Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Co tam, panie, w polityce?
6 listopada 2008, 22:15 [cytuj]
"Kiulik" powiedział/a:
Pakiet Palikota pozostaje legendą, dla mnie NIC nie zrobił. Trzeba mu oddać jedynie to, że wnosi sporo kolorytu w szarą obecnie polską politykę. Jako satyryk 8/10, jako polityk 2/10, niestety. On jest jeden, ale śmiesznością poprzednim dorównuje sporo, jak chociażby kofffana Julia Pitera, którą sam wcześniej wypisałeś.
Komisja "Przyjazne Państwo" stworzona przez Palikota i Poncyljusza naprawdę próbowała coś zrobić z gospodarką w naszym kraju, jednak jak już kiedyś wspomniałem rządzącym nie potrzeba zmian. Każdy ich projekt był od razu wyrzucany do kosza. Tusk, Kaczyński, Pawlak, Olejniczak (czy też Napieralski) to tylko inne nazwiska i pokazówka, że każdy ma inny program, a to wszystko gówno prawda. Polska jest zbudowana z grubego betonu, którego nie da się przebić. Władza jest? Jest. No i kropka.
"Kiulik" powiedział/a:
Ja coraz bardziej zaczynam przekonywać się do wyboru Obamy, ale raczej z perspektywy sporej części Amerykanów, czyli mniejszego zła. Mam jednocześnie nadzieję, że ten odejdzie od formuły socjalistycznej, bliskiej demokratom, by być prezydentem wszystkich, a nie tylko np. czarnoskórej czy latynoskiej części społeczeństwa
Obama na pewno nie odejdzie od formuły socjalistycznej. Kiełbasa wyborcza jaką karmił ludzi jednoznacznie pokazywała, że jest socjalistą. Poza tym boję się, że on nie będzie na tyle silnym i konsekwentnym prezydentem, żeby sobie poradzić z naciskami, nie tylko społeczeństwa ale także jego najbliższego otoczenia. Pod tym względem (głównie) ustępuje McCainowi, który jest człowiekiem z bardzo silnym charakterem i nie dałby sobie w kaszę dmuchać. Obama to świetny mówca i głównie dlatego zjednał sobie społeczeństwo, nie tylko amerykańskie.
Komisja "Przyjazne Państwo" stworzona przez Palikota i Poncyljusza naprawdę próbowała coś zrobić z gospodarką w naszym kraju, jednak jak już kiedyś wspomniałem rządzącym nie potrzeba zmian. Każdy ich projekt był od razu wyrzucany do kosza. Tusk, Kaczyński, Pawlak, Olejniczak (czy też Napieralski) to tylko inne nazwiska i pokazówka, że każdy ma inny program, a to wszystko gówno prawda. Polska jest zbudowana z grubego betonu, którego nie da się przebić. Władza jest? Jest. No i kropka.
[quote="Kiulik"] Ja coraz bardziej zaczynam przekonywać się do wyboru Obamy, ale raczej z perspektywy sporej części Amerykanów, czyli mniejszego zła. Mam jednocześnie nadzieję, że ten odejdzie od formuły socjalistycznej, bliskiej demokratom, by być prezydentem wszystkich, a nie tylko np. czarnoskórej czy latynoskiej części społeczeństwa
8 listopada 2008, 17:36 [cytuj]
[quote]Alternatywa jest prosta: albo pomostówki dla tych, którzy ich naprawdę potrzebują albo powszechny system emerytalny bez emerytur pomostowych - powiedział premier Donald Tusk w wywiadzie dla sobotniej "Gazety Wyborczej".

Jak zapowiedział, nie będzie zgody rządu, by z emerytur mających pomagać tym, którzy zapadają na zdrowiu, uczynić system powszechnie obniżający wiek emerytalny. Zaznaczył, że rząd proponuje uczciwy model emerytur pomostowych - dla grup zawodowych wskazanych przez komisję medyczną.

Prezydent bierze za to całkowitą odpowiedzialność - podkreślił Tusk.

Zdaniem szefa rządu opozycja, nie popierając ustaw zdrowotnych i emerytur pomostowych, zachowuje się niemądrze. "Powinna być wdzięczna, że chcemy wziąć odpowiedzialność za coś, czego oni nie mieli odwagi zrobić" - powiedział Tusk. Jak tłumaczył, nie można doprowadzić do krachu, do tego, że ludzie, którzy będą krótko pracować, będą mieli głodowe emerytury. "Zmierzamy do ujednolicenia systemu, bez podpisu prezydenta doprowadzimy do tego później" - zapowiedział.[/quote]
Nie zawsze się z nim zgadzam, ale za te słowa pełny szacunek. Nienawidzę tych nierobów - 55lat i codziennie na piwko :-/
Nie zawsze się z nim zgadzam, ale za te słowa pełny szacunek. Nienawidzę tych nierobów - 55lat i codziennie na piwko :-/
9 listopada 2008, 19:57 [cytuj]
[quote]" Obama to świetny mówca i głównie dlatego zjednał sobie społeczeństwo, nie tylko amerykańskie."[/quote] Obama to przede wszystkim inteligentny i wbrew pozorom doświadczony człowiek. Wcale nie jest najmłodszy - pierwszy z brzegu William Clinton czy Theodore Roosvelt byli młodsi gdy obejmowali urząd prezydenta. 48 lat to dla polityka amerykańskiego początek najlepszego okresu. Obama wespół z arcydoświadczonym Joe Bidenem tworzy jedną z najbardziej dobranych "par" prezydenckich wielu ostatnich lat. Zobaczymy jak będzie wyglądała prezydentura, ale wydaje mi się, że będzie - podobnie jak ta Clintona - wielkim sukcesem Demokratów. Sytuacja geopolityczna i ekonomiczna USA dno osiągnęła za czasów administracji Busha, teraz musi być już tylko lepiej. Tak jak po okresie rządów ojczulka Dablju Busha nastał czas prosperity podczas rządów Clintona tak i teraz Demokraci stają przed świetną okazją do stworzenia wielkiej prezydentury.

Przede wszystkim musicie być jednego pewni - Obama nie będzie królował, jak czynił to Bush junior. Facet doskonale zdaje sobie sprawę z trzech rzeczy - 1. Amerykanie nienawidzą takiego stylu rządów, 2. W obliczu kryzysów potrzeba ekspertów, 3. Reelekcja nastąpi tylko wtedy, gdy czegoś nie spierdoli. A więc jestem prawie pewny, że w przeciwieństwie do Clintona nie wprowadzi od razu ciężkich dział (przypomnę, że Clinton zmienił w pierwszym roku (albo drugim) amerykański system zdrowotny, za namową zresztą m.in. swojej żony) a będzie się zajmował łataniem mniej wymagających dziur, następnie po 2-3 latach skupi się na prawdziwej rewolcie. Dno kryzysu minie i Amerykanie będą bardziej skłonni popierać takie czyny. Po drugie Obama będzie korzystał z porad tęgich głów, najprawdopodobniej jednego z waszyngtonskich think-tanków, np. AEI (do którego należał np. Radosław Sikorski) i "dinozaurów" amerykańskiej polityki - na szczęście dla Polski najprawdopodobniej w tym składzie będzie prof. Brzeziński. To oni ukształtują politykę USA na najbliższe lata. Obama będzie tylko ich twarzą - tak jak powinno być w każdym normalnym kraju świata - eksperci myślą i tworzą, a ktoś charyzmatyczny to przedstawia i "sprzedaje".
Obama to przede wszystkim inteligentny i wbrew pozorom doświadczony człowiek. Wcale nie jest najmłodszy - pierwszy z brzegu William Clinton czy Theodore Roosvelt byli młodsi gdy obejmowali urząd prezydenta. 48 lat to dla polityka amerykańskiego początek najlepszego okresu. Obama wespół z arcydoświadczonym Joe Bidenem tworzy jedną z najbardziej dobranych "par" prezydenckich wielu ostatnich lat. Zobaczymy jak będzie wyglądała prezydentura, ale wydaje mi się, że będzie - podobnie jak ta Clintona - wielkim sukcesem Demokratów. Sytuacja geopolityczna i ekonomiczna USA dno osiągnęła za czasów administracji Busha, teraz musi być już tylko lepiej. Tak jak po okresie rządów ojczulka Dablju Busha nastał czas prosperity podczas rządów Clintona tak i teraz Demokraci stają przed świetną okazją do stworzenia wielkiej prezydentury.

Przede wszystkim musicie być jednego pewni - Obama nie będzie królował, jak czynił to Bush junior. Facet doskonale zdaje sobie sprawę z trzech rzeczy - 1. Amerykanie nienawidzą takiego stylu rządów, 2. W obliczu kryzysów potrzeba ekspertów, 3. Reelekcja nastąpi tylko wtedy, gdy czegoś nie spierdoli. A więc jestem prawie pewny, że w przeciwieństwie do Clintona nie wprowadzi od razu ciężkich dział (przypomnę, że Clinton zmienił w pierwszym roku (albo drugim) amerykański system zdrowotny, za namową zresztą m.in. swojej żony) a będzie się zajmował łataniem mniej wymagających dziur, następnie po 2-3 latach skupi się na prawdziwej rewolcie. Dno kryzysu minie i Amerykanie będą bardziej skłonni popierać takie czyny. Po drugie Obama będzie korzystał z porad tęgich głów, najprawdopodobniej jednego z waszyngtonskich think-tanków, np. AEI (do którego należał np. Radosław Sikorski) i "dinozaurów" amerykańskiej polityki - na szczęście dla Polski najprawdopodobniej w tym składzie będzie prof. Brzeziński. To oni ukształtują politykę USA na najbliższe lata. Obama będzie tylko ich twarzą - tak jak powinno być w każdym normalnym kraju świata - eksperci myślą i tworzą, a ktoś charyzmatyczny to przedstawia i "sprzedaje".
9 listopada 2008, 20:20 [cytuj]
Brawo Gorski i tyla w temacie :mrgreen:
Brawo Gorski i tyla w temacie :mrgreen:
9 listopada 2008, 23:20 [cytuj]
Co do nowego prezydenta USA.. to taka mala zagadka.. :D

Jakie Obama ma obywatelstwo?
Kameruńskie( czy skad on tam pochodzi) czy Stanow Zjednoczonych?

Odp: Oba ma :lol:
Co do nowego prezydenta USA.. to taka mala zagadka.. :D

Jakie Obama ma obywatelstwo?
Kameruńskie( czy skad on tam pochodzi) czy Stanow Zjednoczonych?

Odp: Oba ma :lol:
9 listopada 2008, 23:24 [cytuj]
Albo coś takiego...

:arrow: John McCain to chłop z jajem ale Barack Oba ma... :lol:

Pewnie więcej tego jest... :mrgreen:
Albo coś takiego...

:arrow: John McCain to chłop z jajem ale Barack Oba ma... :lol:

Pewnie więcej tego jest... :mrgreen:
10 listopada 2008, 20:10 [cytuj]
"dziki" powiedział/a:
USA dno osiągnęła za czasów administracji Busha, teraz musi być już tylko lepiej.
I na tym w zasadzie można zakończyć temat. Za 3 miechy pogadamy o Obamie ponownie :-P
I na tym w zasadzie można zakończyć temat. Za 3 miechy pogadamy o Obamie ponownie :-P
12 listopada 2008, 19:05 [cytuj]
"Syjon" powiedział/a:
Brawo Gorski i tyla w temacie
Brawo Syjon za pochwalanie debilizmu i tyle w tym temacie...
12 listopada 2008, 20:00 [cytuj]
"qbar85" powiedział/a:
Dzieki. Klaniam sie serdecznie 8-)
Dzieki. Klaniam sie serdecznie 8-)
12 listopada 2008, 20:05 [cytuj]
"Syjon" powiedział/a:
Dzieki. Klaniam sie serdecznie
Tylko nie kłaniaj się zbyt nisko bo się w głowę uderzysz. No chyba że już to zrobiłeś 8-) (co mnie wcale nie zdziwi)
Tylko nie kłaniaj się zbyt nisko bo się w głowę uderzysz. No chyba że już to zrobiłeś 8-) (co mnie wcale nie zdziwi)
13 listopada 2008, 18:56 [cytuj]
"qbar85" powiedział/a:
Ciekawe czy taki z Ciebie chojrak w zyciu kolego i umialbys powiedziec takie rzeczy w twarz. No, ale spoko obronco czarnego ladu, przy monitorze zawsze bezpieczniej co nie ? :mrgreen:
Ciekawe czy taki z Ciebie chojrak w zyciu kolego i umialbys powiedziec takie rzeczy w twarz. No, ale spoko obronco czarnego ladu, przy monitorze zawsze bezpieczniej co nie ? :mrgreen:
13 listopada 2008, 19:19 [cytuj]
"Syjon" powiedział/a:
Ciekawe czy taki z Ciebie chojrak w zyciu kolego i umialbys powiedziec takie rzeczy w twarz
Czytaj uważnie bo nie będę powtarzał: TAK...
"Syjon" powiedział/a:
No, ale spoko obronco czarnego ladu
Jak ty nic nie rozumniesz...
"Syjon" powiedział/a:
przy monitorze zawsze bezpieczniej co nie ?
No jeśli masz pod ręką kij baseballowy to: TAK, zdecydwoanie bezpieczniej....

Nie chcę cię obrażać dlatego poprostu będę ignorował twoje następne wypowiedzi w tym temacie.
Czytaj uważnie bo nie będę powtarzał: TAK... [quote="Syjon"]No, ale spoko obronco czarnego ladu
13 listopada 2008, 19:33 [cytuj]
Ok wporzo qbar85. Sluchaj mam swoje poglady i raczej ich nie zmienie. A jazeli masz cos do mnie to mozemy dalsza dyskusje dokonczyc na jakims meczyku BVB. Daj znac kiedy sie bedziesz wybieral na jakis :). Ps : wole na gole lapy, nie preferuje zabawek (cos tam pisales o patykach czy co ). Preferuje oldschool, jezeli wiesz o co biega 8-)

[color=red]Jeśli już ustawka gotowa, to w porządku i proszę już nie podgrzewać atmosfery, bo się zaraz ugotuję - Murzyn[/color]
Ok wporzo [b]qbar85[/b]. Sluchaj mam swoje poglady i raczej ich nie zmienie. A jazeli masz cos do mnie to mozemy dalsza dyskusje dokonczyc na jakims meczyku BVB. Daj znac kiedy sie bedziesz wybieral na jakis :). Ps : wole na gole lapy, nie preferuje zabawek (cos tam pisales o patykach czy co ). Preferuje oldschool, jezeli wiesz o co biega 8-)

[color=red]Jeśli już ustawka gotowa, to w porządku i proszę już nie podgrzewać atmosfery, bo się zaraz ugotuję - Murzyn[/color]
13 listopada 2008, 19:44 [cytuj]
"Syjon" powiedział/a:
Ok wporzo qbar85. Sluchaj mam swoje poglady i raczej ich nie zmienie
Ja to rozumiem, ale to nie znaczy, że mówiąc o tych poglądach, możesz obrażać kogokolwiek...Tym bardziej, że to sie dzieje w sumie publicznie, bo na forum internetowym...
"Syjon" powiedział/a:
A jazeli masz cos do mnie to mozemy dalsza dyskusje dokonczyc na jakims meczyku BVB. Daj znac kiedy sie bedziesz wybieral na jakis :). Ps : wole na gole lapy, nie preferuje zabawek (cos tam pisales o patykach czy co ). Preferuje oldschool, jezeli wiesz o co biega
A ja nie wolę wcale :roll: Przeważnie to rozwiązanie o którym piszesz stosuje się kiedy zabraknie argumentów w dyskusji, mi nie brakuje, no chyba że tobie tak..

Tak jak już pisałem, od tej pory będę ignorował twoje wypowiedzi w tym temacie, chcesz mi coś powiedzieć, pisz na priv.
Ja to rozumiem, ale to nie znaczy, że mówiąc o tych poglądach, możesz obrażać kogokolwiek...Tym bardziej, że to sie dzieje w sumie publicznie, bo na forum internetowym... [quote="Syjon"] A jazeli masz cos do mnie to mozemy dalsza dyskusje dokonczyc na jakims meczyku BVB. Daj znac kiedy sie bedziesz wybieral na jakis :). Ps : [b]wole na gole lapy[/b], nie preferuje zabawek (cos tam pisales o patykach czy co ). Preferuje oldschool, jezeli wiesz o co biega
15 maja 2009, 22:10 [cytuj]
Już za niedługo wybory. Polityka to temat, który mnie interesuje, także jestem ciekaw jak planujecie głosować. Jak oceniacie obecne rządy i w której partii widzicie nadzieję. ;-)
Już za niedługo wybory. Polityka to temat, który mnie interesuje, także jestem ciekaw jak planujecie głosować. Jak oceniacie obecne rządy i w której partii widzicie nadzieję. ;-)
15 maja 2009, 22:24 [cytuj]
Wszyscy to K.. i złodzieje ja standardowo chyba na PO ale jeszcze to przemyśle
Wszyscy to K.. i złodzieje ja standardowo chyba na PO ale jeszcze to przemyśle
15 maja 2009, 22:41 [cytuj]
".Giv" powiedział/a:
Trudno widziec nadzieję jak patrzy się na naszą politykę od wielu lat. Drugiej Irlandii Tusk na siłę nie zrobi, a Kaczory z PiSu pokazały na co ich stac w ciągu ostatnich lat. Ciężko jest wierzyc w obietnice które nie są spełniane choc w kilku procentach. Z dwojga złego jednak stawiam na PO bo Pan premier Donald choc mozolnie, bo mozolnie ale dąży do swego jak to się mówi po trupach do celu.
Trudno widziec nadzieję jak patrzy się na naszą politykę od wielu lat. Drugiej Irlandii Tusk na siłę nie zrobi, a Kaczory z PiSu pokazały na co ich stac w ciągu ostatnich lat. Ciężko jest wierzyc w obietnice które nie są spełniane choc w kilku procentach. Z dwojga złego jednak stawiam na PO bo Pan premier Donald choc mozolnie, bo mozolnie ale dąży do swego jak to się mówi po trupach do celu.
16 maja 2009, 14:53 [cytuj]
"Lukas" powiedział/a:
Kaczory z PiSu pokazały na co ich stac w ciągu ostatnich lat.
Jo, przez dwa lata mieli zrobić to, co inne państwa przez lat kilkanaście.

A jako opozycja są identyczni jak piewcy miłości z Platformy, więc niech Tusk nie ma o to pretensji. Zresztą PO ma dalej tak wysokie notowania, bo nie narażają się społeczeństwu rzeczami, za które politycy dostają pieniądze, czyli reformy, zmiany, polepszanie życia. Oni nie robią zupełnie NIC. Żeby zrobić drugą Irlandię potrzeba ciężkiej pracy oraz współpracy wszystkich sejmowych partii, ale niestety ludzie Tuska już dali przykład jako opozycja, co to jest prawdziwa współpraca. Zresztą co do innych partii, to trudno zaprosić do rozmów czerwonych z SLD, bo oni przez prawie pół wieku mieli na to szanse, a i w III RP była okazja. Trudno zaprosić też do rozmów zdrajców i konfidentów z byłego środowiska UW i AWS, a obecnie podzielonych na outsajderów Demokratów i właśnie PO.
Niech Platformowcy dalej siedzą i nic nie robią biorąc za to ciężką kasę, a ogłupiony tym elektorat uważający się za intelygencję (bądź co bądź nie znający realiów, nie interesujący się polityką lub wiedzący co i jak, ale lubiący taplać się w tym błotku pseudoliberałów i piewców miłości, którzy to pod płaszczykiem wszechkochania mają więcej nienawiści i sukinsyństwa niż niejedna partia) pieje z zachwytu nad premierkiem i jego obibokami.

A propos polityki - niedługo rocznica największego obok Okrągłego Stołu przekrętu i zaprzedania w najnowszej histrorii Polski, czyli pierwsze prawie wolne wybory :lol:
Jo, przez dwa lata mieli zrobić to, co inne państwa przez lat kilkanaście.

A jako opozycja są identyczni jak piewcy miłości z Platformy, więc niech Tusk nie ma o to pretensji. Zresztą PO ma dalej tak wysokie notowania, bo nie narażają się społeczeństwu rzeczami, za które politycy dostają pieniądze, czyli reformy, zmiany, polepszanie życia. Oni nie robią zupełnie NIC. Żeby zrobić drugą Irlandię potrzeba ciężkiej pracy oraz współpracy wszystkich sejmowych partii, ale niestety ludzie Tuska już dali przykład jako opozycja, co to jest prawdziwa współpraca. Zresztą co do innych partii, to trudno zaprosić do rozmów czerwonych z SLD, bo oni przez prawie pół wieku mieli na to szanse, a i w III RP była okazja. Trudno zaprosić też do rozmów zdrajców i konfidentów z byłego środowiska UW i AWS, a obecnie podzielonych na outsajderów Demokratów i właśnie PO.
Niech Platformowcy dalej siedzą i nic nie robią biorąc za to ciężką kasę, a ogłupiony tym elektorat uważający się za [i]intelygencję[/i] (bądź co bądź nie znający realiów, nie interesujący się polityką lub wiedzący co i jak, ale lubiący taplać się w tym błotku pseudoliberałów i piewców miłości, którzy to pod płaszczykiem wszechkochania mają więcej nienawiści i sukinsyństwa niż niejedna partia) pieje z zachwytu nad premierkiem i jego obibokami.

A propos polityki - niedługo rocznica największego obok Okrągłego Stołu przekrętu i zaprzedania w najnowszej histrorii Polski, czyli pierwsze prawie wolne wybory :lol:
16 maja 2009, 15:20 [cytuj]
PiS już wybrał... :mrgreen:

:arrow: youtube.com/watch?v=mZEYkVYgj44
PiS już wybrał... :mrgreen:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=mZEYkVYgj44
16 maja 2009, 15:29 [cytuj]
Ja namawiam wszystkoch do głosowania na jedyną alternatywę, mianowicie na UPR. Partia ze świetnym programem, z mądrymi ludźmi, no i przede wszystkim bez populistów. Zaangażowałem się nawet w działalność polityczną. Jestem w sekcji młodzieżowej Unii Polityki Realnej. Tych, którzy chcą się więcej dowiedzieć o tej partii zapraszam na upr.org.pl oraz do dyskusji w tym temacie.

PO określało się jako partia liberalna i konserwatywna. Niestety chyba tylko z nazwy. PiS to populiści. Nie mogę już słuchać o tych stoczniach. Tym, że ludziom trzeba dać pieniądze... Żenada.

Pozdrawiam
Ja namawiam wszystkoch do głosowania na jedyną alternatywę, mianowicie na UPR. Partia ze świetnym programem, z mądrymi ludźmi, no i przede wszystkim bez populistów. Zaangażowałem się nawet w działalność polityczną. Jestem w sekcji młodzieżowej Unii Polityki Realnej. Tych, którzy chcą się więcej dowiedzieć o tej partii zapraszam na www.upr.org.pl oraz do dyskusji w tym temacie.

PO określało się jako partia liberalna i konserwatywna. Niestety chyba tylko z nazwy. PiS to populiści. Nie mogę już słuchać o tych stoczniach. Tym, że ludziom trzeba dać pieniądze... Żenada.

Pozdrawiam
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 5 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem