Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Twoje hobby
14 lipca 2007, 18:25 [cytuj]
Fantastyka, science fiction, modelarstwo, oczywiscie pilka nozna, hip hop, dobre filmy, no i impreza co jakis czas tym zyje
Fantastyka, science fiction, modelarstwo, oczywiscie pilka nozna, hip hop, dobre filmy, no i impreza co jakis czas tym zyje
14 lipca 2007, 18:59 [cytuj]
Piłka Nozna, webmastering, no i imprezy jak najczęstsze :D
Piłka Nozna, webmastering, no i imprezy jak najczęstsze :D
14 lipca 2007, 22:41 [cytuj]
Interesuje sie wszystkim co mnie otacza, a jakieś specjalne zainteresowania hmm..... interesują mnie kibice, hools i ultras, wszystko co sie dzieje na świecie ,a szczególnie w Polsce
Interesuje sie wszystkim co mnie otacza, a jakieś specjalne zainteresowania hmm..... interesują mnie kibice, hools i ultras, wszystko co sie dzieje na świecie ,a szczególnie w Polsce
14 lipca 2007, 23:58 [cytuj]
Piłka nożna i zbieranie grafów piłkarzy
Piłka nożna i zbieranie grafów piłkarzy
15 lipca 2007, 00:17 [cytuj]
obecnie najwazniejszym hobby jest dla mnie fotografia. latam gdzie sie tylko da i cykam fotki. zaliczam co ladniejsze wschody i zachody slonca, burze, lasy, gory, doliny, ogrody, miasta, cykam tysiace fotek by z nich wybrac....2 ktore sa dobre :mrgreen: ostatnio srednia to 1 podobajaca mi sie fotka na 100 zrobionych zdjec 8-) zaraz po tym jest literatura. dawniej czytalem strasznie duzo, a w wolnych chwilach nawet sam tworzylem. obecnie pioro chowalem do szuflady, a ksiazki leza na polkach bo nie mam zbytnio czasu na czytanie. aczkolwiek jak mam jakas wolna chwile to pochlaniam ksiazke w ciagu 2-3 dni :-) kolejnym znaczacym hobby jest hiostoria ll ws (co sie wiaze wlasciwie z czytaniem), a takim moim wydazeniem naj, jest desant w normandii. przeczytalem i obejzalem juz chyba wszystko co wydano na swiecie na ten temat :mrgreen: ; kolejne wazne to muzyka rockowa (starsza, ale i nowsza jak dobra )oraz najdziewniejsza z dziwnych :-P; kolekcjonuje albymy muzyczne :-) ; pozatym hoduje drzewko bonzai, przez zone nazywane "chwast", przeze mnie "zdzisio"; okolo 4 miesiace temu wraz z kolega podjelismy ambitna probe zbudowania sciany z puszek po piwach...ambitne zadanie wciaz w realizacji :mrgreen: a z takich pomniejszych to np: polityka, kultura celtycka, bron biala etc. w sumie to nudziarz jestem :-P
obecnie najwazniejszym hobby jest dla mnie fotografia. latam gdzie sie tylko da i cykam fotki. zaliczam co ladniejsze wschody i zachody slonca, burze, lasy, gory, doliny, ogrody, miasta, cykam tysiace fotek by z nich wybrac....2 ktore sa dobre :mrgreen: ostatnio srednia to 1 podobajaca mi sie fotka na 100 zrobionych zdjec 8-) zaraz po tym jest literatura. dawniej czytalem strasznie duzo, a w wolnych chwilach nawet sam tworzylem. obecnie pioro chowalem do szuflady, a ksiazki leza na polkach bo nie mam zbytnio czasu na czytanie. aczkolwiek jak mam jakas wolna chwile to pochlaniam ksiazke w ciagu 2-3 dni :-) kolejnym znaczacym hobby jest hiostoria ll ws (co sie wiaze wlasciwie z czytaniem), a takim moim wydazeniem naj, jest desant w normandii. przeczytalem i obejzalem juz chyba wszystko co wydano na swiecie na ten temat :mrgreen: ; kolejne wazne to muzyka rockowa (starsza, ale i nowsza jak dobra )oraz najdziewniejsza z dziwnych :-P; kolekcjonuje albymy muzyczne :-) ; pozatym hoduje drzewko bonzai, przez zone nazywane "chwast", przeze mnie "zdzisio"; okolo 4 miesiace temu wraz z kolega podjelismy ambitna probe zbudowania sciany z puszek po piwach...ambitne zadanie wciaz w realizacji :mrgreen: a z takich pomniejszych to np: polityka, kultura celtycka, bron biala etc. w sumie to nudziarz jestem :-P
15 lipca 2007, 00:28 [cytuj]
moja zainteresowania to Piłka ogólnie, troche komp i ostatnio grafika ... Tak to gram w klubie na pozycji bramkarza ale mój złamany palec na razie nie pozwala mi teraz robic tego co kocham ... moze we wrzesniu :roll: oprócz teog muzyka i jeden jedyny ukochany zespół rockowy. COMA - najlepszy zespół w Polsce i na świecei. Ehh trzeba długa słuchać tych piosenek aby zrozumiec ich przeslanie. HEh pamietam jak mój kuzyn mnie wyzywał że słucham takiego abdziewia gdzie się drą itp a teraz błaga mnie zebym z nim poszedł na koncert bo sie w tym zespole zakochał. U mnie przerodziło się to juz w manie ... 8-)
moja zainteresowania to Piłka ogólnie, troche komp i ostatnio grafika ... Tak to gram w klubie na pozycji bramkarza ale mój złamany palec na razie nie pozwala mi teraz robic tego co kocham ... moze we wrzesniu :roll: oprócz teog muzyka i jeden jedyny ukochany zespół rockowy. COMA - najlepszy zespół w Polsce i na świecei. Ehh trzeba długa słuchać tych piosenek aby zrozumiec ich przeslanie. HEh pamietam jak mój kuzyn mnie wyzywał że słucham takiego abdziewia gdzie się drą itp a teraz błaga mnie zebym z nim poszedł na koncert bo sie w tym zespole zakochał. U mnie przerodziło się to juz w manie ... 8-)
15 lipca 2007, 00:31 [cytuj]
givdaf co do comy sie z toba zgadzam w 100000000% w polsce obecnie nie ma lepszego zespolu. Wszystkie piosenki swietne i wszystkie uwielbiam, choc moj faworyt to pasazer. ech...przeniebieski czas... ;-) :-)
givdaf co do comy sie z toba zgadzam w 100000000% w polsce obecnie nie ma lepszego zespolu. Wszystkie piosenki swietne i wszystkie uwielbiam, choc moj faworyt to pasazer. ech...przeniebieski czas... ;-) :-)
15 lipca 2007, 00:36 [cytuj]
pasżer jest na moim 3 miejscu.

1.Leszek - 8 minutowa razwalająca mnie piosenka
2. Tonacja -samam prawda
3. Pasażer
4. Cała reszta , wszystkie piosenki mają świetne, no może schizofrenia troche nie moje klimaty ale tez ujdzie.

Ale oczywiście połowa moich znajomych słucha tylko techno .. żal ... zero textów zero niczego =] jak oni odróżniaja piosenki jak wszystkie są takie same ?? takie samo walenie :roll:
pasżer jest na moim 3 miejscu.

1.Leszek - 8 minutowa razwalająca mnie piosenka
2. Tonacja -samam prawda
3. Pasażer
4. Cała reszta , wszystkie piosenki mają świetne, no może schizofrenia troche nie moje klimaty ale tez ujdzie.

Ale oczywiście połowa moich znajomych słucha tylko techno .. żal ... zero textów zero niczego =] jak oni odróżniaja piosenki jak wszystkie są takie same ?? takie samo walenie :roll:
15 lipca 2007, 00:43 [cytuj]
hehe ja jeszcze lubie zbyszka posluchac, bo tak ma na imie moj stary i sie zawsze wkurzal, jak spiewali ze zbyszek skoczyl z wierzowca :mrgreen: pozatym cenie sobie "pierwsze wyjscie z mroku" za "anioly smierdzace potem, zrace kielkase i majace w dupie zywych" :mrgreen: a jesli chodzi o plyty, to "pierwsze wyjscie z mroku" podoba mi sie bardziej niz "niezwyciezona armia......" :-) taka moja opinia ;-)
hehe ja jeszcze lubie zbyszka posluchac, bo tak ma na imie moj stary i sie zawsze wkurzal, jak spiewali ze zbyszek skoczyl z wierzowca :mrgreen: pozatym cenie sobie "pierwsze wyjscie z mroku" za "anioly smierdzace potem, zrace kielkase i majace w dupie zywych" :mrgreen: a jesli chodzi o plyty, to "pierwsze wyjscie z mroku" podoba mi sie bardziej niz "niezwyciezona armia......" :-) taka moja opinia ;-)
15 lipca 2007, 00:49 [cytuj]
tu sie troche nie zgodze .. tez myslalem ze ZAPRZEPASZCZONE SIŁY WIELKIEJ
ARMII ŚWIĘTYCH ZNAKÓW bedzie gorsze a nie jest =] poprostu w 2 plycie mam wrażenie że płyta ta jest prostrza do zrozumienia bo jest mówione czarno na białym a w 1 plycie sie trzeba wiele domyślac z tych "poetyckich textów".. kto nie słuchał zapraszam na www.coma.art.pl =]

Coma gra zajebiste koncerty, nie wiem czy byles na jakims ale ja bylem raz i jak wyszedłem z pogo i ogolnie z zabawy musiałem wyciskac koszulke z potu ... ehh gdyby nie ROCK chyba bym nie żył =]
tu sie troche nie zgodze .. tez myslalem ze ZAPRZEPASZCZONE SIŁY WIELKIEJ
ARMII ŚWIĘTYCH ZNAKÓW bedzie gorsze a nie jest =] poprostu w 2 plycie mam wrażenie że płyta ta jest prostrza do zrozumienia bo jest mówione czarno na białym a w 1 plycie sie trzeba wiele domyślac z tych "poetyckich textów".. kto nie słuchał zapraszam na www.coma.art.pl =]

Coma gra zajebiste koncerty, nie wiem czy byles na jakims ale ja bylem raz i jak wyszedłem z pogo i ogolnie z zabawy musiałem wyciskac koszulke z potu ... ehh gdyby nie ROCK chyba bym nie żył =]
15 lipca 2007, 00:59 [cytuj]
hehe nie mowie ze 2 plyta jest gorsza, po prostu bardsziej lubie pierwsza :-) na koncercie nie bylem niestety...jeszcze :mrgreen: nich dadza jakis w uk to sie wybiore :mrgreen: ale slyszalem ze na koncertach naprawde daja czadu 8-)
hehe nie mowie ze 2 plyta jest gorsza, po prostu bardsziej lubie pierwsza :-) na koncercie nie bylem niestety...jeszcze :mrgreen: nich dadza jakis w uk to sie wybiore :mrgreen: ale slyszalem ze na koncertach naprawde daja czadu 8-)
15 lipca 2007, 01:24 [cytuj]
"sqb" powiedział/a:
rzez zone nazywane "chwast"
Bo to jest chwast :-P

Moje zainteresowania to muzyka, szczególnie ta z XX wieku czyli Frank Sinatra, Louis Armstrong, Ray Charles itp ... ostatnio odkrywam uroki muzyki Edith Piaf :-D Lubię dobre kino czyli filmy takie jak "Filadelfia", "Pianista", "Lista Schindler'a" i "Spacer po linie" w którym to gra boski Joaquin Phoenix :mrgreen: Literatura rosyjska, a zaczęło się od tego, że w liceum musiałam przeczytać "Zbrodnie i karę" Dostojewskiego :-) Heehe i gdybym w liceum miała rosyjski to może zdawałabym na rosjoznawstwo czy filologię rosyjską ;-) a tak to zaczynam od października studiować pedagogikę, która też mnie interesuje :-) Fascynuje mnie także Nowa Zelandia, którą nazywam rajem na końcu świata ;-) Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie mi zobaczyć na własne oczy te piękne miejsce, bo póki co zostają mi tylko zdjęcia wyszukane w internecie i wzdychanie wraz z mężem do tego cudnego miejsca :-P
Bo to jest chwast :-P

Moje zainteresowania to muzyka, szczególnie ta z XX wieku czyli Frank Sinatra, Louis Armstrong, Ray Charles itp ... ostatnio odkrywam uroki muzyki Edith Piaf :-D Lubię dobre kino czyli filmy takie jak "Filadelfia", "Pianista", "Lista Schindler'a" i "Spacer po linie" w którym to gra boski Joaquin Phoenix :mrgreen: Literatura rosyjska, a zaczęło się od tego, że w liceum musiałam przeczytać "Zbrodnie i karę" Dostojewskiego :-) Heehe i gdybym w liceum miała rosyjski to może zdawałabym na rosjoznawstwo czy filologię rosyjską ;-) a tak to zaczynam od października studiować pedagogikę, która też mnie interesuje :-) Fascynuje mnie także Nowa Zelandia, którą nazywam rajem na końcu świata ;-) Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie mi zobaczyć na własne oczy te piękne miejsce, bo póki co zostają mi tylko zdjęcia wyszukane w internecie i wzdychanie wraz z mężem do tego cudnego miejsca :-P
15 lipca 2007, 01:28 [cytuj]
"Kasia" powiedział/a:
i wzdychanie wraz z mężem do tego cudnego miejsca :-P
w wieku 19 lat masz męża :-) ?? Zaraz zaraz czy ktoś mi to wszystko może wytlumaczyć =] ??
w wieku 19 lat masz męża :-) ?? Zaraz zaraz czy ktoś mi to wszystko może wytlumaczyć =] ??
15 lipca 2007, 01:31 [cytuj]
"givdaf" powiedział/a:
ehh gdyby nie ROCK chyba bym nie żył =]
Ja gdyby nie TRANCE to bym nie żył... :mrgreen: Jestem uzależniony na maxa... :mrgreen: I nikt mi nie wmówi, że to głupia i tępa muzyka... :!: 8-) :-P

Przez ostatnie dni męczę takie kawałki:

* Kenny Hayes - Daybreaker (Signum Remix)
* Vincent De Moor - Fly Away (Sean Tyas Remix)
* Kalwi & Remi - Independence
* Filo & Peri feat. Fisher - Closer Now (Mike Foyle Remix)
* Bobina feat. Elles De Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix)
* Kyau & Albert - Always A Fool
* DJ Shog - Stranger On This Planet (Vocal Mix)

WYSOKICH LOTÓW ŻYCZĘ :!: :!: :!: :mrgreen:

Ostatnio też strasznie się wciągnąłem w HAPPY HARDCORE... 8-) Rock i metal poszły na razie na dalszy plan... :mrgreen:

Następnym razem napiszę dokładnie o moim hobby... :-D Bo jeśli mowa o hobby to na myśl przychodzi mi głównie kolekcjonerstwo... :-D A coś zbieram i niedługo pomęczę Was tym (niektórzy wiedzą w czym rzecz)... :mrgreen:
Ja gdyby nie TRANCE to bym nie żył... :mrgreen: Jestem uzależniony na maxa... :mrgreen: I nikt mi nie wmówi, że to głupia i tępa muzyka... :!: 8-) :-P

Przez ostatnie dni męczę takie kawałki:

* Kenny Hayes - Daybreaker (Signum Remix)
* Vincent De Moor - Fly Away (Sean Tyas Remix)
* Kalwi & Remi - Independence
* Filo & Peri feat. Fisher - Closer Now (Mike Foyle Remix)
* Bobina feat. Elles De Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix)
* Kyau & Albert - Always A Fool
* DJ Shog - Stranger On This Planet (Vocal Mix)

WYSOKICH LOTÓW ŻYCZĘ :!: :!: :!: :mrgreen:

Ostatnio też strasznie się wciągnąłem w HAPPY HARDCORE... 8-) Rock i metal poszły na razie na dalszy plan... :mrgreen:

Następnym razem napiszę dokładnie o moim hobby... :-D Bo jeśli mowa o hobby to na myśl przychodzi mi głównie kolekcjonerstwo... :-D A coś zbieram i niedługo pomęczę Was tym (niektórzy wiedzą w czym rzecz)... :mrgreen:
15 lipca 2007, 01:34 [cytuj]
"givdaf" powiedział/a:
To proste :mrgreen: mąż tak, ale dzieci brak :-P
To proste :mrgreen: mąż tak, ale dzieci brak :-P
15 lipca 2007, 01:36 [cytuj]
e no to jak juz masz męża to chyba możesz wrzucić fote na forum ;) ?? :mrgreen:
e no to jak juz masz męża to chyba możesz wrzucić fote na forum ;) ?? :mrgreen:
15 lipca 2007, 01:37 [cytuj]
z Kasia juz 2 lata jestesmy malzenstwem :-) na weselu cale sgn'owe forum bylo, rebuzz i tmac nawet za druchny awaryjnie robili :-P :mrgreen: dzieci, poki co nie ma...oprocz mnie i chwasta do ktorego zona sie nie przyznaje :-P ...a tak na marginesie to Kasia za kilka tygodni skonczy 20 latek. juz nie bede mial zony nastolatki :-P
z Kasia juz 2 lata jestesmy malzenstwem :-) na weselu cale sgn'owe forum bylo, rebuzz i tmac nawet za druchny awaryjnie robili :-P :mrgreen: dzieci, poki co nie ma...oprocz mnie i chwasta do ktorego zona sie nie przyznaje :-P ...a tak na marginesie to Kasia za kilka tygodni skonczy 20 latek. juz nie bede mial zony nastolatki :-P
15 lipca 2007, 01:44 [cytuj]
Ah to tak =] Na dzieci przyjdzie czas .. A tak w ogóle to troche bardzo zeszliśmy z tematu ale co tam, raz na jakis czas sobie można pozwolic prawda :mrgreen: :mrgreen: ?
Ah to tak =] Na dzieci przyjdzie czas .. A tak w ogóle to troche bardzo zeszliśmy z tematu ale co tam, raz na jakis czas sobie można pozwolic prawda :mrgreen: :mrgreen: ?
15 lipca 2007, 01:48 [cytuj]
prawda :mrgreen: ale moja Kasia to tez moje hobby, w sumie najwazniejsze wiec na temat :-) . a jak chcesz zobaczyc moja zone to zapraszam do nas na kawe :-P
prawda :mrgreen: ale moja Kasia to tez moje hobby, w sumie najwazniejsze wiec na temat :-) . a jak chcesz zobaczyc moja zone to zapraszam do nas na kawe :-P
15 lipca 2007, 01:51 [cytuj]
Tak sobie tylko powiedziałem bo to jedyna kobieta na forum =] Ile do Was bedzie z Zabrza kilometrów około ?
Tak sobie tylko powiedziałem bo to jedyna kobieta na forum =] Ile do Was bedzie z Zabrza kilometrów około ?
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 4 3 1 0 10
2. Bayern Monachium 4 3 0 1 9
3. Borussia Dortmund 4 3 0 1 9
4. Eintracht Frankfurt 4 2 2 0 8
5. VfB Stuttgart 4 2 1 1 7
6. FC Augsburg 4 2 1 1 7
7. Werder Brema 4 2 1 1 7
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. BVB Super 60
2. RickenZMazowsza 57
3. JungKamil3 57
4. Asiasith 57
5. arturborussen 57
6. wujek83 54
7. geniu 54
cała tabela

shoutbox

Mila
Mila 9 minut temu

@Le0n Gdyby sranie jadem karać banem, ruch na naszej stronie chyba by lekko zamarł. Nie jest też zabronione robienie z siebie pośmiewiska, więc luzu troszkę. Dyskutuj z tymi, którzy są Twoim zdaniem warci dyskusji a resztę zostaw moderatorom.

1974tatajulii
1974tatajulii 16 minut temu

Pawelinho,,,,siejesz zamęt pisowski taki...typowy. Sprowokowałes temat, zauważ........ Publicznie się przyznaj....idz pisac sobie DO rzeczy, czy OD rzeczy raczej/.....

Le0n
Le0n 36 minut temu

Osobiste wycieczki to widzę, że Ty masz. Można mieć takie lub jakieś zdanie na temat gazet, dziennikarzy, ludzi ale nie sraj jadem. Masz coś do Pana Michnika to żal się jemu.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Także osobiste wycieczki zostaw dla siebie.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

LeOn wiesz co to jest porównanie? Naprawdę Jeśli uważasz GW/SE/Fakt za wiarygodną "gazetę" to gratuluje i zacytuje samego Ciebie "ktoś Ci faktycznie nasrał do łba a Ty nazywasz to mózgiem." bo nawet nie warto się do tego w inny sposób skomentować.

Le0n
Le0n 4 godzin temu

które są tak wiarygodne jak gówno wybiórcze (gazeta michnika) czyli wcale. Czy ktoś tu jeszcze czuwa nad tym!!!! Pawelinho ktoś Ci faktycznie nasrał do łba a Ty nazywasz to mózgiem.

F1066
F1066 6 godzin temu

https://www.kicker.de/dommermuth-will-in-bvb-aufsichtsrat-787466/artikel#twfeed

UkaszBVB
UkaszBVB Dzisiaj, 03:09

Dzieki musialem przegapic

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:53

Mi zwyczajnie nie chciało tego szukać artykułu.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:52

+1

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 22:25

https://borussia.com.pl/news/25378/oficjalnie_marius_wolf_wypozyczony_do_1_fc_k_ln Było info na początku miesiąca.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:24

Było.

UkaszBVB
UkaszBVB Wczoraj, 22:20

Dlaczego nie bylo zadnego info ze Wolf do Koeln idzie.... Fanfary i szampan powinien sie lac ... teraz ogladam podsumowanie kolejki i zobaczylem...

UkaszBVB
UkaszBVB Wczoraj, 20:55

poco sobie takimi pierdolami glowae zawracac... Lewy jeszcze minimum 2 lata nieodda miejsca w 11.. a Haaland napewno by taki glupi niebyl zeby pchac sie w rywalizacje.. za 2 lata ok niech daja 120 baniek .. i go sobie biara ..

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 20:54

które są tak wiarygodne jak gówno wybiórcze (gazeta michnika) czyli wcale.

bylokowsky
bylokowsky Wczoraj, 20:40

"Według informacji hiszpańskich mediów..." więcej nie musze czytać

steeeven
steeeven Wczoraj, 20:21

Skur... Jak nie nienawidzić te świnie?!

steeeven
steeeven Wczoraj, 20:21

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/905604/transfery-bayern-monachium-ma-plan-erling-haaland-ma-zastapic-roberta-lewandowsk

F1066
F1066 Wczoraj, 15:52

https://www.reviersport.de/artikel/schalke-ultras-hatten-vor-dem-revierderby-redebedarf/

kasztan
kasztan Wczoraj, 14:45

Czyli Piszczu jest, a Akanjiego nie ma. Troszkę lipa, ale jakoś to będzie. Dzięki za link :)

zesik
zesik Wczoraj, 14:32

True. A po przeciwnej stronie pamiętam tą świnię Asamoah.. Boże jak ja tego frajera nie lubiłem :D

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 14:27

Nom Frei był świetnym napastnikiem jak na tamte czasy.

zesik
zesik Wczoraj, 14:26

Pomijając oczywiście Freia - cóż to był za atak.. Valdez, Zidan, Klimowicz hehehe :D a w pomocy Kringe..nic dziwnego,że ciężko szło strzelanie bramek :P

zesik
zesik Wczoraj, 14:23

Derby z s04 zawsze będą inne niż pozostałe mecze. Aczkolwiek bez kibiców to nie to samo :( szkoda.. Mi oczywiście utkwiły w pamięci najbardziej 2 mecze, niedawne frajerskie 4-4 i 3-3 (kiedy przegrywaliśmy u siebie 0-3 ale Frei, Błaszczykowski, Subotic, Tinga i Hummels wtedy gryźli trawę do ostatniej sekundy.. to był piękny mecz :) ) . Mimo wszystko, teraz zadowoli mnie nudne 4-0 dla nas hehehe :D

F1066
F1066 Wczoraj, 14:19

https://www.bvb.de/Spiele/Spielberichte/2020/Champions-League/01-Lazio-Rom-Borussia-Dortmund/Vorbericht/Mit-Lukasz-Piszczek-nach-Rom

kasztan
kasztan Wczoraj, 14:14

Wiadomo już jak wygląda grupa (kadra) która poleciała do Rzymu?

F1066
F1066 Wczoraj, 13:31

"wystarczy przypomnieć pamiętną porażkę BVB z tym ścierwem 4:4, aby to pojąć." Widac, ze so4 Hasser kuma o co biega :))))))))))

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 12:08

Ja odpisze jednym stwierdzeniem: Das ist revierderby!

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 11:55

Pawelinho Dwa aspekty 1. Będzie to mecz bez kibiców, inna atmosfera inny klimat. 2. Nie będzie już wesołego w bramce, te derby 4-4 podobnie jak mecz z LFC w LE to głównie jego zasługa, że te mecze potoczyły się jak potoczyły, trudno jest wygrać mecz, jeżeli bramkarz nie potrafi wybronić jednego strzału na bramkę, i do wygrania meczu wymagane jest niedopuszczanie rywala pod własną bramkę, bo w przeciwnym wypadku zawsze był stuprocentowy gol dla przeciwnika, coś jak z Kepą w Chelsea teraz. Można tak to porównać, z tą różnicą, że ich hiszpański weidenfeller kosztował 80mln, teraz nie za bardzo wiedzą, co z nim zrobić, bo z jednej strony zawala im każdy mecz, ale z drugiej strony ciężko oddać za darmo zawodnika, którego się pozyskało za prawie 100mln.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 11:33

U nich akurat zawsze była/jest/będzie spina bez względu na to jaką mają sytuacje wystarczy przypomnieć pamiętną porażkę BVB z tym ścierwem 4:4, aby to pojąć.

statystyki

Użytkownicy online: muniek16, adriano123, 1974tatajulii, Miniu99
Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 8890
Ostatnio zarejestrowany: andrzejkot

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem