Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9  
10 kwietnia 2016, 06:29 [cytuj]
Choc ten trzeci pojedynek wydawal sie niepotrzebny, to chyba jednak byl najciekawszy ze wszystkich. To juz nie jest ten sam Pacman, ale to i tak wystarczylo na Bradleya, ktory tez pokazal kilka ciekawych akcji.
Choc ten trzeci pojedynek wydawal sie niepotrzebny, to chyba jednak byl najciekawszy ze wszystkich. To juz nie jest ten sam Pacman, ale to i tak wystarczylo na Bradleya, ktory tez pokazal kilka ciekawych akcji.
10 kwietnia 2016, 15:07 [cytuj]
Joshua fenomenlany pod każdym względem, bardzo poteżnie zbudowany ale przy tym nie traci na szybkości. Na ten moment absolutny top i długo tak pozostanie. Chłopak ciężko trenuje i przy tym nie gwiazdorzy, uwielbiam takich pięściarzy.
Joshua fenomenlany pod każdym względem, bardzo poteżnie zbudowany ale przy tym nie traci na szybkości. Na ten moment absolutny top i długo tak pozostanie. Chłopak ciężko trenuje i przy tym nie gwiazdorzy, uwielbiam takich pięściarzy.
16 kwietnia 2016, 21:27 [cytuj]
Przypominam, że dziś koło 2.30 do ringu wychodzi nasz jedyny mistrz świata Krzysztof Głowacki, który zmierzy się ze Stevem Cunninghamem. Transmisja w Polsacie Sport.
Przypominam, że dziś koło 2.30 do ringu wychodzi nasz jedyny mistrz świata Krzysztof Głowacki, który zmierzy się ze Stevem Cunninghamem. Transmisja w Polsacie Sport.
17 kwietnia 2016, 03:26 [cytuj]
No niestety, przez te problemy techniczne praktycznie większości walki nie widzieliśmy. A pewnie sporo się działo, te pierwsze rundy ciekawe, szkoda. W każdym razie brawo dla Głowackiego, pokazał się z dobrej strony. Oby tak dalej
No niestety, przez te problemy techniczne praktycznie większości walki nie widzieliśmy. A pewnie sporo się działo, te pierwsze rundy ciekawe, szkoda. W każdym razie brawo dla Głowackiego, pokazał się z dobrej strony. Oby tak dalej
17 kwietnia 2016, 03:58 [cytuj]
And still! :-)

A Errol Spence Jr to lepszy Floyd. Coś niesamowitego.
And still! :-)

A Errol Spence Jr to lepszy Floyd. Coś niesamowitego.
17 kwietnia 2016, 19:14 [cytuj]
Wielkie brawa! Nie sądziłem, że tak łatwo obroni tytul! Powinno to mu dac mentalnego kopa..
Wielkie brawa! Nie sądziłem, że tak łatwo obroni tytul! Powinno to mu dac mentalnego kopa..
8 maja 2016, 22:57 [cytuj]
Zgodnie z przewidywaniami Saul Alvarez zniszczył Amira Khana w jednej z najważniejszych walk tego roku. Praktycznie wszystko w tym pojedynku było tak jak zapowiadali eksperci. Khan przeskoczył prawie 3 kategorie wagowe, więc zdecydowanie dominował szybkościowo, jednak jego ciosu nie robiły żadnego wrażenia. Do tego kolejne fatalne błędy w obronie Khana, lewa ręka trzymana prawie na biodrze. Walcząc z takim czołgiem jak Alvarez nie można sobie na to pozwolić. Z biegiem czasu szybkość i mobilność Khana spadała, aż w końcu nadział się na potężny, rzekłbym pół-sierpowy Alvareza.

Inaczej wyobrażałem sobie karierę Khana. Jak w 2004 roku zdobywał srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Atenach mając 17 (!) lat, to sądziłem że z biegiem czasu stanie się twarzą zawodowego boksu. Dalej to ścisła czołówka, ale 4 przegrane w tym 3 przez mocne nokauty nie pozwalają stawiać go obok takich tuzów zawodowego boksu jak Gonzalez, Lomachenko, Gołowkin, czy właśnie Alvarez. A miał predyspozycje, by być naprawdę genialnym pięściarzem.
Zgodnie z przewidywaniami Saul Alvarez zniszczył Amira Khana w jednej z najważniejszych walk tego roku. Praktycznie wszystko w tym pojedynku było tak jak zapowiadali eksperci. Khan przeskoczył prawie 3 kategorie wagowe, więc zdecydowanie dominował szybkościowo, jednak jego ciosu nie robiły żadnego wrażenia. Do tego kolejne fatalne błędy w obronie Khana, lewa ręka trzymana prawie na biodrze. Walcząc z takim czołgiem jak Alvarez nie można sobie na to pozwolić. Z biegiem czasu szybkość i mobilność Khana spadała, aż w końcu nadział się na potężny, rzekłbym pół-sierpowy Alvareza.

Inaczej wyobrażałem sobie karierę Khana. Jak w 2004 roku zdobywał srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Atenach mając 17 (!) lat, to sądziłem że z biegiem czasu stanie się twarzą zawodowego boksu. Dalej to ścisła czołówka, ale 4 przegrane w tym 3 przez mocne nokauty nie pozwalają stawiać go obok takich tuzów zawodowego boksu jak Gonzalez, Lomachenko, Gołowkin, czy właśnie Alvarez. A miał predyspozycje, by być naprawdę genialnym pięściarzem.
8 maja 2016, 23:19 [cytuj]
Przy tym nokaucie Khan zostawił tę lewą rękę, Alvarez trafił w punkt i Khan został mocno za to ukarany. Szybka walka i rezultat bez zaskoczenia. Canelo kolejne zwycięstwo z dużym nazwiskiem do rekordu. Ciekawe czy dojdzie w niedalekiej przyszłości do walki Alvarez - Gołowkin, to by było coś.
Przy tym nokaucie Khan zostawił tę lewą rękę, Alvarez trafił w punkt i Khan został mocno za to ukarany. Szybka walka i rezultat bez zaskoczenia. Canelo kolejne zwycięstwo z dużym nazwiskiem do rekordu. Ciekawe czy dojdzie w niedalekiej przyszłości do walki Alvarez - Gołowkin, to by było coś.
16 września 2016, 15:05 [cytuj]
Głowacki vs. Usyk

Główne pytanie, myślicie, że będzie jakiś darmowy stream w Internecie? Czy jednak lepiej wydać te 4 dyszki i oglądać galę bez problemu?
Głowacki vs. Usyk

Główne pytanie, myślicie, że będzie jakiś darmowy stream w Internecie? Czy jednak lepiej wydać te 4 dyszki i oglądać galę bez problemu?
16 września 2016, 15:38 [cytuj]
Ja bym chętnie kupił, tylko kochana IPLA nie pozwoli oglądać mi transmisji za granicą, a wtyczki typu "Hola" nie działają mi już od dawna. Pozostaje szukać zatem ruskich streamów. Walkę będzie transmitować "Sky Sports", więc pewnie zagraniczne streamy się pojawią, a i obciążone mocno nie będą zważając na to, że waga Cruiser jest raczej mało popularna.
Ja bym chętnie kupił, tylko kochana IPLA nie pozwoli oglądać mi transmisji za granicą, a wtyczki typu "Hola" nie działają mi już od dawna. Pozostaje szukać zatem ruskich streamów. Walkę będzie transmitować "Sky Sports", więc pewnie zagraniczne streamy się pojawią, a i obciążone mocno nie będą zważając na to, że waga Cruiser jest raczej mało popularna.
16 września 2016, 20:55 [cytuj]
Sam nie wiem... Polskich streamów zapewne nie będzie bądź będą w miarę szybko blokowane. Chyba się skuszę jeśli jutro nic nowego się nie dowiem :( Oby było warto.
Sam nie wiem... Polskich streamów zapewne nie będzie bądź będą w miarę szybko blokowane. Chyba się skuszę jeśli jutro nic nowego się nie dowiem :( Oby było warto.
16 września 2016, 23:35 [cytuj]
Ja ogólnie wspieram takie rzeczy. W USA koszty PPV są o wiele większe(walka Kowaliowa z Wardem w systemie PPV kosztuje 55 dolarów) więc te 40 zł to i tak mała kwota za pojedynek dwóch najlepszych aktualnie kruzerów na świecie.

Kupuj, będzie warto ;-)
Ja ogólnie wspieram takie rzeczy. W USA koszty PPV są o wiele większe(walka Kowaliowa z Wardem w systemie PPV kosztuje 55 dolarów) więc te 40 zł to i tak mała kwota za pojedynek dwóch najlepszych aktualnie kruzerów na świecie.

Kupuj, będzie warto ;-)
17 września 2016, 00:24 [cytuj]
Ulala to mnie zaskoczyłeś :O No tak walka powinna być świetna, oby zakończona dla nas happy endem. Dzięki za odpowiedzi i powodzonka w szukaniu najlepszego streama, dzielnie wspieraj naszego za granicą :)
Ulala to mnie zaskoczyłeś :O No tak walka powinna być świetna, oby zakończona dla nas happy endem. Dzięki za odpowiedzi i powodzonka w szukaniu najlepszego streama, dzielnie wspieraj naszego za granicą :)
18 września 2016, 01:03 [cytuj]
Za mojego życia chyba nie doczekam się dobrego polskiego pięściarza. Oczywiście już zaczynają się gadki, że przegrał "ale walczył!" i w ogóle to może czuć się jak zwycięzca. Polacy uwielbiają się chełpić porażkami.

Wiedziałem, że Usyk jest dużo lepszy technicznie jednak Główka okazał się potwornym drewnem. Wyszło to dopiero w starciu z mobilnym rywalem, kiedy nie można było stać jak kołek w miejscu i okładać się sierpowymi. Jestem strasznie rozczarowany i taktyką i umiejętnościami Główki. Super z niego gość, prywatnie bardzo go lubię, ale takiej żenady się kompletnie nie spodziewałem.

P*****lę. Dobranoc.
Za mojego życia chyba nie doczekam się dobrego polskiego pięściarza. Oczywiście już zaczynają się gadki, że przegrał "ale walczył!" i w ogóle to może czuć się jak zwycięzca. Polacy uwielbiają się chełpić porażkami.

Wiedziałem, że Usyk jest dużo lepszy technicznie jednak Główka okazał się potwornym drewnem. Wyszło to dopiero w starciu z mobilnym rywalem, kiedy nie można było stać jak kołek w miejscu i okładać się sierpowymi. Jestem strasznie rozczarowany i taktyką i umiejętnościami Główki. Super z niego gość, prywatnie bardzo go lubię, ale takiej żenady się kompletnie nie spodziewałem.

P*****lę. Dobranoc.
18 września 2016, 01:22 [cytuj]
Mi tam walka się podobała. Był wyraźnie słabszy Głowacki, ale i tak jego postawa sprawiła, że walka była dość ciekawa. Usyk przygotowany świetnie kondycyjnie, wiedział co ma robić, cały czas punktował, większość ciosów Głowackiego wyblokował i zdobył tytuł. Pewnie teraz udanie obroni tytuł parę razy i będzie uciekał do ciężkiej wagi.

Ja jakoś bardzo się nie nastawiałem na obronę tytułu przez Głowackiego, więc może dla tego mam takie odczucia po tej walce. Myślę, że Głowacki może dać nam jeszcze parę ciekawych walk z dobrymi bokserami, byle promotorzy nie chcieli go teraz 'odbudowywać' sprowadzając mu ogórów do Polski na jakieś pseudogale Polsatu.

Teraz 2-3 godzinki spania i pobudka na walke Alvarez - Smith. Lubię oglądać Canelo w ringu i liczę, że dziś też pokaże dobry boks. Kto wie, może po tej walce w końcu panowie się dogadają i dojdzie do starcia Canelo-Gołowkin. To by była prawdziwa bomba.
Mi tam walka się podobała. Był wyraźnie słabszy Głowacki, ale i tak jego postawa sprawiła, że walka była dość ciekawa. Usyk przygotowany świetnie kondycyjnie, wiedział co ma robić, cały czas punktował, większość ciosów Głowackiego wyblokował i zdobył tytuł. Pewnie teraz udanie obroni tytuł parę razy i będzie uciekał do ciężkiej wagi.

Ja jakoś bardzo się nie nastawiałem na obronę tytułu przez Głowackiego, więc może dla tego mam takie odczucia po tej walce. Myślę, że Głowacki może dać nam jeszcze parę ciekawych walk z dobrymi bokserami, byle promotorzy nie chcieli go teraz 'odbudowywać' sprowadzając mu ogórów do Polski na jakieś pseudogale Polsatu.

Teraz 2-3 godzinki spania i pobudka na walke Alvarez - Smith. Lubię oglądać Canelo w ringu i liczę, że dziś też pokaże dobry boks. Kto wie, może po tej walce w końcu panowie się dogadają i dojdzie do starcia Canelo-Gołowkin. To by była prawdziwa bomba.
18 września 2016, 18:13 [cytuj]
Mi też się walka podobała, bo jak walczy Główka to są emocje. Jednak Główka po prostu kaleczył moje oczy bardzo słabą pracą nóg, a przede wszystkim nieznajomością abecadła bokserskiego. Usyk wypuszczał serię a Głowacki próbował ich unikać stojąc w miejscu i balansując głową (!). On nie umie kompletnie schodzić z linii ciosu. Przy takich toporach jak Huck czy Cunningham tego nie było widać, bo oni po prostu mają taki styl, który tego nie wymaga. Gdy przyszło do walki z technikiem Głowacki okazał się potwornym drewnem bokserskim. Niestety.

Mimo to dalej bardzo go lubię, bo to typ człowieka którego nie można nie lubić. Sympatyczny gość z sercem wielkiego wojownika. Zawsze całym sercem za Główką, jednak zawód po wczoraj ogromny. Wiedziałem, że nie jest on bajecznym technikiem (delikatnie mówiąc), ale takiej słabizny się nie spodziewałem. Masternak i Włodarczyk to przy nim profesorowie boksu. Inna sprawa, że oni nie mają nawet w 1/3 takiego ducha walki jaki ma Główka.

Może czas wyjechać do Stanów?

Btw. Fiodor Łapin (trener Głowackiego) ma ten sam syndrom, który przypisuje się naszemu zarządowi. :-D To świetny gość, by doprowadzić kogoś do mistrzostwa, ale później wszystko mu się wali i nie radzi sobie z utrzymaniem poziomu swoich podopiecznych.
Mi też się walka podobała, bo jak walczy Główka to są emocje. Jednak Główka po prostu kaleczył moje oczy bardzo słabą pracą nóg, a przede wszystkim nieznajomością abecadła bokserskiego. Usyk wypuszczał serię a Głowacki próbował ich unikać stojąc w miejscu i balansując głową (!). On nie umie kompletnie schodzić z linii ciosu. Przy takich toporach jak Huck czy Cunningham tego nie było widać, bo oni po prostu mają taki styl, który tego nie wymaga. Gdy przyszło do walki z technikiem Głowacki okazał się potwornym drewnem bokserskim. Niestety.

Mimo to dalej bardzo go lubię, bo to typ człowieka którego nie można nie lubić. Sympatyczny gość z sercem wielkiego wojownika. Zawsze całym sercem za Główką, jednak zawód po wczoraj ogromny. Wiedziałem, że nie jest on bajecznym technikiem (delikatnie mówiąc), ale takiej słabizny się nie spodziewałem. Masternak i Włodarczyk to przy nim profesorowie boksu. Inna sprawa, że oni nie mają nawet w 1/3 takiego ducha walki jaki ma Główka.

Może czas wyjechać do Stanów?

Btw. Fiodor Łapin (trener Głowackiego) ma ten sam syndrom, który przypisuje się naszemu zarządowi. :-D To świetny gość, by doprowadzić kogoś do mistrzostwa, ale później wszystko mu się wali i nie radzi sobie z utrzymaniem poziomu swoich podopiecznych.
|<  <<  <  5  6  7  8  9  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 34 28 6 0 90
2. VfB Stuttgart 34 23 4 7 73
3. Bayern Monachium 34 23 3 8 72
4. RB Lipsk 34 19 8 7 65
5. Borussia Dortmund 34 18 9 7 63
6. Eintracht Frankfurt 34 11 14 9 47
7. TSG 1899 Hoffenheim 34 13 7 14 46
8. 1. FC Heidenheim 34 10 12 12 42
9. Werder Brema 34 11 9 14 42
10. SC Freiburg 34 11 9 14 42
11. FC Augsburg 34 10 9 15 39
12. VfL Wolfsburg 34 10 7 17 37
13. FSV Mainz 34 7 14 13 35
14. Borussia Mönchengladbach 34 7 13 14 34
15. Union Berlin 34 10 6 19 34
16. VfL Bochum 34 7 12 15 33
17. 1. FC Köln 34 5 12 17 27
18. SV Darmstadt 34 3 8 23 17
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 285
2. donpedro 278
3. jasiu85 278
4. RickenZMazowsza 275
5. johnBVB 270
6. ponczos 269
7. MAKAVELI 262
8. Grzes2603 255
9. Kasper09 254
10. mlabedz17 253
cała tabela
shoutbox
dawid2468
dawid2468 Wczoraj, 17:39

To nasze transfery to pożal się Boże niech chu*j strzeli

Alex3110
Alex3110 Wczoraj, 13:06

Co Wy tacy napaleni jesteście? Pożyjemy, zobaczymy

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 13:04

Niestety problem z graczami typu Kadioglu polega na tym, że grają na Euro i Fenerbahce doskonale wie w jakiej formie jest ich zawodnik co niestety dla nas przekłada się na wzrost jego wartości

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 12:46

kurcze za długo czekają z LO Rothe dawał radę w 2 Bundeslidze ale czy da radę w 1 oby tak chciałbym żeby było inaczej ale w Bense trochę straciłem wiarę potrzebujemy LO no i jeszcze zrobić coś z Ryersonem bo zaczynają się na niego ślinić a ma u nas jeden ze słabszych kontraktów

wola
wola Wczoraj, 12:30

Wygląda na to, że Schlotter i Anton zagrają razem już w 1/16 finału Rüdiger kontuzjowany, Tah żółte kartki

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 12:10

Oho czyli Bensebaini w podstawie na przyszły sezon ale mam cichą nadzieję, że mlodziutki Rothe go wygryzie

artur1973
artur1973 Wczoraj, 10:16

ruhr24.de/bvb/bvb-ferdi-kadioglu-fenerbahce-istanbul-abloese-fc-arsenal-angebot-borussia-dortmund-93147248.html A zatem Turek już sprawa zamieciona bo kosztuje tyle co Maataen :-)

artur1973
artur1973 Wczoraj, 10:14

Nie uważam że Guirassy jest niepotrzebny. Uważam że Fullkrug jest na tyle dobry że jak zostawimy na jego zmianę Moukoko to potrzeby mamy większe na innych pozycjach. Jeśli przyjdą Anton Grass i Kadioglu to obronę mamy skompletowaną. Jeśli zostawimy Malena i Adeyemiego plus wyzdrowieje Duranville to skrzydła też ujdą. Ale środek pola to potrzeba od zaraz. Musi być geniusz środka pola który będzie uruchamiał tak Fullkruga jak i skrzydła. Sam Brandt nie wystarczy

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 00:43

sądzę też że mając Fulkruga wcale nie wykluczało by to żeby grali oboje obrona przeciwnika miała by niezły zgryz

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 00:41

na pewno ucieszyła by mnie informacja o Guirassy ale tak jak pisałem ręki bym nie dał że wypali ale uważam że takiej okazji było by głupio przegapić

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 00:38

Artur zgadzam się że Fulkrug to dobry napastnik ale nie wiem czy możemy nim grać wszystko co do Guirassy to myślę że może się przydać fanatyk wiem że czasy się zmieniły ale nie sądzę że nasi kiedykolwiek zdecydują się na transfery z top klubów ale wierzę że w tych słabszych klubach możemy znaleźć odpowiednich zawodników ale to tylko moje zdanie niestety jestem tylko kibicem żadnym fachowcem z resztą było już tyle transferów z których się cieszyłem a okazały się niewypałami że ręki bym nie dał

artur1973
artur1973 Wczoraj, 00:05

Jeszcze raz powtórzę: Fullkrug to bardzo dobry napastnik nie potrzeba nam Guirrasiego tylko ludzi którzy będą obsługiwali podaniami Fulkruga. Proste. Dobranoc

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 1 dni temu, 2024-06-23

Nie rozumiem czemu Fullkrug nie gra w pierwszym składzie przecież ten Havertz nic nie wnosi do zespołu

Marco Reus
Marco Reus 1 dni temu, 2024-06-23

Dobra zmiana fullkruga i brama w doliczonym ratuje szkopow

Hayn03
Hayn03 1 dni temu, 2024-06-23

Niklas Fullkrug brama na remis

fanatyk88
fanatyk88 1 dni temu, 2024-06-23

Wojtyła Co do ligi pełna zgoda. Kapolini To były inne czasy. Wtedy w klubie liczyli każde euro, bo dopiero się podnosili po prawie bankructwie. Nie ma sensu porównywać tamtych transferów z dzisiejszymi.

Alex3110
Alex3110 1 dni temu, 2024-06-23

Kiedy w ogóle zaczynają przygotowania do nowego sezonu?

Kot13
Kot13 1 dni temu, 2024-06-23

A czy Manchester United jest wyznacznikiem dla BVB ? Jedni powiedzą,że tak bo to bardzo utytułowany zespół z wieloma sukcesami w przeszłości, natomiast inni,że nie ponieważ są od kilku lat w kryzysie i nie potrafią wygrać mistrzostwa Anglii, jak widać problem jest dużo bardziej złożony.

Kapolini76
Kapolini76 1 dni temu, 2024-06-23

pamiętacie skąd przyszli lewy kuba czy kagawa

Wojtyła z Dortmundu

Klub może nie ale sama liga w której grał już takowym wyznacznikiem być może

fanatyk88
fanatyk88 1 dni temu, 2024-06-23

Kluby pokroju Brighton to nie jest dla Borussii żaden wyznacznik, a przynajmniej nie powinien być.

Wojtyła z Dortmundu

Może ma trochę lat na karku ale skoro potrafił w Brighton notować solidne liczby to raczej będzie wartością dodatnią

Kapolini76

Nie patrzmy mu na pesel ważne żeby był wartością dodatnią jeśli zawsze marzył o BVB to pewnie zostawi trochę zdrowia na boisku

Kapolini76

Czyli dobre wieści nie widziałem jeszcze tego grosa widział ktoś jak gra?

Alex3110
Alex3110 1 dni temu, 2024-06-23

Anton ma zarabiać 6mln na rok, Groß podobno też do Nas trafi za około 10mln.

Kapolini76

Tylko kogo uda się sprzedać Moukoko chyba powinien dostać szanse zobaczymy jak w ataku poukłada to Sahin bo mimo tego że lubiłem Terzica to niestety nasi ofensywni piłkarze trochę dołowali u niego nie potrafił wyciągnąć z nich najlepszego poprawił na pewno obronę w rundzie rewanżowej i spora w tym zasługa Hummelsa zobaczymy może ofensywnie odżyjemy bo taką BVB pokochaliśmy której ciśnie przeciwnika

Kapolini76

miejmy nadzieję że ściągną tego Kadioglu że on i Anton wypali do tego dochodzi Rothe może odpali jako zawodnik do rotacji jeśli jeszcze dojdzie Sule w formie to obrona może być git jeśli jeszcze dojdzie ktoś do środka,skrzydłowy i Guirassy odpali to może być niezłe okienko musimy wierzyć że się uda

jasiu85
jasiu85 1 dni temu, 2024-06-23

Widzisz Wola Ja nawet nie wiedziałem o istnieniu Maatsena, ale nie pisałem tego i owego, że to wypożyczenie to katastrofa. Inaczej o Sancho, co mógł nam dać sportowo wynikowo jak on od roku siedział na kanapie z padem w rękach? Nic.

wola
wola 1 dni temu, 2024-06-23

Byłem wielkim zwolennikiem wypożyczenia Sancho. Myślałem, że Jadon nagle zacznie grać jak kiedyś. Ale niestety, to nie był Jadon sprzed kilku lat. Nie miał przy sobie Haalanda, Juda i Marco w formie. To był niewypał. Gdyby Gittens dostał tyle minut!!!! to jestem pewien, że teraz mielibyśmy gotowego skrzydłowego do gry na najwyższym poziomie. Maatsena nie widziałem wcześniej, więc nie wypowiadałem się w styczniu na jego temat. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Dam nam dużo. My jemu jeszcze więcej. Najwięcej zyskała na tym Chelsea, która mogła go sprzedać za 45 mln. Nie przedłużenie kontraktu z Hummelsem jest rzeczą naturalną. Co prawda w tym sezonie był w życiowej formie, ale Mats nie będzie przecież młodszy. Moim zdaniem Malen i Adeyemi powinni zostać, bo w klubie potrzebna jest stabilizacja. Za dużo jest zmian co sezon. Z drugiej strony BVB powinna pozbywać się takich graczy jak Sule, Haller i Reyna. TERAZ NAJWAŻNIEJSZE. Po przejęciu odpowiedzialności przez Rickena jest dobry moment aby przyznać się do nietrafionych transferów i wystawić Bensebainiego i Nmechę na sprzedaż. Nie kisić znowu następnych nieudaczników na liście płac. Bensę oddać za darmo, a Nmechę za połowę ceny!!!

Kapolini76

Tak mi się marzy Urbański i Zalewski w BVB znowu jakiś rodak i potencjał spory

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 22
Zarejestrowanych użytkowników: 10043
Ostatnio zarejestrowany: Klaudixxx11234
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem