Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
19 lutego 2012, 09:37 [cytuj]
Zobaczcie co murzyn odwalił po walce na konferencji . co za przychlast
Zobaczcie co murzyn odwalił po walce na konferencji . co za przychlast
19 lutego 2012, 12:23 [cytuj]
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=MWQs8nMsZNg&feature=share

Dla tych co nie widzieli.

Swoją drogą, ciekawa byłaby ich walka, dwóch wyszczekanych bokserów :-D
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=MWQs8nMsZNg&feature=share

Dla tych co nie widzieli.

Swoją drogą, ciekawa byłaby ich walka, dwóch wyszczekanych bokserów :-D
19 lutego 2012, 13:05 [cytuj]
Po tym co zobaczyłem jeszcze bardziej lubię chrisore.

http://www.youtube.com/watch?v=lWrNGUeW2i8&feature=related

Tutaj widać lepiej do czego doszło.
Po tym co zobaczyłem jeszcze bardziej lubię chrisore.

http://www.youtube.com/watch?v=lWrNGUeW2i8&feature=related

Tutaj widać lepiej do czego doszło.
19 lutego 2012, 13:33 [cytuj]
Nie od dziś wiadomo,że Haye to burak :-) ale przyznać trzeba,że trafił swój na swego dlatego nie mogę się doczekać ich walki jeśli do takiej dojdzie :-)
Nie od dziś wiadomo,że Haye to burak :-) ale przyznać trzeba,że trafił swój na swego dlatego nie mogę się doczekać ich walki jeśli do takiej dojdzie :-)
19 lutego 2012, 16:18 [cytuj]
Czego oczekiwać od murzynów jak nie chamstwa i buractwa. A niech dojdzie do walki Haye-Chisora i niech obydwaj wylądują w szpitalu.perfect scenario jak dla mnie.
Czego oczekiwać od murzynów jak nie chamstwa i buractwa. A niech dojdzie do walki Haye-Chisora i niech obydwaj wylądują w szpitalu.perfect scenario jak dla mnie.
19 lutego 2012, 17:36 [cytuj]
Jeśli dojdzie do tej walki to to będzie jakiś bokso-king boxing-kung fu-ulicza bijatyka, wszystko w jednym heh ;P

Ogólnie to Brytyjczycy pokazali swoje buractwo (Haye'a nic nie przebije ale Chisora wcale nie jest gorszy). Bracia Kliczko są synonimem klasy, na ringu jak i poza nim i miałem nadzieję że wczoraj Ukrainiec zdeklasuje go po całości ale Chisora mocno wszystkich zaskoczył, świetnie sobie radził, mimo że przegrał. Ogólnie to dawno nie widziałem tak zmęczonego Kliczki który nie potrafi narzucić swojego stylu na rywala.

Choć kto wie, może ta cała szopka przed walką była ustawiona (bo jednak po to krew się lała-dosłownie ;P )
Jeśli dojdzie do tej walki to to będzie jakiś bokso-king boxing-kung fu-ulicza bijatyka, wszystko w jednym heh ;P

Ogólnie to Brytyjczycy pokazali swoje buractwo (Haye'a nic nie przebije ale Chisora wcale nie jest gorszy). Bracia Kliczko są synonimem klasy, na ringu jak i poza nim i miałem nadzieję że wczoraj Ukrainiec zdeklasuje go po całości ale Chisora mocno wszystkich zaskoczył, świetnie sobie radził, mimo że przegrał. Ogólnie to dawno nie widziałem tak zmęczonego Kliczki który nie potrafi narzucić swojego stylu na rywala.

Choć kto wie, może ta cała szopka przed walką była ustawiona (bo jednak po to krew się lała-dosłownie ;P )
19 lutego 2012, 20:31 [cytuj]
fajna walka, i zauwazylem to co mroz, ostatni cios walki to kliczko ledwo stal jezcze 15 sekund i nokaut;D
fajna walka, i zauwazylem to co mroz, ostatni cios walki to kliczko ledwo stal jezcze 15 sekund i nokaut;D
19 lutego 2012, 21:13 [cytuj]
Podobno Kliczko od początku doznał kontuzji lewej ręki dlatego też nie wyglądało to tak dobrze.
Podobno Kliczko od początku doznał kontuzji lewej ręki dlatego też nie wyglądało to tak dobrze.
19 lutego 2012, 21:22 [cytuj]
Zastanawiam się, czy to wszystko przed walką i po walce między chrisorą i klitschkami nie było ukartowane, aby następne walki lepiej sprzedać. Nie od dziś wiadomo, że walki ukrainców to synonim nudy. Zresztą to że żadna telewizja w usa nie chce pokazywać mistrzów hw jest bardzo wymowne. Mi się teatrzyk bardzo podobał, a w ameryce mogło to też wzbudzić zainteresowanie.
Zastanawiam się, czy to wszystko przed walką i po walce między chrisorą i klitschkami nie było ukartowane, aby następne walki lepiej sprzedać. Nie od dziś wiadomo, że walki ukrainców to synonim nudy. Zresztą to że żadna telewizja w usa nie chce pokazywać mistrzów hw jest bardzo wymowne. Mi się teatrzyk bardzo podobał, a w ameryce mogło to też wzbudzić zainteresowanie.
19 lutego 2012, 23:52 [cytuj]
Też mi się tak wydaje. Choć to co się działo po walce to już raczej nie było ustawione skoro butelki trzaskały się na głowach ;P
Też mi się tak wydaje. Choć to co się działo po walce to już raczej nie było ustawione skoro butelki trzaskały się na głowach ;P
21 lutego 2012, 15:04 [cytuj]
Tu filmik który mówi coś o "klasie" klitschki:

http://www.youtube.com/watch?v=xot97viE-ww&feature=player_embedded#!

Kolejne pytanie jest takie, co człowiek z narożnika klitschki robił przy znienawidzonym davidzie?? Ustawienie tego wszystkiego jest mim zdaniem bardzo prawdopodobne.
Tu filmik który mówi coś o "klasie" klitschki:

http://www.youtube.com/watch?v=xot97viE-ww&feature=player_embedded#!

Kolejne pytanie jest takie, co człowiek z narożnika klitschki robił przy znienawidzonym davidzie?? Ustawienie tego wszystkiego jest mim zdaniem bardzo prawdopodobne.
21 lutego 2012, 15:14 [cytuj]
Bardzo ciekawa sytuacja :O troche mnie to zszokowalo. Jeden wielki cyrk
Bardzo ciekawa sytuacja :O troche mnie to zszokowalo. Jeden wielki cyrk
21 lutego 2012, 15:22 [cytuj]
Tak jak mówiłem śliska sprawa. Teraz nabiera sensu to co mówił promotor chrisory, o podpuszczaniu i prowokowaniu ze strony obozu klitschki.
Tak jak mówiłem śliska sprawa. Teraz nabiera sensu to co mówił promotor chrisory, o podpuszczaniu i prowokowaniu ze strony obozu klitschki.
21 lutego 2012, 15:26 [cytuj]
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze!
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze!
25 lutego 2012, 19:48 [cytuj]
Dziś oprócz KSW 18 będzie ciekawa walka: Aleksander Powietkin vs Marco Huck (z juniorciężkiej).
Dziś oprócz KSW 18 będzie ciekawa walka: Aleksander Powietkin vs Marco Huck (z juniorciężkiej).
26 lutego 2012, 08:22 [cytuj]
Super walka była wczoraj. Werdykt jednak trochę mnie zaskoczył, moje oczy widziały szalonego Hucka i ledwo oddychającego Powietkina który ledwo stał na nogach momentami.
Super walka była wczoraj. Werdykt jednak trochę mnie zaskoczył, moje oczy widziały szalonego Hucka i ledwo oddychającego Powietkina który ledwo stał na nogach momentami.
26 lutego 2012, 12:01 [cytuj]
Też oglądałem tę walkę i mam podobne odczucia względem werdyktu. Gdyby ta walka była rozgrywana na ulicy, wygrałby Huck, ma on dużo mocniejszy cios od Powietkina i Powietkin bał się go i momentami odczuł siłę ciosu Niemca. Brawo jednak za ambicje dla Rosjanina, bo mimo przyjmowania wielu tych mocnych ciosów cały czas był w natarciu i wykonywał kroki w kierunku rywala, a nie uciekał przed nim, co pozwoliło mu wygrać, choć w moim przeczuciu niesłusznie, choć faktem jest, że walka ciężka do sędziowania.
Też oglądałem tę walkę i mam podobne odczucia względem werdyktu. Gdyby ta walka była rozgrywana na ulicy, wygrałby Huck, ma on dużo mocniejszy cios od Powietkina i Powietkin bał się go i momentami odczuł siłę ciosu Niemca. Brawo jednak za ambicje dla Rosjanina, bo mimo przyjmowania wielu tych mocnych ciosów cały czas był w natarciu i wykonywał kroki w kierunku rywala, a nie uciekał przed nim, co pozwoliło mu wygrać, choć w moim przeczuciu niesłusznie, choć faktem jest, że walka ciężka do sędziowania.
26 lutego 2012, 12:34 [cytuj]
Niestety to dość głupia zasada, że aby wygrać z mistrzem trzeba wyraźnie wygrać na pkt, zaznaczając np swoja przewagę knockdownem, lub wygrać przed czasem. Inaczej się nie da, zresztą nie raz już to widzieliśmy.
Niestety to dość głupia zasada, że aby wygrać z mistrzem trzeba wyraźnie wygrać na pkt, zaznaczając np swoja przewagę knockdownem, lub wygrać przed czasem. Inaczej się nie da, zresztą nie raz już to widzieliśmy.
22 marca 2012, 18:00 [cytuj]
Endrju Golota wraca na ring! :-) Ma walczyć ze starym znajomym Riddickiem Bowe. Ciekawe czy Bowe będzie próbował się zrewanżować :-D
Endrju Golota wraca na ring! :-) Ma walczyć ze starym znajomym Riddickiem Bowe. Ciekawe czy Bowe będzie próbował się zrewanżować :-D
23 marca 2012, 17:11 [cytuj]
Z tym ze to nie bedzie boks tylko ma byc WRESTLING (sic!) :shock:
Z tym ze to nie bedzie boks tylko ma byc WRESTLING (sic!) :shock:
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer 04 Leverkusen 8 5 3 0 18
4. RB Lipsk 8 5 2 1 17
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 3 5 0 14
7. Borussia Mönchengladbach 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. RickenZMazowsza 120
2. angor18 120
3. arturborussen 120
4. DSTmazur 117
5. geniu 114
6. legmg04 114
7. panoli 114
cała tabela

shoutbox

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

Dargos idealne podsumowanie.

Dargos
Dargos 6 godzin temu

W 3 słowach można streścić ten mecz: szybko, łatwo przyjemnie. Oby więcej takich gier. Teraz Kolonia...

F1066
F1066 6 godzin temu

I chyba nie tylko Watzle

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

Nom dokładnie tak jak piszesz Q4RTRIDG3. Watzke czasami gada głupoty.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 6 godzin temu

Z jednej strony mówi o drużynie, która aż tak bardzo nie odbiega od Bayernu, że jesteśmy dziesiątki lat za nimi. A jak mowa na piłkarzu który w wieku 15 lat miał ogromną presję to nakłada jej jeszcze więcej. Brak logiki lekko mówiąc.

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

śmiem wątpić patrząc, że za Tuchcia nie było zbyt dobrze tak jak niektórzy twierdzą.

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Koles, który na widok świń robi oczy kota ze Shreka, może co najwyżej zdobyć wicemistrzostwo.

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

Tiaaa

F1066
F1066 6 godzin temu

Moze nie czul sie na silach??

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Myślę, że z Tuchelem na ławce co najmniej raz w ostatnich 3 sezon bylibyśmy mistrzami Niemiec.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 6 godzin temu

I w sumie żałosne zachowanie ze strony Watzke

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 6 godzin temu

Bo tu widzę taką nieścisłość, że Watzke oficjalnje mówił o nim jako o zmienniku Haalanda, a z drugiej strony Favre nie korzysta z okazji ogrania młodego

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

wuefistą to był Tuchcia, a nie Favre.

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

Q4RTRIDG3 dokładnie. Niektórzy tego zwyczajnie nie rozumieją.

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Zobaczymy na koniec sezonu, bo jestem pewien, że z tym wuefista nie wygramy nic, na razie cieszę się chwilą. ;)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 6 godzin temu

Pawelinho Generalnie Favre bardzo dobrze prowadzi młodych (dzisiaj w składzie Sancho, Haaland, Reyna, Bellingham) Chociaż w tym wypadku trudno jest mi wyobrazić sobie bardziej korzystną sytuację do ogrywania Moukoko. Nierzadko zdarzały się sytuacje kiedy musieliśmy gonić wynik do końca.

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Za tydzień z Lazio już nie pójdzie tak gładko i znowu go nie wpuści, zrobił Młodemu na złość uj.

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

To trzeba pisać "tępak"?

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Ja się zgadzam z tym co napisał Maliniak, okazja dzisiaj była bardzo dobra.

poldek
poldek 6 godzin temu

zamiast wpuscic zawodników którzy nie grali by poczuli piłke ....czysty matoł

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Michał jegnij Lucjuszowi!

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

Alex139 tępy bo wie kiedy wprowadzać takiego piłkarza. Wszystko trzeba robić z głową. Niektórzy to by chcieli, żeby Moukoku grał pewnie za Haalanda.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 6 godzin temu

Nie no akurat były mecze, szczególnie w pierwszym sezonie Favre, kiedy zmiennicy zmienili przebieg gry

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 6 godzin temu

Przecież mecz wygrany więc mógłby Koko grać bez presji, szkoda

poldek
poldek 6 godzin temu

a kiedy Favre wprowadza sensowne zmiany?

Maliniak1991
Maliniak1991 6 godzin temu

szkoda bo posiadać najmłodzego zawodnika który zadebiutował w LM to pewien prestiż i dodatkowy darmowy rozgłos

Andre_1909
Andre_1909 6 godzin temu

Dziwne zmiany jak na taką minute, jak dla mnei to powinen ich wpuścić już w 60-70 żeby była rotacja skoro mecz wygrany, a w tej 89 to mógł młodego dać

Alex139
Alex139 6 godzin temu

No jest tępy...

poldek
poldek 6 godzin temu

Siwy pojebany kiedy młodego jak nie przy 3-0

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

nom przemycał też głośna sprawa swego czasu, za którą również powinien siedzieć po dzień dzisiejszy, a nie robić za "eskperta".

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 8933
Ostatnio zarejestrowany: Iro Philip

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem