Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Twoje hobby
24 stycznia 2013, 18:08 [cytuj]
Co do filmów to polecam the soviet story http://www.youtube.com/watch?v=LZCDjCfsJes
Co do filmów to polecam the soviet story http://www.youtube.com/watch?v=LZCDjCfsJes
24 stycznia 2013, 21:51 [cytuj]
Dzięki Kamila, obejrzałem ten film i chociaż widziałem wiele podobnych dokumentów to zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Brak mi słów żeby opisać uczucia jakie miałem oglądąc ten dokument. Powiem jedno - gdybym miał ruska pod ręką 5 minut po obejrzeniu tego filmu to źle by się to dla niego skończyło. Śmiem twierdzić że gdyby nie oni, gdyby Polska znalazłaby się po wojnie w tej drugiej strefie wpływów to dzisiaj bylibyśmy na poziomie gospodarczym Francji.
Dzięki Kamila, obejrzałem ten film i chociaż widziałem wiele podobnych dokumentów to zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Brak mi słów żeby opisać uczucia jakie miałem oglądąc ten dokument. Powiem jedno - gdybym miał ruska pod ręką 5 minut po obejrzeniu tego filmu to źle by się to dla niego skończyło. Śmiem twierdzić że gdyby nie oni, gdyby Polska znalazłaby się po wojnie w tej drugiej strefie wpływów to dzisiaj bylibyśmy na poziomie gospodarczym Francji.
24 stycznia 2013, 22:06 [cytuj]
Lexy to nie jest odkryciem ;-) Pozwole sobie zacytować tekst pewnej piosenki - "Zapomniani Bohaterowie" [quote][...]
i że zachód oddał Słowian Sowietom!
a teraz na zachodzie krzywo na nas patrzą,
a to ich wina że trzeba emigrować za pracą.[/quote]
24 stycznia 2013, 22:11 [cytuj]
Wiem że to nie jest żadne odkrycie i sam sobie od dawna zdaję z tego sprawę ale po obejrzeniu tego po prostu w człowieku wzbiera złość. Na Angoli , Amerykanów, Rusków ... ehhh , szkoda gadać.
Wiem że to nie jest żadne odkrycie i sam sobie od dawna zdaję z tego sprawę ale po obejrzeniu tego po prostu w człowieku wzbiera złość. Na Angoli , Amerykanów, Rusków ... ehhh , szkoda gadać.
24 stycznia 2013, 22:29 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
moje okolice (Świnouśjcie) to raj pod tym względem - forty z XIX wieku z czasów wojny Prusko-Francuskiej, umocnienia nadmorskie , wieża Goeben , podziemne tunele kolejki wąskotorowej, wyrzutnia V-3, baza U-Boot'ów, blisko do poligonu doświadczalnego Rzeszy w Peenemunde. Aż się łezka w oku kręci jak się za gnoja po lesie z amunicją biegało :-D
Świnoujście - mój ulubiony kurort nadmorski w Polsce, jestem co roku, fort Anioła i Zachodni znam, w Peenemuende też byłem - super sprawa, co do podziemnych tuneli to na MRU jest ok 30 km z kolejką podziemną dostępne dla zwiedzających, taka niemiecka linia maginota na wschodzie, polecam, tak samo w Gorach Sowich - kompleks osówka - miasto wykute w skałach, fabryki, magazyny, sztolnie. Ponadto na MRU można zagrać w Paintball - różne scenariusze min. z bitwy Stalingradzkiej - szturm/obrona fabryki traktorów Krasnyj Oktiabr, 4 broni, 10 atakuje.
Świnoujście - mój ulubiony kurort nadmorski w Polsce, jestem co roku, fort Anioła i Zachodni znam, w Peenemuende też byłem - super sprawa, co do podziemnych tuneli to na MRU jest ok 30 km z kolejką podziemną dostępne dla zwiedzających, taka niemiecka linia maginota na wschodzie, polecam, tak samo w Gorach Sowich - kompleks osówka - miasto wykute w skałach, fabryki, magazyny, sztolnie. Ponadto na MRU można zagrać w Paintball - różne scenariusze min. z bitwy Stalingradzkiej - szturm/obrona fabryki traktorów Krasnyj Oktiabr, 4 broni, 10 atakuje.
24 stycznia 2013, 22:47 [cytuj]
W takim razie odezwij się jak następnym razem będziesz, może akurat też będę w domu to się ustawimy na browarka :-) a te forty to ja jeszcze pamiętam kiedy stały na dziko porośnięte drzewami, ja mieszkam po tej stronie gdzie jest Fort Gerharda, sam tam nosiłem niektóre eksponaty (głowice od pocisków do FLAK'ów 105 mm i Panzerfausta :-D)
W takim razie odezwij się jak następnym razem będziesz, może akurat też będę w domu to się ustawimy na browarka :-) a te forty to ja jeszcze pamiętam kiedy stały na dziko porośnięte drzewami, ja mieszkam po tej stronie gdzie jest Fort Gerharda, sam tam nosiłem niektóre eksponaty (głowice od pocisków do FLAK'ów 105 mm i Panzerfausta :-D)
24 stycznia 2013, 22:57 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
W takim razie odezwij się jak następnym razem będziesz, może akurat też będę w domu to się ustawimy na browarka
Na 100 % będę w Lipcu, ale kiedy dokładnie to jeszcze nie wiem, przyjdzie lato wrócimy do tematu. Fort Anioła jest konkretny, pokaźna kolekcja broni od rakiet balistycznych po broń ręczną - radziecką, polską i niemiecką, no i stacja radarowa - zrujnowana ale widok z góry kozacki. A no i plaże w Świnoujściu są bezkonkurencyjne, Międzyzdroje się nie umywa :D bardzo lubię Twoje miasto hehe.
Na 100 % będę w Lipcu, ale kiedy dokładnie to jeszcze nie wiem, przyjdzie lato wrócimy do tematu. Fort Anioła jest konkretny, pokaźna kolekcja broni od rakiet balistycznych po broń ręczną - radziecką, polską i niemiecką, no i stacja radarowa - zrujnowana ale widok z góry kozacki. A no i plaże w Świnoujściu są bezkonkurencyjne, Międzyzdroje się nie umywa :D bardzo lubię Twoje miasto hehe.
24 stycznia 2013, 23:11 [cytuj]
No to w porządku , będziemy w kontakcie , ja również powinienem być wtedy w Polsce o ile jakiejś roboty nie dorwę w Londynie :-)
Jest kilka miejsc którę mogę Ci polecić w naszej okolice o których mało ludzie wie jak np.
http://www.szczecin.lasy.gov.pl/web/miedzyzdroje/goeben

Co do plaży to jest najszersza i najlepsza w Polsce, szkoda że po mojej stronie ją zniszczyli przez budowę Gazoportu ;-/ kaczka jedna wredna ...
No to w porządku , będziemy w kontakcie , ja również powinienem być wtedy w Polsce o ile jakiejś roboty nie dorwę w Londynie :-)
Jest kilka miejsc którę mogę Ci polecić w naszej okolice o których mało ludzie wie jak np.
http://www.szczecin.lasy.gov.pl/web/miedzyzdroje/goeben

Co do plaży to jest najszersza i najlepsza w Polsce, szkoda że po mojej stronie ją zniszczyli przez budowę Gazoportu ;-/ kaczka jedna wredna ...
24 stycznia 2013, 23:19 [cytuj]
O widzisz, tam nie byłem, dzięki za info.
O widzisz, tam nie byłem, dzięki za info.
24 stycznia 2013, 23:37 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
Nie ma co się złościć na Brytoli, Franzuzów czy tym bardziej Ruskich. To co się stało w 1939 to tylko i wyłącznie efekt polityki zagranicznej ministra Becka, który żył złudzeniami mocarstwowości Polski. Każdy wiedział w tamtym czasie, że gwarancje Brytyjskie dla polski z 1.04.1939 są obietnicą bez pokrycia, Anglia nie miała środków do udzielenia militarnej pomocy Polsce na wypadek inwazji Hitlera, ba do tej daty Hitller nie planował inwazji na Polskę, ale na Francję. Gdańsk i autostrada przez Korytarz to nie przyczyna wojny ale element gry dyplomatycznej. Niemcy oczekiwali od polski podpisania paktu antykomiternowskiego i sojuszu wojskowego z Polską, żeby mieć zabezpieczone tyły do ataku na Francję. Podpisując układ z Angolami Beck dał się rozegrać jak dziecko - skutkiem sojuszu z Anglią i Francją był wrzesien 1939 - po prostu Niemcy mając wroga na zachodzie (Francja) i na Wschodzie (Polska) zaatakowali najpierw słabszego oraz dogadali się z Sowietami, żeby mieć bezpieczne tyły przed atakiem na Francję - skoro Polska nie chce, to trudno, Stalin wchodzi jak w dym.
Nie ma co się złościć na Brytoli, Franzuzów czy tym bardziej Ruskich. To co się stało w 1939 to tylko i wyłącznie efekt polityki zagranicznej ministra Becka, który żył złudzeniami mocarstwowości Polski. Każdy wiedział w tamtym czasie, że gwarancje Brytyjskie dla polski z 1.04.1939 są obietnicą bez pokrycia, Anglia nie miała środków do udzielenia militarnej pomocy Polsce na wypadek inwazji Hitlera, ba do tej daty Hitller nie planował inwazji na Polskę, ale na Francję. Gdańsk i autostrada przez Korytarz to nie przyczyna wojny ale element gry dyplomatycznej. Niemcy oczekiwali od polski podpisania paktu antykomiternowskiego i sojuszu wojskowego z Polską, żeby mieć zabezpieczone tyły do ataku na Francję. Podpisując układ z Angolami Beck dał się rozegrać jak dziecko - skutkiem sojuszu z Anglią i Francją był wrzesien 1939 - po prostu Niemcy mając wroga na zachodzie (Francja) i na Wschodzie (Polska) zaatakowali najpierw słabszego oraz dogadali się z Sowietami, żeby mieć bezpieczne tyły przed atakiem na Francję - skoro Polska nie chce, to trudno, Stalin wchodzi jak w dym.
26 stycznia 2013, 09:55 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
Co ciekawe Lexy mimu wielu próśb TVP początkowo nie chciało go pokazać, a kiedy już się zgodzili to został pokazany raz w środku nocy w wakacje. Wiem, że moje liceum chciało za jakąś tam opłatą kupić od nich zezwolenie na pokazywanie tego filmu na lekcjach to się nie zgodzili. Cóż po reformie nauczania za kilka lat wykształcone zostanie pokolenie historycznych idiotów. Obecnie klasy od rocznika 96 które nie są klasami humanistycznym uczą się historii w modułach np. rodzina, uzbrojenie, społeczeństwo
Co ciekawe Lexy mimu wielu próśb TVP początkowo nie chciało go pokazać, a kiedy już się zgodzili to został pokazany raz w środku nocy w wakacje. Wiem, że moje liceum chciało za jakąś tam opłatą kupić od nich zezwolenie na pokazywanie tego filmu na lekcjach to się nie zgodzili. Cóż po reformie nauczania za kilka lat wykształcone zostanie pokolenie historycznych idiotów. Obecnie klasy od rocznika 96 które nie są klasami humanistycznym uczą się historii w modułach np. rodzina, uzbrojenie, społeczeństwo
6 lutego 2013, 02:07 [cytuj]
Moje małe hobby, czapki:D

http://imageshack.us/scaled/landing/210/zdjcie0094h.jpg" alt="http://imageshack.us/scaled/landing/210/zdjcie0094h.jpg" width="98%">

Moja mała kolekcja:D
Moje małe hobby, czapki:D

[img]http://imageshack.us/scaled/landing/210/zdjcie0094h.jpg[/img]

Moja mała kolekcja:D
18 marca 2013, 14:29 [cytuj]
To może i ja coś napiszę ;)

1. Z racji mojego zamiłowania do hokeja (od roku 2004) zbieram krążki hokejowe :D Niektórym może się to wydawać dziwne, ale dla mnie to mega frajda, kiedy mogę sobie zabrać krążek z danego lodowiska w Polsce, ale najwięcej jednak mam ich z tyskiego lodowiska ;)

2. Uwielbiam kolekcjonować autografy skoczków i skoczkiń narciarskich ;)

3. Kino skandynawskie. Uwielbiam... Dla mnie są jedyne w swoim rodzaju. Właśnie planuję się wybrać na "Jagten" z Madsem Mikkelsenem ;)

4. Muzyka - można by powiedzieć, że jest dla mnie wszystkim. Najdłużej chyba słucham Rammsteina i OOMPH!.

5. Języki obce - nie wiem czy mam takie szczęście, czy to jakaś klątwa, ale łapię je jak dzieci zarazki :D I lubię to przede wszystkim :)

I teraz uwaga:

6. Lubię grzebać przy samochodach, kiedy tylko mam taką możliwość :D Co tam, że paznokcie się połamią ;))
To może i ja coś napiszę ;)

1. Z racji mojego zamiłowania do hokeja (od roku 2004) zbieram krążki hokejowe :D Niektórym może się to wydawać dziwne, ale dla mnie to mega frajda, kiedy mogę sobie zabrać krążek z danego lodowiska w Polsce, ale najwięcej jednak mam ich z tyskiego lodowiska ;)

2. Uwielbiam kolekcjonować autografy skoczków i skoczkiń narciarskich ;)

3. Kino skandynawskie. Uwielbiam... Dla mnie są jedyne w swoim rodzaju. Właśnie planuję się wybrać na "Jagten" z Madsem Mikkelsenem ;)

4. Muzyka - można by powiedzieć, że jest dla mnie wszystkim. Najdłużej chyba słucham Rammsteina i OOMPH!.

5. Języki obce - nie wiem czy mam takie szczęście, czy to jakaś klątwa, ale łapię je jak dzieci zarazki :D I lubię to przede wszystkim :)

I teraz uwaga:

6. Lubię grzebać przy samochodach, kiedy tylko mam taką możliwość :D Co tam, że paznokcie się połamią ;))
19 marca 2013, 13:40 [cytuj]
Bastuś, jak masz Passata to nie :D Za dużo rozkopywania :D
[b]Bastuś[/b], jak masz Passata to nie :D Za dużo rozkopywania :D
25 marca 2013, 19:04 [cytuj]
Syndfullhet zakładam , że to o Passacie to do mnie bo Bastuś tutaj się nie wypowiadał. Jeszcze go nie mam ale z doświadczenia wiem, że grzebanie w niemieckich silnikach jest przyjemne bo jest w nich wszystko porządnie zamontowane. Potem jest tylko trochę wysiłku żeby to zmontować równie dobrze.
Syndfullhet zakładam , że to o Passacie to do mnie bo Bastuś tutaj się nie wypowiadał. Jeszcze go nie mam ale z doświadczenia wiem, że grzebanie w niemieckich silnikach jest przyjemne bo jest w nich wszystko porządnie zamontowane. Potem jest tylko trochę wysiłku żeby to zmontować równie dobrze.
26 marca 2013, 13:40 [cytuj]
Basketgkw, Nie schlebiaj sobie:P do mnie było, tylko że mój post wygasł.
[b]Basketgkw[/b], Nie schlebiaj sobie:P do mnie było, tylko że mój post wygasł.
17 grudnia 2013, 17:18 [cytuj]
Moze nie bardzo pasuje temat do dzialu, ale lepszego chyba tez nie ma.

Wie ktos z was o co chodzi z FM Group?
Nie initeresuja mnie tutaj opinie osob "tak mi sie wydaje", tylko tych co cos wiedza.
Sporo ludzi sie tym zainteresowalo, a ja po prostu chcialbym wiedziec o co biega.
Z tego co wiem, to nie tylko dystrybucja.
Moze nie bardzo pasuje temat do dzialu, ale lepszego chyba tez nie ma.

Wie ktos z was o co chodzi z FM Group?
Nie initeresuja mnie tutaj opinie osob "tak mi sie wydaje", tylko tych co cos wiedza.
Sporo ludzi sie tym zainteresowalo, a ja po prostu chcialbym wiedziec o co biega.
Z tego co wiem, to nie tylko dystrybucja.
17 grudnia 2013, 17:27 [cytuj]
Mój kumpel się tam zarejestrował myśląc, że zbije kokosy. Do dziś pytam go gdzie są jego dolary xD
Jeżeli chcesz być aktywnym 'dystrybutorem' to kumple mojego kumpla podobno koszą za to hajs. Szczególnie jak znajdziesz sobie kogoś, kto będzie "pod tobą" w piramidce. Wiem, nie są to informacje najpewniejsze. Ale jeśli nie zamierzasz się w to zaangażować jakoś bardziej tak czasowo, lub po prostu nie będziesz miał rynku zbytu to kupisz jakieś ich tam próbki i tyle z tego interesu będziesz miał :)

Jeśli chodzi o sam asortyment grupy to raczej ciężko znaleźć coś fajnego.
Mój kumpel się tam zarejestrował myśląc, że zbije kokosy. Do dziś pytam go gdzie są jego dolary xD
Jeżeli chcesz być aktywnym 'dystrybutorem' to kumple mojego kumpla podobno koszą za to hajs. Szczególnie jak znajdziesz sobie kogoś, kto będzie "pod tobą" w piramidce. Wiem, nie są to informacje najpewniejsze. Ale jeśli nie zamierzasz się w to zaangażować jakoś bardziej tak czasowo, lub po prostu nie będziesz miał rynku zbytu to kupisz jakieś ich tam próbki i tyle z tego interesu będziesz miał :)

Jeśli chodzi o sam asortyment grupy to raczej ciężko znaleźć coś fajnego.
17 grudnia 2013, 17:34 [cytuj]
"divide" powiedział/a:
Je¿eli chcesz byæ aktywnym 'dystrybutorem' to kumple mojego kumpla podobno kosz± za to hajs.
Ja wlasnie slyszalem, ze bardziej oplaca sie byc kims wyzej, aczkolwiek nie bardzo rozumiem na czym polega zarobek, tzn wydaje mi sie ze z samej sprzedazy ciezko utrzymac tyle osob? Wiekszosc przeciez idzie na sama gore, gdzies przeczytalem ze 43% do dystrybutora (albo podzial z tym nad nim?).

Ciekawi mnie tez o co chodzi z awansami, tzn ktos mi powiedzial ze juz sie nie bedzie bawil w takie rzeczy i zostaje jakims partnerem biznesowym, a z sama sprzedaza i tak nie ma nic wspolnego.
No i o co chodzi z tym, co ludzie mowia, ze to wlasny niezalezny biznes? :)

Dziwne dla mnie tez jest to, ze nikt nie moze tego w prosty sposob wytlumaczyc, naprawde sie nie da? :(
Ja wlasnie slyszalem, ze bardziej oplaca sie byc kims wyzej, aczkolwiek nie bardzo rozumiem na czym polega zarobek, tzn wydaje mi sie ze z samej sprzedazy ciezko utrzymac tyle osob? Wiekszosc przeciez idzie na sama gore, gdzies przeczytalem ze 43% do dystrybutora (albo podzial z tym nad nim?).

Ciekawi mnie tez o co chodzi z awansami, tzn ktos mi powiedzial ze juz sie nie bedzie bawil w takie rzeczy i zostaje jakims partnerem biznesowym, a z sama sprzedaza i tak nie ma nic wspolnego.
No i o co chodzi z tym, co ludzie mowia, ze to wlasny niezalezny biznes? :)

Dziwne dla mnie tez jest to, ze nikt nie moze tego w prosty sposob wytlumaczyc, naprawde sie nie da? :(
17 grudnia 2013, 23:17 [cytuj]
Moim zdaniem to zwykła piramida finansowa, jak jesteś wysoko to możesz coś z tego mieć, jak niżej to już nie jest tak dobrze.
Problem zaczyna się wtedy kiedy kończą się frajerzy :D

Aczkolwiek mogę się mylić. ;-)
Moim zdaniem to zwykła piramida finansowa, jak jesteś wysoko to możesz coś z tego mieć, jak niżej to już nie jest tak dobrze.
Problem zaczyna się wtedy kiedy kończą się frajerzy :D

Aczkolwiek mogę się mylić. ;-)
|<  <  2  3  4  5  6    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 4 3 1 0 10
2. Bayern Monachium 4 3 0 1 9
3. Borussia Dortmund 4 3 0 1 9
4. Eintracht Frankfurt 4 2 2 0 8
5. VfB Stuttgart 4 2 1 1 7
6. FC Augsburg 4 2 1 1 7
7. Werder Brema 4 2 1 1 7
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. BVB Super 60
2. RickenZMazowsza 57
3. JungKamil3 57
4. Asiasith 57
5. arturborussen 57
6. wujek83 54
7. geniu 54
cała tabela

shoutbox

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Także osobiste wycieczki zostaw dla siebie.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

LeOn wiesz co to jest porównanie? Naprawdę Jeśli uważasz GW/SE/Fakt za wiarygodną "gazetę" to gratuluje i zacytuje samego Ciebie "ktoś Ci faktycznie nasrał do łba a Ty nazywasz to mózgiem." bo nawet nie warto się do tego w inny sposób skomentować.

Le0n
Le0n 2 godzin temu

które są tak wiarygodne jak gówno wybiórcze (gazeta michnika) czyli wcale. Czy ktoś tu jeszcze czuwa nad tym!!!! Pawelinho ktoś Ci faktycznie nasrał do łba a Ty nazywasz to mózgiem.

F1066
F1066 4 godzin temu

https://www.kicker.de/dommermuth-will-in-bvb-aufsichtsrat-787466/artikel#twfeed

UkaszBVB
UkaszBVB Dzisiaj, 03:09

Dzieki musialem przegapic

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:53

Mi zwyczajnie nie chciało tego szukać artykułu.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:52

+1

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 22:25

https://borussia.com.pl/news/25378/oficjalnie_marius_wolf_wypozyczony_do_1_fc_k_ln Było info na początku miesiąca.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:24

Było.

UkaszBVB
UkaszBVB Wczoraj, 22:20

Dlaczego nie bylo zadnego info ze Wolf do Koeln idzie.... Fanfary i szampan powinien sie lac ... teraz ogladam podsumowanie kolejki i zobaczylem...

UkaszBVB
UkaszBVB Wczoraj, 20:55

poco sobie takimi pierdolami glowae zawracac... Lewy jeszcze minimum 2 lata nieodda miejsca w 11.. a Haaland napewno by taki glupi niebyl zeby pchac sie w rywalizacje.. za 2 lata ok niech daja 120 baniek .. i go sobie biara ..

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 20:54

które są tak wiarygodne jak gówno wybiórcze (gazeta michnika) czyli wcale.

bylokowsky
bylokowsky Wczoraj, 20:40

"Według informacji hiszpańskich mediów..." więcej nie musze czytać

steeeven
steeeven Wczoraj, 20:21

Skur... Jak nie nienawidzić te świnie?!

steeeven
steeeven Wczoraj, 20:21

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/905604/transfery-bayern-monachium-ma-plan-erling-haaland-ma-zastapic-roberta-lewandowsk

F1066
F1066 Wczoraj, 15:52

https://www.reviersport.de/artikel/schalke-ultras-hatten-vor-dem-revierderby-redebedarf/

kasztan
kasztan Wczoraj, 14:45

Czyli Piszczu jest, a Akanjiego nie ma. Troszkę lipa, ale jakoś to będzie. Dzięki za link :)

zesik
zesik Wczoraj, 14:32

True. A po przeciwnej stronie pamiętam tą świnię Asamoah.. Boże jak ja tego frajera nie lubiłem :D

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 14:27

Nom Frei był świetnym napastnikiem jak na tamte czasy.

zesik
zesik Wczoraj, 14:26

Pomijając oczywiście Freia - cóż to był za atak.. Valdez, Zidan, Klimowicz hehehe :D a w pomocy Kringe..nic dziwnego,że ciężko szło strzelanie bramek :P

zesik
zesik Wczoraj, 14:23

Derby z s04 zawsze będą inne niż pozostałe mecze. Aczkolwiek bez kibiców to nie to samo :( szkoda.. Mi oczywiście utkwiły w pamięci najbardziej 2 mecze, niedawne frajerskie 4-4 i 3-3 (kiedy przegrywaliśmy u siebie 0-3 ale Frei, Błaszczykowski, Subotic, Tinga i Hummels wtedy gryźli trawę do ostatniej sekundy.. to był piękny mecz :) ) . Mimo wszystko, teraz zadowoli mnie nudne 4-0 dla nas hehehe :D

F1066
F1066 Wczoraj, 14:19

https://www.bvb.de/Spiele/Spielberichte/2020/Champions-League/01-Lazio-Rom-Borussia-Dortmund/Vorbericht/Mit-Lukasz-Piszczek-nach-Rom

kasztan
kasztan Wczoraj, 14:14

Wiadomo już jak wygląda grupa (kadra) która poleciała do Rzymu?

F1066
F1066 Wczoraj, 13:31

"wystarczy przypomnieć pamiętną porażkę BVB z tym ścierwem 4:4, aby to pojąć." Widac, ze so4 Hasser kuma o co biega :))))))))))

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 12:08

Ja odpisze jednym stwierdzeniem: Das ist revierderby!

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 11:55

Pawelinho Dwa aspekty 1. Będzie to mecz bez kibiców, inna atmosfera inny klimat. 2. Nie będzie już wesołego w bramce, te derby 4-4 podobnie jak mecz z LFC w LE to głównie jego zasługa, że te mecze potoczyły się jak potoczyły, trudno jest wygrać mecz, jeżeli bramkarz nie potrafi wybronić jednego strzału na bramkę, i do wygrania meczu wymagane jest niedopuszczanie rywala pod własną bramkę, bo w przeciwnym wypadku zawsze był stuprocentowy gol dla przeciwnika, coś jak z Kepą w Chelsea teraz. Można tak to porównać, z tą różnicą, że ich hiszpański weidenfeller kosztował 80mln, teraz nie za bardzo wiedzą, co z nim zrobić, bo z jednej strony zawala im każdy mecz, ale z drugiej strony ciężko oddać za darmo zawodnika, którego się pozyskało za prawie 100mln.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 11:33

U nich akurat zawsze była/jest/będzie spina bez względu na to jaką mają sytuacje wystarczy przypomnieć pamiętną porażkę BVB z tym ścierwem 4:4, aby to pojąć.

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 11:29

zesik Przecieki mówią że już w tym sezonie nie zagra. Obecnie nie ma klubu, który nie popełnia błędów w defensywie, nawet Bayern gdyby nie to, że ma piekielnie skutecznego napastnika i skrzydłowych, to błędy w defensywie też byłyby bardziej widoczne.

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 11:24

Pawelinho Myślę że oni są już tak przebrani z lepszych zawodników, że tym razem spiny nie będzie. Oni tam nie mają na czym budować, może z jeden, dwóch, zawodników maksymalnie jest takich, którzy do czegoś się nadają, i w lepszym klubie mogliby lepiej grać, w tym jeden kontuzjowany, już sam fakt, że mają problem z pozyskaniem tak podstawowej pozycji, jak bramkarz nikt w miarę solidny nie chce tam przyjść, pokazuje jaki bałagan tam panuje.

zesik
zesik Wczoraj, 11:17

a Klopp ma teraz podobny problem co Favre z obrońcami środkowymi po tym jak wypadł na 8 miesięcy Van Dijk.. szkoda chłopa. A swoją drogą aż dziwne,ze Pickford nie dostał kary za takie wejście :| oczywiście czerwo to powinna być podstawa w tym przypadku a oprócz tego i kara na kilka meczów.

statystyki

Użytkownicy online: KakuxKK
Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 8890
Ostatnio zarejestrowany: andrzejkot

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem