Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  202  203  204  205  206    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Co tam, panie, w polityce?
13 lutego 2017, 17:24 [cytuj]
Mam nadzieje ze chlopaka wybronia,adwokat mowi ze go zmanipulowala "Milicja Blaszcaka",przesluchamo 22 swiadkow z czego 11to z BOR,maturlanie swiadek swiadkiem,ale nawet jak ich nie mieli,w sensie sygnałów, i tak sie nie przyznaja.Chlopak nie wie czy mieki bo sluchal muzyko,swiadkowie jedni mowia ze mieli,inni ze nie mieli,i tu pies pogrzebany,na.pewno nie jechali 50 siat jak mowiliieli prawo wiecej jechac wiemo tym, dobrze ze sady nie sa jeszcze opanowane przez pisowska zaraze,prokuratura, prokuratura a sady sadami na szczescie,smierdzi to wszytko, ale poczekam na wiecej szczegółów,bo tu na dwoje babka wrozyla;)
Mam nadzieje ze chlopaka wybronia,adwokat mowi ze go zmanipulowala "Milicja Blaszcaka",przesluchamo 22 swiadkow z czego 11to z BOR,maturlanie swiadek swiadkiem,ale nawet jak ich nie mieli,w sensie sygnałów, i tak sie nie przyznaja.Chlopak nie wie czy mieki bo sluchal muzyko,swiadkowie jedni mowia ze mieli,inni ze nie mieli,i tu pies pogrzebany,na.pewno nie jechali 50 siat jak mowiliieli prawo wiecej jechac wiemo tym, dobrze ze sady nie sa jeszcze opanowane przez pisowska zaraze,prokuratura, prokuratura a sady sadami na szczescie,smierdzi to wszytko, ale poczekam na wiecej szczegółów,bo tu na dwoje babka wrozyla;)
13 lutego 2017, 17:35 [cytuj]
Podobno nie słuchał żadnej muzyki. Zdrowy rozsądek podpowiada, że żadnych sygnałów dźwiękowych nie było. Ciężko uwierzyć w takie zachowanie kierowcy, gdyby rzeczywiście były.
Podobno nie słuchał żadnej muzyki. Zdrowy rozsądek podpowiada, że żadnych sygnałów dźwiękowych nie było. Ciężko uwierzyć w takie zachowanie kierowcy, gdyby rzeczywiście były.
13 lutego 2017, 20:18 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Podobno nie słuchał żadnej muzyki.
Muzyka muzyką, ale gdyby były sygnały dźwiękowe to by głuchy usłyszał. Przecież jadąca erka, straż, policja czy nawet pojazdy rządowe (raz koło Szczecina Komorowski mnie mijał-struś pędziwiatr się chowa) to słychać ich na jeden-dwa kilometry!!! A, że to były godziny wieczorne to pewnie mięli je wyłączone.
Muzyka muzyką, ale gdyby były sygnały dźwiękowe to by głuchy usłyszał. Przecież jadąca erka, straż, policja czy nawet pojazdy rządowe (raz koło Szczecina Komorowski mnie mijał-struś pędziwiatr się chowa) to słychać ich na jeden-dwa kilometry!!! A, że to były godziny wieczorne to pewnie mięli je wyłączone.
13 lutego 2017, 20:29 [cytuj]
No własnie, jak pisałem tamtego posta to mi to z głowy wyleciało, ale już jak pierwszy raz usłyszałem o tej muzyce to mi coś nie grało. Przecież dźwięki pojazdów uprzywilejowanych to nieraz przez pół średniej wielkości miasteczka słychać.

Kiedyś mieszkałem niedaleko mieszkania Millera za czasów jego rządów i też miałem często "koncerty" pod samym domem. :mrgreen:
No własnie, jak pisałem tamtego posta to mi to z głowy wyleciało, ale już jak pierwszy raz usłyszałem o tej muzyce to mi coś nie grało. Przecież dźwięki pojazdów uprzywilejowanych to nieraz przez pół średniej wielkości miasteczka słychać.

Kiedyś mieszkałem niedaleko mieszkania Millera za czasów jego rządów i też miałem często "koncerty" pod samym domem. :mrgreen:
13 lutego 2017, 21:55 [cytuj]
Najważniejsze że nikomu nic się nie stało
Najważniejsze że nikomu nic się nie stało
13 lutego 2017, 22:29 [cytuj]
Stało sie skoro zakwalifikowane jako Wypadek,Nie Kolizja ja w przypadku jazdy Antoniego z Torunia na gale wreczenia,jakiejś tam nagrody Naczelnikowi.Wyoadek znaczy osoby poszkodowane,czyli ranne,i obrazenia, ktore kwalifikuja sie do hospitalizacj powyzej dni 7.Ale jesli miales na Mysli Mortis ze nie było trupów, to fakt nic sie nie stalo ;)
Stało sie skoro zakwalifikowane jako Wypadek,Nie Kolizja ja w przypadku jazdy Antoniego z Torunia na gale wreczenia,jakiejś tam nagrody Naczelnikowi.Wyoadek znaczy osoby poszkodowane,czyli ranne,i obrazenia, ktore kwalifikuja sie do hospitalizacj powyzej dni 7.Ale jesli miales na Mysli Mortis ze nie było trupów, to fakt nic sie nie stalo ;)
13 lutego 2017, 22:39 [cytuj]
Poważnie nie macie nic innego do roboty? Wszędzie od momentu tego wypadku wszyscy się kłócą jakby to kolejny Smoleńsk był. Nie pierwszy i nie ostatni wypadek/kolizja z udziałem kierowców BOR. Gdzie nie wejdę coś poczytać to wszyscy przerzucają się "argumentami" i argumentami, a wiadomo, że i tak nic nie wiadomo, bo nikt się nie przyzna, a jak się przyzna to i tak ludzie się będą kłócić, że go zmusili do takich zeznań, że kłamie albo ki wuj.

Nikt nie zginął, chyba któremuś BORowikowi nogę/i (?) połamało (z tego bierze się wypadek, a nie kolizja z tego co słyszałem), a my jutro mamy cholernie ciężki mecz w LM. No chyba, że na polityce wyładowujecie emocje związane z meczem. :lol:

A na przyszłość, zamiast czytać cały czas na temat podobnych wypadków to poczekać trzeba kilka dni i na chłodno poczytać, co obie strony mają do powiedzenia, jakie są dowody/fakty/opinie.

Życie jest za krótkie, żeby marnować je na dyskusje o polityce na trzeźwo. ;-)
Poważnie nie macie nic innego do roboty? Wszędzie od momentu tego wypadku wszyscy się kłócą jakby to kolejny Smoleńsk był. Nie pierwszy i nie ostatni wypadek/kolizja z udziałem kierowców BOR. Gdzie nie wejdę coś poczytać to wszyscy przerzucają się "argumentami" i argumentami, a wiadomo, że i tak nic nie wiadomo, bo nikt się nie przyzna, a jak się przyzna to i tak ludzie się będą kłócić, że go zmusili do takich zeznań, że kłamie albo ki wuj.

Nikt nie zginął, chyba któremuś BORowikowi nogę/i (?) połamało (z tego bierze się wypadek, a nie kolizja z tego co słyszałem), a my jutro mamy cholernie ciężki mecz w LM. No chyba, że na polityce wyładowujecie emocje związane z meczem. :lol:

A na przyszłość, zamiast czytać cały czas na temat podobnych wypadków to poczekać trzeba kilka dni i na chłodno poczytać, co obie strony mają do powiedzenia, jakie są dowody/fakty/opinie.

Życie jest za krótkie, żeby marnować je na dyskusje o polityce na trzeźwo. ;-)
14 lutego 2017, 08:16 [cytuj]
"Miałem rozmowę z Macierewiczem gdy objął szefostwo w MON. Powiedział do mnie tak: "przecież pan jest inteligentnym człowiekiem, pan sobie zdaje sprawę w sposób oczywisty, że zamach smoleński to tylko narzędzie polityczne".
wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,Gen-Pytel-oczekiwalem-na-spotkanie-z-szefem-MON-po-czym-na-rozmowe-zaprosil-mnie-Misiewicz-To-on-wreczyl-mi-dymisje,wid,18701270,wiadomosc.html
"Miałem rozmowę z Macierewiczem gdy objął szefostwo w MON. Powiedział do mnie tak: "przecież pan jest inteligentnym człowiekiem, pan sobie zdaje sprawę w sposób oczywisty, że zamach smoleński to tylko narzędzie polityczne".
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,Gen-Pytel-oczekiwalem-na-spotkanie-z-szefem-MON-po-czym-na-rozmowe-zaprosil-mnie-Misiewicz-To-on-wreczyl-mi-dymisje,wid,18701270,wiadomosc.html
14 lutego 2017, 15:22 [cytuj]
"adiś30" powiedział/a:
Tak o to mi chodziło. Dziesiątki dziennie jest podobnych wypadków, najważniejsze że nikomu nic naprawdę poważnego się nie stało :)
Tak o to mi chodziło. Dziesiątki dziennie jest podobnych wypadków, najważniejsze że nikomu nic naprawdę poważnego się nie stało :)
15 lutego 2017, 16:18 [cytuj]
rp.pl/Prawo-drogowe/302159998-Sad-o-odpowiedzialnosci-kierowcy-pojazdu-uprzywilejowanego-za-kolizje.html#ap-3
I taki szczegolik z klamstwa Blaszczaka(jeski sie potwierdzi maturalnie)
wiadomosci.wp.pl/kat,1038663,title,Rzad-nie-mowi-prawdy-o-kierowcy-Szydlo-WP-ujawnia-kulisy,wid,18702884,martykul.html
http://www.rp.pl/Prawo-drogowe/302159998-Sad-o-odpowiedzialnosci-kierowcy-pojazdu-uprzywilejowanego-za-kolizje.html#ap-3
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1038663,title,Rzad-nie-mowi-prawdy-o-kierowcy-Szydlo-WP-ujawnia-kulisy,wid,18702884,martykul.html
16 lutego 2017, 08:58 [cytuj]
"adiś30" powiedział/a:
wiadomosci.wp.pl/k...4,martykul.html
Adiś w co ty wierzysz? Myślisz, że ruszający uszami Plaszczak wyjdzie i powie: "Tak, kierowca był za kółkiem 11 h z hakiem i to nasza wina. Kajam się i składam rezygnację". Do 1 kwietnia jeszcze daleko. Oooo właśnie powiedzieli w tv (jakiś urzędas pisowski), że kierowca nie przekroczył norm pracy (za kółkiem) i po sprawie :roll:

Helikopterów ny ma, obiecanych dronów ny ma, generałów których szkolenie kosztuje ponad 1 mln zł zmusza się do zwolnień no i.........długopisów nie będzie
newsweek.pl/polska/polityka/dlugopisy-taktyczne-dla-polskiej-armii-za-83-tys-zlotych-mon-anulowal-zamowienie,artykuly,405362,1.html?src=HP_Section_1
Ale za to są paralityczne wojska terytorialne :mrgreen:
Adiś w co ty wierzysz? Myślisz, że ruszający uszami Plaszczak wyjdzie i powie: "Tak, kierowca był za kółkiem 11 h z hakiem i to nasza wina. Kajam się i składam rezygnację". Do 1 kwietnia jeszcze daleko. Oooo właśnie powiedzieli w tv (jakiś urzędas pisowski), że kierowca nie przekroczył norm pracy (za kółkiem) i po sprawie :roll:

Helikopterów ny ma, obiecanych dronów ny ma, generałów których szkolenie kosztuje ponad 1 mln zł zmusza się do zwolnień no i.........długopisów nie będzie
http://www.newsweek.pl/polska/polityka/dlugopisy-taktyczne-dla-polskiej-armii-za-83-tys-zlotych-mon-anulowal-zamowienie,artykuly,405362,1.html?src=HP_Section_1
Ale za to są paralityczne wojska terytorialne :mrgreen:
16 lutego 2017, 09:11 [cytuj]
Ponoć BOR wydal.oswiadczenie ze kierowca zaczął godzine wcześniej. Generalowie sami odchodza,bo widza co sie dzieje,i odchodza honorowo,bo nie chca firmowac swoimi nazwiskami,duma,i glowa wyczynów Misiewicza i Macierewicza,w dawnej Akademi Wojskowej (w ramach dobrej zmiany zmienionej na Akademie Sztuki wojennej)odbywaja sie przyspieszone KURSY Generalskie,by szybko pokryc dziury,po odejsciach generałów z Armii;)
Edit;Ogladalem właśnie w tv wypadek z niedzieli, nieoznakowany radiwoz,wyprzedza przez podwójna ciagla,sytuacja analogiczna,gosc skreca w lewo,uderza ich ci laduja w Polu,sprawca byl kierowca Radiowozu,bo lamiac przepisy jadac na sygnalach ma zachowac szczególną ostrożnośc,nie ma prawa na sile wymuszac swoich praw.Tylko tutaj obwiniaja Chlopaka,bo przecież PIS ponad wszystkim
Ponoć BOR wydal.oswiadczenie ze kierowca zaczął godzine wcześniej. Generalowie sami odchodza,bo widza co sie dzieje,i odchodza honorowo,bo nie chca firmowac swoimi nazwiskami,duma,i glowa wyczynów Misiewicza i Macierewicza,w dawnej Akademi Wojskowej (w ramach dobrej zmiany zmienionej na Akademie Sztuki wojennej)odbywaja sie przyspieszone KURSY Generalskie,by szybko pokryc dziury,po odejsciach generałów z Armii;)
Edit;Ogladalem właśnie w tv wypadek z niedzieli, nieoznakowany radiwoz,wyprzedza przez podwójna ciagla,sytuacja analogiczna,gosc skreca w lewo,uderza ich ci laduja w Polu,sprawca byl kierowca Radiowozu,bo lamiac przepisy jadac na sygnalach ma zachowac szczególną ostrożnośc,nie ma prawa na sile wymuszac swoich praw.Tylko tutaj obwiniaja Chlopaka,bo przecież PIS ponad wszystkim
18 lutego 2017, 10:20 [cytuj]
Jaka partia/organizacja tacy bohaterowie :shock:
newsweek.pl/historia/ii-marsz-zolnierzy-wykletych-kim-byl-romuald-rajs-ps-bury-,artykuly,405368,1.html
Jaka partia/organizacja tacy bohaterowie :shock:
http://www.newsweek.pl/historia/ii-marsz-zolnierzy-wykletych-kim-byl-romuald-rajs-ps-bury-,artykuly,405368,1.html
18 lutego 2017, 14:55 [cytuj]
Jak byłem na paru marszach to akurat panowie z ONR bardzo zdrowo mówił. Mają bardzo zdrowe, polskie podejście co do np kultury a nie jak jakieś PO, które chciało w Polsce z ciapakami zrobić nam drugą Francje/Niemcy.
Jak byłem na paru marszach to akurat panowie z ONR bardzo zdrowo mówił. Mają bardzo zdrowe, polskie podejście co do np kultury a nie jak jakieś PO, które chciało w Polsce z ciapakami zrobić nam drugą Francje/Niemcy.
18 lutego 2017, 17:06 [cytuj]
A co ma czczenie owego "bohatera" do "ciapaków", u których się stołują po swoich marszach?
A co ma czczenie owego "bohatera" do "ciapaków", u których się stołują po swoich marszach?
18 lutego 2017, 19:13 [cytuj]
Bije się w pierś za wrzucenie wszystkich do jednego wora ;-) Jeden malutki woreczek normalni, duży wór odchyły.
Bije się w pierś za wrzucenie wszystkich do jednego wora ;-) Jeden malutki woreczek normalni, duży wór odchyły.
18 lutego 2017, 22:45 [cytuj]
Panowie z ONR "zdrowo mówili"? A o czym? Że Żydów, Niemców i ciapaków trzeba bić albo przynajmniej palić ich kukły? Mają "zdrowe polskie podejście do kultury", czyli jakie? Że wszystko co polskie to wybitne, a wszystko co niepolskie to be?

Zresztą te marsze Żołnierzy Wyklętych są przezabawne, przecież to nic innego jak zwykli dezerterzy.
Panowie z ONR "zdrowo mówili"? A o czym? Że Żydów, Niemców i ciapaków trzeba bić albo przynajmniej palić ich kukły? Mają "zdrowe polskie podejście do kultury", czyli jakie? Że wszystko co polskie to wybitne, a wszystko co niepolskie to be?

Zresztą te marsze Żołnierzy Wyklętych są przezabawne, przecież to nic innego jak zwykli dezerterzy.
19 lutego 2017, 08:21 [cytuj]
Dezerterzy Boo którzy strzelali do swoich obywateli,tylko dlatego ze ci Onywatele pogodzili sie z tamtym narzuconym po wojnie systemem.
Dezerterzy Boo którzy strzelali do swoich obywateli,tylko dlatego ze ci Onywatele pogodzili sie z tamtym narzuconym po wojnie systemem.
19 lutego 2017, 08:24 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Panowie z ONR "zdrowo mówili"? A o czym? Że Żydów, Niemców i ciapaków trzeba bić .
No to ja chyba byłem na innych przemówieniach. Ty na jakim byłeś i to słyszałeś? ;-)
No to ja chyba byłem na innych przemówieniach. Ty na jakim byłeś i to słyszałeś? ;-)
19 lutego 2017, 09:24 [cytuj]
Mortis, Ja to rozumiem tak,przeciez logiczne nie na kazdych marszach nawoluja do tego o czym wspominal Boo,ale również nie na wszyatkich marszach jest tak jak na tych na ktorych Ty byles;)
[b]Mortis[/b], Ja to rozumiem tak,przeciez logiczne nie na kazdych marszach nawoluja do tego o czym wspominal Boo,ale również nie na wszyatkich marszach jest tak jak na tych na ktorych Ty byles;)
|<  <<  <  202  203  204  205  206    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 45 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 44
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem