Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Najlepszy komentator
19 marca 2012, 18:55 [cytuj]
Dadol ten stary polsatowski Borek i Kołtoń niestety obaj obniżyli noty. Borek za bardzo patriotyczny a Kołtoń w ogóle zrobił się jakiś dziwoląg
Dadol ten stary polsatowski Borek i Kołtoń niestety obaj obniżyli noty. Borek za bardzo patriotyczny a Kołtoń w ogóle zrobił się jakiś dziwoląg
19 marca 2012, 19:08 [cytuj]
Pełna zgoda. Czas dziwnie na nich działa.
Pełna zgoda. Czas dziwnie na nich działa.
19 marca 2012, 20:30 [cytuj]
Szpakowski poza konkursem. Póżniej wziołbym pod uwagę jeszcze Borka. Natomiast jak słyszę te piłkarskie slogany i wymądrzanie się Kołtonia to wolę przełączyć kanał. Gość komentuje jakby w przeszłości był gwiazdą typu conajmniej Van Bastena.:-)
Szpakowski poza konkursem. Póżniej wziołbym pod uwagę jeszcze Borka. Natomiast jak słyszę te piłkarskie slogany i wymądrzanie się Kołtonia to wolę przełączyć kanał. Gość komentuje jakby w przeszłości był gwiazdą typu conajmniej Van Bastena.:-)
19 marca 2012, 20:39 [cytuj]
Ale historie i przypały Tomasza Hajty i tak są najlepsze hah ;p
Ale historie i przypały Tomasza Hajty i tak są najlepsze hah ;p
19 marca 2012, 21:08 [cytuj]
Tylko ze Kolton ma wiedze, ma ambicje zeby posprawdzac i ma inteligencje zeby przewidywac. To ze sie wymadrza to cecha charakteru, natomiast jako ekspert jest wg mnie jednym z najlepszych. Najlepiej za to slucha sie Ryczela, az chce sie wlaczyc ten mecz mimo tnacej transmisji, chocby dla komentarza. Szkoda ze nie komentuje LM na Polsacie. Borek to taki wykreowany przez Polsat gwiazdorek, ni to komentator, ni prezenter, na potrzeby tv jest wszystkimi naraz, przez co w zadnej kategorii nie jest wielki. Przygotowac sie jednak potrafi, czasami gada glupoty ale patrzac na caloksztalt to ujdzie. Oczywiscie Hajto jest zdecydowanym liderem, ale niestety juz nie komentuje, Szpaku to tez legenda, wiec poza konkursem. Najlepszy komentator wg mnie sposrod wszystkich to Ryczel.
Tylko ze Kolton ma wiedze, ma ambicje zeby posprawdzac i ma inteligencje zeby przewidywac. To ze sie wymadrza to cecha charakteru, natomiast jako ekspert jest wg mnie jednym z najlepszych. Najlepiej za to slucha sie Ryczela, az chce sie wlaczyc ten mecz mimo tnacej transmisji, chocby dla komentarza. Szkoda ze nie komentuje LM na Polsacie. Borek to taki wykreowany przez Polsat gwiazdorek, ni to komentator, ni prezenter, na potrzeby tv jest wszystkimi naraz, przez co w zadnej kategorii nie jest wielki. Przygotowac sie jednak potrafi, czasami gada glupoty ale patrzac na caloksztalt to ujdzie. Oczywiscie Hajto jest zdecydowanym liderem, ale niestety juz nie komentuje, Szpaku to tez legenda, wiec poza konkursem. Najlepszy komentator wg mnie sposrod wszystkich to Ryczel.
19 marca 2012, 21:14 [cytuj]
Nie zapominałbym np o Szaranowiczu i komentowaniu skoków. Gość umiał to prowadzić znakomicie.
Nie zapominałbym np o Szaranowiczu i komentowaniu skoków. Gość umiał to prowadzić znakomicie.
19 marca 2012, 21:15 [cytuj]
Oczywiście Tomek masz dużo racji i szanuje twoje zdanie, ja też poprostu tylko wyraziłem swoje. A właśnie Szaranowicz! Dobrze że mi przypomniałeś Pawel. Jego komentarz z ostatniej zimowej olimpiady srebrnych skoków Małysza to poprostu historia w stylu Janka Ciszewskiego z Wembley. Za każdym razem gdy słuchałem powtórek to łezka w oku się kręciła.
Oczywiście Tomek masz dużo racji i szanuje twoje zdanie, ja też poprostu tylko wyraziłem swoje. A właśnie Szaranowicz! Dobrze że mi przypomniałeś Pawel. Jego komentarz z ostatniej zimowej olimpiady srebrnych skoków Małysza to poprostu historia w stylu Janka Ciszewskiego z Wembley. Za każdym razem gdy słuchałem powtórek to łezka w oku się kręciła.
19 marca 2012, 21:29 [cytuj]
Tak, Szaranowicz na igrzyskach to była poezja :cry:
Tak, Szaranowicz na igrzyskach to była poezja :cry:
19 marca 2012, 21:59 [cytuj]
Jak gramy u siebie to najlepiej jakby żadnego komentatora nie było. Na wyjazdach w sumie może być Borek i Hajto. :D Najlepsi :mrgreen:

Co do skoków, wkur..ia mnie ten cały Szczęsny.
Jak gramy u siebie to najlepiej jakby żadnego komentatora nie było. Na wyjazdach w sumie może być Borek i Hajto. :D Najlepsi :mrgreen:

Co do skoków, wkur..ia mnie ten cały Szczęsny.
19 marca 2012, 22:02 [cytuj]
Borek i duet Dębiński-Białas komentujący Ligue 1 w C+ i ogolnie ekipa C+ Sport ,a także Michałowicz komentujący NBA za pasje i masę fajnych informacji wplecionych w komentarz.

Oczywiscie jeszcze Szaranowicz i Zimoch, zdzierżyć nie moge jakos Szpakowskiego Iwanowa i Koltonia i komentatorow z N-ki
Borek i duet Dębiński-Białas komentujący Ligue 1 w C+ i ogolnie ekipa C+ Sport ,a także Michałowicz komentujący NBA za pasje i masę fajnych informacji wplecionych w komentarz.

Oczywiscie jeszcze Szaranowicz i Zimoch, zdzierżyć nie moge jakos Szpakowskiego Iwanowa i Koltonia i komentatorow z N-ki
20 marca 2012, 09:07 [cytuj]
Ogólnie chyba najlepsza paka jest w canale + ale mają też Rosłonia, który im zaniża poziom.
Ogólnie chyba najlepsza paka jest w canale + ale mają też Rosłonia, który im zaniża poziom.
20 marca 2012, 09:36 [cytuj]
Pamiętam kilka lat temu były transmisje gdzieś w necie, że był mikrofon bardzo blisko trybun. To była poezja, uwielbiałem to :(
Pamiętam kilka lat temu były transmisje gdzieś w necie, że był mikrofon bardzo blisko trybun. To była poezja, uwielbiałem to :(
20 marca 2012, 11:20 [cytuj]
Takie No commentary Neo?
Takie No commentary Neo?
20 marca 2012, 11:30 [cytuj]
Mi się to kojarzy z transmisjami Adthetv dwa sezonu temu. Mikrofon zbierał tylko reakcje kibiców. Dopiero jak sezon temu BVB zrobiło się atrakcyjniejszym kąskiem dorzucają do każdego meczu komentarz.
Mi się to kojarzy z transmisjami Adthetv dwa sezonu temu. Mikrofon zbierał tylko reakcje kibiców. Dopiero jak sezon temu BVB zrobiło się atrakcyjniejszym kąskiem dorzucają do każdego meczu komentarz.
20 marca 2012, 13:39 [cytuj]
To ceniłem sobie w ES Player, że można było włączyć komentarz w dowolnym języku albo go całkiem wyłączyć i oddać się trybunom. :mrgreen:
To ceniłem sobie w ES Player, że można było włączyć komentarz w dowolnym języku albo go całkiem wyłączyć i oddać się trybunom. :mrgreen:
20 marca 2012, 14:45 [cytuj]
dadol88, mroz dokładnie tak. Wtedy się oglądało mecz na prawde przyjemnie. Sam wiesz kto przy piłce bo znasz a odgłosy z trybun budowały atmosferę. Nie słyszałeś jąkających się pseudoznawców i wszechwielbących Polaków komentatów.
[b]dadol88, mroz[/b] dokładnie tak. Wtedy się oglądało mecz na prawde przyjemnie. Sam wiesz kto przy piłce bo znasz a odgłosy z trybun budowały atmosferę. Nie słyszałeś jąkających się pseudoznawców i wszechwielbących Polaków komentatów.
20 marca 2012, 15:20 [cytuj]
Jak oglądam BVB to tak trochę jestem we własnym autystycznym świecie i nie przeszkadzają mi "żeżeżeże" , czy też "dokładnie". Musiałbym chyba komentować wiśniewski, albo kaczyński żebym był zmuszony wyłączyć dźwięk;)
Jak oglądam BVB to tak trochę jestem we własnym autystycznym świecie i nie przeszkadzają mi "żeżeżeże" , czy też "dokładnie". Musiałbym chyba komentować wiśniewski, albo kaczyński żebym był zmuszony wyłączyć dźwięk;)
20 marca 2012, 15:24 [cytuj]
Coś w tym jest, często są momenty w meczu kiedy się wyłączam i kompletnie nie zwracam uwagi na komentarz. :-P
Coś w tym jest, często są momenty w meczu kiedy się wyłączam i kompletnie nie zwracam uwagi na komentarz. :-P
20 marca 2012, 15:27 [cytuj]
Ja też tak mam, dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy aż tak się burzyli na Hajtę, kiedy jak się okazuje lepszego nie ma w Eurosporcie.
Ja też tak mam, dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy aż tak się burzyli na Hajtę, kiedy jak się okazuje lepszego nie ma w Eurosporcie.
20 marca 2012, 15:29 [cytuj]
Burzyli się bo nie znali jeszcze wtedy kałużnego;) Facet jest ewenementem, bo grać 5 lat w niemczech i nie potrafić wymawiać niemieckich nazwisk to trzeba być parapetem. Ostatnio próbował 3 razy powiedzieć gungodan i na końcu sobie odpuścił kończąc "yłyy".
Burzyli się bo nie znali jeszcze wtedy kałużnego;) Facet jest ewenementem, bo grać 5 lat w niemczech i nie potrafić wymawiać niemieckich nazwisk to trzeba być parapetem. Ostatnio próbował 3 razy powiedzieć gungodan i na końcu sobie odpuścił kończąc "yłyy".
<  1  2  3  4    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 28 24 4 0 76
2. Bayern Monachium 28 19 3 6 60
3. VfB Stuttgart 28 19 3 6 60
4. RB Lipsk 28 16 5 7 53
5. Borussia Dortmund 28 15 8 5 53
6. Eintracht Frankfurt 28 10 12 6 42
7. FC Augsburg 28 9 9 10 36
8. TSG 1899 Hoffenheim 28 10 6 12 36
9. SC Freiburg 28 10 6 12 36
10. 1. FC Heidenheim 28 8 9 11 33
11. Borussia Mönchengladbach 28 7 10 11 31
12. Werder Brema 28 8 7 13 31
13. Union Berlin 28 9 5 15 30
14. VfL Wolfsburg 28 7 7 14 28
15. VfL Bochum 28 5 11 12 26
16. FSV Mainz 28 4 11 13 23
17. 1. FC Köln 28 4 10 14 22
18. SV Darmstadt 28 2 8 18 14
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 236
2. ponczos 232
3. jasiu85 228
4. RickenZMazowsza 226
5. donpedro 223
6. johnBVB 220
7. MAKAVELI 213
8. Kasper09 208
9. mlabedz17 207
10. gieksa76 207
cała tabela
shoutbox
DziadZ
DziadZ moment temu

oj kobel

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 3 minut temu

Patrząc jak Gladbach wchodzi ostro to boję się, że przed meczem z Atleti stracimy jakiegoś zawodnika

wola
wola 4 minut temu

tam było wejście od tyłu!!!! to jest czerwona w ścięgna achillesa

DziadZ
DziadZ 4 minut temu

o weigl on w munchengladbach już mu się portugali znudziła ?

FilipSantana
FilipSantana 4 minut temu

fart

wola
wola 5 minut temu

rewanż za Hallera

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 5 minut temu

Moim zdaniem będzie VAR

TytanowyTerzic
TytanowyTerzic 5 minut temu

Może jeszcze będziemy xD

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 6 minut temu

Szczerze to będzie czerwień dla Maatsena znając sędziów

FilipSantana
FilipSantana 6 minut temu

Maatsen niech się cieszy ż dostał zółtko bo powinniśmy już grać w 10

DziadZ
DziadZ 6 minut temu

sam mu nogę wsadził pod buta

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 6 minut temu

Sabitzer jest pomocnikiem a gość stoi pod polem karnym gladbach i nawet ani razu nie pokazał się do gry

DziadZ
DziadZ 7 minut temu

to powinna być zółta dla ozcana dla mnie

DziadZ
DziadZ 8 minut temu

przychodzi okres fajnej gry a potem tragedia i tak na zmiane

DziadZ
DziadZ 8 minut temu

boże ci nasi defensywni pomocnicy to ich forma to jedna wilka sinucoida

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 8 minut temu

Sabitzer gra raptem 10 minut a już mi działa na nerwy

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 9 minut temu

Ozcan

DziadZ
DziadZ 9 minut temu

który z naszych podał do plea ?

FilipSantana
FilipSantana 9 minut temu

ale to jest przykre że mamy taką bide z nędzą na 6

DziadZ
DziadZ 10 minut temu

kto tam podał do ple ?

FilipSantana
FilipSantana 10 minut temu

Dobra Ozcan jest jednak słabszy od Cana

Kibic99
Kibic99 11 minut temu

Haller zjebał mi kupon bo miał oddać 2 strzały

TytanowyTerzic
TytanowyTerzic 12 minut temu

Sprzedajmy tego Hallera błagam :D

FilipSantana
FilipSantana 13 minut temu

to se haller pogral xd

Kibic99
Kibic99 25 minut temu

Ktoś wie czemu niema znowu Duranvilla?

FilipSantana
FilipSantana 29 minut temu

Jedno jest pewne, jeżeli odpadnie i Borussia i Bayern lub sam Bayern to szanse na 5 miejsce dla BL są praktycznie zerowe

wola
wola 31 minut temu

ja w tych meczach nie postawiłbym raczej ani na Arsenal , ani na West Ham

FilipSantana
FilipSantana 32 minut temu

Wola, zdecydowanie nie skreślałbym jeszcze Arsenalu, dla mnie osobiście są małym faworytem mimo meczu wyjazdowego na Allianz

FilipSantana
FilipSantana 34 minut temu

Najważniejsze dwa mecze w kontekście 5 miejsca dla BL do LM to Bayern vs Arsenal i Leverkusen vs West Ham bo to są dwa bezpośrednie niemiecko-angielskie starcia, dopiero potem jest BVB z Atletico

wola
wola 39 minut temu

a odpadnięcie drużyn angielskich jest prawie na 100% MC z RM 50/50

statystyki
Użytkownicy online: Janowarus, tojakacper
Gości online: 34
Zarejestrowanych użytkowników: 9979
Ostatnio zarejestrowany: wienio
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem