Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  23  24  25  26  27    >
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Ligue 1
16 sierpnia 2015, 22:37 [cytuj]
Kevin Trapp dzisiaj w bramce PSG. Pewnie dużo roboty nie miał ale cieszy obecność Niemca w pierwszym składzie tak mocnej drużyny .
Kevin Trapp dzisiaj w bramce PSG. Pewnie dużo roboty nie miał ale cieszy obecność Niemca w pierwszym składzie tak mocnej drużyny .
16 sierpnia 2015, 22:49 [cytuj]
No od początku w sparingach Trapp miał pewne miejsce, dlatego dobrze ze go sciagneli w Paryzu bo Sirigu zdarzały sie feralne klopsy, poczuł sie tak jak Romek w poprzednim sezonie. Konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła. W tamtym sezonie w pucharach grał Douchez, teraz bedzie Sirigu, klasa wyżej.
No od początku w sparingach Trapp miał pewne miejsce, dlatego dobrze ze go sciagneli w Paryzu bo Sirigu zdarzały sie feralne klopsy, poczuł sie tak jak Romek w poprzednim sezonie. Konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła. W tamtym sezonie w pucharach grał Douchez, teraz bedzie Sirigu, klasa wyżej.
21 sierpnia 2015, 10:53 [cytuj]
W Marsilli się z pantofelkami na mózgi pozamieniali. Michel nowym trenerem OM. Chyba nieźle komuś przygrzało w główkę.
W Marsilli się z pantofelkami na mózgi pozamieniali. Michel nowym trenerem OM. Chyba nieźle komuś przygrzało w główkę.
21 sierpnia 2015, 11:41 [cytuj]
PSG czai się na Kurzawe, podobno daja za niego 18 mln euro. Maxwell juz niedlugo zakonczy kariere, Digne jesli nie zostanie sprzedany ma isc na wypozyczenie.
[quote]PSG zarobi na wypożyczeniu 1,5 miliona euro. Po roku Digne będzie mógł zostać wykupiony, jeśli zachce tego Roma i przeleje na konto Paryżan kwotę ok. 15-18 milionów euro.[/quote]
28 sierpnia 2015, 22:57 [cytuj]
Michel dał pierwszy show. Tydzień temu wygrał przekonująco z jakimis pionkami to już mieli go za boga. Dziś przegrał z Guningamp, które było ostatnie w tabeli.
Jak już pisałem. Fatalny wybór OM.
Michel dał pierwszy show. Tydzień temu wygrał przekonująco z jakimis pionkami to już mieli go za boga. Dziś przegrał z Guningamp, które było ostatnie w tabeli.
Jak już pisałem. Fatalny wybór OM.
28 sierpnia 2015, 23:37 [cytuj]
Z innej beczki 3 super wiadomości z PSG.
Po 1 Motta do 2017 (profesor zostaje, całe szczescie)
Po 2 Kurzawa w PSG
Po 3 Digne tylko na wypozyczenie.
Mam nadzieje ze jak Maxwell zakonczy karierę to Kurzawa z Digne powalczą o pierwszy skład. Na prawej (jak na razie) Van der Wiel + Aurier dodatkowo młodzi Sabaly i Kimpembe a na srodku trójca brazylijska - Jak dla mnie na bogato.
Z innej beczki 3 super wiadomości z PSG.
Po 1 Motta do 2017 (profesor zostaje, całe szczescie)
Po 2 Kurzawa w PSG
Po 3 Digne tylko na wypozyczenie.
Mam nadzieje ze jak Maxwell zakonczy karierę to Kurzawa z Digne powalczą o pierwszy skład. Na prawej (jak na razie) Van der Wiel + Aurier dodatkowo młodzi Sabaly i Kimpembe a na srodku trójca brazylijska - Jak dla mnie na bogato.
20 września 2015, 11:53 [cytuj]
Co za śmieszna tabela Ligue 1.
Drugie Rennes, trzecie Caen, czwarte Remis, piąte Angers (?), szóste Saint-Etienne (okej) i siódme Guingamp.
Jakieś śmieszki z Angers na piątym, prawie jak Eibar w Primerze. Wczoraj pierwsza porażka z Atleti, ale początek niemal identyczny jak rok temu.
Co za śmieszna tabela Ligue 1.
Drugie Rennes, trzecie Caen, czwarte Remis, piąte Angers (?), szóste Saint-Etienne (okej) i siódme Guingamp.
Jakieś śmieszki z Angers na piątym, prawie jak Eibar w Primerze. Wczoraj pierwsza porażka z Atleti, ale początek niemal identyczny jak rok temu.
20 września 2015, 12:53 [cytuj]
Bez przesady to dopiero początek. Mistrzem i tak będzie PSG :-> A poza tym dziś Lyon, Monaco i St. Etienne maja szanse wskoczyc do czołówki jak wygraja i wszystko będzie po staremu.
Bez przesady to dopiero początek. Mistrzem i tak będzie PSG :-> A poza tym dziś Lyon, Monaco i St. Etienne maja szanse wskoczyc do czołówki jak wygraja i wszystko będzie po staremu.
23 września 2015, 20:34 [cytuj]
Daniel Wass z Celtry, który przeszedł do Vigo z Evian jest fenomenalny.
23 września 2015, 21:09 [cytuj]
"Madrisso" powiedział/a:
Mówiłem. Był do wyjęcia za grosze, szkoda ze do BVB go nie sciągneli.
Mówiłem. Był do wyjęcia za grosze, szkoda ze do BVB go nie sciągneli.
23 września 2015, 21:57 [cytuj]
W Celcie sprawdza się idealnie. To taki Krohn-Delhi z poprzedniego sezonu tylko, że w lepszej wersji. Jakby ulepszonej. O Celcie więcej napisze po meczu Realu w temacie Primery, ale na dziś transfer genialny.
W Celcie sprawdza się idealnie. To taki Krohn-Delhi z poprzedniego sezonu tylko, że w lepszej wersji. Jakby ulepszonej. O Celcie więcej napisze po meczu Realu w temacie Primery, ale na dziś transfer genialny.
4 października 2015, 14:50 [cytuj]
Michel już czaruje, tydzień temu przegrał u siebie z beniaminkiem a dziś kolejny wdupczing, tym razem od PSG się szykuje. Marsillia sama sobie grób wykopała tym wyborem.
Michel już czaruje, tydzień temu przegrał u siebie z beniaminkiem a dziś kolejny wdupczing, tym razem od PSG się szykuje. Marsillia sama sobie grób wykopała tym wyborem.
4 października 2015, 20:04 [cytuj]
No zobaczymy, licze na srogie lanie. Ale znajac PSG lubia przegrywać w lidze wygrane mecze.
No zobaczymy, licze na srogie lanie. Ale znajac PSG lubia przegrywać w lidze wygrane mecze.
26 października 2015, 00:15 [cytuj]
W Europie zostały już tylko dwie niepokonane drużyny (LM + ligi). Real i PSG. Do zobaczenia w Madrycie hesus, bo zakładam, że za tydzień nie popłyniecie z tym Rennes, my gramy z Las Palmas, więc easy. Na placu zostanie już tylko jedna, bo remisem się mecz na Bernabeu nie skończy, jestem tego pewien.

Swoją drogą to tabela Ligue 1 wygląda komicznie. Bordeaux 13 (mistrz 09 czy tam 09), Marsillia 14 (mistrz 10 v 11), Lille 15 (mistrz 11 albo 12). Jeszcze dalej Montpellier.
Za to w czołówce mamy to coś zwane Angers. Aż musiałem się posłużyć Translatorem, żeby się dowiedzieć jak to wymawiać.
W Europie zostały już tylko dwie niepokonane drużyny (LM + ligi). Real i PSG. Do zobaczenia w Madrycie hesus, bo zakładam, że za tydzień nie popłyniecie z tym Rennes, my gramy z Las Palmas, więc easy. Na placu zostanie już tylko jedna, bo remisem się mecz na Bernabeu nie skończy, jestem tego pewien.

Swoją drogą to tabela Ligue 1 wygląda komicznie. Bordeaux 13 (mistrz 09 czy tam 09), Marsillia 14 (mistrz 10 v 11), Lille 15 (mistrz 11 albo 12). Jeszcze dalej Montpellier.
Za to w czołówce mamy to coś zwane Angers. Aż musiałem się posłużyć Translatorem, żeby się dowiedzieć jak to wymawiać.
28 października 2015, 21:46 [cytuj]
Co do tabeli L1 to spokojnie, wszystko wróci do normy. Rzadko kiedy wyskakuje ktoś nowy poza Lille, OM, Monaco, Bordeux, ASSE i Lyon :) (przykład jednorazowy Guingamp czy Montpellier). Caen w poprzednim sezonie też dlugo trzymali się w pierwszej 5, skonczylo sie jak sie skonczylo :)

Angers czyta się Ąże :P Jezyk francuski strasznie dziwny jest, ale fajny w swojej dziwności :)

W Madrycie niestety licze się z wynikiem w plecy, bo to co pokazali w Paryżu nie napawa optymizmem.
Co do tabeli L1 to spokojnie, wszystko wróci do normy. Rzadko kiedy wyskakuje ktoś nowy poza Lille, OM, Monaco, Bordeux, ASSE i Lyon :) (przykład jednorazowy Guingamp czy Montpellier). Caen w poprzednim sezonie też dlugo trzymali się w pierwszej 5, skonczylo sie jak sie skonczylo :)

Angers czyta się Ąże :P Jezyk francuski strasznie dziwny jest, ale fajny w swojej dziwności :)

W Madrycie niestety licze się z wynikiem w plecy, bo to co pokazali w Paryżu nie napawa optymizmem.
19 grudnia 2015, 19:36 [cytuj]
Chociażby dla takich bramek warto oglądać PSG i LIgue 1 :)

mecze24.pl/skroty-meczow/pilka-nozna/66620/caen-psg-0-3
Chociażby dla takich bramek warto oglądać PSG i LIgue 1 :)

http://www.mecze24.pl/skroty-meczow/pilka-nozna/66620/caen-psg-0-3
6 lutego 2016, 16:21 [cytuj]
Monaco wygrało swoje spotkanie i doskoczyło w tabeli do PSG na 21 punktów. Oj, muszą uważać Paryżanie. :mrgreen:
Monaco wygrało swoje spotkanie i doskoczyło w tabeli do PSG na 21 punktów. Oj, muszą uważać Paryżanie. :mrgreen:
6 lutego 2016, 17:32 [cytuj]
Coraz blizej :) Ale szczerze mowiac nawet mnie jako "znawce" co chwile ta liga zaskakuje. Nie liczac PSG, to reszte ligi obstawiać, to nielada wyczyn :)
Coraz blizej :) Ale szczerze mowiac nawet mnie jako "znawce" co chwile ta liga zaskakuje. Nie liczac PSG, to reszte ligi obstawiać, to nielada wyczyn :)
6 lutego 2016, 20:38 [cytuj]
Patrzę na tabelę L1 i się zastanawiam o co w tym wszystkim chodzi. Na wysokich miejscach takie zespoły jak Angers czy Caen, a nisko Montpellier czy Lille. Te nieznane teamy to takie kozaki się nagle zrobiły, czy te uznane firmy cieniują niemiłosiernie? :lol:
Patrzę na tabelę L1 i się zastanawiam o co w tym wszystkim chodzi. Na wysokich miejscach takie zespoły jak Angers czy Caen, a nisko Montpellier czy Lille. Te nieznane teamy to takie kozaki się nagle zrobiły, czy te uznane firmy cieniują niemiłosiernie? :lol:
6 lutego 2016, 21:12 [cytuj]
Ale że Montpellier to uznana firma? Chyba z 1 bądź 2 sezony mieli dobre, zresztą Lille też jeszcze nie tak dawno to sobie w drugiej lidze pykało. Sporo tam takich sezonowców, przecież swego czasu Auxerre z Jeleniem w składzie grało w LM, a sezon później spadli do drugiej ligi, czy jakoś tak. Dziwna liga.
Ale że Montpellier to uznana firma? Chyba z 1 bądź 2 sezony mieli dobre, zresztą Lille też jeszcze nie tak dawno to sobie w drugiej lidze pykało. Sporo tam takich sezonowców, przecież swego czasu Auxerre z Jeleniem w składzie grało w LM, a sezon później spadli do drugiej ligi, czy jakoś tak. Dziwna liga.
|<  <<  <  23  24  25  26  27    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 godzinę temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola 2 godzin temu

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola 2 godzin temu

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 4 godzin temu

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola 6 godzin temu

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola 6 godzin temu

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Dzisiaj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 Wczoraj, 23:07

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066
F1066 Wczoraj, 22:41

Ok

F1066
F1066 Wczoraj, 22:31

Ladna buda, Respekt

F1066
F1066 Wczoraj, 22:23

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola Wczoraj, 22:18

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Gdzie Uli ???

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Hahaaaa

F1066
F1066 Wczoraj, 22:13

Scheiss fcb !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:43

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola
wola Wczoraj, 21:38

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066
F1066 Wczoraj, 21:35

Borek na chorobowym?.

wola
wola Wczoraj, 21:16

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 18:57

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 Wczoraj, 18:54

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:19

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 14:48

Piłkarze napluli nam wczoraj w twarz tak uważam.

wola
wola Wczoraj, 12:33

No to teraz Bielefeld, Ingolstadt i Koln Drużyny raczej w naszym zasięgu, chyba że popełnimy dużo prostych błędów....

qzase95
qzase95 Wczoraj, 11:52

wczoraj mnie zabralo po wiadrze i nie moglem obejrzec meczu, ale widze, ze sie ladnie bawili XD

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 10:59

Watzke, zagadaj do Sancho czy nie chce wrócić na wypożyczenie

libero180
libero180 Wczoraj, 07:37

Ale ten Antony z Ajaxu to świetny piłkarz, zrobił na mnie świetne wrażenie a nawet go nie znałem.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 00:59

Tomasz Urban @tom_ur 47 min Marco Rose po meczu: - "Przy stanie 0:2 nasza mowa ciała była taka, jakbyśmy już przegrywali 0:4... Joshua Kimmich w takiej sytuacji nie tylko machałby rękoma, ale byłby też autentycznie wściekły. Może to jest ta delikatna różnica między nami."

statystyki

Użytkownicy online: obywatelap, Jonasbvb
Gości online: 62
Zarejestrowanych użytkowników: 9250
Ostatnio zarejestrowany: czerwo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem