Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bukmacherka
21 listopada 2007, 18:09 [cytuj]
Czyli wszystko o zakładach sportowych: kursy, uwagi, porady, żale po przegranej, radości po wygranej, itd.
Czyli wszystko o zakładach sportowych: kursy, uwagi, porady, żale po przegranej, radości po wygranej, itd.
21 listopada 2007, 21:41 [cytuj]
super temacik :) Ale ankieta beznadziejna ? CZemu jest 2 naziemnych i Bwin ?? A co to Bwin ma 90 % internetowych graczy ?? Nie rozumiem....

A więc dziś postawiłem na Polskę po 20 min gry naszych bo zauważyłem szansę, jak na razie wygrywamy więc jestem zadowolony. Tylko wynik trzeba utrzymać do końca :)

Bede tutaj pisal o kuponikach jakie wrzucam, pozdro :)
super temacik :) Ale ankieta beznadziejna ? CZemu jest 2 naziemnych i Bwin ?? A co to Bwin ma 90 % internetowych graczy ?? Nie rozumiem....

A więc dziś postawiłem na Polskę po 20 min gry naszych bo zauważyłem szansę, jak na razie wygrywamy więc jestem zadowolony. Tylko wynik trzeba utrzymać do końca :)

Bede tutaj pisal o kuponikach jakie wrzucam, pozdro :)
21 listopada 2007, 21:52 [cytuj]
"givdaf" powiedział/a:
Ale ankieta beznadziejna ? CZemu jest 2 naziemnych i Bwin
Głosuj i nie narzekaj ;-)

Ja może jutro coś obstawię, zobaczę co tam będzie do wyboru.
Głosuj i nie narzekaj ;-)

Ja może jutro coś obstawię, zobaczę co tam będzie do wyboru.
21 listopada 2007, 22:09 [cytuj]
Dzisiaj chyba Anglia nie siadnie na kuponach :(
Dzisiaj chyba Anglia nie siadnie na kuponach :(
21 listopada 2007, 22:19 [cytuj]
ja czesto obstawia.. jak na razie moja najwieksza wygrana to 500 euro :) ( dzielona na trzech.. ) chcialem obstawiac na Mecze EL. ME. ( środa) ale sie rozmyslilem.. i dobrze, bo kilka meczow , ktore chcialem dac , by mi nie weszly..
ja czesto obstawia.. jak na razie moja najwieksza wygrana to 500 euro :) ( dzielona na trzech.. ) chcialem obstawiac na Mecze EL. ME. ( środa) ale sie rozmyslilem.. i dobrze, bo kilka meczow , ktore chcialem dac , by mi nie weszly..
22 listopada 2007, 16:58 [cytuj]
Obstawiłem dzisiaj:
Korona - Lubin .............1
Hannover - Schalke .......2
Cottbus - Brema ..........2
Hamburg - Rostock .......1

Kupon za 10 zł, do zgarnięcia 84 zł.
Chciałem obstawić piątkę, ale jakoś mnie podkusiło, czego troszkę żałuję.
Obstawiłem dzisiaj:
Korona - Lubin .............1
Hamburg - Rostock .......1

Kupon za 10 zł, do zgarnięcia 84 zł.
Chciałem obstawić piątkę, ale jakoś mnie podkusiło, czego troszkę żałuję.
23 listopada 2007, 00:04 [cytuj]
hehe a ja nie stawiam w sumie nigdy na schalke bo bym wtedy musial im kibicowac ;P
hehe ja sobie puscilem duuuzy kupon na weekend ;P
Groclin-Odra 1
Bolton-Man utd 2
derby-chelsea 2
marsylia-metz 1
murcia-real m 2
heerenven-de graafschap 1
atletico m-valladoid 1
ajax-vitesse 1
polonia b-legia 2
everton-sunderland 1
man city-reading 1
barcelona-huelva 1
alkmaar-willem 1
celtic-aberden 1
villarreal-almeria 1
fenerbahce-ankara 1

kupon baardzo ryzykowny ale ja takie lubie ;D :P
za 2zl postawione do wygrania 566zl ;P
hehe a ja nie stawiam w sumie nigdy na schalke bo bym wtedy musial im kibicowac ;P
hehe ja sobie puscilem duuuzy kupon na weekend ;P
Groclin-Odra 1
Bolton-Man utd 2
derby-chelsea 2
marsylia-metz 1
murcia-real m 2
heerenven-de graafschap 1
atletico m-valladoid 1
ajax-vitesse 1
polonia b-legia 2
everton-sunderland 1
man city-reading 1
barcelona-huelva 1
alkmaar-willem 1
celtic-aberden 1
villarreal-almeria 1
fenerbahce-ankara 1

kupon baardzo ryzykowny ale ja takie lubie ;D :P
za 2zl postawione do wygrania 566zl ;P
23 listopada 2007, 01:06 [cytuj]
Nie da rady zagłosować, bo Bwin jest słabiutkim bukmacherem, a w naziemnych nie opłaca się grać ;)

Na weekend polecałbym grę singli:
Levante - Betis 2 ~2,60
oraz
Barca - Huelva over 2,5 ~1,60

jakby nie weszło pociągnąć w następnych kolejkach progresją na zwycięstwo wyjazdowe Betisu, oraz over Barcelony, a będzie dobrze :)
Nie da rady zagłosować, bo Bwin jest słabiutkim bukmacherem, a w naziemnych nie opłaca się grać ;)

Na weekend polecałbym grę singli:
Levante - Betis 2 ~2,60
oraz
Barca - Huelva over 2,5 ~1,60

jakby nie weszło pociągnąć w następnych kolejkach progresją na zwycięstwo wyjazdowe Betisu, oraz over Barcelony, a będzie dobrze :)
23 listopada 2007, 06:28 [cytuj]
Ej ludzie słuchajcie go, zna sie chłopak na LaLiga :-D
23 listopada 2007, 19:09 [cytuj]
Ja na ta sobote mam dwa kupony.. jeden bardziej ryzykowny, a drugi mniej..

Arsenal - Wigan 1
Olympiakos - Viera 1
Villarreal - Almeria 1
Barcelona - Huelva
Hamburg - Hansa 1
Sosnowiec - Wisła K. 2
Reggina - Fiorentina 2
M'gladbach - Offenbach 1
Lecce - Ravenna 1

za 10 zl, do wygrania 139,70 zl

Bolton - ManU 2
Derby - Chelsea 2
Manch. City - Reading 1
Marseille - Metz 1
Atl. Madryt - Valladolid 1
Sp. Rotterdam - Tw. Ensch 02
Gornik Z - Widzew Ł. 1
Celtic - Aberdeen 1
Nancy - Lille 1

za 5zl, do wygrania 110.90

troszke tych meczow jest ale zobaczymy moze akurat sie uda ;-)
Ja na ta sobote mam dwa kupony.. jeden bardziej ryzykowny, a drugi mniej..

Arsenal - Wigan 1
Olympiakos - Viera 1
Villarreal - Almeria 1
Barcelona - Huelva
Hamburg - Hansa 1
Sosnowiec - Wisła K. 2
Reggina - Fiorentina 2
M'gladbach - Offenbach 1
Lecce - Ravenna 1

za 10 zl, do wygrania 139,70 zl

Bolton - ManU 2
Derby - Chelsea 2
Manch. City - Reading 1
Marseille - Metz 1
Atl. Madryt - Valladolid 1
Sp. Rotterdam - Tw. Ensch 02
Gornik Z - Widzew Ł. 1
Celtic - Aberdeen 1
Nancy - Lille 1

za 5zl, do wygrania 110.90

troszke tych meczow jest ale zobaczymy moze akurat sie uda ;-)
23 listopada 2007, 20:06 [cytuj]
"Rumcajs" powiedział/a:
Nie żartuj! :D
Nie żartuj! :D
24 listopada 2007, 17:51 [cytuj]
[quote]Korona - Lubin .............1
Hamburg - Rostock .......1 [/quote]
Hannover wszedł, Cottbus wszedł, tylko te pajace z polskiej ligi podwórkowej jakoś się nie przyłożyli. Korona wygrała jak dotąd wszystkie mecze u siebie tracąc zaledwie dwie bramki, więc to był niemalże pewniak, a tu taki zonk. Więcej nie stawiam na tę Orange Śmiesznąklasę.
Hannover wszedł, Cottbus wszedł, tylko te pajace z polskiej ligi podwórkowej jakoś się nie przyłożyli. Korona wygrała jak dotąd wszystkie mecze u siebie tracąc zaledwie dwie bramki, więc to był niemalże pewniak, a tu taki zonk. Więcej nie stawiam na tę Orange Śmiesznąklasę.
24 listopada 2007, 19:09 [cytuj]
u mnie podobnie.. w drugim kuponie Gornik tez sprawil mala niespodzianke i zremisowal :/ no i ManU przegralo... Wiec teraz mi zostaje tylko 1 kupon.. zobaczymy
u mnie podobnie.. w drugim kuponie Gornik tez sprawil mala niespodzianke i zremisowal :/ no i ManU przegralo... Wiec teraz mi zostaje tylko 1 kupon.. zobaczymy
25 listopada 2007, 00:18 [cytuj]
Ja chyba zawsze (jak grałem) polską ligę omijałem szerokim łukiem... :mrgreen: :lol: Szkoda stawiać na ten "cyrk"... :roll: To chyba większa loteria od ligi NHL... :lol:
Ja chyba zawsze (jak grałem) polską ligę omijałem szerokim łukiem... :mrgreen: :lol: Szkoda stawiać na ten "cyrk"... :roll: To chyba większa loteria od ligi NHL... :lol:
25 listopada 2007, 00:49 [cytuj]
Nie zgadzam się co do ligi polskiej. Jak dla mnie, to jest jedna z lepszych lig, jeśli mowa o możliwości zarobku. Z tym, że ogólnie w bukmacherce nie umiejętnością jest wskazać jednoznacznego faworyta po malutkim kursie, a wyczuć niespodziankę lub błąd w przewidywaniach bukmachera;)
Nie zgadzam się co do ligi polskiej. Jak dla mnie, to jest jedna z lepszych lig, jeśli mowa o możliwości zarobku. Z tym, że ogólnie w bukmacherce nie umiejętnością jest wskazać jednoznacznego faworyta po malutkim kursie, a wyczuć niespodziankę lub błąd w przewidywaniach bukmachera;)
25 listopada 2007, 19:25 [cytuj]
Hamburg łatwo pokonał Hansę, także wychodzi na to, że kupon zjechała mi tylko ta wieśniacka Korona.
"Kiulik" powiedział/a:
Nie zgadzam się co do ligi polskiej. Jak dla mnie, to jest jedna z lepszych lig, jeśli mowa o możliwości zarobku.
Jeśli wiesz jak na daną kolejkę ustawiono mecze, to się zgadzam. Skorumpowane bagno i nic więcej.
Jeśli wiesz jak na daną kolejkę ustawiono mecze, to się zgadzam. Skorumpowane bagno i nic więcej.
25 listopada 2007, 20:53 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
No raczej obecnie to jedna z czystszych lig, po prostu się boją ustawiać:> Może wrócą do procederu, jak sprawa trochę ucichnie.

Niespodzianki zdarzają się wszędzie, a w Polsce nie jest ich wcale więcej niż gdzie indziej.
No raczej obecnie to jedna z czystszych lig, po prostu się boją ustawiać:> Może wrócą do procederu, jak sprawa trochę ucichnie.

Niespodzianki zdarzają się wszędzie, a w Polsce nie jest ich wcale więcej niż gdzie indziej.
1 grudnia 2007, 14:18 [cytuj]
Chyba niedługo będzie czas obstawić ostatnią kolejkę LM. Myślę że niemieckie kluby wykorzystają szanse na awans tym bardziej, że nie mają zbyt wymygających rywali dlatego daję:
Schalke - Rosenborg 1
Olympiakos - Werder 2
Dalej obstawiłbym
Olympique M. - Liverpool 2
w końcu drużyna Beniteza pokonała ostatnio Porto czterema bramkami i muszą kolejny mecz wygrać by mieć 100% szans na awans. Drugiego meczu z tej grupy nie obstawię, bo myślę, że tam wszystko może się zdarzyć (Porto - Besiktas). Może postawić zwycięstwo lub remis Realu z Lazio?
Dajcie jakieś prozpozycje.
Chyba niedługo będzie czas obstawić ostatnią kolejkę LM. Myślę że niemieckie kluby wykorzystają szanse na awans tym bardziej, że nie mają zbyt wymygających rywali dlatego daję:
Schalke - Rosenborg 1
Olympiakos - Werder 2
Dalej obstawiłbym
w końcu drużyna Beniteza pokonała ostatnio Porto czterema bramkami i muszą kolejny mecz wygrać by mieć 100% szans na awans. Drugiego meczu z tej grupy nie obstawię, bo myślę, że tam wszystko może się zdarzyć (Porto - Besiktas). Może postawić zwycięstwo lub remis Realu z Lazio?
Dajcie jakieś prozpozycje.
1 grudnia 2007, 16:00 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
Olympiakos - Werder 2
Olympiakos nie jest słabym zespołem, to raz. Mecz odbędzie się w Pireusie, to dwa. Jak dla mnie, to Olympiakos powinien sobie dość spokojnie poradzić (a do awansu Grekom wystarcza remis).
"Murzyn" powiedział/a:
w końcu drużyna Beniteza pokonała ostatnio Porto czterema bramkami i muszą kolejny mecz wygrać by mieć 100% szans na awans.
A tu się zgadzam w 100%. L'pool rozpędzony, tak w lidze angielskiej, jak i Lidze Mistrzów, pokazuje, że niedawne wyniki należą do przeszłości.
Olympiakos nie jest słabym zespołem, to raz. Mecz odbędzie się w Pireusie, to dwa. Jak dla mnie, to Olympiakos powinien sobie dość spokojnie poradzić (a do awansu Grekom wystarcza remis).
[quote="Murzyn"]Olympique M. - Liverpool 2
w końcu drużyna Beniteza pokonała ostatnio Porto czterema bramkami i muszą kolejny mecz wygrać by mieć 100% szans na awans.
11 grudnia 2007, 19:15 [cytuj]
Co prawda nie miałem kiedy wysłać kuponu, ale zapewne wyglądałby on tak:

Schalke - Rosenborg 1
Olympiakos - Werder 2
Real - Lazio X

Ot, za dyszkę.
Co prawda nie miałem kiedy wysłać kuponu, ale zapewne wyglądałby on tak:

Schalke - Rosenborg 1
Olympiakos - Werder 2
Real - Lazio X

Ot, za dyszkę.
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 28 20 5 3 65
2. RB Lipsk 28 18 6 4 60
3. VfL Wolfsburg 28 15 9 4 54
4. Eintracht Frankfurt 28 14 11 3 53
5. Borussia Dortmund 28 14 4 10 46
6. Bayer 04 Leverkusen 28 12 8 8 44
7. Union Berlin 28 9 13 6 40
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 393
2. ewerthon 381
3. Michael_BvB 378
4. arturborussen 378
5. panoli 372
6. DSTmazur 369
7. Grzes2603 369
cała tabela

shoutbox

Pawelinho
Pawelinho 2 minut temu

Tzw tam gdzie mieszkają kibice BVB spoza Dortmundu także.

Pawelinho
Pawelinho 3 minut temu

I nie tylko artur

artur1973
artur1973 10 minut temu

Cały Dortmund dziś tak świętuje :-)

artur1973
artur1973 11 minut temu

So ein Tag, So wunderschön wie heute, So ein Tag, Der dürfte nie vergehen. So ein Tag, Auf den ich mich so freute So ein Tag, Der dürfte nie vergehn! Oh, wie ist das schön Oh, wie ist das schön So was hat man lange nicht gesehen So schön, so schön! Ja, Ja, Ja... Oh, wie ist das schön "So schön!"

Pawelinho
Pawelinho 58 minut temu

Nom dokładnie.

Dargos
Dargos godzinę temu

No i koniec revierderbów :D. Chyba że w pucharze i chyba że z Bochum

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

*się spełniło

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Armandzio jak każdy i nie masz za co przepraszać bo też cieszy mnie ich awans do 2. BL! Nie zawiedli mnie wierzyłem i się spełnił. W końcu wygrali coś w tej fatallidze. Tak wiem jestem złośliwy w odniesieniu do schaisse 03+1.

Sis
Sis godzinę temu

Panie kurła somsiad Florentino przyniósł papiery, my nie czytali a teraz trza w jakiejś superlidze grać!

Armandzio
Armandzio godzinę temu

oh wie szajse,oh wie szajse,oh wie szajse...przepraszam wszystkich na stronie,ale tak sie ciesze ze spadku tego niebieskiego gowna z bundesligi,ze jakby nie jutrzejsza ranka to bym impreze zrobil ;)

miko09
miko09 godzinę temu

Hahaha!!! Szeisse :P

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Oby jednak nie wpadł na tak głupi pomysł.

staraerakloppa
staraerakloppa 2 godzin temu

wcale sie nie zdziwie jak Wacek wezmie od nich bramkarza ,bo przeciez juz jednego Burka co spuscił Freiburg do 2 ligi maą:D

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Pierwszy raz piłkarze schaisse mnie nie zawiedli.

staraerakloppa
staraerakloppa 2 godzin temu

Jeszcze tylko 11 minut do oficjalnego spadku Schalke.Nie do uwierzenia przed sezonem,.

Ganc5
Ganc5 2 godzin temu

Oficjalnie : Wszystkie kluby premier league wycofaly sie z smiesznej ligi

Ganc5
Ganc5 2 godzin temu

Dokladnie

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 3 godzin temu

Za łatwy terminarz ma Frankfurt, prędzej Wolfsburg się wywali na ostatniej prostej do LM niż Eintracht.

staraerakloppa
staraerakloppa 3 godzin temu

A co wy myślicie ,ze Eintrach nagle przegra wszystkie mecze do konca sezonu?Tylko po to aby BVB mogła sobie wskoczyc na 4 miejsce ?:D

Rafi1982
Rafi1982 3 godzin temu

Szastanie kasa dopiero by sie zaczęło

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Rafia1982 rajola sam by go tam zawiózł.

auman
auman 3 godzin temu

Eintacht wygrywa kurde

Rafi1982
Rafi1982 3 godzin temu

Zaraz by przyszli po Haalanda

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

*a nie na odwal się

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Gdyby to zrobili z sensem, a nie to co odwali to może i by się to udalo, ale im od początku chodziło tylko i wyłącznie o kasę, a nie rozwój futbol jak to wielu ludzi futbolu od tej schaisseligi argumentowało.

libero180
libero180 3 godzin temu

Real czy Perez to bardzo sprytni ludzie, Real jest niby zadłużony z powodu Santiago Bernabeu które jest przebudowywane aktualnie.Barca,City,Psg to są największe przekręty ostatnich lat a i tak dalej grają bez żadnych kar w LM co jest samo w sobie farsą,dla mnie czy superliga się rozpadnie czy będzie mi to obojętne, ja kibicuje BVB i Realowi i ich oglądam niezależnie gdzie i w jakich rozgrywkach grają.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

A to gówno wymiera śmiercią naturalną co akurat jest dobrym rozwiązaniem sytuacji.

auman
auman 3 godzin temu

Ed Woodward zrezygnował z funkcji wiceprezesa Manchesteru United.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Jest takie fajne przysłowie chytry dwa razy traci i to idealnie pasuje do tej całej schaisseligi.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 3 godzin temu

Rafi1982, to jest kolejna kpina ze strony ojców założycieli. Zamiast jakoś po ludzku zrestrukturyzować swoje kluby, uzdrowić wydatki, podjęli dość koślawą próbę "ucieczki do przodu". Chcieli iść na skróty i się nie napracować.

statystyki

Użytkownicy online: Pawelinho, IT, Bronek
Gości online: 50
Zarejestrowanych użytkowników: 9096
Ostatnio zarejestrowany: Hochlandzik

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem