Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Najlepsze posty i komentarze z sieci
26 kwietnia 2014, 21:34 [cytuj]
Troche nie na temat, ale mam pytanie - na forum Bayernu ciągle cię parodiują z konta Ludosław Rabor? :lol:

Może ty byś się nie cieszył jakby Bayern awansował do finału w ten sposób, ale kibice Realu będą w 7 niebie jeśli was wywalą ;-) Nie trzeba klepać piłki przez 90% czasu żeby być skutecznym.
Troche nie na temat, ale mam pytanie - na forum Bayernu ciągle cię parodiują z konta Ludosław Rabor? :lol:

Może ty byś się nie cieszył jakby Bayern awansował do finału w ten sposób, ale kibice Realu będą w 7 niebie jeśli was wywalą ;-) Nie trzeba klepać piłki przez 90% czasu żeby być skutecznym.
26 kwietnia 2014, 21:35 [cytuj]
Uznano to za kiepską parodię i zbanowano.

P.S.

By nie było - daleko mi do Xaviego. Nigdy np nie nazywałem tchórzowską gry Borussii nawet, gdy ta grała na kontrę, bo Borussia to klub i o mniejszym potencjale, i grywała w takich spotkaniach walcząc, nie chowając się. Nigdy też np nie powiedziałbym, że drużyna posiadająca piłkę jest lepsza tylko ze względu na to posiadanie, bo to byłoby głupie, lepsi są ci, co wygrywają. Stąd tak zirytowało mnie takie jednostronne przedstawienie tamtej wypowiedzi.

Edit w dół:

A więc to Ty? Czyli tutaj się przeniosłeś i zmyślasz moje kolejne nastawienia... gratuluję. Ani słowa o nienawiści nie mówiłem, tylko broniłem tego, że i Mario i Shaqiri powinni zostać w Bayernie a nie zostać z niego oddani jak sugerowałeś. Przynajmniej już wiem, że nie ma co z Tobą dalej rozmawiać.
Uznano to za kiepską parodię i zbanowano.

P.S.

By nie było - daleko mi do Xaviego. Nigdy np nie nazywałem tchórzowską gry Borussii nawet, gdy ta grała na kontrę, bo Borussia to klub i o mniejszym potencjale, i grywała w takich spotkaniach walcząc, nie chowając się. Nigdy też np nie powiedziałbym, że drużyna posiadająca piłkę jest lepsza tylko ze względu na to posiadanie, bo to byłoby głupie, lepsi są ci, co wygrywają. Stąd tak zirytowało mnie takie jednostronne przedstawienie tamtej wypowiedzi.

Edit w dół:

A więc to Ty? Czyli tutaj się przeniosłeś i zmyślasz moje kolejne nastawienia... gratuluję. Ani słowa o nienawiści nie mówiłem, tylko broniłem tego, że i Mario i Shaqiri powinni zostać w Bayernie a nie zostać z niego oddani jak sugerowałeś. Przynajmniej już wiem, że nie ma co z Tobą dalej rozmawiać.
26 kwietnia 2014, 21:36 [cytuj]
"Radosław Lubor" powiedział/a:
ani przyznania się do błędu, że oceniło się wypowiedź po czymś wyrwanym z kontekstu by zmanipulować znaczenie całości. I nie obchodzi mi wmawianie mi co myślę przez kogoś, kogo w ogóle nie znam. Do tego nie potrafiącego doczytać,
Haha, kto to pisze, kilka miesięcy temu na forum Bayernu próbowałeś mi zawzięcie wmówić, że nienawidzę Mandzukicia i Shaqiriego, bo napisałem, że Lewandowski jest lepszy 'piłkarsko' od Chorwata, a Shaq zatrzymał się w rozwoju. :lol:

//
Po co dalej kłamiesz? Pisałem tylko, że Mandzukic jest słabszy od Lewandowskiego (nie, że powinien odejść), a Shaqiri powinien odejść, ale na wypożyczenie. A ty wyskoczyłeś potem, że nienawidzę ich obu, przy czym dodałeś superprowokacyjny tekst (hehe może ma uraz po tym jak ciągle strzela Gladbach? hehe)hehe.

Ja też już dziękuje za "dyskusję", wymiana zdań z kłamcą i przy tym filozofem nie ma sensu.
Haha, kto to pisze, kilka miesięcy temu na forum Bayernu próbowałeś mi zawzięcie wmówić, że nienawidzę Mandzukicia i Shaqiriego, bo napisałem, że Lewandowski jest lepszy 'piłkarsko' od Chorwata, a Shaq zatrzymał się w rozwoju. :lol:

//
Po co dalej kłamiesz? Pisałem tylko, że Mandzukic jest słabszy od Lewandowskiego (nie, że powinien odejść), a Shaqiri powinien odejść, ale na wypożyczenie. A ty wyskoczyłeś potem, że nienawidzę ich obu, przy czym dodałeś superprowokacyjny tekst (hehe może ma uraz po tym jak ciągle strzela Gladbach? hehe)hehe.

Ja też już dziękuje za "dyskusję", wymiana zdań z kłamcą i przy tym filozofem nie ma sensu.
26 kwietnia 2014, 21:38 [cytuj]
Przenieście sobie tę rozmowę gdzieś indziej, następne posty kasuję.
Przenieście sobie tę rozmowę gdzieś indziej, następne posty kasuję.
27 kwietnia 2014, 02:39 [cytuj]
[quote] Nana z SÜDTRIBUNE : HEJA BVB!! LEWY ostatnio niema łatwego życia w BVB!! Troche brzydko postępują,nawet nasi kibice to zauważyli.Trener dostał ostrzeżenie od kibiców. Remisem się nie martwimy FC.SCHALKE nas nigdy niedogoni,są zasłabi.Najlepsze hasło na Schalke " EIN LEBEN LANG KEIN SCHALE IN DER HAND".Drugie miejsce jest nasze!! HEJA BVB! [/quote] Źródło:Onet :@
Źródło:Onet :@
28 kwietnia 2014, 00:47 [cytuj]
gry-online.pl/S043.asp?ID=13218527&N=1

Miłej lektury :-*
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13218527&N=1

Miłej lektury :-*
1 maja 2014, 22:14 [cytuj]
"Radosław Lubor" powiedział/a:
Osobiście wstydziłbym się jako kibic Realu tego, że na swoim stadionie w Madrycie tak wielka drużyna całkowicie schowała się za podwójna gardą i nie cieszyłbym się z korzystnego wyniku
Nawet z 5:0 w dwumeczu? :lol: :lol: Kibice Realu to już pewnie żałobe wprowadzili...
Nawet z 5:0 w dwumeczu? :lol: :lol: Kibice Realu to już pewnie żałobe wprowadzili...
12 lipca 2014, 20:08 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
Oooo nie, spójrz na jego fryzurę ! [...] Niech się skupi na trenowaniu a nie umawianiu z fryzjerami.
"Lexy" powiedział/a:
Fryzura dużo mówi o tym jakim ktoś jest człowiekiem , jakie ma podejście do życia i do siebie samego. Może jestem nie na czasie ale dla mnie facet spędzający więcej czasu u fryzjera od kobiety jest spedalony.
atakuj.com/media/uploads/2013/06/Carlos-Valderrama.jpg" alt="atakuj.com/media/uploads/2013/06/Carlos-Valderrama.jpg" width="98%">

Lexy to co powiesz o nim? :mrgreen: Wielu uważa go za najlepszego kolumbijskiego piłkarza w historii, który zakończył kariere. Jest też na liscie 100 najlepszych żyjących piłkarzy na świecie według Pelego.
[quote="Lexy"]Fryzura dużo mówi o tym jakim ktoś jest człowiekiem , jakie ma podejście do życia i do siebie samego. Może jestem nie na czasie ale dla mnie facet spędzający więcej czasu u fryzjera od kobiety jest spedalony.
12 lipca 2014, 20:28 [cytuj]
Jedno

"Lexy" powiedział/a:
Fryzura dużo mówi o tym jakim ktoś jest człowiekiem , jakie ma podejście do życia i do siebie samego. [...] dla mnie facet spędzający więcej czasu u fryzjera od kobiety jest spedalony.

nie koliduje z drugim

"Mortis" powiedział/a:
Wielu uważa go za najlepszego kolumbijskiego piłkarza w historii, który zakończył kariere. Jest też na liscie 100 najlepszych żyjących piłkarzy na świecie według Pelego.

Przecież Lexy nie pisał, że fryzura może świadczyć o umiejętnościach piłkarskich ( :roll:), tylko o charakterze, typie człowieka - i ciężko się z tym nie zgodzić.

nie koliduje z drugim

[quote="Mortis"] Wielu uważa go za najlepszego kolumbijskiego[b] piłkarza[/b] w historii, który zakończył kariere. Jest też na liscie 100 najlepszych żyjących piłkarzy na świecie według Pelego.
12 lipca 2014, 20:32 [cytuj]
Kompromitacja Mortis, kompromisacja.
12 lipca 2014, 20:50 [cytuj]
Warszawiak to, że wielu uważa go za najlepszego kolumbijskiego piłkarza napisałem w ramach ciekawostki.
A nadal jestem ciekaw co by Lexy o nim powiedział z uwagi na jego bujny wygląd. Zakładając, że taki typek byłby świetnym piłakrzem, czy jego fryzura nie dyskwalifikowałaby go w BVB jak z Yedlinem. Czysta ciekawość Warszawiak, i pytanie skierowane do Lexego, nie do Ciebie, a ty wyjdz na dwór bo nawet na takie głupie tematy się już nakręcasz z tymi swoimi słynnymi minkami " :roll: "

"Laurent" powiedział/a:
Odezwał się ten co pisze napierdzielony na FB :mrgreen: kompromisacja!
Odezwał się ten co pisze napierdzielony na FB :mrgreen: kompromisacja!
12 lipca 2014, 21:19 [cytuj]
Ja za to widzę Mortisa, który po raz kolejny przeszukuje forum, żeby tylko znaleźć post do którego się można przyczepić :lol:

Lexy chyba mówił o różnych ekscentrycznych fryzurach, które na prawdę wymagają jakiejś pielęgnacji fryzjerskiej prawie że co dzień, a włosy tego Kolumbijczyka wyglądają po prostu na zwyczajnie wyhodowane, nieobcinane, coś jak David Luiz, tylko wersja PRO. :mrgreen:

Poza tym w ogóle kretyńskie porównanie, przecież wiadomo, że jakby to miał być świetny piłkarz, a nie jakiś Amerykanin ze ileś-set tysiecy ojro, to pewnie nawet Lexy by się ugiął. :-)

No i to, że akurat Lexego wywołujesz do tablicy, to nie znaczy, że już nikt inny nie może się wypowiedzieć. slizg.eu/images/smilies/icon_dunno.gif" alt="slizg.eu/images/smilies/icon_dunno.gif" width="98%">
Ja za to widzę Mortisa, który po raz kolejny przeszukuje forum, żeby tylko znaleźć post do którego się można przyczepić :lol:

Lexy chyba mówił o różnych ekscentrycznych fryzurach, które na prawdę wymagają jakiejś pielęgnacji fryzjerskiej prawie że co dzień, a włosy tego Kolumbijczyka wyglądają po prostu na zwyczajnie wyhodowane, nieobcinane, coś jak David Luiz, tylko wersja PRO. :mrgreen:

Poza tym w ogóle kretyńskie porównanie, przecież wiadomo, że jakby to miał być świetny piłkarz, a nie jakiś Amerykanin ze ileś-set tysiecy ojro, to pewnie nawet Lexy by się ugiął. :-)

No i to, że akurat Lexego wywołujesz do tablicy, to nie znaczy, że już nikt inny nie może się wypowiedzieć. [img]http://slizg.eu/images/smilies/icon_dunno.gif[/img]
12 lipca 2014, 21:27 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
To właśnie twój problem kolego - siedzisz na tym forum i wszystko traktujesz jako spine.
Była dyskusja z Lexym chyba z 2 dni temu na temat fryzur, teraz zobaczyłem zdjęcie Carlosa na FB, więc tu wrzuciłem do działu Hyde Park, a ty juz to traktujesz jako atak.

Ogarnij się, idz na dwór, wyjdz z psem bo widać, że Ci się nudzi.

EDIT: Oho, widze, że post został jeszcze edytowany i rozbudowany. Lau wzywam Cię, stawiam flaszke i dyskutuj z nim :mrgreen:
To właśnie twój problem kolego - siedzisz na tym forum i wszystko traktujesz jako spine.
Była dyskusja z Lexym chyba z 2 dni temu na temat fryzur, teraz zobaczyłem zdjęcie Carlosa na FB, więc tu wrzuciłem do działu Hyde Park, a ty juz to traktujesz jako atak.

Ogarnij się, idz na dwór, wyjdz z psem bo widać, że Ci się nudzi.

EDIT: Oho, widze, że post został jeszcze edytowany i rozbudowany. Lau wzywam Cię, stawiam flaszke i dyskutuj z nim :mrgreen:
12 lipca 2014, 21:47 [cytuj]
Chyba masz omamy Mortis, bo nic nie edytowałem, zresztą jak bym to zrobił po tym, jak twój post został wysłany, to by się na dole wyświetlała informacja, o której godzinie został zmieniony itepe, itede. ;-)

Nie odebrałem twojego pierwszego postu jako "spinę", jak to określiłeś, po prostu uznałem, że to o czym Lexy napisał wcale nie musi kolidować z byciem dobrym piłkarzem, natomiast po twojej wiadomości odniosłem wrażenie, że uważasz wprost przeciwnie (może to było wrażenie mylne), dlatego w ogóle dorzuciłem swoje 3 grosze. :-) Poza tym chyba nic dziwnego, że tak odebrałem twój komentarz, biorąc pod uwagę w jakim temacie umieściłeś posty Lexego - najbardziej wymowny jest fakt, że tuż pod wyśmiewaniem się z komentarzy Radka Lubora.

A ty w kolejnym poście zaczynasz już jakieś prywatne wycieczki i wysyłasz mnie na dwór, ciężko tego nie odebrać jako spinę. slizg.eu/images/smilies/icon_dunno.gif" alt="slizg.eu/images/smilies/icon_dunno.gif" width="98%">
Chyba masz omamy Mortis, bo nic nie edytowałem, zresztą jak bym to zrobił po tym, jak twój post został wysłany, to by się na dole wyświetlała informacja, o której godzinie został zmieniony itepe, itede. ;-)

Nie odebrałem twojego pierwszego postu jako "spinę", jak to określiłeś, po prostu uznałem, że to o czym Lexy napisał wcale nie musi kolidować z byciem dobrym piłkarzem, natomiast po twojej wiadomości odniosłem wrażenie, że uważasz wprost przeciwnie (może to było wrażenie mylne), dlatego w ogóle dorzuciłem swoje 3 grosze. :-) Poza tym chyba nic dziwnego, że tak odebrałem twój komentarz, biorąc pod uwagę w jakim temacie umieściłeś posty Lexego - najbardziej wymowny jest fakt, że tuż pod wyśmiewaniem się z komentarzy Radka Lubora.

A ty w kolejnym poście zaczynasz już jakieś prywatne wycieczki i wysyłasz mnie na dwór, ciężko [b]tego[/b] nie odebrać jako spinę. [img]http://slizg.eu/images/smilies/icon_dunno.gif[/img]
13 lipca 2014, 11:53 [cytuj]
Skoro ode mnie się zaczęła cała dyskusja więc poruszę 2 sprawy:

- piłkarz na zdjęciu to nie byle kto tylko Carlos Valderrama którego jeszcze oglądałem na mundialu we Francji w 98. I niczym poza fryzurą się tam akurat nie wyróżnił. Był to bez wątpienia bardzo dobry zawodnik ale czy wybitny ? wystarczy spojrzeć na to w jakich klubach grał, na kolana nie powala. Bardzo go lubię i mam do niego szacunek ale nie za umiejętności piłkarskie tylko za bycie liderem, przywódcą mentalnym drużyny Kolumbii. Co do jego fryzury - to jest po prostu afro, jeżeli ktoś ma odpowiedni typ włosa to pracy przy tym nie trzeba. Poza tym on taką fryzurę miał od najmłodszych lat aż do teraz więc nie traktuję tego jako wybryk a po prostu jego unikany styl, nie to co teraz gdy co drugi chlopak na ulicy czy na boisku ma irokeza i mysli przez to ze jest groźny (Vidal, Pogba a 20 lat temu zaczął nasz Krzysiu Ratajczyk).

- tak jak pisal Bo! - chodzi mi bardziej o charakter niz umiejetnosci. Nie lubie takich ludzi w swoim zyciu i takich zawodnikow na boisku tez.
Skoro ode mnie się zaczęła cała dyskusja więc poruszę 2 sprawy:

- piłkarz na zdjęciu to nie byle kto tylko Carlos Valderrama którego jeszcze oglądałem na mundialu we Francji w 98. I niczym poza fryzurą się tam akurat nie wyróżnił. Był to bez wątpienia bardzo dobry zawodnik ale czy wybitny ? wystarczy spojrzeć na to w jakich klubach grał, na kolana nie powala. Bardzo go lubię i mam do niego szacunek ale nie za umiejętności piłkarskie tylko za bycie liderem, przywódcą mentalnym drużyny Kolumbii. Co do jego fryzury - to jest po prostu afro, jeżeli ktoś ma odpowiedni typ włosa to pracy przy tym nie trzeba. Poza tym on taką fryzurę miał od najmłodszych lat aż do teraz więc nie traktuję tego jako wybryk a po prostu jego unikany styl, nie to co teraz gdy co drugi chlopak na ulicy czy na boisku ma irokeza i mysli przez to ze jest groźny (Vidal, Pogba a 20 lat temu zaczął nasz Krzysiu Ratajczyk).

- tak jak pisal Bo! - chodzi mi bardziej o charakter niz umiejetnosci. Nie lubie takich ludzi w swoim zyciu i takich zawodnikow na boisku tez.
18 lipca 2014, 14:40 [cytuj]
devilpage.pl/index/news/komentarze/39280/hummels-woli-manchester-united-od-barcelony/
:mrgreen:
http://devilpage.pl/index/news/komentarze/39280/hummels-woli-manchester-united-od-barcelony/
:mrgreen:
18 lipca 2014, 19:17 [cytuj]
Tam chyba jakiś czas temu był news, że Welbeck blisko Realu. :lol:
Tam chyba jakiś czas temu był news, że Welbeck blisko Realu. :lol:
19 lipca 2014, 23:23 [cytuj]
i.gyazo.com/2472a98f83eb5b103ea389ef4049185c.png" alt="i.gyazo.com/2472a98f83eb5b103ea389ef4049185c.png" width="98%">
[img]http://i.gyazo.com/2472a98f83eb5b103ea389ef4049185c.png[/img]
21 lipca 2014, 16:53 [cytuj]
Znowu ze strony United:
[quote]ro7: Mamy 3 środkowych obrońców, Borussia ma obecnie 6 (parę dni temu kupiła reprezentanta Niemiec Gintera). Myślę, że jest szansa na ten transfer chociażby z tego powodu. Dodatkowo, ale nie wiem czy wiecie ale jakiś 10 dni temu Hummels na swoim Twitterze zaczął pisać po angielsku (dotychczas pisał po niemieckiu) i zażartował, że "chyba będzie musiał wziąć lekcje języka angielskiego"... Co to może oznaczać?[/quote] devilpage.pl/index/news/komentarze/39304/sport-hummels-podpisze-kontrakt-z-united/

Oczywiście Mats rzeczywiście tak napisał - w kontekście niezrozumienia jego wypowiedzi po pogromie Brazylii 1:7 i zamieszczenia tej wypowiedzi trochę przekręconej.
http://devilpage.pl/index/news/komentarze/39304/sport-hummels-podpisze-kontrakt-z-united/

Oczywiście Mats rzeczywiście tak napisał - w kontekście niezrozumienia jego wypowiedzi po pogromie Brazylii 1:7 i zamieszczenia tej wypowiedzi trochę przekręconej.
21 lipca 2014, 17:37 [cytuj]
Założyłem konto na tym ich forum parę miesięcy temu i odpisałem na te ich wszystkie bzdury odnośnie kupna Reusa, Hummelsa. :lol: Co tam się wyprawia czasami. :-D
Założyłem konto na tym ich forum parę miesięcy temu i odpisałem na te ich wszystkie bzdury odnośnie kupna Reusa, Hummelsa. :lol: Co tam się wyprawia czasami. :-D
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 5 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Gości online: 54
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem