Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » 1. liga polska
14 sierpnia 2007, 18:57 [cytuj]
to jak na kazdym meczu zbieraja kase a nic nie robia to janki z nich jak ch..
szkoda ze nie macie stalej ekipy bo mysle ze potencjal macie, gdyby tylko byla dobra organizacja to zaczeli byscie cos znaczyc...
to jak na kazdym meczu zbieraja kase a nic nie robia to janki z nich jak ch..
szkoda ze nie macie stalej ekipy bo mysle ze potencjal macie, gdyby tylko byla dobra organizacja to zaczeli byscie cos znaczyc...
14 sierpnia 2007, 19:20 [cytuj]
hmm potencjał jest tylko ze ludzie sie boja w Warszawie kibicować Polonii bo tylko boja sie ległej. może sie cos ruszy gdy już stadion bedzie gotowy.
hmm potencjał jest tylko ze ludzie sie boja w Warszawie kibicować Polonii bo tylko boja sie ległej. może sie cos ruszy gdy już stadion bedzie gotowy.
15 sierpnia 2007, 09:23 [cytuj]
dla mnie osobiscie kibice legii to banda debili i bydlo, zbieranina bezmozgich idiotow i alkoholikow - dlatego potem slyszymy o nich w tv.
Dlatego dziwie się Polonii że nie stworza czegoś konkretnego/normalnego w Warszawie, bo moga byc na prawde kims
dla mnie osobiscie kibice legii to banda debili i bydlo, zbieranina bezmozgich idiotow i alkoholikow - dlatego potem slyszymy o nich w tv.
Dlatego dziwie się Polonii że nie stworza czegoś konkretnego/normalnego w Warszawie, bo moga byc na prawde kims
15 sierpnia 2007, 09:56 [cytuj]
Radek wiesz na kilkanaście tysięcy nie trudno znaleść debili i bydło

Co do Poloni to n/c dać sobie pomalować trybune w dzien przed derbami tyle

GKS mi sie podoba z strony oprawy, ale słyszałem że Katowice są w dużej części Ruchu, mam racje ?
Radek wiesz na kilkanaście tysięcy nie trudno znaleść debili i bydło

Co do Poloni to n/c dać sobie pomalować trybune w dzien przed derbami tyle

GKS mi sie podoba z strony oprawy, ale słyszałem że Katowice są w dużej części Ruchu, mam racje ?
15 sierpnia 2007, 11:57 [cytuj]
"Tomi" powiedział/a:
Hmmm powiem tak jezeli masz kumplow chorzowskich to dla nich cala Polska jest niebieska, tak juz maja pokryklane w kopule :lol: . Kiedys w Katowiacach bylo ich nawet sporo. Na dzien dzisiejszy smrodow w Kato jest moze lacznie z dwie do trzech dzialnic gdzie jeszcze nie wygineli, ale oczywiscie z roku na rok maja sie coraz gorzej 8-)
Hmmm powiem tak jezeli masz kumplow chorzowskich to dla nich cala Polska jest niebieska, tak juz maja pokryklane w kopule :lol: . Kiedys w Katowiacach bylo ich nawet sporo. Na dzien dzisiejszy smrodow w Kato jest moze lacznie z dwie do trzech dzialnic gdzie jeszcze nie wygineli, ale oczywiscie z roku na rok maja sie coraz gorzej 8-)
15 sierpnia 2007, 18:32 [cytuj]
"RX" powiedział/a:
Cieżko coś zrobić poniewaz w Warszawie kibicowanie legii jest modne i nawet jezeli nie wiem tata chodzi na Polonie to w Wielu przypadkach syn na legie bo boi sie tego co powiedza koledzy jak sie dowiedza ze jest polonista itp.
Cieżko coś zrobić poniewaz w Warszawie kibicowanie legii jest modne i nawet jezeli nie wiem tata chodzi na Polonie to w Wielu przypadkach syn na legie bo boi sie tego co powiedza koledzy jak sie dowiedza ze jest polonista itp.
16 sierpnia 2007, 10:50 [cytuj]
ciach!
ciach!
17 sierpnia 2007, 23:13 [cytuj]
ja sie nie boje tego, przyznaje sie publicznie do tego ze jestem Polonista tylko wielu ludzi sie nie przyzna z prostego powodu. przeczytaja w gazetach o np. takich wywozkach jakie robili legionisci z Polonistami czyli wywozili do lasow i torturowali. ale generalnie sie z toba zgadzam bo gdyby wiecej nas zaczelo byc aktywniejszych i sie nie balo to poprostu byloby zaczeto by nas widziec na ulicach itp
ja sie nie boje tego, przyznaje sie publicznie do tego ze jestem Polonista tylko wielu ludzi sie nie przyzna z prostego powodu. przeczytaja w gazetach o np. takich wywozkach jakie robili legionisci z Polonistami czyli wywozili do lasow i torturowali. ale generalnie sie z toba zgadzam bo gdyby wiecej nas zaczelo byc aktywniejszych i sie nie balo to poprostu byloby zaczeto by nas widziec na ulicach itp
18 sierpnia 2007, 00:53 [cytuj]
moze to jest temat dla Was na jakas akcje plakatowa?? jedna noc i zalepienie warszawy plakatami z fajnymi haslami obudzilo by honor wielu ludzi :)
moze to jest temat dla Was na jakas akcje plakatowa?? jedna noc i zalepienie warszawy plakatami z fajnymi haslami obudzilo by honor wielu ludzi :)
18 sierpnia 2007, 10:31 [cytuj]
a rano by plakatów nie było
a rano by plakatów nie było
18 sierpnia 2007, 11:46 [cytuj]
ale zawsze ktoś by to wcześniej przeczytał....
ale zawsze ktoś by to wcześniej przeczytał....
18 sierpnia 2007, 23:06 [cytuj]
dokładnie, w Warszawie w ogóle nie ma jakis plakatów oznajamiajacych czy to gra legła czy Polonia i to jest przykre bo jak przejezdzalem przez taki Poznań to miasto cale w plakatach kolejorza
dokładnie, w Warszawie w ogóle nie ma jakis plakatów oznajamiajacych czy to gra legła czy Polonia i to jest przykre bo jak przejezdzalem przez taki Poznań to miasto cale w plakatach kolejorza
18 sierpnia 2007, 23:29 [cytuj]
a dzisiaj GieKSa wygrywa 2-0 ze stalówką!!! super postawa GieKSiarzy. ja na B z kumplami w szalu BVB jak zwykle :)
a dzisiaj GieKSa wygrywa 2-0 ze stalówką!!! super postawa GieKSiarzy. ja na B z kumplami w szalu BVB jak zwykle :)
19 sierpnia 2007, 01:41 [cytuj]
Bo Kolejorz ma najlepszych kibiców w Polsce, również bojówka jest nieczego sobie , a znam pare osób

RX - Gieksa = szacun to jest duma ŚLĄSKA!!!!!!!!!
Bo Kolejorz ma najlepszych kibiców w Polsce, również bojówka jest nieczego sobie , a znam pare osób

RX - Gieksa = szacun to jest duma ŚLĄSKA!!!!!!!!!
19 sierpnia 2007, 09:13 [cytuj]
Kumpel też za Kolejorzem i jeździ po Polsce :)

a tu zdjęcia ze wczoraj ;]
Kumpel też za Kolejorzem i jeździ po Polsce :)

a tu zdjęcia ze wczoraj ;]
22 sierpnia 2007, 23:17 [cytuj]
[color=red]@givdaf/ jest w regulaminie zeby nie przeklinać a jak to konieczne to zaznaczyć gwiazdkami, pozdrawiam ;-) [/color]
[color=red]@givdaf/ jest w regulaminie zeby nie przeklinać a jak to konieczne to zaznaczyć gwiazdkami, pozdrawiam ;-) [/color]
23 sierpnia 2007, 23:43 [cytuj]
niektore komentarze troszke mnie tu smiesza hehhe :P
tak jedziecie na Legie,ze kibicuja jej debile itd itd
ja jej kibicuje juz od lat i jakos za takiego sie nie uwazam..
Po prostu nie trudno o paru kretynow z np 15 tys wiary...
w KAZDYM miescie w kazdej druzynie nie wazne czy maja 200 kibicow czy 50 tys zawsze sie znajdzie paru debili !!!! dlatego obrazanie "wszystkich" jest troszke nie na miejscu i troszke smieszne...
tak najezdzacie na Legie a moze wspomnicie cos o innych kibicach ??
no to moze po kolei po jakims przykladzie..
kto rzucil nozem w D.Baggio podczas meczu ?? kibic Wisly Krakow
kto zabil niedaleko stadionu w Chorzowie kibica ?? kibic Gornika Zabrze (tutaj mam akurat mnostwo przykladow ale szkoda czasu..)
kto poderznal gardlo starszemu facetowi wracajacemu z meczu wraz z zona ?? kibic Arki Gdynia
jaka "paczka 4 osobowa" wparowala na przystanku do autobusu i pobila 3 przypadkowe osoby w Chorzowie ?? kibice GKSu Katowice
ktorzy kibice napadli czarnoskorego studenta i pobili go do nieprzytomnosci,ze trafil do szpitala ?? kibice Polonii Warszawa
kto pobil pretem do nieprzytomnosci chlopaka i jego dziewczyne (ja akurat lekko) w Grodzisku ?? kibic Lecha Poznan..

Wymieniac mozna bez konca.. Chodzi mi po prostu o to ,ze nawet wsrod "waszych" kolegow ze stadionu znajdzie sie paru debili ktorzy jedyne co maja w glowie to bijatyki a nie obchodzi ich w ogole mecz..
Dlatego zamiast masowo bluzgac na jedna druzyne popatrzcie najpierw na niektorych ludzi na wlasnym stadionie..
Niestety niektorzy rodza sie idiotami a potem tylko rosna i tego nic nie zmieni..

KAZDY KLUB ma garstke kretynow ktorzy uwazaja sie za kibicow !!! i taka jest niestety prawda czy tego chcecie czy nie...

JA osobiscie NIGDY nie uogolniam wszystkich kibicow jako bandytow.. malo tego szanuje innych niezaleznie od tego co paru idiotow z ich grona wyprawi na jakims meczu albo po nim..

Gdyby po kazdej aferze spowodowanej przez kibicow jakiejs druzyny mialbym stracic szacunek do tej druzyny to pewnie zadnej bym nie kibicowal i zadnej nie szanowal..
No a tak to szanuje i podziwiam np kibicow Lecha ktorzy robia niesamowita atmosfere na meczach mimo tego,ze tez nie raz slyszalem co paru "kibicow" od nich wyprawialo..
ale to sa wyjatki i nie mozna nazywac wszystkich kibicow kretynami,debilami, chuliganami czy mordercami !!!
niektore komentarze troszke mnie tu smiesza hehhe :P
tak jedziecie na Legie,ze kibicuja jej debile itd itd
ja jej kibicuje juz od lat i jakos za takiego sie nie uwazam..
Po prostu nie trudno o paru kretynow z np 15 tys wiary...
w KAZDYM miescie w kazdej druzynie nie wazne czy maja 200 kibicow czy 50 tys zawsze sie znajdzie paru debili !!!! dlatego obrazanie "wszystkich" jest troszke nie na miejscu i troszke smieszne...
tak najezdzacie na Legie a moze wspomnicie cos o innych kibicach ??
no to moze po kolei po jakims przykladzie..
kto rzucil nozem w D.Baggio podczas meczu ?? kibic Wisly Krakow
kto zabil niedaleko stadionu w Chorzowie kibica ?? kibic Gornika Zabrze (tutaj mam akurat mnostwo przykladow ale szkoda czasu..)
kto poderznal gardlo starszemu facetowi wracajacemu z meczu wraz z zona ?? kibic Arki Gdynia
jaka "paczka 4 osobowa" wparowala na przystanku do autobusu i pobila 3 przypadkowe osoby w Chorzowie ?? kibice GKSu Katowice
ktorzy kibice napadli czarnoskorego studenta i pobili go do nieprzytomnosci,ze trafil do szpitala ?? kibice Polonii Warszawa
kto pobil pretem do nieprzytomnosci chlopaka i jego dziewczyne (ja akurat lekko) w Grodzisku ?? kibic Lecha Poznan..

Wymieniac mozna bez konca.. Chodzi mi po prostu o to ,ze nawet wsrod "waszych" kolegow ze stadionu znajdzie sie paru debili ktorzy jedyne co maja w glowie to bijatyki a nie obchodzi ich w ogole mecz..
Dlatego zamiast masowo bluzgac na jedna druzyne popatrzcie najpierw na niektorych ludzi na wlasnym stadionie..
Niestety niektorzy rodza sie idiotami a potem tylko rosna i tego nic nie zmieni..

KAZDY KLUB ma garstke kretynow ktorzy uwazaja sie za kibicow !!! i taka jest niestety prawda czy tego chcecie czy nie...

JA osobiscie NIGDY nie uogolniam wszystkich kibicow jako bandytow.. malo tego szanuje innych niezaleznie od tego co paru idiotow z ich grona wyprawi na jakims meczu albo po nim..

Gdyby po kazdej aferze spowodowanej przez kibicow jakiejs druzyny mialbym stracic szacunek do tej druzyny to pewnie zadnej bym nie kibicowal i zadnej nie szanowal..
No a tak to szanuje i podziwiam np kibicow Lecha ktorzy robia niesamowita atmosfere na meczach mimo tego,ze tez nie raz slyszalem co paru "kibicow" od nich wyprawialo..
ale to sa wyjatki i nie mozna nazywac wszystkich kibicow kretynami,debilami, chuliganami czy mordercami !!!
24 sierpnia 2007, 07:27 [cytuj]
osobiście nie miałem na myśli wszystkich, co zresztą potem sprostowałem. ale w warszawie chyba najwiecej tych kretynow co nie potrafia sie zahamowac ;]
osobiście nie miałem na myśli wszystkich, co zresztą potem sprostowałem. ale w warszawie chyba najwiecej tych kretynow co nie potrafia sie zahamowac ;]
24 sierpnia 2007, 11:09 [cytuj]
no klocilbym sie czy najwiecej ;) po prostu spooro osob tak zaczelo uwazac po meczu w Wilnie.. a nie zapominajmy,ze okolo polowa kibicow z tamtego meczu nie byla z Warszawy tylko z paru druzyn przyjaznych ;) jak np Pogon Szczecin czy Zaglebie Sosnowiec ;) i tak z paru druzyn po paru "pseudo" kibicow sie zebralo no a potem wszystko poszlo na Legie.. no ale co zrobic.. no ale moim zdaniem jesli chodzi o kibicow ktorzy nie potrafia sie zahamowac to zdecydowanie najwiecej jest w Zabrzu.. wiem bo mieszkam tuz przy Zabrzu i mam w sumie sporo kolegow ktorzy jezdza tam na mecze ;) wiec slyszy sie to i owo ;) nie popieram..no ale co zrobic samo zycie.. swiata nie zmienie :P
no klocilbym sie czy najwiecej ;) po prostu spooro osob tak zaczelo uwazac po meczu w Wilnie.. a nie zapominajmy,ze okolo polowa kibicow z tamtego meczu nie byla z Warszawy tylko z paru druzyn przyjaznych ;) jak np Pogon Szczecin czy Zaglebie Sosnowiec ;) i tak z paru druzyn po paru "pseudo" kibicow sie zebralo no a potem wszystko poszlo na Legie.. no ale co zrobic.. no ale moim zdaniem jesli chodzi o kibicow ktorzy nie potrafia sie zahamowac to zdecydowanie najwiecej jest w Zabrzu.. wiem bo mieszkam tuz przy Zabrzu i mam w sumie sporo kolegow ktorzy jezdza tam na mecze ;) wiec slyszy sie to i owo ;) nie popieram..no ale co zrobic samo zycie.. swiata nie zmienie :P
24 sierpnia 2007, 17:21 [cytuj]
mieszkasz w Gliwicach wiec za duzo o kibicach Legii tez nei mozesz wiedziec. a z tego co ja slyszalem to na Gorniku sa dymy bo ochrona sie napina i policja tez.
mieszkasz w Gliwicach wiec za duzo o kibicach Legii tez nei mozesz wiedziec. a z tego co ja slyszalem to na Gorniku sa dymy bo ochrona sie napina i policja tez.
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 20 16 1 3 49
2. Borussia Dortmund 20 14 1 5 43
3. Bayer Leverkusen 20 10 5 5 35
4. Union Berlin 20 9 7 4 34
5. SC Freiburg 20 9 6 5 33
6. RB Lipsk 20 9 4 7 31
7. TSG 1899 Hoffenheim 20 9 4 7 31
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 312
2. JungKamil3 303
3. kewin2103 276
4. F1066 276
5. kostek12409 273
6. Armandzio 273
7. geniu 270
cała tabela
shoutbox
Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 godzinę temu

Elegancko

Murzyn
Murzyn Dzisiaj, 07:52

Wg rankingu opracowanego przez brytyjski serwis money.co.uk na podstawie średniej ocen wystawianych przez użytkowników m.in. Google'a i serwisu Tripadvisor wzięto pod lupę 140 najważniejszych stadionów w Europie. 1. miejsce - Westfalenstadion! :) 11. miejsce - Baltic Arena w Gdańsku :) (ex aequo z San Siro i chlewikiem)

gentoofan
gentoofan Dzisiaj, 03:45

Synonim potężnej inżynierii niemieckiej hahaha youtube.com/watch?v=2jqX_2MApw4

gentoofan
gentoofan Dzisiaj, 00:32

johnBVB Ten prezes który był tam taki mocno wylewny finansowo dla zawodników, to jego już w klubie nie ma.

F1066
F1066 Dzisiaj, 00:12

BVB reaguje na ostrzeżenie Moukoko. bild.de/sport/fussball/fussball/borussia-dortmund-so-reagiert-der-bvb-auf-die-moukoko-warnung-78951158.bild.html

F1066
F1066 Wczoraj, 23:41

Wyobrazmy sobie taka wiadomość: AKTUALISIERT AM 26.01.2022-23:19 5,5 MILLIARDEN DOLLAR IN 2021 : BVB schafft weiteren Rekordgewinn. A teraz BVB zamieniamy na Tesla :)))))))

F1066
F1066 Wczoraj, 21:45

Dla rudego 2+2 to4. A Aki na gieldzie? Chlopie! u nas nigdy 2+2 to nie bedzie 4. 5-1 to jest 4 :) S2 :))))

F1066
F1066 Wczoraj, 21:36

No nic, trza brac Sommer a :))

MAKAVELI
MAKAVELI Wczoraj, 21:33

Nasze jabłko Meunier, powoli zmienia się w Zorcową pomarańczę, także jak to mówią "po owocach ich poznacie".

F1066
F1066 Wczoraj, 21:20

To tym bardziej Zombie-Club na goscia nie stać

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 21:15

Trochę drewna do budowy pewnie potrzebują ;) A tak na serio to Meunier daje radę w tym sezonie

F1066
F1066 Wczoraj, 21:06

Ale bedac wlascilem warzywniaka, sprzedajac buraki:) zainwestowalbym w sokowirowke !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:03

Owoce, warzywa sprzedaje :))

F1066
F1066 Wczoraj, 20:59

Te fundusze w koncu na rozbudowe stadionu czy Meuniera?

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 18:58

Barcelona wzięła niedawno kredyt na rozbudowę stadion więc jakieś tam fundusze na Meuniera pewnie się znajdą :)

johnBVB
johnBVB Wczoraj, 18:57

flammen a malo tam razy upadali już na glowe? :P Ja uwazam ze takie cos nie przejdzie bo u nas zarzad orientuje sie ze jest okienko transferowe zawsze ze2-3 dni przed jego zamknieciem i nikogo nie bierzemy albo jakis szrot :)

F1066
F1066 Wczoraj, 18:27

90MIN.DE ? ;)

flammen
flammen Wczoraj, 17:15

Muernier za Desta :"D nie wierze w takie brednie. Ktoś musiałby z Barcelony "upaść na głowę" :"D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:59

Technika i drybling na pewno lepsze, ale orientuje się ktoś jak wygląda gra w obronie u Desta?

BVB NAJLEPSZY
BVB NAJLEPSZY Wczoraj, 16:47

Nach Angaben des spanischen Journalisten Gerard Romero prüft der FC Barcelona die Verpflichtung des Dortmunder Profis Thomas Meunier für die Position hinten rechts. Möglich sei ein Tauschgeschäft mit Sergi?o Dest. Der Amerikaner bleibt Stand jetzt aber bei den Katalanen, schreibt ?Sport?. Według hiszpańskiego dziennikarza Gerarda Romero, FC Barcelona rozważa przeniesienie na prawego obrońcę Thomasa Meuniera z Dortmundu. Możliwa jest transakcja zamiany z Sergi?o Dest, Amerykanin zostaje teraz z Katalończykami, pisze ?Sport?.

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 16:42

Hahaha, Barcelona chce Mueniera w opcje wymiany wchodzi Dest, co o tym sadzicie - info Gerard Moreno

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 16:30

Oby

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 16:00

Haalandowi ponoc nic nie jest tylko naciagnieta pachwina i bedzie gotowy na mecz z Leverkusen

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 14:07

Ja myślę, że wiele niezadowolenia to porównywanie się do kilku najbogatszych klubów.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:27

Wacek prowadzi klub po holendersku już od wielu lat. Tanio kupi, drogo sprzeda, tyle tylko, że kasy i tak nie ma.

gentoofan
gentoofan 1 dni temu, 2022-01-25

Zarobki to jedno, a kwota odstępnego to drugie, poza tym widać że BVB nie chce budować klubu długoterminowo, tylko kogoś kupić na chwile tylko po to, żeby go za dwa lata dalej sprzedać z ogromną przebitką. Zwłaszcza jeśli chodzi o transfery z wysoką jak na BVB kwotą odstępnego.

aguero82
aguero82 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Gosens nie jest wart takich pieniędzy. Kostic byłby dużo tańszy i dużo lepszy

Helmut Geier
Helmut Geier 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Gosens jest kibicem Schalke

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Atalanta chce za niego 35 mln euro, a Wacek tyle zapłaci najwyżej za wonderkida do odsprzedaży. Poza tym jest świetny Schulz ;)

Ukasz09
Ukasz09 1 dni temu, 2022-01-25

Robin Gosens do Interu zarobki 2.5-3.5 mln czego my się nim nie interesujemy

statystyki
Użytkownicy online: johnBVB
Gości online: 37
Zarejestrowanych użytkowników: 9349
Ostatnio zarejestrowany: Oskar7776666
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem