Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  200  201  202  203  204    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Co tam, panie, w polityce?
27 stycznia 2017, 18:22 [cytuj]
Jak zobaczylem kto jest autorem to odechcialo mi sie czytac, no ale okej. Przeczytalem :D
Jak zobaczylem kto jest autorem to odechcialo mi sie czytac, no ale okej. Przeczytalem :D
27 stycznia 2017, 20:19 [cytuj]
Ja caly przeczytalem,ale pierwsza rzecz autor,i wiedzialem ze nie bedzie nic madrego;)
tvn24.pl/kulisy-kolizji-ministra-antoniego-macierewicza,710633,s.htmlto jes szczyt szczytow,odbieraj co moga Wojakom,Policjantom,Strazakom,ze pracowali w PRL,i skończyli jakas tam szkole,a kierowca Antka byly czkonek WRON,Prawa reka Jaruzeskiego,i zagorzaly komuch.Myslalem ze apogeum osiagneli,Piotrowiczemi Misiewiczem,ale widac ida na rekord;)
Ja caly przeczytalem,ale pierwsza rzecz autor,i wiedzialem ze nie bedzie nic madrego;)
http://www.tvn24.pl/kulisy-kolizji-ministra-antoniego-macierewicza,710633,s.htmlto jes szczyt szczytow,odbieraj co moga Wojakom,Policjantom,Strazakom,ze pracowali w PRL,i skończyli jakas tam szkole,a kierowca Antka byly czkonek WRON,Prawa reka Jaruzeskiego,i zagorzaly komuch.Myslalem ze apogeum osiagneli,Piotrowiczemi Misiewiczem,ale widac ida na rekord;)
31 stycznia 2017, 18:55 [cytuj]
Jeśli już chodzi o politykę.Co sądzicie o Lechu Wałęsie??Dla mnie był bohaterem,przeczytałem jego książkę,teraz po ostatnich jego wypowiedziach i tego co dzisiaj się stało mam mieszane uczucia.Z jednej strony wcale się nie dziwię,że zrobiono z Lecha antybohatera bo bohater jest tylko jeden.Ten co spał jak nie było teleranka,z drugiej strony wszystko jest takie nie jasne zagmatwane.Ja sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.Wiadomości staram sie wogóle nie oglądać,wolę obejrzeć fajny meczyk lub film.Ale sprawa mnie nurtuje bo w końcu Nie o taką Polskę myśmy walczyli.
Ps.Nie jestem za żadną partią,no może tochę za ciasteczkową,ale bez rewelacji.
Jeśli już chodzi o politykę.Co sądzicie o Lechu Wałęsie??Dla mnie był bohaterem,przeczytałem jego książkę,teraz po ostatnich jego wypowiedziach i tego co dzisiaj się stało mam mieszane uczucia.Z jednej strony wcale się nie dziwię,że zrobiono z Lecha antybohatera bo bohater jest tylko jeden.Ten co spał jak nie było teleranka,z drugiej strony wszystko jest takie nie jasne zagmatwane.Ja sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.Wiadomości staram sie wogóle nie oglądać,wolę obejrzeć fajny meczyk lub film.Ale sprawa mnie nurtuje bo w końcu Nie o taką Polskę myśmy walczyli.
Ps.Nie jestem za żadną partią,no może tochę za ciasteczkową,ale bez rewelacji.
31 stycznia 2017, 19:19 [cytuj]
Dla mnie zawsze wszystko ma swoje dwie strony. Nie jest na pewno tak, że był tylko ch**, kur** je** zdrajcą ojczyzny itp. ale też na pewno nie był święty. A irytuje mnie jak czytam wpisy obu "obozów". Zresztą tu jest to samo co z PiS vs reszta świata ;) Jedni nie dadzą złego słowa powiedzieć o nich, inni że to najgorsza zaraza. A więc temat jak każdy w tym politycznym szambie.
Dla mnie zawsze wszystko ma swoje dwie strony. Nie jest na pewno tak, że był tylko ch**, kur** je** zdrajcą ojczyzny itp. ale też na pewno nie był święty. A irytuje mnie jak czytam wpisy obu "obozów". Zresztą tu jest to samo co z PiS vs reszta świata ;) Jedni nie dadzą złego słowa powiedzieć o nich, inni że to najgorsza zaraza. A więc temat jak każdy w tym politycznym szambie.
31 stycznia 2017, 20:52 [cytuj]
Walesa dla Mniezwykly prosty czlowiek,ma dwa oblicza,pierwsze lata 1970-1976 gdzie byl agentem,nastepnie lata 80-te gdzie byl ewidentnie bohaterem,nie lubie go,nigdy nie lubilem,kompromitowal sie podczas prezydentury, ale trzeba mu odsac co zrobil w latach 80-tych,ze stal na czele milionowego ruchu ktory obalil komune,a to co sie dzieje w okol miego,to fakt ze Kaczka go nienawidzi,i niszczą czlowieka w ramach zemsty,zemsty ze obu kartofli wypierdolil w 1993 roku ze swojej kaneclari prezydenckiej,bo chcieli nim sterowac z tylnego fotela a on sie nie dal,i wtedy juz i tak podzielony obóz post solidarnościowy podzielil sie jeszcze bardziej.Prosty czlowiek,ktory przypadkowo z powodu młodej demokracji,zostal prezydentem na fali przemian w Polsce, ktoey mial epizod z SB w latach 70-tych ale byl Jednym z bohaterów lat 80-tych,i gdyby nie on nie wiadomo jak by to było. A dzisiejszą wladza,zrobi wszystko by wymazac go z podrecznikow Histori,by napisać ze Pelniacy mala role w solidarności Lech Kaczynski,ta role mial wieksza,w sensie obmizyc range Walesy, a podwyzszyc range dwoch kurdupli, zwlaszcza tego co zajmowal sie kotem jak inni siedzieli w stanie wojennym.I o To chodzi wlasnie,bo ludzie symaptuzujacy z Walesa czy on współpracował, czy nie i tak beda za nim,a dla ludzi z Obozu Pis,bedzie zawsze Bolkiem z lat 70-tych, a o latach 80-tych juz nie będą pamietac,dla mnie wspolpracowal,czytalem książkę SB-a Lech Wałęsa, i kilka innych,ewidentnie TW Bolek to on,ja mam to w nosie patrze, obiektywnie na to patrze,moim zdaniem przyjal zla linie obrony lata temu,bo powinien sie przyznać wtedy,a dzis Kaczor i spolka nie mieli by argumentow, a tak maja juz powod by piac,i i go dyskredytowac,a wywyzszac kaczynskich.Powinien sie przyznac do tego o czym wszyscy wiedzą i bylo by po problemie.
Walesa dla Mniezwykly prosty czlowiek,ma dwa oblicza,pierwsze lata 1970-1976 gdzie byl agentem,nastepnie lata 80-te gdzie byl ewidentnie bohaterem,nie lubie go,nigdy nie lubilem,kompromitowal sie podczas prezydentury, ale trzeba mu odsac co zrobil w latach 80-tych,ze stal na czele milionowego ruchu ktory obalil komune,a to co sie dzieje w okol miego,to fakt ze Kaczka go nienawidzi,i niszczą czlowieka w ramach zemsty,zemsty ze obu kartofli wypierdolil w 1993 roku ze swojej kaneclari prezydenckiej,bo chcieli nim sterowac z tylnego fotela a on sie nie dal,i wtedy juz i tak podzielony obóz post solidarnościowy podzielil sie jeszcze bardziej.Prosty czlowiek,ktory przypadkowo z powodu młodej demokracji,zostal prezydentem na fali przemian w Polsce, ktoey mial epizod z SB w latach 70-tych ale byl Jednym z bohaterów lat 80-tych,i gdyby nie on nie wiadomo jak by to było. A dzisiejszą wladza,zrobi wszystko by wymazac go z podrecznikow Histori,by napisać ze Pelniacy mala role w solidarności Lech Kaczynski,ta role mial wieksza,w sensie obmizyc range Walesy, a podwyzszyc range dwoch kurdupli, zwlaszcza tego co zajmowal sie kotem jak inni siedzieli w stanie wojennym.I o To chodzi wlasnie,bo ludzie symaptuzujacy z Walesa czy on współpracował, czy nie i tak beda za nim,a dla ludzi z Obozu Pis,bedzie zawsze Bolkiem z lat 70-tych, a o latach 80-tych juz nie będą pamietac,dla mnie wspolpracowal,czytalem książkę SB-a Lech Wałęsa, i kilka innych,ewidentnie TW Bolek to on,ja mam to w nosie patrze, obiektywnie na to patrze,moim zdaniem przyjal zla linie obrony lata temu,bo powinien sie przyznać wtedy,a dzis Kaczor i spolka nie mieli by argumentow, a tak maja juz powod by piac,i i go dyskredytowac,a wywyzszac kaczynskich.Powinien sie przyznac do tego o czym wszyscy wiedzą i bylo by po problemie.
31 stycznia 2017, 21:27 [cytuj]
Dla mnie to człowiek który zmienił ustrój polski. Ale czy bohater? Nie. Moim zdaniem dla komuchów było wygodne że przejmnie władze, nie wiem czy go wepchali na to stanowisko czy tylko pomogli przyzwalając, ale dla mnie to nie jest człowiek, który dał sobie "rękę" za polske uciąć.
Dla mnie to człowiek który zmienił ustrój polski. Ale czy bohater? Nie. Moim zdaniem dla komuchów było wygodne że przejmnie władze, nie wiem czy go wepchali na to stanowisko czy tylko pomogli przyzwalając, ale dla mnie to nie jest człowiek, który dał sobie "rękę" za polske uciąć.
31 stycznia 2017, 21:58 [cytuj]
A to, przepraszam, żeby być bohaterem trzeba sobie dać rękę uciąć?
A to, przepraszam, żeby być bohaterem trzeba sobie dać rękę uciąć?
31 stycznia 2017, 22:08 [cytuj]
Przykładowo: Dla mnie bohaterem jest gość, który obroni dziewczyne przed gwałmtem. A nie gość, który umówił się z rzekomymi gwałcicielami, że niby ją uratuje przed nimi, żeby jej zaimponować.

Swoją drogą czy komuna była zła czy nie to też jest wiele zdań. Teraz znowu idziemy w kierunku "wszyscy po równo", a sama demokracja to też ustrój dyskusyjny.
Przykładowo: Dla mnie bohaterem jest gość, który obroni dziewczyne przed gwałmtem. A nie gość, który umówił się z rzekomymi gwałcicielami, że niby ją uratuje przed nimi, żeby jej zaimponować.

Swoją drogą czy komuna była zła czy nie to też jest wiele zdań. Teraz znowu idziemy w kierunku "wszyscy po równo", a sama demokracja to też ustrój dyskusyjny.
31 stycznia 2017, 22:40 [cytuj]
Dziś szok dla niektórych i pisowski IPN i grafolodzy Kaczyńskiego... I inne brednie. Jak ktoś się interesował to to wszystko wiedział.
Najbardziej szkoda tych z którymi walczył Leszek, ciągał ich po sądach i chciał zniszczyć...
"Bohater"
Dziś szok dla niektórych i pisowski IPN i grafolodzy Kaczyńskiego... I inne brednie. Jak ktoś się interesował to to wszystko wiedział.
Najbardziej szkoda tych z którymi walczył Leszek, ciągał ich po sądach i chciał zniszczyć...
"Bohater"
31 stycznia 2017, 22:43 [cytuj]
vod.gazetapolska.pl/608-michnik-walesa-i-kiszczak-patrz-co-ta-wodka-robi-z-ludzmi

Ciekawostka co do akt Korwina Mikke:
"...Zrezygnowano z próby pozyskania ze względu na wrogi stosunek do PRL".
http://vod.gazetapolska.pl/608-michnik-walesa-i-kiszczak-patrz-co-ta-wodka-robi-z-ludzmi

Ciekawostka co do akt Korwina Mikke:
"...Zrezygnowano z próby pozyskania ze względu na wrogi stosunek do PRL".
1 lutego 2017, 09:03 [cytuj]
"adiś30" powiedział/a:
Kaczka go nienawidzi,i niszczą czlowieka w ramach zemsty,zemsty ze obu kartofli wypierdolil w 1993 roku ze swojej kaneclari prezydenckiej,bo chcieli nim sterowac z tylnego fotela
W lutym dowiemy się, że mur przeskakiwał JK z kotem. A w nowych podręcznikach do historii (już we wrześniu) Cenckiewicz z Gontarczykiem napiszą, iż owy JK z kotem mięli przyklepaną pokojową nagrodę nobla, ale do samolotu nie mógł zabrać kota i w zastępstwie wysłali Wałęsę.
"adiś30" powiedział/a:
pierwsze lata 1970-1976 gdzie byl agentem,nastepnie lata 80-te gdzie byl ewidentnie bohaterem
Myślący to wiedzą, ale oglądający dziennik telewizyjny na tvpis nie będą wiedzieli ponieważ nie rozdzielali tych lat, 20-30 lat był konfidentem i basta.
W lutym dowiemy się, że mur przeskakiwał JK z kotem. A w nowych podręcznikach do historii (już we wrześniu) Cenckiewicz z Gontarczykiem napiszą, iż owy JK z kotem mięli przyklepaną pokojową nagrodę nobla, ale do samolotu nie mógł zabrać kota i w zastępstwie wysłali Wałęsę.
[quote="adiś30"]pierwsze lata 1970-1976 gdzie byl agentem,nastepnie lata 80-te gdzie byl ewidentnie bohaterem
1 lutego 2017, 09:19 [cytuj]
Dlatego nawet nie ogladalem wczoraj wiadomosci,bo wiedzialem ze pokażą Tendencyjnie i nie rozdziela lat 70(gdzie mial karyhodny epizod,do ktorego sie do tej pory nie przyznaje,mimo iz każdy o tym wie)a lata 80-te gdzi probowali go zwerbowac,on sie nie dal,stal ma czele wielomilionowego ruchu,itp.Jak podkreslam lubic go nie lubie,ale normalny czlowiek bedzie patrzyl rozgramiczal te dwie.dekady i go ocenial z obie,a nie tylko za jedna czy druga.No w nowych podręcznikach do histori Ponoć, podkreslam Ponoć ma nie nyc nawet nazwiska Wałęsy.
Dlatego nawet nie ogladalem wczoraj wiadomosci,bo wiedzialem ze pokażą Tendencyjnie i nie rozdziela lat 70(gdzie mial karyhodny epizod,do ktorego sie do tej pory nie przyznaje,mimo iz każdy o tym wie)a lata 80-te gdzi probowali go zwerbowac,on sie nie dal,stal ma czele wielomilionowego ruchu,itp.Jak podkreslam lubic go nie lubie,ale normalny czlowiek bedzie patrzyl rozgramiczal te dwie.dekady i go ocenial z obie,a nie tylko za jedna czy druga.No w nowych podręcznikach do histori Ponoć, podkreslam Ponoć ma nie nyc nawet nazwiska Wałęsy.
1 lutego 2017, 16:02 [cytuj]
Biedaczyska, już nawet z faktami polemizują w ramach odwracania uwagi. Tzw betonowy elektorat. Niereformowalny.
Biedaczyska, już nawet z faktami polemizują w ramach odwracania uwagi. Tzw betonowy elektorat. Niereformowalny.
1 lutego 2017, 17:14 [cytuj]
"Mortis" powiedział/a:

Kto się z kim umówił i na co?

Nie no, kurwa, komuna to było złoto!
I cóż ma znowu demokracja do komuny?

Nie no, kurwa, komuna to było złoto!
1 lutego 2017, 19:02 [cytuj]
press.pl/tresc/47363,dziennikarz-radia-merkury-zawieszony-za-dociskanie-polityka-pis
google.pl/amp/fakt.pl/pieniadze/finanse/posel-przemyslaw-czarnecki-ma-majatek-wart-blisko-milion-zlotych/900vpjz.amp?client=ms-android-samsung
http://www.press.pl/tresc/47363,dziennikarz-radia-merkury-zawieszony-za-dociskanie-polityka-pis
https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/pieniadze/finanse/posel-przemyslaw-czarnecki-ma-majatek-wart-blisko-milion-zlotych/900vpjz.amp?client=ms-android-samsung
1 lutego 2017, 19:30 [cytuj]
Adiś, bo to trudne pytania były i jeszcze o synalka (drugi misiewicz):) Rozmówca idiota to bogu ducha winnego dziennikarza zawiesili.
Adiś, bo to trudne pytania były i jeszcze o synalka (drugi misiewicz):) Rozmówca idiota to bogu ducha winnego dziennikarza zawiesili.
1 lutego 2017, 21:44 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
[quote="Mortis"]Przykładowo: Dla mnie bohaterem jest gość, który obroni dziewczyne przed gwałmtem. A nie gość, który umówił się z rzekomymi gwałcicielami, że niby ją uratuje przed nimi, żeby jej zaimponować.

Nie no, kur**, komuna to było złoto!
I cóż ma znowu demokracja do komuny?[/quote] Jajco :mrgreen: Zakończmy na tym tą dyskusje.

2 lutego 2017, 08:44 [cytuj]
Zachciało się pisiorom Warszawy od morza do morza (wycinając gminy, które głosowały na opozycję), to czas na Agencję Ratingową. Bo te zachodnie złe i obce. No to teraz lanie z kineskopu, że Polska mlekiem i miodem płynąca. Hmmm, to już kiedyś było :-/
forbes.pl/polska-agencja-ratingowa-powstanie-w-2017-r-,artykuly,210547,1,1.html

Adiś, a Ty dorobiłeś się własnego ochroniarza?:)
fakt.pl/wydarzenia/polityka/misiewicz-ma-nieformalna-ochrone/sdhm3qf

Cudowne przypadki niejakiego Jarusia według lubianego przez pisiorów (w czasie wyborów) Stonogi.
facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/photos/a.464197957072355.1073741828.399031766922308/658377974321018/?type=3&theater
Zachciało się pisiorom Warszawy od morza do morza (wycinając gminy, które głosowały na opozycję), to czas na Agencję Ratingową. Bo te zachodnie złe i obce. No to teraz lanie z kineskopu, że Polska mlekiem i miodem płynąca. Hmmm, to już kiedyś było :-/
http://www.forbes.pl/polska-agencja-ratingowa-powstanie-w-2017-r-,artykuly,210547,1,1.html

Adiś, a Ty dorobiłeś się własnego ochroniarza?:)
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/misiewicz-ma-nieformalna-ochrone/sdhm3qf

Cudowne przypadki niejakiego Jarusia według lubianego przez pisiorów (w czasie wyborów) Stonogi.
https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/photos/a.464197957072355.1073741828.399031766922308/658377974321018/?type=3&theater
2 lutego 2017, 09:09 [cytuj]
Nieeeeee ka Tylko Kapitan, nie Aptekarz,wlasciwie pomocnik Aptekarza ;)
Nieeeeee ka Tylko Kapitan, nie Aptekarz,wlasciwie pomocnik Aptekarza ;)
2 lutego 2017, 13:17 [cytuj]
"Mortis" powiedział/a:
[quote="Bo Warszawa...!"][quote="Mortis"]Przykładowo: Dla mnie bohaterem jest gość, który obroni dziewczyne przed gwałmtem. A nie gość, który umówił się z rzekomymi gwałcicielami, że niby ją uratuje przed nimi, żeby jej zaimponować.

I cóż ma znowu demokracja do komuny?[/quote] Jajco :mrgreen: Zakończmy na tym tą dyskusje.[/quote] Tak myślałem.

|<  <<  <  200  201  202  203  204    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 5 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Użytkownicy online: Maczuga, bialy0003, FilipBVB, Mila , kiszot, Brokmen69
Gości online: 68
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem