Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Eredivisie
10 listopada 2014, 17:06 [cytuj]
"Madrisso" powiedział/a:
Zobaczymy co z niego bedzie za 2-3 lata, bo strzelac bramki w Holandii to kazdy ogor moze, juz dziesiatki takich bylo, a jak wyjechalo to dupa blada.
Ruud Van Nistelrooy? :-)
Ruud Van Nistelrooy? :-)
10 listopada 2014, 17:08 [cytuj]
[quote]Zobaczymy co z niego bedzie za 2-3 lata, bo strzelac bramki w Holandii to kazdy ogor moze, juz dziesiatki takich bylo, a jak wyjechalo to dupa blada. Z tych super strzelcow z tej marnej ligi to tylko Suarez zrobil prawdziwa kariere, reszta sie tula po jakichs arabach.[/quote] ?? Przecież każdy Holender grający w europejskich klubach grał w Ajaxie czy PSV czy w innym klubie w Holandii.
Pomocników można sporo wymienić, super strzelców też kilku by się znalazło oprócz Suareza. Ruud van Nistelrooy,Roy Makaay,Huntelaar i jeszcze paru by się na pewno znalazło.Chyba ,że chodzi Ci o zagranicznych graczy.

Co do Milika to pewnie wykupią go a za jakieś dwa lata będzie chciał odejść do jakiegoś topowego klubu. Wątpię ,żeby posiedział dłużej w Ajaxie jak zanim przyszedł to Leverkusen to już mówił ,że to tylko przystanek do najlepszych klubów... co niezbyt dobrze o nim świadczyło.
Dobry piłkarz z dużym potencjałem ale raczej gwiazdeczka. Nie zdziwiłbym się gdyby skończył na ławce w jakimś topowym klubie.
?? Przecież każdy Holender grający w europejskich klubach grał w Ajaxie czy PSV czy w innym klubie w Holandii.
Pomocników można sporo wymienić, super strzelców też kilku by się znalazło oprócz Suareza. Ruud van Nistelrooy,Roy Makaay,Huntelaar i jeszcze paru by się na pewno znalazło.Chyba ,że chodzi Ci o zagranicznych graczy.

Co do Milika to pewnie wykupią go a za jakieś dwa lata będzie chciał odejść do jakiegoś topowego klubu. Wątpię ,żeby posiedział dłużej w Ajaxie jak zanim przyszedł to Leverkusen to już mówił ,że to tylko przystanek do najlepszych klubów... co niezbyt dobrze o nim świadczyło.
Dobry piłkarz z dużym potencjałem ale raczej gwiazdeczka. Nie zdziwiłbym się gdyby skończył na ławce w jakimś topowym klubie.
10 listopada 2014, 17:32 [cytuj]
Dodałbym Ibrę do tego grona
Dodałbym Ibrę do tego grona
10 listopada 2014, 17:51 [cytuj]
Mówi sie ze Ajax chce Milika wykupić, może Bayer szuka już nastepcy Kiesslinga i go nie odda :mrgreen:
Mówi sie ze Ajax chce Milika wykupić, może Bayer szuka już nastepcy Kiesslinga i go nie odda :mrgreen:
10 listopada 2014, 18:15 [cytuj]
"Wixu" powiedział/a:
Klaas-Jan Huntelaar? :lol:
Pierwszy z brzegu, na sredniaki typu Schalke/Ajax idealny. Mocniejsze przetarcie juz mial, nie podolal.

Ruud to inny przypadek, czasem sie przeciez trafi jakis lepszy gracz, ktory sie odnajdzie po wyjezdzie z Holandii, ale to nikle przypadki.

Ostatni krol strzelcow tej marnej ligi, Finnbogasson ma zagrane raptem 200 minut w RSSS, choc jego nie skreslam, a wierze, ze sobie poradzi z czasem.

Takze z tym chwaleniem Milika bym sie wstrzymal, niech nabije +25 bramek, odejdzie do Angli,, Hiszpanii i wtedy ocenmy czy bedzie z niego bardzo dobry gracz czy tylko typowy sredniak, ktorych Holandia wyprodukowala setki. Strasznie przereklamowana liga z tymi swoimi talentami. W Hiszpanii mniej takich "mega crackow", a o wiele lepszych jakosciowo. Juz Ayoze zaczyna dzialac cuda w Newcastle. Jedynie ten Depay robi na mnie naprawde duze wrazenie.
Pierwszy z brzegu, na sredniaki typu Schalke/Ajax idealny. Mocniejsze przetarcie juz mial, nie podolal.

Ruud to inny przypadek, czasem sie przeciez trafi jakis lepszy gracz, ktory sie odnajdzie po wyjezdzie z Holandii, ale to nikle przypadki.

Ostatni krol strzelcow tej marnej ligi, Finnbogasson ma zagrane raptem 200 minut w RSSS, choc jego nie skreslam, a wierze, ze sobie poradzi z czasem.

Takze z tym chwaleniem Milika bym sie wstrzymal, niech nabije +25 bramek, odejdzie do Angli,, Hiszpanii i wtedy ocenmy czy bedzie z niego bardzo dobry gracz czy tylko typowy sredniak, ktorych Holandia wyprodukowala setki. Strasznie przereklamowana liga z tymi swoimi talentami. W Hiszpanii mniej takich "mega crackow", a o wiele lepszych jakosciowo. Juz Ayoze zaczyna dzialac cuda w Newcastle. Jedynie ten Depay robi na mnie naprawde duze wrazenie.
10 listopada 2014, 18:54 [cytuj]
Depaya bardzo chętnie widzałbym u nas jako następce Reusa, przekot
Depaya bardzo chętnie widzałbym u nas jako następce Reusa, przekot
10 listopada 2014, 20:46 [cytuj]
Wg onetu (każdy wie jak z wiarygodnością) mogą Milika za 2,5 miliona euro.
Wg onetu (każdy wie jak z wiarygodnością) mogą Milika za 2,5 miliona euro.
10 listopada 2014, 21:16 [cytuj]
No więc słuchajmy onetu i pijmy zimną wodę :) ja gdzieś słyszałem, że 8 mln.
No więc słuchajmy onetu i pijmy zimną wodę :) ja gdzieś słyszałem, że 8 mln.
10 listopada 2014, 21:24 [cytuj]
Przegląd, też mówi że 2,5 mln ojro :roll:
Przegląd, też mówi że 2,5 mln ojro :roll:
10 listopada 2014, 21:37 [cytuj]
Też o 8 czytałem.

Nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby Leverkusen pozwoliło wpisać tak niską klauzulę wykupu, biorąc pod uwagę, że za 2,6 mln euro kupili Milika z Górnika Zabrze.

@Madrisso, weź pod uwagę w jakim Milik jest wieku - większość chyba kompletnie o tym zapomina.
Też o 8 czytałem.

Nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby Leverkusen pozwoliło wpisać tak niską klauzulę wykupu, biorąc pod uwagę, że za 2,6 mln euro kupili Milika z Górnika Zabrze.

@Madrisso, weź pod uwagę w jakim Milik jest wieku - większość chyba kompletnie o tym zapomina.
10 listopada 2014, 21:41 [cytuj]
Dokładnie, co oni by z tego mieli. 8 mln to raczej odpowiednia klauzula i pewnie tyle wynosi naprawdę.
Dokładnie, co oni by z tego mieli. 8 mln to raczej odpowiednia klauzula i pewnie tyle wynosi naprawdę.
10 listopada 2014, 22:16 [cytuj]
Nie wydaje mi sie ze Ajax wyda na niego 8 baniek. o byłby pewnie jeden z najdrozszychh transferów tego klubu, tak mniemam. Oni kupuja albo holenderskich młokosów, albo stawiaja na swietnych wychowanków, kasa raczej nie szastają.
Nie wydaje mi sie ze Ajax wyda na niego 8 baniek. o byłby pewnie jeden z najdrozszychh transferów tego klubu, tak mniemam. Oni kupuja albo holenderskich młokosów, albo stawiaja na swietnych wychowanków, kasa raczej nie szastają.
10 listopada 2014, 22:20 [cytuj]
2,5 mln euro wszędzie tak pisze :-?
2,5 mln euro wszędzie tak pisze :-?
10 listopada 2014, 22:21 [cytuj]
Ale z drugiej strony może widzieli że nie odpala póki co i mieli troszkę dość płacenia i czekania, uda się czy nie. Nie każdy klub ma cierpliwość.
Ale z drugiej strony może widzieli że nie odpala póki co i mieli troszkę dość płacenia i czekania, uda się czy nie. Nie każdy klub ma cierpliwość.
10 listopada 2014, 22:30 [cytuj]
Watpie, ze Milik chcialby wracac i pewnie w Leverkusen to wiedza.
Watpie, ze Milik chcialby wracac i pewnie w Leverkusen to wiedza.
10 listopada 2014, 23:00 [cytuj]
Myślisz że nie popełni błędu Klicha?
Myślisz że nie popełni błędu Klicha?
11 listopada 2014, 00:06 [cytuj]
pbs.twimg.com/media/BwxzQ3rCMAAAH1j.jpg" alt="pbs.twimg.com/media/BwxzQ3rCMAAAH1j.jpg" width="98%">
Tak jeszcze przy okazji Depaya :mrgreen:
[img]https://pbs.twimg.com/media/BwxzQ3rCMAAAH1j.jpg[/img]
Tak jeszcze przy okazji Depaya :mrgreen:
22 listopada 2014, 23:06 [cytuj]
Milik strzelił 6 gola w Eredivisie w 7 meczu.

Co ciekawe rzut karny, który wykorzystał Arek był podyktowany po faulu na Sightorssonie :mrgreen:
Milik strzelił 6 gola w Eredivisie w 7 meczu.

Co ciekawe rzut karny, który wykorzystał Arek był podyktowany po faulu na Sightorssonie :mrgreen:
23 listopada 2014, 17:31 [cytuj]
Nie wiem jaką ma klauzulę (jeśli ma) pierwokupu, ale Ajax powinien zapłacić nawet 8 baniek, bo jak młody utrzyma taką formę i zechce mu się rozwijać, to zarobią na nim niezłą kasę i powinni mieć sporo pociechy z niego. Jest w nim potencjał, nie widziałem go wcześniej. Trafił w dobrym czasie do dobrej drużyny...
Nie wiem jaką ma klauzulę (jeśli ma) pierwokupu, ale Ajax powinien zapłacić nawet 8 baniek, bo jak młody utrzyma taką formę i zechce mu się rozwijać, to zarobią na nim niezłą kasę i powinni mieć sporo pociechy z niego. Jest w nim potencjał, nie widziałem go wcześniej. Trafił w dobrym czasie do dobrej drużyny...
23 listopada 2014, 20:56 [cytuj]
W ostatnim meczu fajnie się utrzymywał przy piłce, mimo iż kilku zawodników miał na plecach to robił kółeczka mijał ich i podawał dalej. Nawet miał akcję kiedy minął w polu karnym zawodnika i dośrodkował a do pustej bramki nie trafił El-Ghazi :)
W ostatnim meczu fajnie się utrzymywał przy piłce, mimo iż kilku zawodników miał na plecach to robił kółeczka mijał ich i podawał dalej. Nawet miał akcję kiedy minął w polu karnym zawodnika i dośrodkował a do pustej bramki nie trafił El-Ghazi :)
|<  <  2  3  4  5  6    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 26 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online: KOMIX
Gości online: 46
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem