Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Twoje hobby
24 stycznia 2013, 18:08 [cytuj]
Co do filmów to polecam the soviet story youtube.com/watch?v=LZCDjCfsJes
Co do filmów to polecam the soviet story http://www.youtube.com/watch?v=LZCDjCfsJes
24 stycznia 2013, 21:51 [cytuj]
Dzięki Kamila, obejrzałem ten film i chociaż widziałem wiele podobnych dokumentów to zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Brak mi słów żeby opisać uczucia jakie miałem oglądąc ten dokument. Powiem jedno - gdybym miał ruska pod ręką 5 minut po obejrzeniu tego filmu to źle by się to dla niego skończyło. Śmiem twierdzić że gdyby nie oni, gdyby Polska znalazłaby się po wojnie w tej drugiej strefie wpływów to dzisiaj bylibyśmy na poziomie gospodarczym Francji.
Dzięki Kamila, obejrzałem ten film i chociaż widziałem wiele podobnych dokumentów to zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Brak mi słów żeby opisać uczucia jakie miałem oglądąc ten dokument. Powiem jedno - gdybym miał ruska pod ręką 5 minut po obejrzeniu tego filmu to źle by się to dla niego skończyło. Śmiem twierdzić że gdyby nie oni, gdyby Polska znalazłaby się po wojnie w tej drugiej strefie wpływów to dzisiaj bylibyśmy na poziomie gospodarczym Francji.
24 stycznia 2013, 22:06 [cytuj]
Lexy to nie jest odkryciem ;-) Pozwole sobie zacytować tekst pewnej piosenki - "Zapomniani Bohaterowie" [quote][...]
i że zachód oddał Słowian Sowietom!
a teraz na zachodzie krzywo na nas patrzą,
a to ich wina że trzeba emigrować za pracą.[/quote]
24 stycznia 2013, 22:11 [cytuj]
Wiem że to nie jest żadne odkrycie i sam sobie od dawna zdaję z tego sprawę ale po obejrzeniu tego po prostu w człowieku wzbiera złość. Na Angoli , Amerykanów, Rusków ... ehhh , szkoda gadać.
Wiem że to nie jest żadne odkrycie i sam sobie od dawna zdaję z tego sprawę ale po obejrzeniu tego po prostu w człowieku wzbiera złość. Na Angoli , Amerykanów, Rusków ... ehhh , szkoda gadać.
24 stycznia 2013, 22:29 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
moje okolice (Świnouśjcie) to raj pod tym względem - forty z XIX wieku z czasów wojny Prusko-Francuskiej, umocnienia nadmorskie , wieża Goeben , podziemne tunele kolejki wąskotorowej, wyrzutnia V-3, baza U-Boot'ów, blisko do poligonu doświadczalnego Rzeszy w Peenemunde. Aż się łezka w oku kręci jak się za gnoja po lesie z amunicją biegało :-D
Świnoujście - mój ulubiony kurort nadmorski w Polsce, jestem co roku, fort Anioła i Zachodni znam, w Peenemuende też byłem - super sprawa, co do podziemnych tuneli to na MRU jest ok 30 km z kolejką podziemną dostępne dla zwiedzających, taka niemiecka linia maginota na wschodzie, polecam, tak samo w Gorach Sowich - kompleks osówka - miasto wykute w skałach, fabryki, magazyny, sztolnie. Ponadto na MRU można zagrać w Paintball - różne scenariusze min. z bitwy Stalingradzkiej - szturm/obrona fabryki traktorów Krasnyj Oktiabr, 4 broni, 10 atakuje.
Świnoujście - mój ulubiony kurort nadmorski w Polsce, jestem co roku, fort Anioła i Zachodni znam, w Peenemuende też byłem - super sprawa, co do podziemnych tuneli to na MRU jest ok 30 km z kolejką podziemną dostępne dla zwiedzających, taka niemiecka linia maginota na wschodzie, polecam, tak samo w Gorach Sowich - kompleks osówka - miasto wykute w skałach, fabryki, magazyny, sztolnie. Ponadto na MRU można zagrać w Paintball - różne scenariusze min. z bitwy Stalingradzkiej - szturm/obrona fabryki traktorów Krasnyj Oktiabr, 4 broni, 10 atakuje.
24 stycznia 2013, 22:47 [cytuj]
W takim razie odezwij się jak następnym razem będziesz, może akurat też będę w domu to się ustawimy na browarka :-) a te forty to ja jeszcze pamiętam kiedy stały na dziko porośnięte drzewami, ja mieszkam po tej stronie gdzie jest Fort Gerharda, sam tam nosiłem niektóre eksponaty (głowice od pocisków do FLAK'ów 105 mm i Panzerfausta :-D)
W takim razie odezwij się jak następnym razem będziesz, może akurat też będę w domu to się ustawimy na browarka :-) a te forty to ja jeszcze pamiętam kiedy stały na dziko porośnięte drzewami, ja mieszkam po tej stronie gdzie jest Fort Gerharda, sam tam nosiłem niektóre eksponaty (głowice od pocisków do FLAK'ów 105 mm i Panzerfausta :-D)
24 stycznia 2013, 22:57 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
W takim razie odezwij się jak następnym razem będziesz, może akurat też będę w domu to się ustawimy na browarka
Na 100 % będę w Lipcu, ale kiedy dokładnie to jeszcze nie wiem, przyjdzie lato wrócimy do tematu. Fort Anioła jest konkretny, pokaźna kolekcja broni od rakiet balistycznych po broń ręczną - radziecką, polską i niemiecką, no i stacja radarowa - zrujnowana ale widok z góry kozacki. A no i plaże w Świnoujściu są bezkonkurencyjne, Międzyzdroje się nie umywa :D bardzo lubię Twoje miasto hehe.
Na 100 % będę w Lipcu, ale kiedy dokładnie to jeszcze nie wiem, przyjdzie lato wrócimy do tematu. Fort Anioła jest konkretny, pokaźna kolekcja broni od rakiet balistycznych po broń ręczną - radziecką, polską i niemiecką, no i stacja radarowa - zrujnowana ale widok z góry kozacki. A no i plaże w Świnoujściu są bezkonkurencyjne, Międzyzdroje się nie umywa :D bardzo lubię Twoje miasto hehe.
24 stycznia 2013, 23:11 [cytuj]
No to w porządku , będziemy w kontakcie , ja również powinienem być wtedy w Polsce o ile jakiejś roboty nie dorwę w Londynie :-)
Jest kilka miejsc którę mogę Ci polecić w naszej okolice o których mało ludzie wie jak np.
szczecin.lasy.gov.pl/web/miedzyzdroje/goeben

Co do plaży to jest najszersza i najlepsza w Polsce, szkoda że po mojej stronie ją zniszczyli przez budowę Gazoportu ;-/ kaczka jedna wredna ...
No to w porządku , będziemy w kontakcie , ja również powinienem być wtedy w Polsce o ile jakiejś roboty nie dorwę w Londynie :-)
Jest kilka miejsc którę mogę Ci polecić w naszej okolice o których mało ludzie wie jak np.
http://www.szczecin.lasy.gov.pl/web/miedzyzdroje/goeben

Co do plaży to jest najszersza i najlepsza w Polsce, szkoda że po mojej stronie ją zniszczyli przez budowę Gazoportu ;-/ kaczka jedna wredna ...
24 stycznia 2013, 23:19 [cytuj]
O widzisz, tam nie byłem, dzięki za info.
O widzisz, tam nie byłem, dzięki za info.
24 stycznia 2013, 23:37 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
Nie ma co się złościć na Brytoli, Franzuzów czy tym bardziej Ruskich. To co się stało w 1939 to tylko i wyłącznie efekt polityki zagranicznej ministra Becka, który żył złudzeniami mocarstwowości Polski. Każdy wiedział w tamtym czasie, że gwarancje Brytyjskie dla polski z 1.04.1939 są obietnicą bez pokrycia, Anglia nie miała środków do udzielenia militarnej pomocy Polsce na wypadek inwazji Hitlera, ba do tej daty Hitller nie planował inwazji na Polskę, ale na Francję. Gdańsk i autostrada przez Korytarz to nie przyczyna wojny ale element gry dyplomatycznej. Niemcy oczekiwali od polski podpisania paktu antykomiternowskiego i sojuszu wojskowego z Polską, żeby mieć zabezpieczone tyły do ataku na Francję. Podpisując układ z Angolami Beck dał się rozegrać jak dziecko - skutkiem sojuszu z Anglią i Francją był wrzesien 1939 - po prostu Niemcy mając wroga na zachodzie (Francja) i na Wschodzie (Polska) zaatakowali najpierw słabszego oraz dogadali się z Sowietami, żeby mieć bezpieczne tyły przed atakiem na Francję - skoro Polska nie chce, to trudno, Stalin wchodzi jak w dym.
Nie ma co się złościć na Brytoli, Franzuzów czy tym bardziej Ruskich. To co się stało w 1939 to tylko i wyłącznie efekt polityki zagranicznej ministra Becka, który żył złudzeniami mocarstwowości Polski. Każdy wiedział w tamtym czasie, że gwarancje Brytyjskie dla polski z 1.04.1939 są obietnicą bez pokrycia, Anglia nie miała środków do udzielenia militarnej pomocy Polsce na wypadek inwazji Hitlera, ba do tej daty Hitller nie planował inwazji na Polskę, ale na Francję. Gdańsk i autostrada przez Korytarz to nie przyczyna wojny ale element gry dyplomatycznej. Niemcy oczekiwali od polski podpisania paktu antykomiternowskiego i sojuszu wojskowego z Polską, żeby mieć zabezpieczone tyły do ataku na Francję. Podpisując układ z Angolami Beck dał się rozegrać jak dziecko - skutkiem sojuszu z Anglią i Francją był wrzesien 1939 - po prostu Niemcy mając wroga na zachodzie (Francja) i na Wschodzie (Polska) zaatakowali najpierw słabszego oraz dogadali się z Sowietami, żeby mieć bezpieczne tyły przed atakiem na Francję - skoro Polska nie chce, to trudno, Stalin wchodzi jak w dym.
26 stycznia 2013, 09:55 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
Co ciekawe Lexy mimu wielu próśb TVP początkowo nie chciało go pokazać, a kiedy już się zgodzili to został pokazany raz w środku nocy w wakacje. Wiem, że moje liceum chciało za jakąś tam opłatą kupić od nich zezwolenie na pokazywanie tego filmu na lekcjach to się nie zgodzili. Cóż po reformie nauczania za kilka lat wykształcone zostanie pokolenie historycznych idiotów. Obecnie klasy od rocznika 96 które nie są klasami humanistycznym uczą się historii w modułach np. rodzina, uzbrojenie, społeczeństwo
Co ciekawe Lexy mimu wielu próśb TVP początkowo nie chciało go pokazać, a kiedy już się zgodzili to został pokazany raz w środku nocy w wakacje. Wiem, że moje liceum chciało za jakąś tam opłatą kupić od nich zezwolenie na pokazywanie tego filmu na lekcjach to się nie zgodzili. Cóż po reformie nauczania za kilka lat wykształcone zostanie pokolenie historycznych idiotów. Obecnie klasy od rocznika 96 które nie są klasami humanistycznym uczą się historii w modułach np. rodzina, uzbrojenie, społeczeństwo
6 lutego 2013, 02:07 [cytuj]
Moje małe hobby, czapki:D

imageshack.us/scaled/landing/210/zdjcie0094h.jpg" alt="imageshack.us/scaled/landing/210/zdjcie0094h.jpg" width="98%">

Moja mała kolekcja:D
Moje małe hobby, czapki:D

[img]http://imageshack.us/scaled/landing/210/zdjcie0094h.jpg[/img]

Moja mała kolekcja:D
18 marca 2013, 14:29 [cytuj]
To może i ja coś napiszę ;)

1. Z racji mojego zamiłowania do hokeja (od roku 2004) zbieram krążki hokejowe :D Niektórym może się to wydawać dziwne, ale dla mnie to mega frajda, kiedy mogę sobie zabrać krążek z danego lodowiska w Polsce, ale najwięcej jednak mam ich z tyskiego lodowiska ;)

2. Uwielbiam kolekcjonować autografy skoczków i skoczkiń narciarskich ;)

3. Kino skandynawskie. Uwielbiam... Dla mnie są jedyne w swoim rodzaju. Właśnie planuję się wybrać na "Jagten" z Madsem Mikkelsenem ;)

4. Muzyka - można by powiedzieć, że jest dla mnie wszystkim. Najdłużej chyba słucham Rammsteina i OOMPH!.

5. Języki obce - nie wiem czy mam takie szczęście, czy to jakaś klątwa, ale łapię je jak dzieci zarazki :D I lubię to przede wszystkim :)

I teraz uwaga:

6. Lubię grzebać przy samochodach, kiedy tylko mam taką możliwość :D Co tam, że paznokcie się połamią ;))
To może i ja coś napiszę ;)

1. Z racji mojego zamiłowania do hokeja (od roku 2004) zbieram krążki hokejowe :D Niektórym może się to wydawać dziwne, ale dla mnie to mega frajda, kiedy mogę sobie zabrać krążek z danego lodowiska w Polsce, ale najwięcej jednak mam ich z tyskiego lodowiska ;)

2. Uwielbiam kolekcjonować autografy skoczków i skoczkiń narciarskich ;)

3. Kino skandynawskie. Uwielbiam... Dla mnie są jedyne w swoim rodzaju. Właśnie planuję się wybrać na "Jagten" z Madsem Mikkelsenem ;)

4. Muzyka - można by powiedzieć, że jest dla mnie wszystkim. Najdłużej chyba słucham Rammsteina i OOMPH!.

5. Języki obce - nie wiem czy mam takie szczęście, czy to jakaś klątwa, ale łapię je jak dzieci zarazki :D I lubię to przede wszystkim :)

I teraz uwaga:

6. Lubię grzebać przy samochodach, kiedy tylko mam taką możliwość :D Co tam, że paznokcie się połamią ;))
19 marca 2013, 13:40 [cytuj]
Bastuś, jak masz Passata to nie :D Za dużo rozkopywania :D
[b]Bastuś[/b], jak masz Passata to nie :D Za dużo rozkopywania :D
25 marca 2013, 19:04 [cytuj]
Syndfullhet zakładam , że to o Passacie to do mnie bo Bastuś tutaj się nie wypowiadał. Jeszcze go nie mam ale z doświadczenia wiem, że grzebanie w niemieckich silnikach jest przyjemne bo jest w nich wszystko porządnie zamontowane. Potem jest tylko trochę wysiłku żeby to zmontować równie dobrze.
Syndfullhet zakładam , że to o Passacie to do mnie bo Bastuś tutaj się nie wypowiadał. Jeszcze go nie mam ale z doświadczenia wiem, że grzebanie w niemieckich silnikach jest przyjemne bo jest w nich wszystko porządnie zamontowane. Potem jest tylko trochę wysiłku żeby to zmontować równie dobrze.
26 marca 2013, 13:40 [cytuj]
Basketgkw, Nie schlebiaj sobie:P do mnie było, tylko że mój post wygasł.
[b]Basketgkw[/b], Nie schlebiaj sobie:P do mnie było, tylko że mój post wygasł.
17 grudnia 2013, 17:18 [cytuj]
Moze nie bardzo pasuje temat do dzialu, ale lepszego chyba tez nie ma.

Wie ktos z was o co chodzi z FM Group?
Nie initeresuja mnie tutaj opinie osob "tak mi sie wydaje", tylko tych co cos wiedza.
Sporo ludzi sie tym zainteresowalo, a ja po prostu chcialbym wiedziec o co biega.
Z tego co wiem, to nie tylko dystrybucja.
Moze nie bardzo pasuje temat do dzialu, ale lepszego chyba tez nie ma.

Wie ktos z was o co chodzi z FM Group?
Nie initeresuja mnie tutaj opinie osob "tak mi sie wydaje", tylko tych co cos wiedza.
Sporo ludzi sie tym zainteresowalo, a ja po prostu chcialbym wiedziec o co biega.
Z tego co wiem, to nie tylko dystrybucja.
17 grudnia 2013, 17:27 [cytuj]
Mój kumpel się tam zarejestrował myśląc, że zbije kokosy. Do dziś pytam go gdzie są jego dolary xD
Jeżeli chcesz być aktywnym 'dystrybutorem' to kumple mojego kumpla podobno koszą za to hajs. Szczególnie jak znajdziesz sobie kogoś, kto będzie "pod tobą" w piramidce. Wiem, nie są to informacje najpewniejsze. Ale jeśli nie zamierzasz się w to zaangażować jakoś bardziej tak czasowo, lub po prostu nie będziesz miał rynku zbytu to kupisz jakieś ich tam próbki i tyle z tego interesu będziesz miał :)

Jeśli chodzi o sam asortyment grupy to raczej ciężko znaleźć coś fajnego.
Mój kumpel się tam zarejestrował myśląc, że zbije kokosy. Do dziś pytam go gdzie są jego dolary xD
Jeżeli chcesz być aktywnym 'dystrybutorem' to kumple mojego kumpla podobno koszą za to hajs. Szczególnie jak znajdziesz sobie kogoś, kto będzie "pod tobą" w piramidce. Wiem, nie są to informacje najpewniejsze. Ale jeśli nie zamierzasz się w to zaangażować jakoś bardziej tak czasowo, lub po prostu nie będziesz miał rynku zbytu to kupisz jakieś ich tam próbki i tyle z tego interesu będziesz miał :)

Jeśli chodzi o sam asortyment grupy to raczej ciężko znaleźć coś fajnego.
17 grudnia 2013, 17:34 [cytuj]
"divide" powiedział/a:
Je¿eli chcesz byæ aktywnym 'dystrybutorem' to kumple mojego kumpla podobno kosz± za to hajs.
Ja wlasnie slyszalem, ze bardziej oplaca sie byc kims wyzej, aczkolwiek nie bardzo rozumiem na czym polega zarobek, tzn wydaje mi sie ze z samej sprzedazy ciezko utrzymac tyle osob? Wiekszosc przeciez idzie na sama gore, gdzies przeczytalem ze 43% do dystrybutora (albo podzial z tym nad nim?).

Ciekawi mnie tez o co chodzi z awansami, tzn ktos mi powiedzial ze juz sie nie bedzie bawil w takie rzeczy i zostaje jakims partnerem biznesowym, a z sama sprzedaza i tak nie ma nic wspolnego.
No i o co chodzi z tym, co ludzie mowia, ze to wlasny niezalezny biznes? :)

Dziwne dla mnie tez jest to, ze nikt nie moze tego w prosty sposob wytlumaczyc, naprawde sie nie da? :(
Ja wlasnie slyszalem, ze bardziej oplaca sie byc kims wyzej, aczkolwiek nie bardzo rozumiem na czym polega zarobek, tzn wydaje mi sie ze z samej sprzedazy ciezko utrzymac tyle osob? Wiekszosc przeciez idzie na sama gore, gdzies przeczytalem ze 43% do dystrybutora (albo podzial z tym nad nim?).

Ciekawi mnie tez o co chodzi z awansami, tzn ktos mi powiedzial ze juz sie nie bedzie bawil w takie rzeczy i zostaje jakims partnerem biznesowym, a z sama sprzedaza i tak nie ma nic wspolnego.
No i o co chodzi z tym, co ludzie mowia, ze to wlasny niezalezny biznes? :)

Dziwne dla mnie tez jest to, ze nikt nie moze tego w prosty sposob wytlumaczyc, naprawde sie nie da? :(
17 grudnia 2013, 23:17 [cytuj]
Moim zdaniem to zwykła piramida finansowa, jak jesteś wysoko to możesz coś z tego mieć, jak niżej to już nie jest tak dobrze.
Problem zaczyna się wtedy kiedy kończą się frajerzy :D

Aczkolwiek mogę się mylić. ;-)
Moim zdaniem to zwykła piramida finansowa, jak jesteś wysoko to możesz coś z tego mieć, jak niżej to już nie jest tak dobrze.
Problem zaczyna się wtedy kiedy kończą się frajerzy :D

Aczkolwiek mogę się mylić. ;-)
|<  <  2  3  4  5  6    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 28 20 5 3 65
2. RB Lipsk 28 18 6 4 60
3. VfL Wolfsburg 28 15 9 4 54
4. Eintracht Frankfurt 28 14 11 3 53
5. Borussia Dortmund 28 14 4 10 46
6. Bayer 04 Leverkusen 28 12 8 8 44
7. Union Berlin 28 9 13 6 40
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 393
2. ewerthon 381
3. Michael_BvB 378
4. arturborussen 378
5. panoli 372
6. DSTmazur 369
7. Grzes2603 369
cała tabela

shoutbox

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 2 minut temu

Nie ma to jak boksować się z własnoręcznie przyniesionym chochołem.

ArekBVB09
ArekBVB09 2 minut temu

no merytorycznie i na poziomie, nie zaskoczyles

Pawelinho
Pawelinho 3 minut temu

Jedynie w ten sposób mogę skwitować twoje dyrdymały.

Pawelinho
Pawelinho 3 minut temu

Hahahahahaha bosze

ArekBVB09
ArekBVB09 4 minut temu

no tu jest cudnie z tym ciągłym chrumkaniem na Bayern, postami F1 i mizianiem się kolegów, którzy się wzajemnie lubią

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 9 minut temu

To i nie dziwota, że SGN już nie ma jak tam takie asy były...

ArekBVB09
ArekBVB09 10 minut temu

@Pawelinho a co mnie Twój staż obchodzi? Kiedyś uczestniczylem w tworzeniu SGN i mam pokłonów oczekiwać? Z reguły tutaj tylko czasem czytam a w dyskusjach nie uczestniczę bo za dużo jest bólu dupy i poziomu rodem z "Bayern nas ograł, co za świnie!, chrum chrum!!!!". Teraz ciekawy temat się pojawil to coś napisalem ale w sumie średnio w tym sens odnalazlem. Na dobrą sprawę tylko Wirtuoz w jakąś merytoryke wszedl, Wy z Rickenem się miziacie i tylko przycisku "lajk za lajk dla kolegi" Wam brakuje do pelni szczęścia. Ale dobra, w sumie od tematu już i tak odeszlismy więc wystarczy. Trzymajcie się ciepło i oby każdy dostał rozwiązanie, które go usatysfakcjonuje, na dobrą sprawę i tak nie mamy na to wplywu ;)

Grzes2603
Grzes2603 15 minut temu

Dziś nie ma typowania?

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 15 minut temu

Może jakieś nowe piktogramy poznam?

Pawelinho
Pawelinho 16 minut temu

Oj tam może jeszcze jakiś nowych mądrości się nauczysz?

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 17 minut temu

Szkoda mi czasu, żeby pisać prywatnewiadomośći z ludźmi, którzy kłócą się sami ze sobą.

Pawelinho
Pawelinho 18 minut temu

Ty to naprawdę jesteś pocieszny gość Nagle ni z gruchy ni z pietruchy ocenia innych, którzy piszą od x lat na tej stronie. Poza tym nie jesteś moderatorem, aby decydować z czyimi poglądami mam się zgadzać bądź nie.

ArekBVB09
ArekBVB09 19 minut temu

ja Ci po prostu powiem, że jak chcesz się bawić w prywatę to pisz do ludzi których nie lubisz na priv

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 21 minut temu

Oj, Aruś, Aruś, co ja ci mogę powiedzieć? Może ":D'?

ArekBVB09
ArekBVB09 22 minut temu

Ricken, mowie Ci, jak sie dopierdzielasz to rób to dobrze, teraz to już wszedłeś do roli trola więc wybacz ale nie będę Cię traktował poważnie :) A z Pawelinho widzę jakieś psiapsie jesteście, ze tak się miziacie w tych postach. @Wirtuoz Ja to się po prostu cieszę, że wybuchła bomba która spowoduje że Liga Mistrzów i ligi krajowe staną się jeszcze nudniejsze, a i Superligi też nikt nie będzie oglądał i też to im nie wyjdzie. Finalnie mam nadzieję, że obydwie strony pójdą po rozum do głowy i jednak wszyscy poszukają kompromisu który przywroci europejskiej pilce atrakcyjnosc. A do tego czasu będę oglądał ot tak dla oglądania, większych emocji w piłce i tak nie odnajduję od co najmniej kilku lat więc pod tym wzgledem i tak bedzie stabilnie :)

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 23 minut temu

Żadnej rewolucji nie będzie, to jasne. Moim zdaniem, czego Arek nie chciał sobie poszukać, a o czym pisałem wczoraj, nie będzie też żadnych nowych rozgrywek. Superliga to forma nacisku na UEFA, żeby ostatecznie dojść do ugody, tzn. zmienić zasady redystrybucji kasy między organizacją a klubami.

Wirtuoz
Wirtuoz 26 minut temu

tzn oczywiście nie liczyłbym na rewolucje finansową od UEFY, bo na wydalenie tych klubów z rozgrywek jak najbardziej liczę. czy się tak stanie zobaczymy

Pawelinho
Pawelinho 26 minut temu

On raczej pisze jedno potem sam sobie zaprzecza.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 27 minut temu

Wirtuoz, w toku jego rozumowania zwyczajnie nie ma sensu. Są obrazki.

Wirtuoz
Wirtuoz 28 minut temu

ArekBVB ja dalej mam trudności żeby poskładać twój tok myślenia w logiczną całość. Piszesz cały czas, że w futbolu potrzeba rewolucji płacowej i transferowej (co ma sens, chociaż jest sprzeczne z wolnym rynkiem), a jednocześnie upatrujesz powstanie superligi jako mozliwy początek takiej rewolucji? przeiceż Perez nie po to objął prezydenture w niej, nie po to zadlużone po uszy wielkie kluby do niej przystąpiły żeby dzielić się zyskami z biedotą. przystąpiły do niej właśnie za sprawa obietnicy mamony od amerykanów zeby nie grać z biedotą i się z nią nie dzielić. chyba, że upatrujesz teraz że ta rewolucja wyjdzie od UEFY, ktora po wpływem tego wydarzenia wyadali te kluby ze swoich struktur i wprowadzi rewolucje finansowa w futbbolu, na co bym nie liczył.

ArekBVB09
ArekBVB09 29 minut temu

To rób to dobrze a nie na odpierd.l. Ogólnie rób wszystko co robisz dobrze a nie byle robić dla zasady robienia.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 30 minut temu

Skoro z niczym się nie zgadzam, to neguję.

ArekBVB09
ArekBVB09 32 minut temu

no jak masz negować wszystko co piszę to chociaż się na tym skup ;)

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 32 minut temu

Jeszcze do tego te kretyńskie piktogramy.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 32 minut temu

Teraz będziesz się chciał pojedynkować na semantykę? Serio?

ArekBVB09
ArekBVB09 33 minut temu

:D :D :D Czy ja napisalem, że UPADA dlatego, bo...czy JUŻ NIE WSTANIE dlatego bo? :D

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 35 minut temu

Schalke upada dlatego, że było źle zarządzane, a nie dlatego, że zmienia się demografia w okolicy.

ArekBVB09
ArekBVB09 37 minut temu

Pieniądz robi pieniądz. Co z tego, że wszyscy będą po równo wydawać po 50% środków jak jedni mają więcej a inni mniej. A co do Szalke to ono już nie wstanie, Gelsenkirchen jako miasto wymiera, młodzi stamtąd uciekają, a regionie są ciekawsze kluby więc raczej S04 upadnie, w najlepszym wypadku pójdzie drogą Kaiserslautern i będzie coś tam kopać w 3 lidze. I wcale się z tego nie cieszę, polecam artykuł Treli o tym: newonce.sport/artykul/revierderby-jako-smutny-dowod-umierania-klubu-w-ktorym-bije-serce-bundesligi

Pawelinho
Pawelinho 40 minut temu

*chcą się wzajemnie wspomagać dodatkową kasą.

Pawelinho
Pawelinho 43 minut temu

Dokładnie, a to ratowanie zadłużonych bogaczy, którzy chcą ich. Swoją drogą życzę barsy, aby podążyli drogą schaisse, które pomału wita się z 2.BL.

statystyki

Gości online: 63
Zarejestrowanych użytkowników: 9094
Ostatnio zarejestrowany: TheFanBVB

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem