Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
11 grudnia 2007, 21:56 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
Co prawda nie miałem kiedy wysłać kuponu, ale zapewne wyglądałby on tak:

Schalke - Rosenborg 1
Olympiakos - Werder 2
Olympique M. - Liverpool 2
Real - Lazio X

Ot, za dyszkę.
Dobrze że nie maiłeś czasu. Postawiłbys w meczu realu na X ?? LAzio nic nie gra więc nie czaje a real u siebie... Olimpiakos wygrywa 3-0 , w sumie to chyba nie warto obstawiać LM bo jest bardzo nie przewidywalna, tutaj też myślałem ze bedzie ze wskazaniem na werder ale nie stawialem. Dzis postawilem tylko na real i na ilimpiakos ze bedą wiecej niz 2 bramki w meczu więc weszło, ale niestety angielska liga nie weszła ... :(

Swoją droga mam do Was prośbę:

http://www.typybukmacherskie.org/index.php?ap=10278

Proszę zarejestrujcie się z tego linku na tym forum... Za 15 zaproszonych znajomych dostaje się 25 zł więc możecie Wy zapraszać potem swoich i wplacać kase do buka a wiadomo ze za pierwszym razem u buka w necie zawsze kasa się podwaja, więc 50 zł za 15 znajomych ?? Chyba warto... Ja potrzebuje jeszcze dziesięciu więc jak możecie spełnić moją prośbę to zarejestrujcie się. Z góry dzięki (swoja drogą forum bardzo fajne , wiele sie z niego dowiedzialem i nauczylem o typowaniu, pozdr)
Dobrze że nie maiłeś czasu. Postawiłbys w meczu realu na X ?? LAzio nic nie gra więc nie czaje a real u siebie... Olimpiakos wygrywa 3-0 , w sumie to chyba nie warto obstawiać LM bo jest bardzo nie przewidywalna, tutaj też myślałem ze bedzie ze wskazaniem na werder ale nie stawialem. Dzis postawilem tylko na real i na ilimpiakos ze bedą wiecej niz 2 bramki w meczu więc weszło, ale niestety angielska liga nie weszła ... :(

Swoją droga mam do Was prośbę:

http://www.typybukmacherskie.org/index.php?ap=10278

Proszę zarejestrujcie się z tego linku na tym forum... Za 15 zaproszonych znajomych dostaje się 25 zł więc możecie Wy zapraszać potem swoich i wplacać kase do buka a wiadomo ze za pierwszym razem u buka w necie zawsze kasa się podwaja, więc 50 zł za 15 znajomych ?? Chyba warto... Ja potrzebuje jeszcze dziesięciu więc jak możecie spełnić moją prośbę to zarejestrujcie się. Z góry dzięki (swoja drogą forum bardzo fajne , wiele sie z niego dowiedzialem i nauczylem o typowaniu, pozdr)
12 grudnia 2007, 18:20 [cytuj]
Wszystko o expekt.com Link: http://1x2bookies.xja.pl
Wszystko o expekt.com Link: http://1x2bookies.xja.pl
12 grudnia 2007, 18:31 [cytuj]
a ja obstawilem
Olympiakos-Werder 1
Real-Lazio 1
Schalke-Rosenborg 1
Marsylia-Liverpool 2
Porto-Besiktas 1
Arsenal-Steaua 1
Sporting-Dynamo 1
Fenerbahce-CSKA 1
Slavia-Sevilla 2
Barcelona-Stuttgart 1
Chelsea-Valencia 1

do wygrania mialem (przez Chelsea nie siadl jak wiadomo..) za 4zl jakies 330zl .. :/ ale jak chelsea nie potrafi wykorzystac okolo 5-7 1OO% akcji to tak to sie konczy..
a ja obstawilem
Olympiakos-Werder 1
Real-Lazio 1
Schalke-Rosenborg 1
Marsylia-Liverpool 2
Porto-Besiktas 1
Arsenal-Steaua 1
Sporting-Dynamo 1
Fenerbahce-CSKA 1
Slavia-Sevilla 2
Barcelona-Stuttgart 1
Chelsea-Valencia 1

do wygrania mialem (przez Chelsea nie siadl jak wiadomo..) za 4zl jakies 330zl .. :/ ale jak chelsea nie potrafi wykorzystac okolo 5-7 1OO% akcji to tak to sie konczy..
2 lutego 2008, 11:49 [cytuj]
Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg: Draw no bet 2 2,01
MSV Duisburg - Borussia Dortmund: Draw no bet 2 1,47
AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 2 2,05

Kurs 6,06

Rekreacyjna stawka. 10 zł, warto spróbować ;-)

Co o tym sądzicie :?: :-P
Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg: Draw no bet 2 2,01
MSV Duisburg - Borussia Dortmund: Draw no bet 2 1,47
AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 2 2,05

Kurs 6,06

Rekreacyjna stawka. 10 zł, warto spróbować ;-)

Co o tym sądzicie :?: :-P
2 lutego 2008, 22:04 [cytuj]
[quote]Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg: Draw no bet 2 2,01 :mrgreen:
MSV Duisburg - Borussia Dortmund: Draw no bet 2 1,47 :mrgreen:
AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 2 2,05 :mrgreen:

Kurs 6,06

Rekreacyjna stawka. 10 zł, warto spróbować [/quote]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[color=red]Zostawiam tego posta jako pomnik dla potomnych, który ukazuje jak należy pisać komentarze, które nagradza się podwójnym ostrzeżeniem - Murzyn[/color]
[color=yellow]
Giv / Sorki male przyzwyczajenie ze starych czasów z forów bukmacherskich, gdzie po każdym kuponie podsumowywało się go plusem lub uśmiechniętą buźkę, co zanczyło żę jest on trafiony ;-) [/color]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[color=red]Zostawiam tego posta jako pomnik dla potomnych, który ukazuje jak należy pisać komentarze, które nagradza się podwójnym ostrzeżeniem - Murzyn[/color]
[color=yellow]
Giv / Sorki male przyzwyczajenie ze starych czasów z forów bukmacherskich, gdzie po każdym kuponie podsumowywało się go plusem lub uśmiechniętą buźkę, co zanczyło żę jest on trafiony ;-) [/color]
2 lutego 2008, 22:52 [cytuj]
po co giv dajesz 2 takie same komentarze ?? :P
po co giv dajesz 2 takie same komentarze ?? :P
3 lutego 2008, 10:41 [cytuj]
nie dawałem dwóch takich samych, poprostu podsumowałem swój kupon ;-)
nie dawałem dwóch takich samych, poprostu podsumowałem swój kupon ;-)
12 kwietnia 2008, 12:14 [cytuj]
Kursy meczu FCB - BVB

wg Sportingbet
1 1.40 X 4.00 2 7.50

wg Bwin
1 1.40 X 4.25 2 6.65
[b]Kursy meczu FCB - BVB[/b]

wg Sportingbet
[b]1[/b] 1.40 [b]X[/b] 4.00 [b]2[/b] 7.50

wg Bwin
[b]1[/b] 1.40 [b]X[/b] 4.25 [b]2[/b] 6.65
12 kwietnia 2008, 15:47 [cytuj]
no no, to na BVB bedzie się można nieźle wzbogacić :lol:
no no, to na BVB bedzie się można nieźle wzbogacić :lol:
12 kwietnia 2008, 19:04 [cytuj]
na stsach jak wczoraj bylem to na bayern jest 1.35 ;-)
a na BVB bylo duuuzo ale zapomnialem ile dokladnie a nie chce mi sie teraz sprawdzac na stronce stsow czy jest atualizacja ;P
w kazdym badz razie jesli ktos postawi na BVB a oni serio wygraja to idzie sie niezle wzbogadzic :-P
na stsach jak wczoraj bylem to na bayern jest 1.35 ;-)
a na BVB bylo duuuzo ale zapomnialem ile dokladnie a nie chce mi sie teraz sprawdzac na stronce stsow czy jest atualizacja ;P
w kazdym badz razie jesli ktos postawi na BVB a oni serio wygraja to idzie sie niezle wzbogadzic :-P
20 maja 2008, 00:27 [cytuj]
Gram regularnie w Bet-At-Home.com. Bardzo dobry bukmacher którego mogę jak najbardziej polecić, może nie ma tak bogatej oferty jak wspomniany B-win, ale zdecydowanie nadrabia solidnością i świetnym podejściem do klienta, żadnych przekrętów, szybkie rozliczanie kuponów, szybkie wypłaty, bardzo dobry kontakt i miła niespodzianka w postaci 10zł za darmo w dniu urodzin, niby nie wiele, ale sumując wszystkich solenizantów w ciągu roku to trochę na taki upominek wydają ;-) Jak wiadomo podatek od wygranych wynosi 0% więc i wygrane są nieco większe niż w przypadku naziemnych buków. ;-) Już zacieram ręce na Euro, buk pewnie też, więc trza się pobawić :D
Gram regularnie w Bet-At-Home.com. Bardzo dobry bukmacher którego mogę jak najbardziej polecić, może nie ma tak bogatej oferty jak wspomniany B-win, ale zdecydowanie nadrabia solidnością i świetnym podejściem do klienta, żadnych przekrętów, szybkie rozliczanie kuponów, szybkie wypłaty, bardzo dobry kontakt i miła niespodzianka w postaci 10zł za darmo w dniu urodzin, niby nie wiele, ale sumując wszystkich solenizantów w ciągu roku to trochę na taki upominek wydają ;-) Jak wiadomo podatek od wygranych wynosi 0% więc i wygrane są nieco większe niż w przypadku naziemnych buków. ;-) Już zacieram ręce na Euro, buk pewnie też, więc trza się pobawić :D
5 czerwca 2008, 17:47 [cytuj]
macie zamiar stawiać coś w czasie EURO ?
macie zamiar stawiać coś w czasie EURO ?
5 czerwca 2008, 18:45 [cytuj]
Ja tak. Zaczynam od soboty :) Tylko nie wiem czy w internecie czy normalnie u buka. Nie wiem co sie bardziej oplaca...
Ja tak. Zaczynam od soboty :) Tylko nie wiem czy w internecie czy normalnie u buka. Nie wiem co sie bardziej oplaca...
5 czerwca 2008, 20:38 [cytuj]
Przez Internet

:arrow: brak podatku
:arrow: wyższe kursy
:arrow: co rusz bonus 100% więcej wpłaconej kasy

Tylko wiesz, kase w cyferkach się łątwiej wydaje niż realną w gotówce, więc graj na spokoju ;-)
Przez Internet

:arrow: brak podatku
:arrow: wyższe kursy
:arrow: co rusz bonus 100% więcej wpłaconej kasy

Tylko wiesz, kase w cyferkach się łątwiej wydaje niż realną w gotówce, więc graj na spokoju ;-)
5 czerwca 2008, 20:48 [cytuj]
no własnie, tez mi sie tak wydaje, ze lepiej przez internet... a jaka stronke polecacie?
no własnie, tez mi sie tak wydaje, ze lepiej przez internet... a jaka stronke polecacie?
5 czerwca 2008, 23:14 [cytuj]
"Adek" powiedział/a:
Betsson przede wszystkim, dalej Gamebookers.
5 czerwca 2008, 23:32 [cytuj]
"Kiulik" powiedział/a:
Betsson jest słaby, kursy średnie. Giełda zakładów fatalna. Nie wiem co Ty w nim widzisz.

Gamebookers, no solidny buk ale jednak grałbym gdzie indziej.

Polecam Betfair (największa giełda zakładów na świecie), Unibet, Bet 365, a jeśli zalezy Ci an dużym bonusie to świetna promocja jest teraz w bet-at-home .. do 600 zł podwajają wpłatę. Jednak rejestrując się u tego buka musisz pamiętać, że nie ma najkorzystkiejszych kursów i oferta tez dość uboga. Jednak jeśli chodzi o solidność to bah jest jedną z lepszych firm na rynku (w przeciwieństwie do Bwina, który oszukuje ciągle ludzi, przynajmniej tak można wyczytać na 279673824678 forach internetowych). Pozdrawiam
Betsson jest słaby, kursy średnie. Giełda zakładów fatalna. Nie wiem co Ty w nim widzisz.

Gamebookers, no solidny buk ale jednak grałbym gdzie indziej.

Polecam Betfair (największa giełda zakładów na świecie), Unibet, Bet 365, a jeśli zalezy Ci an dużym bonusie to świetna promocja jest teraz w bet-at-home .. do 600 zł podwajają wpłatę. Jednak rejestrując się u tego buka musisz pamiętać, że nie ma najkorzystkiejszych kursów i oferta tez dość uboga. Jednak jeśli chodzi o solidność to bah jest jedną z lepszych firm na rynku (w przeciwieństwie do Bwina, który oszukuje ciągle ludzi, przynajmniej tak można wyczytać na 279673824678 forach internetowych). Pozdrawiam
5 czerwca 2008, 23:41 [cytuj]
"givdaf" powiedział/a:
Szybkość wpłat/wypłat, przejrzysty interfejs, po prostu pewność, że nie będę "zrobiony w konia".
"givdaf" powiedział/a:
Polecam Betfair (największa giełda zakładów na świecie)
Betfaira polecam dla bardziej zaawansowanych, na początek na pewno się nie nadaje.

Unibet i Bet365 są bardzo w porządku.

bet-at-home jest szajsem, podobnie jak bwin. Nie ruszałbym nawet kijem.
Szybkość wpłat/wypłat, przejrzysty interfejs, po prostu pewność, że nie będę "zrobiony w konia".
[quote="givdaf"] Polecam Betfair (największa giełda zakładów na świecie)
6 czerwca 2008, 00:11 [cytuj]
a ja tam jestem wierny STSom :-D hehe ;-)
a ja tam jestem wierny STSom :-D hehe ;-)
6 czerwca 2008, 12:53 [cytuj]
[quote]a jaka stronke polecacie?[/quote] Bet-at-home.com, o której pisałem w poście na samej górze ;-)
Bardzo dużo oferta na zbliżające się Euro 08, można typować np takie wynalazki jak:

:arrow: Czy numer koszulki strzelca pierwszej bramki na Euro będzie parzysty czy nieparzysty (regularny czas gry)?
parzysty - 1,90
nieparzysty - 1,80

:arrow: Czy zostanie pobity rekord najszybciej strzelonej bramki na Euro (po 68 sekundach)?
Nie - 1,01
Tak - 15,00

:arrow: Ile dogrywek będzie w całym turnieju?
Mniej niż 2,5 - 1,40
Więcej niż 2,5 - 2,70

I dużo, dużo innych... Co do ostatniego zakładu, to z całą pewnością zagrałem na więcej niż 2 dogrywki w turnieju. Dlaczego? Euro 1996 - 5 Dogrywek, Euro 2000 - 3 Dogrywki, Euro 2004 - 3 Dogrywki. Myślę, że kurs został trochę zawyżony, a więc trzeba korzystać. Jakby ktoś chciał zobaczyć więcej moich typów (i innych) to zapraszam tutaj:

http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic.php?t=21671&postdays=0&postorder=asc&start=240

Wspólnie Ogramy Buków! :-) 8-)
Bet-at-home.com, o której pisałem w poście na samej górze ;-)
Bardzo dużo oferta na zbliżające się Euro 08, można typować np takie wynalazki jak:

:arrow: Czy numer koszulki strzelca pierwszej bramki na Euro będzie parzysty czy nieparzysty (regularny czas gry)?
parzysty - 1,90
nieparzysty - 1,80

:arrow: Czy zostanie pobity rekord najszybciej strzelonej bramki na Euro (po 68 sekundach)?
Nie - 1,01
Tak - 15,00

:arrow: Ile dogrywek będzie w całym turnieju?
Mniej niż 2,5 - 1,40
Więcej niż 2,5 - 2,70

I dużo, dużo innych... Co do ostatniego zakładu, to z całą pewnością zagrałem na więcej niż 2 dogrywki w turnieju. Dlaczego? Euro 1996 - 5 Dogrywek, Euro 2000 - 3 Dogrywki, Euro 2004 - 3 Dogrywki. Myślę, że kurs został trochę zawyżony, a więc trzeba korzystać. Jakby ktoś chciał zobaczyć więcej moich typów (i innych) to zapraszam tutaj:

http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic.php?t=21671&postdays=0&postorder=asc&start=240

Wspólnie Ogramy Buków! :-) 8-)
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 15 10 3 2 33
2. RB Lipsk 15 9 4 2 31
3. Bayer 04 Leverkusen 15 8 5 2 29
4. Borussia Dortmund 15 9 1 5 28
5. Union Berlin 15 6 7 2 25
6. VfL Wolfsburg 15 6 7 2 25
7. Borussia Mönchengladbach 15 6 6 3 24
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 222
2. arturborussen 210
3. Kamil0079 210
4. RickenZMazowsza 207
5. ewerthon 207
6. Boro 201
7. mati12 201
cała tabela

shoutbox

Helmut Geier
Helmut Geier 4 godzin temu

Dokładnie

miko09
miko09 4 godzin temu

Mam takie pytanie do "staraerakloppa": widzę że lubujesz się w "medycynie" bo proponujesz "COVIDA" albo "ŚWIŃSKĄ GRYPĘ" na mistrza Niemiec!!! Już wyjaśniam... Covid - coś nowego, którego nikt nie lubi i nie szanuje... Najlepiej żeby ZDECHŁO!!! Oczywiście mam tutaj na myśli - RB... Dalej już chyba wiadomo :) Przypominam że mamy dopiero 16 kolejkę i mimo że Nasi nie są faworytami do tytułu, to jednak Twoja propozycja wyboru pomiędzy jednym gównem a drugim - na tej stronie - brzmi co najmniej śmiesznie... Pozdrawiam

Helmut Geier
Helmut Geier 4 godzin temu

Gdzie są Ci co mówili jakiego to my trenera nie stracili czyt. Bosz

staraerakloppa
staraerakloppa 5 godzin temu

neverkusen na koniec sezonu wypadnie poza top 4 , trzeba dopingować Lipsk bo oni jako jedyni jeszcze maja szanse zagrozic chrumakom.

Mattii
Mattii 5 godzin temu

Plan A już nie działa.

MedBVB
MedBVB 5 godzin temu

Leverkusen chyba trochę obniżyło loty

Alex139
Alex139 5 godzin temu

Co ten Bosz? :P

F1066
F1066 Wczoraj, 11:04

https://twitter.com/buzz09app/status/1350009119437168641

F1066
F1066 Wczoraj, 10:32

https://www.weltfussball.de/news/_n4310539_/bvb-legende-koller-bekommt-eigenen-film/

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 08:45

koniec o bayernie musimy myśleć o siebie żeby coś w końcu wygrać a nie ciągle nic

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:47

Zupełnie inne dwie historie*

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:46

bvbbb jeden mecz a mecz i rewanż to są zupełnie dwie historie. (mówię o CL) jeśli chodzi o swoje podwórko, to wygrali nie dlatego, że byli tacy super, tylko dlatego, że my pod wodzą Lucjusza powinniśmy dostać tytułu frajerów dekady.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-01-14

i świnie wygrały wszystko to jest różnica

aguero82
aguero82 1 dni temu, 2021-01-14

Flick trochę przypomina swoją taktyką Bosza za czasów trenowania BVB. Chciałby przez pełne 90 minut grać wysokim pressingiem. I tak jak za czasów Bosza, na poczatku nie było mocnych na BVB tak samo pierwsze pół roku nie było mocnych na Bayern, z tą różnicą że Flick ma do dyspozycji dwa razy lepszych piłkarzy niz miał Bosz.

Alex139
Alex139 1 dni temu, 2021-01-14

bvbbb i znowu się muszę z Tobą nie zgodzić, bo piłka nożna to właśnie taka gra, gdzie bardzo często wiele zależy od farta ;)

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

Widzę ze Schweinsteiger jedzie krótko i rzeczowo: Schweinsteiger: ?Bayern-Code langsam entschlüsselt?

bvbbb

fart to można mieć i wygrać w zdrapkę a nie CL a co do finału to obie drużyny grały zachowawczo bo to finał w końcu

staraerakloppa
staraerakloppa 1 dni temu, 2021-01-14

ktos musial wygrac i fartownie padło na nich.

Alex139

bvbbb no, zwłaszcza w finale CL grali pięknie ;) Podtrzymuje to co powiedziałem, gdyby rozgrywki odbyły się w normalnym trybie, max półfinał.

staraerakloppa

to samo w serie a , od 10 lat chyba Juventus wszystkich leje , ileż można...

staraerakloppa

ile bym dal aby bayern nie wygral teraz maistra , kazdy byle nie oni , ileż można patrzeć na ich usmiechniete ryje.

bvbbb

Alex139 wygrali bo grali piękny futbol dla oczu a teraz są fizycznie zajechani CL nie wygrywa się przypadkiem , w tym sezonie mają problemy w obronie i to tyle ofensywę mają bardzo silną ja obstawiam że zmienią taktykę bo ta już im nie działa najlepiej obyśmy wykorzystali ich problemy bo lepszej okazji nie będzie może po za tom w tamtym sezonie ta przewaga 9 pkt.

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

@obywatelap Pisałem to pare postów wcześniej cytując Schweinsteigera. Mądrzy trenerzy reichneli się, ze obrona Bayernu choć jest cieńsza niż nasza gra bardzo wysoko, wystarczy się nie przestraszyć, zagrać szybko i po świnkach. Niestety Lewus i Neuer są ojcami ich sukcesu

Pawelinho
Pawelinho 1 dni temu, 2021-01-14

Alex139 nic dodać nic ująć.

Alex139

Staraerakloppa wygrali przez pandemię, gdyby rozgrywki odbywały się normalnie, nie wygrali by na 100%

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-01-14

Widać, że Flick jest uparty, bo podobno nie widzi problemu w wysokim ustawieniu obrony. Trener Freiburga mu (mam nadzieję) wytłumaczy w niedzielę o co chodzi.

bvbbb

Wejść na szczyt jest trudno, ale jeszcze trudniej się na nim utrzymywać

staraerakloppa

Pisalem nie tak dawno ,ze Bayern jest cieniutki , teraz seryjnie traca bramki jako pierwsi , co w poprzednich latach sie im nie zdarzalo , i nie mogę przebolec ,ze mimo ich slabosci BVB tego nie potrafi wykorzystac , a tą pooprzednią LM to nie wiem jakim cudem oni wygrali , chyba tylko przez brak rewanży w drodze do finału.

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Mam to :) https://twitter.com/_floks/status/1349488663281995778 Nie chce wiedziec jak jego ogier w stajni huczy :) hahaaaa

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Biednemu zawsze snieg w oczy :) https://sportbild.bild.de/fussball/dfb-pokal/dfb-pokal/fc-bayern-thomas-mueller-motzt-ard-reporterin-nach-pokal-aus-in-kiel-an-74881454.sport.html

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 25
Zarejestrowanych użytkowników: 8983
Ostatnio zarejestrowany: Kris09

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem