Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  25  26  27  28  29    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
26 stycznia 2012, 16:18 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
Ja z tym koncze...
Heh, ja ostatnio gram takie małe zakłady i stosunkowo mało zdarzeń, aby kurs wahał się w przedziale 2-4, dziś gram:

-Standard z handi
-WKS
-Djokovic
Heh, ja ostatnio gram takie małe zakłady i stosunkowo mało zdarzeń, aby kurs wahał się w przedziale 2-4, dziś gram:

-Standard z handi
-WKS
-Djokovic
26 stycznia 2012, 16:33 [cytuj]
"pawel1592" powiedział/a:
-Djokovic

Moim zdaniem trochę ryzykowanie stawiać na Serba, w meczu z Ferrerem "dychał rękawami". Nie od dziś wiadomo, że ma problemy kondycyjne w Australii (klimat + temperatura wyraźnie mu nie służą) Jeśli nie wygra w 3 setach to może być różnie, z Ferrerem wyglądał tak jakby zaraz miał zejść z kortu.
PS: Jaki jest kurs na Djokovica?

Moim zdaniem trochę ryzykowanie stawiać na Serba, w meczu z Ferrerem "dychał rękawami". Nie od dziś wiadomo, że ma problemy kondycyjne w Australii (klimat + temperatura wyraźnie mu nie służą) Jeśli nie wygra w 3 setach to może być różnie, z Ferrerem wyglądał tak jakby zaraz miał zejść z kortu.
PS: Jaki jest kurs na Djokovica?
26 stycznia 2012, 16:52 [cytuj]
Niecałe 1.4 . Lubię Murraya, można by nawet rzec, że to mój ulubiony tenisista, no ale wydaje mi się, że swoje już ugrał w tym turnieju, zobaczymy co stanie się w nocy.
Niecałe 1.4 . Lubię Murraya, można by nawet rzec, że to mój ulubiony tenisista, no ale wydaje mi się, że swoje już ugrał w tym turnieju, zobaczymy co stanie się w nocy.
26 stycznia 2012, 19:01 [cytuj]
radek906, Dychał rękawami ale wytrzymał, bo grał mądrze.
Novak to jednak klasa i w tej chwili, to chyba największy pewniak do wygrania AO, chociaż jeśli rafa będzie grał tak jak w dzisiejszym meczu z federerem to wszystko się może zdarzyć. :-D
[b]radek906[/b], Dychał rękawami ale wytrzymał, bo grał mądrze.
Novak to jednak klasa i w tej chwili, to chyba największy pewniak do wygrania AO, chociaż jeśli rafa będzie grał tak jak w dzisiejszym meczu z federerem to wszystko się może zdarzyć. :-D
27 stycznia 2012, 01:01 [cytuj]
Puściłem takie o coś na weekend :-P

Hiszpania-Dania 1
Bayern-Wolfsburg 1 &#8594; Maastricht-Telstar over 2.5/Betis-Granada 1
Mainz-Freiburg 1
Fenerbahce-Mersin I.Y. 1
Deportivo L.C.-Cartagena 1
Stawka: 15 :arrow: Potencjalna wygrana: 89.46 / bez BM z over'em 102zł~

oraz

Bayern-Wolfsburg 1 handicap
Borussia-Hoffenheim 1 handicap
Lyon-Dijon 1
Stawka: 25 :arrow: Potencjalna wygrana: 92.69

Coś czuję, że mi na każdym z tych kuponów zrypie po 1 meczu, ale zobaczymy :-D Adrenalinka na weekend będzie (oby) :lol:

No i obiecałem sobie stawiać tylko na p.nożną i dałem ręczną, ale dobra... dałem się ponieść :P
Puściłem takie o coś na weekend :-P

Hiszpania-Dania 1
Bayern-Wolfsburg 1 &#8594; Maastricht-Telstar over 2.5/Betis-Granada 1
Mainz-Freiburg 1
Fenerbahce-Mersin I.Y. 1
Stawka: 15 :arrow: Potencjalna wygrana: 89.46 / bez BM z over'em 102zł~

oraz

Bayern-Wolfsburg 1 handicap
Borussia-Hoffenheim 1 handicap
Lyon-Dijon 1
Stawka: 25 :arrow: Potencjalna wygrana: 92.69

Coś czuję, że mi na każdym z tych kuponów zrypie po 1 meczu, ale zobaczymy :-D Adrenalinka na weekend będzie (oby) :lol:

No i obiecałem sobie stawiać tylko na p.nożną i dałem ręczną, ale dobra... dałem się ponieść :P
27 stycznia 2012, 01:08 [cytuj]
Miejmy nadzieję, że oba kupony zepsuje ci Bayern.
Miejmy nadzieję, że oba kupony zepsuje ci Bayern.
27 stycznia 2012, 01:17 [cytuj]
W sumie racja. Wywalę Bayern z pierwszego :-P bo właściwie puszczam to jutro rano.
Dodam Tottenham - Wigan 1.
W sumie racja. Wywalę Bayern z pierwszego :-P bo właściwie puszczam to jutro rano.
Dodam Tottenham - Wigan 1.
27 stycznia 2012, 01:18 [cytuj]
Mówię to z ciężkim sercem, ale u siebie ze średnimi Wilkami wygrają, więc nie warto wyrzucać. Z drugiej strony jednak stawka jest bardzo mała, jak chcesz. :-P
Mówię to z ciężkim sercem, ale u siebie ze średnimi Wilkami wygrają, więc nie warto wyrzucać. Z drugiej strony jednak stawka jest bardzo mała, jak chcesz. :-P
27 stycznia 2012, 01:20 [cytuj]
Też tak uważam, ale... w sumie Tottenham ostatnio b.dobra forma i pewnie wywieźliby 1pkt ze stadionu City, gdyby nie fakt, że Balotelli nie wyleciał :< Gdyby nie fakt, że to liga angielska to dałbym 95%, że wygrają z b.przeciętnym Wigan.
Też tak uważam, ale... w sumie Tottenham ostatnio b.dobra forma i pewnie wywieźliby 1pkt ze stadionu City, gdyby nie fakt, że Balotelli nie wyleciał :< Gdyby nie fakt, że to liga angielska to dałbym 95%, że wygrają z b.przeciętnym Wigan.
27 stycznia 2012, 01:23 [cytuj]
Tott - Wigan jak najbardziej.

Polecam również Hannover - Nurnberg 1x - na bwin stawka 1,30
Betis - Granada 1 - z ryzykiem, aczkolwiek warto.

I ciekawa opcja:
Stuttgart - Gladbach x2. - na bwin stawka 1,48.

Jak nie wejdzie, to nie mieć do mnie pretensji. :-P
Tott - Wigan jak najbardziej.

Polecam również Hannover - Nurnberg 1x - na bwin stawka 1,30
Betis - Granada 1 - z ryzykiem, aczkolwiek warto.

I ciekawa opcja:
Stuttgart - Gladbach x2. - na bwin stawka 1,48.

Jak nie wejdzie, to nie mieć do mnie pretensji. :-P
27 stycznia 2012, 01:38 [cytuj]
Też myślałem nad Betisem, bo ostatnio grają naprawdę dobrze... No cóż do rana jeszcze trochę czasu. Prześpię się z tym problemem, bo kusi jak zwykle 2.holenderska i overy :) Czuję, że co nie zrobię to mi to nie wejdzie, bo za duże kursy ako coś :D
Też myślałem nad Betisem, bo ostatnio grają naprawdę dobrze... No cóż do rana jeszcze trochę czasu. Prześpię się z tym problemem, bo kusi jak zwykle 2.holenderska i overy :) Czuję, że co nie zrobię to mi to nie wejdzie, bo za duże kursy ako coś :D
27 stycznia 2012, 18:28 [cytuj]
Hiszpania do przerwy 10:12 :-/ Oby wygrali, bo sobie chyba długo nie daruję, że dałem się skusić na coś innego niż nożna :evil: /zwłaszcza jak reszta wejdzie :mrgreen: /

edit: strata 5 goli.. dziękuję dobranoc :evil:
pier.. ręczna !!!!!!
Hiszpania do przerwy 10:12 :-/ Oby wygrali, bo sobie chyba długo nie daruję, że dałem się skusić na coś innego niż nożna :evil: /zwłaszcza jak reszta wejdzie :mrgreen: /

edit: strata 5 goli.. dziękuję dobranoc :evil:
pier.. ręczna !!!!!!
27 stycznia 2012, 21:31 [cytuj]
Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z oferty Betclica ( 1 zakład do 200 zł zwracają ) to serdecznie zapraszam :-P Zgłaszać się do mnie to podeślę wam linka z którego się zarejestrujecie a ja przy okazji dostane jakis bonus za polecenie nowego gracza :-P :-P :mrgreen:
Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z oferty Betclica ( 1 zakład do 200 zł zwracają ) to serdecznie zapraszam :-P Zgłaszać się do mnie to podeślę wam linka z którego się zarejestrujecie a ja przy okazji dostane jakis bonus za polecenie nowego gracza :-P :-P :mrgreen:
27 stycznia 2012, 21:56 [cytuj]
Ja wyjdę z takim małym pomysłem - piszcie tutaj swoje typy na weekend. Liga i sport dowolne i potem podsumujcie ile z tego weszło itp. Nie chodzi tylko o mecze postawione :P Jak ktoś chce, może się wzorem for o bukmacherce pokusić o jakąś analizę.

Np. ja swoje piątkowe typy podsumuję (niekoniecznie wszystkie stawiałem):
Maastricht-Telstar over 2.5 :evil:
Dordrecht-Zwolle over 2.5 :mrgreen:
H96-FCN: Abdellaoue gol :mrgreen:
PSV-Vitesse 1 :mrgreen:
Hiszpania-Dania 1 :evil:

W następnych tygodniach będę się bawić w takie kupony na niby, bo coś z kasą krucho :P A nie lubię się bawić za b.małe stawki.
Ja wyjdę z takim małym pomysłem - piszcie tutaj swoje typy na weekend. Liga i sport dowolne i potem podsumujcie ile z tego weszło itp. Nie chodzi tylko o mecze postawione :P Jak ktoś chce, może się wzorem for o bukmacherce pokusić o jakąś analizę.

Np. ja swoje piątkowe typy podsumuję (niekoniecznie wszystkie stawiałem):
Maastricht-Telstar over 2.5 :evil:
Dordrecht-Zwolle over 2.5 :mrgreen:
H96-FCN: Abdellaoue gol :mrgreen:
PSV-Vitesse 1 :mrgreen:
Hiszpania-Dania 1 :evil:

W następnych tygodniach będę się bawić w takie kupony na niby, bo coś z kasą krucho :P A nie lubię się bawić za b.małe stawki.
27 stycznia 2012, 22:12 [cytuj]
To moze pojdziemy krok dalej i zalozymy osobna podkategorie nieliczona gdzie bedziemy pisac wlasne typy na weekendy i pozniej oznaczac ktore weszly, a w tym temacie zostawimy tylko nasze komentarze odnosnie kuponow i bukmacherki?
To moze pojdziemy krok dalej i zalozymy osobna podkategorie nieliczona gdzie bedziemy pisac wlasne typy na weekendy i pozniej oznaczac ktore weszly, a w tym temacie zostawimy tylko nasze komentarze odnosnie kuponow i bukmacherki?
27 stycznia 2012, 22:24 [cytuj]
Nie mam nic przeciwko, jak tylko nikt się nie przyczepi.. :-P W końcu jest osobny dział nawet bukmacherka to można go troszkę "rozbudować"
Nie mam nic przeciwko, jak tylko nikt się nie przyczepi.. :-P W końcu jest osobny dział nawet bukmacherka to można go troszkę "rozbudować"
27 stycznia 2012, 22:39 [cytuj]
w sumie fajnie by było : ) takie mini forum bukmacherskie : ) Jest nas bukmacherów coraz więcej więc może być ciekawie : )
Jestem jak najbardziej ZA : )
w sumie fajnie by było : ) takie mini forum bukmacherskie : ) Jest nas bukmacherów coraz więcej więc może być ciekawie : )
Jestem jak najbardziej ZA : )
28 stycznia 2012, 11:28 [cytuj]
Okazja, 2.00 na Schalke w meczu z Koln. Jest ryzyko, ale obecnie niebiescy są w takiej formie, że powinno wejść.
Okazja, 2.00 na Schalke w meczu z Koln. Jest ryzyko, ale obecnie niebiescy są w takiej formie, że powinno wejść.
28 stycznia 2012, 20:15 [cytuj]
Po pierwszej połowie zwątpiłem w schalke a jednak wzięli się do roboty i kaska fajnie wpadnie.
Dzięki Volv za info o kursie.
Po pierwszej połowie zwątpiłem w schalke a jednak wzięli się do roboty i kaska fajnie wpadnie.
Dzięki Volv za info o kursie.
28 stycznia 2012, 21:57 [cytuj]
[color=green]BVB-Hoffenheim 1 (handicap -1) 1,95
Bayern-Wolfsburg 1 (handicap -1) 1,55
Koln-Schalke 2x 1,22
Koln-Schalke: strzelec Huntelaar 2,00[/color]

[color=red]Augsburg-Kaiserslautern: gole gości (0-1) 1,38 /under 2.5[/color]
[color=green]Werder-Bayer: oba zespoły strzelą 1,50[/color]
[color=green]Lyon-Dijon 1 1,35
Brest-PSG 2x 1,20[/color]

[color=red]Real M.-Zaragoza 1 (handicap -2) 1,50
Real M.-Zaragoza: strzelec Benzema 1,55[/color]

potem pokombinuję nad czymś na niedzielę. Dodam w tym poście
na razie:
[color=green]Mainz-Freiburg 1
Fenerbahce-Mersin I.Y. 1[/color]

[color=red]Stuttgart-Gladbach: obie drużyny strzelą[/color]
[color=green]BVB-Hoffenheim 1 (handicap -1) 1,95
Bayern-Wolfsburg 1 (handicap -1) 1,55
Koln-Schalke 2x 1,22
Koln-Schalke: strzelec Huntelaar 2,00[/color]

[color=red]Augsburg-Kaiserslautern: gole gości (0-1) 1,38 /under 2.5[/color]
[color=green]Werder-Bayer: oba zespoły strzelą 1,50[/color]
[color=green]Lyon-Dijon 1 1,35
Brest-PSG 2x 1,20[/color]

[color=red]Real M.-Zaragoza 1 (handicap -2) 1,50
Real M.-Zaragoza: strzelec Benzema 1,55[/color]

potem pokombinuję nad czymś na niedzielę. Dodam w tym poście
na razie:
[color=green]Mainz-Freiburg 1
Fenerbahce-Mersin I.Y. 1[/color]

[color=red]Stuttgart-Gladbach: obie drużyny strzelą[/color]
|<  <<  <  25  26  27  28  29    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 13 10 1 2 31
2. Borussia Dortmund 13 10 0 3 30
3. Bayer Leverkusen 13 7 3 3 24
4. SC Freiburg 13 6 4 3 22
5. TSG 1899 Hoffenheim 13 6 2 5 20
6. Union Berlin 13 5 5 3 20
7. VfL Wolfsburg 13 6 2 5 20
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 216
2. JungKamil3 204
3. kewin2103 195
4. badus22 195
5. Mitre 192
6. kostek12409 192
7. tsaw 189
cała tabela
shoutbox
F1066
F1066 Wczoraj, 22:57

Aki,Aki! Chyba facet sie zapomnial.Mowa ciala, cos go meczy, gdzies boli? 3x ogladalem ten wywiad.

F1066
F1066 Wczoraj, 22:36

Aki Watzke o szansach na majstra:) Erlingu, Marco jednym i drugim:) sport.sky.de/fussball/artikel/watzke-exklusiv-vor-klassiker-die-sollen-ruhig-mal-kommen/12483361/34130 Niestety Deutsch!!!

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 21:36

zesik Rangnick ma pracować tymczasowo do końca sezonu, później będą chcieli zaangażować Ten Haga z Ajaxu, a on z kolei miałby dalej pozostać na Old Trafford w charakterze konsultanta.

F1066
F1066 Wczoraj, 21:10

No to w sobote na murawie Felix Zwayer.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:04

Maukoko znowu na chorobowym. Podobno w sobotnim meczu U23 zerwal sciegna.

F1066
F1066 Wczoraj, 19:52

Moze cos dla fanow Romana? blick.ch/sport/fussball/international/bundesliga/wegen-einer-strategischen-fehlleistung-so-verbrennt-dortmund-147000-euro-pro-spiel-mit-buerki-id17029019.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=blick-page-post&utm_content=bot-sport Wychodzi na to,ze Roman za kazdy spiel BVB nawet przed TV kasuje 147tysia yuro :) Wiec po co szukac nowej roboty xP

F1066
F1066 Wczoraj, 19:28

Rangnick nie ma zezwolenia na prace, wiec MU musi troche zaczekac. Niestety Brexit.

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 17:48

Akinkunmi Amoo, dobry kozak, młode talenty zawsze mile widziane

T-Mac
T-Mac Wczoraj, 17:30

Grunt, że Roberto zgarnął chociaż Złotego Andruta...

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 16:12

Czyli Morey wraca na drugą część sezonu. Dobra wiadomość.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 15:22

A on już klepniety ?

zesik
zesik Wczoraj, 11:58

Jak oceniacie zatrudnienie Ralfa Rangnicka w Man Utd? :) Jestem serio ciekaw jak sobie poradzi. Dzięki swojej twardej ręce może dojść do małych zgrzytów w najbliższym czasie aczkolwiek wg mnie dobry ruch. Nie ukrywam,że nie raz chętnie widziałem go w roli trenera BVB.

F1066
F1066 Wczoraj, 11:12

twitter.com/SkySportDE/status/1465605903823081472

F1066
F1066 Wczoraj, 10:05

30.11.2021 07:29 Uhr Hat der BVB einen Sancho-Nachfolger gefunden. Podobno w szwedzkim Hammarby IF odkryto nastepce Sancho.

F1066
F1066 Wczoraj, 09:52

W Top 10 talentow byl tez Gio Reyna kicker.de/kopa-trophaee-pedri-sticht-bellingham-und-musiala-aus-880751/artikel

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:34

youtube.com/watch?v=_dTbyatmezc

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:08

Polskie portale informacyjne powinny zmienić kolor na czarny, flagi państwowe do połowy masztu, a dzwon Zygmunta winien bić przez całą noc.

Sis
Sis 1 dni temu, 2021-11-29

messi z zp, teraz ranga tego konkursiku spadła praktycznie poniżej poziomu morza xD

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Jude 2 miejsce U21.

Sis

Myślę, że za parę lat to nasz zawodnik regularnie będzie w TOP 3 w tym plebiscycie. Mowa oczywiście o sympatycznym Norwegu. Szkoda tylko, że nie będzie już grał w koszulce BVB.

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Co do ZP to tylko jednemu zawodnikowi w barwach BVB udało się ją zdobyć. To Matthias Sammer. Co ciekawsze tylko ten jeden raz przez wszystkie edycje przedstawiciel Borussii był w TOP 5.

Kagawa2333
Kagawa2333 1 dni temu, 2021-11-29

Lewandowski nie wygra. A powinien. Wygra Messi. W sprawiedliwym świecie Lewy odbierałby drugą złotą piłkę. Bo rok 2020 zjadł po prostu. Nie jest to przyjemne patrzac na to w jakim klubie gra, ale i tak cieszy, że rodak szturmem stał się jednym z najlepszych srodkowych napastników w historii. A przeciez do konca kariery troche zostalo

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-11-29

Lewy już dostał Złota Piłkę

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

Danie komuś innemu niż lewy ZP to będzie cyrk.

Borussen1909PL
Borussen1909PL 1 dni temu, 2021-11-29

Jak Lewandowski wygra to przed tydzień nie wchodzę na media społecznościowe bo jedyne co będę widział to artykuły o nim. I tak już jest ich za dużo

Sis

Nie przepadam za Lewym ale jak ktokolwiek inny dostanie ZP to będzie po prostu kabaret. Nie wierzę że Messi który gaśnie od paru lat może wygrać. To się po prostu w pale nie mieści.

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

65 tys będzie kibiców

F1066
F1066 2 dni temu, 2021-11-29

Po meczu w Köln zieloni placza, AfD sie dobrze bawi :)

Andre_1909
Andre_1909 2 dni temu, 2021-11-29

Wstałem dziś rano i pczułem okropny ból. Ból związany z tym, że nie wygraliśmy z tymi miernotami z Lipska bo teraz moglibyśmy mieć lidera... No ale sami wtedy graliśmy jak dziady :(

Andre_1909
Andre_1909 2 dni temu, 2021-11-29

ma być 65 tys. @BVBdude

statystyki
Użytkownicy online: mixdx
Gości online: 53
Zarejestrowanych użytkowników: 9283
Ostatnio zarejestrowany: marcin.meblik@wp.pl
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem