Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » 1. liga polska
7 czerwca 2009, 19:21 [cytuj]
Czego się czepiasz, Karol? Tak samo mogę powiedzieć o drużynach typu powiedzmy Jastrzębia. Po co to komu? Wiadomo, że zawsze będzie niziutko w tabeli. A popatrz sobie na pozycję Dolcana. Całkiem przyzwoicie wypadli, bo mieli dobry skład oparty na graczach z naszego regionu. Piłka ma prawo rozwijać się wszędzie, nie tylko na Śląśku.
Czego się czepiasz, Karol? Tak samo mogę powiedzieć o drużynach typu powiedzmy Jastrzębia. Po co to komu? Wiadomo, że zawsze będzie niziutko w tabeli. A popatrz sobie na pozycję Dolcana. Całkiem przyzwoicie wypadli, bo mieli dobry skład oparty na graczach z naszego regionu. Piłka ma prawo rozwijać się wszędzie, nie tylko na Śląśku.
7 czerwca 2009, 19:23 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
A Dortmundczyków żadnych nie było? Ponoć GKS to bardzo popularny i szanowany klub w Dortmundzie.
Oczywiscie, ze szanowany, lubiany, popularny, zajefajny itd. O pewnych sprawach zza monitora sie nie dowiesz, chyba nigdy ;-) . KMWTW :mrgreen: :lol:

RickenZMazowsza Jestrzebie to nie Slonsk tak dla scislosci. Karol1988 ma racje takie klubiki to sie niech rozwijaja, ale w okregowce.
Oczywiscie, ze szanowany, lubiany, popularny, zajefajny itd. O pewnych sprawach zza monitora sie nie dowiesz, chyba nigdy ;-) . KMWTW :mrgreen: :lol:

[b]RickenZMazowsza[/b] Jestrzebie to nie Slonsk tak dla scislosci. [b]Karol1988[/b] ma racje takie klubiki to sie niech rozwijaja, ale w okregowce.
7 czerwca 2009, 19:53 [cytuj]
"Syjon" powiedział/a:
RickenZMazowsza Jestrzebie to nie Slonsk tak dla scislosci. Karol1988 ma racje takie klubiki to sie niech rozwijaja, ale w okregowce.
Jeśli doszli do I ligi itp, to chyba o czym swiadczy? Maja potencjał i stać ich na I ligę. To moze z Ekstraklasy wyrzucic Piasta, Polonie Bytom bo maja mało kasy, i Odre bo zawsze jest nisko w tabeli... :roll:
Jeśli doszli do I ligi itp, to chyba o czym swiadczy? Maja potencjał i stać ich na I ligę. To moze z Ekstraklasy wyrzucic Piasta, Polonie Bytom bo maja mało kasy, i Odre bo zawsze jest nisko w tabeli... :roll:
7 czerwca 2009, 20:02 [cytuj]
Panowie nie mowie tutaj o wzgledach pilkarskich tylko kibicowskich. Zreszta w tej pojebanej Polsce najgorsze to że wymogi licencyjne w 1 lidze nie obejmuja wpuszczania kibicow :( A jak obejmuja to te kurwiszony z PZPN-u zrobia wszystko by te ciulate klubiki typu Dolcany i inne pacholy z regionu okolic warszawy dostawaly licencje. Spoko Dolcan wysoko zgodze sie okej. Potraktowali nas w Zabkach jak ludzi. Ale w Pruszkowie Klatka jak w Zoo tylko ze nas bylo 120 a taka klatka w Zoo obejmuje max 2 zwierzaki. Jebac prowincjonalne klubiki.

Jastrzebie to nie Slask sami o tym glosno mowia sa GOROLAMI i niech tak bedzie jak chca.

Powiem jedno. Przyszly sezon nareszcie kibicowsko postawi wszystko na nogi. ;]
Panowie nie mowie tutaj o wzgledach pilkarskich tylko kibicowskich. Zreszta w tej pojebanej Polsce najgorsze to że wymogi licencyjne w 1 lidze nie obejmuja wpuszczania kibicow :( A jak obejmuja to te kurwiszony z PZPN-u zrobia wszystko by te ciulate klubiki typu Dolcany i inne pacholy z regionu okolic warszawy dostawaly licencje. Spoko Dolcan wysoko zgodze sie okej. Potraktowali nas w Zabkach jak ludzi. Ale w Pruszkowie Klatka jak w Zoo tylko ze nas bylo 120 a taka klatka w Zoo obejmuje max 2 zwierzaki. Jebac prowincjonalne klubiki.

Jastrzebie to nie Slask sami o tym glosno mowia sa GOROLAMI i niech tak bedzie jak chca.

Powiem jedno. Przyszly sezon nareszcie kibicowsko postawi wszystko na nogi. ;]
7 czerwca 2009, 20:05 [cytuj]
Tu juz nie chodzi o to. Kluby z kibicami, z tradycjami itd jak najbardzie czy to w ekstraklasie czy tez w pierwszej lidze. Ale wynalazki z popidowy ze sponsorem, ala opany na zime ktore zawsze beda w cenie, raczej chyba nie. No coz kazdy ma swoje zdanie ;-)
Tu juz nie chodzi o to. Kluby z kibicami, z tradycjami itd jak najbardzie czy to w ekstraklasie czy tez w pierwszej lidze. Ale wynalazki z popidowy ze sponsorem, ala opany na zime ktore zawsze beda w cenie, raczej chyba nie. No coz kazdy ma swoje zdanie ;-)
7 czerwca 2009, 20:17 [cytuj]
"Syjon" powiedział/a:
O pewnych sprawach zza monitora sie nie dowiesz, chyba nigdy
Na miejscu też nie było mi dane. I nie piszę tu o FC Germany jako o emigrantach ze Śląska, którzy wpadli na mecz GKSu przy okazji odwiedzin u babuni, matuli czy u cioci na imieninach, ale o prawdziwych Niemcach z krwi i kości.
Na miejscu też nie było mi dane. I nie piszę tu o FC Germany jako o emigrantach ze Śląska, którzy wpadli na mecz GKSu przy okazji odwiedzin u babuni, matuli czy u cioci na imieninach, ale o prawdziwych Niemcach z krwi i kości.
7 czerwca 2009, 22:52 [cytuj]
"Karol1988" powiedział/a:
Powiem jedno. Przyszly sezon nareszcie kibicowsko postawi wszystko na nogi
Niech stawia. Z tym też się zgadzam.
"Karol1988" powiedział/a:
ciulate klubiki typu Dolcany i inne pacholy z regionu okolic warszawy
Ja nie obrażam śląskich klubów, wręcz przeciwnie szanuję je.
Niech stawia. Z tym też się zgadzam. [quote="Karol1988"]ciulate klubiki typu Dolcany i inne pacholy z regionu okolic warszawy
8 czerwca 2009, 09:11 [cytuj]
Karol, Wielkie Derby Śląska teraz w 1. Lidze. :mrgreen:
Karol, Wielkie Derby Śląska teraz w 1. Lidze. :mrgreen:
8 czerwca 2009, 11:23 [cytuj]
Oj chopie WDŚ to ino jak wy z ruchanymi gracie. Midzy nami to Śląski Klasyk. Powiem szczerze że marze o tym by inauguracja I ligi Polskiej odbyla sie u was na Rossvelta o 20:00. Pełny stadion i głosny doping z obu stron :) Ten mecz napewno wiele zmieni w naszych kontaktach.
Oj chopie WDŚ to ino jak wy z ruchanymi gracie. Midzy nami to Śląski Klasyk. Powiem szczerze że marze o tym by inauguracja I ligi Polskiej odbyla sie u was na Rossvelta o 20:00. Pełny stadion i głosny doping z obu stron :) Ten mecz napewno wiele zmieni w naszych kontaktach.
8 czerwca 2009, 18:27 [cytuj]
Jakoś na dniach Ślęza Wrocław gra baraż o pierwszą ligę a jeszcze 4 sezony temu razem z moim Sokołem spadli z okręgówki. Mieli wtedy ostatnie miejsce w lidze i w ostatnim meczu dostali od nas baty 1-4 we Wrocławiu.My dalej męczymy się w A klasie a oni jak tak dalej pójdzie to zagrają w ekstraklasie. Co kasa potrafi zdziałać :/ ehh
Jakoś na dniach Ślęza Wrocław gra baraż o pierwszą ligę a jeszcze 4 sezony temu razem z moim Sokołem spadli z okręgówki. Mieli wtedy ostatnie miejsce w lidze i w ostatnim meczu dostali od nas baty 1-4 we Wrocławiu.My dalej męczymy się w A klasie a oni jak tak dalej pójdzie to zagrają w ekstraklasie. Co kasa potrafi zdziałać :/ ehh
9 czerwca 2009, 09:39 [cytuj]
Zauwaz ze Sleza sie polaczyla z Gawinem Krolewska wola ktory gral w II lidze.
Zauwaz ze Sleza sie polaczyla z Gawinem Krolewska wola ktory gral w II lidze.
9 czerwca 2009, 11:42 [cytuj]
Za rok do Olsztyna zapraszam Karolu. :P
Za rok do Olsztyna zapraszam Karolu. :P
9 czerwca 2009, 12:13 [cytuj]
Oczywiscie wpadniemy pod warunkiem ze awansujecie :) Czego wam życze bo kibicowsko naprawde jestescie o lige wyzej :)
Oczywiscie wpadniemy pod warunkiem ze awansujecie :) Czego wam życze bo kibicowsko naprawde jestescie o lige wyzej :)
9 czerwca 2009, 13:07 [cytuj]
A mnie cieszy, że Pogoń powoli wraca na swoje miejsce. Za rok, góra dwa ekstraklasa :mrgreen:
A mnie cieszy, że Pogoń powoli wraca na swoje miejsce. Za rok, góra dwa ekstraklasa :mrgreen:
9 czerwca 2009, 14:02 [cytuj]
"qbar85" powiedział/a:
A mnie cieszy, że Pogoń powoli wraca na swoje miejsce. Za rok, góra dwa ekstraklasa
Yeah, całe Dąbie już pewnie ręce zaciera i szykuje asortyment :mrgreen:
Yeah, całe Dąbie już pewnie ręce zaciera i szykuje asortyment :mrgreen:
9 czerwca 2009, 16:09 [cytuj]
O widzisz Karol nawet nie wiedziałem że Gawin połączył się ze Ślęzą. Gościu się opamiętał, drugi Drzymała utopił kase na wsi.
O widzisz Karol nawet nie wiedziałem że Gawin połączył się ze Ślęzą. Gościu się opamiętał, drugi Drzymała utopił kase na wsi.
9 czerwca 2009, 23:07 [cytuj]
Na pogon mamy mega mobilizacje oby trafila jeszcze w wakacje :]
Na pogon mamy mega mobilizacje oby trafila jeszcze w wakacje :]
10 czerwca 2009, 00:18 [cytuj]
flota i pogon
wakacje nad morzem ? :)
flota i pogon
wakacje nad morzem ? :)
10 czerwca 2009, 09:40 [cytuj]
No multi 4 tygodniowe wakcje nad Polskim morzem bo jeszcze przeca Żabole graja :D
No multi 4 tygodniowe wakcje nad Polskim morzem bo jeszcze przeca Żabole graja :D
10 czerwca 2009, 17:03 [cytuj]
no to Ślęza Wrocław musi odłożyć póki co marzenia o 1 lidze :-P takie baty u siebie dostać.. no nie ładnie hehe :-P
no to Ślęza Wrocław musi odłożyć póki co marzenia o 1 lidze :-P takie baty u siebie dostać.. no nie ładnie hehe :-P
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 50 minut temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola 2 godzin temu

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola 2 godzin temu

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 4 godzin temu

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola 6 godzin temu

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola 6 godzin temu

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Dzisiaj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 Wczoraj, 23:07

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066
F1066 Wczoraj, 22:41

Ok

F1066
F1066 Wczoraj, 22:31

Ladna buda, Respekt

F1066
F1066 Wczoraj, 22:23

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola Wczoraj, 22:18

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Gdzie Uli ???

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Hahaaaa

F1066
F1066 Wczoraj, 22:13

Scheiss fcb !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:43

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola
wola Wczoraj, 21:38

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066
F1066 Wczoraj, 21:35

Borek na chorobowym?.

wola
wola Wczoraj, 21:16

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 18:57

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 Wczoraj, 18:54

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:19

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 14:48

Piłkarze napluli nam wczoraj w twarz tak uważam.

wola
wola Wczoraj, 12:33

No to teraz Bielefeld, Ingolstadt i Koln Drużyny raczej w naszym zasięgu, chyba że popełnimy dużo prostych błędów....

qzase95
qzase95 Wczoraj, 11:52

wczoraj mnie zabralo po wiadrze i nie moglem obejrzec meczu, ale widze, ze sie ladnie bawili XD

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 10:59

Watzke, zagadaj do Sancho czy nie chce wrócić na wypożyczenie

libero180
libero180 Wczoraj, 07:37

Ale ten Antony z Ajaxu to świetny piłkarz, zrobił na mnie świetne wrażenie a nawet go nie znałem.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 00:59

Tomasz Urban @tom_ur 47 min Marco Rose po meczu: - "Przy stanie 0:2 nasza mowa ciała była taka, jakbyśmy już przegrywali 0:4... Joshua Kimmich w takiej sytuacji nie tylko machałby rękoma, ale byłby też autentycznie wściekły. Może to jest ta delikatna różnica między nami."

statystyki

Gości online: 74
Zarejestrowanych użytkowników: 9250
Ostatnio zarejestrowany: czerwo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem