Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9  
10 kwietnia 2016, 06:29 [cytuj]
Choc ten trzeci pojedynek wydawal sie niepotrzebny, to chyba jednak byl najciekawszy ze wszystkich. To juz nie jest ten sam Pacman, ale to i tak wystarczylo na Bradleya, ktory tez pokazal kilka ciekawych akcji.
Choc ten trzeci pojedynek wydawal sie niepotrzebny, to chyba jednak byl najciekawszy ze wszystkich. To juz nie jest ten sam Pacman, ale to i tak wystarczylo na Bradleya, ktory tez pokazal kilka ciekawych akcji.
10 kwietnia 2016, 15:07 [cytuj]
Joshua fenomenlany pod każdym względem, bardzo poteżnie zbudowany ale przy tym nie traci na szybkości. Na ten moment absolutny top i długo tak pozostanie. Chłopak ciężko trenuje i przy tym nie gwiazdorzy, uwielbiam takich pięściarzy.
Joshua fenomenlany pod każdym względem, bardzo poteżnie zbudowany ale przy tym nie traci na szybkości. Na ten moment absolutny top i długo tak pozostanie. Chłopak ciężko trenuje i przy tym nie gwiazdorzy, uwielbiam takich pięściarzy.
16 kwietnia 2016, 21:27 [cytuj]
Przypominam, że dziś koło 2.30 do ringu wychodzi nasz jedyny mistrz świata Krzysztof Głowacki, który zmierzy się ze Stevem Cunninghamem. Transmisja w Polsacie Sport.
Przypominam, że dziś koło 2.30 do ringu wychodzi nasz jedyny mistrz świata Krzysztof Głowacki, który zmierzy się ze Stevem Cunninghamem. Transmisja w Polsacie Sport.
17 kwietnia 2016, 03:26 [cytuj]
No niestety, przez te problemy techniczne praktycznie większości walki nie widzieliśmy. A pewnie sporo się działo, te pierwsze rundy ciekawe, szkoda. W każdym razie brawo dla Głowackiego, pokazał się z dobrej strony. Oby tak dalej
No niestety, przez te problemy techniczne praktycznie większości walki nie widzieliśmy. A pewnie sporo się działo, te pierwsze rundy ciekawe, szkoda. W każdym razie brawo dla Głowackiego, pokazał się z dobrej strony. Oby tak dalej
17 kwietnia 2016, 03:58 [cytuj]
And still! :-)

A Errol Spence Jr to lepszy Floyd. Coś niesamowitego.
And still! :-)

A Errol Spence Jr to lepszy Floyd. Coś niesamowitego.
17 kwietnia 2016, 19:14 [cytuj]
Wielkie brawa! Nie sądziłem, że tak łatwo obroni tytul! Powinno to mu dac mentalnego kopa..
Wielkie brawa! Nie sądziłem, że tak łatwo obroni tytul! Powinno to mu dac mentalnego kopa..
8 maja 2016, 22:57 [cytuj]
Zgodnie z przewidywaniami Saul Alvarez zniszczył Amira Khana w jednej z najważniejszych walk tego roku. Praktycznie wszystko w tym pojedynku było tak jak zapowiadali eksperci. Khan przeskoczył prawie 3 kategorie wagowe, więc zdecydowanie dominował szybkościowo, jednak jego ciosu nie robiły żadnego wrażenia. Do tego kolejne fatalne błędy w obronie Khana, lewa ręka trzymana prawie na biodrze. Walcząc z takim czołgiem jak Alvarez nie można sobie na to pozwolić. Z biegiem czasu szybkość i mobilność Khana spadała, aż w końcu nadział się na potężny, rzekłbym pół-sierpowy Alvareza.

Inaczej wyobrażałem sobie karierę Khana. Jak w 2004 roku zdobywał srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Atenach mając 17 (!) lat, to sądziłem że z biegiem czasu stanie się twarzą zawodowego boksu. Dalej to ścisła czołówka, ale 4 przegrane w tym 3 przez mocne nokauty nie pozwalają stawiać go obok takich tuzów zawodowego boksu jak Gonzalez, Lomachenko, Gołowkin, czy właśnie Alvarez. A miał predyspozycje, by być naprawdę genialnym pięściarzem.
Zgodnie z przewidywaniami Saul Alvarez zniszczył Amira Khana w jednej z najważniejszych walk tego roku. Praktycznie wszystko w tym pojedynku było tak jak zapowiadali eksperci. Khan przeskoczył prawie 3 kategorie wagowe, więc zdecydowanie dominował szybkościowo, jednak jego ciosu nie robiły żadnego wrażenia. Do tego kolejne fatalne błędy w obronie Khana, lewa ręka trzymana prawie na biodrze. Walcząc z takim czołgiem jak Alvarez nie można sobie na to pozwolić. Z biegiem czasu szybkość i mobilność Khana spadała, aż w końcu nadział się na potężny, rzekłbym pół-sierpowy Alvareza.

Inaczej wyobrażałem sobie karierę Khana. Jak w 2004 roku zdobywał srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Atenach mając 17 (!) lat, to sądziłem że z biegiem czasu stanie się twarzą zawodowego boksu. Dalej to ścisła czołówka, ale 4 przegrane w tym 3 przez mocne nokauty nie pozwalają stawiać go obok takich tuzów zawodowego boksu jak Gonzalez, Lomachenko, Gołowkin, czy właśnie Alvarez. A miał predyspozycje, by być naprawdę genialnym pięściarzem.
8 maja 2016, 23:19 [cytuj]
Przy tym nokaucie Khan zostawił tę lewą rękę, Alvarez trafił w punkt i Khan został mocno za to ukarany. Szybka walka i rezultat bez zaskoczenia. Canelo kolejne zwycięstwo z dużym nazwiskiem do rekordu. Ciekawe czy dojdzie w niedalekiej przyszłości do walki Alvarez - Gołowkin, to by było coś.
Przy tym nokaucie Khan zostawił tę lewą rękę, Alvarez trafił w punkt i Khan został mocno za to ukarany. Szybka walka i rezultat bez zaskoczenia. Canelo kolejne zwycięstwo z dużym nazwiskiem do rekordu. Ciekawe czy dojdzie w niedalekiej przyszłości do walki Alvarez - Gołowkin, to by było coś.
16 września 2016, 15:05 [cytuj]
Głowacki vs. Usyk

Główne pytanie, myślicie, że będzie jakiś darmowy stream w Internecie? Czy jednak lepiej wydać te 4 dyszki i oglądać galę bez problemu?
Głowacki vs. Usyk

Główne pytanie, myślicie, że będzie jakiś darmowy stream w Internecie? Czy jednak lepiej wydać te 4 dyszki i oglądać galę bez problemu?
16 września 2016, 15:38 [cytuj]
Ja bym chętnie kupił, tylko kochana IPLA nie pozwoli oglądać mi transmisji za granicą, a wtyczki typu "Hola" nie działają mi już od dawna. Pozostaje szukać zatem ruskich streamów. Walkę będzie transmitować "Sky Sports", więc pewnie zagraniczne streamy się pojawią, a i obciążone mocno nie będą zważając na to, że waga Cruiser jest raczej mało popularna.
Ja bym chętnie kupił, tylko kochana IPLA nie pozwoli oglądać mi transmisji za granicą, a wtyczki typu "Hola" nie działają mi już od dawna. Pozostaje szukać zatem ruskich streamów. Walkę będzie transmitować "Sky Sports", więc pewnie zagraniczne streamy się pojawią, a i obciążone mocno nie będą zważając na to, że waga Cruiser jest raczej mało popularna.
16 września 2016, 20:55 [cytuj]
Sam nie wiem... Polskich streamów zapewne nie będzie bądź będą w miarę szybko blokowane. Chyba się skuszę jeśli jutro nic nowego się nie dowiem :( Oby było warto.
Sam nie wiem... Polskich streamów zapewne nie będzie bądź będą w miarę szybko blokowane. Chyba się skuszę jeśli jutro nic nowego się nie dowiem :( Oby było warto.
16 września 2016, 23:35 [cytuj]
Ja ogólnie wspieram takie rzeczy. W USA koszty PPV są o wiele większe(walka Kowaliowa z Wardem w systemie PPV kosztuje 55 dolarów) więc te 40 zł to i tak mała kwota za pojedynek dwóch najlepszych aktualnie kruzerów na świecie.

Kupuj, będzie warto ;-)
Ja ogólnie wspieram takie rzeczy. W USA koszty PPV są o wiele większe(walka Kowaliowa z Wardem w systemie PPV kosztuje 55 dolarów) więc te 40 zł to i tak mała kwota za pojedynek dwóch najlepszych aktualnie kruzerów na świecie.

Kupuj, będzie warto ;-)
17 września 2016, 00:24 [cytuj]
Ulala to mnie zaskoczyłeś :O No tak walka powinna być świetna, oby zakończona dla nas happy endem. Dzięki za odpowiedzi i powodzonka w szukaniu najlepszego streama, dzielnie wspieraj naszego za granicą :)
Ulala to mnie zaskoczyłeś :O No tak walka powinna być świetna, oby zakończona dla nas happy endem. Dzięki za odpowiedzi i powodzonka w szukaniu najlepszego streama, dzielnie wspieraj naszego za granicą :)
18 września 2016, 01:03 [cytuj]
Za mojego życia chyba nie doczekam się dobrego polskiego pięściarza. Oczywiście już zaczynają się gadki, że przegrał "ale walczył!" i w ogóle to może czuć się jak zwycięzca. Polacy uwielbiają się chełpić porażkami.

Wiedziałem, że Usyk jest dużo lepszy technicznie jednak Główka okazał się potwornym drewnem. Wyszło to dopiero w starciu z mobilnym rywalem, kiedy nie można było stać jak kołek w miejscu i okładać się sierpowymi. Jestem strasznie rozczarowany i taktyką i umiejętnościami Główki. Super z niego gość, prywatnie bardzo go lubię, ale takiej żenady się kompletnie nie spodziewałem.

P*****lę. Dobranoc.
Za mojego życia chyba nie doczekam się dobrego polskiego pięściarza. Oczywiście już zaczynają się gadki, że przegrał "ale walczył!" i w ogóle to może czuć się jak zwycięzca. Polacy uwielbiają się chełpić porażkami.

Wiedziałem, że Usyk jest dużo lepszy technicznie jednak Główka okazał się potwornym drewnem. Wyszło to dopiero w starciu z mobilnym rywalem, kiedy nie można było stać jak kołek w miejscu i okładać się sierpowymi. Jestem strasznie rozczarowany i taktyką i umiejętnościami Główki. Super z niego gość, prywatnie bardzo go lubię, ale takiej żenady się kompletnie nie spodziewałem.

P*****lę. Dobranoc.
18 września 2016, 01:22 [cytuj]
Mi tam walka się podobała. Był wyraźnie słabszy Głowacki, ale i tak jego postawa sprawiła, że walka była dość ciekawa. Usyk przygotowany świetnie kondycyjnie, wiedział co ma robić, cały czas punktował, większość ciosów Głowackiego wyblokował i zdobył tytuł. Pewnie teraz udanie obroni tytuł parę razy i będzie uciekał do ciężkiej wagi.

Ja jakoś bardzo się nie nastawiałem na obronę tytułu przez Głowackiego, więc może dla tego mam takie odczucia po tej walce. Myślę, że Głowacki może dać nam jeszcze parę ciekawych walk z dobrymi bokserami, byle promotorzy nie chcieli go teraz 'odbudowywać' sprowadzając mu ogórów do Polski na jakieś pseudogale Polsatu.

Teraz 2-3 godzinki spania i pobudka na walke Alvarez - Smith. Lubię oglądać Canelo w ringu i liczę, że dziś też pokaże dobry boks. Kto wie, może po tej walce w końcu panowie się dogadają i dojdzie do starcia Canelo-Gołowkin. To by była prawdziwa bomba.
Mi tam walka się podobała. Był wyraźnie słabszy Głowacki, ale i tak jego postawa sprawiła, że walka była dość ciekawa. Usyk przygotowany świetnie kondycyjnie, wiedział co ma robić, cały czas punktował, większość ciosów Głowackiego wyblokował i zdobył tytuł. Pewnie teraz udanie obroni tytuł parę razy i będzie uciekał do ciężkiej wagi.

Ja jakoś bardzo się nie nastawiałem na obronę tytułu przez Głowackiego, więc może dla tego mam takie odczucia po tej walce. Myślę, że Głowacki może dać nam jeszcze parę ciekawych walk z dobrymi bokserami, byle promotorzy nie chcieli go teraz 'odbudowywać' sprowadzając mu ogórów do Polski na jakieś pseudogale Polsatu.

Teraz 2-3 godzinki spania i pobudka na walke Alvarez - Smith. Lubię oglądać Canelo w ringu i liczę, że dziś też pokaże dobry boks. Kto wie, może po tej walce w końcu panowie się dogadają i dojdzie do starcia Canelo-Gołowkin. To by była prawdziwa bomba.
18 września 2016, 18:13 [cytuj]
Mi też się walka podobała, bo jak walczy Główka to są emocje. Jednak Główka po prostu kaleczył moje oczy bardzo słabą pracą nóg, a przede wszystkim nieznajomością abecadła bokserskiego. Usyk wypuszczał serię a Głowacki próbował ich unikać stojąc w miejscu i balansując głową (!). On nie umie kompletnie schodzić z linii ciosu. Przy takich toporach jak Huck czy Cunningham tego nie było widać, bo oni po prostu mają taki styl, który tego nie wymaga. Gdy przyszło do walki z technikiem Głowacki okazał się potwornym drewnem bokserskim. Niestety.

Mimo to dalej bardzo go lubię, bo to typ człowieka którego nie można nie lubić. Sympatyczny gość z sercem wielkiego wojownika. Zawsze całym sercem za Główką, jednak zawód po wczoraj ogromny. Wiedziałem, że nie jest on bajecznym technikiem (delikatnie mówiąc), ale takiej słabizny się nie spodziewałem. Masternak i Włodarczyk to przy nim profesorowie boksu. Inna sprawa, że oni nie mają nawet w 1/3 takiego ducha walki jaki ma Główka.

Może czas wyjechać do Stanów?

Btw. Fiodor Łapin (trener Głowackiego) ma ten sam syndrom, który przypisuje się naszemu zarządowi. :-D To świetny gość, by doprowadzić kogoś do mistrzostwa, ale później wszystko mu się wali i nie radzi sobie z utrzymaniem poziomu swoich podopiecznych.
Mi też się walka podobała, bo jak walczy Główka to są emocje. Jednak Główka po prostu kaleczył moje oczy bardzo słabą pracą nóg, a przede wszystkim nieznajomością abecadła bokserskiego. Usyk wypuszczał serię a Głowacki próbował ich unikać stojąc w miejscu i balansując głową (!). On nie umie kompletnie schodzić z linii ciosu. Przy takich toporach jak Huck czy Cunningham tego nie było widać, bo oni po prostu mają taki styl, który tego nie wymaga. Gdy przyszło do walki z technikiem Głowacki okazał się potwornym drewnem bokserskim. Niestety.

Mimo to dalej bardzo go lubię, bo to typ człowieka którego nie można nie lubić. Sympatyczny gość z sercem wielkiego wojownika. Zawsze całym sercem za Główką, jednak zawód po wczoraj ogromny. Wiedziałem, że nie jest on bajecznym technikiem (delikatnie mówiąc), ale takiej słabizny się nie spodziewałem. Masternak i Włodarczyk to przy nim profesorowie boksu. Inna sprawa, że oni nie mają nawet w 1/3 takiego ducha walki jaki ma Główka.

Może czas wyjechać do Stanów?

Btw. Fiodor Łapin (trener Głowackiego) ma ten sam syndrom, który przypisuje się naszemu zarządowi. :-D To świetny gość, by doprowadzić kogoś do mistrzostwa, ale później wszystko mu się wali i nie radzi sobie z utrzymaniem poziomu swoich podopiecznych.
|<  <<  <  5  6  7  8  9  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 5 4 1 0 13
2. Bayern Monachium 5 4 0 1 12
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer 04 Leverkusen 5 2 3 0 9
5. VfB Stuttgart 5 2 2 1 8
6. Borussia Mönchengladbach 5 2 2 1 8
7. Werder Brema 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. MrProroK 81
2. RickenZMazowsza 78
3. legmg04 78
4. JungKamil3 78
5. BVB Super 78
6. angor18 75
7. Pingas 75
cała tabela

shoutbox

gentoofan
gentoofan 31 minut temu

Dargos Jeżeli on trafi do Rosji to tylko ze względu na dobrą pensje i spokojną prace bez presji, bo wiadomo że jak tam trafi, to nikt od niego nie będzie oczekiwał że będzie walczył jak równy z równym z lepszymi klubami w LM a mistrzostwo Rosji gdzie nie ma Bayernu w lidze będzie dużo łatwiej zdobyć przy dobrym trenerze.

Alex139
Alex139 godzinę temu

Na prawdę BVB nie stać na kontrakt dla trenera opiewający na 6,5mln EURO???

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Ja to wiem...niestety.

Alex139
Alex139 2 godzin temu

Możesz mieć niestety rację...

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 08:51

Prędzej Pochettino trafi za Zidane'a do realu niż do BVB.

Alex139
Alex139 Dzisiaj, 08:11

Pochettino jest moim faworytem!

Alex139
Alex139 Dzisiaj, 08:08

Jeśli to jest prawda, to, to jest zamach stanu...

Murzyn
Murzyn Dzisiaj, 07:42

Nie ma alternatyw i kuniec tematu. Kuniec! Będziem się kisić z dziadzią.

Dargos
Dargos Dzisiaj, 06:33

I taki Pocetino może iść do Zenitu, ale do BVB nie? Powód jest prosty: z Zenitem ma walczyć o Mistrzostwo Rosji - tam mają jakiś cel w porównaniu do pewnego klubu, którego celem jest "jak najlepsza gra, ale jak przegramy to też będzie super"

UkaszBVB
UkaszBVB Wczoraj, 19:19

Zenit negocjuje z Poccetino kontrakt 6.5mln... Myslalem ze on jest dla nas niedostepny bo jakis kosmiczny kontrakt bedzie chcial... a tu normalne pieniadze. 5mln zaplacili za Bosza... to jest smiech ..

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 17:22

Tylko BVB nie ma takich aspiracji o jakich piszesz. Gdyby tak było to od 8 lat nie oglądalibyśmy bayernu na pierwszym miejscu.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 17:10

Ja bardzo chętnie wywiózł bym go na taczce :) Rzeczywiście jest to dobry trener, ale dla klubu z 1 dziesiątki tabeli, niekoniecznie z aspiracjami na mistrzostwo kraju (o sukcesach w pokalu i CL nie wspominając).

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 14:55

Q4RTRIDG3 tylko napisz to niektórym, którzy najchętniej wywieźli Favre'a na taczce. Tylko problemem nie jest trener, a cele klubu, które realizuje zgodnie z wytycznymi obecnego zarządu czyli spokojny awans do CL.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 14:39

Dopóki Favre jest trenerem to niech ma pełne wsparcie piłkarzy. Po sezonie niech usiądą na spokojnie i sobie podziękują. Favre nie jest złym trenerem, rozwinął wielu zawodników, od czasu Tuchela zdecydowanie najlepszy. Z drugiej strony widać że presja za duża, teraz potrzeba kogoś kto porwie chłopaków do bardziej odważnej i energicznej gry.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 14:20

bo jestem jak Max Kolanko - piszę jak jest! Oraz jak polityk - moja prawda jest najmojsza! :D

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 12:17

ja się podpisuje pod tym co napisałeś.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 12:16

oj tam.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 11:43

to miał być post odnośnie newsa o Hummelsie, a nie tu :P

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 11:42

Chce żeby został, bo z tym trenerem i zarządem sukcesów nie będzie. A jak nie będzie sukcesów to i nie będzie presji i ciśnienia na kolejne trofea i budowanie bardzo mocnej drużyny. Im wystarczy wyjście z grupy w LM i zakwalifikowanie się do jej kolejnej edycji. Wtedy można spokojnie kopać piłkę i liczyć pieniążki.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 09:24

Dokładnie też pamiętam*

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 09:23

Pamiętam jak niektórzy chętnie widzieli go w roli trenera BVB grrhh...

artur1973
artur1973 Wczoraj, 08:00

Dobrze ze nie zatrudniono u nas tego Kotleta z Bremy. Mierny trener a jeszcze widzę ze zarozumiały. Chyba oglądał wczoraj inny mecz jeśli twierdzi ze remis był zasłużony . Sytuacje bramkowe 5:15 . Może tej jedynki z przodu u Hoffe nie widział :-)

F1066
F1066 1 dni temu, 2020-10-25

Tormaschine !

F1066
F1066 1 dni temu, 2020-10-25

https://www.sport.de/news/ne4218146/bvb-ur-dortmunder-kevin-grosskreutz-spendiert-kuriose-derby-belohnung-fuer-tormaschine-erling-haaland/

Armandzio
Armandzio 1 dni temu, 2020-10-25

brawo ty,tez bym tak chcial ;)

angor18
angor18 1 dni temu, 2020-10-25

Awansuje w typerze. Muszę zgarnąć koszulkę BVB :)

staraerakloppa
staraerakloppa 1 dni temu, 2020-10-25

a zauwazyliscie ,ze w ogóle czesto trafiają sie transmisje gdzie obraz jest minimalnie przyspieszony? Fatalnie sie coś takiego oglada i to raczej nie wina dekodera ,bo mam nowy, a bulić za full pakiet sportowy trzeba.

Armandzio
Armandzio 1 dni temu, 2020-10-25

cuda to jest to ze nasz mecz jest z Arminią za tydzien tez na eleven

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2020-10-25

Niestety ale takie są fakty, Bundesliga (sześć/siedem meczów w kolejce) w Eleven. Wcześniej było ich siedem. Zresztą od kiedy 99,99% udziałów posiada CP to jest coraz więcej reklam, których raczej na kanałach premium, dodatkowo płatnych raczej aż tyle nie powinno być.

staraerakloppa
staraerakloppa 2 dni temu, 2020-10-25

to samo liga hiszpanska , 3 mecze od 16 również w canal , brawo.

statystyki

Użytkownicy online: artur1973, Giovanni 1918
Gości online: 47
Zarejestrowanych użytkowników: 8901
Ostatnio zarejestrowany: pawelmpc

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem