Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » 1. liga polska
10 czerwca 2007, 12:08 [cytuj]
W tym temacie rozmawiamy odnośnie Polskiej 2 Ligi
W tym temacie rozmawiamy odnośnie Polskiej 2 Ligi
14 lipca 2007, 20:58 [cytuj]
Odra Opole najlepsza w Polsce jest
Odra Opole najlepsza w Polsce jest
14 lipca 2007, 23:54 [cytuj]
Wg mnie 2 liga jest dosyć ciekawa i lubie ogladac mecze drużyn zaplecza Ekstraklasy. Powiem więcej ta liga mnie nawet bardziej ciekawi od OE (być może dlatego że gram mój ulubiony klub po BVB - Śląsk Wrocław).
Wg mnie 2 liga jest dosyć ciekawa i lubie ogladac mecze drużyn zaplecza Ekstraklasy. Powiem więcej ta liga mnie nawet bardziej ciekawi od OE (być może dlatego że gram mój ulubiony klub po BVB - Śląsk Wrocław).
15 lipca 2007, 12:05 [cytuj]
Co tu duzo pisac moja kochana GieKSa awansowala wrescie do drugiej ligi i licze, ze w tym roku bedziemy swietowac pierwsza :mrgreen: . Chociaz bedzie bardzo ciezko, po tym jak sie wzomcnilo pare druzyn (np : Polonia Warszawa, Arka Gdynia itd)
Co tu duzo pisac moja kochana GieKSa awansowala wrescie do drugiej ligi i licze, ze w tym roku bedziemy swietowac pierwsza :mrgreen: . Chociaz bedzie bardzo ciezko, po tym jak sie wzomcnilo pare druzyn (np : Polonia Warszawa, Arka Gdynia itd)
26 lipca 2007, 22:36 [cytuj]
Syjon spoko, Odra Opole wygra z GieKSą o to się nie martw:) ale pozdro dla was:)
Syjon spoko, Odra Opole wygra z GieKSą o to się nie martw:) ale pozdro dla was:)
28 lipca 2007, 02:30 [cytuj]
OKS! Czas na awans :D
Ale z 10 punktami na minusie będzie cięzko
OKS! Czas na awans :D
Ale z 10 punktami na minusie będzie cięzko
28 lipca 2007, 16:16 [cytuj]
trzeba przyznac,ze ciekawie bedzie ;) ja tam sie ciesze,ze awansowal GKS Katowice bo jakos zawsze lubilem ich zdecydowanie bardziej niz np Gornik ;) choc Gornik i tak szanuje za to co osiagneli w Polskiej Lidze :) hmm ciekawie bedzie :) Arka, Wisla P, Lechia,GKS,Polonia no no ciekawie bedzie wygladac ten sezon ;P Piast tradycyjnie pewnie srodek tabeli to bedzie max niestety ale co zrobic ;P najwazniejsze zeby nie spadli do 3 ;)
trzeba przyznac,ze ciekawie bedzie ;) ja tam sie ciesze,ze awansowal GKS Katowice bo jakos zawsze lubilem ich zdecydowanie bardziej niz np Gornik ;) choc Gornik i tak szanuje za to co osiagneli w Polskiej Lidze :) hmm ciekawie bedzie :) Arka, Wisla P, Lechia,GKS,Polonia no no ciekawie bedzie wygladac ten sezon ;P Piast tradycyjnie pewnie srodek tabeli to bedzie max niestety ale co zrobic ;P najwazniejsze zeby nie spadli do 3 ;)
28 lipca 2007, 19:08 [cytuj]
Moim zdaniem na 100% wejdzie Arka, mają skład, który wymiatałby nawet w OE, od druga lokatę powalczy Wisła Płock i Polonia Warszawa
Moim zdaniem na 100% wejdzie Arka, mają skład, który wymiatałby nawet w OE, od druga lokatę powalczy Wisła Płock i Polonia Warszawa
29 lipca 2007, 20:09 [cytuj]
no tez tak mysle,ze ARKA to gwarantowany pewniak :] mimo odejscia Dziedzica mozna stawiac w ciemno na stsach na nich ;p no chyba,ze znowu zachce im sie sprzedawania albo kupowania meczow ;P
no tez tak mysle,ze ARKA to gwarantowany pewniak :] mimo odejscia Dziedzica mozna stawiac w ciemno na stsach na nich ;p no chyba,ze znowu zachce im sie sprzedawania albo kupowania meczow ;P
4 sierpnia 2007, 19:07 [cytuj]
Wejdzie Arka, Polonia Warszawa. W barażach będzie Lechia ale przegra z Polonią Bytom o awans do OE.
Wejdzie Arka, Polonia Warszawa. W barażach będzie Lechia ale przegra z Polonią Bytom o awans do OE.
5 sierpnia 2007, 17:27 [cytuj]
Mysle ze Wisla Plocka, Polonia i Arka.
Mysle ze Wisla Plocka, Polonia i Arka.
5 sierpnia 2007, 22:53 [cytuj]
Nie lekceważcie beniaminków, bo po dwóch pierwszych kolejkach widać, że mogą sporo w tej lidze namieszać. Cieszy mnie zwłaszcza dobra postawa Znicza, przede wszystkim ze względów regionalnych. ;) Co do sprawy awansu, dla polskiej piłki najlepiej będzie, jeśli do ekstraklasy wrócą te najbardziej zasłużone/obiecujące firmy, to znaczy GKS Katowice, Polonia Warszawa, Odra Opole, Arka Gdynia czy Śląsk Wrocław. Patrząc tylko na względy sportowe to pewniakiem jest właśnie Arka, która nie osłabiła się specjalnie względem ubiegłego sezonu. O następne lokaty walczyć będzie kilka zespołów, trudno prognozować końcowe rozstrzygnięcia (może jeszcze byłbym pewny Polonii, ale po tym jak pod koniec poprzedniego sezonu podłożyli się outsiderom, wolę nie pisać nic więcej o tej drużynie).
Nie lekceważcie beniaminków, bo po dwóch pierwszych kolejkach widać, że mogą sporo w tej lidze namieszać. Cieszy mnie zwłaszcza dobra postawa Znicza, przede wszystkim ze względów regionalnych. ;) Co do sprawy awansu, dla polskiej piłki najlepiej będzie, jeśli do ekstraklasy wrócą te najbardziej zasłużone/obiecujące firmy, to znaczy GKS Katowice, Polonia Warszawa, Odra Opole, Arka Gdynia czy Śląsk Wrocław. Patrząc tylko na względy sportowe to pewniakiem jest właśnie Arka, która nie osłabiła się specjalnie względem ubiegłego sezonu. O następne lokaty walczyć będzie kilka zespołów, trudno prognozować końcowe rozstrzygnięcia (może jeszcze byłbym pewny Polonii, ale po tym jak pod koniec poprzedniego sezonu podłożyli się outsiderom, wolę nie pisać nic więcej o tej drużynie).
6 sierpnia 2007, 13:01 [cytuj]
no faktycznie Znicz dobrze wystartowal :] ale ja szczerze mowiac nie daje im duuzych szans na wysoka lokate ;) wg mnie maxymalnie w srodku tabeli beda ;) nie ma co Arka jest murowanym kandydatem, dobry trener ,dobrzy pilkarze no i dobry sponsor ;) wszystko co potrzebne posiadaja :) co ciekawe nie robili duuzego ruchu na rynku transferowym, odszedl co prawda Dziedzic ale w jego miejsce przyszedl Chmiest wiec jest dobrze :) 1OO%,ze beda na 1 miejscu :] dalej mysle,ze walka bedzie toczyc sie miedzy Polonia,Lechia,Wisla Plock i GKSem Katowice :) no ale jak bedzie sie okaze :D
no faktycznie Znicz dobrze wystartowal :] ale ja szczerze mowiac nie daje im duuzych szans na wysoka lokate ;) wg mnie maxymalnie w srodku tabeli beda ;) nie ma co Arka jest murowanym kandydatem, dobry trener ,dobrzy pilkarze no i dobry sponsor ;) wszystko co potrzebne posiadaja :) co ciekawe nie robili duuzego ruchu na rynku transferowym, odszedl co prawda Dziedzic ale w jego miejsce przyszedl Chmiest wiec jest dobrze :) 1OO%,ze beda na 1 miejscu :] dalej mysle,ze walka bedzie toczyc sie miedzy Polonia,Lechia,Wisla Plock i GKSem Katowice :) no ale jak bedzie sie okaze :D
8 sierpnia 2007, 23:40 [cytuj]
dziś GieKSa przegrala ze Zniczem 1-2 :( rzeczywiście, Znicz gra bardzo dobra piłkę ale GKS mógł wygrać lub chociaż zremisować to spotkanie. Pierwsza polowa spartaczona przez podopiecznych Piekarczyka. A w drugiej, choć lepiej już szło to zaczął czarować sędzia który nie gwizdał ewidentnych "faulów" lub "rak" dla GieKSy; no i z tego powodu oberwało mu się nie tylko wyzwiskami ale też "kulą" :lol:
dziś GieKSa przegrala ze Zniczem 1-2 :( rzeczywiście, Znicz gra bardzo dobra piłkę ale GKS mógł wygrać lub chociaż zremisować to spotkanie. Pierwsza polowa spartaczona przez podopiecznych Piekarczyka. A w drugiej, choć lepiej już szło to zaczął czarować sędzia który nie gwizdał ewidentnych "faulów" lub "rak" dla GieKSy; no i z tego powodu oberwało mu się nie tylko wyzwiskami ale też "kulą" :lol:
12 sierpnia 2007, 15:35 [cytuj]
na TVP3 leci właśnie meczyk GieKSy ze Śląskiem, po pierwszej połowie jest 0-0
12 sierpnia 2007, 16:39 [cytuj]
"RX" powiedział/a:
A ty nie na meczu :shock: . I chyba sie tak skonczy mecz bardzo szybki i ciekawy do oka.
A ty nie na meczu :shock: . I chyba sie tak skonczy mecz bardzo szybki i ciekawy do oka.
12 sierpnia 2007, 21:00 [cytuj]
"Syjon" powiedział/a:
[quote="RX"]na TVP3 leci właśnie meczyk GieKSy ze Śląskiem, po pierwszej połowie jest 0-0
A ty nie na meczu :shock: . I chyba sie tak skonczy mecz bardzo szybki i ciekawy do oka.[/quote] jo żech z arbajtu dopiero co wrócił na mecz w tv, tak to bym pojechoł :)
ps. ładny avatar :)
13 sierpnia 2007, 21:18 [cytuj]
jako że jestem fanem również fanem Polonii Warszawa powiem wam ze moj klub sie w tych rozgrywkach dosc kiepsko prezentuje i jakos nie licze strasnize na ich awans, chociaz wygrywaja ale mecza sie okropnie. kiedy mecz GKS Polonia?
jako że jestem fanem również fanem Polonii Warszawa powiem wam ze moj klub sie w tych rozgrywkach dosc kiepsko prezentuje i jakos nie licze strasnize na ich awans, chociaz wygrywaja ale mecza sie okropnie. kiedy mecz GKS Polonia?
13 sierpnia 2007, 21:35 [cytuj]
19-09-2007 Polonia Warszawa 18:00

mecz odbędzie się na Bukowej
do boju GKS ! ;]

jak u Was z frekwencją na meczach?? jakieś ciekawe oprawy?
19-09-2007 Polonia Warszawa 18:00

mecz odbędzie się na Bukowej
do boju GKS ! ;]

jak u Was z frekwencją na meczach?? jakieś ciekawe oprawy?
14 sierpnia 2007, 10:05 [cytuj]
frekwencja jest tak w granicach kolo 2000 a opraw niestety w ogóle, chociaż na kazdym meczu zbieraja kase do puszek. do tego cienko z dopingiem bo co mecz zmienia sie gniazdowy. :/
frekwencja jest tak w granicach kolo 2000 a opraw niestety w ogóle, chociaż na kazdym meczu zbieraja kase do puszek. do tego cienko z dopingiem bo co mecz zmienia sie gniazdowy. :/
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 3 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 3 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 40
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem