Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  171  172  173  174  175    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Primera Division
30 grudnia 2015, 23:33 [cytuj]
"RickenZMazowsza" powiedział/a:
[quote="Bo Warszawa...!"]Tylko że Real z taką kasą i kadrą mimo wszystko tych trofeów zdobywa zdecydowanie za mało. Czekam aż tam do władz dopchną się Zidane'y i tego typu osoby, gdzieś czytałem, że chcą oni wprowadzić model zbliżony właśnie do Bayernu i Barcelony, tj. koniec z galaktycznymi transferami, stawianie na młodzież, mniejsza rotacja na posadzie trenera.
Czy zmiana modelu prowadzenia klubu przyczyni się do zwiększenia ilości zdobywanych trofeów? Śmiem wątpić, że ten przyrost byłby jakiś znaczący. Nie da się wygrać wszystkiego (czy prawie wszystkiego) nawet jeśli jest się potężną machiną. W sporcie to niemożliwe. Zwłaszcza w sportach drużynowych.[/quote] No dobrze, ale przecież Real od wielu lat nawet nie zbliżył się do wygrywania "prawie wszystkiego".
Czy zmiana modelu prowadzenia klubu przyczyni się do zwiększenia ilości zdobywanych trofeów? Śmiem wątpić, że ten przyrost byłby jakiś znaczący. Nie da się wygrać wszystkiego (czy prawie wszystkiego) nawet jeśli jest się potężną machiną. W sporcie to niemożliwe. Zwłaszcza w sportach drużynowych.
30 grudnia 2015, 23:48 [cytuj]
Barcelona swojego czasu wygrała wszystko jeżeli dobrze pamiętam.
Barcelona swojego czasu wygrała wszystko jeżeli dobrze pamiętam.
1 stycznia 2016, 20:51 [cytuj]
[quote]Wielki rozgłos w pierwszym dniu nowego roku uzyskała informacja z programu Chiringuito. Pipi Estrada, mający dobre stosunki z wieloma działaczami i zawodnikami w hiszpańskim futbolu, podał, że latem Florentino Pérez szykuje prawdziwą czystkę w zespole. Real Madryt pożegna nie tylko Rafę Beníteza, ale także kilku bardzo ważny zawodników. Dziennikarz wymienił Cristiano, Benzemę, Kroosa, Navasa, Jeségo, Isco, Arbeloę i Czeryszewa, a otwarte drzwi do odejścia będzie mieć też Ramos, którego działacze uważają za jednego z graczy, którzy tworzą największe problemy w szatni.. Florentino chce zebrać około 200 milionów euro, żeby rozpocząć kolejny projekt. Jego filarami mieliby zostać De Gea, Lewandowski i Hazard[/quote] realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=63584&kom=ok
Taaa. De Gea za 50 mln z jego klauzuli. Niech się pocałuje w swoją materacową dupę, mógł nie przedłużać, nikt mu nie kazał tego robić. O Lewandowskim i Hazardzie pisałem. Zidane ma dobre stosunki z Belgiem co powinno się równać temu transferowi. Z Lewym pójdzie ciężej, ale żeby po blisko 8 latach ten klub w końcu miał napastnika a nie gościa, którego forma to rzut monetą jestem w stanie go zaakceptować.
Sprzedaż? Ronaldo i Benzema tak. Arbeloa że odejdzie to wiadomo od dobrych kilkunastu miesięcy, bo jest jedynym zawodnikiem, któremu wygasa kontrakt w 2016. Jest jeszcze Czeryszew, ale przy mądrym trenerze Rosjanin mógłby zostać bardzo pożytecznym zawodnikiem tylko co z tego skoro Denis ma raczej większe ambicje niż ławka w Madrycie. To bardzo fajny zawodnik, który powinien wrócić do Villarrealu (najlepiej jako rozliczenie za Nahuela), tam jest jego miejsce. Pewnie odejdzie. Podsumowując myślę, że za samą tę czwórkę można by wyciągnąć minimum 160 mln. (Benzema - 50, Czeryszew - 10)
Takich nazwisk jak Kroos czy Jese nie ma sensu komentować. O Isco w akapicie poniżej.
[quote]MARCA podaje, że między Isco a Rafą Benítezem panuje maksymalne napięcie. Stosunki zawodnika z trenerem są bardzo delikatne i mają rzekomo wiele wspólnego z brakiem występów pomocnika. Hiszpan w ostatnich trzech meczach rozegrał jedynie 12 minut. Dziennik podaje, że szkoleniowcowi nie podoba się zachowanie Isco i przez to nie wystawia go do gry. To jeden z najgorszych momentów zawodnika w Realu Madryt.

Pierwszy problem miał pojawić przez niewystawienie Hiszpana w Klasyku, gdy James wracał dopiero po kontuzji. Co więcej, po wejściu w drugiej połowie Isco dostał czerwoną kartkę za faul na Neymarze i musiał pauzować w dwóch kolejnych spotkaniach ligowych. Pomocnik zagrał w dwóch w Lidze Mistrzów i błysnął w starciu z Cádizem w Pucharze Króla, ale w ważnym spotkaniu z Villarrealem znowu usiadł na ławce. Dodatkowo media złapały jego reakcję na posadzenie na ławce Kroosa, co miało nie spodobać się Benítezowi.

Od tamtego momentu Isco nie zagrał ani minuty w meczach z Rayo i Sociedadem. Trener może stawiać na Jamesa, ale gdy zdejmuje go z boiska, to woli teraz wstawić Kovačicia. MARCA rzuca, że coś się dzieje, a sprawę komplikuje fakt, że Benítez nie potrafi wykorzystać maksimum potencjału ani Jamesa, ani Isco. Gra Kolumbijczyka jest dużo gorsza od tej z poprzedniego sezonu i w środę został po raz kolejny zmieniony jako pierwszy. Dziennik stwierdza, że trener musi poradzić sobie z kolejnym gorącym problemem i musi zrobić to szybko, bo Królewscy potrzebują jak najlepszej formy swoich graczy.

Do tych informacji warto dodać wiadomość z radia Onda Cero, gdzie podano, że Isco miał rozmawiać z działaczami o możliwości odejścia, ale ci rzekomo powiedzieli mu, żeby wytrzymał trudniejszy okres, bo niedługo zwolnią Beníteza.[/quote]
realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=63583&kom=ok
Narzekam na niego cały czas, ale znam klasę Hiszpana. Przy Zidane'ie mógłby być pierwszoplanową postacią, u Beniteza nie jest, bo ta zakuta pała pierdzieliła trzy miesiące o rotacjach, a najlepszy piłkarzy pretemporady siedzi co chwila na ławie. Ja rozumiem, że przy Jamesie Isco wypada blado, ale bez jaj. On na prawym skrzydle, James na środku a Gareth na lewej stronie i skład wygląda bardzo fajnie. Szkoda, że ten zakuty łeb gadał, że będzie decydowała forma sportowa a i tak gra ten królewicz z Portugalii co marnuje setkę za setką.
Jeżeli Perez chce zatrzymać Isco to niech wywali Beniteza po meczu z Valencią i da szansę budować grunt Zizou. Zdaję sobie sprawę, że Francuzowi lepiej byłoby zacząć pracę w lecie, ale ja już nie zniose widoku tego człowieka na ławce. On się tu po prostu nie nadaje. Wygląda na takiego jakby żył w latach 70 XX wieku, nic do niego nie dociera. Ancelotti jakoś potrafił złapać z zawodnikami świetny kontakt. Benitez nie potrafi. To jest jego mankament.

Jeszcze mała informacja od Jose Diaza, gość jest dobrze poinformowany. Według niego piłkarze są w 100% pewni, że od przyszłego tygodnia trenerem będzie Zidane. Oby.

Trochę ode mnie. Jak już wspominałem Benitez się nie nadaje na ławkę Realu. On żyje we własnym świecie, wiadomo, że trener jest najważniejszy, piłkarze mają go słuchać, ale bez przesady, gość pieprzy w wakacje swoje a w trakcie sezonu robi co innego. To jest jawna kpina jak cały ten klub.
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=63584&kom=ok
Taaa. De Gea za 50 mln z jego klauzuli. Niech się pocałuje w swoją materacową dupę, mógł nie przedłużać, nikt mu nie kazał tego robić. O Lewandowskim i Hazardzie pisałem. Zidane ma dobre stosunki z Belgiem co powinno się równać temu transferowi. Z Lewym pójdzie ciężej, ale żeby po blisko 8 latach ten klub w końcu miał napastnika a nie gościa, którego forma to rzut monetą jestem w stanie go zaakceptować.
Sprzedaż? Ronaldo i Benzema tak. Arbeloa że odejdzie to wiadomo od dobrych kilkunastu miesięcy, bo jest jedynym zawodnikiem, któremu wygasa kontrakt w 2016. Jest jeszcze Czeryszew, ale przy [u]mądrym[/u] trenerze Rosjanin mógłby zostać bardzo pożytecznym zawodnikiem tylko co z tego skoro Denis ma raczej większe ambicje niż ławka w Madrycie. To bardzo fajny zawodnik, który powinien wrócić do Villarrealu (najlepiej jako rozliczenie za Nahuela), tam jest jego miejsce. Pewnie odejdzie. Podsumowując myślę, że za samą tę czwórkę można by wyciągnąć minimum 160 mln. (Benzema - 50, Czeryszew - 10)
Takich nazwisk jak Kroos czy Jese nie ma sensu komentować. O Isco w akapicie poniżej.
[quote]MARCA podaje, że między Isco a Rafą Benítezem panuje maksymalne napięcie. Stosunki zawodnika z trenerem są bardzo delikatne i mają rzekomo wiele wspólnego z brakiem występów pomocnika. Hiszpan w ostatnich trzech meczach rozegrał jedynie 12 minut. Dziennik podaje, że szkoleniowcowi nie podoba się zachowanie Isco i przez to nie wystawia go do gry. To jeden z najgorszych momentów zawodnika w Realu Madryt.

Pierwszy problem miał pojawić przez niewystawienie Hiszpana w Klasyku, gdy James wracał dopiero po kontuzji. Co więcej, po wejściu w drugiej połowie Isco dostał czerwoną kartkę za faul na Neymarze i musiał pauzować w dwóch kolejnych spotkaniach ligowych. Pomocnik zagrał w dwóch w Lidze Mistrzów i błysnął w starciu z Cádizem w Pucharze Króla, ale w ważnym spotkaniu z Villarrealem znowu usiadł na ławce. Dodatkowo media złapały jego reakcję na posadzenie na ławce Kroosa, co miało nie spodobać się Benítezowi.

Od tamtego momentu Isco nie zagrał ani minuty w meczach z Rayo i Sociedadem. Trener może stawiać na Jamesa, ale gdy zdejmuje go z boiska, to woli teraz wstawić Kovačicia. MARCA rzuca, że coś się dzieje, a sprawę komplikuje fakt, że Benítez nie potrafi wykorzystać maksimum potencjału ani Jamesa, ani Isco. Gra Kolumbijczyka jest dużo gorsza od tej z poprzedniego sezonu i w środę został po raz kolejny zmieniony jako pierwszy. Dziennik stwierdza, że trener musi poradzić sobie z kolejnym gorącym problemem i musi zrobić to szybko, bo Królewscy potrzebują jak najlepszej formy swoich graczy.

Do tych informacji warto dodać wiadomość z radia Onda Cero, gdzie podano, że Isco miał rozmawiać z działaczami o możliwości odejścia, ale ci rzekomo powiedzieli mu, żeby wytrzymał trudniejszy okres, bo niedługo zwolnią Beníteza.
3 stycznia 2016, 22:32 [cytuj]
Ronaldo nie było na boisku to i Bale potrafi zagrać. Świetny mecz Walijczyka. Bez tej łajzy w przyszłym sezonie może w pełni odpalić a skoro i tak z nami zostanie to niech gra tak jak dziś. Wielkie zawody Garetha.
Ogółem to dziś nie było źle, nie było krateru w środku pola, Kroos przypomniał sobie jak się gra, Kovacic (mimo czerwa) grał dobre zawody a Keylor po raz kolejny uratował dupę Benitezowi.
Czas na sabotażystów. Pepe - debil, Danilo - fatalne miesiące, ja nie wiem o co chodzi, ale gość grał bardzo dobrze na tle Bayernu, już nie mówię o jakichś portugalskich pionkach, ale on naprawdę w tej LM grał dobrze. I tu nie ma tłumaczenia, że liga czy coś. Przecież to Brazylijczyk, on tu się powinien czuć jak u siebie a gra jak ostatnia pokraka. Ronaldo - wszystkie obraźliwe słowa. Nie ma niczego. Fanboje piszą, że statystyki go bronią. Dla mnie jego nominacja do Balona jest komiczna. Gość nie robi na tym boisku absolutnie nic, snuje się po centralnych strefach boiskach, kiedy trzeba pomóc w defensywie (co Bale dziś robił, Lucas również), rzuca się po raz kolejny w szesnastce.
Z VCF zawsze nam się grało słabo, mogą mieć fatalną formę, na ławce amatora (z całym szacunkiem dla Neville'a), ale i tak z nami i Barcą łapią mega formę.
Ramos schodząc z boiska cieszy mordę jakby właśnie wygrał Ligę Mistrzów. Są naprawdę powody do świętowania.
Jak Perez nie zwolni po tym meczu Beniteza to ja wychodzę, kolejne spotkanie, w którym po zdobyciu pierwszej bramki cofamy się. Nie rozumiem.

Edit:
Aha, czekamy Jose.
Ronaldo nie było na boisku to i Bale potrafi zagrać. Świetny mecz Walijczyka. Bez tej łajzy w przyszłym sezonie może w pełni odpalić a skoro i tak z nami zostanie to niech gra tak jak dziś. Wielkie zawody Garetha.
Ogółem to dziś nie było źle, nie było krateru w środku pola, Kroos przypomniał sobie jak się gra, Kovacic (mimo czerwa) grał dobre zawody a Keylor po raz kolejny uratował dupę Benitezowi.
Czas na sabotażystów. Pepe - debil, Danilo - fatalne miesiące, ja nie wiem o co chodzi, ale gość grał bardzo dobrze na tle Bayernu, już nie mówię o jakichś portugalskich pionkach, ale on naprawdę w tej LM grał dobrze. I tu nie ma tłumaczenia, że liga czy coś. Przecież to Brazylijczyk, on tu się powinien czuć jak u siebie a gra jak ostatnia pokraka. Ronaldo - wszystkie obraźliwe słowa. Nie ma niczego. Fanboje piszą, że statystyki go bronią. Dla mnie jego nominacja do Balona jest komiczna. Gość nie robi na tym boisku absolutnie nic, snuje się po centralnych strefach boiskach, kiedy trzeba pomóc w defensywie (co Bale dziś robił, Lucas również), rzuca się po raz kolejny w szesnastce.
Z VCF zawsze nam się grało słabo, mogą mieć fatalną formę, na ławce amatora (z całym szacunkiem dla Neville'a), ale i tak z nami i Barcą łapią mega formę.
Ramos schodząc z boiska cieszy mordę jakby właśnie wygrał Ligę Mistrzów. Są naprawdę powody do świętowania.
Jak Perez nie zwolni po tym meczu Beniteza to ja wychodzę, kolejne spotkanie, w którym po zdobyciu pierwszej bramki cofamy się. Nie rozumiem.

Edit:
Aha, czekamy Jose.
4 stycznia 2016, 15:57 [cytuj]
No i podobno już na 100% Benitez leci. Dobre info miałeś, Madrisso. :mrgreen: Kto teraz, Zidane?
No i podobno już na 100% Benitez leci. Dobre info miałeś, Madrisso. :mrgreen: Kto teraz, Zidane?
4 stycznia 2016, 16:17 [cytuj]
Tak. Zidane. Asystentem Solari.
Za duży szum na Twitterze, aby przejść obok tych informacji obojętnie. Podobno o 17:30 Florentino Perez na konferencji poszuka nowego impulsu w postaci kolejnego trenera.
IMO sprawa jest już przesądzona. Nowy trenerem zostanie Zizou. Jak będzie oficjalnie info to walnę posta co do oczekiwań z ZZ. Na teraz sprawa wygląda tak, że każdy trąbi, że Benitez na 100% dziś leci. Każdy wiedział, każdy w czerwcu wiedział, że to się nie uda. Każdy tylko nie Perez.
Tak. Zidane. Asystentem Solari.
Za duży szum na Twitterze, aby przejść obok tych informacji obojętnie. Podobno o 17:30 Florentino Perez na konferencji poszuka nowego impulsu w postaci kolejnego trenera.
IMO sprawa jest już przesądzona. Nowy trenerem zostanie Zizou. Jak będzie oficjalnie info to walnę posta co do oczekiwań z ZZ. Na teraz sprawa wygląda tak, że każdy trąbi, że Benitez na 100% dziś leci. Każdy wiedział, każdy w czerwcu wiedział, że to się nie uda. Każdy tylko nie Perez.
4 stycznia 2016, 20:19 [cytuj]
Zidane oficjalnie.

Dostaje ode mnie duży kredyt zaufania. Był tu, swoje wygrał, czarował. Niech teraz przywróci mi radochę z oglądania mojego ulubionego klubu, bo od roku tego nie uświadczyłem. Jak wypali to świetnie, ten sezon jest jeszcze do uratowania. Jak nie wypali to trudno. Perez sobie latem poszuka nowego impulsu. Mam tylko nadzieję, że te łby nie będą gwizdać po pierwszym lepszym remisie.

Dwa życzenia dla Zizou.
Wyślij Pepe na trybuny.
Wyślij Ronaldo na trybuny.

Bez odbioru.
Zidane oficjalnie.

Dostaje ode mnie duży kredyt zaufania. Był tu, swoje wygrał, czarował. Niech teraz przywróci mi radochę z oglądania mojego ulubionego klubu, bo od roku tego nie uświadczyłem. Jak wypali to świetnie, ten sezon jest jeszcze do uratowania. Jak nie wypali to trudno. Perez sobie latem poszuka nowego impulsu. Mam tylko nadzieję, że te łby nie będą gwizdać po pierwszym lepszym remisie.

Dwa życzenia dla Zizou.
Wyślij Pepe na trybuny.
Wyślij Ronaldo na trybuny.

Bez odbioru.
5 stycznia 2016, 22:45 [cytuj]
I jeszcze niech wyśle Madrisso na realmadryt.pl ;-)
I jeszcze niech wyśle Madrisso na www.realmadryt.pl ;-)
7 stycznia 2016, 23:22 [cytuj]
Podobno Zidane chce mieć u siebie Mario Gomeza.
Gość z tego co widzę to nieźle ciśnie w Turcji, wypożyczyć na pół roku. W lecie się pomyśli co dalej, ale cieszy, że Zizou już myśli nad wzmocnieniem tej pozycji.
Podobno Zidane chce mieć u siebie Mario Gomeza.
Gość z tego co widzę to nieźle ciśnie w Turcji, wypożyczyć na pół roku. W lecie się pomyśli co dalej, ale cieszy, że Zizou już myśli nad wzmocnieniem tej pozycji.
8 stycznia 2016, 00:20 [cytuj]
[quote]Podobno Zidane chce mieć u siebie Mario Gomeza. [/quote] Trochę tego nie rozumiem. Oczywiście nie jest on brany pod uwagę jako podstawowy napastnik(?), bo nawet jako ten drugi to moim zdaniem średni wybór. Kluby z takim budżetem i z taką ilością spotkań do rozegrania powinny posiadać dwóch równorzędnych(lub jednego świetnego i drugiego również ponadprzeciętnego) napastników.
Nie wiem jak Gomez radzi sobie w tej Turcji oprócz statystyk, które ma całkiem nieźle, ale ta liga nie jest dobrym wyznacznikiem.

Niemiec lata świetności miał jakieś kilka sezonów temu. Od odejścia z Bayernu, to głównie kontuzje i średnia ilość minut spędzonych na boisku. Cena pewnie byłaby mocno promocyjna, w okolicach 10milionów, jednak ma już 30 lat i wątpię żeby dał coś Realowi. Chociaż klasy mu nie ujmuję, bo w Monachium grał naprawdę świetnie, jednak teraz to trochę kot w worku i to ze wskazaniem na negatywną niespodziankę.

Na miejscu Pereza ściągnąłbym kogoś takiego jak Auba czy Lewandowski, żeby mieć praktycznie dwóch świetnych napastników, a nie jednego Benzeme, który z tego co mówisz gra w kratkę i Gomeza, który może okazać się za słaby nawet na ławkę.
Trochę tego nie rozumiem. Oczywiście nie jest on brany pod uwagę jako podstawowy napastnik(?), bo nawet jako ten drugi to moim zdaniem średni wybór. Kluby z takim budżetem i z taką ilością spotkań do rozegrania powinny posiadać dwóch równorzędnych(lub jednego świetnego i drugiego również ponadprzeciętnego) napastników.
Nie wiem jak Gomez radzi sobie w tej Turcji oprócz statystyk, które ma całkiem nieźle, ale ta liga nie jest dobrym wyznacznikiem.

Niemiec lata świetności miał jakieś kilka sezonów temu. Od odejścia z Bayernu, to głównie kontuzje i średnia ilość minut spędzonych na boisku. Cena pewnie byłaby mocno promocyjna, w okolicach 10milionów, jednak ma już 30 lat i wątpię żeby dał coś Realowi. Chociaż klasy mu nie ujmuję, bo w Monachium grał naprawdę świetnie, jednak teraz to trochę kot w worku i to ze wskazaniem na negatywną niespodziankę.

Na miejscu Pereza ściągnąłbym kogoś takiego jak Auba czy Lewandowski, żeby mieć praktycznie dwóch świetnych napastników, a nie jednego Benzeme, który z tego co mówisz gra w kratkę i Gomeza, który może okazać się za słaby nawet na ławkę.
8 stycznia 2016, 00:29 [cytuj]
Zidane chce Gomeza i jest spoko, tak? A jak Benitez chciał Biglię to wielka gównoburza, że pachołków nie ściągamy, tylko wielkie nazwiska. Ciekawe co by było jakby to Benitez chciał Gomeza :mrgreen:
Zidane chce Gomeza i jest spoko, tak? A jak Benitez chciał Biglię to wielka gównoburza, że pachołków nie ściągamy, tylko wielkie nazwiska. Ciekawe co by było jakby to Benitez chciał Gomeza :mrgreen:
8 stycznia 2016, 14:42 [cytuj]
Porównuj jakiegoś pazia z Włoch do gościa, który strzelał w Stuttgarcie i Bayernie.
Różnica polega na tym, że Benitezowe wynalazki jak Biglia czy Llorente lub Kiessling do ataku to opcje na cały sezon. Gomez to byłby zapewne drugi Adebayor. Wypożyczenie na pół roku i tyle. Latem czas najwyższy poszukać nowego napastnika (oby Lewandowskiego) i jeżeli to Robert przyjdzie to kogoś na ławkę. Na dzień dzisiejszy Gomez to byłoby uzupełnienie składu na pół roku. Nic wielkiego.

@Rofl
Tyle, że Benzema cieszy się takim zaufaniem Pereza, że ten nie ściągnie mu nikogo na ławkę. Wystarczy spojrzeć, że w ostatnich latach jego jedynymi konkurentami była pokraka Higuain, pokraka Morata i Chicharito. Tylko ten ostatni trzymał poziom.
Tutaj trzeba wypieprzyć Benzemę, bo nie jara mnie możliwość by za kilka miesięcy gość znowu był bez formy.

Z plotek transferowych na lato.
Hazard chce odejść z Chelsea. Zidane nieraz chwalił Hazarda. Hazard pierwszym zakupem na lato. Ja już się z tym pogodziłem. Mam tylko nadzieję, że Perez nie przepłaci za Belga.
Porównuj jakiegoś pazia z Włoch do gościa, który strzelał w Stuttgarcie i Bayernie.
Różnica polega na tym, że Benitezowe wynalazki jak Biglia czy Llorente lub Kiessling do ataku to opcje na cały sezon. Gomez to byłby zapewne drugi Adebayor. Wypożyczenie na pół roku i tyle. Latem czas najwyższy poszukać nowego napastnika (oby Lewandowskiego) i jeżeli to Robert przyjdzie to kogoś na ławkę. Na dzień dzisiejszy Gomez to byłoby uzupełnienie składu na pół roku. Nic wielkiego.

@Rofl
Tyle, że Benzema cieszy się takim zaufaniem Pereza, że ten nie ściągnie mu nikogo na ławkę. Wystarczy spojrzeć, że w ostatnich latach jego jedynymi konkurentami była pokraka Higuain, pokraka Morata i Chicharito. Tylko ten ostatni trzymał poziom.
Tutaj trzeba wypieprzyć Benzemę, bo nie jara mnie możliwość by za kilka miesięcy gość znowu był bez formy.

Z plotek transferowych na lato.
Hazard chce odejść z Chelsea. Zidane nieraz chwalił Hazarda. Hazard pierwszym zakupem na lato. Ja już się z tym pogodziłem. Mam tylko nadzieję, że Perez nie przepłaci za Belga.
9 stycznia 2016, 10:12 [cytuj]
Nie wiem jak Was ale mnie ciekawi jak teraz po oczyszczeniu atmosfery w szatni zaprezentuje sie Real... Wiadomo, ze dobre morale to polowa sukcesu... A w polaczeniu z kadrą jaka maja...
Nie wiem jak Was ale mnie ciekawi jak teraz po oczyszczeniu atmosfery w szatni zaprezentuje sie Real... Wiadomo, ze dobre morale to polowa sukcesu... A w polaczeniu z kadrą jaka maja...
9 stycznia 2016, 13:18 [cytuj]
Ktoś ostatnio słusznie zauważył, że skoro Zidane nie potrafił sobie poradzić z takim Odegaardem, to jak ma sobie poradzić z największymi światowymi gwiazdami, w dodatku trochę krnąbrnymi jak Ronaldo.
Ktoś ostatnio słusznie zauważył, że skoro Zidane nie potrafił sobie poradzić z takim Odegaardem, to jak ma sobie poradzić z największymi światowymi gwiazdami, w dodatku trochę krnąbrnymi jak Ronaldo.
9 stycznia 2016, 13:26 [cytuj]
@kuba19
Szatnia wcale nie została oczyszczona. Nadal unosi się smród na km. Wczorajsza konferencja Zidane'a i słowa "Ronaldo będzie wykonywał rzuty wolne". Bardzo mądre posunięcie na sam start pracy. Kolejny cytat: "BBC będzie grało". Nie zmienia się nic. Mam nadzieję, że Bale i Benzema utrzymają dobrą dyspozycję i poprowadzą zespół po 3 pkt. Reszta niech szykuje formę na Romę, bo do meczu w LM obowiązkiem Realu jest wygrać wszystkie mecze w lidze. Najtrudniejszy będzie dzisiaj. Co potem to zobaczymy. Liczę, że odżyje Modrić, Kroos, Isco i James. Bez nich nie ma co liczyć na sukces.
Jeżeli udałoby się zakończyć sezon jakimkolwiek pucharem to byłoby świetnie, niezależenie jakim, ważne by cokolwiek wygrać, a w lecie pora na rewolucję.
@kuba19
Szatnia wcale nie została oczyszczona. Nadal unosi się smród na km. Wczorajsza konferencja Zidane'a i słowa "Ronaldo będzie wykonywał rzuty wolne". Bardzo mądre posunięcie na sam start pracy. Kolejny cytat: "BBC będzie grało". Nie zmienia się nic. Mam nadzieję, że Bale i Benzema utrzymają dobrą dyspozycję i poprowadzą zespół po 3 pkt. Reszta niech szykuje formę na Romę, bo do meczu w LM obowiązkiem Realu jest wygrać wszystkie mecze w lidze. Najtrudniejszy będzie dzisiaj. Co potem to zobaczymy. Liczę, że odżyje Modrić, Kroos, Isco i James. Bez nich nie ma co liczyć na sukces.
Jeżeli udałoby się zakończyć sezon jakimkolwiek pucharem to byłoby świetnie, niezależenie jakim, ważne by cokolwiek wygrać, a w lecie pora na rewolucję.
9 stycznia 2016, 13:37 [cytuj]
W 100% nie, ale chyba nie twierdzisz ze po odejsciu Beniteza atmosfera nie jest lepsza?
W 100% nie, ale chyba nie twierdzisz ze po odejsciu Beniteza atmosfera nie jest lepsza?
9 stycznia 2016, 22:38 [cytuj]
Na początek tylko bluzgi. Ronaldo. Won. Do Paryża. Nawet za darmo. Nawet do Niecieczy. Gdziekolwiek. Won.
Teraz plusy, bo jest ich dużo.
Nawet nie spodziewałem się, że w debiucie Zizou załadujemy piątkę rewelacji ligi. Bardzo pozytywna odmiana od kichy, którą serwowano nam przez ostatnich 25 spotkań. Dziś do Madrytu wróciła radość, a ja już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania.
Jak zagrał dziś Real? Tak jakby na Bernabeu wrócił Ancelotti. Było 4-3-3. Kroos na szóstce, Modric i Isco wyżej. Tradycja u Włocha. Różnica między Realem Beniteza a Zizou jest taka, że po pierwszym golu ten pierwszy kazałby się cofnąć a Zidane kazał atakować. Pod koniec meczu nawet trybuny śpiewały. Dawno czegoś takiego nie było. Atak bardzo fajnie za wyjątkiem Ronaldo, obrona tragiczna.
Navas co miał obronić to obronił. Gra nogami na poziomie Casillasa, ale można mu wybaczyć.
Carvajal wrócił i przyspawał Danilo do ławki. Miałem wątpliwości kilka miesięcy temu, ale jego powrót cieszy niesamowicie. Bez dwóch zdań najlepszy prawy obrońca świata.
Pepe fatalny z momentami przebłysków. I tak trzeba go sprzedać w lecie.
Marcelo jak zwykle aktywny, nic nowego.
Linia pomocy w końcu grała tak jak powinna. Modric i Kroos w końcu sobie nie przeszkadzali, bo nie grali w linii o czym niedawno pisałem na forum Bayernu. Dobre zawody obu panów.
Jeśli Benzema będzie tak grał do końca sezonu to przysięgam, że nie napiszę nic o jego sprzedaży. W takiej formie jest kluczowy, ale nadal gdzieś z tyłu głowy jest obawa, że zaraz się zatnie, choć ten sezon ma mega równy. Oby tak dalej.
Bale po raz kolejny najlepszy. Jak dla mnie gra najlepszy sezon w Madrycie. Śmiesznie to brzmi dla fanbojów Cristiano, ale ta zmiana pokoleniowa chyba właśnie nadeszła. Od przyszłego sezonu to Walijczyk będzie nowym liderem tego projektu i to jemu będą podawać inni, on będzie tym najważniejszym. Już bez Ronaldo. Niezależnie czy zastąpi go Daniel Sikorski czy Eden Hazard. Real będzie miał kilku gości od strzelania na czele z Bale'em a nie jednego statystę, któremu koniecznie trzeba podać piłkę, bo inaczej się pogniewa na cały świat (wymowna reakcja na drugiego gola Benzemy).
Ogólnie rzecz biorąc jest pozytywnie. Zidane przywrócił Real ofensywny, Real radosny. Na najbliższe kilka tygodni czekają nas mecze z ogórkami + przyjazd na Benabeu Athletiku, który zawsze zbiera w Madrycie oklep. Oby jak najwięcej bramek, goli Bale'a i Benzemy i asyst Carvajala. Nareszcie z uśmiechem na ryju oglądałem Real. Vamos.

PS.
Statystki BBC i MSN po 19 kolejkach.

BBC:
Ronaldo: 19 meczów / 14 goli / 6 asyst
Benzema: 14 meczów / 14 goli :-D / 1 asysta
Bale: 14 meczów / 12 goli / 8 goli

MSN:
Neymar: 16 meczów / 15 goli / 9 asyst
Suarez: 17 meczów / 15 goli / 6 asyst
Messi: 13 meczów /9 goli / 4 asysty

Następne mecze to ogórkowe starcie. Bale w takiej formie ma szansę wskoczyć na podium strzelców.
Na początek tylko bluzgi. Ronaldo. Won. Do Paryża. Nawet za darmo. Nawet do Niecieczy. Gdziekolwiek. Won.
Teraz plusy, bo jest ich dużo.
Nawet nie spodziewałem się, że w debiucie Zizou załadujemy piątkę rewelacji ligi. Bardzo pozytywna odmiana od kichy, którą serwowano nam przez ostatnich 25 spotkań. Dziś do Madrytu wróciła radość, a ja już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania.
Jak zagrał dziś Real? Tak jakby na Bernabeu wrócił Ancelotti. Było 4-3-3. Kroos na szóstce, Modric i Isco wyżej. Tradycja u Włocha. Różnica między Realem Beniteza a Zizou jest taka, że po pierwszym golu ten pierwszy kazałby się cofnąć a Zidane kazał atakować. Pod koniec meczu nawet trybuny śpiewały. Dawno czegoś takiego nie było. Atak bardzo fajnie za wyjątkiem Ronaldo, obrona tragiczna.
Navas co miał obronić to obronił. Gra nogami na poziomie Casillasa, ale można mu wybaczyć.
Carvajal wrócił i przyspawał Danilo do ławki. Miałem wątpliwości kilka miesięcy temu, ale jego powrót cieszy niesamowicie. Bez dwóch zdań najlepszy prawy obrońca świata.
Pepe fatalny z momentami przebłysków. I tak trzeba go sprzedać w lecie.
Marcelo jak zwykle aktywny, nic nowego.
Linia pomocy w końcu grała tak jak powinna. Modric i Kroos w końcu sobie nie przeszkadzali, bo nie grali w linii o czym niedawno pisałem na forum Bayernu. Dobre zawody obu panów.
Jeśli Benzema będzie tak grał do końca sezonu to przysięgam, że nie napiszę nic o jego sprzedaży. W takiej formie jest kluczowy, ale nadal gdzieś z tyłu głowy jest obawa, że zaraz się zatnie, choć ten sezon ma mega równy. Oby tak dalej.
Bale po raz kolejny najlepszy. Jak dla mnie gra najlepszy sezon w Madrycie. Śmiesznie to brzmi dla fanbojów Cristiano, ale ta zmiana pokoleniowa chyba właśnie nadeszła. Od przyszłego sezonu to Walijczyk będzie nowym liderem tego projektu i to jemu będą podawać inni, on będzie tym najważniejszym. Już bez Ronaldo. Niezależnie czy zastąpi go Daniel Sikorski czy Eden Hazard. Real będzie miał kilku gości od strzelania na czele z Bale'em a nie jednego statystę, któremu koniecznie trzeba podać piłkę, bo inaczej się pogniewa na cały świat (wymowna reakcja na drugiego gola Benzemy).
Ogólnie rzecz biorąc jest pozytywnie. Zidane przywrócił Real ofensywny, Real radosny. Na najbliższe kilka tygodni czekają nas mecze z ogórkami + przyjazd na Benabeu Athletiku, który zawsze zbiera w Madrycie oklep. Oby jak najwięcej bramek, goli Bale'a i Benzemy i asyst Carvajala. Nareszcie z uśmiechem na ryju oglądałem Real. Vamos.

PS.
Statystki BBC i MSN po 19 kolejkach.

BBC:
Ronaldo: 19 meczów / 14 goli / 6 asyst
Benzema: 14 meczów / 14 goli :-D / 1 asysta
Bale: 14 meczów / 12 goli / 8 goli

MSN:
Neymar: 16 meczów / 15 goli / 9 asyst
Suarez: 17 meczów / 15 goli / 6 asyst
Messi: 13 meczów /9 goli / 4 asysty

Następne mecze to ogórkowe starcie. Bale w takiej formie ma szansę wskoczyć na podium strzelców.
14 stycznia 2016, 15:10 [cytuj]
sport.pl/pilka/1,65082,19475602,primera-division-real-madryt-i-atletico-madryt-z-zakazami-transferowymi.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
A co niektórzy kibice Realu smiali się z Barcy :lol:
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,19475602,primera-division-real-madryt-i-atletico-madryt-z-zakazami-transferowymi.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
A co niektórzy kibice Realu smiali się z Barcy :lol:
14 stycznia 2016, 15:11 [cytuj]
Ciekawe co teraz z np Reusem, pytanie czy chcial odejsc czy nie, jesli chcial - moze pojdzie w przyspieszonym trybie? A moze z kolei wplynie to na decyzje o pozostaniu Reusa, Gundo, Auby? ;-)
Ciekawe co teraz z np Reusem, pytanie czy chcial odejsc czy nie, jesli chcial - moze pojdzie w przyspieszonym trybie? A moze z kolei wplynie to na decyzje o pozostaniu Reusa, Gundo, Auby? ;-)
14 stycznia 2016, 16:31 [cytuj]
O lewym musieli przytoczyc na koncu :mrgreen:
O lewym musieli przytoczyc na koncu :mrgreen:
|<  <<  <  171  172  173  174  175    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 31 minut temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola 2 godzin temu

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola 2 godzin temu

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 3 godzin temu

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 3 godzin temu

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 4 godzin temu

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola 5 godzin temu

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola 5 godzin temu

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Dzisiaj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 Wczoraj, 23:07

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066
F1066 Wczoraj, 22:41

Ok

F1066
F1066 Wczoraj, 22:31

Ladna buda, Respekt

F1066
F1066 Wczoraj, 22:23

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola Wczoraj, 22:18

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Gdzie Uli ???

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Hahaaaa

F1066
F1066 Wczoraj, 22:13

Scheiss fcb !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:43

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola
wola Wczoraj, 21:38

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066
F1066 Wczoraj, 21:35

Borek na chorobowym?.

wola
wola Wczoraj, 21:16

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 18:57

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 Wczoraj, 18:54

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:19

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 14:48

Piłkarze napluli nam wczoraj w twarz tak uważam.

wola
wola Wczoraj, 12:33

No to teraz Bielefeld, Ingolstadt i Koln Drużyny raczej w naszym zasięgu, chyba że popełnimy dużo prostych błędów....

qzase95
qzase95 Wczoraj, 11:52

wczoraj mnie zabralo po wiadrze i nie moglem obejrzec meczu, ale widze, ze sie ladnie bawili XD

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 10:59

Watzke, zagadaj do Sancho czy nie chce wrócić na wypożyczenie

libero180
libero180 Wczoraj, 07:37

Ale ten Antony z Ajaxu to świetny piłkarz, zrobił na mnie świetne wrażenie a nawet go nie znałem.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 00:59

Tomasz Urban @tom_ur 47 min Marco Rose po meczu: - "Przy stanie 0:2 nasza mowa ciała była taka, jakbyśmy już przegrywali 0:4... Joshua Kimmich w takiej sytuacji nie tylko machałby rękoma, ale byłby też autentycznie wściekły. Może to jest ta delikatna różnica między nami."

statystyki

Użytkownicy online: TommyGun09, BVBdude
Gości online: 60
Zarejestrowanych użytkowników: 9250
Ostatnio zarejestrowany: czerwo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem