Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Najlepsze posty i komentarze z sieci
20 kwietnia 2014, 00:54 [cytuj]
borussia24.pl/news/5967-borussia-rozstrzelala-mainz-na-westfalenstadion

Radzę poczytać komentarze, dużo dobrej lektury

Tutaj pan Pucybut

"no kibicuję Lewandowskiemu co mnie Niemcy interesują. Lewy odejdzie do Bayernu to będę kibicem Bayernu

" według mnie trzeba być debilem żeby kibicować drużynom w których nie ma polaków"

A tutaj wiedza Damiana1999126

" pucybut66 (Mirek), w BVB panuje zasadza, że poszkodowany nie strzela, wyjątek to mecz BVB 4:1 Real. A.."

Jak dobrze wiemy to Reus był faulowany ;-)

Jak dobrze poszukamy to znajdziemy jeszcze więcej kfiatkuf :lol:
http://borussia24.pl/news/5967-borussia-rozstrzelala-mainz-na-westfalenstadion

Radzę poczytać komentarze, dużo dobrej lektury

Tutaj pan Pucybut

"no kibicuję Lewandowskiemu co mnie Niemcy interesują. Lewy odejdzie do Bayernu to będę kibicem Bayernu

" według mnie trzeba być debilem żeby kibicować drużynom w których nie ma polaków"

A tutaj wiedza Damiana1999126

" pucybut66 (Mirek), w BVB panuje zasadza, że poszkodowany nie strzela, wyjątek to mecz BVB 4:1 Real. A.."

Jak dobrze wiemy to Reus był faulowany ;-)

Jak dobrze poszukamy to znajdziemy jeszcze więcej kfiatkuf :lol:
20 kwietnia 2014, 09:04 [cytuj]
"pucybut66" powiedział/a:
karny na Lewym więc to on powinien strzelać ale widocznie Niemcy chcą żeby Reus został królem strzelców
Biedny Robercik, źli Niemcy nie lubią Polaków.
Biedny Robercik, źli Niemcy nie lubią Polaków.
20 kwietnia 2014, 09:40 [cytuj]
Nawet największy szczyl nie powinien się w tym temacie wypowiadać. Dostał dwie kapitalne piły od Reusa. Napastnik tego kalibru powinien wykorzystać je z zimną krwią a nie liczyć na jakiegoś marnego karnego :mrgreen:
Nawet największy szczyl nie powinien się w tym temacie wypowiadać. Dostał dwie kapitalne piły od Reusa. Napastnik tego kalibru powinien wykorzystać je z zimną krwią a nie liczyć na jakiegoś marnego karnego :mrgreen:
22 kwietnia 2014, 13:43 [cytuj]
Z naszej strony :
[quote]NicChagall 22/04/14, 13:29

@bialy0003 możesz mieć rację...

Zatrzymujemy leciwych Kircha i Kehla więc Ginter nie bardzo będzie miał gdzie grać przy braku kontuzji stoperów i defensywnych pomocników. Skoro nie kupiliśmy obrońcy po kontuzji Subotica to ciężko podejrzewać Kloppa i zarząd o chęć posiadania 4 równorzędnych stoperów... My raczej wolimy się ślizgać na farcie jakim było wyjście z grupy LM i dar od losu w postaci słabości smerfów i aptekarzy (Real i PSG pokazali co są warci). Odejście Hummelsa jest więc możliwe idąc tym tokiem myślenia.

Ja myślę, że kupimy makarona, który się nie sprawdzi podobnie jak Ramos. Gundogan nadal pewnie będzie miał problemy zdrowotne więc nadal należy się spodziewać Sahina w roli generała ;) Żadnych Drmiców czy Vollandów nie zobaczymy nie mówiąc już o Dzeko, Joveticu, Lukaku czy Cuadrado...

Będzie taka sama gra jak w tym roku z tym, że Reus i Miki nie będą mieli już Lewego do pomocy i sami będą musieli ciągnąć ten wóz z balastem w postaci Sahina, Kevina, Obamy...

Zastąpić Hummelsa Ginterem się nie da ale to jest różnica jednej klasy. Natomiast między Reusem a takim Immobille mamy już różnicę co najmniej dwóch klas a są w tym samym wieku.

Jak Reus odejdzie za rok to nawet przy sukcesach nie zastąpimy go nikim pokroju Schurrle... Prędzej Kevin wskoczy na lewe skrzydełko lub Perisic wróci:)[/quote]
Wybaczcie mi jeżeli kiedykolwiek mój pesymizm miał podobny wydźwięk, mam nadzieję że aż takiego poziomu nie osiągnąłem.
Wybaczcie mi jeżeli kiedykolwiek mój pesymizm miał podobny wydźwięk, mam nadzieję że aż takiego poziomu nie osiągnąłem.
22 kwietnia 2014, 14:01 [cytuj]
Byłeś blisko :mrgreen: A koledze NicChagall'owi proponuję przerzucenie się na jakiś bogaty, wypełniony gwiazdami klub. Skoro tak mu to wszystko nie pasuje to po jaką cholerę tu siedzi?
Byłeś blisko :mrgreen: A koledze NicChagall'owi proponuję przerzucenie się na jakiś bogaty, wypełniony gwiazdami klub. Skoro tak mu to wszystko nie pasuje to po jaką cholerę tu siedzi?
22 kwietnia 2014, 14:05 [cytuj]
To są idioci. Szkoda newsów dla nich pisać, no ale co zrobić.
To są idioci. Szkoda newsów dla nich pisać, no ale co zrobić.
22 kwietnia 2014, 14:38 [cytuj]
Może NicChagal ma jakieś tajne informacje że BVB przejmie jakiś Szejk :lol:
Może NicChagal ma jakieś tajne informacje że BVB przejmie jakiś Szejk :lol:
22 kwietnia 2014, 15:02 [cytuj]
[quote]Nie mamy wyjścia trzeba dać nawet za Mourinho 50 mln Euro bo nie przepłacimy bo jak będzie kto inny to po Manchesterze ;/ Ale czemu wogule nie chce przecież dostanie MEGA Kontrakt MEGA kase na transfery i Najlepszy klub świata ale nieeeeeeeeeee on się podnieca POLUSSIĄ bo tam grają polacy i on chce zostać żałosne... Błagaaaaam niech zmieni zdanie może na koniec sezonu przejży na oczy?? ALBO pomyliły mu się Manchestery i myśli że mu żałosne CITY złożyło ofertę?? ;/ [/quote]
22 kwietnia 2014, 15:43 [cytuj]
"Laurent" powiedział/a:
[quote]Nie mamy wyjścia trzeba dać nawet za Mourinho 50 mln Euro bo nie przepłacimy bo jak będzie kto inny to po Manchesterze ;/ Ale czemu wogule nie chce przecież dostanie MEGA Kontrakt MEGA kase na transfery i Najlepszy klub świata ale nieeeeeeeeeee on się podnieca POLUSSIĄ bo tam grają polacy i on chce zostać żałosne... Błagaaaaam niech zmieni zdanie może na koniec sezonu przejży na oczy?? ALBO pomyliły mu się Manchestery i myśli że mu żałosne CITY złożyło ofertę?? ;/
[/quote] Z jakiej to strony?
Podaj linka, to sobie chętnie poczytam więcej takich spazmów.
22 kwietnia 2014, 15:54 [cytuj]
Aha czyli mam rozumieć że Klopp chce zostać w BVB tylko dlatego że Polacy tam grają. :lol:

Coraz inteligentniejsze społeczeństwo się nam robi :roll:
Aha czyli mam rozumieć że Klopp chce zostać w BVB tylko dlatego że Polacy tam grają. :lol:

Coraz inteligentniejsze społeczeństwo się nam robi :roll:
22 kwietnia 2014, 16:01 [cytuj]
[quote] JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST JUPIIIIIIIII W KOŃCU XDDD

DODAŁEM TUTAJ BO COŚ NA STRONIE NIE MOGĘ W OFICJALNYM TEMACIE ALE JAK BĘDĘ MÓGŁ TO DODAM

TO JAK OFICJALNIE TO OFICJALNIE TO PODSUMUJE JUŻ MOJE WSZYSTKIE PROPOZYCJE

1. KLOP
to co zrobił z Borussiom to majstersztyk jest młody i utalentowany do tego ma dobre stosunki z ibrą [link usunięty] Przychodzi Klop i widzę to tak:

Reus--------Ibrahimovic---------Nani

----Mata-----Rooney---------Januzaj

Alaba---Hummels---Thiago Silva----Rafael/Piszczek

2. MOURINO
Bardziej bym go chciał ale wiem że nie przejdzie bo SAF go nie chce ale może przemuwią mu do rozumu a on to co osiąga z zespołami to majstersztyk i jest PORTUGALCZYKIEM ma dobre stosunki z Nanim, Ronaldo i Quaresmą (znakomity sezon w Porto) oto skład pod wodzą Portugalczyka:

Quaresma-----Ronaldo----------Nani

---Mata--------Rooney-----Januzaj

Alaba--Thiago Silva--David Luiz----Rafael

3.GUARDIOLA
może zdziałać cuda bardzo mówił że chce szukać wyzwań a to będzie mega wyzwanie utalentowany i młody myślę że jego skład będzie niekonwancjonalny i hiszpański oto jak przewiduje jego skład:

Koke-----Diego Costa-----Nani

Mata------Rooney------Thiago

Alaba--Thiago Silva--Boateng--Rafael

4.MARADONA
Czytam tu że Ludzie piszą że Maradona a wiecie że to by było nie głupie Maradona Ma dobre stosunki z Messim i mówię serio looknijcie ten artykuł przegladsportowy. pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,barcelona-rozwaza-sprzedanie-messiego,artykul,461976,1,459.html

ZROBIŁEM SPACJĘ PRZED >> .PL ŻEBY MUC WKLEIĆ LINK

I widzę tak o to skład pod wodzą Diego Maradonny Chyba Najlepszy po tym z Mourihno

Lavezzi-----MESSI------Nani

Mata-----Rooney-----Januzaj

Alaba-Thiago Silva--Garay--Rafael[/quote]
Mistrzostwo świata ten sam Pan
Mistrzostwo świata ten sam Pan
22 kwietnia 2014, 17:01 [cytuj]
Ta strona powinna się nazywać Debilpage. :mrgreen: Niezłą wyobraźnię ma tamten chłopak, musi mu dobrze iść w FM-a. ;-)
Ta strona powinna się nazywać Debilpage. :mrgreen: Niezłą wyobraźnię ma tamten chłopak, musi mu dobrze iść w FM-a. ;-)
22 kwietnia 2014, 20:21 [cytuj]
:shock:
:roll:
:mrgreen:

Kolega zaprezentowany wyżej ma naprawdę zdrową wyobraźnię...

Zresztą nie wiem tylko dlaczego ma takie pasywne pomysły. Niech MU kupi od razu CR, Messiego i Ibrę; za nimi Rooney i Mata. Szanse na walkę o miejsce premiowane grą w LM byłyby w tej sytuacji dosyć spore ;-)
:shock:
:roll:
:mrgreen:

Kolega zaprezentowany wyżej ma naprawdę zdrową wyobraźnię...

Zresztą nie wiem tylko dlaczego ma takie pasywne pomysły. Niech MU kupi od razu CR, Messiego i Ibrę; za nimi Rooney i Mata. Szanse na walkę o miejsce premiowane grą w LM byłyby w tej sytuacji dosyć spore ;-)
26 kwietnia 2014, 19:40 [cytuj]
Z forum Bayernu:

seb455: [quote]Ale Reus to jest kawał kutasa... kolejna jedenastka wywalczona na dodatek przez Lewego a ten po raz kolejny nie daje mu strzelać, a niby tacy przyjaciele..[/quote] I mój ulubiony Radosław Lubor, mistrz :lol: :lol:
[quote]Real taktyki nie zmieni, będzie dalej tchórzowsko chować się po kątach i liczyć na tę jedną długą piłkę do Ronaldo czy Garetha, zamiast podjąć walkę jak na drużynę aspirującą od lat do bycia najlepszą na globie przystało. Ich sprawa.

Osobiście wstydziłbym się jako kibic Realu tego, że na swoim stadionie w Madrycie tak wielka drużyna całkowicie schowała się za podwójna gardą i nie cieszyłbym się z korzystnego wyniku[/quote]
I mój ulubiony Radosław Lubor, mistrz :lol: :lol:
[quote]Real taktyki nie zmieni, będzie dalej tchórzowsko chować się po kątach i liczyć na tę jedną długą piłkę do Ronaldo czy Garetha, zamiast podjąć walkę jak na drużynę aspirującą od lat do bycia najlepszą na globie przystało. Ich sprawa.

[b]Osobiście wstydziłbym się jako kibic Realu tego, że na swoim stadionie w Madrycie tak wielka drużyna całkowicie schowała się za podwójna gardą i nie cieszyłbym się z korzystnego wyniku[/b]
26 kwietnia 2014, 20:25 [cytuj]
Ten Lubor to największy filozof i przy tym dureń jakiego widziałem w internecie. Jeszcze była legenda darkwarezu tego typu - demisaison, może ktoś kojarzy. :-D
Ten Lubor to największy filozof i przy tym dureń jakiego widziałem w internecie. Jeszcze była legenda darkwarezu tego typu - demisaison, może ktoś kojarzy. :-D
26 kwietnia 2014, 21:16 [cytuj]
Skoro wyzywanie ludzi to tu rzecz akceptowalna, to radzę chociaż czytać całe wypowiedzi, a nie wyrwane z kontekstu zdania. To bardzo pomaga w byciu normalnym człowiekiem.

Ale nie wymagam aż takiego zaangażowania w myślenie.

Tutaj ciąg dalszy tej myśli:
[quote]Krytykuję takie podejście z punktu widzenia kibica, nie z punktu widzenia wyniku. Zresztą niejedna osoba związana z Realem, byli zawodnicy, działacze też widzą w tym coś przykrego, że nawet za czasów Capello Real się na swoim boisku tak nie zadekował niczym kapral w sztabie przy papierach.

Jak pisałem wcześniej nie każę nikomu tak nie grać, nie zabraniam, bo to byłaby głupota, to sport, każdy ma prawo grać jak chce, jak mu wygodniej. Ja tylko nazywam to tchórzostwem, gdy tak wielki zespół na swoim boisku, gdzie jest faworytem boi się grać do przodu i czeka na jedną, dwie kontry. I widzę też w tym pewien błąd, bo obrona Bayernu grała fatalnie w tym meczu i Real tego nie wykorzystał.

Dostrzegam jednocześnie, że 1:0 to korzystny wynik i to, że celem Realu było u siebie nie stracić. Jestem tylko zażenowany falą pochwał dla Realu za taki styl, bo robi się coraz popularniejszy i piłka na tym cierpi. Chyba, że ktoś lubi takie mecze jak te dwa pierwsze półfinały LM. Są różne gusta, w cudze nie ingeruję, swój przedstawiłem i wystarczy. I w moim guście nie jest miliard podań ja do ciebie ty do mnie, ani nie jestem wrogiem obrony, bo od niej rozpoczyna się budowę gry.

A w środowym meczu to Real był lepszy, nie Bayern.[/quote]

Ale najłatwiej wyrwać coś z kontekstu i potem na innym forum wyzywać ludzi, prawda?

Ale najłatwiej wyrwać coś z kontekstu i potem na innym forum wyzywać ludzi, prawda?
26 kwietnia 2014, 21:22 [cytuj]
I to co mogłeś napisać w dwóch zdaniach, napisałeś w 3-4 akapitach, no klasyczny filozof. :-)

Napisałeś też, że wstydziłbyś się gdyby twoja drużyna zagrała tak jak Real (czy przez styl, czy przez niewykorzystanie słabszej dyspozycji rywala - nieważne), nie oszukujmy się - nie byłoby tak.
I to co mogłeś napisać w dwóch zdaniach, napisałeś w 3-4 akapitach, no klasyczny filozof. :-)

Napisałeś też, że wstydziłbyś się gdyby twoja drużyna zagrała tak jak Real (czy przez styl, czy przez niewykorzystanie słabszej dyspozycji rywala - nieważne), nie oszukujmy się - nie byłoby tak.
26 kwietnia 2014, 21:24 [cytuj]
Nie wymagam też przeprosin mimo, że sam nikogo durniem nie nazywałem, ani przyznania się do błędu, że oceniło się wypowiedź po czymś wyrwanym z kontekstu by zmanipulować znaczenie całości. I nie obchodzi mi wmawianie mi co myślę przez kogoś, kogo w ogóle nie znam. Do tego nie potrafiącego doczytać, że nie chodzi o grę, bo Real zagrał świetnie i, jak napisałem, był tego dnia lepszy, ale o założenie i nastawienie.

Jedynie sprostowałem wydźwięk i to mi tutaj wystarczy. I tak pewnie zostanie to skasowane.
Nie wymagam też przeprosin mimo, że sam nikogo durniem nie nazywałem, ani przyznania się do błędu, że oceniło się wypowiedź po czymś wyrwanym z kontekstu by zmanipulować znaczenie całości. I nie obchodzi mi wmawianie mi co myślę przez kogoś, kogo w ogóle nie znam. Do tego nie potrafiącego doczytać, że nie chodzi o grę, bo Real zagrał świetnie i, jak napisałem, był tego dnia lepszy, ale o założenie i nastawienie.

Jedynie sprostowałem wydźwięk i to mi tutaj wystarczy. I tak pewnie zostanie to skasowane.
26 kwietnia 2014, 21:30 [cytuj]
Ty no sorry, że nie wkleiłem twoich 10 następnych postów :lol: Teraz wylatujesz z jakimś postem na następnych stronach. Uwierz mi, nie jesteś tu jakąś gwiazdą(choć w sumie może i jestes :D), że jak chce Cię zacytować to musze wklejać twoich 10 ostatnich postów.

Ale ok, wklejam cały ten post, mimo, że ten początek, który wyciąłem był troche na inny temat i nic to nie zmienia. Masz Radosławie :lol:
[code]Guardiola jest świetnym motywatorem w trakcie meczu, doskonale też reaguje na wydarzenia. To już jest tradycja, że jeśli Bayern zagra źle pierwszą połowę, to na drugą wychodzi odmieniony, ile to razy narzekano i wygrażano drużynie po 45 minucie, a po 90 nagle prowadzenie przeciwnika zmieniało się w wygraną Bayernu. Sytuacja jest prosta. Bayern musi wygrać dwiema bramkami. Nie ma co liczyć na 0 z tyłu albo na karne. Niech jadą na 2 bramkową wygraną i tyle, stać ich na to. Czuję, że jeśli Bayern awansuje do finału to będzie obrona Pucharu. Real taktyki nie zmieni, będzie dalej tchórzowsko chować się po kątach i liczyć na tę jedną długą piłkę do Ronaldo czy Garetha, zamiast podjąć walkę jak na drużynę aspirującą od lat do bycia najlepszą na globie przystało. Ich sprawa. Osobiście wstydziłbym się jako kibic Realu tego, że na swoim stadionie w Madrycie tak wielka drużyna całkowicie schowała się za podwójna gardą i nie cieszyłbym się z korzystnego wyniku, mam poczucie, że jakby Real zagrał jak na gospodarza przystało to by wygrał wyżej z tak dysponowaną wtedy obroną Bayernu. 1&#58;0 to rzecz otwarta przed meczem w Monachium. 3 dni. Dzisiaj o 21 Real gra z Osasuną, warto pośledzić formę bo nadal walka o La Ligę się toczy to gra będzie na poważnie.[/code] Zły jaaa.

Ps. Durniem nazwał Cię kibic nie Borussii Dortmund, lecz Gladbach.
Ty no sorry, że nie wkleiłem twoich 10 następnych postów :lol: Teraz wylatujesz z jakimś postem na następnych stronach. Uwierz mi, nie jesteś tu jakąś gwiazdą(choć w sumie może i jestes :D), że jak chce Cię zacytować to musze wklejać twoich 10 ostatnich postów.

Ale ok, wklejam cały ten post, mimo, że ten początek, który wyciąłem był troche na inny temat i nic to nie zmienia. Masz Radosławie :lol:
[code]Guardiola jest świetnym motywatorem w trakcie meczu, doskonale też reaguje na wydarzenia. To już jest tradycja, że jeśli Bayern zagra źle pierwszą połowę, to na drugą wychodzi odmieniony, ile to razy narzekano i wygrażano drużynie po 45 minucie, a po 90 nagle prowadzenie przeciwnika zmieniało się w wygraną Bayernu. Sytuacja jest prosta. Bayern musi wygrać dwiema bramkami. Nie ma co liczyć na 0 z tyłu albo na karne. Niech jadą na 2 bramkową wygraną i tyle, stać ich na to. Czuję, że jeśli Bayern awansuje do finału to będzie obrona Pucharu. Real taktyki nie zmieni, będzie dalej tchórzowsko chować się po kątach i liczyć na tę jedną długą piłkę do Ronaldo czy Garetha, zamiast podjąć walkę jak na drużynę aspirującą od lat do bycia najlepszą na globie przystało. Ich sprawa. Osobiście wstydziłbym się jako kibic Realu tego, że na swoim stadionie w Madrycie tak wielka drużyna całkowicie schowała się za podwójna gardą i nie cieszyłbym się z korzystnego wyniku, mam poczucie, że jakby Real zagrał jak na gospodarza przystało to by wygrał wyżej z tak dysponowaną wtedy obroną Bayernu. 1&#58;0 to rzecz otwarta przed meczem w Monachium. 3 dni. Dzisiaj o 21 Real gra z Osasuną, warto pośledzić formę bo nadal walka o La Ligę się toczy to gra będzie na poważnie.[/code] Zły jaaa.

Ps. Durniem nazwał Cię kibic nie Borussii Dortmund, lecz Gladbach.
26 kwietnia 2014, 21:32 [cytuj]
No, to już jest cały kontekst tej wypowiedzi, dziękuję. Swoją drogą nie wiem czym się w niej tak podniecać, ale to już nie moja sprawa.

Wystarczy, że już nie jest z tego kontekstu wyrwane i już wam nie spamuję na forum. Nie zajrzałbym tu gdyby nie jakiś kibic Realu co zaczął brylować na forum Bayernu i mówić co kto i gdzie co pisze.
No, to już jest cały kontekst tej wypowiedzi, dziękuję. Swoją drogą nie wiem czym się w niej tak podniecać, ale to już nie moja sprawa.

Wystarczy, że już nie jest z tego kontekstu wyrwane i już wam nie spamuję na forum. Nie zajrzałbym tu gdyby nie jakiś kibic Realu co zaczął brylować na forum Bayernu i mówić co kto i gdzie co pisze.
|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 4 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Użytkownicy online: FilipBVB, Mila , mendzi79, Piotrek652
Gości online: 53
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem