Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  174  175  176  177  178    >
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Primera Division
11 lutego 2017, 23:31 [cytuj]
Co za denny klub, rozgrywki Segudna Division śledzę uważniej niż poczynania Realu w tym sezonie. Polecimy z Napoli.
Calderon wróć, po ośmiu latach doceniam Ramona, ale był o wiele lepszy niż ten nieudacznik Perez.
Co za denny klub, rozgrywki Segudna Division śledzę uważniej niż poczynania Realu w tym sezonie. Polecimy z Napoli.
Calderon wróć, po ośmiu latach doceniam Ramona, ale był o wiele lepszy niż ten nieudacznik Perez.
13 lutego 2017, 12:16 [cytuj]
Zesracie się, a nie polecicie. Bawi mnie ta atmosfera wokół meczu Real-Napoli. Sam oglądam Włochów w tym sezonie bardzo często i to są zwykli farfoclarze. Owszem, pięknie grają, ale jak przyszło co do czego to nawet Juve ich pocisnęło i to w taki sposób, że Napoli wyglądało nie jak normalne Napoli, tylko jak Termalica. Do klepania ogórów świetni. Obstawiam, że już po pierwszym spotkaniu będzie pozamiatane.
Zesracie się, a nie polecicie. Bawi mnie ta atmosfera wokół meczu Real-Napoli. Sam oglądam Włochów w tym sezonie bardzo często i to są zwykli farfoclarze. Owszem, pięknie grają, ale jak przyszło co do czego to nawet Juve ich pocisnęło i to w taki sposób, że Napoli wyglądało nie jak normalne Napoli, tylko jak Termalica. Do klepania ogórów świetni. Obstawiam, że już po pierwszym spotkaniu będzie pozamiatane.
13 lutego 2017, 13:00 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
nawet Juve
A to Juve to jest jakiś przeciętniak ligi że piszesz nawet? :roll:
A to Juve to jest jakiś przeciętniak ligi że piszesz nawet? :roll:
13 lutego 2017, 14:10 [cytuj]
Nie, Juve jest słabszym zespołem, niż Real i dlatego piszę "nawet Juve".

W dodatku Juve, które w tym sezonie nie imponuje formą.
Nie, Juve jest słabszym zespołem, niż Real i dlatego piszę "nawet Juve".

13 lutego 2017, 16:21 [cytuj]
A słabszym bo?
Juve od zawsze nie leżało Realowi i ich bilans w Europejskich pucharach jest na korzyść Starej Damy.
Bo? Bo nie mają 20 punktów przewagi nad drugim zespołem "tylko" 7? :roll:
13 lutego 2017, 17:42 [cytuj]
Ale nie mówimy o bezpośrednim starciu Juventusu z Realem, tylko o meczach Juventusu z Napoli i Realu z Napoli. Być może przeoczyłeś ten drobny szczegół, wspaniałomyślnie ci wybaczam.

Juve jest słabsze, bo ma gorszych piłkarzy, na dodatek w zeszłym sezonie odpadło w 1/8 finału LM, podczas gdy Real jest obrońcą trofeum. Dla Napoli to dużo gorszy i trudniejszy przeciwnik, niż Juventus i twoje przytaczanie bilansów bezpośrednich starć Juve z Realem nic tu nie zmieni.
"kuba19" powiedział/a:
[quote="Bo Warszawa...!"]W dodatku Juve, które w tym sezonie nie imponuje formą.
Bo? Bo nie mają 20 punktów przewagi nad drugim zespołem "tylko" 7? :roll:[/quote] Nie, bo w przeciwieństwie do ciebie (tak się domyślam) oglądałem wiele ich spotkań w tym sezonie i wiem jak wygląda ich gra. Mam też kontakt z wieloma kibicami Juventusu i wiem, że oni sami narzekają na grę zespołu. Największą bolączką Juve jest w tym sezonie środek pola, a nawet mimo tego Napoli w starciu z nimi nie potrafiło ich w swoim stylu zdominować. Dlatego uważam, że wielkiej krzywdy Realowi, którego ogromną siłą jest druga linia, nie zrobią. Bez odbioru, bo widać, że w ogóle nie masz pojęcia o czym dyskutujesz i zwyczajnie przenosisz jakieś prywatne animozje z innych forumowych tematów.
13 lutego 2017, 19:55 [cytuj]
Bez odbioru, bo widać, że w ogóle nie masz pojęcia o czym dyskutujesz i zwyczajnie przenosisz jakieś prywatne animozje z innych forumowych tematów.
Rozpłacz się jeszcze.
Ligą włoską interesuje się podobnie jak niemiecką. I to, że Ty masz jakis tam kolegów wogóle do mnie nie przemawia. Ja nie musze mieć kolegów co są za Celta Vigo żeby dowiedzieć się jak grają. Wystarczy oglądać mecze i wyciagać wnioski.
Np ostatnie starcie Juve z rozpędzonym Interem rozegrane po profesorsku. Pełna dominacja nad rywalem zwłaszcza w drugiej połowie.
Rozpłacz się jeszcze.
Ligą włoską interesuje się podobnie jak niemiecką. I to, że Ty masz jakis tam kolegów wogóle do mnie nie przemawia. Ja nie musze mieć kolegów co są za Celta Vigo żeby dowiedzieć się jak grają. Wystarczy oglądać mecze i wyciagać wnioski.
Np ostatnie starcie Juve z rozpędzonym Interem rozegrane po profesorsku. Pełna dominacja nad rywalem zwłaszcza w drugiej połowie.
14 lutego 2017, 01:58 [cytuj]
Ostatni mecz jaki Napoli przegrało to był właśnie mecz z Juve (2:1 dla drugich ), w pojutrze faworytem będzie Real, ale z tą pewną wygraną bym sie zastanowil , raczej obstawim 3,4, bramkowe wyniki :)
Ostatni mecz jaki Napoli przegrało to był właśnie mecz z Juve (2:1 dla drugich ), w pojutrze faworytem będzie Real, ale z tą pewną wygraną bym sie zastanowil , raczej obstawim 3,4, bramkowe wyniki :)
14 lutego 2017, 02:18 [cytuj]
Nie skreślałbym przedwcześnie Napoli. Są trochę jak Dortmund, w bezpośrednim starciu potrafią postawić się każdemu aby wtopić potem w lidze z jakimiś ogórami. Sam dużo ich oglądam w tym sezonie i potrafią momentami grać kosmiczny futbol. Moim zdaniem najciekawsza para ze wszystkich w LM obok MC-Monaco.
Nie skreślałbym przedwcześnie Napoli. Są trochę jak Dortmund, w bezpośrednim starciu potrafią postawić się każdemu aby wtopić potem w lidze z jakimiś ogórami. Sam dużo ich oglądam w tym sezonie i potrafią momentami grać kosmiczny futbol. Moim zdaniem najciekawsza para ze wszystkich w LM obok MC-Monaco.
16 lutego 2017, 08:55 [cytuj]
I co, kuba? Rozpłakałeś się?
I co, kuba? Rozpłakałeś się?
16 lutego 2017, 11:00 [cytuj]
A co ja kibicem Napoli jestem?
Mieli swoje okazje, nie wykorzystali. Jeszcze jest rewanż. A Real już nie raz pokazał, że potrafi się pogubić na wyjeździe...
Widze, natomiast, że pajacowanie wychodzi Ci tak jak pozostałej lemingozowej dwójce :)
A co ja kibicem Napoli jestem?
Mieli swoje okazje, nie wykorzystali. Jeszcze jest rewanż. A Real już nie raz pokazał, że potrafi się pogubić na wyjeździe...
Widze, natomiast, że pajacowanie wychodzi Ci tak jak pozostałej lemingozowej dwójce :)
16 lutego 2017, 15:51 [cytuj]
Nie, po prostu to mi "polecałeś" się rozpłakać.
Nie, po prostu to mi "polecałeś" się rozpłakać.
16 lutego 2017, 20:02 [cytuj]
Aż się zdziwiłem, Real Zidane'a miewa dziwne mecze, kiedy gra beznadziejnie, a też takie, kiedy się spina. Widać potrafią miło zaskoczyć tak jak wczoraj, liczę na szybkie 1:0 w rewanżu i zamknięcie dwumeczu.
Aż się zdziwiłem, Real Zidane'a miewa dziwne mecze, kiedy gra beznadziejnie, a też takie, kiedy się spina. Widać potrafią miło zaskoczyć tak jak wczoraj, liczę na szybkie 1:0 w rewanżu i zamknięcie dwumeczu.
27 lutego 2017, 19:50 [cytuj]
To jak, nie ma problemu? Wczoraj dobre wejście Isco i Moraty uratowało Real, gdyby nie oni już dziś bylibyśmy za Barceloną. Z Valencią Zidane wolał katować żałosne BBC i przegraliśmy, wczoraj wejście ww. dwójki zapewniło nam trzy punkty.
pbs.twimg.com/media/C5n-ql3WQAEQWfT.jpg" alt="pbs.twimg.com/media/C5n-ql3WQAEQWfT.jpg" width="98%">
Oto gdzie najczęściej przebywali poszczególni zawodnicy Realu. Nie ma zaskoczenia, że Marceli i Carvajal grają nieraz tak wysoko, bo klocek Ronaldo stoi w szesnastce i czeka na zbawienie, Bale nie jest problemem, to pracowity i użyteczny zawodnik, który przywyknął z czasem do warunków w Hiszpanii i dopasował swój styl do piłki w Primerze. Problemem jest Ronaldo oraz Benzema, jeden gra dobry mecz raz na dziesięć, a drugi od dwóch lat szuka formy i poza przebłyskami jest totalnie bezużyteczny. Zidane jest totalnym nieogarem zapatrzonym w nazwiska, kompromituje się na konferencjach. Trener idealny. Ślepa wiara doprowadziła Ancelottiego do zwolnienia, Zidane'a i Pereza ślepa wiara w BBC zaprowadzi do odejścia i mocno na to czekam. To nie jest przypadek, że Real z Moratą i Isco wygląda o wiele lepiej niż z dwójką Benzema-Ronaldo. Dramat. My tę ligę jeszcze przejebiemy, chyba że ten ślepiec ogarnie, że pewną dwójkę trzeba posadzić na ławce.
To jak, nie ma problemu? Wczoraj dobre wejście Isco i Moraty uratowało Real, gdyby nie oni już dziś bylibyśmy za Barceloną. Z Valencią Zidane wolał katować żałosne BBC i przegraliśmy, wczoraj wejście ww. dwójki zapewniło nam trzy punkty.
[img]https://pbs.twimg.com/media/C5n-ql3WQAEQWfT.jpg[/img]
Oto gdzie najczęściej przebywali poszczególni zawodnicy Realu. Nie ma zaskoczenia, że Marceli i Carvajal grają nieraz tak wysoko, bo klocek Ronaldo stoi w szesnastce i czeka na zbawienie, Bale nie jest problemem, to pracowity i użyteczny zawodnik, który przywyknął z czasem do warunków w Hiszpanii i dopasował swój styl do piłki w Primerze. Problemem jest Ronaldo oraz Benzema, jeden gra dobry mecz raz na dziesięć, a drugi od dwóch lat szuka formy i poza przebłyskami jest totalnie bezużyteczny. Zidane jest totalnym nieogarem zapatrzonym w nazwiska, kompromituje się na konferencjach. Trener idealny. Ślepa wiara doprowadziła Ancelottiego do zwolnienia, Zidane'a i Pereza ślepa wiara w BBC zaprowadzi do odejścia i mocno na to czekam. To nie jest przypadek, że Real z Moratą i Isco wygląda o wiele lepiej niż z dwójką Benzema-Ronaldo. Dramat. My tę ligę jeszcze przejebiemy, chyba że ten ślepiec ogarnie, że pewną dwójkę trzeba posadzić na ławce.
2 marca 2017, 16:28 [cytuj]
Aktualne nadal. :-)
Zidane odejdź i miej choć trochę honoru. Słaby trener bez grama charyzmy i jaj, bojący się ściągnąć gwiazdy zespołu, gdy te grają słabo.
Od dwóch lat ten zespół nie ma stylu, Ronaldo to cień piłkarza, Benzema to dramat, Navas gra jak Casillas, lato to powinna być ogromna rewolucja zaczynając od kogoś z dwójki DDG/Courtois kończąc na światowej klasy atakujących. Inaczej to my jeszcze przez sporo lat będziemy za Barcą. Wyjebać kilku nieudaczników i może coś z tego będzie, jak nie to BBC pociągnie ten klub ku dnu, powtórka z pierwszej kadencji Pereza. Miał świetnego trenera (Del Bousqe - Ancelotti), to rozwalił mu drużynę (Makelele - di Maria), potem zatrudniał amatorów jak Queiroz czy Luxemburgo czy obecne Benitez i Zidane. Skończy się dymisją, inaczej nie będzie, tylko że to wszystko walnie szybciej niż się wszystkim wydaje. Jedyny plus. Trzeci raz ta gnida na stanowisko nie wróci.
Jak dla mnie mogą nawet uwalić po całości ten sezon byle tylko czwórka CR, Benzema, Zidane i przede wszystkim Perez opuściła klub.
Szkoda, że w maju 2014 kiedy wszystko wydawało się normalizować i wracać do ładu to Perezowi zachciało sie cyrków. Czekam na dymisję. Historia zatacza koło.
Aktualne nadal. :-)
Zidane odejdź i miej choć trochę honoru. Słaby trener bez grama charyzmy i jaj, bojący się ściągnąć gwiazdy zespołu, gdy te grają słabo.
Od dwóch lat ten zespół nie ma stylu, Ronaldo to cień piłkarza, Benzema to dramat, Navas gra jak Casillas, lato to powinna być ogromna rewolucja zaczynając od kogoś z dwójki DDG/Courtois kończąc na światowej klasy atakujących. Inaczej to my jeszcze przez sporo lat będziemy za Barcą. Wyjebać kilku nieudaczników i może coś z tego będzie, jak nie to BBC pociągnie ten klub ku dnu, powtórka z pierwszej kadencji Pereza. Miał świetnego trenera (Del Bousqe - Ancelotti), to rozwalił mu drużynę (Makelele - di Maria), potem zatrudniał amatorów jak Queiroz czy Luxemburgo czy obecne Benitez i Zidane. Skończy się dymisją, inaczej nie będzie, tylko że to wszystko walnie szybciej niż się wszystkim wydaje. Jedyny plus. Trzeci raz ta gnida na stanowisko nie wróci.
Jak dla mnie mogą nawet uwalić po całości ten sezon byle tylko czwórka CR, Benzema, Zidane i przede wszystkim Perez opuściła klub.
Szkoda, że w maju 2014 kiedy wszystko wydawało się normalizować i wracać do ładu to Perezowi zachciało sie cyrków. Czekam na dymisję. Historia zatacza koło.
3 marca 2017, 07:56 [cytuj]
Blisko tragedii w La Corunii :shock: Dramat :-(
youtube.com/watch?v=LmMU2sMN7k4
Blisko tragedii w La Corunii :shock: Dramat :-(
https://www.youtube.com/watch?v=LmMU2sMN7k4
3 marca 2017, 09:25 [cytuj]
Coś podobnego działo się kiedyś na Ukrainie

youtube.com/watch?v=RplN88NDrjE
Coś podobnego działo się kiedyś na Ukrainie

https://www.youtube.com/watch?v=RplN88NDrjE
6 marca 2017, 22:03 [cytuj]
Swoją drogą Real strasznie dymany przez sędziów w ostatnich kolejkach.
Swoją drogą Real strasznie dymany przez sędziów w ostatnich kolejkach.
12 marca 2017, 22:06 [cytuj]
I dziś to samo, teraz kosa na Ronaldo na 17m jak wychodził sam na sam. I zamiast faulu i czerwieni nie ma nic...
I oszukani na gola. Straszne kłody pod nogi kładą realowi w ostatnim czasie.
I dziś to samo, teraz kosa na Ronaldo na 17m jak wychodził sam na sam. I zamiast faulu i czerwieni nie ma nic...
I oszukani na gola. Straszne kłody pod nogi kładą realowi w ostatnim czasie.
28 kwietnia 2017, 02:51 [cytuj]
[URL=eropix.xyz/view.php?img=1010T0f010L1R0J7.jpg]eropix.xyz/i/1010T0f010L1R0J7_preview.jpg<e>[/URL]

Бонусные нудистские съемки шлюшки без трусов в сауне

slut-foto.ru/

xahywg.com/home.php?mod=space&uid=58939

Разместившая анкету на сайте интим-знакомств старлетка показывает необычное любительское мероприятие с суетливым жеребцом.

thepsychologynetwork.com/forum/index.php?action=profile;u=2099

Оглядев ее от шеи до пят, дауншифтер смачно отчеканил в глотку аспирантку поганным аксессуаром.

gousa.life/home.php?mod=space&uid=3527

Промыв лицо скрабом, медсестра трогает клитор рядом с веб-камерой. Ее узкая щелочка хочет новых ощущений!

xinbohai.com/space-uid-20080.html

Умеющий зомбировать любую оператор по самое не могу отшпилил в губастый ротик лахудру настырным хреном.

nifnif.info/user/raazzzvvr/

Неслабый анальный видеоряд c колоритной пофигисткой. Аттестованный джентльмен впендюрил кукан в жопку

albayyinah.sch.id/informasi-pendaftaran-siswi-baru-2017-2018/#comment-2480

Подманив к себе поближе, актриса помышляет про разгоревшееся семейное занятие с притягательным буржуем.

bbs.php365.cn/home.php?mod=space&uid=21055

Мимолетное заднепроходное мeсивo c вспыльчивой паинькой. Немногословный односельчанин вколачивает бугор в штанах в попку

conservativeplayground.com/index.php?action=profile;u=60881

Зубодробительный заднепроходный коитус c непокорной Лилией. Свирепый растаман всаживает фаллос в седалище

Обласкав её нелицеприятными словечками, сутенер набросился на машинистку с сияющей дырочкой. Она оголяет сиськи на эротическом кастинге.

wadiaoii.com/home.php?mod=space&uid=23711

При естественном освещении чародейка дрочит себе рядом с вебкой. Ее прорезь полна сока!

gosudareva.com/user/zaaappaaah/

Оттрахавший более ста баб специалист оприходовал Дашу Антонюк в период овуляции. Она целуется на эротической попытке.

moto-hrom.ru/index.php?action=profile;u=24118

секс
[URL=http://eropix.xyz/view.php?img=1010T0f010L1R0J7.jpg][IMG]http://eropix.xyz/i/1010T0f010L1R0J7_preview.jpg[/IMG][/URL]

Бонусные нудистские съемки шлюшки без трусов в сауне

http://slut-foto.ru/

http://www.xahywg.com/home.php?mod=space&uid=58939

Разместившая анкету на сайте интим-знакомств старлетка показывает необычное любительское мероприятие с суетливым жеребцом.

http://thepsychologynetwork.com/forum/index.php?action=profile;u=2099

Оглядев ее от шеи до пят, дауншифтер смачно отчеканил в глотку аспирантку поганным аксессуаром.

http://gousa.life/home.php?mod=space&uid=3527

Промыв лицо скрабом, медсестра трогает клитор рядом с веб-камерой. Ее узкая щелочка хочет новых ощущений!

http://www.xinbohai.com/space-uid-20080.html

Умеющий зомбировать любую оператор по самое не могу отшпилил в губастый ротик лахудру настырным хреном.

http://nifnif.info/user/raazzzvvr/

Неслабый анальный видеоряд c колоритной пофигисткой. Аттестованный джентльмен впендюрил кукан в жопку

http://www.albayyinah.sch.id/informasi-pendaftaran-siswi-baru-2017-2018/#comment-2480

Подманив к себе поближе, актриса помышляет про разгоревшееся семейное занятие с притягательным буржуем.

http://bbs.php365.cn/home.php?mod=space&uid=21055

Мимолетное заднепроходное мeсивo c вспыльчивой паинькой. Немногословный односельчанин вколачивает бугор в штанах в попку

http://www.conservativeplayground.com/index.php?action=profile;u=60881

Зубодробительный заднепроходный коитус c непокорной Лилией. Свирепый растаман всаживает фаллос в седалище

Обласкав её нелицеприятными словечками, сутенер набросился на машинистку с сияющей дырочкой. Она оголяет сиськи на эротическом кастинге.

http://wadiaoii.com/home.php?mod=space&uid=23711

При естественном освещении чародейка дрочит себе рядом с вебкой. Ее прорезь полна сока!

http://www.gosudareva.com/user/zaaappaaah/

Оттрахавший более ста баб специалист оприходовал Дашу Антонюк в период овуляции. Она целуется на эротической попытке.

http://moto-hrom.ru/index.php?action=profile;u=24118

секс
|<  <<  <  174  175  176  177  178    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 godzinę temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola 2 godzin temu

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola 3 godzin temu

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 5 godzin temu

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola 6 godzin temu

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola 6 godzin temu

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Dzisiaj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 Wczoraj, 23:07

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066
F1066 Wczoraj, 22:41

Ok

F1066
F1066 Wczoraj, 22:31

Ladna buda, Respekt

F1066
F1066 Wczoraj, 22:23

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola Wczoraj, 22:18

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Gdzie Uli ???

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Hahaaaa

F1066
F1066 Wczoraj, 22:13

Scheiss fcb !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:43

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola
wola Wczoraj, 21:38

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066
F1066 Wczoraj, 21:35

Borek na chorobowym?.

wola
wola Wczoraj, 21:16

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 18:57

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 Wczoraj, 18:54

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:19

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 14:48

Piłkarze napluli nam wczoraj w twarz tak uważam.

wola
wola Wczoraj, 12:33

No to teraz Bielefeld, Ingolstadt i Koln Drużyny raczej w naszym zasięgu, chyba że popełnimy dużo prostych błędów....

qzase95
qzase95 Wczoraj, 11:52

wczoraj mnie zabralo po wiadrze i nie moglem obejrzec meczu, ale widze, ze sie ladnie bawili XD

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 10:59

Watzke, zagadaj do Sancho czy nie chce wrócić na wypożyczenie

libero180
libero180 Wczoraj, 07:37

Ale ten Antony z Ajaxu to świetny piłkarz, zrobił na mnie świetne wrażenie a nawet go nie znałem.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 00:59

Tomasz Urban @tom_ur 47 min Marco Rose po meczu: - "Przy stanie 0:2 nasza mowa ciała była taka, jakbyśmy już przegrywali 0:4... Joshua Kimmich w takiej sytuacji nie tylko machałby rękoma, ale byłby też autentycznie wściekły. Może to jest ta delikatna różnica między nami."

statystyki

Użytkownicy online: bialy0003, wola, waldi1179
Gości online: 60
Zarejestrowanych użytkowników: 9250
Ostatnio zarejestrowany: czerwo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem