Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  21  22  23  24  25    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
8 stycznia 2012, 23:18 [cytuj]
Ech, ja się chyba na dobre nauczę jednego...nie stawiaj na Barcę, bo zawsze się przejedziesz :-P . No chyba tylko raz na nich wygrałem w tym sezonie, gdy grali w półfinale KMŚ, a tak to chyba jak typuje to 3 raz zawodzą w lidze :-P . W sumie jako kibic Realu jednak nie jestem załamany ;-) . Choć jeszcze 2 minuty, to nie będę ich skreślał.
Ech, ja się chyba na dobre nauczę jednego...nie stawiaj na Barcę, bo zawsze się przejedziesz :-P . No chyba tylko raz na nich wygrałem w tym sezonie, gdy grali w półfinale KMŚ, a tak to chyba jak typuje to 3 raz zawodzą w lidze :-P . W sumie jako kibic Realu jednak nie jestem załamany ;-) . Choć jeszcze 2 minuty, to nie będę ich skreślał.
8 stycznia 2012, 23:56 [cytuj]
nie lubie stawiac NBA, bo kursy na faworytow sa bardzo niskie(1.1,1.2), a niespodzianek zawsze tam jest od groma. Wole zdecydowanie NHL, troszke zaniedbalem ten temat, ale obiecuje przeanalizowac pare meczow hokeja w najblizszym czasie. Jesli chodzi o dzis licze na Chicago z Detroit w meczu derbowym jakby nie bylo;p po ostanich slabych wynikach jastrzebi mysle, ze odkuja sie dobra i efektowna gra( a stac ich na to) i pocisna mocne skrzydla jak ta lala.
nie lubie stawiac NBA, bo kursy na faworytow sa bardzo niskie(1.1,1.2), a niespodzianek zawsze tam jest od groma. Wole zdecydowanie NHL, troszke zaniedbalem ten temat, ale obiecuje przeanalizowac pare meczow hokeja w najblizszym czasie. Jesli chodzi o dzis licze na Chicago z Detroit w meczu derbowym jakby nie bylo;p po ostanich slabych wynikach jastrzebi mysle, ze odkuja sie dobra i efektowna gra( a stac ich na to) i pocisna mocne skrzydla jak ta lala.
9 stycznia 2012, 09:29 [cytuj]
no to pocineli, echh pierwsze 5 min, pozniej klapa i przegrali po dogrywce.
dzisaj w NHL znow ciezkie mecze. Florida-Vancouver, tutaj kazdy wynik jest mozliwy, aczkolwiek Vancouver jest w gazie. Florida to jednak nie chlopcy do bicia i moga sie pokusic nawet o zwyciestwo.mecz ciezki,
drugi mecz NHL LA Kings-Washington tutaj jeszcze pare dni temu stawialbym 2 na rozpedzonych Capitals, ale kontuzji doznal Backstrom(ich najlepszy asystent) i o tym jak bardzo on jest potrezbny druzynie widzielismy w ost meczu z san jose. W tym przypadku bardziej bym sie sklanial za 1.
Typy:
LA-Washington 1 KZ
Florida-Vancouver :shock: niepewne 2 KZ

z pilki noznej dzis powinno wygrac Fenerbahce, a kurs 1.4 dosc zadawalajacy
no to pocineli, echh pierwsze 5 min, pozniej klapa i przegrali po dogrywce.
dzisaj w NHL znow ciezkie mecze. Florida-Vancouver, tutaj kazdy wynik jest mozliwy, aczkolwiek Vancouver jest w gazie. Florida to jednak nie chlopcy do bicia i moga sie pokusic nawet o zwyciestwo.mecz ciezki,
drugi mecz NHL LA Kings-Washington tutaj jeszcze pare dni temu stawialbym 2 na rozpedzonych Capitals, ale kontuzji doznal Backstrom(ich najlepszy asystent) i o tym jak bardzo on jest potrezbny druzynie widzielismy w ost meczu z san jose. W tym przypadku bardziej bym sie sklanial za 1.
Typy:
LA-Washington 1 KZ
Florida-Vancouver :shock: niepewne 2 KZ

9 stycznia 2012, 10:39 [cytuj]
[color=green]Dzisiaj postawiłem Minnesote, która pewnie wygrała ze słabym Washinghton(kurde, niby muszą kiedyś wygrac, ale za nic nie wiem kiedy to się może stac ) oraz Orlando ze Sacramento.

Dałem też dla emocji, że Westbrooke zdobędzie więcej punktów od Parkera. Od razu lepiej będzie się oglądac mecz [/color]

Aż wszystko na zielono dam tak weszło :mrgreen:

Też się zdziwiłem porażką Chicago chociaż ich nie grałem. Ale wniosek taki, że w następnym meczu wygrają na 100%. To samo Anaheim powinno przegrac następny mecz, a taki Boston wygrac.

EDIT: Zmieniłem trochę kupony, postanowiłem zagrac czysto dla zabawy.

Toronto - Minnesota 2
New Jersey - Atlanta 2
Chicago - Detroit (176,5) +
Denver - Nowy Orlean mniej niz 95.5 po polowie
[color=green]Dzisiaj postawiłem Minnesote, która pewnie wygrała ze słabym Washinghton(kurde, niby muszą kiedyś wygrac, ale za nic nie wiem kiedy to się może stac ) oraz Orlando ze Sacramento.

Dałem też dla emocji, że Westbrooke zdobędzie więcej punktów od Parkera. Od razu lepiej będzie się oglądac mecz [/color]

Aż wszystko na zielono dam tak weszło :mrgreen:

Też się zdziwiłem porażką Chicago chociaż ich nie grałem. Ale wniosek taki, że w następnym meczu wygrają na 100%. To samo Anaheim powinno przegrac następny mecz, a taki Boston wygrac.

EDIT: Zmieniłem trochę kupony, postanowiłem zagrac czysto dla zabawy.

Toronto - Minnesota 2
New Jersey - Atlanta 2
Chicago - Detroit (176,5) +
Denver - Nowy Orlean mniej niz 95.5 po polowie
9 stycznia 2012, 17:57 [cytuj]
"Draginhio" powiedział/a:
Ja mam takie doswiadczenia z Turkami ze chocby kurs na faworyta byl 1.1 to i tak mi nie wchodzi, takze.. :-P
Ja mam takie doswiadczenia z Turkami ze chocby kurs na faworyta byl 1.1 to i tak mi nie wchodzi, takze.. :-P
9 stycznia 2012, 18:00 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
takze..
Czarni z Kotwicą, Omonia Nikozja, Liberec w siatkę, kursy stosunkowo niskie, więc jeśli można to z handi coś pokombinować :-P .

EDIT: No to został mi 1 mecz hokeja. Tomek, trzeba było mnie posłuchać,a nie tylko na typy Draga czekać :-P .
Czarni z Kotwicą, Omonia Nikozja, Liberec w siatkę, kursy stosunkowo niskie, więc jeśli można to z handi coś pokombinować :-P .

EDIT: No to został mi 1 mecz hokeja. Tomek, trzeba było mnie posłuchać,a nie tylko na typy Draga czekać :-P .
9 stycznia 2012, 18:50 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
[quote="Draginhio"]z pilki noznej dzis powinno wygrac Fenerbahce, a kurs 1.4 dosc zadawalajacy
Ja mam takie doswiadczenia z Turkami ze chocby kurs na faworyta byl 1.1 to i tak mi nie wchodzi, takze.. :-P[/quote] mam to samo, mialem 4 tys. do zgarniecia przez weekend, obstawilem 22 mecze, pucharowe ligowe, nie weszla...barca, gencerberligi i besiktas... a w sobote weszlo 11 meczy, juz mi sie tlila nadzieja i lipa :p
9 stycznia 2012, 18:52 [cytuj]
"M.Leitner" powiedział/a:
obstawilem 22 mecze
No jak się 22 mecze obstawia to szanse wygranej, niezależnie od spotkań wynoszą gdzieś nie wiem z 0,5% maksymalnie :-P .
No jak się 22 mecze obstawia to szanse wygranej, niezależnie od spotkań wynoszą gdzieś nie wiem z 0,5% maksymalnie :-P .
9 stycznia 2012, 19:03 [cytuj]
Ja raz postawiłem 18 spotkań i 2 nie weszły, więc nie było aż tak źle. Więc ja tak szanse daję 10% przy graniu w miarę pewnych spotkań z podpórkami itp :D
Ja raz postawiłem 18 spotkań i 2 nie weszły, więc nie było aż tak źle. Więc ja tak szanse daję 10% przy graniu w miarę pewnych spotkań z podpórkami itp :D
9 stycznia 2012, 19:24 [cytuj]
ehhh mega fart na tyle zdarzeń, czasem ciezko 5 meczykow wybrac a tu az tyle :D
ehhh mega fart na tyle zdarzeń, czasem ciezko 5 meczykow wybrac a tu az tyle :D
9 stycznia 2012, 19:27 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Ech, ale nie znajdziesz nigdy 20 spotkań typu Niemcy-Liechtenstein, Anglia-San Marino :-P .
Ech, ale nie znajdziesz nigdy 20 spotkań typu Niemcy-Liechtenstein, Anglia-San Marino :-P .
9 stycznia 2012, 19:37 [cytuj]
i to tez watpliwe zeby weszlo wszystko nawet przy takich spotkaniach:D
i to tez watpliwe zeby weszlo wszystko nawet przy takich spotkaniach:D
9 stycznia 2012, 19:46 [cytuj]
Ostatnio mi nawet kupony po 2 mecze na każdy nie wchodzą, więc pozdro 8-)
Ostatnio mi nawet kupony po 2 mecze na każdy nie wchodzą, więc pozdro 8-)
9 stycznia 2012, 20:06 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Ostatnio mi nawet kupony po 2 mecze na ka¿dy nie wchodz±, wiêc pozdro
Mi chyba jeszcze w listopadzie nie weszly chyba dwa razy pod rzad dwa kupony z ~5 meczami, przez co juz od tego czasu nie stawiam :P wiec zobaczymy jak bedzie ale narazie czekam jedynie a typy Draginho odnosnie NHL, skoro tak dobrze wchodza, jak podtrzyma passe to moze skusze sie postawic cos wiecej na jakies Twoje dwa mecze :-D
Mi chyba jeszcze w listopadzie nie weszly chyba dwa razy pod rzad dwa kupony z ~5 meczami, przez co juz od tego czasu nie stawiam :P wiec zobaczymy jak bedzie ale narazie czekam jedynie a typy Draginho odnosnie NHL, skoro tak dobrze wchodza, jak podtrzyma passe to moze skusze sie postawic cos wiecej na jakies Twoje dwa mecze :-D
9 stycznia 2012, 20:20 [cytuj]
Bukmacherka ma to do siebie, że /prawie/ nic nie idzie przewidzieć :-D Co do typów Draginhio w NHL gram je i raz wejdzie, raz nie, raz wejdzie, raz nie. :-D Na szczęście jak wchodzi to zazwyczaj stawiam więcej, a jak nie to np. za 5zł, bo są mecze niepewne i te pewniejsze :P
Bukmacherka ma to do siebie, że /prawie/ nic nie idzie przewidzieć :-D Co do typów Draginhio w NHL gram je i raz wejdzie, raz nie, raz wejdzie, raz nie. :-D Na szczęście jak wchodzi to zazwyczaj stawiam więcej, a jak nie to np. za 5zł, bo są mecze niepewne i te pewniejsze :P
9 stycznia 2012, 20:37 [cytuj]
Ja mowie o tych ktore Draginho uznaje za pewne :D chyba 2/2 weszly takie o ile dobrze sledze? ;)
Ja mowie o tych ktore Draginho uznaje za pewne :D chyba 2/2 weszly takie o ile dobrze sledze? ;)
9 stycznia 2012, 20:46 [cytuj]
No bylo ich troche, ale nie zamieszczalem ich na stronie, bo sie zaniedbalem. Ale teraz codziennie postaram sie poanalizowac troszke meczów i wrzucac na forum.
No bylo ich troche, ale nie zamieszczalem ich na stronie, bo sie zaniedbalem. Ale teraz codziennie postaram sie poanalizowac troszke meczów i wrzucac na forum.
9 stycznia 2012, 21:34 [cytuj]
"pawel1592" powiedział/a:
Ech, ja się chyba na dobre nauczę jednego...nie stawiaj na Barcę, bo zawsze się przejedziesz :-P
Paweł nie jesteś sam... ;-)
Już się nie mogę doczekać , aż wszystkie ligi zaczną grać, bo ostatnio nie ma za bardzo na co stawiać... Premier League pomału staje się tak samo nieprzewidywalna jak T-mobile Ekstraklasa... Zawsze ktoś z czołówki zawiedzie ...
Może czas wrócić do siatkówki ? Kiedyś obserwowałem ligę włoską, rosyjską, polską : ) 2 miesiące temu udało mi się trafić wszystkie 14 meczów na kuponie: )
Paweł nie jesteś sam... ;-)
Już się nie mogę doczekać , aż wszystkie ligi zaczną grać, bo ostatnio nie ma za bardzo na co stawiać... Premier League pomału staje się tak samo nieprzewidywalna jak T-mobile Ekstraklasa... Zawsze ktoś z czołówki zawiedzie ...
Może czas wrócić do siatkówki ? Kiedyś obserwowałem ligę włoską, rosyjską, polską : ) 2 miesiące temu udało mi się trafić wszystkie 14 meczów na kuponie: )
10 stycznia 2012, 12:10 [cytuj]
Zgodnie z przewidywaniami, Washington przegrywa swoj mecz w LA. Natomiast Vancouver jednak nie sprostali dosc mocnej Floridzie i przegrali, ale ten mecz oznaczylem jako niepewny, bo wygladal na taki co moze sie w nim zdarzyc wszystko.
Dzis mam nadzieje swietny dzien do zatypowania NHL
Pierwszy mecze Boston-Winnipeg. Boston to w ostatnich spotkaniach najefektowniejsza i najskuteczniejsza druzyna z calej NHL. W ostatnim meczu pzred wlasna publicznoscia pzregrali z Vancouver na wlasne zyczenie. wynik 3-4 to efekt braku skutecznosci i wdania sie w pojedynki mniej sportowe z Vancouver. Efekt-ogromna ilisoc kar i strata wszystkich 4 bramek w oslabieniu :shock:. Winnipeg to jednak nie Vancouver, bostonczykow nie bedzie tak elektryzowal ten mecz, a beda raczej chcieli pokazac kto tu ma sile. Biorac pod uwage dosc slaba skutecznosc i pasywna gre Jetsow obstawiam pewne i wysokie zwyciestwo Bruins.
Drugi mecz To Rangers-Phoenix. Kojoty to taka druzyna, ktora mozna nazwac solidny ligowy sredniak. W meczach ze slabszymi gromadzi punkty, natomiast mecze z mocniejszymy na ogol przegrywa. teraz jedzie do NY zmierzyc sie z uwaga najlepsza druzyna NHL. Mnie to dziwi ze rangersi maja najwiecej punktow, bo kadrowo sa druzyny lepsze ale ich sklad jest zbilansowany i na prawde robia wrazenie swoja gra. W kazdej lini maja po 1 wybornym strzelcu: Gaborik, Richards i Dubinsky i to jest jakas gwarancja skutecznosci. Moj typ 1.
Trzeci mecz Chicago-Columbus.... ehhh o tym meczu to moge pisac i pisac. Wiec zaczne, ze stawiam wysokie zwyciestwo Chicago. Chicago gra z najslabsza druzyna calej ligi. Ostanio rozczarowywuja na calej linii, graja bardzo slabo, ale to na tyle silna druzyna, ze nie moze soebie pozwolic na kolejna wpadke z rzedu, tym bardziej z druzyna, ktora leja niemal wszyscy. Columbus ma najwiecej straconych bramek, Chicago natomiast jest caly czas druzyna ze scislej czolwki naskuteczniejszych. Jesli Kane i spolka wezma sobie do serca, ze graja z outsiderem to dosc gladko powinni rozbic rywala.
Czwarty mecz choc mniej pewny od tych 3 w moim mniemaniu to Toronto-Buffalo. Toronto ostatnio gra skutecznie, zlapali forme, a wygrana z Detroi robi wrazaenie. Szable graja przecietnie i mimo, ze mieli dosc latwych pzreciwnikow w ostatnch kolejkach nie potrafili powiekszyc swojego dorobku punktowego poza zwyciestwem z Edmonton.
Podsumowujac:
Typy (pewniejsze):
Boston-Winnipeg 1handi
Chicago-Columbus 1handi
Rangers-Phoenix1
Toronto-Buffalo 1
(dla graczy o slabszych nerwach, proponuje zdjac handi z 2 meczow i dodac KZ do Toronto :mrgreen: )
Typy mniej pewne:
Pittsburgh-Ottawa 1
Minnesota-San Jose 2
Tampa Bay-Vancouver 2
Reszta ligi:
Carolina-Philadelphia 2KZ
Islanders-Detroit 2KZ
Montreal-St Louis 1KZ
Colorado-Nashville 1KZ
Calgary-NJ Devils 1KZ
Anaheim-Dallas 1KZ
Zgodnie z przewidywaniami, Washington przegrywa swoj mecz w LA. Natomiast Vancouver jednak nie sprostali dosc mocnej Floridzie i przegrali, ale ten mecz oznaczylem jako niepewny, bo wygladal na taki co moze sie w nim zdarzyc wszystko.
Dzis mam nadzieje swietny dzien do zatypowania NHL
Pierwszy mecze Boston-Winnipeg. Boston to w ostatnich spotkaniach najefektowniejsza i najskuteczniejsza druzyna z calej NHL. W ostatnim meczu pzred wlasna publicznoscia pzregrali z Vancouver na wlasne zyczenie. wynik 3-4 to efekt braku skutecznosci i wdania sie w pojedynki mniej sportowe z Vancouver. Efekt-ogromna ilisoc kar i strata wszystkich 4 bramek w oslabieniu :shock:. Winnipeg to jednak nie Vancouver, bostonczykow nie bedzie tak elektryzowal ten mecz, a beda raczej chcieli pokazac kto tu ma sile. Biorac pod uwage dosc slaba skutecznosc i pasywna gre Jetsow obstawiam pewne i wysokie zwyciestwo Bruins.
Drugi mecz To Rangers-Phoenix. Kojoty to taka druzyna, ktora mozna nazwac solidny ligowy sredniak. W meczach ze slabszymi gromadzi punkty, natomiast mecze z mocniejszymy na ogol przegrywa. teraz jedzie do NY zmierzyc sie z uwaga najlepsza druzyna NHL. Mnie to dziwi ze rangersi maja najwiecej punktow, bo kadrowo sa druzyny lepsze ale ich sklad jest zbilansowany i na prawde robia wrazenie swoja gra. W kazdej lini maja po 1 wybornym strzelcu: Gaborik, Richards i Dubinsky i to jest jakas gwarancja skutecznosci. Moj typ 1.
Trzeci mecz Chicago-Columbus.... ehhh o tym meczu to moge pisac i pisac. Wiec zaczne, ze stawiam wysokie zwyciestwo Chicago. Chicago gra z najslabsza druzyna calej ligi. Ostanio rozczarowywuja na calej linii, graja bardzo slabo, ale to na tyle silna druzyna, ze nie moze soebie pozwolic na kolejna wpadke z rzedu, tym bardziej z druzyna, ktora leja niemal wszyscy. Columbus ma najwiecej straconych bramek, Chicago natomiast jest caly czas druzyna ze scislej czolwki naskuteczniejszych. Jesli Kane i spolka wezma sobie do serca, ze graja z outsiderem to dosc gladko powinni rozbic rywala.
Czwarty mecz choc mniej pewny od tych 3 w moim mniemaniu to Toronto-Buffalo. Toronto ostatnio gra skutecznie, zlapali forme, a wygrana z Detroi robi wrazaenie. Szable graja przecietnie i mimo, ze mieli dosc latwych pzreciwnikow w ostatnch kolejkach nie potrafili powiekszyc swojego dorobku punktowego poza zwyciestwem z Edmonton.
Podsumowujac:
Typy (pewniejsze):
Boston-Winnipeg 1handi
Chicago-Columbus 1handi
Rangers-Phoenix1
Toronto-Buffalo 1
(dla graczy o slabszych nerwach, proponuje zdjac handi z 2 meczow i dodac KZ do Toronto :mrgreen: )
Typy mniej pewne:
Pittsburgh-Ottawa 1
Minnesota-San Jose 2
Tampa Bay-Vancouver 2
Reszta ligi:
Carolina-Philadelphia 2KZ
Islanders-Detroit 2KZ
Montreal-St Louis 1KZ
Colorado-Nashville 1KZ
Calgary-NJ Devils 1KZ
Anaheim-Dallas 1KZ
10 stycznia 2012, 14:54 [cytuj]
Draginhio szacun ;-)

W ciemno stawiam twoje typy, za symboliczne 2 zł, ale mogę wygrac 35 :mrgreen:

Wczoraj w NBA dla zabawy weszła tylko Atlanta. Gdybym dał wcześniejsze typy, które obstawiałem:
[quote][color=green]Za to jutro dam na pewno: Atlantę z New Jersey(New Jersey ostatnio wygrało więc teraz pewnie znowu przegrają kilka spotkań) i New York z Bobcatsami (Chociaż Bobcatsy ostatnio z nimi wygrały i mam lekkie wątpliwości) [/color]
[color=green]A na drugim kuponie, pewniejszym: Chicago z Detroit (Chicago nie przegra dwa razy pod rząd) [/color][color=red]oraz Minnesotę z Toronto(Lubie Minnesote ) [/color]
[color=green]Za to ostrzegam przed Denver - Nowy Orlean. Niby Denver wielki faworytem, ale Nowy Orlean dawno nie wygrał. Sam dałbym pewnie 1, ale kto tam ich wie, to jest NBA.[/quote]
[/color]

To był coś zarobił. Szczególnie jestem dumny z Nowego Orleanu, który idealnie przewidziałem. Mam nadzieje, że nikt tego nie zagrał ;-)

Na dzisiaj oprócz NHL:

1 kupon:
Memphis - Okahoma 2 - Co tu dużo mówic. Pierwsi mają kontuzjowanych grajków z pierwszej piątki, drudzy mają genialnego Duranta. Nie ma innej możliwości.
Golden - Miami 2 - Tu również specjalnie nie ryzykuje, liczę na pewny zysk, a Miami powinno mi go przyniesc
2 kupon:
Milwaukee - San Antonio 2 - teraz zaczyna się zabawa. Milwaukee od dawna nie wygrało, w dodatku grają u siebie, gdzie w tym sezonie nie przegrali. San Antonio jest w tym sezonie silne, ostatnio przegrali z Okahomą i tylko dlatego ich gram. Żeby wygrali z Durantem i spółką, to moim faworytem byliby gospodarze.
Malaga - Real 2 - Co tu dużo mówic. Real będzie chciał zapewnic sobie awans i tego meczu nie odpuści mając świadomośc, że jeden gol daje awans Maladze.
Minnesota - Chicago 2 - Niestety muszę zagrac przeciwko mojej Minnesocie. Byki wydają się za silne na ekipę Love'a i Rubio. Jednak jest to jedyny mecz, w którym chętnie bym widział niespodziankę. ;-)
3 kupon:
Tutaj zagrałem dla zabawy pojedynki zawodników oraz punkty w meczu. Nie będę rozpisywał bo za dużo czasu zajmie, ale jeśli wejdzie to się chętnie pochwale. :->
[/color]

To był coś zarobił. Szczególnie jestem dumny z Nowego Orleanu, który idealnie przewidziałem. Mam nadzieje, że nikt tego nie zagrał ;-)

Na dzisiaj oprócz NHL:

1 kupon:
Memphis - Okahoma 2 - Co tu dużo mówic. Pierwsi mają kontuzjowanych grajków z pierwszej piątki, drudzy mają genialnego Duranta. Nie ma innej możliwości.
Golden - Miami 2 - Tu również specjalnie nie ryzykuje, liczę na pewny zysk, a Miami powinno mi go przyniesc
2 kupon:
Milwaukee - San Antonio 2 - teraz zaczyna się zabawa. Milwaukee od dawna nie wygrało, w dodatku grają u siebie, gdzie w tym sezonie nie przegrali. San Antonio jest w tym sezonie silne, ostatnio przegrali z Okahomą i tylko dlatego ich gram. Żeby wygrali z Durantem i spółką, to moim faworytem byliby gospodarze.
Malaga - Real 2 - Co tu dużo mówic. Real będzie chciał zapewnic sobie awans i tego meczu nie odpuści mając świadomośc, że jeden gol daje awans Maladze.
Minnesota - Chicago 2 - Niestety muszę zagrac przeciwko mojej Minnesocie. Byki wydają się za silne na ekipę Love'a i Rubio. Jednak jest to jedyny mecz, w którym chętnie bym widział niespodziankę. ;-)
3 kupon:
Tutaj zagrałem dla zabawy pojedynki zawodników oraz punkty w meczu. Nie będę rozpisywał bo za dużo czasu zajmie, ale jeśli wejdzie to się chętnie pochwale. :->
|<  <<  <  21  22  23  24  25    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 13 10 1 2 31
2. Borussia Dortmund 13 10 0 3 30
3. Bayer Leverkusen 13 7 3 3 24
4. SC Freiburg 13 6 4 3 22
5. TSG 1899 Hoffenheim 13 6 2 5 20
6. Union Berlin 13 5 5 3 20
7. VfL Wolfsburg 13 6 2 5 20
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 216
2. JungKamil3 204
3. kewin2103 195
4. badus22 195
5. Mitre 192
6. kostek12409 192
7. tsaw 189
cała tabela
shoutbox
F1066
F1066 Wczoraj, 22:57

Aki,Aki! Chyba facet sie zapomnial.Mowa ciala, cos go meczy, gdzies boli? 3x ogladalem ten wywiad.

F1066
F1066 Wczoraj, 22:36

Aki Watzke o szansach na majstra:) Erlingu, Marco jednym i drugim:) sport.sky.de/fussball/artikel/watzke-exklusiv-vor-klassiker-die-sollen-ruhig-mal-kommen/12483361/34130 Niestety Deutsch!!!

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 21:36

zesik Rangnick ma pracować tymczasowo do końca sezonu, później będą chcieli zaangażować Ten Haga z Ajaxu, a on z kolei miałby dalej pozostać na Old Trafford w charakterze konsultanta.

F1066
F1066 Wczoraj, 21:10

No to w sobote na murawie Felix Zwayer.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:04

Maukoko znowu na chorobowym. Podobno w sobotnim meczu U23 zerwal sciegna.

F1066
F1066 Wczoraj, 19:52

Moze cos dla fanow Romana? blick.ch/sport/fussball/international/bundesliga/wegen-einer-strategischen-fehlleistung-so-verbrennt-dortmund-147000-euro-pro-spiel-mit-buerki-id17029019.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=blick-page-post&utm_content=bot-sport Wychodzi na to,ze Roman za kazdy spiel BVB nawet przed TV kasuje 147tysia yuro :) Wiec po co szukac nowej roboty xP

F1066
F1066 Wczoraj, 19:28

Rangnick nie ma zezwolenia na prace, wiec MU musi troche zaczekac. Niestety Brexit.

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 17:48

Akinkunmi Amoo, dobry kozak, młode talenty zawsze mile widziane

T-Mac
T-Mac Wczoraj, 17:30

Grunt, że Roberto zgarnął chociaż Złotego Andruta...

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 16:12

Czyli Morey wraca na drugą część sezonu. Dobra wiadomość.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 15:22

A on już klepniety ?

zesik
zesik Wczoraj, 11:58

Jak oceniacie zatrudnienie Ralfa Rangnicka w Man Utd? :) Jestem serio ciekaw jak sobie poradzi. Dzięki swojej twardej ręce może dojść do małych zgrzytów w najbliższym czasie aczkolwiek wg mnie dobry ruch. Nie ukrywam,że nie raz chętnie widziałem go w roli trenera BVB.

F1066
F1066 Wczoraj, 11:12

twitter.com/SkySportDE/status/1465605903823081472

F1066
F1066 Wczoraj, 10:05

30.11.2021 07:29 Uhr Hat der BVB einen Sancho-Nachfolger gefunden. Podobno w szwedzkim Hammarby IF odkryto nastepce Sancho.

F1066
F1066 Wczoraj, 09:52

W Top 10 talentow byl tez Gio Reyna kicker.de/kopa-trophaee-pedri-sticht-bellingham-und-musiala-aus-880751/artikel

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:34

youtube.com/watch?v=_dTbyatmezc

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:08

Polskie portale informacyjne powinny zmienić kolor na czarny, flagi państwowe do połowy masztu, a dzwon Zygmunta winien bić przez całą noc.

Sis
Sis 1 dni temu, 2021-11-29

messi z zp, teraz ranga tego konkursiku spadła praktycznie poniżej poziomu morza xD

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Jude 2 miejsce U21.

Sis

Myślę, że za parę lat to nasz zawodnik regularnie będzie w TOP 3 w tym plebiscycie. Mowa oczywiście o sympatycznym Norwegu. Szkoda tylko, że nie będzie już grał w koszulce BVB.

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Co do ZP to tylko jednemu zawodnikowi w barwach BVB udało się ją zdobyć. To Matthias Sammer. Co ciekawsze tylko ten jeden raz przez wszystkie edycje przedstawiciel Borussii był w TOP 5.

Kagawa2333
Kagawa2333 1 dni temu, 2021-11-29

Lewandowski nie wygra. A powinien. Wygra Messi. W sprawiedliwym świecie Lewy odbierałby drugą złotą piłkę. Bo rok 2020 zjadł po prostu. Nie jest to przyjemne patrzac na to w jakim klubie gra, ale i tak cieszy, że rodak szturmem stał się jednym z najlepszych srodkowych napastników w historii. A przeciez do konca kariery troche zostalo

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-11-29

Lewy już dostał Złota Piłkę

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

Danie komuś innemu niż lewy ZP to będzie cyrk.

Borussen1909PL
Borussen1909PL 1 dni temu, 2021-11-29

Jak Lewandowski wygra to przed tydzień nie wchodzę na media społecznościowe bo jedyne co będę widział to artykuły o nim. I tak już jest ich za dużo

Sis

Nie przepadam za Lewym ale jak ktokolwiek inny dostanie ZP to będzie po prostu kabaret. Nie wierzę że Messi który gaśnie od paru lat może wygrać. To się po prostu w pale nie mieści.

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

65 tys będzie kibiców

F1066
F1066 2 dni temu, 2021-11-29

Po meczu w Köln zieloni placza, AfD sie dobrze bawi :)

Andre_1909
Andre_1909 2 dni temu, 2021-11-29

Wstałem dziś rano i pczułem okropny ból. Ból związany z tym, że nie wygraliśmy z tymi miernotami z Lipska bo teraz moglibyśmy mieć lidera... No ale sami wtedy graliśmy jak dziady :(

Andre_1909
Andre_1909 2 dni temu, 2021-11-29

ma być 65 tys. @BVBdude

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 53
Zarejestrowanych użytkowników: 9283
Ostatnio zarejestrowany: marcin.meblik@wp.pl
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem