Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Eredivisie
21 kwietnia 2014, 12:30 [cytuj]
No nieźle przyfandzolił ten z Ajaxu :->
No nieźle przyfandzolił ten z Ajaxu :->
21 kwietnia 2014, 12:54 [cytuj]
nieźle huknął :D a kibice ajaxu zwykli idioci i dlatego cieszę się ze dostali w dupe :D
nieźle huknął :D a kibice ajaxu zwykli idioci i dlatego cieszę się ze dostali w dupe :D
21 kwietnia 2014, 14:15 [cytuj]
Oglądałem ten mecz.
Mecz pierwsza klasa, ładne bramki i ilość ich już sama mówi że to był dobry finał, szkoda tylko że kibice nie pomogli na początku :-)
Oglądałem ten mecz.
Mecz pierwsza klasa, ładne bramki i ilość ich już sama mówi że to był dobry finał, szkoda tylko że kibice nie pomogli na początku :-)
15 maja 2014, 18:10 [cytuj]
[quote]Od kilku tygodni pytacie mnie o przyszłość. Dzisiaj mogę już potwierdzić. Najbliższy sezon spędzę na wypożyczeniu Ajaxie Amsterdam. Jeżeli spełnię oczekiwania, być może zostanę na dłużej, gdyż Ajax zagwarantował sobie możliwość wykupienia mnie z Leverkusen.Gra w klubie, który walczy o najwyższe cele w Holandii i gra w Lidze Mistrzów to super sprawa, ale dla mnie tak naprawdę liczy się regularna gra i rozwój. Ajax stawia na grę ofensywną, nie boi stawiać się na młodych zawodników, tak więc na pewno dostanę swoją szansę. W walce o miejsce w składzie, na pewno nie będę stał na straconej pozycji.[/quote]fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/10352780_758996507453790_1395277987604355411_n.jpg" alt="fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/10352780_758996507453790_1395277987604355411_n.jpg" width="98%">
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/10352780_758996507453790_1395277987604355411_n.jpg[/img]
15 maja 2014, 18:20 [cytuj]
Może tam wystrzelić. Oni nie boją się stawiać na młodszych. A z Amsterdamu do najlepszych klubów świata nie taka długa droga. Kto wie. Przyda nam się drugi napastnik który będzie prezentował poziom międzynarodowy.
Może tam wystrzelić. Oni nie boją się stawiać na młodszych. A z Amsterdamu do najlepszych klubów świata nie taka długa droga. Kto wie. Przyda nam się drugi napastnik który będzie prezentował poziom międzynarodowy.
15 maja 2014, 19:06 [cytuj]
Kierunek bardzo dobry, na pewno nie bez przyczyny został wybrany holenderski styl wymusi na Miliku pokazaniu swoich słabych stron, czyli techniki przyjęcia piłki i poruszanie się po boisku i granie piłką, a to będzie na nim wymuszone . Milik tak naprawdę jako 9, z mocnym strzałem ma bardzo duży potencjał moim zdaniem, większy niż Lewy tylko głowa musi wytrzyma bo to 75 % sukcesu. Arek musi się zwrócić Leverkusen, którzy muszą liczyć pieniądze .
Kierunek bardzo dobry, na pewno nie bez przyczyny został wybrany holenderski styl wymusi na Miliku pokazaniu swoich słabych stron, czyli techniki przyjęcia piłki i poruszanie się po boisku i granie piłką, a to będzie na nim wymuszone . Milik tak naprawdę jako 9, z mocnym strzałem ma bardzo duży potencjał moim zdaniem, większy niż Lewy tylko głowa musi wytrzyma bo to 75 % sukcesu. Arek musi się zwrócić Leverkusen, którzy muszą liczyć pieniądze .
15 maja 2014, 20:31 [cytuj]
Szkoda, że chłopak niewiele sobie pograł przez te 1,5 roku w Bundeslidze. Ajax to wielka marka i świetny obecnie kierunek dla młodych. Mam nadzieję, że będzie dostawał jak najwięcej szans, w momencie wyjazdu z Polski mówiło się, że jest bardziej utalentowany niż Lewandowski. Warto dodać, że dopiero co skończył 20 lat, co mnie nieco zaskoczyło, wydawało mi się, że ze 22 już ma - ale to dobrze, jak widać czas wcale nie leci tak szybko jak się wydaje. :-)
Szkoda, że chłopak niewiele sobie pograł przez te 1,5 roku w Bundeslidze. Ajax to wielka marka i świetny obecnie kierunek dla młodych. Mam nadzieję, że będzie dostawał jak najwięcej szans, w momencie wyjazdu z Polski mówiło się, że jest bardziej utalentowany niż Lewandowski. Warto dodać, że dopiero co skończył 20 lat, co mnie nieco zaskoczyło, wydawało mi się, że ze 22 już ma - ale to dobrze, jak widać czas wcale nie leci tak szybko jak się wydaje. :-)
15 maja 2014, 21:04 [cytuj]
To jest dziwne, z napastników w Augsburgu grał najlepiej, świetnie rozprowadzał akcje itd. Nie wiem w czym był lepszy Bobadila czy Ji
To jest dziwne, z napastników w Augsburgu grał najlepiej, świetnie rozprowadzał akcje itd. Nie wiem w czym był lepszy Bobadila czy Ji
16 maja 2014, 20:47 [cytuj]
Bobadilla czy Molders mają wiele większe doświadczenie w BL i pewnie to zadecydowało o tym, że Arek tak mało szans otrzymywał.

Też sądzę, że dla niego to dobry kierunek i powinien sobie tam sporo pograć.
Bobadilla czy Molders mają wiele większe doświadczenie w BL i pewnie to zadecydowało o tym, że Arek tak mało szans otrzymywał.

Też sądzę, że dla niego to dobry kierunek i powinien sobie tam sporo pograć.
17 maja 2014, 16:46 [cytuj]
Co nie zmienia faktu, ze obaj byli w tym sezonie beznadziejni. Skoro Milik nie grał przy tak marnej konkurencji na prawdę nie mam pojęcia jak on sobie poradzi w Ajaxie. No i w ogole kto tam wpadl na pomysl zatrudniena go :mrgreen: Musieli byc na prawde zdesperowani bo Milik przez ostatnie 2 sezony nie pokzal kompletnie nic ciekawego. Jak dla mnie kolejny bardzo przereklamowany polski "talent".
Co nie zmienia faktu, ze obaj byli w tym sezonie beznadziejni. Skoro Milik nie grał przy tak marnej konkurencji na prawdę nie mam pojęcia jak on sobie poradzi w Ajaxie. No i w ogole kto tam wpadl na pomysl zatrudniena go :mrgreen: Musieli byc na prawde zdesperowani bo Milik przez ostatnie 2 sezony nie pokzal kompletnie nic ciekawego. Jak dla mnie kolejny bardzo przereklamowany polski "talent".
17 maja 2014, 16:54 [cytuj]
"mirekk" powiedział/a:
Musieli byc na prawde zdesperowani bo Milik przez ostatnie 2 sezony nie pokzal kompletnie nic ciekawego. Jak dla mnie kolejny bardzo przereklamowany polski "talent".
Regularnie pokazywał i dawał z siebie wszystko w reprezentacji U-21. Pewnie stąd ten wybór.
Regularnie pokazywał i dawał z siebie wszystko w reprezentacji U-21. Pewnie stąd ten wybór.
20 maja 2014, 15:13 [cytuj]
Mamy już odpowiedź czemu Milik nie poradził sobie w Augsburgu:

Z premedytacją zostałem odsunięty od gry tylko przez to, że nie byłem zawodnikiem FC Augsburg, a przebywałem w zespole tylko na wypożyczeniu. Uważam, że nie było to fair wobec mnie - mówi Milik, który w sezonie 2013/2014 zagrał w barwach ekipy z Bawarii w osiemnastu spotkaniach i zdobył dwa gole.

Fragment wywiadu z Arkiem
Mamy już odpowiedź czemu Milik nie poradził sobie w Augsburgu:

Z premedytacją zostałem odsunięty od gry tylko przez to, że nie byłem zawodnikiem FC Augsburg, a przebywałem w zespole tylko na wypożyczeniu. Uważam, że nie było to fair wobec mnie - mówi Milik, który w sezonie 2013/2014 zagrał w barwach ekipy z Bawarii w osiemnastu spotkaniach i zdobył dwa gole.

Fragment wywiadu z Arkiem
20 maja 2014, 15:28 [cytuj]
Milik uważa się za wielką gwiazdę i Ajax za klub lepszy niż Bayer.
A prawda jest taka że Milik jest niezły(dobry jak na polskich zawodników) ale nic poza tym a Ajax ma lepszą markę niż Bayer ale i tak jest uboższy i ogólnie rzecz biorąc słabszy niż Leverkusen.
Milik uważa się za wielką gwiazdę i Ajax za klub lepszy niż Bayer.
A prawda jest taka że Milik jest niezły(dobry jak na polskich zawodników) ale nic poza tym a Ajax ma lepszą markę niż Bayer ale i tak jest uboższy i ogólnie rzecz biorąc słabszy niż Leverkusen.
20 maja 2014, 15:33 [cytuj]
Będzie odgrywać w Ajaxie taka sama rolę jak Brożek w Celticu, o czym już zresztą mówiłem :D milik jest co najwyżej przeciętny..rudnevs lepszy :P
Będzie odgrywać w Ajaxie taka sama rolę jak Brożek w Celticu, o czym już zresztą mówiłem :D milik jest co najwyżej przeciętny..rudnevs lepszy :P
20 maja 2014, 16:03 [cytuj]
On 3 miesiące temu skończył dopiero 20 lat. Aktualnie to przeciętniak, ale nie wiadomo co z niego wyrośnie. Bony w jego wieku grzał ławę w Sparcie Praga. Pogba w wieku 19 lat był głębokim rezerwowym ManU, teraz to jeden z najlepszych środkowych pomocników świata, a od tego momentu minęły 2 lata. Czasami piłkarz potrafi ni z gruchy ni z pietruchy wystrzelić, zwłaszcza w takim wieku, więc trochę za wcześnie na określanie go.

Mimo wszystko nie trawię jego stylu gry, trochę dreptający. Zobaczymy.

edit:

Swoją droga super huczna prezentacja nowego zawodnika. Widac, że przychodzi jako wielka gwiazda :mrgreen:
On 3 miesiące temu skończył dopiero 20 lat. Aktualnie to przeciętniak, ale nie wiadomo co z niego wyrośnie. Bony w jego wieku grzał ławę w Sparcie Praga. Pogba w wieku 19 lat był głębokim rezerwowym ManU, teraz to jeden z najlepszych środkowych pomocników świata, a od tego momentu minęły 2 lata. Czasami piłkarz potrafi ni z gruchy ni z pietruchy wystrzelić, zwłaszcza w takim wieku, więc trochę za wcześnie na określanie go.

Mimo wszystko nie trawię jego stylu gry, trochę dreptający. Zobaczymy.

edit:

Swoją droga super huczna prezentacja nowego zawodnika. Widac, że przychodzi jako wielka gwiazda :mrgreen:
29 lipca 2014, 01:54 [cytuj]
Co do Milika to na ten moment wygląda na to, ze ma wysokie notowania u De Boera, gra w praktycznie każdym sparingu od początku, strzelił już kilka goli, kto wie być może nawet będzie 1 opcją w ataku.

Eredivisie kreuje dobrych napastników więc to idealne miejsce na wybicie się.
Co do Milika to na ten moment wygląda na to, ze ma wysokie notowania u De Boera, gra w praktycznie każdym sparingu od początku, strzelił już kilka goli, kto wie być może nawet będzie 1 opcją w ataku.

Eredivisie kreuje dobrych napastników więc to idealne miejsce na wybicie się.
18 sierpnia 2014, 15:10 [cytuj]
bksite.pl/wp-content/uploads/2014/08/BvUe0bSCIAANRhP.jpg" alt="bksite.pl/wp-content/uploads/2014/08/BvUe0bSCIAANRhP.jpg" width="98%">

U nas też będą takie protesty? :lol:
[img]http://www.bksite.pl/wp-content/uploads/2014/08/BvUe0bSCIAANRhP.jpg[/img]

U nas też będą takie protesty? :lol:
18 sierpnia 2014, 15:43 [cytuj]
pewnie ta, chociaż Niemcy siedzą w tych smartfonach nonstop z tego co zdążyłem zauważyć ;p
pewnie ta, chociaż Niemcy siedzą w tych smartfonach nonstop z tego co zdążyłem zauważyć ;p
18 sierpnia 2014, 17:06 [cytuj]
Przeciw czemu konkretnie jest ten protest i jakiego klubu? choć po koszulkach widzę że PSV ale nie jestem pewien.
Przeciw czemu konkretnie jest ten protest i jakiego klubu? choć po koszulkach widzę że PSV ale nie jestem pewien.
18 sierpnia 2014, 17:18 [cytuj]
Zgadza się, PSV. A protest jest zdaje się przeciwko udostepnianiu na stadionach sieci Wi-Fi - trzeba kibiować i wspierać drużynę a nie cykać samojebki na fejsbunia :-)
Zgadza się, PSV. A protest jest zdaje się przeciwko udostepnianiu na stadionach sieci Wi-Fi - trzeba kibiować i wspierać drużynę a nie cykać samojebki na fejsbunia :-)
<  1  2  3  4  5    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 godzinę temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola 3 godzin temu

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola 3 godzin temu

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 5 godzin temu

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 5 godzin temu

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola 6 godzin temu

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Dzisiaj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Dzisiaj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 Wczoraj, 23:07

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066
F1066 Wczoraj, 22:41

Ok

F1066
F1066 Wczoraj, 22:31

Ladna buda, Respekt

F1066
F1066 Wczoraj, 22:23

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola Wczoraj, 22:18

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Gdzie Uli ???

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Hahaaaa

F1066
F1066 Wczoraj, 22:13

Scheiss fcb !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:43

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola
wola Wczoraj, 21:38

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066
F1066 Wczoraj, 21:35

Borek na chorobowym?.

wola
wola Wczoraj, 21:16

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 18:57

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 Wczoraj, 18:54

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:19

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 14:48

Piłkarze napluli nam wczoraj w twarz tak uważam.

wola
wola Wczoraj, 12:33

No to teraz Bielefeld, Ingolstadt i Koln Drużyny raczej w naszym zasięgu, chyba że popełnimy dużo prostych błędów....

qzase95
qzase95 Wczoraj, 11:52

wczoraj mnie zabralo po wiadrze i nie moglem obejrzec meczu, ale widze, ze sie ladnie bawili XD

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 10:59

Watzke, zagadaj do Sancho czy nie chce wrócić na wypożyczenie

libero180
libero180 Wczoraj, 07:37

Ale ten Antony z Ajaxu to świetny piłkarz, zrobił na mnie świetne wrażenie a nawet go nie znałem.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 00:59

Tomasz Urban @tom_ur 47 min Marco Rose po meczu: - "Przy stanie 0:2 nasza mowa ciała była taka, jakbyśmy już przegrywali 0:4... Joshua Kimmich w takiej sytuacji nie tylko machałby rękoma, ale byłby też autentycznie wściekły. Może to jest ta delikatna różnica między nami."

statystyki

Użytkownicy online: panoli, PEPE, mixdx
Gości online: 62
Zarejestrowanych użytkowników: 9250
Ostatnio zarejestrowany: czerwo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem