zbliża :/ Eh pierw myślałem, że coś wygram, potem że się odegram... i nic z tego. Teraz mam tylko minusa, z miłą chęcią bym podręczył jeszcze buka, by choć część przygarnąć z powrotem, ale chyba jak kiedyś coś zarobię "normalnie" to mi ta chęć przejdzie.

Powodzenia i do zobaczenia w temacie :mrgreen:
14 lutego 2012, 11:05 [cytuj]
Niestety tak bywa. Mi strasznie nie idzie jak na razie. Probuje juz roznie i dalej pech. Ostatnio zrobilem sobie gre za AKO 2, wysokimi stawkami i 3 razy z rzedu wtopy. Odpowiednio Twente, Barcelona, WKS.
Po za tym to jest urok zimy, niespodzianek stsounkowo duzo wiecej niz latem. Wiele czynnikow sie na to sklada, aura, zmeczenie ciezkimi treningami, znuzenie sezonem, wieksza ilosc kontuzji, rotowanie skladem itd.
Wiosna gra sie o wiele latwiej, koncowki lig, walki o puchary, mistrzostwa, utrzymania, daja nam graczom wiecej szans na zarobek.
Niestety tak bywa. Mi strasznie nie idzie jak na razie. Probuje juz roznie i dalej pech. Ostatnio zrobilem sobie gre za AKO 2, wysokimi stawkami i 3 razy z rzedu wtopy. Odpowiednio Twente, Barcelona, WKS.
Po za tym to jest urok zimy, niespodzianek stsounkowo duzo wiecej niz latem. Wiele czynnikow sie na to sklada, aura, zmeczenie ciezkimi treningami, znuzenie sezonem, wieksza ilosc kontuzji, rotowanie skladem itd.
Wiosna gra sie o wiele latwiej, koncowki lig, walki o puchary, mistrzostwa, utrzymania, daja nam graczom wiecej szans na zarobek.
15 lutego 2012, 08:17 [cytuj]
Ostatnio mega pech. Wpierw Barcelona, teraz St.Louis. Dałem na nich x2, a i tak przegrali z najsłabszym w NHL Columbus.. Żeby było śmiesznej dużo mniej prawdopodobne typy tradycyjnie weszły. Dzisiaj ciekawe mecze w NBA. Zrobię jakieś kupony, a w ciemno polecam stawiac na Lina z NYK, jeśli będzie miał H20.5. Póki nie ma Carmelo, który kompletnie nie pasuje do tej drużyny, a ich jeb*ięty trener jeszcze się nie rozmyślił z Lina ten powinien ładnie punktowac.
Ostatnio mega pech. Wpierw Barcelona, teraz St.Louis. Dałem na nich x2, a i tak przegrali z najsłabszym w NHL Columbus.. Żeby było śmiesznej dużo mniej prawdopodobne typy tradycyjnie weszły. Dzisiaj ciekawe mecze w NBA. Zrobię jakieś kupony, a w ciemno polecam stawiac na Lina z NYK, jeśli będzie miał H20.5. Póki nie ma Carmelo, który kompletnie nie pasuje do tej drużyny, a ich jeb*ięty trener jeszcze się nie rozmyślił z Lina ten powinien ładnie punktowac.
23 lutego 2012, 14:26 [cytuj]
Polecam strone www.bet-revolution.com

Można obstawiać wyniki meczów bez wkładu własnego, czyli bez ryzyka. Troche szczęścia i można zgarnąć kilkadziesiąt złotych.

Jest też liga typerów z główną nagrodą 200 zł. ;-)
Polecam strone www.bet-revolution.com

Można obstawiać wyniki meczów bez wkładu własnego, czyli bez ryzyka. Troche szczęścia i można zgarnąć kilkadziesiąt złotych.

Jest też liga typerów z główną nagrodą 200 zł. ;-)
23 lutego 2012, 21:08 [cytuj]
I co to za bukmacherka bez co tygodniowego wkurwiania bo jeden zespół, największy faworyt na kuponie wszystko zepsuł? To chyba jakaś odmiana dla kobiet ;-)
I co to za bukmacherka bez co tygodniowego wkurwiania bo jeden zespół, największy faworyt na kuponie wszystko zepsuł? To chyba jakaś odmiana dla kobiet ;-)
9 marca 2012, 18:55 [cytuj]
Draginhio, i co z tym tysiącem :-P ?
[b]Draginhio[/b], i co z tym tysiącem :-P ?
9 marca 2012, 22:28 [cytuj]
Na razie gra zawieszona. Czekam na dobry week bo na pałę już nie gram.
Na razie gra zawieszona. Czekam na dobry week bo na pałę już nie gram.
15 kwietnia 2012, 15:27 [cytuj]
Mam pytanie, jak typujecie dzisiejszy mecz Freiburg - Hoffe?
Wiesniaki w dobrej formie, Freiburg ostatnio tez nienajgorzej, wydaje mi sie jednak ze u siebie beda w stanie Hoffe odprawic bez punktow z jakims 2/3-1, co wy na to?
Mam pytanie, jak typujecie dzisiejszy mecz Freiburg - Hoffe?
Wiesniaki w dobrej formie, Freiburg ostatnio tez nienajgorzej, wydaje mi sie jednak ze u siebie beda w stanie Hoffe odprawic bez punktow z jakims 2/3-1, co wy na to?
15 kwietnia 2012, 15:31 [cytuj]
Może być i tak :-D . Jak duży kurs to jakąś tam kwotę można postawić, ew z podpórką na remis ;-) .
Może być i tak :-D . Jak duży kurs to jakąś tam kwotę można postawić, ew z podpórką na remis ;-) .
15 kwietnia 2012, 15:35 [cytuj]
2,35 Freiburg, ok 3 na Hoffe. Mnie jednak dzisiaj bardziej interesuje dokladny wynik tego spotkania, roznie sie moze potoczyc ale niektorzy maja tutaj nosa, dlatego pytam.
Sprawdzalem ostatnie spotkania to raczej Freiburg nie strzela wiecej niz 2 bramek, u siebie dobrze gra z dobrymi zespolami jak Bayern, Schalke czy Nurnberg w formie, Hoffe na wyjazdach za to ostatnio dobrze, kilka wygranych 2-1, aby porazka 7-1 w Monachium. Historia spotkan miedzy tymi zespolami z ostatnich lat raczej wyrownana, kusi mnie dac 3-1 (wiadomo ze niewielki wklad:P), ale...

No i Hoffe walczy jeszcze o lige europejska, a Freiburg raczej utrzymanie pewne, pucharow brak.
Tak wiec jakie wyniki typujecie?
2,35 Freiburg, ok 3 na Hoffe. Mnie jednak dzisiaj bardziej interesuje dokladny wynik tego spotkania, roznie sie moze potoczyc ale niektorzy maja tutaj nosa, dlatego pytam.
Sprawdzalem ostatnie spotkania to raczej Freiburg nie strzela wiecej niz 2 bramek, u siebie dobrze gra z dobrymi zespolami jak Bayern, Schalke czy Nurnberg w formie, Hoffe na wyjazdach za to ostatnio dobrze, kilka wygranych 2-1, aby porazka 7-1 w Monachium. Historia spotkan miedzy tymi zespolami z ostatnich lat raczej wyrownana, kusi mnie dac 3-1 (wiadomo ze niewielki wklad:P), ale...

No i Hoffe walczy jeszcze o lige europejska, a Freiburg raczej utrzymanie pewne, pucharow brak.
Tak wiec jakie wyniki typujecie?
15 kwietnia 2012, 15:42 [cytuj]
Typuję w tym meczu remis 1-1. :-D Freiburg już dawno u siebie nie przegrał, raczej nie będą odpuszczać tego meczu. Co do przebiegu to wydaje mi się, że będzie prowadzenie Hoffenheim a na końcu będzie remis.
Typuję w tym meczu remis 1-1. :-D Freiburg już dawno u siebie nie przegrał, raczej nie będą odpuszczać tego meczu. Co do przebiegu to wydaje mi się, że będzie prowadzenie Hoffenheim a na końcu będzie remis.
15 kwietnia 2012, 15:45 [cytuj]
Postaw na x2, powinno wejść.
Postaw na x2, powinno wejść.
16 kwietnia 2012, 00:41 [cytuj]
i jak Tomek? postawiłeś na remis albo 2x jak tu pisaliśmy? :-D
i jak Tomek? postawiłeś na remis albo 2x jak tu pisaliśmy? :-D
16 kwietnia 2012, 09:21 [cytuj]
Ja bylem przekonany ze Freiburg da rade a oni tylko do pola karnego grali a dalej nie wiedzieli co zrobic...:[
Ja bylem przekonany ze Freiburg da rade a oni tylko do pola karnego grali a dalej nie wiedzieli co zrobic...:[
16 kwietnia 2012, 13:54 [cytuj]
Trzeba było mnie posłuchać, a nie na Freiburg stawiać. :evil:
Trzeba było mnie posłuchać, a nie na Freiburg stawiać. :evil:
16 kwietnia 2012, 22:43 [cytuj]
Chyba wejdę z takim kuponem:

BVB-BMG 1
Norymberga-HSV 1 ?
KÓLN-STUTTGART 2
BARCA-REAL 1
Augsburg-Scheisse 2 ;/
Hannover-Freiburg 1

Wchodząc za 10zł wygram 366 więc całkiem całkiem ;)

Wybaczcie sam nie przyuważyłem - ofcourse STUTTGART ;)

Jakieś opinie/sugestie ?
Chyba wejdę z takim kuponem:

BVB-BMG 1
Norymberga-HSV 1 ?
KÓLN-STUTTGART 2
BARCA-REAL 1
Augsburg-Scheisse 2 ;/
Hannover-Freiburg 1

Wchodząc za 10zł wygram 366 więc całkiem całkiem ;)

Wybaczcie sam nie przyuważyłem - ofcourse STUTTGART ;)

Jakieś opinie/sugestie ?
16 kwietnia 2012, 22:59 [cytuj]
szczerze to watpię ze wygra koln z stuttgartem:)
szczerze to watpię ze wygra koln z stuttgartem:)
16 kwietnia 2012, 23:01 [cytuj]
Nie pasuje mi Koln-Stuttgart 1... Wiadomo, że Koeln się zepnie żeby pozostać w lidze, jednak czy to im wystarczy by zatrzymać Stuttgart, który ze słabą Kolonią będzie chciał zebrać kolejne 3 punkty przybliżające ich do pewnej gry w LE...
No i Norymberga-HSV. Nurnberg ma już pewne utrzymanie a HSV nie.. a zespół z Hamburga stać na pewno by pokonać FCN albo chociaż zremisować.

BVB to ciężko zagrać, bo nie wiadomo co się wydarzy w Bremie... Jak Bayern przegra albo zremisuje to nie wiadomo co się będzie działo w głowach BVB, a wiadomo że Gladbach ma jasny cel - osiągnąć 3 miejsce i będą na 101% bojowo nastawieni.

Poza tym wydają się realne typy, no ale jak to w bukmacherce, nic nie jest pewne:D Nawet Barcy bym nie grał, bo może być remis.

Polecam przyjrzeć się niższym ligom angielskim. Są często ciekawe kursy na mecze faworytów :)
Nie pasuje mi Koln-Stuttgart 1... Wiadomo, że Koeln się zepnie żeby pozostać w lidze, jednak czy to im wystarczy by zatrzymać Stuttgart, który ze słabą Kolonią będzie chciał zebrać kolejne 3 punkty przybliżające ich do pewnej gry w LE...
No i Norymberga-HSV. Nurnberg ma już pewne utrzymanie a HSV nie.. a zespół z Hamburga stać na pewno by pokonać FCN albo chociaż zremisować.

BVB to ciężko zagrać, bo nie wiadomo co się wydarzy w Bremie... Jak Bayern przegra albo zremisuje to nie wiadomo co się będzie działo w głowach BVB, a wiadomo że Gladbach ma jasny cel - osiągnąć 3 miejsce i będą na 101% bojowo nastawieni.

Poza tym wydają się realne typy, no ale jak to w bukmacherce, nic nie jest pewne:D Nawet Barcy bym nie grał, bo może być remis.

Polecam przyjrzeć się niższym ligom angielskim. Są często ciekawe kursy na mecze faworytów :)
16 kwietnia 2012, 23:09 [cytuj]
Wiem, że HSV ma o co grac ale no risk no fun jak to mawiają; poza tym, sądzę, że nasi nawet jesli Werder ugra cokolwiek zachowają się jak mistrzowie :)

Heh, co do niższych lig angielskich nieco się zraziłem, bo o ile dobrze pamiętam to kilkukrotnie psuły mi sprawę :)
Wiem, że HSV ma o co grac ale [u]no risk no fun[/u] jak to mawiają; poza tym, sądzę, że nasi nawet jesli Werder ugra cokolwiek zachowają się jak mistrzowie :)

Heh, co do niższych lig angielskich nieco się zraziłem, bo o ile dobrze pamiętam to kilkukrotnie psuły mi sprawę :)
|<  <<  <  27  28  29  30  31    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 21 14 4 3 46
2. RB Lipsk 21 13 5 3 44
3. VfL Wolfsburg 22 11 9 2 42
4. Eintracht Frankfurt 22 11 9 2 42
5. Bayer 04 Leverkusen 21 10 6 5 36
6. Borussia Dortmund 22 11 3 8 36
7. Union Berlin 22 8 9 5 33
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ewerthon 297
2. JungKamil3 297
3. arturborussen 297
4. Boro 288
5. jasiu85 288
6. Kamil0079 288
7. Asiasith 285
cała tabela

shoutbox

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 6 minut temu

https://www.youtube.com/watch?v=JPUXfFTR7zI Rośnie BVB nowy rywal w walce o top 4

libero180
libero180 godzinę temu

Zarobki na poziomie 4,5 mln ? brutto, trzyletnia umowa bez klauzul. BVB zagwarantowało mu wzmocnienia przede wszystkim na środku obrony i skrzydłach. No i Haalanda nie chcą oczywiście nigdzie wypuszczać.

libero180
libero180 godzinę temu

Bild z nowymi informacjami dotyczącymi umowy Rosego z BVB. Do pierwszych rozmów miało dojść między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem, co przeczy wcześniejszym doniesieniom, że umowę klepnięto już w listopadzie. Rose ma "przywrócić tożsamość drużynie" i rozwijać młodych piłkarzy.

libero180
libero180 godzinę temu

Tak mnie ciekawi kogo fanatycy BVB będą nienawidzić z BL gdy spadną smerfy

obywatelap
obywatelap godzinę temu

A co do Schalke - mają 10 kontuzji zawodników w tym 2 dotyczące podstawowych bramkarzy. Fahrmann wypada na dłużej, bo ma pęknięte żebro. Tutaj to chyba już wieniec czas szykować. Zostało tylko 12 kolejek, a strata do Arminii (1 mecz zaległy) to 9 punktów.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

A propos kiedyś stadion schalke nazywał się arena auf schalke teraz myślę, że lepszą nazwą powinno być "Arena auf schaisse". A co do nazwy podanej przez obywatelap'a to nazwa jak najbardziej pasuje do świnek z munchen bo nigdzie w nazwie nie mają Parku, ale to taka mała dygresja z mojej strony.

Alex139
Alex139 2 godzin temu

Schweine Park lepiej brzmi :D

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Szegii a dlaczego Walukiewicz miałby być jako rezerwy? Gorszy od obecnych stoperów nie jest, a i na pewno dużo bardziej perspektywiczny.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Schwein Arena hahahaha boska nazwa.

julo1000000
julo1000000 4 godzin temu

Prawy obrońca też by się przydał, chyba że chcemy grać Meunierem/Moreyem

Szegii
Szegii 4 godzin temu

I jeszcze zainteresowanie Walukiewiczem i Milenkoviciem. W sumie taki duet byłby ciekawy. Chociaż Seba lepiej jako 3.

Szegii
Szegii 4 godzin temu

Sport podał że Rose do 2023roku 4,5mln/sezon. Chce kupić środkowego obrońce, skrzydłowego środek pola i bramka. Ciekawe tylko na co Watzke się zgodzi:p

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

*- Schwein Arena

obywatelap
obywatelap 5 godzin temu

Pewnie w Gladbach go biorą pod uwagę, ale obecnie to nie byłby dla niego duży przeskok sportowy. A co do meczu wczorajszego ... Napisałbym, że Lazio się skompromitowało, ale za chwilę wyjazd na Schwe?i?n Arena, a tam wiadomo jak BVB wypada.

libero180
libero180 5 godzin temu

Huetter w Frankfurcie ma klauzulę odejścia (na 3 mln ?),ciekawa sprawa

Pawelinho
Pawelinho 5 godzin temu

Thorgan Hazard ostatnio nawet wznowił treningi z tego co czytałem, ale kiedy będzie dostępny do tego, aby zagrać w pierwszym składzie BVB? Nie wiem.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:24

O Hazardzie niestety dało się trochę zapomnieć, bo dłuższą chwilę go nie było, ale fakt jakby wrócił do regularnej, równej gry to też jest dobrym kandydatem. Btw. oby wrócił jak najszybciej, bo ewidentnie brakuje nam jednej strony, wobec formy pozostałych.

malizna
malizna Dzisiaj, 09:21

Sancho strzelił z wolnego w LM z Brugge, Hazard strzelił w Pokalu i generalnie mógłby wykonywac wolne.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:16

Depay pod tym względem w razie odejścia Sancho też zdecydowanie by się nadał, bo ma niezłe uderzenie ze stałego fragmentu. Daleko mu do Juninho który był ewenementem w tym aspekcie, ale jednak ;)

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:14

Reus już od dawna wypadł z dobrego kopania wolnych. Mam wrażenie, że z bliższych odległości lepiej by wykonywał te wolne Rafał, bo i dograć lepiej potrafi i rogala ze stojącej też zakręcić potrafi. Ewentualnie Sancho, bo to Sancho jak mnie pamięć nie myli strzelił ostatnią naszą bramkę bezpośrednio z wolnego chyba w Pokalu. Ale pewien nie jestem ;)

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

*jaki w BVB

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

Ostatnim piłkarzem jak w BVB trafił z wolnego był Marco Reus od tego czasu posucha. Chciałbym, żeby w BVB grał gość, który trafia tylko z wolnych.

jasiu85
jasiu85 Dzisiaj, 06:42

"gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych", człowiek myśli, że wiele czytał/widział, ale SB to "kopalnia wiedzy". Kawka z rana i SB, to jest to.

pablo
pablo Wczoraj, 23:49

Juve dało ciała z Pirlo chociaż i tak już byli na równi pochyłej z Sarrim. Pirlo będąc legendą klubu ma jednak większy kredyt zaufania niż taki Sarri. Inter ma dobrego trenera i zawodników na poziomie zbliżonym do Juve więc pewnie wygra w tym roku Serie A.

libero180
libero180 Wczoraj, 22:49

Wiesz za kilka lat może być dobry,ale jak ktoś szybciej przejmuje zespół z topu niż ma licencję trenerską to czego można się spodziewać

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:37

gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych ,a został trenerem Juve:

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:36

no jak sie Pirlo wzieło na trenera to co sie dziwic :D

libero180
libero180 Wczoraj, 22:34

Akurat w tym roku Juve nie wygra,zrobili sobie z najlepszej drużyny w lidze poligon doświadczalny dla trenera.

julo1000000
julo1000000 Wczoraj, 22:34

Gratulacje dla Bayernu

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:27

Kiedys jeszcze byłbym w stanie wierzyc w takie wypociny ,ze Włoska liga jest lepsza , czasy Milanu ,Interu, ale teraz? Od 10 lat lige gniecie tylko jeden klub , prawdopodobnie wygrają i w tym sezonie , juz nie raz Juve odrabiało straty

statystyki

Użytkownicy online: Mariusz9
Gości online: 61
Zarejestrowanych użytkowników: 9029
Ostatnio zarejestrowany: karolszustek

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem