Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Skoki narciarskie
19 stycznia 2014, 11:16 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
No tak, ale 5. to rezerwowy chyba, nie?
Zgadza się, sądziłem że piszesz o zawodnikach w kontekście wylotu na IO, a nie samego startu.
"Polo" powiedział/a:
pięciu chyba bierze udział w kwalifikacjach to konkursu indywidualnego, ale mogę się mylić
W kwalifikacjach udział może wziąć czterech zawodników z danego kraju - [URL=skijumping.pl/pokaz.php?show=pokaz_zasady&id=46]zasady[/URL]
Zgadza się, sądziłem że piszesz o zawodnikach w kontekście wylotu na IO, a nie samego startu.
[quote="Polo"]pięciu chyba bierze udział w kwalifikacjach to konkursu indywidualnego, ale mogę się mylić
19 stycznia 2014, 12:35 [cytuj]
Jedzie 5ciu i wszystko decyduje się na miejscu. To, że 4 jest pewna, to wiadomo.
Jedzie 5ciu i wszystko decyduje się na miejscu. To, że 4 jest pewna, to wiadomo.
19 stycznia 2014, 16:20 [cytuj]
Ten konkurs to jakas parodia juz dawno powinni to odwolac. :roll:
19 stycznia 2014, 16:23 [cytuj]
będzie śmiesznie jak powiedzą, że druga seria się odbędzie :mrgreen:
będzie śmiesznie jak powiedzą, że druga seria się odbędzie :mrgreen:
19 stycznia 2014, 16:24 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Też tak uważam. Nie ma zimy, śnieg dowożą, za to wiatru pod dostatkiem.
Też tak uważam. Nie ma zimy, śnieg dowożą, za to wiatru pod dostatkiem.
19 stycznia 2014, 16:44 [cytuj]
Ten na końcu to chyba sobie pomylił terminy, prima aprilis nie dzisiaj :mrgreen: 86 metrów!
Ten na końcu to chyba sobie pomylił terminy, prima aprilis nie dzisiaj :mrgreen: 86 metrów!
19 stycznia 2014, 22:09 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
[quote]będzie śmiesznie jak powiedzą, że druga seria się odbędzie :mrgreen:[/quote] No panowie byłem na tym konkursie i przyznam, że było śmiesznie, szczególnie stanie w tym deszczu bez żadnego okrycia głowy (tu już moja głupota), to wprost ubaw po pachy :mrgreen: .

Informacja o rozegraniu II serii... :lol: I ten zbiorowy rechot kiedy okazało się, że jednak nic z tego :lol: . Dla ciekawskich - gwizdy też były.

Chyba najgorszy zakopiański konkurs od wielu lat, a czynników na to się złożyło kilka, począwszy od pogody, a skończywszy na chwilami wręcz irracjonalnych decyzjach.
[quote]będzie śmiesznie jak powiedzą, że druga seria się odbędzie :mrgreen:
19 stycznia 2014, 22:15 [cytuj]
Smieszyly mnie tylko gwizdy jak na belce byl Diethart czy Wellinger. Jakby to dotyczylo Stocha ze powtorka to Hofera by mieli ochote na rekach nosic. :] Takie to spoleczenstwo juz jest, pewnie jakby wygral Niemiec/Austriak to bylyby gwizdy na hymnie ;p
Smieszyly mnie tylko gwizdy jak na belce byl Diethart czy Wellinger. Jakby to dotyczylo Stocha ze powtorka to Hofera by mieli ochote na rekach nosic. :] Takie to spoleczenstwo juz jest, pewnie jakby wygral Niemiec/Austriak to bylyby gwizdy na hymnie ;p
19 stycznia 2014, 22:31 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Smieszyly mnie tylko gwizdy jak na belce byl Diethart czy Wellinger.
Mnie to niestety nie śmieszyło :-/ .
"zizu" powiedział/a:
Jakby to dotyczylo Stocha ze powtorka to Hofera by mieli ochote na rekach nosic. :]
To samo pomyślałem.
Mnie to niestety nie śmieszyło :-/ .
[quote="zizu"]Jakby to dotyczylo Stocha ze powtorka to Hofera by mieli ochote na rekach nosic. :]
20 stycznia 2014, 00:13 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
E tam od razu parodia. Oni szli na rekord bo pierwsza seria trwała zaledwie 2 godziny i 45 minut!
E tam od razu parodia. Oni szli na rekord bo pierwsza seria trwała zaledwie 2 godziny i 45 minut!
21 stycznia 2014, 18:35 [cytuj]
Kompromitacja w wykonaniu Murańki i jego ojca.

eurosport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/krzysztof-muranka-o-skladzie-skoczkow-na-soczi-to-jest-zelazna-grupa-trenera-kruczka/d8m9w
Kompromitacja w wykonaniu Murańki i jego ojca.

http://eurosport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/krzysztof-muranka-o-skladzie-skoczkow-na-soczi-to-jest-zelazna-grupa-trenera-kruczka/d8m9w
21 stycznia 2014, 18:40 [cytuj]
Bardziej w wykonaniu ojca. Pewnie tata to jego menadżer ?
zamiast mu pomagać to on mu szkodzi, bo takie gadanie nic dobrego nie wniesie
Bardziej w wykonaniu ojca. Pewnie tata to jego menadżer ?
zamiast mu pomagać to on mu szkodzi, bo takie gadanie nic dobrego nie wniesie
21 stycznia 2014, 19:19 [cytuj]
Ojciec to raz, a dwa - Klimek to nierozgarnięty gówniarz jeszcze!

Oto tekst na FB:

Ups tekst został skasowany :D Ale Klimek napisał coś w stylu ''Po dzisiejszym dniu nie wiem czy warto dalej trenować w pocie czola na treningach''.

A ojciec mówił że Klimuś zawsze wychodzi gdy ojciec porusza temat Soczi. Żałosne zachowanie młodego, straciłem do niego cały respekt.
Ojciec to raz, a dwa - Klimek to nierozgarnięty gówniarz jeszcze!

Oto tekst na FB:

Ups tekst został skasowany :D Ale Klimek napisał coś w stylu ''Po dzisiejszym dniu nie wiem czy warto dalej trenować w pocie czola na treningach''.

A ojciec mówił że Klimuś zawsze wychodzi gdy ojciec porusza temat Soczi. Żałosne zachowanie młodego, straciłem do niego cały respekt.
21 stycznia 2014, 19:27 [cytuj]
Nie zbyt mądrze się zachowuje, ale też bym nie przesadzał. Rozumiem, że może być zawiedziony i ten tekst z FB gdzieś napisany niepotrzebnie w nerwach, zresztą został usunięty. Jakby tak dobrze się zastanowić to może i on powinien znaleźć się w kadrze w miejsce Kubackiego. W sumie Kubacki to jedynie oddał ze 3 dobre skoki na Wielkiej Krokwi, a ostatnio to nie prezentował zbyt wysokiego poziomu... Na pewno jednak te zachowanie Klimka nie powinno wyjść do mediów, a jego ojciec tylko mu szkodzi tym gadaniem, bo z tą żelazną drużyną to trochę przesadził.
Nie zbyt mądrze się zachowuje, ale też bym nie przesadzał. Rozumiem, że może być zawiedziony i ten tekst z FB gdzieś napisany niepotrzebnie w nerwach, zresztą został usunięty. Jakby tak dobrze się zastanowić to może i on powinien znaleźć się w kadrze w miejsce Kubackiego. W sumie Kubacki to jedynie oddał ze 3 dobre skoki na Wielkiej Krokwi, a ostatnio to nie prezentował zbyt wysokiego poziomu... Na pewno jednak te zachowanie Klimka nie powinno wyjść do mediów, a jego ojciec tylko mu szkodzi tym gadaniem, bo z tą żelazną drużyną to trochę przesadził.
21 stycznia 2014, 20:13 [cytuj]
A to nie jest tak, że w konkursie indywidualnym można wystawić czterech, w drużynie co oczywiste też czterech, a ten piąty jest tylko rezerwowym?

Klemens ma prawo być wkurzony, bo to w końcu trochę jeszcze dzieciak i ambicja mu się wylewa uszami. Czasem to daje korzyści, a czasem psuje sprawę...

Natomiast takich "tatusiów" jak Murańka senior nie trawię. Może i intencje mają dobre, ale sieją taki ferment, że wokół ich dzieci się tworzy zupełnie niepotrzebny ciężki klimat.
A to nie jest tak, że w konkursie indywidualnym można wystawić czterech, w drużynie co oczywiste też czterech, a ten piąty jest tylko rezerwowym?

Klemens ma prawo być wkurzony, bo to w końcu trochę jeszcze dzieciak i ambicja mu się wylewa uszami. Czasem to daje korzyści, a czasem psuje sprawę...

Natomiast takich "tatusiów" jak Murańka senior nie trawię. Może i intencje mają dobre, ale sieją taki ferment, że wokół ich dzieci się tworzy zupełnie niepotrzebny ciężki klimat.
<  1  2  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 27 20 4 3 64
2. RB Lipsk 27 17 6 4 57
3. VfL Wolfsburg 27 15 9 3 54
4. Eintracht Frankfurt 27 13 11 3 50
5. Borussia Dortmund 27 13 4 10 43
6. Bayer 04 Leverkusen 27 12 7 8 43
7. Union Berlin 27 9 12 6 39
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 381
2. ewerthon 369
3. Michael_BvB 366
4. arturborussen 366
5. DSTmazur 363
6. jasiu85 360
7. Grzes2603 357
cała tabela

shoutbox

JuloBVB
JuloBVB 6 minut temu

Zgadzam się Kuba

Kuba726
Kuba726 33 minut temu

Gramy*

Kuba726
Kuba726 33 minut temu

Odnośnie Wolfsburga z Bayernem stracą punkty na pewno podobnie z Lipskiem. Teraz kwestia co my zagramy w meczu bezpośrednim.Na jesieni 2:0 w miarę pewnie do tego spotkania z pewnością wróci Jadon a z nim w składzie gram inny futbol w ofensywie.Oczywiscie to wszystko życzenia i nasze nadzieje ale tak naprawdę cóż nam innego pozostało?

JuloBVB
JuloBVB godzinę temu

Bayern to mimo wszystko Bayern, oni po meczu z PSG Jeśliby nie przeszli dalej co jest najbardziej prawdopodobne to postawią wszystko na ligę i na pewno w Wolfsburgu zagrają o 3 punkty najlepszym możliwym składem

jasiu85
jasiu85 2 godzin temu

Terminarz VFL Wolfsburg - Bayern (D) - jak poprawią skuteczność (wczoraj mimo trzech bramek razili nieskutecznością) to może nie pewne zwycięstwo ale wygrana nad zdziesiątkowanym Bayernem, który będzie miał w nogach mecz z PSG; - Stuttgart (W) - pewne 3 punkty - BVB (D) - wygrana/remis - Union (D) - pewne 3 punkty - Lipsk (W) - tutaj każdy wynik jest możliwy - Mainz (D) - pewne 3 punkty Nie jestem optymistą.

Pingas
Pingas Dzisiaj, 03:33

Patrząc na terminarz Wolfsburga, szanse na LM nadal są

F1066
F1066 Wczoraj, 23:40

t-online.de/sport/fussball/bundesliga/id_89820916/bvb-polizeieinsatz-bei-youssoufa-moukoko.html

F1066
F1066 Wczoraj, 22:55

A wracajac do opcji Boateng-a, chyba bylo na SB, moze akurat Schulz sie obudzi? Schrank w wsparciu, Boateng i Hummels znaja sie nie tylko z BL. Tylko q musza chciec w kupie grac. A w kupie podobno sila, ale smierdzi tez.

F1066
F1066 Wczoraj, 22:43

- no i buda Knauffa, rewelacyjne raczej podanie, ale rzucimy se lacha:))))

F1066
F1066 Wczoraj, 22:40

Moze nie mial szala? Niektorzy kibice po dwa w Fwelcie kupuja :)

F1066
F1066 Wczoraj, 22:38

Moze grypke zlapal?

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:35

Poza tym "rewelacyjnym" rekordem niczym szczególnym w tym meczu się nie wykazał.

F1066
F1066 Wczoraj, 22:30

Erling z nowym rekordem, 36,02 kmh. -Damit übertraf Haaland alle bisher in dieser Saison aufgestellten Bestleistungen. Auf den Plätzen folgen Marcus Thuram (35,97 km/h, Borussia Mönchengladbach), Alphonso Davies (35,95 km/h, Bayern München), Kingsley Coman (35,68 km/h, Bayern München) und Rabbi Matondo (35,66 km/h, vom FC Schalke 04 an Stoke City ausgeliehen).

F1066
F1066 Wczoraj, 21:54

weltfussball.de/news/_n4420658_/bvb-gibt-update-zu-hummels-und-reus/

F1066
F1066 Wczoraj, 21:33

Ale nabijac sie to chyba lubisz:)

konop
konop Wczoraj, 21:27

ja dzisiaj na grand national wyciagnalem 60 funtów :>

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 21:26

F1066 szkoda mi czasu na takie "zabawy"

F1066
F1066 Wczoraj, 21:15

Raz na bwin zagralem gotowy Schein, zmienilem tylko wynik so4-BVB, to byl sezon kiedy mloty Schale minuty w graci trzymali, zarobilem wtedy 2700

Kibic99
Kibic99 Wczoraj, 21:14

Ja twierdzę że jak wygramy wszystko zagramy w LM

F1066
F1066 Wczoraj, 21:11

Z automatu? Jest taka opcja?

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 21:09

Apropo naszego typera, to gdybym obstawiał niektóre mecze BVB tak jak przewidywałem, a nie z automatu dając na nasze zwycięstwo, to dziś lokata byłaby lepsza...

F1066
F1066 Wczoraj, 21:06

Nic to, szkoda!!!!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:04

Niedawno tlumaczyles sie inaczej. Brakiem czasu ???

F1066
F1066 Wczoraj, 21:03

Nintendo ?

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 21:01

F1066 nie gram w typerach. Podobnie jak w inne odmiany Hazarda.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:54

Przyznajac sie, nie liczylem na 3pkt. Ale w typerku obstawilem 1:2. a tak na marginesie, Pawelinho moze zagrasz w typerka? Jestem pewiem, ze wreszcie nie bede ostatni :)

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 20:53

powinniscie grać w lotto skoro z was tacy marzyciele i optymisci :D

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 20:53

pozdrawiam tych co mimo zwyciestwa wierza w lm.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:48

Ci kibice nawet nie podziekuja :)

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 20:46

Chciałbym pozdrowić tych kibiców bvb którzy mówili ,że dzisiaj nie wygrają. Fakt to nie był jakiś świetny mecz w ich wykonaniu ,ale nigdy nie można skreślać wszystkiego przed pierwszym gwizdkiem .

statystyki

Użytkownicy online: malizna, Szegii, KOazker, aguero82, mgrBezi, IT, 123456789
Gości online: 64
Zarejestrowanych użytkowników: 9073
Ostatnio zarejestrowany: JuloBVB

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem