Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Najlepsze posty i komentarze z sieci
6 lutego 2013, 16:48 [cytuj]
O Lewandowskim to jeszcze zadania będą pisać do podręczników od matematyki... ;)
O Lewandowskim to jeszcze zadania będą pisać do podręczników od matematyki... ;)
1 marca 2013, 13:11 [cytuj]
Takie z onetu :P [quote] prawda jest taka, że BM w ostatnim roku się wzmocnił, zaś BVB osłabił! BM dokupił klasowych graczy do tego co miał a najsłabszych sprzedał, zaś BVB sprzedała najlepszych a dokupiła średniaków lub beztalencia jak np. Schieber. Reus to średniak nic nie wnoszący. Gundogan to 1/3 Kagawy. BVB nie mając ani jednego zamiennika klasowego, przegrał w tej edycji wiele meczy gdy grał w osłabieniu. Santana to 1/5 Subotica i 1/10 Hummelsa. Kiedy nie grał Piszczek, to obrona nie istniała. W efekcie, zła polityka władz klubu (brak klasowych zamienników) doprowadziły do tego , że BVB staje się średniakiem. Jeśli BVB sprzeda Lewandowskiego, to będzie początek końca tej drużyny. Klop mimo, iż jest zdolnym trenerem, zapomniał że nie można grać stale tym samym składem, bo go wykończy przeciążeniem - co się stało! [/quote]
4 kwietnia 2013, 12:42 [cytuj]
Komentarz na wp po remisie z Malagą. +14 głosów :lol: [quote] Lewy grał bdb, a te drewniaki wcale mu nie podawały mimo iż wiele razy był na bardzo dobrych pozycjach. Goetze dwie steki sam na sam i co drewniak jeden. Lewy to albo komuś wyłoży, albo sam sobie nusi cos wyłuskac pod brakkmą, bo nie wiem dlaczego wcale go nie widzą. na miejscu Kloppa zrąbałbym drewniaków za egoizm, a Schneider to już przeszedł sam siebie w tym egoiźmie !!! [/quote] Kim do jasnej jest "Schneider" :lol:
Kim do jasnej jest "Schneider" :lol:
4 kwietnia 2013, 13:30 [cytuj]
Mniemam, że chodziło o Schiebera :-P
Mniemam, że chodziło o Schiebera :-P
4 kwietnia 2013, 18:11 [cytuj]
Fani "Polskiej Borussi" rozwalaja :-D
Fani "Polskiej Borussi" rozwalaja :-D
10 kwietnia 2013, 07:47 [cytuj]
z weszlo:
[quote]Kibicuje BVB ale wkurwia mnie stronnicze komentowanie BVBorka, Kołtonia czy innego Ryczela gamiona tylko dlatego ze graja tam Polacy. Ogladajac mecz na CSport liczylem na duet Smoku Twaro niestety dali jakis marnych debili. Ja jestem wkurwiony, kumpel jest wkurwiony, kibice sa wkurwieni, widzowie sa wkurwieni, Malaga jest wkurwiona, wszyscy sa WKURWIENI. [/quote] to pewnie nawiazanie do: youtu.be/_6n81d3mC2A?t=1m45s
to pewnie nawiazanie do: http://youtu.be/_6n81d3mC2A?t=1m45s
9 lipca 2013, 00:14 [cytuj]
[quote]Jak dla mnie jedyne czego Lukaku mo¿e nauczyæ siê od Lewandowskiego to polskiego.[/quote]
10 lipca 2013, 12:38 [cytuj]
[quote]<IIxmgr_Vaclav> sam kiedys strzelilem gola z wolnego
<IIxmgr_Vaclav> ale za lekko kopnalem i bramkarz obronil [/quote]
10 lipca 2013, 13:12 [cytuj]
Komentarz z weszło odnośnie transferu Teveza do Juve. Mistrzostwo!
"weszlo.com" powiedział/a:
Tevez ma normalnie 29 lat...ale nie dla Juve - dla Juve ma ich 31 ^^
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
28 lipca 2013, 09:55 [cytuj]
"jeden z "kibiców" bayernu" powiedział/a:
Nie wiem skąd ta podnieta, 4 bramka z ewidentnego spalonego, Bayern grał bez kilku kluczowych graczy. Neuer, Javi Martinez, Ribery, Gotze, Basti wszedł po kontuzji...niektórym to głowa sodowa nieźle odbija.

Edit: Akurat ten komentarz pochodzi z naszej strony ;)

Edit: Akurat ten komentarz pochodzi z naszej strony ;)
28 lipca 2013, 10:07 [cytuj]
"Głowa sodowa" - gościu mnie rozwalił :lol:
"Głowa sodowa" - gościu mnie rozwalił :lol:
28 lipca 2013, 15:49 [cytuj]
"Jeden kibic Świnek" powiedział/a:
[quote="Drugi kibic świnek"]Autobus został wczoraj obrzucony butelkami przez co uszkodzona została zewnętrzna warstwa okna.
Żałośni ludzie...
I te grzyby mówią, że my i nasz klub jesteśmy chamy i buraki...[/quote]
"Kolejny ich "kibic"" powiedział/a:
Dortmund to chyba jakieś skupisko największych idiotów, patrząc po ich kibicach...
Barany.
Żałośni ludzie...
I te grzyby mówią, że my i nasz klub jesteśmy chamy i buraki...
28 lipca 2013, 22:43 [cytuj]
borussia24.pl/news/4046-borussia-zdobywca-superpucharu-niemiec

Czytajcie tego kibica bayernu :shock:
Ale to jest najlepsze :

41 fan007 , 28.07.2013 19:13

0
5
To wasze ostatnie trofeum bo Bayer wygra wszystkie trofea!
http://borussia24.pl/news/4046-borussia-zdobywca-superpucharu-niemiec

Czytajcie tego kibica bayernu :shock:
Ale to jest najlepsze :

41 fan007 , 28.07.2013 19:13

0
5
To wasze ostatnie trofeum bo Bayer wygra wszystkie trofea!
28 lipca 2013, 23:00 [cytuj]
To ta strona jeszcze nie upadła? :shock:
To ta strona jeszcze nie upadła? :shock:
29 lipca 2013, 01:25 [cytuj]
"13" powiedział/a:
[quote="Jeden kibic Świnek"][quote="Drugi kibic świnek"]Autobus został wczoraj obrzucony butelkami przez co uszkodzona została zewnętrzna warstwa okna.
Żałośni ludzie...
I te grzyby mówią, że my i nasz klub jesteśmy chamy i buraki...[/quote]
"Kolejny ich "kibic"" powiedział/a:
Dortmund to chyba jakieś skupisko największych idiotów, patrząc po ich kibicach...
Barany.
[/quote]
Akurat w tym przypadku nie ma co się dziwić takim komentarzom.. Mielismy piękny, nowy autokar klubowy, który zniszczyli Wasi kibice. Kiepskie zachowanie, dla mnie jak najbardziej buraczane i jakoś żadne wytłumaczenie tego zachowania do mnie nie może trafić. I to nie pierwsze już takie- sikanie też juz kiedyś było..

heh, zaraz będzie, że Bayern przegrał to i kibice znów się udzielac zaczeli ;-)
Żałośni ludzie...
I te grzyby mówią, że my i nasz klub jesteśmy chamy i buraki...
29 lipca 2013, 01:34 [cytuj]
Zachowanie jak najbardziej buraczane, bez dwóch zdań.
"Mia25" powiedział/a:
który zniszczyli Wasi kibice.
Poszła ponoć tylko jedna szyba, więc nie hiperbolizujmy, jednak liczy się sam fakt..
Poszła ponoć tylko jedna szyba, więc nie hiperbolizujmy, jednak liczy się sam fakt..
29 lipca 2013, 11:53 [cytuj]
Mia25, raczej chodziło mi o ocenianie wszystkich kibiców BVB na podstawie tego incydentu.
[b]Mia25[/b], raczej chodziło mi o ocenianie wszystkich kibiców BVB na podstawie tego incydentu.
29 lipca 2013, 13:06 [cytuj]
Kolejny kwiatek z pewnego satyrystycznego forum[quote]Jak zwykle trener Jurgen K. zachował się niesympatycznie. Wiedział, że Guardiola zmierza w jego kierunku, żeby mu podziękować i pogratulować za mecz a on ostentacyjnie zaczął po kolei dziękować najpierw swoim graczom i sztabowi. Niesmaczne i nieeleganckie...[/quote] Ci debile naprawdę myślą, że Klopp upadnie przed Pepem G. na kolana i że największym marzeniem Jurgena jest uściśnięcie jego dłoni, całkowicie olewając przy tym głównych aktorów widowiska, czyli naszych piłkarzy. Tak niewiele potrzeba, aby śwince żyłka pękła.
Ci debile naprawdę myślą, że Klopp upadnie przed Pepem G. na kolana i że największym marzeniem Jurgena jest uściśnięcie jego dłoni, całkowicie olewając przy tym głównych aktorów widowiska, czyli naszych piłkarzy. Tak niewiele potrzeba, aby śwince żyłka pękła.
29 lipca 2013, 13:55 [cytuj]
A to nie było tak, że Klopp najpierw cieszył się z członkami sztabu kiedy Pep na niego czekał, potem uścisnął mu dłoń i dopiero poszedł do piłkarzy? Wydaje mi się, że to tak wyglądało więc znowu tu jest gruba przesada.
A to nie było tak, że Klopp najpierw cieszył się z członkami sztabu kiedy Pep na niego czekał, potem uścisnął mu dłoń i dopiero poszedł do piłkarzy? Wydaje mi się, że to tak wyglądało więc znowu tu jest gruba przesada.
29 lipca 2013, 13:59 [cytuj]
Tak właśnie było, Guardiola musiał poczekać jakieś 5-10 sekund, potem Klopp do niego podszedł i widać było, że coś do niego mówi, prawdopodobnie właśnie przepraszał, że zmusił Pepa do czekania na niego.
Tak właśnie było, Guardiola musiał poczekać jakieś 5-10 sekund, potem Klopp do niego podszedł i widać było, że coś do niego mówi, prawdopodobnie właśnie przepraszał, że zmusił Pepa do czekania na niego.
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 4 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Użytkownicy online: rasiak, FilipBVB
Gości online: 56
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem