Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  208  209  210  211  212  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Co tam, panie, w polityce?
21 grudnia 2018, 23:23 [cytuj]
Nie wiedziałem gdzie o tym napisać ale myślę że tu będzie dobrze - w związku z tym że Niemcy zamykają kopalnie węgla kamiennego chciałem się zapytać....dlaczego? pytam z czystej ciekawości, przecież to bardzo wartościowy surowiec i jak to mówią "czarne złoto" dlaczego Niemiaszki z tego rezygnują faktycznie bardziej się opłaca ściągać od Rusa czy Amerykana? :shock: I jak to przyjęli sami Niemcy? bo nie słyszałem o żadnych strajkach
Nie wiedziałem gdzie o tym napisać ale myślę że tu będzie dobrze - w związku z tym że Niemcy zamykają kopalnie węgla kamiennego chciałem się zapytać....dlaczego? pytam z czystej ciekawości, przecież to bardzo wartościowy surowiec i jak to mówią "czarne złoto" dlaczego Niemiaszki z tego rezygnują faktycznie bardziej się opłaca ściągać od Rusa czy Amerykana? :shock: I jak to przyjęli sami Niemcy? bo nie słyszałem o żadnych strajkach
21 grudnia 2018, 23:49 [cytuj]
Bo się im po prostu ten surowiec kończy, nakurwiają węgiel brunatny aż się kurzy a potem pierdzielenie że Polska zanieczyszcza powietrze.
Bo się im po prostu ten surowiec kończy, nakurwiają węgiel brunatny aż się kurzy a potem pierdzielenie że Polska zanieczyszcza powietrze.
31 lipca 2019, 10:25 [cytuj]
dorzeczy.pl/kraj/109703/Radosny-marsz-tance-koncert-Tak-Gdansk-chce-swietowac-rocznice-wybuchu-II-wojny-swiatowej.html i dorzeczy.pl/kraj/109717/Radosne-swieto-napasci-Niemiec-na-Polske-zatkalo-mnie-obled-Pomysl-wladz-Gdanska-wywolal-burze.html
Takie "kwiatki" znalazłem dzisiaj. Dla mnie to jest skandal i kompromitacja zaś sama pani dulkiewicz wraz z jej świtą powinna zostać postawiona przed trybunał stanu (i to nie tylko ona te pozostałe szkodniki z totalnej opozycji ze schetyną na czele również). Wiadomo kto wywołał drugą i pierwszą wojnę światową, a oni z tzw totalnej opozycji próbują odwalać coś takiego takiego? Gdybym mieszkał w trójmieście to spaliłbym się ze wstydu mając takiego prezydenta.
https://dorzeczy.pl/kraj/109703/Radosny-marsz-tance-koncert-Tak-Gdansk-chce-swietowac-rocznice-wybuchu-II-wojny-swiatowej.html i https://dorzeczy.pl/kraj/109717/Radosne-swieto-napasci-Niemiec-na-Polske-zatkalo-mnie-obled-Pomysl-wladz-Gdanska-wywolal-burze.html
Takie "kwiatki" znalazłem dzisiaj. Dla mnie to jest skandal i kompromitacja zaś sama pani dulkiewicz wraz z jej świtą powinna zostać postawiona przed trybunał stanu (i to nie tylko ona te pozostałe szkodniki z totalnej opozycji ze schetyną na czele również). Wiadomo kto wywołał drugą i pierwszą wojnę światową, a oni z tzw totalnej opozycji próbują odwalać coś takiego takiego? Gdybym mieszkał w trójmieście to spaliłbym się ze wstydu mając takiego prezydenta.
31 lipca 2019, 17:04 [cytuj]
Do Rzeczy, wszystko jasne. Totalna gadzinówka, pisowska przybudówka.

"W niedzielę 1 września polsko - niemiecka delegacja pojawi się o godz. 4.45 na Westerplatte, by wziąć udział w 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Na godz. 15.00 zaplanowano »Marsz życia«, czyli pochód który rozpocznie się nieopodal Teatru Szekspirowskiego. Stamtąd uczestnicy marszu przejdą pod Bramę Zieloną, gdzie zaplanowano koncert, pokazy tradycyjnego tańca i wspólne przeżywanie rocznicy."

"Od rana wypowiadane są kłamstwa na temat uroczystości 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej w Gdańsku. Sugestie, że władze miasta chcą naruszyć godność ofiar wojny są absurdalne i nieprawdziwe, całkowicie wypaczają przesłanie wydarzenia o nazwie MARSZ ŻYCIA, organizowanego przez Fundację Pojednanie. W zgodzie budować przyszłość, w imię dobrosąsiedzkich relacji, szukania tego co łączy, a nie tego co dzieli – to jedyne przesłanie tego wydarzenia. Niedopuszczalne jest wzbudzanie wojny polsko-polskiej dla osiągnięcia celów politycznych" - podkreśla prezydent Dulkiewicz.

Włodarz Gdańska apeluje też do wsłuchanie się w słowa pastora Edwarda Ćwierza, prezesa Fundacji Pojednanie, organizatora Marszu Życia.
" Ze względu na to, że nasze intencje mogły być błędnie odczytane, chcę wyjaśnić, że Marsz Życia nie ma charakteru rozrywkowego. Radość podczas Marszu Życia jest wyrazem naszej nadziei, że mamy szansę zburzyć mury wrogości i zbudować dobrą przyszłość między narodami."

Jeśli już piszesz to czemu nie zamieściłeś sprostowań? Brawo Pani Dulkiewicz.
Do Rzeczy, wszystko jasne. Totalna gadzinówka, pisowska przybudówka.

"W niedzielę 1 września polsko - niemiecka delegacja pojawi się o godz. 4.45 na Westerplatte, by wziąć udział w 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Na godz. 15.00 zaplanowano »Marsz życia«, czyli pochód który rozpocznie się nieopodal Teatru Szekspirowskiego. Stamtąd uczestnicy marszu przejdą pod Bramę Zieloną, gdzie zaplanowano koncert, pokazy tradycyjnego tańca i wspólne przeżywanie rocznicy."

"Od rana wypowiadane są kłamstwa na temat uroczystości 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej w Gdańsku. Sugestie, że władze miasta chcą naruszyć godność ofiar wojny są absurdalne i nieprawdziwe, całkowicie wypaczają przesłanie wydarzenia o nazwie MARSZ ŻYCIA, organizowanego przez Fundację Pojednanie. W zgodzie budować przyszłość, w imię dobrosąsiedzkich relacji, szukania tego co łączy, a nie tego co dzieli – to jedyne przesłanie tego wydarzenia. Niedopuszczalne jest wzbudzanie wojny polsko-polskiej dla osiągnięcia celów politycznych" - podkreśla prezydent Dulkiewicz.

Włodarz Gdańska apeluje też do wsłuchanie się w słowa pastora Edwarda Ćwierza, prezesa Fundacji Pojednanie, organizatora Marszu Życia.
" Ze względu na to, że nasze intencje mogły być błędnie odczytane, chcę wyjaśnić, że Marsz Życia nie ma charakteru rozrywkowego. Radość podczas Marszu Życia jest wyrazem naszej nadziei, że mamy szansę zburzyć mury wrogości i zbudować dobrą przyszłość między narodami."

Jeśli już piszesz to czemu nie zamieściłeś sprostowań? Brawo Pani Dulkiewicz.
1 sierpnia 2019, 00:12 [cytuj]
wybrzeze24.pl/aktualnosci/radosny-pochod-w-rocznice-wybuchu-wojny

Nawet jeśli było sprostowanie to tego typu "radosna parada marszu życia ze wspólnymi tańcami" (sic!) w ogóle nie powinna mieć miejsca w takim czasie i to jeszcze podana na oficjalnej stronie miasta (które mieni się wolnym miastem a trochę warto poczytać czym było wolne miasto Gdańsk i co tam się działo, a historią trochę się interesowałem), kiedy jest rocznica wybuchu II wojny i to jeszcze na Westerplatte (co jak co ale to Niemcy wywołali tamtą wojnę i najechali nasz kraj). że nie wspomną o tych skandalicznych słowach wiceprezydenta i tych niby złych słowach Polaka wobecn Niemca (co za imbecyl).

To raz, a dwa to tylko potwierdza, że ta kobieta nie powinna pełnić takiej funkcji, a pełni ją z wiadomej przyczyny. Zresztą to już nie chodzi chodzi o to, że jest to jak to ująłeś pisowska gazeta (wybacz, ale jest to retoryka na poziomie tak niskim, że aż szkoda słów), ale idzie zauważyć pewną regułę w działaniach ludzi związanych z tzw totalną opozycją, która nade wszystko działa na szkodę państwa polskiego tak jak to robi przez osiem lat tak robią to teraz byle było o nich głośno, a jak już chodzi o konkrety to cicho sza nic zero kompletnie brak pomysłu co zrobić.

Prowokacje, kłamstwa oraz zakłamywanie rzeczywistości to przez ostatnie lata główna broń opozycji, która działa głównie na niekorzyść własnego kraju bo stracili drogę do korytka. No cóż dziwię się tylko mieszkańcom Gdańska, że godzą się na takie zakłamywanie historiii również jeżeli chodzi o solidarność, a także zaniedbywanie terenu Westerplatte o czy wspominał dziennikarz Gazety Gdańskiej Pan Marek Formela, odnośnie różnych źródeł (niekoniecznie tym będących w niemieckich łapskach).

ps

Mnie jasiu85 Nie interesuje to czy ta gazeta jest pisowska (podobno pro prawicowo-kościelno-wiejska) czy też peofska (czy tam PrOtęczowo lewicowa z nostkomuchami jak kto woli). W przeciwieństwie do większości ludzi w tym kraju nie jestem tak zaślepionym człowiekiem jak popierajacy jedną bądź drugą opcje polityczną.

ps 2

Ironizując to może niech pani Dulkiewicz na te obchody "radosne obchody" zaprosi "ekspertkę" od rzucania kamieniami w dinozaury ekspremiere Evę Digger oraz Kosiniaka i Kamysza do drapania tychże kamieni tak, aby były w sam raz do rzucenia.

Mnie ci ludzi związani z totalną oraz ich samorządowcy zaczynają po prostu bawić nie tylko swoją wszechobecną głupotą, ale przede wszystkim pogardą i arogancją wobec wszystkich ludzi, którzy nie myślą tak jak oni.
http://wybrzeze24.pl/aktualnosci/radosny-pochod-w-rocznice-wybuchu-wojny

Nawet jeśli było sprostowanie to tego typu "radosna parada marszu życia ze wspólnymi tańcami" (sic!) w ogóle nie powinna mieć miejsca w takim czasie i to jeszcze podana na oficjalnej stronie miasta (które mieni się wolnym miastem a trochę warto poczytać czym było wolne miasto Gdańsk i co tam się działo, a historią trochę się interesowałem), kiedy jest rocznica wybuchu II wojny i to jeszcze na Westerplatte (co jak co ale to Niemcy wywołali tamtą wojnę i najechali nasz kraj). że nie wspomną o tych skandalicznych słowach wiceprezydenta i tych niby złych słowach Polaka wobecn Niemca (co za imbecyl).

To raz, a dwa to tylko potwierdza, że ta kobieta nie powinna pełnić takiej funkcji, a pełni ją z wiadomej przyczyny. Zresztą to już nie chodzi chodzi o to, że jest to jak to ująłeś pisowska gazeta (wybacz, ale jest to retoryka na poziomie tak niskim, że aż szkoda słów), ale idzie zauważyć pewną regułę w działaniach ludzi związanych z tzw totalną opozycją, która nade wszystko działa na szkodę państwa polskiego tak jak to robi przez osiem lat tak robią to teraz byle było o nich głośno, a jak już chodzi o konkrety to cicho sza nic zero kompletnie brak pomysłu co zrobić.

Prowokacje, kłamstwa oraz zakłamywanie rzeczywistości to przez ostatnie lata główna broń opozycji, która działa głównie na niekorzyść własnego kraju bo stracili drogę do korytka. No cóż dziwię się tylko mieszkańcom Gdańska, że godzą się na takie zakłamywanie historiii również jeżeli chodzi o solidarność, a także zaniedbywanie terenu Westerplatte o czy wspominał dziennikarz Gazety Gdańskiej Pan Marek Formela, odnośnie różnych źródeł (niekoniecznie tym będących w niemieckich łapskach).

ps

Mnie jasiu85 Nie interesuje to czy ta gazeta jest pisowska (podobno pro prawicowo-kościelno-wiejska) czy też peofska (czy tam PrOtęczowo lewicowa z nostkomuchami jak kto woli). W przeciwieństwie do większości ludzi w tym kraju nie jestem tak zaślepionym człowiekiem jak popierajacy jedną bądź drugą opcje polityczną.

ps 2

Ironizując to może niech pani Dulkiewicz na te obchody "radosne obchody" zaprosi "ekspertkę" od rzucania kamieniami w dinozaury ekspremiere Evę Digger oraz Kosiniaka i Kamysza do drapania tychże kamieni tak, aby były w sam raz do rzucenia.

Mnie ci ludzi związani z totalną oraz ich samorządowcy zaczynają po prostu bawić nie tylko swoją wszechobecną głupotą, ale przede wszystkim pogardą i arogancją wobec wszystkich ludzi, którzy nie myślą tak jak oni.
|<  <<  <  208  209  210  211  212  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 7 5 1 1 16
2. Bayer Leverkusen 7 5 1 1 16
3. Borussia Dortmund 7 5 0 2 15
4. SC Freiburg 7 4 3 0 15
5. VfL Wolfsburg 7 4 1 2 13
6. 1. FC Köln 7 3 3 1 12
7. Union Berlin 7 3 3 1 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 120
2. Kamilos09 114
3. kasztan 114
4. badus22 111
5. Kuba726 111
6. tsaw 111
7. theywd 111
cała tabela

shoutbox

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 20:27

Newcastle wykluczył ;)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 20:27

Prędzej City, ewentualnie Real

Dargos
Dargos Wczoraj, 20:20

Albo Haaland trafi do bayernu i znów będzie strzelał hattricki w meczu przeciwko BVB

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 20:02

(podobno) Bayern łasi się na Haalanda i planuje jak sprzedać Lewego. Jeszcze dojdzie do sytuacji, że Erling wybierze inny klub, a niezadowolony Lewy wymusi odejście. Wilk głodny a owcy nie ma.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 12:12

takie numery i kręci się ze 20 razy aż wyjdzie w końcu

F1066
F1066 Wczoraj, 11:39

sport.wprost.pl/amp/10515004/erling-haaland-popisal-sie-sztuczka-na-treningu-jest-nagranie.html

Borix
Borix 1 dni temu, 2021-10-14

@victor, obyś miał rację. Trzymaj kciuki mocno!

bizon5314
bizon5314 1 dni temu, 2021-10-14

Poszły 20 dysze

victor
victor 1 dni temu, 2021-10-14

Borix Dziwnym trafem dzisiaj rano wysyłałem kasę na ten cel, może to dobra wróżba dla chłopaka ?! Trzymam kciuki za jego zdrowie

Borix

siepomaga.pl/wzrok-leona Bardzo proszę o wsparcie nawet najmniejszą kwotą, to chłopczyk pochodzący z mojego rodzinnego miasta.

Borix

@obywatelap będą zimą trzy ruchy i wór suchy :)

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-14

Morey już biega po stadionie (były wczoraj zdjęcia). Może na wiosnę będzie gotów. Adeyemi może grać na skrzydle i podobno nie będzie następcą Haalanda. Może go na skrzydłowego szykują? Podobno rozmowy dobrze idą.

Helmut Geier
Helmut Geier 2 dni temu, 2021-10-14

W zimie Adeyemi i wypożyczyć go do końca sezonu do Salzburga . Nie wiem jak zarząd się zapatruje na prawą obronę bo Meniuer jako tako się obudził nie wiadomo co z Moreyem a do wyszarpania jest Mazraoui z Ajaxu

obywatelap
obywatelap 2 dni temu, 2021-10-13

Jeśli będzie grał dobrze, to ten wykup za 10 - 12 mln euro, okaże się gratką. Wilki za Lacroixa chcą już 40 mln euro. Ciekawe, czy będą w ogóle jakieś ruchy w zimowym oknie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 dni temu, 2021-10-13

Ciekawe jak zaprezentuje się Pongracić na tle całego sezonu, bo patrząc na ilość kontuzji to szanse dostanie wielokrotnie.

F1066
F1066 3 dni temu, 2021-10-13

I widac, ze reszta Userow tez ma jaja!!! Wcale sie nie dziwie co sie tu dzieje w trakcie meczu !!

F1066
F1066 3 dni temu, 2021-10-13

Ale Q smieszne !!! Biedny Schlesier mieszkajacy za granica. Ha Ha

MAKAVELI
MAKAVELI 3 dni temu, 2021-10-12

Szefowie największych banków zorganizowali mistrzostwa świata we włamywaniu się do sejfu. Zasada była taka: Reprezentacja kraju ma minutę na włamanie się do sejfu przy zgaszonym świetle. Po minucie zapala się światło, co jest równoznaczne z przegraną. Pierwsi wystartowali Niemcy... mija minuta - nie udało się. Następnie startują Hiszpanie... ta sama sytuacja. Potem Kolejni Holendrzy, Szwedzi, Portugalczycy... nie udaje się nikomu. W końcu startują Polacy... Po minucie pan wciska przycisk, ale światło się nie zapala. Jeden Polak do drugiego: - Rychu mamy tyle kasy, na ch** ci jeszcze ta żarówka?

zesik
zesik 3 dni temu, 2021-10-12

Myślę,że bardziej wszyscy są załamani tym,że co chwilę dochodzi ktoś nowy kontuzjowany.. a jeszcze kilku jest na reprezentacji.. :/

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 dni temu, 2021-10-12

Spokojnie, poczekaj aż BVB przegra mecz ;)

wola
wola 3 dni temu, 2021-10-12

Coś cisza od wczoraj na shoutboxie, to chyba cisza przed burzą

wola
wola 4 dni temu, 2021-10-11

Powoli już mam dość kupowania lub wypożyczenia na rok lub dwa. Ciągłe zasypywanie dziur po Hakimim, Sancho i wkrótce po Haalandzie już mnie męczą.

wola

Jeśli ten Karim Adeyemi to taki kozak i na pewno odejdzie, w takim razie może go kupić i sprzedać w jednym oknie transferowym. A za zarobione pieniądze kupić kogoś na stałe. Ha, ha, ha!!!!

wola

Lista kontuzjowanych robi wrażenie: Thomas Meunier, Thorgan Hazard, Raphaël Guerreiro, Manuel Akanji i Youssoufa Moukoko. No chłopaki, trzeba szybko się wyleczyć, bo 11 listopada następna kolejka eliminacji!!!!

bialy0003
bialy0003 5 dni temu, 2021-10-10

Nie prawda. W FM już trzy razy wygrałem ligę mistrzów.

qzase95
qzase95 5 dni temu, 2021-10-10

jak ktos sie chce wybrac z nami na mecz Unionu to priv :)

qzase95
qzase95 5 dni temu, 2021-10-10

juz wiem o co chodzi w BVB. Kibic Unionu Berlin uswiadomil mi dlaczego BVB nigdy nie wejdzie na poziom Bayernu. Smutne, ale Einmal Borusse, immer Borusse :)

bizon5314
bizon5314 5 dni temu, 2021-10-10

To są śmieszny żarty, żeby np 2 h przed meczem wypadał Reus i Haaland, albo gadają,ze kwestia kilku dni a chłopa 2 miechy nie widać no ku..

bizon5314
bizon5314 5 dni temu, 2021-10-10

To prawda, ale teraz jest jakieś apogeum. Moim zdaniem to jak piszę bylokowsky tnz leży przygotowanie fizyczne i brak specjalistów. Niech tam w końcu ktoś ruszy głową i zatrudni ludzi co się znają na rzeczy.

libero180
libero180 5 dni temu, 2021-10-10

W BVB kontuzje są wiecznym problemem a przyczyny to już od dawna nikt nie znalazł.

statystyki

Użytkownicy online: daso
Gości online: 21
Zarejestrowanych użytkowników: 9244
Ostatnio zarejestrowany: wiktor.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem