Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  170  171  172  173  174    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Primera Division
13 grudnia 2015, 21:16 [cytuj]
Zaorać cały ten klub w pizdu począwszy od Pereza kończąc na Ronaldo. Dno.
Jak Benitez do jutra będzie na stołku to Perez powinien sam podać się do dymisji.
Zaorać cały ten klub w pizdu począwszy od Pereza kończąc na Ronaldo. Dno.
Jak Benitez do jutra będzie na stołku to Perez powinien sam podać się do dymisji.
13 grudnia 2015, 23:11 [cytuj]
pbs.twimg.com/media/CWIuZaBUYAAiYfj.png:large" alt="pbs.twimg.com/media/CWIuZaBUYAAiYfj.png:large" width="98%">
Pan Złota Piłka :-)
Pierwszy do sprzedania w lecie. Drugi Benzema. Trzeci Bale.

Ogółem to nie ma niczego. Przykro, że jeden człowiek w rok zniszczył coś perfekcyjnego.
[img]https://pbs.twimg.com/media/CWIuZaBUYAAiYfj.png:large[/img]
Pan Złota Piłka :-)
Pierwszy do sprzedania w lecie. Drugi Benzema. Trzeci Bale.

Ogółem to nie ma niczego. Przykro, że jeden człowiek w rok zniszczył coś perfekcyjnego.
13 grudnia 2015, 23:37 [cytuj]
Ale pięknie się dzieje, United wszystko w dupę, Real wszystko w dupę. Idzie nowe! :mrgreen:
Ale pięknie się dzieje, United wszystko w dupę, Real wszystko w dupę. Idzie nowe! :mrgreen:
14 grudnia 2015, 16:53 [cytuj]
Wczoraj oglądałem spotkanie Realu. Żenada. Dawno tak słabego Realu nie widziałem. Jeden z ogarniętych to chyba Marcelo, który gra na dwóch pozycjach i Ramos. Reszta to po prostu tragedia. Ronaldo cień siebie widać, że tam się wypalił, a Bale to w 60 minucie zauważyłem, że jest na boisku. Ładnie rozwalili ten zespół.
Wczoraj oglądałem spotkanie Realu. Żenada. Dawno tak słabego Realu nie widziałem. Jeden z ogarniętych to chyba Marcelo, który gra na dwóch pozycjach i Ramos. Reszta to po prostu tragedia. Ronaldo cień siebie widać, że tam się wypalił, a Bale to w 60 minucie zauważyłem, że jest na boisku. Ładnie rozwalili ten zespół.
16 grudnia 2015, 23:04 [cytuj]
Media w Hiszpanii rozdarte. Z jednej strony połowa pisze, że Benitez out. Z drugiej strony głosy, że Rafa ma pełne poparcie Pereza. 4 stycznia gramy na Mestalla z Valencią, z Valencią Philla Neville'a... Co z tego, że ich trener to totalny żółtodziób skoro ja już znam wynik tego meczu. Nie zmieni się nic. Od meczu z Barcą Real ogrywał pachołków i była podnieta o powrocie do formy. Villarreal brutalnie zweryfikował to stwierdzenie. To samo zrobi Valencia za niespełna około 3 tygodnie. Po drodze mamy mecze z Rayo i RSSS. Szykują się dwie wygrane, pewnie z 3-4 gole Ronaldo i kolejne wieszczenie powrotu do formy. Szkoda, że z 5 pkt 4 stycznia zrobi się już 8.
Sporo pisze się też o Zidane'ie, który ma być już gotowy na prowadzenie pierwszej drużyny. Czyli w lecie nie był a teraz już jest? :lol: Nie ogarniam tego co się dzieje w tym sezonie. Szukam plusów i chyba największy jest taki, że za maksimum półtora roku Pereza już w Madrycie nie będzie.
Najpozytywniejsze informacje podaje Cadena SER, według której Perez zwolni Beniteza a dodatkowo Jose Angel ma doradzać Perezowi zwołanie wyborów. Dla mnie bomba.
Media w Hiszpanii rozdarte. Z jednej strony połowa pisze, że Benitez out. Z drugiej strony głosy, że Rafa ma pełne poparcie Pereza. 4 stycznia gramy na Mestalla z Valencią, z Valencią Philla Neville'a... Co z tego, że ich trener to totalny żółtodziób skoro ja już znam wynik tego meczu. Nie zmieni się nic. Od meczu z Barcą Real ogrywał pachołków i była podnieta o powrocie do formy. Villarreal brutalnie zweryfikował to stwierdzenie. To samo zrobi Valencia za niespełna około 3 tygodnie. Po drodze mamy mecze z Rayo i RSSS. Szykują się dwie wygrane, pewnie z 3-4 gole Ronaldo i kolejne wieszczenie powrotu do formy. Szkoda, że z 5 pkt 4 stycznia zrobi się już 8.
Sporo pisze się też o Zidane'ie, który ma być już gotowy na prowadzenie pierwszej drużyny. Czyli w lecie nie był a teraz już jest? :lol: Nie ogarniam tego co się dzieje w tym sezonie. Szukam plusów i chyba największy jest taki, że za maksimum półtora roku Pereza już w Madrycie nie będzie.
Najpozytywniejsze informacje podaje Cadena SER, według której Perez zwolni Beniteza a dodatkowo Jose Angel ma doradzać Perezowi zwołanie wyborów. Dla mnie bomba.
16 grudnia 2015, 23:16 [cytuj]
a jeszcze rok temu biliście rekordy...
a jeszcze rok temu biliście rekordy...
20 grudnia 2015, 19:30 [cytuj]
Podobno po zwycięstwach nie należy krytykować, ale ja mam dość. Ja pierdzielę, żeby Rayo nas gwałciło w podstawowych aspektach gry na Bernabeu to ja w najczarniejszych snach nie widziałem czegoś takiego.
Gdyby nie głupota Titiego to zapowiadałoby się na wesołe męczarnie.

Bale dziś strzelił 4 bramki, szacunek, ale dziś miał przed sobą drugą Anglię. Nie dość, że ekipa Paco prezentuje niesamowicie radosny futbol to jeszcze Real miał dwójkę zawodników więcej od drużyny z Vallecas.

Ja mam dość, Benitez powie, że jest świetnie, bo strzelamy dużo bramek, Perez powie, że nic się nie dzieje, bo jesteśmy tylko dwa punty za Barcą. Kabaret, nie klub.
Podobno po zwycięstwach nie należy krytykować, ale ja mam dość. Ja pierdzielę, żeby Rayo nas gwałciło w podstawowych aspektach gry na Bernabeu to ja w najczarniejszych snach nie widziałem czegoś takiego.
Gdyby nie głupota Titiego to zapowiadałoby się na wesołe męczarnie.

Bale dziś strzelił 4 bramki, szacunek, ale dziś miał przed sobą drugą Anglię. Nie dość, że ekipa Paco prezentuje niesamowicie radosny futbol to jeszcze Real miał dwójkę zawodników więcej od drużyny z Vallecas.

Ja mam dość, Benitez powie, że jest świetnie, bo strzelamy dużo bramek, Perez powie, że nic się nie dzieje, bo jesteśmy tylko dwa punty za Barcą. Kabaret, nie klub.
20 grudnia 2015, 21:54 [cytuj]
Nienawidzę tego Klubu, Wybacz Madrisso. Ale z drugiej strony mi smutno że Real ma taki ogólny przestój.
Coś jest nie tak jeżeli Rayo PRZEGRYWA wysoko mecz a i tak w 60 minucie przy 2 czerwonych kartkach ma Większe posiadanie piłki. Gdzieś był screen ale nie mogę go teraz znaleść. Pożyjemy, zobaczymy póki co Bayern z nowym trenerem od lata co wykluczą opcję powrotu Carlo czyżby ZZ ? Może nwm Blanc !?
Nienawidzę tego Klubu, Wybacz Madrisso. Ale z drugiej strony mi smutno że Real ma taki ogólny przestój.
Coś jest nie tak jeżeli Rayo PRZEGRYWA wysoko mecz a i tak w 60 minucie przy 2 czerwonych kartkach ma Większe posiadanie piłki. Gdzieś był screen ale nie mogę go teraz znaleść. Pożyjemy, zobaczymy póki co Bayern z nowym trenerem od lata co wykluczą opcję powrotu Carlo czyżby ZZ ? Może nwm Blanc !?
20 grudnia 2015, 22:07 [cytuj]
Mourinho.
Mourinho.
21 grudnia 2015, 21:13 [cytuj]
A może Guardiola poprowadzi Real?
A może Guardiola poprowadzi Real?
21 grudnia 2015, 23:09 [cytuj]
To ja już wolę kolejny sezon z Benitezem niż z tym cudakiem od klepania wzdłuż i wszerz boiska.
To ja już wolę kolejny sezon z Benitezem niż z tym cudakiem od klepania wzdłuż i wszerz boiska.
21 grudnia 2015, 23:26 [cytuj]
Niech Perez bedzie mistrzem marketingu, ale od lat potencjal Realu jest marnowany. Moim zdaniem. Volv napisal ze Bayern jest za madry i nie sciagnie Mou. I taka prawda, moglby tam namieszac.

I wlasnie takiej powsciagliwosci i madrosci zyciowej w zarzadzaniu brakuje mi w Realu.MMam wrazenie ze wiele decyzji jest tam podejmowane na łapu capu, pod wplywem emocji, mody, kaprysu. Dajcie marke Realu i zarzad Bayernu, Twor idealny..
Niech Perez bedzie mistrzem marketingu, ale od lat potencjal Realu jest marnowany. Moim zdaniem. Volv napisal ze Bayern jest za madry i nie sciagnie Mou. I taka prawda, moglby tam namieszac.

I wlasnie takiej powsciagliwosci i madrosci zyciowej w zarzadzaniu brakuje mi w Realu.MMam wrazenie ze wiele decyzji jest tam podejmowane na łapu capu, pod wplywem emocji, mody, kaprysu. Dajcie marke Realu i zarzad Bayernu, Twor idealny..
22 grudnia 2015, 00:18 [cytuj]
Mortis, każdy o tym wie. Co z tego skoro jeden Perez kieruje się głównie marketingiem. Pisane było wielokrotnie, nie chce mi się nawet powtarzać. Dopóki będzie to Perez ten klub nigdy nie wyjdzie na prostą.
Mortis, każdy o tym wie. Co z tego skoro jeden Perez kieruje się głównie marketingiem. Pisane było wielokrotnie, nie chce mi się nawet powtarzać. Dopóki będzie to Perez ten klub nigdy nie wyjdzie na prostą.
22 grudnia 2015, 21:57 [cytuj]
Ale tak właściwie to o co chodzi z tymi żalami na Pereza? Z nim czy bez niego Real nadal będzie tu gdzie jest: co roku będzie rywalizował o trofea we wszystkich rozgrywkach, w których bierze udział i zawsze będzie wymieniany jako faworyt, ale nie zawsze będzie je wygrywał. To jest całkowicie normalne.

A że jest machiną marketingową, to też działa tylko na plus, bo dzięki temu nieudany transfer za 100 mln będzie odchorowywał krócej i łagodniej niż mniej medialny klub sprowadzenie "szrotu" za 10 mln. Po prostu obraca większymi pieniędzmi i tyle.
Ale tak właściwie to o co chodzi z tymi żalami na Pereza? Z nim czy bez niego Real nadal będzie tu gdzie jest: co roku będzie rywalizował o trofea we wszystkich rozgrywkach, w których bierze udział i zawsze będzie wymieniany jako faworyt, ale nie zawsze będzie je wygrywał. To jest całkowicie normalne.

A że jest machiną marketingową, to też działa tylko na plus, bo dzięki temu nieudany transfer za 100 mln będzie odchorowywał krócej i łagodniej niż mniej medialny klub sprowadzenie "szrotu" za 10 mln. Po prostu obraca większymi pieniędzmi i tyle.
22 grudnia 2015, 22:51 [cytuj]
Tylko że Real z taką kasą i kadrą mimo wszystko tych trofeów zdobywa zdecydowanie za mało. Czekam aż tam do władz dopchną się Zidane'y i tego typu osoby, gdzieś czytałem, że chcą oni wprowadzić model zbliżony właśnie do Bayernu i Barcelony, tj. koniec z galaktycznymi transferami, stawianie na młodzież, mniejsza rotacja na posadzie trenera.
Tylko że Real z taką kasą i kadrą mimo wszystko tych trofeów zdobywa zdecydowanie za mało. Czekam aż tam do władz dopchną się Zidane'y i tego typu osoby, gdzieś czytałem, że chcą oni wprowadzić model zbliżony właśnie do Bayernu i Barcelony, tj. koniec z galaktycznymi transferami, stawianie na młodzież, mniejsza rotacja na posadzie trenera.
22 grudnia 2015, 23:00 [cytuj]
To fakt. Zmieniają tych trenerów niczym klub z ekstraklasy. :-P
To fakt. Zmieniają tych trenerów niczym klub z ekstraklasy. :-P
23 grudnia 2015, 00:17 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Czy zmiana modelu prowadzenia klubu przyczyni się do zwiększenia ilości zdobywanych trofeów? Śmiem wątpić, że ten przyrost byłby jakiś znaczący. Nie da się wygrać wszystkiego (czy prawie wszystkiego) nawet jeśli jest się potężną machiną. W sporcie to niemożliwe. Zwłaszcza w sportach drużynowych.
Czy zmiana modelu prowadzenia klubu przyczyni się do zwiększenia ilości zdobywanych trofeów? Śmiem wątpić, że ten przyrost byłby jakiś znaczący. Nie da się wygrać wszystkiego (czy prawie wszystkiego) nawet jeśli jest się potężną machiną. W sporcie to niemożliwe. Zwłaszcza w sportach drużynowych.
23 grudnia 2015, 01:27 [cytuj]
Sprawa jest skomplikowana i strasznie złożona i lepiej ją omówić przy wódce aniżeli na forum. Nie chce mi sie tego pisać. Ale ja tu tylko na chwilę.

realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=63423
Czekam i jaram się jak w 2010. Mam gdzieś to, że był blisko 18 miejsca. Mam gdzieś to, że robi konflikty. Dawać go już tutaj.
Sprawa jest skomplikowana i strasznie złożona i lepiej ją omówić przy wódce aniżeli na forum. Nie chce mi sie tego pisać. Ale ja tu tylko na chwilę.

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=63423
Czekam i jaram się jak w 2010. Mam gdzieś to, że był blisko 18 miejsca. Mam gdzieś to, że robi konflikty. Dawać go już tutaj.
27 grudnia 2015, 20:38 [cytuj]
Ale przewrotna ta Segunda. Z racji, że nic się nie dzieje to opisze krótko sytuację na zapleczu.
Na dzień dzisiejszy, 18 kolejkach liderem tabeli jest Deportivo Alaves. Tuż za nimi z taką samą ilością punktów spadkowicz z Cordoby. Nie spodziewałem się aż tak dobrej dyspozycji tego zespołu i IMO prędzej czy później odpadną z wyścigu. Na 3. miejscu jeden z beniaminków - Real Oviedo. olemagazyn.pl/goci-nadchodza/ Fajny artykuł o nich. Czwarta Osasuna Pampeluna, która chyba realnie myśli o powrocie do czołówki i przy dobrych wiatrach może im się to udać. Na miejscu piątym kolejny z beniaminków - kataloński Gimnastic a na ostatniej pozycji barażowej pogromcy Realu Madryt - Alcorcon. Na dziś nie ma czego wyrokować, bo 13 Valladolid ma zaledwie 4 pkt straty do ostatniego miejsca barażowego i do maja wszystko może się zdarzyć.
Osobiście z racji historycznych trzymam kciuki za Alaves i Real Oviedo i liczę, że to oni wywalczą bezpośredni awans. Nad ostatnią drużyną się nie zastanawiałem szczególnie, ale będę trzymał kciuki za kogoś kogo dawno w elicie nie było. I tak wszystkie te drużyny zbiorą oklep od nas i od Barcy bez wyjątku (no, poza Osasuną, bo oni na Sadar potrafią każdego ograć), więc dla mnie to obojętne, ale mam jedno życzenie. Byleby to nie była cholernie nudna Zaragoza.
Ale przewrotna ta Segunda. Z racji, że nic się nie dzieje to opisze krótko sytuację na zapleczu.
Na dzień dzisiejszy, 18 kolejkach liderem tabeli jest Deportivo Alaves. Tuż za nimi z taką samą ilością punktów spadkowicz z Cordoby. Nie spodziewałem się aż tak dobrej dyspozycji tego zespołu i IMO prędzej czy później odpadną z wyścigu. Na 3. miejscu jeden z beniaminków - Real Oviedo. http://olemagazyn.pl/goci-nadchodza/ Fajny artykuł o nich. Czwarta Osasuna Pampeluna, która chyba realnie myśli o powrocie do czołówki i przy dobrych wiatrach może im się to udać. Na miejscu piątym kolejny z beniaminków - kataloński Gimnastic a na ostatniej pozycji barażowej pogromcy Realu Madryt - Alcorcon. Na dziś nie ma czego wyrokować, bo 13 Valladolid ma zaledwie 4 pkt straty do ostatniego miejsca barażowego i do maja wszystko może się zdarzyć.
Osobiście z racji historycznych trzymam kciuki za Alaves i Real Oviedo i liczę, że to oni wywalczą bezpośredni awans. Nad ostatnią drużyną się nie zastanawiałem szczególnie, ale będę trzymał kciuki za kogoś kogo dawno w elicie nie było. I tak wszystkie te drużyny zbiorą oklep od nas i od Barcy bez wyjątku (no, poza Osasuną, bo oni na Sadar potrafią każdego ograć), więc dla mnie to obojętne, ale mam jedno życzenie. Byleby to nie była cholernie nudna Zaragoza.
30 grudnia 2015, 18:14 [cytuj]
Niech ta Valencia wygra z nami w niedzielę, bo już nie wytrzymuję oglądając Real Beniteza. To jest jawna kpina i sabotaż. Zapowiadał, że będzie dogłębna analiza i taktyka. Jest krater w środku pola. Zapowiadał, że będzie rotacja. Jest BBC + James/Kroos/Modric co mecz a goście, którzy swoją pracą zasługują na minuty jak Czeryszew, Lucas czy Isco siedzą na ławie.

OUT. NATYCHMIAST.
Niech ta Valencia wygra z nami w niedzielę, bo już nie wytrzymuję oglądając Real Beniteza. To jest jawna kpina i sabotaż. Zapowiadał, że będzie dogłębna analiza i taktyka. Jest krater w środku pola. Zapowiadał, że będzie rotacja. Jest BBC + James/Kroos/Modric co mecz a goście, którzy swoją pracą zasługują na minuty jak Czeryszew, Lucas czy Isco siedzą na ławie.

OUT. NATYCHMIAST.
|<  <<  <  170  171  172  173  174    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 13 10 1 2 31
2. Borussia Dortmund 13 10 0 3 30
3. Bayer Leverkusen 13 7 3 3 24
4. SC Freiburg 13 6 4 3 22
5. TSG 1899 Hoffenheim 13 6 2 5 20
6. Union Berlin 13 5 5 3 20
7. VfL Wolfsburg 13 6 2 5 20
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 216
2. JungKamil3 204
3. kewin2103 195
4. badus22 195
5. Mitre 192
6. kostek12409 192
7. tsaw 189
cała tabela
shoutbox
F1066
F1066 Wczoraj, 22:57

Aki,Aki! Chyba facet sie zapomnial.Mowa ciala, cos go meczy, gdzies boli? 3x ogladalem ten wywiad.

F1066
F1066 Wczoraj, 22:36

Aki Watzke o szansach na majstra:) Erlingu, Marco jednym i drugim:) sport.sky.de/fussball/artikel/watzke-exklusiv-vor-klassiker-die-sollen-ruhig-mal-kommen/12483361/34130 Niestety Deutsch!!!

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 21:36

zesik Rangnick ma pracować tymczasowo do końca sezonu, później będą chcieli zaangażować Ten Haga z Ajaxu, a on z kolei miałby dalej pozostać na Old Trafford w charakterze konsultanta.

F1066
F1066 Wczoraj, 21:10

No to w sobote na murawie Felix Zwayer.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:04

Maukoko znowu na chorobowym. Podobno w sobotnim meczu U23 zerwal sciegna.

F1066
F1066 Wczoraj, 19:52

Moze cos dla fanow Romana? blick.ch/sport/fussball/international/bundesliga/wegen-einer-strategischen-fehlleistung-so-verbrennt-dortmund-147000-euro-pro-spiel-mit-buerki-id17029019.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=blick-page-post&utm_content=bot-sport Wychodzi na to,ze Roman za kazdy spiel BVB nawet przed TV kasuje 147tysia yuro :) Wiec po co szukac nowej roboty xP

F1066
F1066 Wczoraj, 19:28

Rangnick nie ma zezwolenia na prace, wiec MU musi troche zaczekac. Niestety Brexit.

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 17:48

Akinkunmi Amoo, dobry kozak, młode talenty zawsze mile widziane

T-Mac
T-Mac Wczoraj, 17:30

Grunt, że Roberto zgarnął chociaż Złotego Andruta...

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 16:12

Czyli Morey wraca na drugą część sezonu. Dobra wiadomość.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 15:22

A on już klepniety ?

zesik
zesik Wczoraj, 11:58

Jak oceniacie zatrudnienie Ralfa Rangnicka w Man Utd? :) Jestem serio ciekaw jak sobie poradzi. Dzięki swojej twardej ręce może dojść do małych zgrzytów w najbliższym czasie aczkolwiek wg mnie dobry ruch. Nie ukrywam,że nie raz chętnie widziałem go w roli trenera BVB.

F1066
F1066 Wczoraj, 11:12

twitter.com/SkySportDE/status/1465605903823081472

F1066
F1066 Wczoraj, 10:05

30.11.2021 07:29 Uhr Hat der BVB einen Sancho-Nachfolger gefunden. Podobno w szwedzkim Hammarby IF odkryto nastepce Sancho.

F1066
F1066 Wczoraj, 09:52

W Top 10 talentow byl tez Gio Reyna kicker.de/kopa-trophaee-pedri-sticht-bellingham-und-musiala-aus-880751/artikel

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:34

youtube.com/watch?v=_dTbyatmezc

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:08

Polskie portale informacyjne powinny zmienić kolor na czarny, flagi państwowe do połowy masztu, a dzwon Zygmunta winien bić przez całą noc.

Sis
Sis 1 dni temu, 2021-11-29

messi z zp, teraz ranga tego konkursiku spadła praktycznie poniżej poziomu morza xD

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Jude 2 miejsce U21.

Sis

Myślę, że za parę lat to nasz zawodnik regularnie będzie w TOP 3 w tym plebiscycie. Mowa oczywiście o sympatycznym Norwegu. Szkoda tylko, że nie będzie już grał w koszulce BVB.

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Co do ZP to tylko jednemu zawodnikowi w barwach BVB udało się ją zdobyć. To Matthias Sammer. Co ciekawsze tylko ten jeden raz przez wszystkie edycje przedstawiciel Borussii był w TOP 5.

Kagawa2333
Kagawa2333 1 dni temu, 2021-11-29

Lewandowski nie wygra. A powinien. Wygra Messi. W sprawiedliwym świecie Lewy odbierałby drugą złotą piłkę. Bo rok 2020 zjadł po prostu. Nie jest to przyjemne patrzac na to w jakim klubie gra, ale i tak cieszy, że rodak szturmem stał się jednym z najlepszych srodkowych napastników w historii. A przeciez do konca kariery troche zostalo

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-11-29

Lewy już dostał Złota Piłkę

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

Danie komuś innemu niż lewy ZP to będzie cyrk.

Borussen1909PL
Borussen1909PL 1 dni temu, 2021-11-29

Jak Lewandowski wygra to przed tydzień nie wchodzę na media społecznościowe bo jedyne co będę widział to artykuły o nim. I tak już jest ich za dużo

Sis

Nie przepadam za Lewym ale jak ktokolwiek inny dostanie ZP to będzie po prostu kabaret. Nie wierzę że Messi który gaśnie od paru lat może wygrać. To się po prostu w pale nie mieści.

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

65 tys będzie kibiców

F1066
F1066 2 dni temu, 2021-11-29

Po meczu w Köln zieloni placza, AfD sie dobrze bawi :)

Andre_1909
Andre_1909 2 dni temu, 2021-11-29

Wstałem dziś rano i pczułem okropny ból. Ból związany z tym, że nie wygraliśmy z tymi miernotami z Lipska bo teraz moglibyśmy mieć lidera... No ale sami wtedy graliśmy jak dziady :(

Andre_1909
Andre_1909 2 dni temu, 2021-11-29

ma być 65 tys. @BVBdude

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 47
Zarejestrowanych użytkowników: 9283
Ostatnio zarejestrowany: marcin.meblik@wp.pl
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem