Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  199  200  201  202  203    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Co tam, panie, w polityce?
17 stycznia 2017, 00:04 [cytuj]
@kowdi
Powiększ sobie zdjęcie po lewej, to jest ewidentnie zamazane i to chyba w jakimś Paintcie.

Co do Matki Kurki to on (ona?) przegrał/a z Owsiakiem 2 procesy także można się rozejść.

//
W ogóle usprawiedliwianie tych przygłupów z TVP, bo TVN też tak robił... :lol:
@kowdi
Powiększ sobie zdjęcie po lewej, to jest ewidentnie zamazane i to chyba w jakimś Paintcie.

Co do Matki Kurki to on (ona?) przegrał/a z Owsiakiem 2 procesy także można się rozejść.

//
W ogóle usprawiedliwianie tych przygłupów z TVP, bo TVN też tak robił... :lol:
17 stycznia 2017, 00:35 [cytuj]
"Gupi8" powiedział/a:
@kowdi

Co do Matki Kurki to on (ona?) przegrał/a z Owsiakiem 2 procesy także można się rozejść
Ale przecież pisałem, że skoro TVP do teraz nie wyjaśniło (a mogłoby łatwo, gdyby mieli racje) to widać, że w takim razie musieli faktycznie serduszko wymazać.
A co do "rozmycia" to to są często efekty kompresji, jednak przy serduszku były one dość wyróżniające się i to układające się w ładny prostokąt. Jednak nie znam algorytmów kompresji na tyle, żeby oceniać, a różne kolory i różne momenty ulegają kompresji klatkowej i międzyklatkowej w różny sposób.
Sprawa jest jednak raczej jasna, skoro do teraz TVP nie wytłumaczyło tego i przecież już w poprzednim poście o tym napisałem.

A co do Matki Kurki (to on) to nie wiem jak przegrany proces ma się do rzeczy. Przecież wystarczy zajrzeć do linku, który podawałem, żeby zobaczyć, że przegrał proces przez nazwanie Owsiaka hieną i królem żebraków, a wygrywa o braki faktur i rozliczeń czy chociażby przez braki udokumentowania (przynajmniej niektórych) konkursów ofert na sprzęt, który WOŚP ze zbiórki kupuje. Niemniej tematu Owsiaka nie zamierzam ciągnąć, jak ktoś chce faktycznie poczytać to źródła anty-Owsiakowe podałem. Należy jednak też pamiętać, że nikt (może poza totalnym betonem) nie kwestionuje tego, że WOŚP pomaga. Problemem są rozliczenia, czyli ile ze "zbiórki" idzie faktycznie na sprzęt medyczny.

@edit
Btw. nie wiem które konkretnie zdjęcie miałbym przybliżyć, odpowiedziałem na podstawie zdjęć, które widziałem wcześniej. :mrgreen:
Ale przecież pisałem, że skoro TVP do teraz nie wyjaśniło (a mogłoby łatwo, gdyby mieli racje) to widać, że w takim razie musieli faktycznie serduszko wymazać.
A co do "rozmycia" to to są często efekty kompresji, jednak przy serduszku były one dość wyróżniające się i to układające się w ładny prostokąt. Jednak nie znam algorytmów kompresji na tyle, żeby oceniać, a różne kolory i różne momenty ulegają kompresji klatkowej i międzyklatkowej w różny sposób.
Sprawa jest jednak raczej jasna, skoro do teraz TVP nie wytłumaczyło tego i przecież już w poprzednim poście o tym napisałem.

A co do Matki Kurki (to on) to nie wiem jak przegrany proces ma się do rzeczy. Przecież wystarczy zajrzeć do linku, który podawałem, żeby zobaczyć, że przegrał proces przez nazwanie Owsiaka hieną i królem żebraków, a wygrywa o braki faktur i rozliczeń czy chociażby przez braki udokumentowania (przynajmniej niektórych) konkursów ofert na sprzęt, który WOŚP ze zbiórki kupuje. Niemniej tematu Owsiaka nie zamierzam ciągnąć, jak ktoś chce faktycznie poczytać to źródła anty-Owsiakowe podałem. [b]Należy jednak też pamiętać, że nikt (może poza totalnym betonem) nie kwestionuje tego, że WOŚP pomaga[/b]. Problemem są rozliczenia, czyli ile ze "zbiórki" idzie faktycznie na sprzęt medyczny.

@edit
Btw. nie wiem które konkretnie zdjęcie miałbym przybliżyć, odpowiedziałem na podstawie zdjęć, które widziałem wcześniej. :mrgreen:
17 stycznia 2017, 08:22 [cytuj]
Tak sobie myślę co w tym momencie czuje alfa i omega min. zdrowia radziwiłł po śmierci Kality?
Tak sobie myślę co w tym momencie czuje alfa i omega min. zdrowia radziwiłł po śmierci Kality?
17 stycznia 2017, 12:20 [cytuj]
Yebać serduszka, płaciłem OC na pół roku 350 zł, teraz ponad 700 :(
Yebać serduszka, płaciłem OC na pół roku 350 zł, teraz ponad 700 :(
17 stycznia 2017, 17:00 [cytuj]
"Jasiu85" powiedział/a:
Już pisałem o nim jakiś czas temu w innym wątku. Nie wiem jak mam nazwać dra medycyny, który mimo naukowych dowodów, publikacji, itp. twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak lecznicza maria, jednocześnie wierząc w zapłodnienie przez duchy.
A to że legalizacja medycznej może prowadzić do dalszych ustępstw to co z tego? Żaden imbecyl nie będzie mówił dorosłemu człowiekowi, co mu wolno, a czego nie.
Już pisałem o nim jakiś czas temu w innym wątku. Nie wiem jak mam nazwać dra medycyny, który mimo naukowych dowodów, publikacji, itp. twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak lecznicza maria, jednocześnie wierząc w zapłodnienie przez duchy.
A to że legalizacja medycznej może prowadzić do dalszych ustępstw to co z tego? Żaden imbecyl nie będzie mówił dorosłemu człowiekowi, co mu wolno, a czego nie.
17 stycznia 2017, 19:35 [cytuj]
Z publicznej kasy idzie tyle szmalu na organizacje WOŚP, że każdy debil wyskakujący z deklaracją (skądinąd nic nie wartą od strony prawnej) o "rezygnacji z leczenia sprzętem zakupionym przez WOŚP" powinien zapaść się pod ziemię.
Nabijanie kabzy Owsiakowi to najmniej efektywna forma pomocy dzieciom/osobom starszym czy na kogo tam jest w danym czasie zbiórka.
Jak ktoś faktycznie chce pomóc a nie zrobić cos na pokaz/na złość pisiorom itd to jest do tego tysiące innych sposobów.
"Murzyn" powiedział/a:
Miło poczytać Korwina.
Miło poczytać Korwina.
18 stycznia 2017, 08:36 [cytuj]
Mortis, a dlugo masz prawo jazdy?miales stluczki?bo teraz kazre przewinienie, stluczka,mandat idzie za Peselem,i oni.wyliczja skladki wlasnie sprawdzajac te rzeczy plus znizki i detale inne wyliczaja skladki indywidualne. Przyklad w ub roku za Mercedesa 3.2 placilem w PZU przy 60% znizce 1074,teraz 9 stycznia bodaj na to samo auto Dostalem w AXA 928 juz z asistance,!!!!a w PZU chcieli mi dac kontynuację za 1386 masz 460 zl drozej.,fakt ze ja mam prawo jazdy od 1997 roku i mam kategorie od motoru po autobusy czyli wszystkie ,i pewnie to wplywa na to,ale warto poszukac i porownac oferty ubezpieczycieli bo mozna duzo zaoszczędzić
[b]Mortis[/b], a dlugo masz prawo jazdy?miales stluczki?bo teraz kazre przewinienie, stluczka,mandat idzie za Peselem,i oni.wyliczja skladki wlasnie sprawdzajac te rzeczy plus znizki i detale inne wyliczaja skladki indywidualne. Przyklad w ub roku za Mercedesa 3.2 placilem w PZU przy 60% znizce 1074,teraz 9 stycznia bodaj na to samo auto Dostalem w AXA 928 juz z asistance,!!!!a w PZU chcieli mi dac kontynuację za 1386 masz 460 zl drozej.,fakt ze ja mam prawo jazdy od 1997 roku i mam kategorie od motoru po autobusy czyli wszystkie ,i pewnie to wplywa na to,ale warto poszukac i porownac oferty ubezpieczycieli bo mozna duzo zaoszczędzić
18 stycznia 2017, 10:23 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
Polecam, Liroy miażdży człowieczka wysłanego przez pana konstantego. "To jest bardzo mały problem, niewielu ludzi".
faktypofaktach.tvn24.pl/ustawa-ws-marihuany-w-ciagu-najblizszych-kilku-tygodni,707923.html
"kuba19" powiedział/a:
Nabijanie kabzy Owsiakowi to najmniej efektywna forma pomocy dzieciom/osobom starszym czy na kogo tam jest w danym czasie zbiórka.
Proponuję pójść na oddział geriatrii i się przekonać o "najmniej efektownej pomocy" owego pana. Albo najlepiej zapytać się tych, którzy skorzystali i żyją, tak żyją" dzięki "najmniej efektywnej pomocy" owego pana. Najlepiej nic nie robić, nie dawać, nie pomagać-ale jak inny coś zrobi, da na rzecz innych to jak to? Na pewno ma coś z tego, kokosy zbija, złodziej i pewnie opętany przez diabła!!!!
Zrób coś jeden z drugim na rzecz innych, a na pewno będziecie mięli aprobatę ogółu społeczeństwa.
"kuba19" powiedział/a:
Jak ktoś faktycznie chce pomóc a nie zrobić cos na pokaz/na złość pisiorom itd to jest do tego tysiące innych sposobów.
Odwrotność sytuacji.
"kowdi" powiedział/a:
tematu Owsiaka nie zamierzam ciągnąć
Również Ja.
Polecam, Liroy miażdży człowieczka wysłanego przez pana konstantego. "To jest bardzo mały problem, niewielu ludzi".
http://faktypofaktach.tvn24.pl/ustawa-ws-marihuany-w-ciagu-najblizszych-kilku-tygodni,707923.html
[quote="kuba19"]Nabijanie kabzy Owsiakowi to najmniej efektywna forma pomocy dzieciom/osobom starszym czy na kogo tam jest w danym czasie zbiórka.
18 stycznia 2017, 17:41 [cytuj]
"kuba19" powiedział/a:
Miło poczytać Korwina.
Przecież to ja napisałem, a to że Korwin myśli tak samo, to cóż, fajnie :-P
Przecież to ja napisałem, a to że Korwin myśli tak samo, to cóż, fajnie :-P
19 stycznia 2017, 22:44 [cytuj]
"Jasiu85" powiedział/a:
Proponuję pójść na oddział geriatrii i się przekonać o "najmniej efektownej pomocy" owego pana. Albo najlepiej zapytać się tych, którzy skorzystali i żyją, tak żyją" dzięki "najmniej efektywnej pomocy" owego pana. Najlepiej nic nie robić, nie dawać, nie pomagać-ale jak inny coś zrobi, da na rzecz innych to jak to? Na pewno ma coś z tego, kokosy zbija, złodziej i pewnie opętany przez diabła!!!!
Zrób coś jeden z drugim na rzecz innych, a na pewno będziecie mięli aprobatę ogółu społeczeństwa.
To, że jestes ignorantem pokazujesz w każdym poście. Ale chłopczyku pobaw sie w matematyka i zsumuj kwoty jakie wydają samorządy na organizacje imprez WOŚP i porównaj to z kwotą jaka została zebrana po odliczeniu czasu antenowego czy gwiazd występujących podczas WOŚP a może się lampka zapali...
To, że jestes ignorantem pokazujesz w każdym poście. Ale chłopczyku pobaw sie w matematyka i zsumuj kwoty jakie wydają samorządy na organizacje imprez WOŚP i porównaj to z kwotą jaka została zebrana po odliczeniu czasu antenowego czy gwiazd występujących podczas WOŚP a może się lampka zapali...
25 stycznia 2017, 18:37 [cytuj]
Pan czabański z pzpr(pis) i jego nowy pomysł na abonament:
biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/abonament-rtv-fiskus-sciagnie-danine-na-tvp/lb5v97
Cała polska telewizorami stoi.
Płonne nadzieje.
Pan czabański z pzpr(pis) i jego nowy pomysł na abonament:
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/abonament-rtv-fiskus-sciagnie-danine-na-tvp/lb5v97
Cała polska telewizorami stoi.
Płonne nadzieje.
25 stycznia 2017, 20:09 [cytuj]
Antek mial stluczke,przwsiadl sie do innego auta.Wracal ze szkoly Ojca Dyrektora, ładowal akumulatory,i wytyczne ojca dyrektora wcieli w MON;)
Antek mial stluczke,przwsiadl sie do innego auta.Wracal ze szkoly Ojca Dyrektora, ładowal akumulatory,i wytyczne ojca dyrektora wcieli w MON;)
26 stycznia 2017, 06:15 [cytuj]
@Adis30
Najgorsze jest to, że znów przez dłuższy czas będziemy mieli teorię o zamachu, bo to że nie był to zwykły wypadek jest chyba dla Antoniego oczywiste &#129299;
@Adis30
Najgorsze jest to, że znów przez dłuższy czas będziemy mieli teorię o zamachu, bo to że nie był to zwykły wypadek jest chyba dla Antoniego oczywiste &#129299;
26 stycznia 2017, 08:48 [cytuj]
Adiś30
Złego diabli nie biorą:( A na poważnie to ostatnio dwaj najważniejsi przygłupi z MON mają złą passę: najpierw balety i mcdonald na sygnale ze strony piguły i aptekarza a teraz wypadek, który będzie pretekstem do powstania kolejnych dwóch-trzech komisji.
Adiś30
Złego diabli nie biorą:( A na poważnie to ostatnio dwaj najważniejsi przygłupi z MON mają złą passę: najpierw balety i mcdonald na sygnale ze strony piguły i aptekarza a teraz wypadek, który będzie pretekstem do powstania kolejnych dwóch-trzech komisji.
26 stycznia 2017, 21:41 [cytuj]
Dajcie spokoj jestem zonierzem od 1997 roku,wiel widzialem,przezylem ale takiego ministra "Wojny"co ma trzy,nie raz 4 samochody i w dodatku ochrania go ŻW a nie BOR nie wiedzialem,by mnie nie posadzić o stronniczosc to Stalem na Na bacznośc przed Ministrem MON Szczygłem,gosc przyjechal do nas na inspekcje autem Rzadowym z jednym BORowikiem,wszystko było ok,a to tez minister za rzadu PIS,Antek jak byl pare miesiecy temu wzialem urlop na Żądanie bo nie pozwala mi Honor przed takim kretynem stac,a zwłaszcza moze nie przed nim a przed Misiewiczem,oni byli 5 autami,3 mial Antek,Dwie Aptekarz a właściwie Pomocnik aptekarza...a idac po wladze trabiki ze beda inni od innych;)Rzad zawsze sie "pokazywal"ale to co odpierdala Blaszczak,Antek,zwlaszcza ta dwójka czyli przydupasy prezesa,to przechodzi ludzkie pojecie,oni az chelbią sie wladza,tym przepychem pokazują wszystkim ze im kazdy moze skoczyć, i kim sa;)
Dajcie spokoj jestem zonierzem od 1997 roku,wiel widzialem,przezylem ale takiego ministra "Wojny"co ma trzy,nie raz 4 samochody i w dodatku ochrania go ŻW a nie BOR nie wiedzialem,by mnie nie posadzić o stronniczosc to Stalem na Na bacznośc przed Ministrem MON Szczygłem,gosc przyjechal do nas na inspekcje autem Rzadowym z jednym BORowikiem,wszystko było ok,a to tez minister za rzadu PIS,Antek jak byl pare miesiecy temu wzialem urlop na Żądanie bo nie pozwala mi Honor przed takim kretynem stac,a zwłaszcza moze nie przed nim a przed Misiewiczem,oni byli 5 autami,3 mial Antek,Dwie Aptekarz a właściwie Pomocnik aptekarza...a idac po wladze trabiki ze beda inni od innych;)Rzad zawsze sie "pokazywal"ale to co odpierdala Blaszczak,Antek,zwlaszcza ta dwójka czyli przydupasy prezesa,to przechodzi ludzkie pojecie,oni az chelbią sie wladza,tym przepychem pokazują wszystkim ze im kazdy moze skoczyć, i kim sa;)
26 stycznia 2017, 22:21 [cytuj]
W temacie medycznej marihuany polecam ten reportaż:

infosiedlce.pl/artykul/nielegalna-nadzieja--medyczna-marihuana-reportaz/48225
W temacie medycznej marihuany polecam ten reportaż:

http://infosiedlce.pl/artykul/nielegalna-nadzieja--medyczna-marihuana-reportaz/48225
27 stycznia 2017, 09:05 [cytuj]
"adiś30" powiedział/a:
to co odpierdala Blaszczak
Błaszczak bije psychola antoniego na głowę. Jak był w Szczecinie to zawitał pod siedzibę tvp3, a pod budynkiem tv....8 samochodów: 6 aut rządowych i 2 policyjne, ale mało tego. Zamknęli całe skrzyżowanie (bardzo ruchliwe) i cała policja w zachodniopomorskim postawiona na nogi. I to wszystko dlatego, że przyjechał jeden "ruszający uszami" błaszczak.

Brawo ty za wzięcie "enżetki", oby więcej takich:)
Błaszczak bije psychola antoniego na głowę. Jak był w Szczecinie to zawitał pod siedzibę tvp3, a pod budynkiem tv....8 samochodów: 6 aut rządowych i 2 policyjne, ale mało tego. Zamknęli całe skrzyżowanie (bardzo ruchliwe) i cała policja w zachodniopomorskim postawiona na nogi. I to wszystko dlatego, że przyjechał jeden "ruszający uszami" błaszczak.

Brawo ty za wzięcie "enżetki", oby więcej takich:)
27 stycznia 2017, 10:06 [cytuj]
No wzięło sie,ja przed Misiewiczem stal na bacznośc nie bede,Przed Antkiem jak najbardziej, bo konstytucyjny minister,jaki by nie byl i z jakiego nadania to mowj obowiazek.Ale nie przed jakimś niedouczonym pomocnikiem Aptekarza,fakt zdolnym dostal sie do uczelni Rydzyka od razu na trzeci rok,ale nie,przed nim nie.
No wzięło sie,ja przed Misiewiczem stal na bacznośc nie bede,Przed Antkiem jak najbardziej, bo konstytucyjny minister,jaki by nie byl i z jakiego nadania to mowj obowiazek.Ale nie przed jakimś niedouczonym pomocnikiem Aptekarza,fakt zdolnym dostal sie do uczelni Rydzyka od razu na trzeci rok,ale nie,przed nim nie.
27 stycznia 2017, 15:40 [cytuj]
DO PRZYJACIÓŁ NIEMCÓW
fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-do-przyjaciol-niemcow,nId,2343791
[b]DO PRZYJACIÓŁ NIEMCÓW[/b]
http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-do-przyjaciol-niemcow,nId,2343791
27 stycznia 2017, 16:47 [cytuj]
Kolejny temdencyjny artykuł skrajnie prawicowego Redaktorka,polecznika Pisiorow,Antkow,kurdupla, i wielbiciel calego tego rzadu
Kolejny temdencyjny artykuł skrajnie prawicowego Redaktorka,polecznika Pisiorow,Antkow,kurdupla, i wielbiciel calego tego rzadu
|<  <<  <  199  200  201  202  203    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 44
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem